>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria, 1 liga
Spotkanie: St. Polten - Kapfenberg
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.67
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Jeszcze pare dni temu grałem Horn DNB [2.00] w spotkaniu właśnie z Kapfenberg (wynik 2-1 dla Horn ✅). Tutaj także jestem za gospodarzami. Kapfenberg ostatnie 2 spotkania przegrane. W meczu u gości nie zagra najlepszy strzelec Ronivaldo oraz pierwszy pomocnik Bingol. Występu nie są pewni drugi najlepszy strzelec Wendler oraz 3 pomocników. U gospodarzy bez poważniejszych osłabień. St. Polten gra u siebie dobrą piłkę (7-3-3, +14 bilans bramkowy). Ostatni mecz ligowy rozegrany na swoim boisku przegrali 30 sierpnia ubiegłego roku. Kapfenberg na wyjazdach w kratkę, ale z takimi osłabieniami nie ma zbytnio kto u nich goli strzelać. Boję się troche remisu w tym meczu, więc gram DNB. Ostatni mecz tych drużyn rozegrany 28 listopada, w którym Polten był w roli gościa zakończył się remisem 2:2. Kurs nie za duży, ale prawdopodobieństwo nie przegrania zakładu oceniam w granicach 85 %. Pozdrawiam Jessie ????
⛔ 100 / brak godziny
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Chelsea Londyn - PSG
Typ: W której połowie padnie więcej goli? 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Myślę, że Chelsea nie mając wiele do stracenia od początku meczu zacznie grać ofensywnie, aż do momentu przewagi nad PSG dwoma golami. Fakt ten przełoży się na ilość bramek - podążając do przodu zostawią osłabioną obronę i PSG może to wykorzystać do kontry na co liczę. Ale jeśli Chelse&#39;a wykona postawione przez trenera zadania i do przerwy będzie pewnie prowadzić to w drugiej połowie postawią na defensywę.
Patrząc na ostatnie spotkanie obu ekip zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie padło po 2 gole. Myślę, że dziś będzie inaczej- liczę na dobry, obfity w gole mecz. Na pewno dla PSG nieobecność Zlatana będzie sporym osłabieniem, ale tak jak pokazał sobotni mecz- potrafią grać i bez niego. Nie przychylam się tu do żadnej z ekip, ale myślę ze pierwsza połowa będzie decydująca. Pozdrawiam
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bogota
Mecz: Garcia C. - Molinero F
Data: 08.04.2014 19:00
Typ: 2:0 dla Garcia
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsza runda turnieju kobiet w Bogocie rozgrywanym na ziemii. W opisywanym przeze mnie spotkaniu zmierzą się Francuzka Caroline Garcia z Florencią Molinero z Argentyny. Faworytką bukmacherów i moją także jest 20 latka z Francji. Miałem już okazję ją oglądać na korcie i powiem, że w przyszłości może z niej coś jeszcze być. Gra bardzo dobrze, jednak nie wiem do końca jak poradzi sobie na ziemii, na której w tym sezonie jeszcze się nie przetarła, lecz jestem dobrej myśli, ponieważ w historii spotkań pomiędzy tymi paniami odbył się już 1 pojedynek w 2011 roku właśnie na nawierzchnii ziemnej w USA, który wygrała 17 letnia wówczas Garcia 6:1, 6:4. Francuzka swój ostatni turniej zaliczyła w Charleston, gdzie przegrała z Shuai Peng w 1 rundzie 2:6, 3:6. Wcześniej postawiła równe warunki na korcie Serenie Williams, przegrywając zaledwie 4:6, 6:4, 4:6, a sam mecz trwał ponad 2 i pół godziny. Wcześniej w Miami odniosła jeszcze 2 zwycięstwa bez straty seta z Koukalovą i Wozniak. W Indian Wells odpadła w drugiej rundzie ulegając Pavlyuchenkovej 4:6, 5:7, wcześniej pokonując Mattek-Sands. Molinero w tym roku gra tylko na ziemii i to jest jej plus w tym pojedynku. Jednakże do czasu turnieju w Bogocie nie osiągnęła żadnego sukcesu. Tutaj musiała przebijać się przez kwalifikacje, gdzie nie straciła seta. Pokonała pokolei Melnikovą, Kostovą i Abandę. W rankingu obie pani dzieli 110 miejsc, Garcia jest 74, Molinero 184. Molinero jest o 5 lat starsza, jednak na korcie zarobiła mniej pieniędzy niż Garcia, która z pewnością potrafi więcej i mam nadzieję, że dzisiaj bez problemów to udowodni.
✅120
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SŁOWACJA: Puchar
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Senica - Slovan Bratislava
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój kolejny typ wędruje do Słowacji, gdzie zostanie rozegrany spotkanie półfinałowe. Bratysława idealnie weszła w ten rok w rozgrywkach, gdzie w tym roku wygrala 6 meczy pod rzad w lidze, w ćwierćfinale wyeliminowała mocny zespół jakim jest zilina na wyjeździe 1:3 oraz u siebie 2:0. Dwa lata temu druzyny te spotkały już sie ze soba w pucharze i awansował dalej Bratislava, lecz dopiero po porażce na wyjeździe i siebie doprowadził do dogrywki w tym roku liczę na ich lepsza skuteczność i wyjadą dziś z pewną wygraną. Ostatnia porażka nie wliczając towarzyskich spotkała tą druzyne w tamtym roku 18 października. W Lidze radzą sobie oni wyśmienicie, zajmują oni pierwsze miejsce po 25 kolejkach z dorobkiem 60 punktów oraz przewaga aż 15 punktami nad drugim zespołem, Sinica plasuje się na miejscu 4 z dorobkiem 38 punktów. w h2h miedzy tymi drużynami duża korzyść dla gości, na 17 spotkan zaledwie 2 wygrane Senicy, Seria 6 zwycięstw pod rząd Bratyslavia nad tą drużyną, dziś nie może być inaczej jak czysta wygrana ich na wyjeździe. Powodzenia!

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Brighton
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic
Analiza: Kiedy dziś większość bukmacherów zwrócona będzie ku LM, ja tymczasem zaglądam na zaplecze Premier League, a dokładniej na King Power Stadium, gdzie miejscowy Leicester podejmie zespół z Brighton. W minioną sobotę drużyna, w której występuje Marcin Wasilewski, cieszyła się z awansu do najlepszej elity w tym kraju. I swój typ opieram głównie na tym wydarzeniu. Jeżeli chodzi o liczby jakie w swojej historii zapisały już oba kluby, to w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach pomiędzy obiema drużynami dwukrotnie zwyciężał Leicester, tyle samo Brighton i raz padł wynik remisowy. Troszeczkę może martwić forma w ostatnim czasie drużyny gości, bowiem na pięć ostatnich spotkań podopieczni Oscara Garcii nie wygrali żadnego meczu, zdobywając zaledwie dwa oczka. Ale z drugiej strony dlaczego więc w końcu nie mieli by się przełamać w dzisiejszym spotkaniu? Dodatkową ciekawostką przemawiającą za drużyną Brighton w tym starciu, może być również fakt, że zespół gości wciąż ma realne szanse na zagranie w barażach o PL. Do szóstego Reading tracą pięć punktów, a przecież do końca rozgrywek pozostało jeszcze sześć kolejek. Jak najbardziej polecam pójść jednak dziś w stronę drużyny przyjezdnej.
powtórzony typ
⛔100
 
M 0

michal9403

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
Typ: -1,5 seta Impel Wrocław
Kurs: 1.65
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Wrocławiankom zostało tylko jedno zwycięstwo do awansu do finału Play Offów Orlen Ligi. Prowadzą w rywalizacji z Sopotem 2:1, wygrywając wczoraj z rywalkami 3:0 w setach do 11, 13 i 19. Jest to dobra okazja do świętowania awansu do finału przed własną publicznością. Wczoraj bardzo dobry mecz zagrała atakująca Impelu Katarzyna Mroczkowska, która została MVP meczu, lecz zasługą dobrego ataku była jej koleżanka z zespołu rozgrywająca Frauke Dirickx. Obrończynie tytułu Atom nie jest w najwyższej formie jaką prezentowały w rundzie zasadniczej, więc Wrocławianki powinny wykorzystać słabość rywala. Bardzo dobrze we wczorajszym meczu w drużynie z Wrocławia funkcjonował blok oraz zagrywka. Wrocławianki są na fali więc będą chciały zakończyć rywalizację z zawodniczkami Atomu w dzisiejszym meczu i świętować awans do finału. Mój typ to -1,5 seta na Wrocław, które stać na wygranie meczu bez straty seta co pokazały wczoraj oraz w pierwszym meczu w Sopocie.
✅65
 
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina:
18:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ:
Zagłębie Lubin
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz półfinałowy Pucharu Polski w którym zmierzą się drużyna T-Mobile Ekstraklasy Zagłębie Lubin i drużyna pierwszej ligi Arka Gdynia. Zagłębie z racji tego że pierwszy mecz gra przed własną publicznością będzie chciało zdobyć jak największą zaliczkę przed rewanżem i dlatego taki właśnie typ z mojej strony. Kolejnym argumentem jest forma gospodarzy w meczach u siebie a mianowicie w 5 meczach w tym roku przed własną publicznością Zagłębie wygrało 4 a jeden zremisowało z bilansem bramkowym 13:4 w każdym z tych pięciu meczy Zagłębie strzelało rywalom minimum 2 gole, były to drużyny piłkarsko lepsze od Arki Gdynia m.in: Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław a ostatnio Wisła Kraków która wyjechała z Lubina z trzema straconymi golami. W ćwierćfinale Zagłębie bez problemu odprawiło Sandecje Nowy Śącz, wynik dwumeczu 7:0, natomiast Arka Gdynia dopiero po dogrywce pokonała drużynę Miedź Legnica. Typ według mnie jak najbardziej godny polecenia, myślę że Zagłębie sprawę awansu awansu będzie chciało rozstrzygnąć już na własnym stadionie żeby do Gdyni jechać na luzie, co przy obecnej formie gospodarzy przed własną publicznością jest bardzo prawdopodobne. Zwycięzca tego dwumeczu zagra w finale którego stawką będzie nie tylko trofeum ale również udział w europejskich pucharach co dla zespołu z Lubina byłoby rekompensatą dla kibiców za niezbyt udany sezon.

powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
tenis, WTA Katowice
08.04.2014 16:30
Fręch - Meusburger
Typ: handicap setowy AH(1,5:0) 1
Kurs: 4.67
Pinnacle
Pierwsza runda turnieju WTA rozgrywanego w hali na twardych kortach w Katowicach. Rozstawiona z numerem 6 Austriaczka Yvonne Meusburger zagra z grającą z dziką kartą Polką Magdaleną Fręch. Obie są praworęczne, grające oburęczny bekhend. Austriaczka to bardzo doświadczona tenisistka, to już jej 15 sezon zawodowy. Nigdy nie wyróżniała się jakoś specjalnie, bywała już wcześniej w top100 rankingu, ale pewne wysokie miejsce w tej setce zagwarantowała sobie niedawno, po latach grania przede wszystkim na poziomie challengerowym niespodziewanie w zeszłym sezonie zrobiła spory postęp, osiągnęła m.in. trzecią rundę Wimbledonu i French Open, i to właśnie na ziemi osiągała najlepsze wyniki, wygrała też turniej w Bad Gedstein oraz była w finale w Budapeszcie. Ten niespodziewanie dobry sezon pozwolił jej na awans na 50 miejsce w rankingu WTA, w tym sezonie udało się jej jeszcze ten ranking poprawić jest 38, nie osiąga jakiś wielkich wyników ale ciuła regularnie punkty, najlepszy wynik to 3 rundy w Australian Open oraz w Dubaju. Ma niezłe warunki 175cm wzrostu ale jej atutem jest przede wszystkim regularność. Mierząca 171cm Magdalena Fręch to zaledwie 16-letnia juniorka, duży talent, który miejmy nadzieję się rozwinie. Pomimo tak młodego wieku jest na 738 miejscu w rankingu, a gra bardzo mało w turniejach itf zaliczanych do rankingu WTA. Potrafi powalczyć w futuresach ze zdolnymi nieco starszymi ale również juniorkami, jeszcze przegrywa ale po walce, osiągnęła też ćwiercfinał challengera w Zawadzie a ostatnio była w ćwierćfinale futuresa w Heraklionie. Oczywiście w tak młodym wieku ciężko jej zagrać od razu kilka spotkań na wysokim poziomie, ale na pewno do tego spotkania pierwszej rundy specjalnie się przygotowywała i zobaczymy sporo dobrego tenisa w jej wykonaniu. W turnieju zagra dzięki dzikiej karcie za wygranie halowych mistrzostw Polski seniorów, dziś zapewne nie wygra z tak doświadczoną rywalką, ale pokazała już wczoraj w deblu, że ma spore możliwości, nie ma się co sugerować rankingiem, jeśli Polka była by nieco starsza i grała więcej pewnie była by już w trzeciej setce tegoż rankingu. Spotkanie to będzie czwartym w kolejności pojedynkiem na korcie nr 1.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Puchar Polski /
Data - 08.04.2014 godz. 18:30
Spotkanie - Zagłębie : Arka
Typ - czerwona kartka ? tak
Kurs - 3.60
Bukmacher - Unibet
Analiza :
Czas na pierwsze mecze półfinałowe , dziś w Lubinie miejscowe Zagłębie podejmuje Arkę , buki podpowiadają że widza faworyta w Zagłębiu jednak w/g mnie sprawa jest otwarta i mecz zapewne będzie ciekawy a moim zdaniem będzie ostro , zaglądając także do H2H pomiędzy nimi to Zagłębie zdecydowanie lideruje w tej parze a bilans 7-1-2 i 19:8 , ja jednak patrzę na to spotkanie pod względem kartki czerwonej i myślę że jest spora szansa na to że taki kolor może być dziś pokazany , sędzią jest pan Bartek Frankowski a oto jego dorobek : w lidze 23 mecze i 108 żółtych 7 czerwieni i 6 karnych w PP 2 mecze i 8 żółtych natomiast ogólnie w PP sędziował 9 meczy i pokazał 53 żółte 5 czerwieni i 2 karne tak więc dosyć bogata ta jego statystyka i dziś w dosyć ważnym meczu bo to przecież finał coraz bliżej a co za tym idzie i miejsce w Pucharach jak by dobrze poszło , no ale najbardziej liczę na pana Bartka !
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Brentford - Crawley Town
Godzina: 20.45
Typ: Brentford (-1) (EH)
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Dziś wieczorem o godzinie 20.45 na Griffin Park Brentford podejmie zespół Crawley Town. Gospodarze są wiceliderami angielskiej League One ze stratą sześciu punktów do Wilków z Wolverhampton. Trzeba jednak pamiętać o tym, że piłkarze Brentford FC mają rozegrany jeden mecz mniej i jeśli dzisiaj pokonają przyjezdnych z Crawley strata punktowa do lidera będzie wynosiła już tylko trzy punkty. Do końca sezonu pozostanie jeszcze pięć kolejek. Myślę, że ten fakt jest dodatkową motywacją dla piłkarzy wicelidera trzeciej klasy rozgrywkowej w Anglii. Skąd wziął się mój optymizm dotyczący tego handi? Patrząc na to, jak ta drużyna radzi sobie na własnym boisku idę w stronę wygranej, co najmniej dwoma bramkami. Bilans gospodarzy dzisiejszego spotkania prezentuje się następująco: Na 20 meczów rozegranych na własnym stadionie Brentford wygrało 16, jeden raz dzielili się punktami i zanotowali 3 porażki. Bilans bramkowy: 40-17 na korzyść Brentford. Natomiast drużyna Crawley Town prezentuje się na wyjazdach bardzo słabo. Zaledwie 3 zwycięstwa przy 8 remisach i takiej samej liczbie przegranych meczów? Sami widzicie. Ta drużyna nie wygrała meczu na wyjeździe od sześciu spotkań, a dzisiaj przyjeżdżają na stadion, na którym piłkarzom gości gra się bardzo ciężko i często (zresztą słusznie) są skazywani na pożarcie. Kolejną ciekawostką jest to, że jeżeli The Bees dzisiaj zdobędą chociaż 1 punkt, to automatycznie przeskoczą Wolves w tabeli meczów domowych i tym samym zostaną drużyną, która najlepiej w lidze radzi sobie na własnym boisku. Drużynie gości nie wróżę dzisiaj niczego dobrego. Punktów prawdopodobnie będą musieli szukać w innych meczach, a przecież wcale nie jest przesądzone, że utrzymają się w lidze. Ostatnim i zarazem najważniejszym faktem jest to, że na te 20 meczów rozgrywanym na własnym obiekcie Brentford 10-krotnie wygrało różnicą minimum dwóch bramek, a więc średnio, co drugi mecz.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Godzina:18:30
Typ:1 (-1ah)
Kurs:2,0
Bukmacher: Bet365
Po dzisiejszej analizie tego spotkania mój bet to wygrana Zagłębia i hendi -1 a to dlaczego. Zagłębie gra u siebie w tabeli ligowej chyba już mogą czekać na podział pkt i wtedy zacząć się starać a za to arka pokazując nie moc strzelecką z Okocimski Brzesko (na wyjeździe 0-0) (spadkowicz 17 miejsce) i z Sandecją u siebie 0-0 trochę sobie zepsuła sytuacje w lidze bo ma szanse awansować do ekstraklasy ale trzeba się wsiąść za lepszą grę więc myślę że gra w pucharach ich już nie powinna interesować zwłaszcza ze na wygranie Pucharu mają mniejsze szanse niż na awans.
Paweł Sikora, opiekun Arki, nie będzie mógł skorzystać z: Marcusa Viniciusa, Igora Tyszczenko, Michała Rzuchowskiego, Michała Szuberta czy Michała Marcjanika. Wszyscy mają problemy zdrowotne. Natomiast z powodu pauzy za kartki do Lubina nie pojechali: Bartosz Ślusarski, Piotr Tomasik, Paweł Wojowski czy Sławomir Cienciała. To spore osłabienia dla Arki, dlatego też gdynianie w Lubinie przede wszystkim nie chcą stracić gola i rozstrzygnąć losy rywalizacji na własnym obiekcie.
powtórzony typ
⛔100
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund-Real Madryt
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola w dowolnym czasie
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziwię się, że jeszcze nikt nie zaproponował takiego typu. W pierwszym meczu nasz rodak nie grał i moim zdaniem dlatego Borussia nie zdobyła żadnego gola. BVB obecnie jest w przeciętnej formie, dodatkowo zdziesiątkowana kontuzjami i pauzami zawodników za żółte kartki. Nic dziwnego, że patrząc realnie nie mają szans na awans do półfinału. Moim zdaniem Real zdobędzie już w pierwszej połowie bramkę i szanse awansu spadną praktycznie do zera. Ale, ale jest Robert, w którym jakiekolwiek szanse widzą gazety, jak również trener Jurgen Klopp. Chyba wszyscy pamiętają jak rok temu Robert zdobył cztery bramki i dzięki niemu Borussia awansowała do finału Ligi Mistrzów. Dzisiaj raczej tylu bramek nie zdobędzie, Real dobrze wie, że Lewandowskiego trzeba przypilnować, ponieważ jest jedynym zawodnikiem, który może w tym meczu namieszać. Jednak Robert ma na Real patent, w Lidze Mistrzów strzelił Realowi najwięcej ze wszystkich przeciwników- aż 5 bramek. Dodatkowo będzie to pewnie jego ostatnie spotkanie w barwach Borussii w lidze mistrzów i sądzę, że bramkę strzeli, nawet jeżeli miałaby to być bramka honorowa dla Borussii w ostatnich minutach meczu z rzutu karnego.
powtórzony typ
⛔100
 
kens 17

kens

Użytkownik
Dyscyplina: Ręczna - Szwecja 1 Meżczyzn
Godzina: 19.00
Spotkanie: Drott - Guif
Typ: Guif
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Witam , szybko zwięźle i na temat , przed nami kolejna kolejka w Szweckiej Elitserien , dzisiaj o godzinie 19.00 odbedzie sie mecz druzyn Drott - Guif.
Dwa zespoły graja dobra pilke . Moj dzisiejszy typ czyli Guif lider tabel , wygrywaja wszystko co moga , czemu dzis wygraja ? Gorna czesc tabeli jest napieta i odpuszczanie sobie takich meczów jak z Drott . Jak wiem Guif w tabeli goni Kristianstad , ktorzy maja taka sama ilosc oczek co nasi dzisiejsi goscie . Te dwa zespoly nie moga sobie pozwolic na strate pkt , lecz czekaja tylko na potkniecie sie rywala , jedna porazka lub remis moze zadecydowac o liderze ligi bo do konca nie zostalo za wiele . Teraz troche statystyk z mojej strony Drott sa tez w dobrej formiie bo na 5 meczow 3 win 2 remisy , ale patrzac na tabele nie spisuja sie najlepiej i na wlasnych boiska nie graja na takim poziomie jak Guif chociazby na wyjezdzie . A co do gosci tak jak wczesniej mowilem wygyrwaja co sie tylko da.
✅55
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Hartberg - Parndorf
Typ:
Hartberg
Kurs: 2.00
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:

Goście do tego spotkania podejdą bez takich zawodników jak Kummerer 27/2,
Baumsteir 23/0, Stern 16/0, Prutsch 7/0. W spotkaniach obu ekip chyba panuje reguła
&quot;Wygra Gospodarz&quot; :

- Obie ekipy mają za cel uciec jak najdalej od grupy spadkowej ! Parndorf na
wyjeździe bilans 3/1/10 ! ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks
Typ: 1
Kurs: 1.725
Godz: 22.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Sezon MLB już rozpoczęty. W tym spotkaniu zagrają na At&amp;T w San Francisco zespoły gospodarzy oraz Arizony. Dla Giants to spotkanie będzie otwarciem tegorocznego sezonu u siebie. Do tej pory 7 wyjazdów, z których wygranych było 5 gier. To bardzo dobre otwarcie dla Giants, dla których jak wiadomo swój obiekt jest bardzo ważny, bo to drużyna o jednym z lepszych współczynników wygranych do przegranych w całej MLB. Arizona na razie fatalnie. Bilans 2-7 i co ciekawe w pierwszej serii tego sezonu u siebie przegrali 3 z 4 gier właśnie z Giants (przegrywali 8:9, 0:2 i 4:8). Dzisiaj na pagórku zagrają:
ARI:Cahill (0-2, 6.30)
SF:Hudson, T (1-0, 0.00)
Obaj zagrali właśnie w tej serii między tymi drużynami na początku sezonu. Cahill po kontuzji z 2013 r. ciągle nie odzyskał poprawnego narzutu, robi sporo walks, a z Giants oddał 2 runs, ale i tak przegrał mecz. Znowu Hudson po latach spędzonych w A&#39;s teraz w Giants i już w Spring games grał bardzo dobrze. W Arizonie grał 7.2IP i dał rywalom tylko 3 odbicia, oczywiście bez strat punktowych. Według mnie gospodarze powinni wygrać to spotkanie, a przy dobrej formie Hudsona rywal może nie mieć szansy na jakiekolwiek punkty. Cahill za to te 2-3 runs na pewno odda.
✅72
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Godzina: 22:15
Spotkanie: Petrolera - Millonarios
Typ: 2/2
Kurs: 3.4
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Witam i zapraszam was na spotkanie zespołów Petrolera i Millonarios w ramach 16 kolejki ligi kolumbijskiej. Gospodarze ostatnio zanotowali kilka kolejnych zwycięstw grając z zespołami okupującymi dolną część tabeli, ale z dzisiejszym przeciwnikiem może już nie być tak kolorowo. Dziś przyjedzie do nich numer 1. w ligowej tabeli (ex aequo z Atletico Nacional) - Millonarios. Goście imponują formą - 9 wygranych, 3 remisy i 3 porażki, dają 30 pkt i pierwsze miejsce w tabeli. Ładny dorobek bramkowy - 23 strzelone do 11 straconych, również wygląda całkiem porządnie. Na 7 spotkań rozgrywanych na wyjeździe udało im się uzbierać 13 pkt, natomiast Petrolera grając u siebie zdołała ich uzbierać tylko... 10. Uważam, że goście będą w tym meczu stroną przeważającą i uda im się to udokumentować już w pierwszej połowie, a następnie dowiozą zwycięstwo do końca spotkania, co da nam wygraną grając typ 2/2. Powodzenia!
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: PSG powyżej 1.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na taki właśnie moment czekałem w lidze mistrzów! Potężna motywacja z strony PSG, możliwy awans i pokonanie Chelsea u siebie czyli? PRAWDZIWY POGROM i przestroga dla pozostałych drużyn. PSG dziś ma szansę wg. mnie nawet zawalczyć o wygraną i na pewno zobaczymy tutaj ogólnie powyżej 3.5 gola (liczę własnie, że 2 ze strony przyjezdnych).
Coś co ucieszy i zmotywuje na pewno przyjezdnych to fakt, że:
Za awans do najlepszej czwórki rozgrywek każdy z piłkarzy otrzyma 200 tysięcy euro.
Tutaj można naprawdę sporo kasy zarobić, na kartkach, rzutach rożnych oraz sumie goli, która będzie na pewno powyżej 2.5. Ostatnio padło 6 żółtych kartek, a dziś to liczę nawet na jakąś czerwoną i liczę, że to ktoś z Chelsea otrzyma. PSG będzie pewnie chciało trzymać sytuację cały czas, więc posiadanie piłki będzie na ich korzyść. Teraz tylko skuteczność będzie się liczyć oraz twarda psychika. Mam nadzieję, że typ naprawdę siądzie, bo gra jest warta świeczki.
⛔100
 
standardowyy 0

standardowyy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Slavia Praga - Jablonec
Typ: 1
Kurs: 2,00 zł
Godz.:18.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Nie ma się co oszukiwać, liczę na przełamanie się dzisiaj drużyny ze stolicy Czech. Wygrywając dzisiejszy mecz wskoczą w tabeli na miejsce 10 czyli cztery oczka do góry i przestaną okupować zaplecze czerwonej latarni. W takiej sytuacji zawodnicy powinni dać z siebie wszystko, są w stanie stanąć na wysokości zadania patrząc na mecz derbowy z Duklą który wygrali 2:1 a jak wiadomo mecze derbowe wygrywają drużyny ambitne. Więc także dzisiaj ambicji zawodnikom Slavia nie zabraknie.
Za moim typem przemawiają również ostatnie spotkania tych drużyn na boisku w Pradze, od razu rzuca się w oczy przewaga dzisiejszych gospodarzy:
05.05.13GAMSlavia PragaJablonec5 : 1
19.01.13TIPSlavia PragaJablonec4 : 0
⛔100
 
makaveli23 589K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: Zwycięzca w minutach 1-15: Zagłębie Lubin
Kurs: 4.75
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
W Arce Gdynia zabraknie kilku waznych graczy: Slusarski, Cieciala, Tomasik, Wojowski, Vinicius, Rzuchowski, Marcjanik i Szubert. Mysle ze gra Zaglebia, bardzo ofensywna, ladna dla oka przyniesie im juz prowadzenie w pierwszych minutach meczu. Sadze ze gospodarze &quot;siądą&quot; no gosci, ktorzy jasno nawet mowia ze przyjezdzaja bronic 0-0. Moim zdaniem taka taktyka podziała na gospodarzy jak płachta na byka i nie bedzie tutaj taryfy ulgowej, Zaglebie narzuci szybkie tempo meczowi i bedzie chcialo wyrobic jak najwieksza zaliczke przed rewanzem. Arka co prawda spisuje sie w 2 lidze solidnie ale na Zaglebie to nie starczy. W towrzyskim meczu przeciw Jagielloni stracili juz w 4 minucie. Zaglebie w ostatnim meczu strzelilo w 13 minucie jednak na 1-1, wiec teraz grajac u siebie mysle ze zrobia wynik 1-0 juz w pierwszych 15 minutach spotkania. W poprzedniej rundzie rozniesli Sandencje w dwumeczu 7-0 i sa niezwykle zmotywowani by zakfalifikowac sie przez ten puchar do europejskich pucharów, poniewaz w lidze zajmuja miejsce ktore im tego nie da.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wigan - Millwall
Typ: 1 ; Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiejszy wieczór proponuje mecz z zaplecza angielskiej Premier League pomiędzy Wigan a Millwall. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie 5 pozycję i w 40 meczach zgromadzili 67 punktów. Bilans meczy 19-10-11 a bramki 54:39. Goście w tabeli plasują się na 23, przed ostatnim miejscu. Dotychczasowo zgromadzili 36 punktów, mecze 8-12-20, bramki 37:70. Patrząc na tabele gospodarze są zdecydowanym faworytem, jednak goście walczą o pozostanie w lidze, więc skóry łatwo nie sprzedadzą. Dlaczego więc gram w stronę Wigan? Gospodarze radzą sobie na własnym boisku bardzo dobrze. W 20 meczach, 11 zwycięstw 7 remisów i tylko 2 porażki. Millwal natomiast na wyjazdach radzi sobie słabo 3-5-12.
Na koniec H2H:
07.12.13 CHA Millwall Wigan 2 : 1
13.04.13 PUC Millwall Wigan 0 : 2
12.03.05 CHA Wigan Millwall 2 : 0
10.08.04 CHA Millwall Wigan 0 : 2
10.01.04 CHA Wigan Millwall 0 : 0
Także na korzyść gospodarzy, w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstwa, remis i porażka. Myślę, że dzisiaj Wigan wygra i gram w ich stronę, pozdrawiam!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom