>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.04.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania, Superligaen
Spotkanie: Aalborg - Silkeborg
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: O godzinie 15.00 rozpocznie się mecz w duńskiej ekstraklasie pomiędzy zespołami Aalborg BK i Silkeborg IF. Moim faworytem są goście.
Przede wszystkim dlatego, że gospodarze złapali dołek i nie mogą z niego wyjść. Przegrali 3 ostatnie mecze nie pokazując w nich dobrej piłki. Ponadto nie jest to aż tak typowy zespół własnego boiska. Bilans 6-1-5 nie jest zły, ale jednak te 5 porażek nie daje im dobrego światła. Co mnie cieszy, to mała ilość remisów co znaczy, że grają często o pełną pulę, tracąc bramki w końcówkach.
Jeżeli chodzi o gości to walczą w tym sezonie o puchary. W tej chwili są na 5 miejscu z niewielką stratą do miejsc gwarantujących grę w LE. Również ich bilans wyjazdowy nie jest zły. 6-3-3 jest jednym z lepszych w całej lidze. Dodatkowo w obozie gości z tego co wyczytałem panuje bojowy nastrój przez tym spotkaniem i zespół chce zrobić wszystko aby to spotkanie wygrać. Dzięki temu zrównają się, chociaż na chwilę, z zespołem który jest bezpośrednio nad nimi, wywierając pewnego rodzaju presję.
Zespół gości dzisiaj w pełnym składzie. Zabraknie jedynie Estończyka Saaga (N 18/2), jednak nie będzie to zbyt duża strata. Niestety nie udało mi się znaleźć informacji odnośnie gospodarzy.

⛔100
 
K 5

kukis1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Hibernian - Motherwell
Typ: Motherwell
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

Analiza:

Na dzisiejszy dzien wybralem spotkanie ze szkockiej Premier League, gdzie Gospodarze - Hibernian podejmowac beda 3 zespol ligi, ekipe Motherwell. Hibernian zajmuje 11 miejsce, tj. przed ostatnie w lidze i nie wyglada na to aby ekipa gospodarzy pokusila sie dzisiaj o 3 pkt z mocna w tym sezonie druzyna Motherwell, ktora ma za cel osiagniecie jak najlepszego miejsca w lidze, dlatego tez graja dzisiaj tylko i wylacznie o 3 pkt po 2 porazkach z rzedu sa bardzo zmobilizowani na Hibernian, ktory jak wiadomo u siebie spisuje sie bardzo slabo [ bilans - 1 zwyciestwo, 6 remisow, 9 porazek ] Dlatego tez wydaje sie ze goscie gladko powinni zgarnac 3 pkt do swojego dorobku.

kukis1991

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Belgia
Spotkanie: Kortijk-Brugge
Typ: Kortijk wygra 1 golem
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betsson
Analiza
: Dziś o godzinie 18:00 odbędzie mecz Play Off pomiędzy ekipami Kortijk a Club Brugge. Naturalnie faworytem tego spotkania jest zespół gości dzisiejszego meczu. W ostatnim spotkaniu fazy Play Off Kortijk zremisował na stadionie Anderlechtu Bruksela 1:1 i to na pewno zmobilizuję ekipę dzisiejszego meczu aby grać o pełna pule z wyżej notowanym rywalem. Moim zdaniem ekipa Kortijku ma dziś szanse na wygraną ponieważ na własnym stadionie niejednokrotnie pokazali że grać w piłkę potrafią. Club Brugge natomiast w pierwszym swoim spotkaniu pokonał na własnym stadionie zespół Genku. Dość pewnie bo wynikiem 2:0. Według mnie Kurs na ekipę gospodarzy jest trochę zawyżony i warto spróbować , faworytem jak mówiłem wcześniej jest zespół z Brugii,ale moim zdaniem jednobramkowe zwycięstwo jest tutaj do osiągnięcia. Polecam tym i za drobne można spróbować.!

⛔100
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Chicago Bulls
Typ: Chicago (-2,5)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Miły świąteczny prezent czeka kibiców NBA, dziś bowiem o godz. 19 czasu polskiego w Madison Square Garden, gospodarze podejmą pierwszą siłę Wschodu - Chicago Bulls. Najważniejsza informacja dnia- do Byków wraca lider zespołu, MVP poprzedniego sezonu Derrick Rose. Tak więc tym sposobem gracze ze stanu Illionis wystąpią w pełnym składzie, ze wspomnianym wcześniej Rose&#39;m oraz Richardem Hamilton&#39;em. Goście rywalizują bezpośrednio z Miami Heat o przewodnictwo na Wschodzie, do tego bardzo możliwe że Byki w 1 rundzie PO trafią właśnie na NYK, którzy zajmują 8 miejsce na Wschodzie, ostatnie promujące awansem. Tak więc z pewnością będą chcieli po raz trzeci podkreślić swoją dominację nad rywalem. Dwa poprzednie mecze Chicago wygralo 104:99, 105:102 (dom, wyjazd). Jestem zdania, że nieinaczej będzie i dziś. NYK w rozsypce, nie należy rajcować się zdecydowaną wygraną z Orlando gdyż tam panuje jeszcze większy harmider wokół Howard&#39;a i VG. Gospodarze bez Amare, Jeremiegi i Jeffrey&#39;a. Obserwując NYK na przestrzeni całego seoznu, nie przekonała mnie gra i obecność Melo do dominacji Knicks&#39;ów, a tym samym do wygrania w z Bykami. Bardziej przekonuje mnie ławka JRSmith,Steve czy Tony Douglas. Uważam, że Chicago w pełni sił ma najrówniejszy skład, przynajmniej na Wschodzie. Rose/Deng/Boozer to podstawa, chimeryczny Noah, znakomity w defensywie Brewer i solidna 2 linia: Korver, Watson, Gibson czy nawet Lucas. Myślę, że goście mimo wygranej zdołają pokryć skromne handi -2,5.

⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Data: 8.04.2012
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Hannover
Typ: Gospodarze strzelą powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Godzina rozpoczęcia: 15:30

Najciekawszym dzisiejszym meczem w Niemczech jest oczywiście spotkanie Schalke z Hannoverem. Obie drużyny grały w tygodniu w lidze europejskiej lecz żadna z nich nie zeszła z boiska z podniesionymi głowami po ostatnim gwizdku sędziego. tak się stało że w tegorocznych pucharach nie ma już drużyn niemieckich, może to i lepiej bo mogą się skupić na lidze, a przecież jest walczyć o co bo dzisiejsi gospodarze zajmują 3 miejsce w lidze a tuż za nimi znajduję się Borussia Monchengladbach która także chciała by się bezpośrednio zakwalifikować do ligi mistrzów. Zespół gości natomiast walczy o miejsce premiowane udziałem w lidze europejskiej. Aktualnie zajmują 7 pozycję w tabeli i brakuję im 1 miejsca wyżej do awansu. Dzisiejszy mecz ma już swojego faworyta i zostało o tym już napisane, natomiast ja poszedłem w inną drogą i wybrałem zakład w którym to Schalke powinno strzelić minimum 2 gole. W obecnym sezonie Bundesligi nie udało im się to zaledwie w 4 na 14 meczy, Hannover natomiast grając z zespołami z wyższej półki ( mówię tutaj o Bayernie Monachium i dwóch Borrusiach) tracił conajmniej 2 bramki, więc czemu nie miał by ich stracić z 3 zespołem ligi ? Składy na dzisiaj :
Schalke: Lars Unnerstall Christian Fuchs Kyriakos Papadopolos Benedikt Höwedes Atsuto Uchida Julian Draxler Raul Jefferson Farfan Lewis Holtby Christoph Moritz Klaas Jan Huntelaar
HannpverŁ Zieler - Cherundolo, Eggimann, Pogatetz, Pander - Schmiedebach, Pinto - Schlaudraff, Rausch - Ya Konan, M. Diouf

✅65
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie: Manchester United - QPR
Typ: under2.5
Kurs: 3,00
Bukmacher:WilliamHill
Dziś o godzinie 14-30 w Premier League dojdzie do pojedynku lidera tabeli Manchesteru United z Queens Park Rangers.
Manchester United ma dziś okazję do powiększenia przewagi do 8 punktów nad drugim w tabeli City,który dziś zmierzy się z Arsenalem.
Uważam że gospodarze ten mecz wygrają nie strzelając więcej niż dwa gole i zachowają czyste konto z tyłu.
United u siebie ostatnie 5 meczy:
Bolton 3:0 under3.5
Stoke City 2:0 under2.5
Liverpool 2:1 under3.5
W.B.A 2:0 under2.5
Fulham FC 1:0 under2.5
QPR obecnie zajmuje 17 miejsce w tabeli i broni się przed spadkiem.QPR podbudowane po ostatnich dwóch domowych zwycięstwach nad
Liverpolem i Arsenalem przyjeżdżając na Old Trafford będzie walczyło o każdy cenny punkt.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami
zakończył się wygraną 2:0 dla Menchesteru.Dodam jeszcze że QPR grając na wyjeżdzie z takimi zespołami jak:Arsenal,Everton, Liverpool przegrywało tylko 1:0
więc jak widać bardziej się angażują w cięższe mecze.

✅200
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie: Arsenal Londyn-Manchester City
Typ: Van Persie strzeli gola? TAK !
Kurs: 2,20
Bukmacher : Bwin

Ciężko powiedzieć jaki wynik padnie w tym meczu. Liga Angielska jest tak silną ligą że tu każdy może wygrać z każdym. Ogólnie w spotkaniach tych obu drużyn ostatnimi czasy zbyt wiele bramek nie pada - w ostatnich 3 meczach 2x po 1:0 wygrywał Manchester i raz był remis 0:0. Ten mecz będzie bardzo ważny dla obu drużyn. Manchester nadal walczy o mistrzostwo z MU zaś Arsenal walczy z Totenchamem o 3 miejsce premiowane grą w LM. Przyglądając się ofercie na to spotkanie ciężko było cokolwiek znaleźć co wydawało by się odpowiednie i w miarę bezpieczne do obstawienia.A w meczach Arsenalu już do tego przywykłem i nie raz na tym zyskiwałem zawsze był Van Persie który dla mnie jest przegościem. W tym sezonie ma już 26 bramek, zaznaczę że już od 3 spotkań nie trafił do siatki a taka seria w tym sezonie mu się nie zdarzała a że lubi strzlać dla drużyn z czołówki przekonywał się i MU, Totenham czy Liverpool. Uważam że w tym meczu padnie kilka bramek a Van Persie strzeli przynajmniej jedną. Jak dla mnie to zdarzenie jest jednym z pewniejszych wybranych ze zdarzeń z tego meczu a i kurs jest całkiem atrakcyjny. Zaznaczę też że Man City w tej chwili nie jest w najlepszej dyspozycji na ostatnie 5 meczy na wyjeździe przegrali 2 i 1 zremisowali, zaś Arsenial pomijając ostatnią wpadkę z QPR prezentował się naprawdę bardzo dobrze i wygrywali wszystko co się dało przekonali się szczególnie o tym Totenham i Milan. Życzę dużych wygranych. Pozdrawiam

⛔100
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Super Liga Rosja
Spotkanie : Kemerovo - Lok. Belgorod
Typ: Lok. Belgorod
Kurs:5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Od kilku dni w Kemerovie rozgrywany jest turniej. Praktycznie codziennie rozgrywane są jakieś mecze. Dziś, o 14:00 zagra gospodarz tego turnieju, drużyna z Kemerova, z Lokomotivem Belgorod. Lokomotiv, w tabeli zajmuję 1 miejsce z dorobkiem 60 punktow(19-13), natomiast Kemerovo 37 punktów(12-19). Wczoraj Lokomotiv po zaciętej walcę uległ swojemu imiennikowi z Izumrud 2-3. Kemerovo natomiast ostatnie 3 spotkania wygrało, w każdym tracąc minimum 1 seta. Kursy jak dla mnie dość mocno przesadzone Kemerovo 1.13, natomiast Lokomotiv 5.50. Obie drużyny są już dość zmęczone i jestem pewien że mecz ten będzie bardzo wyrównany, myślę nawet że ze wskazaniem na Lokomotiv.

⛔100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Manchester United - QPR
Typ:
Manchester wygra obydwie połowy
Kurs:
2,05
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Manchester jest w gazie. 7 zwycięstw z rzędu. Nie sądzę, aby QPR urwał Czerwonym Diabłom jakikolwiek punkt. Dziś niepowtarzalna szansa, aby odskoczyć City, które mierzy się z Arsenalem. Wiedzą o tym doskonale piłkarze Fergusona i będą starali się wywrzeć jak największą presję na zawodników City. Myślę, że powinni od początku zaatakować QPR, tak aby odnieść przekonujące, kilku bramkowe zwycięstwo. Manchester w tym sezonie w 64% meczy prowadził po pierwszej połowie, co dodatkowo zwiększa szanse na powodzenie typu. QPR podbudowany dwoma zwycięstwami nad wymagającymi rywalami jakimi są Arsenal oraz Liverpool(???). Ale zwycięstwa te odnieśli na własnym boisku. Na Old Trafford nie powinni stanowić większego zagrożenia. Manchester bardzo offensywny skład ze skrzydłowymi Valencią i Youngiem. Szczególnie forma Valencii imponuje. W tej chwili jest on w stanie nie tylko znamomicie asystować, ale również strzelać niesamowite bramki, co potwierdził w ostatnim meczu. Myślę, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1:0, a w całym meczu będzie 3:0.

✅105
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – Kwalifikacje do IO Londyn 2012
Spotkanie: Hiszpania - Polska
08.04.2012 20:15
Typ: over 52.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: W pierwszy dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego podczas uczty przy rodzinnym stole polscy kibice po raz kolejny znając naszych piłkarzy ręcznych, będą skazani na horror. Po wczorajszym meczu z Serbią, na pewno każdy kibic czuje ogromny niedosyt. Ale co tak naprawdę mogą czuć w tej chwili zawodnicy. Gdyby wczoraj Tkaczyk nie dostał kary w ostatnich minutach, gdyby Bogdan Wenta wziął czas kiedy prowadziliśmy i była okazja do spokojnego ustawienia akcji.. to są tylko gdybania a wyniku nie zminimy. Jedyne co pozostało naszym podopiecznym to wyjście na parkiet, walka na całego i zwycięstwo w które jakże wierze!! Cóż można napisać o naszym przeciwniku, Hiszpania to zespół grający bardzo urozmaiconą piłkę ręczną przeciwko której polscy „gladiatorzy” mogą mieć spory problem. Należy jednak pamiętać, że gospodarze zapewnili sobie wczesniej awans na igrzyska, dlatego dzisiejszy mecz mogą (ale nie koniecznie muszą) potraktować ulgowo. Podsumowując, im dłużej Hiszpanie będą nam rzucać bramki, tym mój typ ma szanse powodzenia. Osobiście zasiadam dzisiaj przed telewizor i oczekuje SPOKOJNEJ wygranej, choć znając naszą reprezentacje 0,5l dobrej wódeczki dla rozluźnienia napięcia będzie konieczne !  Pozdrawiam

✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Spotkanie: KV Kortrijk - Club Brugge H(1 - 0)
Typ: 2
Kurs: 3,45
Bukmacher: Tobet

Mecz fazy play-off w lidze belgijskiej. Club Brugge jest w fenomenalniej formie. Na ostatnie 10 meczów w lidze przegrał tylko raz. Reszta spotkań zakończyła się wygraną piłkarzy Christopha Dauma. Jeśli dzisiejszy mecz skończy się wygraną gości, to strąca z fotelu lidera Anderlecht. Według mnie Kortrijk jest najsłabszą drużyną w grupie mistrzowskiej, chociaż potrafi urwać punkty silniejszym rywalom tak jak w poprzednim meczu drużynie z Brukseli. W ostatnich 6 meczach pomiędzy Kortrijk a Club Brugge zawsze wygrywali gospodarze tych spotkań.

Club Brugge - Kortrijk 2:1 19.02.2012
Kortrijk - Club Brugge 2:1 23.10.2011
Club Brugge - Kortrijk 4:1 12.03.2011
Kortrijk - Club Brugge 1:0 31.07.2010
Kortrijk - Club Brugge 2:0 23.04.2010
Club Brugge - Kortrijk 3:0 31.03.2010

Czy teraz tez tak będzie? Wierzę, że nie.

⛔100
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga Niemcy
Spotkanie: FC Shalke - Hannover
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 2:1, 3:1, 4:1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dzisiaj o 15:30 w Bundeslidze bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy FC Shalke a Hannoverem, Shalke może teraz odetchnąć od pucharów Europejskich i po odpadnięciu z UEFA i skupić się na ligowych spotkaniach. Hannover ostatnio spisuje sie w kratke, 7 pozycja i dorobek 41 punktów, ostatnie 3 spotkania Hannoveru zaliczyć można do udanych, wygrana z Kolnem, Borussią Monchengladbach i jedno potknięcie z Bayernem Monachium które można usprawiedliwić tym że Bayern rzucił sie w pogoń za mistrzem kraju. Shalke natomiast jak pisałem wyżej odpadła z pucharu UEFA ulegając drużynie Bilbao. Zajmują 3-cią pozycje w tabeli mając na koncie 54 pkt. Ostatnio remis (wpadka) z Hoffenheim 1:1 i wygrane z Leverkusen i Kaiserslautern, na dzień dzisiejszy Shalke ma lige mistrzów a na ogonie słaba jak na dzien dzisiejszy Borussie Monchengladbach, mysle że nie będą chcieli stracic szansy na gre w Lidze Mistrzów i bedą walczyć o każdy punkt do końca sezonu i dzisiaj są faworytem w tym spotkaniu i obstawiam tutaj dokładny wynik 2:1, 3:1 lub 4:1. Mój zdecydowany typ na gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.

⛔100
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Lega Pallavolo Serie A1 Mężczyzn
Spotkanie: Copra Elior Piacenza - Tonno Callipo Vibo Valentia
Typ: Under 180,5 punktów w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
We wczorajszym meczu Valentia miała znakomitą szansę na wywalczenie sobie szansy na cokolwiek więcej niż ostatnie miejsce w tabeli marny koniec sezonu i wcale nie mam tu na myśli szans medalowych, a baraż o Challenge Cup. Niestety trzeba będzie o tym zapomnieć, bowiem jeżeli oddaje się przeciwnikowi praktycznie dwa wygrane sety (mam tu na myśli set drugi i czwarty, gdzie goście seryjnie potracili punkty), to nie ma czego także szukać w pucharach. Wątpię, czy drugi raz zawodnicy Valentii zdołają zagrać taki super mecz, na dodatek przeciwko zespołowi, który wydaje się, że ma znacznie więcej argumentów niż Cuneo. Piacenza bowiem jest znakomitym przykładem na to, że cierpliwość w siatkówce popłaca i mimo katastrofalnej formy na początku, dzisiaj mogą bić się o medale. Ogromną siłą tej drużyny okazują się być znakomici skrzydłowi, którzy doświadczeniem wręcz tryskają. Trójca Nikolov - Zlatanov - Papi pod rozgrywającym takim, jakim jest Zhekov, może czuć się swobodnie i robić na siatce cuda. Trzeba bowiem przyznać, że pomimo, iż nie jestem fanem talentu Bułgarskiego rozgrywającego, to jest on typem sypacza, który może nie sili się na kreowanie gry, jednak gdy już posyła piłkę, to jest ona bardzo staranna i ułatwia zadanie na skrzydle. Szczególnie istotne jest to przy odbiciu do tyłu, a więc do swojej głównej armaty, Nikolova. A Zlatanov to istna szara eminencja, charyzmatyczny lider mentalny tej drużyny, a Papi swoją grą zdołał przekonać samego selekcjonera reprezentacji Włoch i otrzymał powołanie. Piacenza już dwukrotnie pokonała w tym sezonie drużynę Valentii, u siebie 3-2 oraz na wyjeździe 3-0. I na ten drugi rezultat bym zwrócił uwagę, bo daje on pełny obraz tego, jak dzisiaj może zagrać Piacenza. Powtórka z rozrywki wcale mnie nie zdziwi, jednego seta może oddadzą, ale proponowana przeze mnie linia jest w stanie to pokryć.

✅90
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Houston Kwalifikacje 18-30, 8.04.2012
Yani - Hernych
typ; 0-2
2.37
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy kwalifikacyjnego turnieju w Houston, reprezentant gospodarzy Michael Yani zagra z Czechem, Janem Hernychem. Faworytem spotkania wydaje sie byc Czech. Obaj zawodnicy to bardzo doswiadczeni tenisisci, Czech to 33 latek, Yani jest tylko o rok mlodszy. Turniej rozgrywany jest na cegle co w uprzywilejowanej sytuacji stawia Czecha, ktory duzo lepiej czuje sie na tej nawierzchni kortu od Amerykanina. Czech ma na tej nawierzchni kortu cztery wygrane turnieje challengerowe i dwa z cyklu ITF. Yani nie moze sie pochwalic takimi rezultatami. Czech to zawodnik bardzo dobrze serwujacy, we wczorajszym spotkaniu wyserwowal 10 asow. Ponadto niewiadomo czy Michael Yani jest w pelni sil, w ostatnim turnieju kreczowal w drugim secie w spotkaniu z Reynoldsem. Nie wiadomo czy jest w pelni sil. Oprocz publicznosci, ktorej pewnie jednak nie bedzie dzis zbyt wiele, nie widze atutow po stronie Amerykanina. Dlatego tez wydaje mi sie, ze Czech wygra pewnie to spotkanie.

Zwrot
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Chicago Bulls
Typ: 1(+3)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle

{koszykówka, NBA, 19:00}

W tym meczu jedno jest pewne, już przed meczem. Emocje! Zarówno kibice zgromadzeni przed
szklanymi odbiornikami, jak i w hali Medison Square Gaden poczują prawdziwy przedsmak Play-Off.
Przed sezonem wielu obserwatorów Knicks stawiali jako contendera. Rzeczywistość jednak zdała się być bardziej okrutna.
Zespół nie potrafił złapać swojego rytmu. D&#39;Antoni szukał różnych sposób na rozwiązanie problemów. Przez moment dzięki błyskowi fenomenu Jeremy&#39;ego Lina, potrafili wygrywać mecz za meczem, a rozgrywający z Nowego Jorku, w błyskawicznie stał się gwiazdą. Nie tylko zespołu, ale całej ligi. Długo seria nie trwała. Ponowne problemy i nadszedł moment, gdzie Mike D&#39;Antoni rezygnuje z funkcji trenera.
Wracając jednak do wątku play-off, trzeba nadmienić, że zespół z Nowego Jorku zajmuje obecnie ósmą lokatę, a za ich plecami, cały czas „czai” się drużyna Milwaukee Bucks.
Knicks mają przewagę zaledwie 0.5 zwycięstwa nad dziewiątą ekipą.

Po dwunastu meczach przerwy z powodu kontuzji, istnieje szansa, że do gry powróci MVP zeszłorocznych rozgrywek – Derrick Rose.
Rozgrywający „Byków” w sobotę uczestniczył już w pełnym treningu ze swoim zespołem.
Podczas braku lidera, zespół prowadzony przez Toma Thibodeaua uzyskał bilans 8-4.
Tym samym zapewniając sobie udział w rozgrywkach posezonowych.

Od czasu, gdy zespół Knickerbockers objął Mike Woodson, zespół z Nowego Jorku znacznie lepiej poprawił swoją defensywę.
W ostatnich pięciu meczach są jednym z najlepiej broniących zespołów w NBA.
Tracąc 90.6 punktu, są na czwartej pozycji. Przed nimi adekwatnie Memphis (89.6), Chicago (85), Boston (80.6). W dzisiejszy meczu, nic bardziej istotnego nie będzie, jak właśnie obrona.
Jednak kluczowym elementem dla gospodarzy, powinna okazać się przewaga własnego parkietu.
W sezonie oba zespoły, rozegrały już dwa spotkania. Zwycięsko z batalii wychodził zespół z Chicago.
Gospodarze, jeśli zagrają skoncentrowani i zmobilizowani – ten czynnik jest dla mnie oczywisty (patrz trzeci akapit), mają szansę odnotować zwysiętwo.

Niby wraca Rose, ale... Po ostatnim treningu powiedział, że jeśli będzie się czuł, jak teraz – to zagra.
Wypowiedź swojego lidera tonuje trener, który powiedział, że szanse na grę jego zawodnika są spore. Jednak po tyle meczach przerwy, nie będzie go zbytnio forsować.

W zespole gospodarzy nie zagrają Lin oraz Stoudemire. Spore osłabienia. Jednak Knicks mają prawdziwego „fachowca” na dystansie. Jest nim Steve Novak, który w całej lidze jest liderem pod względem skuteczności rzutów z dystansu – 47.9%.
Lepiej ostatnio gra zawodnik, który powinien brać ciężar spotkania na swoje barki – Carmelo Anthony. Wliczając do tego Tysona Chandlera, JR Smitha oraz Barona Davisa – „Byki” nie będą miały łatwego przetarcia.


Powodzenia!

✅88
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Spotkanie: Hiszpania-Polska
typ: Polska-2,5
kurs: 3,2
buk:bet365

Analiza: Dziś aby Orły Wenty zdołały zakwalifikować się do IO potrzebne jest zwycięstwo lub remis, Polacy z Algierią zagrali źle z Serbią zagrali dużo lepiej, nasi do czego myśle zdążyli nas przyzwyczaić grają tak że im trudniejszy rywal tym lepszej gry możemy sie spodziewać, przykład ?ostatnei mistrozstwa popisowa gra przeciwko Danii czy Niemcom a porażka z Kiryłem Lazarowem bo nie można tego zespoł€ nazwać Macedonią jeżeli facet rzuca przeważnie ponad 50%goli dla zespołu, Uważam ,że sportowa złośći ambicja po wczorajszym pechowym remisie spowoduje żę Polacy pokaża swój prawdziwy potencjał i pewnie wygrają z Hiszpanią ,która awans ma już zapewniony, myślę ,żę trener Hiszpanów będzie eksperymentował ze składem ponieważ Hiszpanie awans mają zapewniony i jak często bywa w takich przypadkach selekcjonerzy oszczedzą kilku zawodników (w Hiszpani trwa liga, pare zespołów gra jeszcze w LM) więc napewno nie będzie podejmował ryzyka zbędnych kontuzji, Jazda Polska !

⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
KV Kortrijk vs Club Brugge (PN, Belgia)
1 (+0.5 AH),
1.91
Pinnacle

Kortrijk przed meczem z v-ce liderem tabeli, Club Brugge jest bardzo zmotywowane. Ostatni wynik w Brukseli (1:1) podniósł morale dzisiejszych gospodarzy. W dodatku dzisiaj zagra Serb Veselinovic, który musiał pauzować w meczu z Fiołkami ze względu na wypożyczenie z tego klubu (klauzula w umowie). Chavarria co prawda również jest wypożyczony z Anderlechtu, ale klauzula ta została pominięta. Wspominając Chavarrię należy na pewno opisać jego świetny występ w ubiegłym tygodniu, kiedy to ośmieszał obronę rywali. Dzisiaj pełna kadra ekipy Kortrijk na pewno dodatkowo mobilizuję do zagrania tego typu. Club Brugge jest w gazie, ale dzisiaj się to skończy. 4 wygrane mecze z rzędu to już za dużo. W dodatku w kadrze zabraknie: Hoefkensa (26/1 def.), Zimlinga (29/0 mid.), Lestienna (21/1 atk.). To spore braki kadrowe gości. H2H na korzyść gospodarzy, u siebie w ostatnim czasie wygrywali z Clubem Brugge. Kurs na 1x/+0.5 kusi bardzo, stąd go polecam ;)

Powodzenia.

✅91
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dyscyplina: hokej
spotkanie: Koszyce - Slovan
typ: 1
kurs: 1,90
bukmacher: bet365
analiza:

Przed nami pierwsze spotkanie finałowe Tipsport Extraligi, obrońca tytułu HC Koszyce zmierzy się o 18:00 w Steel Arenie w obecności prawie dziesięciu tysięcy widzów z Slovanem Bratysława. Koszyce są na chwilę obecną sześciokrotnym mistrzem Słowacji, Slovan wywalczył siedem tytułów mistrzowskich. Ten finał może być ostatnim dla Slovana, bowiem dużo mówi się i wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu Slovan zagra w KHL. Liczyłem na inne zestawienie w finale, Poprad i Skalica zdecydowanie za szybko i dość niespodziewanie odpadły już w ćwierćfinale, pojedynki Koszyc z Skalicą i Slovana z Popradem na pewno przyniosłyby więcej emocji i też byłyby z pewnością pięknym zwieńczeniem niezwykle emocjonującej rundy zasadniczej. Zamiast tego mieliśmy w półfinale bezbarwne, jednostronne i najzwyczajniej w świecie nudne pojedynki zakończone szybkimi 4:0 tak Koszyc jak i Slovana, odpowiednio z Zvolenem i Duklą. Szczególnie dużo obiecywałem sobie po Popradzie, w zeszłym sezonie finał, w tym kadra została wzmocniona, skład wyglądał naprawdę solidnie i taka wpadka. W końcu od paru lat ustabilizowała się tam sytuacja finansowa, świetnie wkomponowali się w zespół sprowadzony przed sezonem Lubomir Vaic, wracający Radoslav Suchy czy młody wychowanek Michael Vandas. Jak zwykle klasą był Arne Krotak, dużo wniósł Richard Rapac a mimo to nie udało się awansować do półfinału. Szkoda, mam nadzieje, że trzon zespołu zostanie utrzymany, choć póki co nie wiadomo jak będzie wyglądać liga w przyszłym sezonie. Nie zostaną rozegrane spotkania barażowe o utrzymanie w lidze, w niej zostaje Nitra, bowiem 1 ligę wygrała ekipa z Bardajowa a jak wszyscy doskonale wiemy jest to klub farmerski Koszyc. Kolejność w obecnym sezonie wygląda więc następująco: 3. Dukla Trenczyn, 4. HKm Zvolen, 5. HK 36 Skalica, 6. HK Poprad, 7. MsHK DOXXbet Zylina, 8. HC ´05 Bańska Bystrzyca, 9. MHC Mountfield Martin, 10. HK Nitra. W tym sezonie oglądaliśmy kilka na prawdę emocjonujących spotkań, jak chociażby przegrany mecz Koszyc z Popradem we własnej hali 1:4, Slovana z Skalicą 1:2, zwycięstwo Zvolenu z Slovanem 1:0 gdzie jedyna bramka w meczu padła na 7 sekund przed końcową syreną. Były też mimo wszystko rozczarowujące mecze, jak pojedynek Skalicy z Slovanem zakończony zwycięstwem zielonych aż 10:0 czy ich porażka kilka dni później z Koszycami 3:9. Pojawiły się problemy finansowe i trudne okresy dla nie których klubów m. in. Martina, czy nowe gwiazdy jak Patrik Lusnak z Skalicy czy wspomniany już wcześniej Michael Vandas z Popradu. Ale wróćmy do finałowego spotkania.

Koszyce w rundzie zasadniczej na własnej tafli wygrały 20 z 27 spotkań, wszystkie w regulaminowym czasie! Trudno doszukać się jakieś niespodziewanej porażki, wszak Poprad na wyjazdach spisywał się w tym sezonie rewelacyjnie, podobnie Skalica, co ciekawe obie ekipy wygrywały w Koszycach po dwa razy. W ciągu sezonu przytrafiła się seria 5 kolejnych porażek ale też zawodnicy zaimponowali wygrywając 9 kolejnych spotkań w okresie od 20 grudnia do 20 stycznia. Co ciekawe, seria ta zaczęła się spotkaniem z Żyliną, a ostatnie zwycięstwo również zaliczyli nad tą ekipą, serię zwycięstw przerwał Poprad. Play off bez porażki na własnej tafli. Jeśli zaś chodzi o spotkania z Slovanem, wszystkie zakończyły się zwycięstwem gospodarzy kolejno 5:1, 4:3 i 3:1. Bardzo dobrym posunięciem było sprowadzenie Miroslava Zalesaka z Skalicy. Koszyce dysponują szeroką, równą kadrą, oprócz Zalesaka tacy zawodnicy jak Bartos, Dravecky, Miklik czy Pasek potrafią stworzyć przewagę. Obrońcy może nie są jakoś super kreatywni, ale czy to Tabacek czy Homer w ciągu sezonu kilka bramek dorzucili. Jest w końcu Lukas Hvila i to mnie cieszy, myślę, że Koszyce to idealne miejsce dla tego zawodnika. W bramce rewelacyjnie spisuje się Czech Alexandr Hylak sprowadzony przed sezonem z drugoligowego Chomutov, statystyki na poziomie GAA 2,30 i SVS% .934 a w play off odpowiednio 2,11 i .939 są najlepsze w lidze. Obok Skalicy grają najładniejszy dla oka hokej, szybki, konsekwentny, nawet w pewien sposób wyrafinowany. Nikt inny swoją grą nie potrafi tak zdominować rywala. To co w tym sezonie grają podopieczni Miroslava Ihnacaka robi wrażenie. Košice podávali počas celej sezóny najvyrovnanejšie výkony. Finał szczególny dla kilku zawodników, m. in. Stanislava Grona, który karierę rozpoczynał w juniorach Slovana. Atmosfera w zespole jest świetna, o czym świadczy wypowiedź właśnie Grona: V tíme vládne dobrá nálada a všetci sa už tešia na štart série. S blížiacim sa úvodným buly bude atmosféra gradovať. Marek Kolba z Slovanem świętował dwa tytuły mistrzowskie, nie dawno czytałem jego wypowiedź, w której stwierdził że nikt w Koszycach nie chce, by Slovan przeszedł do KHL z pucharem: Naša motivácia je vzhľadom na avizovaný odchod Slovana z extraligy ešte väčšia. Nechceme, aby odišli do KHL s pohárom a chceme im dokázať, že na Slovensku je jeden lepší klub. Koszyce mają szansę na czwarty tytuł z rzędu. Z wywiadów wyłapałem jeszcze słowa Paska, które podsumowują właściwie wszystko: Každý športovec túži po víťazstvách a triumf vo finálovej sérii je tým najkrajším momentom. Nechcem vyhlasovať silácke reči, ale urobíme všetko pre konečné víťazstvo. W tym sezonie wykorzystali 19,21% gier w przewadze, natomiast 83,80% gier skutecznie bronili grając w osłabieniu. Wciąż kontuzjowany jest Radek Deyl.

Slovan na wyjazdach w tym sezonie grał momentami kompletny piach, kilka razy już wspominałem, że ten zespół gra brzydki, niepoukładany hokej, często brakuje pomysłu na rozegranie akcji i jak tylko mogłem unikałem gry na Slovan na wyjazdach. W rundzie zasadniczej przegrali 14 spotkań na wyjeździe prezentując przy tym przeciętną obronę. Wynika to z tego, że obrońcy lubią się zapędzić pod bramkę rywala, co pokazują statystyki Svarny czy byłego gracza Koszyc Fruhaufa. Grę Slovana ciągnie dwóch zawodników - Satan i Kukumberg. Jeśli któryś z nich nie może zagrać to sami kibice mają mieszane odczucia co do meczu. Bardzo często nie widziałem jakieś wielkiej ambicji u zawodników, jak chociażby przy porażce 0:10 z Skalicą, gdzie od stanu gdzieś w okolicy 0:5 jeździli bez celu po tafli, marząc by ten mecz się już skończył. Ale takich beznadziejnych spotkań było więcej. Obrona nie jest monolitem nie do przejścia, jak złapią rytm to potrafią roznieść rywala ale z nastawieniem psychicznym to bywa u nich różnie. Często łapią głupie kary i to w dużych ilościach, wystarczy spojrzeć chociażby na spotkania w półfinałach - 2x2+2x10 w pierwszym meczu, 8x2+1x10 w drugim, 8x2+1x5x10x20 w trzecim, 7x2+1x10 w czwartym. Porównajmy to z Koszycami w analogicznym okresie: 5x2+1x10, 6x2, 4x2 i 3x2. Widać ogromną różnicę, a Zvolen to jednak lepszy zespół niż Dukla mimo iż tabela tego nie pokazała po rundzie zasadniczej, jednak tam różnica była nie wielka. A zawodnicy Koszyc z pewnością zagrają to co świetnie wychodziło im w całym sezonie, szybki i bardzo poukładany hokej, przez co na pewno będą gubić krycie. Albo otworzy im to drogę do bramki Konrada, albo zawodnicy Slovana będą często faulować. Emocji i spięć nie powinno zabraknąć, szczególnie gdy w jednym czasie na tafli będzie przebywać Michal Novak z Koszyc i Kevin Harvey z Slovana. Branislav Konrad może pochwalić się skutecznością bronionych strzałów na poziomie 92,88% co jest trzecim wynikiem w lidze. 17,68% wykorzystanych gier w przewadze i 82,00% wybronionych są gorszymi wynikami od tych, uzyskanych przez Koszyce. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała motywacja zawodników, bowiem słyszałem że nie którym graczom już powiedziano że zabraknie dla nich miejsca przy przenosinach klubu do KHL. Jeśli to prawda to jest to czysta głupota z strony działaczy. Z obecnej kadry Slovana tylko 10 graczy grało w finale - Konrad, Satan, Kukumberg, Hudacek, Lipiansky, Bakos, Skokan, Hudec, Stajnoch i Bartanus, przy czym ten ostatni jeszcze w barwach Koszyc. Tylko 4 z nich cieszyło się z tytułu mistrzowskiego - Satan, Kukumberg, Lipiansky i Hudec. Większych osłabień w zespole nie ma.

Bude to konečne parádne finále, také aké si extraliga zaslúži. To, že sa môžu oba kluby prvýkrát stretnúť v najmodernejších halách je pre celý slovenský hokej len dobré. Dúfam, že budú vypredané - Zalesak. Finały będą odbywać się w pięknych, zmodernizowanych halach, ceny biletów trochę drogie, w Koszycach będą one po 20 euro, w Bratysławie wahają się od 12 do 25 euro. Nie mniej bilety na pierwsze 3 spotkania są już wyprzedane, na 4 pewnie też by były ale z tego co wiem jeszcze nie trafiły do sprzedaży. Niestety po bankructwie sportowego kanału publicznej telewizji na Słowacji (STV3) spotkania te będzie można obejrzeć w Polsce tylko w internecie. Szkoda, bo na południu kraju odbiór słowackich kanałów nie jest problemem a widok Marii Pietrovej w przerwach między tercjami był bardzo miły dla oka. Jest to powtórka finału z przed 2 lat, wtedy Koszyce wygrały mistrzostwo w 6 spotkaniach. Stefan Mikes w swoim pierwszym sezonie w Bratysławie z Slovanem dotarł do finału, kilka dni temu obchodził swoje 47 urodziny więc na pewno zwycięstwo w jednym z dwóch spotkań, które w najbliższych dniach odbędą się w Koszycach byłoby miłym prezentem ale szczerze mówiąc Koszyce są tutaj faworytem. Koszyce w tym sezonie wygrały już 45 spotkań, najwięcej w całej lidze. Widziałem w tym sezonie sporo spotkań z udziałem tych drużyn, dużo lepiej wyglądają zawodnicy Koszyc, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne jak i taktykę. W tym sezonie mecze po między tymi zespołami zawsze wygrywali gospodarze i myślę, że teraz nie będzie inaczej, przynajmniej w dwóch pierwszych spotkaniach.

⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Kwalifikacje do IO,Piłka Ręczna

Hiszpania-Polska

typ: 1
kurs: 2.1
bukmacher: bwin


analiza:


Co tu dużo mówić ..naszym niestety się nie wiedzie najlepiej w tych kwalach,strasznie wymęczone zwycięstwo z Algierią (co może okazać się naszym gwoździem do trumny) i remis w wygranym meczu z Serbią.Hiszpanie maja awans zapewniony,ale grają u siebie i nie odpuszczą meczu na pewno. Nasi skrzydłowi przy hiszpańskich to dzieci z piaskownicy,bramkarze nie bronią najlepiej,co przy bardzo szybkiej grze Hiszpanów może okazać się bardzo zgubne. Gospodarze świetnie biegają do kontr a i w ataku pozycyjnym siły są równo rozłożone,to będzie ciężki mecz dla Polaków,oby nasi wyszli z tej potyczki zwycięsko ;)

✅110
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Afryka Liga Mistrzow
Spotkanie: Raja Casablanca - Berekum Chelsea
Typ: handicap 0:1 typ: 1
Kurs: 3,05
Bukmacher: Tobet
Analiza: W spotkanie rewanzowym eliminacji Afrykanskiej lidze mistrzow w Casablance lokalne Raja podejmuje Berekum Chelsea z Ghany. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie sensacyjna wygrana pilkarze z Ghany az 5-0. Ten wynik spowodowal ze zawrzalo w zarzadzie druzynie z Casablaki szczegolnie ze kilka dni pozniej Raja przegralo kolejne spotkanie tym razem ligowym 0-2. Pozycja Francuskiego trenera mistrza Maroko stala sie niepewna i doslo do wiele protestow kibicow oraz goracych rozmowyc w siedziebie klubu. Sytuacja nieco sie uspokoila po tym jak Raja wygralo spotkanie ligowym i nadal sie licze w walke o tytul mistrza kraju. Moim zdaniem dzis stac gospodarze zeby wysoko wygrac. Mozemy sie spodziewac ze bedac wspierani przez wlasnych fanow pilkarze Raja zrobia wszystko zeby sprubowac odrobic ta wielka strata. Mysle ze gospodarze szybko ostro zaatukaja bramka rywale zeby zdobyc tak zwana kontaktowa bramka. Licze ze dzis pilkarze Raja zagraja skutecznie niz w pierwszym spotkanie i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Uwazam ze dzis gospodarze moga to spotkanie wygrac roznica wiecej niz jedna bramka szczegolnie ze ich rywale zagraja spokojnie kontrolujac spotkanie nie wysilajac sie jak w pierwszym spotkanie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Raja Casablanca i Berekum Chelsea, gospodarze wygraja roznica powyzej 1 bramka.

✅205
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom