>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.05.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Klubowe Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: UPCN - Al Rayyan
Typ: over 45,5 pkt w 1 secie
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyny bardzo waleczne, gdyby nie zaciąg szejków myślę że warto by myśleć na underem. Jest jak jest, nie od nas to zależne. Kaziyski, Simon, Raphael, Sanchez, i libero są na wypożyczeniu do katarskiej drużyny.
UPCN poza olaniem trzeciej partii z Tunisem prezentują bardzo dobrą grę. Nie wydaje mi się, aby wynik pierwszego seta był niższy niż proponowana przeze mnie linia. Liczę na wyrównany mecz, akcje punkt za punkt i zdobycie 21 oczek nie powinno być problemem dla obu ekip
Do tej pory ta linia nie została pokryta w jednym meczu UPCN, na otwarcie z Esperance 25:18. Al Rayyan za równo z Trentino jak i wyżej wymienioną ekipą ze strefy afrykańskiej solidnie pokryli linie 46 punktów w 1 secie.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja, Allsvenskan
Spotkanie: Helsingborg – Malmo
Typ: over 3.5
Kurs: 2.80
Buk: bet-at-home
Godz. 20:00
Analiza:
Powoli trzeba wkraczać w Skandynawię bo najważniejsze ligi dobiegają końca, tak więc dziś debiutancki typ ze Szwedzkiej Allsvenskan i od razu hit ligi pomiędzy Helsingborgiem a Malmo.
Dla ekipy gospodarzy poprzedni sezon był bardzo rozczarowujący bowiem zajęli dopiero piąte miejsce. Nie da się ukryć ten zespół jest zawsze uważany za jednego z kandydatów do tytułu mistrzowskiego a już na pewno do walki o podium. Był to zawsze zespół słynący ze świetnej ofensywny i mizernej obrony zresztą poprzednia kampania zakończona z największą średnią bramkową 3.4 na co złożyło się 61 bramek strzelonych (rzecz jasna najwięcej w lidze) oraz pokaźną ilością bramek straconych 41 ( z czołówki zdecydowanie najwięcej). Obecny sezon rozpoczęty bardzo słabo na koncie już cztery porażki i tylko siedem punktów w dorobku. Do lidera tracą już 10 oczek, co jednak najważniejsze nic się nie zmieniło w kwestii ich gry nadal dużo strzelają jak i tracą. Przed własną publicznością jak do tej pory tylko trzy spotkania – dwa zwycięstwa i jeden remis, bramki świetnie 8:4.
Malmo broni tytułu wywalczonego przed rokiem, wiele wskazuje na to że mogą powtórzyć ten sukces, obecnie są wiceliderem z 17 punktami na koncie ale cała pierwsza piątka grała już w tej kolejce i dziś w przypadku zwycięstwa wskoczą na pierwsze miejsce. Od początku świetnie dysponowani w ofensywie, na wyjazdach zawsze grali ofensywnie co przynosiło świetne rezultaty i mamy tego potwierdzenie w trzech wyjazdach do tej pory gdzie zgarnęli komplet punktów.
Gospodarz u siebie nawet z takim rywalem postawią ofensywne warunki a zwycięstwo jest im bardzo potrzebne w kwestii walki o najwyższe czele mimo że to początek sezonu. Co istotne w klubie zostały wszystkie najlepsze działa na czele z reprezentantem Ghany Accamem który w siedmiu spotkaniach trafił już pięciokrotnie. Goście też z ofensywy nic nie stracili a Molins też potwierdza wysoką dyspozycję od samego początku, dodatkowo jeszcze do linii ataku przyszedł dobrze znany z Niemieckiej Bundesligi Rosenberg. Tydzień temu obie ekipy zmierzyły się w meczu pucharowym w Malmo, gdzie wygrali goście dość pewnie 0:2, dziś ponownie mogą sięgnąć po komplet punktów z tym wyjątkiem że nie obędzie się bez straconej minimum bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Madrid
Spotkanie: Lopez F. - Thiem D.
Typ: Lopez
Kurs: 2.37
Buk: bet365
Godz. 19:30
Analiza:
Witam troche slow ode mnie : Thiem moze i pokonal Wawrinke no ale co z tego ? Przegral na swojja prosbe pierwszy set perfekt a kolejne tylko gorzej, nastpenym moim argumentem jest to iz po kazdym niespodziance pora odpasc z turnieju w bardzu wiel przepadkach to sie ujawnia , trzecim moim argumentem jest to iz Lopez gra u siebie i neich pan wyzej nie pisze ze to nie ma znaczenia jest to bardzo wielkie znaczenie, doping bardzo pomaga wiem to z wlasnego doswiadczenia. Lopez dosc dobrze czuje sie na Clay&#39; u mimo ze w tym roku nie rozegral tutaj zbyt wielu meczy, dla mnie to latwa wygrana Lopeza gdyz Domonic nie wytrzyma presji ze jest faworytem i bedzie chcial za mocno tej wygranej , mysle ze typ bardzo warty uwagi ???? pozdrawiam jesli pomoglem nieco jasniej to prosze lapke w gore ????
zwrot 0jk
 
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaDania , Superligaen
Spotkanie: Broendby IF - FC Midtjylland
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,7
Buk: Bet365
Godz. 20:00
Analiza:
Dziś na celowniku liga Duńska gdzie Broendby podejmie na własnym boisku Midtjylland . Drużyna gospodarzy zajmując 4 miejsce w tabeli na 3 kolejki do końca może mimo wszystko obawiać utraty ostatniego miejsca zapewniającego kwalifikacje pucharów europejskich na rzecz ekipy z Esbjerg która cały czas depcze im po piętach wygrywając 2 ostatnie mecze i tracąc do nich obecnie zaledwie 2 pkt . Przyjezdni z Midtjylland z kolei walczą o 1 pozycje w lidze zapewniając sobie tym samym trofeum oraz udział w kwalifikacjach ligi mistrzów . Pisząc krótko jest to mecz czołowych ekip w którym każda z nich ma o co grać .
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caja Laboral - Lagun Aro
Typ: Caja Laboral -15.5pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się mecz ligi ACB w Koszykówke. Caja Laboral Vitoria podejmować będzie ekipę Lagun Aro. Ja stawiam w tym meczu że gospodarze wygrają wyraźnie, minimum takim handicapem jak podałem wyżej. Do zakończenia fazy zasadniczej zostało jeszcze dla tych zespołów 4 mecze, w lepszej sytuacji jest Caja Laboral, bowiem z bilansem 16-14 zajmują 6 pozycję, z kolei dzisiejsi goście plasują się na 10 miejscu z odwrotnym bilansem 14-16. Przypomnę że do PO awansuje 8 najlepszych ekip, dla porównania w tej chwili 9 jest Juventut z bilansem 15-16, jak widać jest bardzo ciasno dlatego Caja dzisiaj nie może zostawić wątpliwości i wygrać pewnie mecz by być spokojniejsza bo w razie porażki będzie dla nich bardzo nerwowo w ostatnich 3 meczach. Laboral na własnym parkiecie ma dobry bilans jak na tak mocną stawkę, 10W-4L. Ostatnie 5 meczy u Siebie to same zwycięstwa i trzeba przyznać że bardzo pewne: 84-67 z Vallaloid, 100-71 z Juventut, 101-65 z Cajasol, 101-78 z Manresą i 76-70 z Bilbao. Nie tak dawno u Siebie rozbili także Fenerbahce w Eurolidze 95-73. Gospodarze mieli nw styczniu i lutym mały kryzys dlatego moim zdaniem zajmują tylko 6 miejsce bo ostatnia ich gra to absolutnie czołówka ligi. Goście jak na razie w 15 meczach wyjazdowych wygrali tylko 5. Na ostatnich 5 meczy wyjazdowych przegrali 4. Wyjazdy to nie jest ich mocna strona, a najlepszym przykładem był ostatni mecz, bardzo ważny bowiem z drużyną z dołu tabeli a przegrali 67-81. Jeśli chodzi o H2H to ostatnie 5 meczy w Vitori wygrała Caja Laboral, ale i na wyjeździe dwa ostatnie mecze między tymi zespołami wygrywali Laboral. Stawiam na wysokie
⛔100
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Championship - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Derby
Typ: ht/ft x/x
Kurs: 4,20
Bukmacher: williamhill
Pierwsze spotkanie derbów zaplecza premier league, pomiędzy Brighton &amp; Hove Albion F.C oraz Derby County F.C. Gospodarze wyszli z ostatniego premiowanego miejsca do gry, gościom trochę brakło do 2 miejsca i awansu. Różnica po 46 kolejkach między nimi wynosi 13 punktów. Wgłębiając się w starcia bezpośrednie obie w tym sezonie wygrało Derby 1:0 i 2:1. W obu spotkaniach jednak padł remis do przerwy. Myślę że jeśli i tym razem uda sie zremisować zespołom do przerwy, to w drugiej połowie lepiej będzie utrzymać gościom remis, aniżeli ryzykować odrabianie strat w 2 spotkaniu. Kursy na oba zespoły dość wyrównane co bardziej mnie przekonuje do grania tego typu. Dla mniej odważnych polecał bym remis do przerwy
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zaragoza - Estudiantes
Typ: +9.5 Estudiantes
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj jeszcze wchodzę w handi Estudiantes, które jest ostatnio w dobrej formie i dwa ostatnie zwycięstwa nie są dziełem przypadku. Uważam , że może być tutaj dobry mecz w ich wykonaniu którzy ładnie też zagrali z Valencią. Gospodarze oczywiscie muszą win walcza o playoffy i pewnie tak będzie, ale czy tak na luzie zrobia wysokie handi szczerze wątpie. Pod presją gra się trudniej, goście na luzie potrafia wykręcić niespodziankę. Zobaczymy
⛔100
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kolumbia Primera B
Godz: 22:30
Spotkanie ???? epor FC - Deportivo Pereira
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie Kolumbijskiej II ligi. Dzisiejszy dzień był bardzo ubogi jeżeli chodzi o oferte , bardzo mało interesujących meczy. Wybrałem ten mecz bo zaciekawił mnie ciekawy kurs na under bramkowy. Będzie to trzecie spotkanie tych dwóch zespołów między sobą 1 mecz zakończył się 1:0 dla dzisiejszych gospodarzy drugi natomiast skończył się remisem 1:1 oba spotaknie jak widac poniżej 2,5 bramki. Co do aktualnego sezonu są to dwa ostatnie zespoły w tabeli, na 20 meczy Depor Fc zdobył 13 bramek, Deportivo Pereira 14 bramek. Pokazuje to że nie są to skuteczne zespoły ze slabą ofensywą. dEPOR traci średnia 1,2 bramki na mecz Deportivo 1,4 na mecz nie jest to wysoka liczba traconych bramek na mecz. Gospodarze an 6 ostatnich 5 meczy aż 4 kończyło z wynikiem ponizej 2,5 gola, Gođcie natomiast nie stryelili bramki na wyjeździe od 5 spotkań wyjazdowych. Aguablanca ( Depor FC) u siebie na 6 ostatnich meczy strzeliła w dwóch po jednej bramce a w reszcie nie udalo się zdobyć gola. Oba zespoły grają tragicznie bilans ostatnich 6 meczy to 5 porazek 1 zwycięstwo oba zespoły taki sam bilans. Polecam ten typ
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Islandia
Spotkanie: Valur vs Keflavik 22:30
Typ: 1 + over 2.5 (dwudrożny)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Analiza: Zaczynając od tyłu czyli od overu powiem, że w tej lidze bramki padają jak na zawołanie i wynik drużyn na tym samym poziomie może być nawet over 5. Jeżeli miałbym porównać tą ligę do jakiejś innej to myślę że równie nieprzewidywalne są rozgrywki na Wyspach Owczych i II liga Holenderska. Jeżeli chodzi o zwycięzce tego spotkania to już można polemizować ale biorąc pod uwagę 4 ostatnie spotkania miedzy obiema drużynami to gospodarze wygrali 3 krotnie (4:0) w tym 2 krotnie na własnym terenie, i raz przegrali (ostatni mecz). Mam osobistą nadzieję, że ostatnie owocne w bramki rozgrywki Pucharu Ligi przeniosą się równie mocno na samą ligę i utwierdzą w przekonaniu, że over`y na Wyspach mogą okazać się dobrym typem
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom