>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.05.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę- 8 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - Memphis
Typ: Memphis
Kurs: 2,31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Oglądając pierwszy mecz miałem przeczucie, że Memphis nie zdoła dotrzymać wygranej do końca. Dzięki głupocie zaprezentowanej przez graczy Grizzlies moje przewidzenia się sprawdziły i teraz goście są 0-1. Z drugiej strony drugi mecz powinien być jeszcze ciekawszy i w mojej opinii z korzyścią dla Memphis. Niedźwiadki standardowo zwalniały tempo, akcja były przeprowadzone w wolnym tempie. Jednak nie mieli dużego wsparcia z ławki, Pondexter co prawda był na plus, lecz pozostała część rezerwowych nie spełniła poukładanych w nich nadziei. Szkoda słabego występu Allena, bo po ostatnim spotkaniu z Clippers myślałem, że napsuje krwi Thunder. Generalnie Memphis mieli pod kontrolą mecz, niewątpliwie byli drużyną lepszą od Oklahomy, ale błędy w końcówce spowodowały negatywny scenariusz dla podopiecznych Hollinsa. Conley nie wykorzystał przewagi na PG, nieskuteczność dała się we znaki rozgrywającemu i backourt musi dać od siebie znacznie więcej. Memphis nie da rady zatrzymać Duranta, ale nie spodziewam się kolejnego tak dobrego spotkania Martina. Jest bardzo nieregularnym graczem, który nie rozegra kilku solidnych spotkań pod rząd. Ibaka nadrabiał swoją grę defensywą, bo jego ofensywa woła pomstę do nieba. O Perkinsie się nie wypowiadam. Grizzlies nie mają powodów, żeby zmieniać swojej gry na game 2. Wiele piłek będzie kierowanych pod kosz, skuteczna obrona i tym razem spodziewam się, że nie popełnią błędów z końcówki i spokojnie wyrwą zwycięstwo, które jest bardzo kluczowe w kontekście tej serii. Na deskach prawdopodobnie zagrają co najwyżej lepiej, backourt na czele z raczej dobrze dysponowanym w PO Conleyem dodać więcej jakości w grze ofensywnej Memphis.
✅ 131
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA play-offs
Spotkanie: Oklahoma City Thunders- memphiz GrizzliesOOklahoma City Thunders- Typ: Ilość punktów gracza+ zbiórki marc Gasol powyżej 24,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Drugie spotkanie między OKC a Mempiz Grizzlies zapowiada się bardzo emocjonująco. Poprzednie spotkanie przegrane na własne życzenie przez drużynę gości zwiastuje wyrównaną rywalizację. Wszystko co napisał powyżej kieran się zgadza, Memphis prezentuje się przyzwoicie, ich wielki atut to gra podkoszowa na M. Gasola, który świetnie sobie radzi i jest ciężki do zatrzymania. Jeśli mają padać punkty dla Memphis to kto ma je zdobywać jak nie M. Gasol w duecie z Z. Randolphem. Ilość zbiórek na mecz Hiszpana jest również na wysokim poziomie. Ostatni mecz to 20 pkt i 10 zbiórek Gasola, więc typ na over 24,5 wydaje się być jak najbardziej do wzięcia.
Hiszpan gra bardzo dobrze zarównie w ofensywie jak i defensywie, piłki powienien zbierać zarówno pod własnym koszem jak i rywala. Do tego duża skuteczność rzutów osobiatych i można spodziewać się double- double w tym meczu. Kurs przyzwoity, tak więc można się pokusić o postawienie na ten over.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja - Puchar Rosji
Spotkanie: Zenit St. Petersburg - Anży Machaczkała
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Zaczną od statystyk, na ostatnie 6 spotkań przypadają same underowe wyniki:
10/12/12 FC Zenit - Anzhi Machaczkała 1:1
19/08/12 Anzhi Machaczkała - FC Zenit 1:1
13/05/12 Anzhi Machaczkała - FC Zenit 0:2
18/11/11 FC Zenit - Anzhi Machaczkała 0:0
24/07/11 Anzhi Machaczkała - FC Zenit 0:1
21/03/11 FC Zenit - Anzhi Machaczkała 2:0
Zatem wielce prawdopodobnym jest iż i tym razem wynik będzie oscylował w granicach jednej lub dwóch bramek.
Dodatkowym atutem przemawiającym za grą na under 2,5 jest fakt iż jest to już półfinał Pucharu zatem stawka dość duża, obie drużyny powinny podejść do spotkania ostrożnie bo jeden błąd może przekreślić marzenia o finale, a co za tym idzie wątpię w jakąś ofensywną grę i duże ilości bramek.
Osobiście pogram również na zwycięstwo Zenitu (kursy w granicach 2+) ponieważ nie przegrali jeszcze nigdy z Anży. Ale tutaj podałem coś rozsądniejszego ????
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: połowa/koniec meczu : Indiana Pacers / Indiana Pacers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs powyżej 3,00 na zwycięstwo Indiany jest trochę dziwny patrząc na pierwszy mecz tej serii. Knicks w meczu z Pacers nie mieli właściwie nic do powiedzenia. Indiana wygrała 102:95, a różnica mogła być dużo większa, ale Indiana chyba trochę odpuściła w ostatniej kwarcie. Indiana to jedna z najlepszych defensyw w lidze i pierwszy mecz pokazał jak duże problemy czekają New York Knicks, żeby sobie z nią poradzić. Oglądałem serię Knicks z Celtics i NYK wygrali nie dlatego, że tak dobrze grali ale dlatego, że Boston miał chyba w każdym meczu momenty przestoju, gdzie nic im nie wychodziło i ciągle tracili piłkę. Indiana z całą pewnością jest dużo bardziej poukładaną drużyną niż Boston Celtics. New York Knicks są teraz w podbramkowej sytuacji, bo jak przegrają drugi mecz u siebie, to praktycznie nie będą mieli szans na awans. Indiana zagra bez żadnej presji, jednak motywacji na pewno im nie zabraknie. Bardzo możliwe, że przebieg meczu będzie podobny do tego w pierwszym meczu, czyli od początku do końca to Indiana będzie dominować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna I Liga
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz- Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.35
Buk: Unibet
W środę w Bydgoszczy dojdzie do spotkania na szczycie I ligi. Zawisza Bydgoszcz podejmuje Cracovię.Mecz z gatunku o 6 pkt, w którym jedna z drużyn przybliży się do awansu do Ekstraklasy. Po 27 kolejkach Zawisza z 49 pkt zajmuje miejsce 3, a jej przeciwnik Cracovia z 51 pkt jest vice-liderem. Po miejscach w dabeli już wiadomo jak ważne jest to sptkanie dla obu drużyn. Zawisza pod wodzą nowego trenera (Tarasiewicz) w końcu zaczęła punktować. Najpierw pewnie pokonała Okocimski, by później po ciężkim meczu z Wartą zainkasować trzy punkty. Narazie może swoją grą nie zachwycają, ale już widać symptomy &quot;nowej miotły&quot; Zespół w ostatnich meczach jest podwójnie zmobilizowany, widać u zawodnikach większą wolę zwycięstwa. Niby nic, ale jak nasze polskie warunki wystarcza żeby zwyciężać.
Jeśli chodzi o Cracovię....to trutno coś pozytywnego napisać. W ostatnim meczu zremisowała u siebie z Kolejarzem Sróże. Cracovia jak to Cracovia krok po kroku mozolnie gromadzi punkty, ale żeby coś pozytywnego o ich grze powiedzieć to było by trudno. Mnie ich gra nie przekonuje, grają bardzo schematycznie, mało skutecznie. Obrona zachowuje się jakby grała we mgle. Reasumując dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół Zawiszy, który u siebie spokojnie sobie poradzi z Cracovią.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belo 106

belo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Atp Madryt
Spotkanie:Tommy Haas - Tommy Robredo
Typ:Tommy Haas
Kurs:1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja natomiast wybrałem ciekawie zapowiadający się mecz turnieju w Madrycie pomiędzy Haasem a Robredo. Tommy Haas po zwycięskim turnieju w Monachium, dzisiaj pewnie rozprawił się z Seppim, z którym Robredo tydzień temu przegrał dość gładko. Widać, że Haas jest w znakomitej dyspozycji i nie wydaje mi się, by Robredo mógł mu zagrozić. Ostatni mecz Robredo jaki widziałem to mecz z Gimeno-Traverem w Oeiras, w którym Robredo co prawda wygrał 2-1, lecz nie było to spowodowane jego dobrą dyspozycją, a słabą grą młodszego z Hiszpanów. Ostatni raz panowie spotkali się w październiku zeszłego roku i wtedy to Haas spokojnie wygrał 2-0. Myślę, że jutro będzie podobnie i Haas gładko zwycięży.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Spotkanie: Tofas- Banvitspor
Typ: Banvit -3,5 pkt
Kurs: 2,19
Bukmacher: Pinnacle
Must win dla Tofasu, żeby myśleć o PO. w tej konfrontacji Banvit także ma swoje cele. Wyższe miejsce w PO, a co za tym idzie łatwiejszy rywal w 1 fazie PO. Co tu napisać o drużynach. Składy wyglądają u obydwóch ekip nieźle(chodz zdecydowanie lepiej Banvitu).Goście tego spotkania znacznie lepiej wyglądają jako drużyna i też przekłada to się na grę, wyniki i miejsce w tabeli. Nie wiem czym są spowodowane taki spadki kursów na drużynę Gospodarzy ,ale wcale łatwo nie będzie im o zwycięstwo. Gdyby Banvit jeszcze nie grał o nic ,możliwe by było że odpuszczą spotkanie ,ale taka szansa na wyższą pozycje przed PO i łatwiejszy rywal, trzeba to wykorzystać, historia spotkań jest katastrofalna w ostatnim okresie dla Tofasu, 0 zwycięstw na jakiejkolwiek arenie w Turcji.
Tofas mocno zawodzi, po tej ekipie na pewno można było przed sezonem wiele więcej się spodziewać, tym bardziej, że przez cały sezon grają słabo , mając od czasu do czasu jakieś zrywy lepszej gry, co wystarcza jedynie na zacięte spotkania lub minimalnie zwycięstwa. Banivit jest lepszy ma o co gram i stawiam, że wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. 3/10.
Można jeszcze grać czysty win, ja gram minimalne handi w stronę Banvitu, bo jeżeli wygrają mecz , to takie niskie handi spokojnie pokryją ( Dla mnie powinni wygrać pewnie).
⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: Indiana + 5.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle
Data (i godz): 08.05 1:00
Analiza:

Dziś też sie wachałem miedzy typem z handi na MEM ale jednak zdecydowałem sie na bezpieczny tym z Indianą. Nie rozumiem dlaczego takie wysokie kursy na Pacersów, pierwszy mecz wygrali zasłużenie, grali dobry basket, konsekwentnie w obronie, dziś może być zupełnie podobnie, NYK może zakoczyć jakimś przebłyskiem w ostatniej kwarcie dlatego gram z handi. Róznicy w ewentualnym zwycięstwie też dużej nie przewiduje, NY w PO rzuca średnio 88,7 pkt co daje im 13 na 16 pozycji jesli chodzi o ofensywe. W NY nie widze potencjału, tam gra toczy sie przez prawie cały mecz do Carmelo który ze swoją 35% skutecznością nie jest jakis rewelacyjny, zdobywa dużo pkt bo poprostu ma najwięcej okazji ku temu w ostatnich 5 meczach wygląda to tak: rzuty za 2: 9.4-27 czyli 34,8%; rzuty za 3: 0.8-5.6 czyli 14,3%. Drużyna z Indiany jest według mnie jest lepszą w każdym elemencie, myśle że wygrają ale dla bezpieczeństwa daje z handi.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy
Spotkanie: Palermo-Udinese

Typ: Gospodarze jednym golem
Kurs: 4.00
Bukmacher:
Analiza:
Jutro o godzinie 20:45 odbędzie się 36 kolejka spotkań włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Na przeciw siebie staną ekipy które zajmują kolejno 18 i 6 pozycje w lidze. Faworytem według bukmacherów jest broniące się przed spadkiem Palermo. Ja w moim typie wziołem pod uwagę fakt że Palermo nie ni gra u siebie złej piłki po prostu w tym zespole brakuje skuteczności, Udinese natomiast wygrywając 5 ostatnich spotkań pod rząd zbliżyło się do strefy pucharowej i na pewno tego spotkania nie odpuści, do 5 pozycji traci zaledwie 1 punkcik i myślę że będzie chciało tutaj powalczyc o pełną pule. Ja jednak postawiłbym tutaj na wygraną ekipy z Sycylii która u siebie 2 tygodnie temu odprawiła Inter , a potem zagrała z Juventusem i przegrała tylko 0:1. Stawiam na dobry wyrównany mecz który wygrają gospodarze jednym golem , stawiam na wynik 1:0.
⛔ 100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Omani League (Oman) - godz. 17.30.
Spotkanie: Fajna - Al Arouba.
Typ: 1.
Kurs: 2,10.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Nie byłbym sobą, gdybym nie zajrzał na stadiony Bliskiego Wschodu. ;)
Ciekawa sytuacja jest w I lidze Omanu, gdzie na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek o tytuł walczą przynajmniej cztery drużyny. W gronie tym jest Fajna - obrońca tytułu, który kuriozalnie może mieć najmniejsze szanse na zakończenie finiszu sukcesem. Fajna ma bowiem trudny &quot;rozkład jazdy&quot;, a poza walką w rodzimych rozgrywkach, w przyszłym tygodniu stanie przed szansą awansu do 1/8 finału Pucharu AFC (odpowiednik europejskiej Ligii Europy). Szans tam nie ma jednak wielkich, bowiem Al Qadisa z Kuwejtu będzie faworytem meczu. Omańczycy i tak powinni być z siebie dumni, gdyż wyjście z grupy, to póki co ich największy sukces w klubowych rozgrywkach Azji.
Dlatego spotkanie z Al Arouba będzie niezmiernie ważne, gdyż ewentualna wygrana nie wyeliminuje Fajny z walki o tytuł. Porażka poważnie ograniczy ich szanse nawet na miejsce na podium, bowiem za plecami czai się Al Nahda, która trzy ostatnie mecze gra z niżej notowanymi przeciwnikami.
Nie chciałbym więc być w skórze trenera mistrzów Omanu. W tydzień rozstrzygnie się to, czy Fajna będzie największym wygranym sezonu, czy odwrotnie...
Stawiam jednak na to, że przynajmniej w Omani League mistrzowie do końca walczyć będą o tytuł. Tym bardziej, że mają patent na Al Arouba. Co ciekawe ich dzisiejszy rywal od ośmiu kolejek nie zaznał goryczy porażki, ale pomimo tak okazałej passy z trudem przychodzi mu grać na wyjazdach, gdzie remisuje nawet z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Wydaje mi się iż Al Arouba przynajmniej w gościach limit szczęścia już wykorzystała a Fajna grająca praktycznie bezkompromisowo u siebie (5-1-5) odeprze atak nie tylko Al Nady, ale i zaatakuje Saham wraz z Al Suwaiq. :spokodfhgfh:
Moje TyPy w maju:
4 TyPy: 4 ✅ - 0 ⛔
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Malaga
Typ: over 4.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na środę spotkanie ligi hiszpańskiej w której Real u siebie na Bernabeu zmierzy się z ekipą Pellegriniego czyli Malagą.Faworytem są gospodarze , którzy w meczach u siebie biorąc pod uwagę wszystkie fronty nie przegrała od 45 spotkań co naprawdę jest wielkim sukcesem i robi wielkie wrażenie.W lidze w tym sezonie to samo Real u siebie 15 wygranych i 2 remisy.Królewscy są na drugiej pozycji i na 99% na niej pozostaną.Real ostatnio pokonał po zaciętym i dobrym spotkaniu Real Valladolid 4:3 , a wcześniej pokonali w derbach na wyjeździe Atletico 2:1.Drużyna z Madrytu ma serię 9 wygranych meczy u siebie z rzędu biorąc pod uwagę spotkania ligowe , dopiero w grudniu poprzedniego roku Real u siebie stracił 2 punkty w spotkaniu zremisowanym z Espanyolem 2:2 , tak to wszystko na Bernabeu w La Liga wygrywa.Malaga natomiast jest na szóstej pozycji z szansą lecz niską na grę w Lidze Mistrzów , bo do czwartej pozycji tracą 5 punktów i to będzie raczej trudne zadanie.Ostatnio drużyna gości przegrała 0:1 z Granada na wyjeździe , a wcześnie wygrali u siebie z Getafe 2:1. A jeszcze wcześniej na wyjeździe przegrali z Valencią aż 1:5 , a Real np z Valencią wygrał 5:0.Malaga na wyjeździe ma serię 3 porażek z rzędu w których strzelili 3 gole , a stracili aż 10.Dziś jednak nie daje na wygraną żadnej z tych drużyn tylko na wysoki over 4.5.Przypomnę , że w ostatnim meczu między Realem , a Malagą Malaga wygrał 3:2 także te 5 goli padło , dziś Real gra u siebie , a u siebie strzela dużo bramek , a na wyjeździe Malaga dużo traci co idzie na plus mojego overa. Ostatnie 5 meczy Realu u siebie to mecze w których padła następująca ilość goli : 7,4,6,7,3 , widzimy , że 3/5 meczy skończyły się overem 4.5 , natomiast 5 meczy wyjazdowych Malagi skończyły się następującą ilość goli: 1,6,6,4,2 , widzimy , że 2/5 meczy skończyły się overem 4.5.Dziś typuje 4:1
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City- Memphis
Typ: Conley rzuci 20 punktów lub więcej i Memphis wygra mecz(zakład ważny jeśli spędzi na parkiecie co najmniej 20 minut)
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Memphis przed szansa zwojowania playoff. Wiadomo OKC bez Westbrooka traci sporo na wartości, pokazała to już seria przeciwko Houston. Grizzlies już pokazali pazur, odprawiając w pierwszej rundzie Clipsów, pokonując ich na wyjeździe. Z czterech zespołów pozostałych na zachodzie Memphis nie są w ogonie. Ba, mówię serio , że z tym składem mogą wygrać nawet Konferencję. W pierwszym meczu byli już blisko otwarcia serii dla siebie, ale pzregrali minimalnie 2 oczkami. W środę marginesu błędu już nie będzie,trzeba wygrać , żeby nie jechać do siebie z bilansem 0:2. Kto ich poprawdzi do zwycięstwa?? Moim zdaniem może być to Mike Conley. W meczach przeciwko LAC rzucał prawie 18 punktów spędzając na parkeicie 36 minut.
Gracz ten oddaje w meczu sporo rzutów . Często staje też na linii wolnych.-przeciwko LAc zdarzyło sie nawet 17 razy. Jeśli zagra na poziomie 45 % z gry plus wykona swoje wolne, bariere 20 oczek powinien złamać. Jeśli OKC nie znajdzie jakiejś alternatywy w ofensywie oprócz Duranta to Grizzlies ich wypunktuja. Sefolosha Perkins Ibaka rzucili 11 punktów w 80 minut spędzonych na parkiecie. Trochę za mało...
JA trzymam kciuki za Memphis. Powodzenia
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: PL Puchar
Spotkanie: Legia - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: WilliamHill
Ostatni mecz Legii i Śląska okazał się dwubramkowym zwycięstwem gości (Śląsk był gospodarzem). Tym razem obie drużyny spotkają się na terenie Legii, która wg mnie nie będzie miała problemu z zatrzymaniem ataków przeciwnika (jak w poprzednim meczu) oraz sama strzeli przynajmniej jednego gola (myślę, że będzie coś w granicach 2-3). Dodatkowo Śląsk ostatnio ledwo co wygrał z klubem Pogoń, a Legia wygrała z nimi 3:1, więc jak widać forma gospodarzy w tym meczu jest o wiele lepsza.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, HOKEJ.
Spotkanie: Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago -1
Kurs: 2.18
Buk: Pinnacle
Analiza:
Za priorytetowe założenie Wild w ostatnim spotkaniu obrali sobie wygrywanie wszystkich siłowych pojedynków z Blackhawks. Pomysł trenera Mike&#39;a Yeo sprawdził się, w statystyce uderzeń ciałem przy odbiorze krążka Dzikusy zdominowały rywali i dzięki temu mieli więcej z gry.
- Mają kilku silnych zawodników, pomagała im też publiczność stwarzali duży hałas, puszczają do tego bardzo głośną muzykę w meczowych przerwach to utrudnia koncentracje. Trzeba było sobie radzić, ale to ciężki teren - powiedział Duncan Keith.
Pierwszego gola zdobyli goście. Johny Oduya trafił w 14. minucie, ale Wild odpowiedzieli pięć minut później gdy backhandu w prawidłowy sposób użył Bouchard. Bezbramkowo przebiegła tercja numer dwa, ale właśnie wtedy zaznaczyła się spora przewaga Minnesoty na bandach, co miało też przełożenie na ilość strzałów. Na prowadzeniu gospodarze znaleźli się w 43. minucie, oblężenie bramki Coreya Crawforda w końcu przyniosło oczekiwany efekt. Charlie Coyle wywalczył krążek za bramką, zagrał go do Zacha Parise, a ten świetnie wymierzonym backhandem pokonał Crawforda.
Chicago spięło się w sobie i zaatakowało frontalnie w ostatnich pięciu minutach meczu. Wild nie potrafili wyrzucić gry poza własną strefę i zemściło się to, gdy kolejny obrońca Blackhawks wpisał się na listę strzelców. Tym razem z lewego bulika zrobił to Duncan Keith i było 2:2. W dogrywce poważny błąd Crawforda sprawił, że Minnesota strzeliła gola na wagę zwycięstwa.
Krążek znajdował się w miejscu, z którego bramka paść nie powinna - bramkarz Chicago był jednak źle ustawiony i nie wstał z kolan przez co nie domknął prawego słupka. Zauważył to Jason Zucker i spróbował umieścić gumę z ostrego konta właśnie w górne rejony bramki, sztuka ta udała mu się i Wild skrócili dystans do Czarnych Jastrzębi w całej serii na 1-2. Ogółem wtedy już cały mecz mógł się podobać, ze względu na naciski z obu stron, mecz nie był monotonny, ale naszpikowanymi szybkimi kontrami i akcjami, przy rezultacie jeszcze 1:2 dla Dzikusów, sam zawodnik Hawks `Kane, mógł się spisać na listę strzelców, niestety tego nie uczynił, ale w tym meczu miał dwie asysty. Dziś również spodziewam się dobrego jego występu, zwłaszcza, że wiadomo o co jest walka. Przed Chicago, trudny teren do zdobycia, ale myślę, że w ich zasięgu. Choć Minnesota Wild po dogrywce pokonała najlepszy zespół fazy zasadniczej 3:2 w ostatnim meczu, to dziś uważam, że to więcej sytuacji, będą mieli goście, aby wyjechać na swoje śmiecie, z kompletem zwycięstwa, numer trzy nad Dzikusami, zatem idę w stronę gości, po bardzo fajnym handicapie, w którym gdzie będzie tylko jedna przewaga, mam już zwrot. Niestety meczu nie będę mógł oglądać, ale liczę na to, że jutro będę zadowolony wynikiem, Hawks.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Ottawa Senators - Montreal Canadiens
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: WH
08.05.2013 01:00
Analiza:
Bardzo ciekawe widowisko się zapowiada.Gracze Senators nie odpuszczają play-offów i prowadzą w serii dwa do jednego.Dziś jednak myślę że czeka ich bardzo trudne zadanie aby zwyciężyć tak wysoko jak ostatnio.Dziś gracze Canadiens nie odpuszczą tego spotkania tak łatwo i będą walczyć z całych sił.Myślę że w końcu po trzech spotkaniach w ktorych nie było doliczonego czasu dziś to nastąpi.Oba zespoły są bardzo wyrównane i dziś z pewnością goście za wszelką cenę będą chcieli wyrownać stan rywalizacji i tym samym zrewanżować się za porażkę u siebie.Czeka ich ciężkie zadanie więc sądzę że dopiero dogrywka rozstrzygnie w czwartym spotkaniu kto jest lepszy.W ich poprzednich spotkaniach na przestrzeni lat pokazali ze mają mecze w których po trzech tercjach nie wyłaniały zwycięscy.Myślę że dziś takie spotkanie się powtórzy i kto wie być może dopiero po rzutach karnych dowiemy się czy Montreal wyrównał stan rywalizacji.
✅ 280
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Madryt 8.05 10:50
Carla Suarez Navarro - Kaia Kanepi
typ: 2-0
2.5
Williamhill
Analiza
Jutro kolejne spotkanie drugiej rundy turnieju WTA w Madrycie, a w nim reprezentanta gospodarzy, Carla Suarez Navarro spotka sie z Estonka Kaia Kanepi. Bedzie to jedno z ostatnich spotkan drugiej rundy. Niewatpliwa faworytka wydaje sie byc Hiszpanka, swietnie czujaca sie na nawierzchni ziemnej. W ubieglym tygodniu obie panie spotkaly sie w Estoril na podobnej nawierzchni, wtedy triumfowala w dwoch setach Suarez Navarro. Jutro powinno byc podobnie. Kaia Kanepi dlugo leczyla kontuzje i choc juz jej nic nie dolega, to nie wrocila jeszcze do pelni dyspozycji sprzed kontuzji. Oczywiscie jest juz duzo lepiej, nie jest to jednak blysk, jakim dysponowala Estonka. Popelnia jeszcze sporo bledow, odnosze wrazenie, ze nie najlepiej jest rowniez z kondycja. A w pierwszej rundzie zagrala wyczerpujace trzy sety z Wloszka, Penetta. Hiszpanka jak juz wspomnialem swietnie czuje sie na clayu. Jej styl gry wydaje sie bardzo nieodpowiadac Estonke na tej nawierzchni. Hiszpanka czesto zmienia rytm gry, biega do siatki, gra katowo, dla majacej odrobine nadwagi Estonki to moze byc katorga. Tak bylo w Estoril, a tutaj Suarez Navarro bedzie jeszcze bardziej zmotywowana do zwyciestwa, dlatego typuje jej pewny awans do kolejnej rundy.
⛔ 100
 
M 0

mafialt

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A, PIŁKA NOŻNA.
Spotkanie: Inter - Lazio
Typ: 2
Kurs: 2.50
Buk: bet365
Analiza:
W środę odbędzie się spotkanie dwóch drużyn, które ostatnio nie zachwycają wynikami. Zarówno Inter jak i Lazio na 5 ostatnich meczy wygrały tylko 1(Inter przegrał 4 pozostałe, Lazio zaś dwa razy dzieliła się punktami z rywalem). Skąd więc mój wybór ? W ostatnim czasie Mediolańczycy przegrali z takimi zespołami jak Atlanta, Palermo, Cagliari, które w tym sezonie, co by nie mówić, nie popisują się dobrą grą. Lazio zaś musiało przeżyć gorycz porażki z o wiele bardziej prestiżowymi klubami, takimi jak Juventus czy Udinese. Uważam, że rozpędzone po ostatnim zwycięstwie 6:0 nad Bologną(4 bramki zdobył M. Klose - to prawie tyle ile inter strzelił w ciągu ostatnich 5 meczy(5 bramek) ) Lazio pewnie wygra.
✅ 150
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Tenis, ATP Madrid 18:20
???? Giraldo Santiago v Wawrinka Stanislas
5.27 Pinnacle Sports
Druga runda turnieju w Madrycie, spotkanie triumfatora turnieju z zeszłego tygodnia z reprezentantem gospodarzy. Ja typuję tutaj zwycięstwo tego drugiego i widzę na to niezłe szanse. Giraldo gra u siebie, dziś pokonał wyżej rozstawionego rywala - Martina Klizana, na dodatek bez żadnych problemów 2:0. Jutro zagra z Stanem Wawrinką u którego zauważyłem pewną tendencję. W tym roku był już w finale turnieju w Buenos Aires, gdzie przegrał z Ferrerem. Następnie zagrał słaby mecz i uległ Fogniniemu. Po wygranym turnieju w Oerias, w pierwszej rundzie pokonał Copila po nie zbyt łatwym pojedynku. Myślę, że coś nie tak jest z przygotowaniem Szwajcara, nie wiem - jedno jest pewnie, jutro może powtórzyć się sytuacja z Acapulco. Giraldo gra u siebie, jest w gazie po dzisiejszym zwycięstwie, więc na pewno łatwo skóry nie odda. Obaj panowie nigdy na korcie się nie spotkali, jutro będzie szansa na konfrontację. Kurs mi bardzo odpowiada, Giraldo na pewno zagrozi wyżej rozstawionemu rywalowi. Santiago przed meczem z Klizanem pokonał Stakhovskiego i Portugalczyka, Joao Souza. Statystyk Hiszpana nie będę przytaczać bo jak grał gdzieś dobrze w tym sezonie to w Challengerach. Powiedzmy sobie szczerze - ten sezon nie należy do niego, jednak jutro może zrobić duży krok do poprawy! Polecam!
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - Memphis
Typ: Wynik po 1.polowie: Memphis wygrywa roznica 4-6pkt
Kurs: 8,0
Bukmacher: WilliamHill
Drugie spotkanie 2.rundy Play-Off.Pierwsze jak dobrze pamietamy pierwsze spotkanie wygrali gospodarze(Thunder) jednak nie mieli latwo.Wydaje mi sie,ze Memphis prowadzac przez praktycznie cale spotkanie,pod koniec jakby sie przestraszyli ze moga wygrac i...klapa przegrali.Dzisiejszej nocy przypuszczam ze zachowaja wiecej zimnej krwi i nawet pokonaja zespol K.Duranta.Wg bukow faworytami sa Oklahoma ja tutaj nie stawilabym jednak miskow na straconej pozycji.W pierwszej rundzie pokonali LA Clippers 4-2 i na pewno nie beda ulatwiac zycia faworyzowanym Thunder.Typ mega ryzykowny,jednak znamy bukmacherke-)pzdr
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom