>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.03.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - euroliga
Spotkanie: Besiktas- Caja Laboral
typ: Maciej Lampe Over 13,5
kurs: 1,70
buk: bwin
Analiza:
Maciej Lampe over 13,5 1.85 Toto-mix
Caja Laboral po 5 porażkach z rzędu jeżeli jeszcze w ogóle sie łudzi na wyjście z grupy i dalszą gre muszą dziś zdecydowanie wygrać. Przeciwnik nie jest ciężki , Besiktas który ma chyba najgorszy defense w eurolidze. Nasz rodak Maciek Lampe świetnie spisuje sie w tym sezonie , średnio notuje 14 pktów a w ostatnich 3 meczach 19 , 12 i 17 pktów. Jak dla mnie dziś Maciek nie powinien mieć problemów ze zdobywaniem punktów i na pewno dołoży 2-cyfrowy dorobek punktowy.
✅70
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
spotkanie: Zagłębie - Jagiellonia
typ: Zagłębie (-1) AH
kurs: 3.07
buk: pinnacle
analiza:
Zaglebie w pierwszej kolejce zwyciezylo 3:0 Pogon. Trzeba przyznać że troche szcześliwie i może też za wysoko ale i tak wydaje mi się iż miedziowi powinni być jednym z lepszych zespołów na wiosne obok Legii i Lecha. Skład jest silny a w zimie doslzi nowi zawodnicy wysokiej klasy. Rok temu w grając w podobnym składzie Zaglebie zostało mistrzem wiosny. Przegrana Jagiellonii w pierwszym meczu 0:4 z Podbeskidziem żle swiadzy o ich obronie a brak Dzalamidze i Frankowskiego to poważne osłabienie
z/0
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Hiszpania
Spotkanie: Real Betis - Osasuna
Typ: handicap azjatycki Betis -2
Kurs: 6.4
Bukmacher: Bet365
08.03.2013 21.30
Analiza: Dzisiaj wybieram mecz ligi hiszpanskiej, wedlug mnie kursy sa moocno zawyzone na druzyne Betisu. Nie wiem czym kierowali sie bukmacherzy, byc moze ostatnia &#39;forma&#39; (celniejsze stwirdzenie tutaj to ostatnimi spotkaniami) obu druzyn. W 5 ostatnich pojedynkach Osasuna rzeczywiscie ma lepszy bilans od Betisu, poniewaz wygrali 3 zremisowali 1 oraz 1 pregrali, natomiast zawodnicy Realu wygrali tylko jedno spotkanie, zaliczyli 2 remisy i 2 porazki. Jednakze patrzac na przeciwnikow obu druzyn zdecydowanie mocjniejszych mial Betis. Ogladalem ostatni mecz (wspaniale widowisko) Betisu, ktory grali na wyjezdzie z bardzo mocnym w tym sezonie Realem Sociedad, ktory zakonczyl sie wynikiem 3:3. Potencjal w ofensywie maja ogromny, akcje byly kreowane bardzo szybki, a napastnicy byli niesamowicie skuteczni, z Rubenem Castro na czele. Warto dodac, iz udalo im sie wbic 3 bramki na wyjezdzie druzynie, ktora nie dos ze jest bardzo mocna w tym sezonie, to do tego meczu mieli straconych tylko 9 goli w 13 meczach u siebie i ustepowali podtym wzgledem tylko Atletico Madryt.Gospodarze traca tylko jeden punkt do miejsca gwarantujacego gre w LE a tylko 3 ptk do kwalifikacji do LM, a wiec ambicji i woli walki trudno im bedzie odmowic w tym meczu. Podbudowani swietnym meczem w ostatniej kolejce oraz niesieni dopingiem swoich fanow powinni zagrac na luzie, a ze w ataku potencjal jest to o bramki jestem spokojny. Handicap -2 jest rzeczywiscie dosyc ciezki, jednakze jest to azjan a wiec przy wygranej Betisu zwyklym handicapem dostajemy zwrot stawki, a kurs jest bardzo kuszacy.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , Jupiler League
Spotkanie: Top Oss - Sparta Rotterdam
Typ: powyżej 1,5 bramki w 1 połowie spotkania
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na dzisiejszy dzień , przygotowałem typ z jednej z najbardziej overowych lig świata jaką bez wątpienia jest zaplecze holenderskiej Eradivisie. Spotkanie lidera z 11 drużyną ligi szykuje się szczególnie overowo co pokazują statystyki. W bezpośrednich starciach tych drużyn bardzo często padał over 2,5 a dwa ostatnie spotkania kończyły się nawet wynikami 5:1 na korzyść Sparty. Dlatego też wydaje mi się , że dwie bramki powinny paść już w pierwszej części gry. Co do samego meczu to faworytem bez wątpienia są goście i powinni odnieść spokojne zwycięstwo , no chyba , że powtórzy się sytuacja z meczu z Den Bosch kiedy to Sparta zagrała fatalnie i straciła , aż 5 bramek! Kurs dobry i warty gry. Polecam!
⛔100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Chateauroux - Monako
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Goście są w naprawdę świetnej formie, nie doznali porażki o 11 spotkań i według mnie dzisiaj ta passa zostanie przedłużona wyjazdowym zwycięstwem. Chateauroux to ciekawa dużyna, w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrali, a z wyjazdu ani razu nie przywieźli 3 pkt. Obecnie grają w kratkę, ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa i 3 porażki. Monako za to jak już wcześniej wspomniałem prezentują się bardzo dobrze, ostatnie 5 meczy to 15 pkt i widać, że przyszły sezon mają zamiar rozpocząć w wyższej klasie rozgrywkowej.
Mają niesamowicie skuteczny atak, 47 bramek strzelonych w dotychczasowych 27 spotkaniach. Obrona przy tym też gra całkiem nieźle bo stracili tylko 24 bramki. Na koniec warto wspomnieć o grze Monako na wyjeździe. 9 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki to imponujący wynik.
Według mnie goście zanotują dzisiaj 6 zwycięstwo z rzędu i przerwą passę bez porażki przed własną publicznością drużyny Chateauroux
Początek spotkania o 20. Powodzenia;)
⛔100
 
pociag16 2

pociag16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Genoa - Milan
Typ: Under 2,5 goals
Kurs: 1.79
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 Genoa zmierzy się z AC Milan. Bukmacherzy w roli faworyta widzą drużynę z Mediolanu, która po zwycięstwie nad Lazio notuje 9 kolejnych spotkań bez porażki. Genoa w ostatniej kolejce przegrała swój wyjazdowy mecz z zespołem AS Roma, ale zaprezentowali się całkiem dobrze i chwilami dominowali na boisku. W Ostatnich latach między tymi drużynami częściej zwycięsko wychodzili piłkarze Milanu, jednak we wtorek czeka ich arcyważny mecz z Barceloną na Camp Nou. Trener Allegri zapewniał, że w składzie nie będzie większych roszad jednak według mnie piłkarze z Mediolanu będą bardziej skupieni na zbliżającym się pojedynku z Barca co może się negatywnie odbić na ich skuteczności na boisku. Genoa natomiast zagra bez Kucka który pauzuje za czerwoną kartkę oraz bez piłkarzy kontuzjowanych: Olivera, Manfredini, Rossi, Floro Flores, Matuzalem. W meczach tych drużyn zazwyczaj pada mało bramek. Stad mój typ, który podpieram opisanymi wyżej czynnikami mogącymi mieć decydujące znaczenie.
✅79
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie Niort - Lens
Typ : REMIS
kurs: 3,30
Bukmacher: BWIN
Data.08.03.2013 g.20.00
Dziś rozpoczyna się kolejna kolejka Ligue 2. Postanowiłem zanalizować mecz średniaków. Niort będzie podejmować na własnym terenie przyjezdny Lens . W tym spotkaniu zdecydowałem się postawić na podział punktów. Obie drużyny graja na podobnym poziomie. Zajmują środek tabeli więc podział punktowy był by dla nich najlepszym rezultatem. Gospodarze zajmują 15 pozycję z dorobkiem 29 punktów i chcą się utrzymać w lidze. Na własnym terenie grają w kratkę. Zanotowali w ostatnich 5 meczach przy własnej publice 1 zwycięstwo , 2 porażki i 2 remisy. Strzelając 15 bramek oraz tracąc 12. Natomiast Goście zajmują środek tabeli, 10 pozycja z dorobkiem 36 punktów. Na wyjazdach ciągnie im się passa 3 porażek pod rząd , liczę że dziś urwia punkt. oprócz tych 3 porażek maja jeszcze 2 Remisy. Na obcyh boiskach w tym sezonie stracili 19 bramek , strzelając 15. Uważam jak na średniaków nie jest źle. W pojedynkach między tymi drużynami nie padały grady bramek. Oba zespoły grały ze sobą 2 razy. Bilans jest remisowy. 1 zwycięstwo jest po stronie Niort oraz 1 wygraną zanotował Lens. W obu meczach padło po 1 bramce. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza i remisu 0-0.
✅230
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Jupiler League
Spotkanie: Maastricht - Helmond Typ: over pow 2,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Witam,
jak widac nie tylko ja spodziewam sie w tym meczu sporo bramek, licza na to takze Buki nie dajac nam zbytnio zarobic na tym meczu ;)
Do rzeczy sa to dwie bardzo rowne druzyny v-ce lider czyli Maastricht zmierzy sie z czwarta druzyna Helmond.
Moj typ wynika glownie z porownania ostatnich 5 meczy, w ktorych GOSPODARZE GRALI U SIEBIE az w 4 padalo pow. 2,5 gola! 14.10.11 Maastricht Helmond 3 : 3 15.10.10 Maastricht Helmond 1 : 4 16.10.09 Maastricht Helmond 3 : 1 22.08.08 Maastricht Helmond 3 : 1 10.03.08 Maastricht Helmond 0 : 1 Gospodarze w 12 meczach zdobyli 25, a stracili 17 bramek co daje srednia 3,5 gola na mecz.
Goscie natomiast w 11 meczach na wyjezdzie zdobyli 22, a stracili 19 bramek co daje srednia 3,7 gola na mecz.


P.s
Dyspon uje ktos ze statystykami w jakich okresach meczu dana druzyna w obecnym sezonie strzela najwiecej bramek tzn. czy np jest to pierwsza czy druga polowa?
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożnaEkstraklasa Polska, godz. 20.45
Mecz: Podbeskidzie - Legia
Typ : rzuty rozne powyzej 10
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Dzis mecz z ojczystego podworka. Tu jak zauwazyliscie trudno przewidziec cokolwiek, taka mamy wspaniala ekstralige. Mecz Legii z broniacym sie przed spadkiem Podbeskidziem nie bedzie spacerkiem, Legia na razie zawodzi, a Podbeskidzie walczy do upadlego. Wynik bedzie sprawa otwarta, ale walki powinno byc sporo. Podbeskidzie potrafi walczyc, co pokazalo w pierwszych spotkaniach rundy wiosennej, a Legia w koncu musi sie przebudzic po zimowej przerwie. Zapewne sporo bedzie akcji skrzydlami i strzalow w swiatlo bramki, wiec i kornerow powinno byc sporo. Niezaleznie od tego, kto pierwszy strzeli, mysle ze spotkanie bedzie szybkie i pelne akcji. Na partie szachow sie nie zapowiada. Nie ma sensu opierac sie tu na statystykach, wszyscy wiemy, ze powinien to byc mecz pelen ambicji. Dla obu druzyn jest zbyt wazny.
Powodzenia
moje typy w tym tygodniu 4/4 ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zeballos H. v Ramos-Vinolas A.
1.85 Expekt
Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Indian Wells. Moim faworytem Argentyńczyk, Horacio Zeballos, który ten sezon rozpoczął fantastycznie. Szesnaście spotkań - aż dwanaście zwycięstw i tylko cztery porażki. Dzięki tak dobrym wynikom w rankingu ATP jest na bardzo wysokim 39 miejscu! Z drugiej strony Hiszpan Ramos-Vinolas, który jakby to powiedzieć gra.. piach! 6/7 w tym roku to bardzo słabo jak na takiego zawodnika. W tym sezonie panowie spotkali się w Vina del Mar gdzie po trudnym boju wygrał Horacio Zeballos. Tutaj inna nawierzchnia, która bardziej odpowiada Argentyńczykowi. Liczę na zwycięstwo Zeballosa!
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka,Hiszpania (España LEB Oro 8)
Spotkanie: Planasa Navarra vs Burgos
Typ: Wygra Burgos(-6pkt) H.azjat.
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Start 20:30-wiec szybko pisze xd.Niezwykle wazne spotkanie dla obu druzyn w lidze Adecco Oro.Goscie walcza o pierwsza pozycje w tabeli dajace bezposredni awans bez koniecznosci grania play-off.Zajmuja obecnie 2.pozycje a wyprzedza ich Andorra,majac 2 pkt przewagi nad Burgos.Ale co najwazniejsze liderzy tabeli jeszcze ze soba nie grali wiec czeka ich jeszcze 2 spotkania(dom+wyjazd) miedzy soba.Gospodarze natomiast znajduja sie w dole tabeli tuz nad strefa spadkowa(play-off spadki) i beda sie zaciekle bronic.Czy im sie uda?Watpie.Dodam ze pierwsze spotkanie u siebie Burgos wygrali roznica 30pkt(91:61) Dzis przewiduje 10-15 roznicy wiec typ ma duuuuuuze szanse powodzenia,rzeklbym 90%+
powodzenia
✅85
 
A 0

adi1899

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna Seria A
Spotkanie:Genoa- Milan
Typ:BTS ? Yes
Kurs:1.85
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Spotkanie 17 z 3 drużyną. Genoa pomimo niskiego miejsca w tabeli w ostatnich 2 meczach na swoim boisku pokonała Unidese 1:0 oraz Lazio 3:2 . Drużyna Milanu jest ostatnio na gazie z 9 ostatnich meczów wygrała 6 a 3 zremisowała. Milan w tym sezonie tylko raz na 13 spotkań nie potrafił skierować piłki do bramki gospodarza. Genoa grając u siebie również 13 razy 11-krotnie pokonywała bramkarza przyjezdnych. Na dziś więc typuje bramkowy remis w tym spotkaniu ale zagranie BTS wydaje się być bezpiecznym wyjściem powodzenia !
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom