>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.01.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Puchar Włoch, 21:00
Spotkanie: Fiorentina - Chievo (+1)
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Wiadomo że puchary rządzą się własnymi prawami, we Włoszech puchar kraju nie cieszy się jakąś wielką renomą jak np w Anglii. Z tego powodu śmiem twierdzić że Fiorentina nie wyjdzie w swoim najmocniejszym składzie zwłaszcza że w lidze maja realne szanse na walkę o miejsce premiowane udziałem w LM, ławka we Florencji nie za bogata, to nie klub pokroju co niektórych gigantów że nawet drugi garnitur stanowią zawodnicy bardzo dobrzy bo tutaj nawet w pierwszym składzie takich nie za wiele, swoją wysoką pozycję w lidze zawdzięczają temu że są niezwykle poukładani pod wodzą trenera Montelli który pewnie da odpocząć swoim czołowym graczom bo przecież w weekend kolejny ważny mecz o punkty. Fiore w ostatnim meczu męczyła się z bardzo słabym Livorno, kontuzji nabawił się Rossi który nie zagra przez dłuższy okres, nie zagra tez Gomez, trener musi oszczędzać tez tych napastników których ma obecnie do dyspozycji. Co mogę napisać o Chievo? Jak co sezon walczą o utrzymanie, po bardzo słabym początku sezonu coś ruszyło i wygrzebali się z ostatniego miejsca z tabeli na 16 pozycję. W tym spotkaniu nie mają nic do stracenia i wyjdą na luzie. W tych rozgrywkach faworyci często zawodzą w pierwszych rundach albo wygrywają po dogrywkach. Myślę że kurs na to zdarzenie jest bardzo zachęcający i przy obecnej sytuacji klubów również bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
E 3

el-fanatico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Fiorentina – Chievo
Typ: do przerwy/koniec meczu - Fiorentina/Fiorentina
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
W jutrzejszym meczu Pucharu Włoch zdecydowanym faworytem jest Fiorentina. Gospodarze w lidze zajmują wysoką 4 lokate (36 pkt 34 - 20), zaś goście 16 i bronią się przed spadkiem (16 pkt 13 - 23). Fiorentina w osattnich 5 meczach zanotowała aby 1 porażke z Romą i 4 wygrane pod rząd myśle że dobra passa będzie trwała dalej. Fiorentina u siebie jest bardzo mocna, kibice na pewno będą tym 12 zawodnikiem a gracze nie przejdą obok tego meczu. Chievo po 2 zwycięstwach z Reginą i Sassuolo stracili forme i zanotowali 2 porażki i remis. Fiorentina jest na tyle mocna by objąć prowadzenie w 1 połowie a w drugiej dołożyć jeszcze parę bramek i pewnie wygrać to spotkanie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
08.01.2014 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: Spurs -3
Kurs: 1,95
buk: bet365
Analiza:
Ostrogi swoj kolejny mecz rozegraja w Memphis, gdzie podejmować ich beda miejscowe Niedźwiadki. Jeszcze w zeszłym sezonie martwiłbym sie o zwysiestwo Spurs, bo Grizzlies grali fajna i przede wszystkim skuteczna koszykówke. Ale nie można się było temu dziwic skoro duet Randolph - Conley potrafili rozmontować nawet najlepsza defensywe. W tym roku doszedł nawet do nich mistrz z Miami Mike Miller i wydawało się ze zespół znów bedzie plasował sie w czołówce na zachodzie. Nic bardziej mylnego. Zespół gra słabo i znajduje sie na dole tabeli na zachodzie. Bilans 15-18 to wynik fatalny, a do osmych Mavs traca cztery zwyciestwa. To sporo, choc do zakonczenia sezonu zasadniczego jeszcze bardzo daleko. Moze to sie jeszcze zmienic bo trwa okno transferowe w NBA, ale puki co nic nie słychac o ewentualnych wymianach w ktorych mieliby uczestniczyc Grizzlies. Jeśli nic sie w składzie nie zmieni to trzeba bedzie liczyc na to ze przebudza sie liderzy zespołu. Na razie sie na to nie zanosi, bo ci graja w kratkę, a wiec zespół równiez gra w kratke. Co innego Spurs. Od lat to czołówka konferencji, etatowy uczestnik finałów ligi. I podobnie jest w tym sezonie. Na razie zajmuja ex equo drugie miejsce wraz z Oklahoma, niespodziewanie za fantastycznie grajacymi koszykarzami Trail Blazers. Swietlne smugi to puki co objawienie ligi i maja jedno zwyciestwo przewagi nad faworytami z Oklahomy i San Antonio. Ostrogi nie zawodza. Dwadziescia sześć zwyciestw i osiem porazek to bilans na poziomie Miami Heat, a przeciez trzeba pamietac ze kilka spotkan rozegrali bez Tony&#39;ego Parkera, ktory jednak jest najważniejszym graczem zespołu. Bez niego zespoł radził sobie i tak swietnie co tylko pokazuje ze poza nim jest tez silny i wyrównany zespół. Ale ma tam kto grac. Duncan to od lat czołowy silny skrzydłowy, pod koszem swietnie w defensywie spisuje sie Splitter, na obwodzie Leonard, najlepszym z ławki w lidze jest Ginobili, a i sprowadzenie Włocha Belinelliego okzało sie całkiem pożyteczne. Do tego charyzmatyczny Gregg Popovich. To musi przyniesc sukces. I ta mieszanka juz dała sporo radości kibicom z San Antonio. Uważam ze Spurs w tym meczu powinni spokojnie pewnie wygrac. Jak pisałem Memphis to nie ten sam zespół co jeszcze rok temu. Nie potrafia wygrywac meczy seriami, nie mogą pokonac zespołow walczacych bezpośrednio z nimi o osemke - Dallas, New Orleans, Denver czy Minnesota. Spurs natomiast rzadko zaliczaja wpadki. Porażki sie zdarzaja (ostatnio nawet przegrali u siebie z Knicks), ale zaraz potrafia sie zmobilizowac i znow pewnie wygrac (z LA Clippers 116-92, do przerwy 70-35!!). W zeszłorocznych play-off oba zespoły ze sobą w połfianle konferencji zachodniej i skończyło sie 4-0 dla SPurs. W tym sezonie dwa pojedynki i znów dwa pewne zwyciestwa Ostróg. Uważam, ze w kolejnym spotkaniu znów Niedźwiadki nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia. Stawiam na Spurs, którzy od poczatku beda dominowac na parkiecie i juz do przerwy powinni wypracowac sobie odpowiednio dużą przewagę
⛔ 100
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
WTA Apia International Sydney
Data: 08.01.2014 02:00
Mecz: Lucie Safarova - Petra Kvitova
typ: Zwycięzca meczu P. Kvitova
kurs: 1,30 Expekt 10/10
typ: Zwycięzca meczu P. Kvitova
kurs: 1,339 Pinnacle 10/10
typ: Petra Kvitova wygra 2-0
kurs: 1,66 Bet365 7/10

Ponoć wszyscy piszą (książki), a mało kto je czyta, dlatego po biernym uczestnictwie na FB od 19 września 2013 roku, czyli czytaniu, analizowaniu, podziwianiu wiedzy, czy ubolewaniu, że brakło jednego kosza (jak wczoraj), przestrzelono karnego, lub piłka trafiła w siatkę, zamiast w kort, postanowiłem i ja podać pierwszy typ. A ponieważ z wieloletniego doświadczenia (kibica sportowego) wiem, że ręka, noga, oko, mogą zawieść w każdej chwili i faworyt, zamienia się w przegranego, nie chciałbym się silić na jakieś głębokie i wysublimowane analizy. Otóż w środę 8 stycznia 2014 (godz. 2.00 polskiego czasu) na Ken Rosewall Arena w ramach turnieju WTA Apia International w Sydney zmierzą się dwie Czeszki: Lucie Safarova z Petrą Kvitovą. I choć aby zagrać z Kvitovą, Lucie Safarova pokonała Karolinę Wożniacką, niegdysiejszy nr 1 WTA, nota bene ostatnio nie przekonywującą, nie tylko z powodu leczenia kontuzji, ale i spraw poza sportowych, to ja zdecydowanie stawiam na Petrę. Argumenty, to nie tylko różnica pozycji rankingowych 27 – 6 na korzyść Kvitovej, doświadczenie, ilość zdobytych tytułów i wygranych meczów, ale przede wszystkim forma. Otóż oglądając Petrę, jak zmiotła z kortu Christinę McHale nie wierzyłem własnym oczom. To nie ta sama zawodniczka z końcówki poprzedniego sezonu, skrzywiona po nieudanych zagraniach, snująca się po korcie, waląca piłki kilka metrów za końcową linię i niekwestionowany nr 1 w podwójnych błędach serwisowych. Obecna forma Petry to szybkość, precyzja, zdecydowanie, stabilność psychiczna i siła. Czy czegoś jeszcze więcej potrzeba, by bronić honoru nr 2 w turnieju, gdy nr 1 już pożegnał się z rozgrywkami? Ponieważ nie wierzę w tzw. szczęście, to chyba nie, i jak dla mnie to faworytka do wygrania WTA Sydney.
A jak będzie, to kort pokaże i zweryfikuje moje wypociny.
niepoprawna analiza ⛔ 100
 
owenzks 11

owenzks

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
07.01.2014 01:00
Spotkanie: Washington Wizards vs Charlotte Bobcats
Typ: under 190,5
Kurs: 1,97
buk: marathonbet
Spotkanie dwóch &quot;underowych&quot; drużyn, które w porównaniu do siebie raczej zajmują przeciwległe bieguny. Gospodarze grają zdecydowania powyżej tego &quot;co wróżono&quot; przed sezonem i czego spodziewali się kibice. Pomimo spadku formy i passy 4 porażek z rzędu, potrafili pokonać zdecydowanie Sacramento w ostatniej kolejce. Są drużyną z pewnością preferującą twardą defensywę oraz długie i cierpliwe budowanie akcji. Zdecydowanie rzadziej przekraczają linię 100 pkt niż ją przerzucają. Pod uwagę trzeba wziąć, że mierzą się dwie drużyny, które jakoś nie &quot;szaleją z punktami&quot; . Z kim jak z kim ale własnie z Wizards, mecz Charlotte powinien zakonczyć się w okolicach 90 pkt. Jak dla mnie to spotkanie na wzór wczorajszego meczu Minnesota/76 tylko w przeciwieństwie ;) tutaj górę wezmie obrona, ekipa która lepiej zagra w pomalowanym i nie da rozpędzić się rozgrywającym zgarnie 2 pkt. Średnio po 45 punktów na kwartę i typ wchodzi bez szemrania. Kolejnym powodem tego typu, są &quot;wpadki&quot; Wizards.. W ilu to już meczach przytrafiają im się kwarty w których rzucaja po 12/14 punktów. ( 3q z Gsw..)
⛔ 100
Bukmacher

 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA – NBA
Spotkanie: Chicago Bulls – Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns
Kurs: 1,91
Bukmacher: Pinnacle

W zamarzniętym Chicago gdzie temperatury sięgają -20 stopni odbędzie się spotkanie miejscowych Bulls z gośćmi z Phoenix. Zapowiada się wyrównane spotkanie, jednak ja widzę więcej atutów po stronie Suns. Drużyna ma pomysł na grę, świetnie spisuje się w ofensywie i mądrze w defensywie. Niewątpliwie to zasługa trenera Jeffa Hornacka, który został wybrany trenerem grudnia w NBA. Słońca w tym sezonie walczą o play-offy, mają jak na razie niezły bilans 20 zwycięstw i 12 porażek. Ostatni mecz z Milwaukee wygrali 116-100.
Za Phoenix przemawia kapitalna forma smoka – Gorana Dragica, który jest silnym punktem drużyny. W Chicago pod znakiem zapytania stoi występ lidera w zdobywaniu punktów Carlosa Boozera, który nabawił się kontuzji. Zespół osłabiony odejściem Luol’a Deng’a, który został wytransferowany do Cleveland Cavaliers. Byki zaoszczędzą w ten sposób ok. 15 mln dolarów, ale wg mnie stracą solidnego strzelca.
Widzę tutaj młody, atletyczny i żądny zwycięstw zespół Suns a naprzeciw borykający się z problemami team Bulls. Przy zbliżonych kursach stawiam na słońca.
⛔ 100
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA – NBA
Spotkanie: Chicago Bulls – Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns +7
Kurs: 1,26
Bukmacher: Bet365
Ostatni typ jak zwykle nie był zagrożony ani przez chwilę. Dziś jest jednak nowy dzień i po raz kolejny zamierzam dopisać kolejne zera do mojego monumentalnego kapitału.
Meczem który wybrałem z dzisiejszej bardzo szerokiej oferty jest spotkanie do którego dojdzie w najbardziej polskim mieście Stanów Zjednoczonych a mowa rzecz jasna o Chicago. Miejscowe Byki zmierzą się na parkiecie ze swoimi kolegami z gorącej Arizony czyli Phoenix Suns.
Bukmacherzy kolejny raz nie popisali się wystawiając kursy na mecz o którym mówię. Nie wzieli oni pod uwagę wydarzeń do których doszło dzisiejszego dnia. Wtorek był bowiem naprawdę ekscytujący i to zanim jeszcze koszykarze opuścili swoje szatnie i wybiegli na parkiet.
Pierwszym wydarzeniem była wymiana która wisiała w powietrzu od dłuższego czasu. Mowa oczywiście o Andrew Bynumie który swoim leserskim podejściem do sportu tak zdenerwował władze Cleveland Cavs, że ci zdecydowali się zrezygnować z jego usług. Choć Bynum ze swoimi &quot;ledwo żywymi&quot; kolanami i żenującym podejściem do sprawy treningów i samej gry jest już raczej wrakiem a nie sportowcem, to mimo to znaleźli się chętni na jego zatrudnienie. Chętną drużyną okazały się Byki z Chicago którzy za czarnoskórego kolosa wysłali do Cleveland jedną ze swoich gwiazd, Luola Denga. Drużyna ze stanu Ohio na pewno dużo na tej wymianie zyskała. Gdzie natomiast zysk dla Wściekłych Byków? W finansach. Po zatrudnieniu Bynuma władze klubu z Chicago od razu zwolniły nowopozyskanego pracownika. Dzięki temu zabiegowi udało im się odciążyć budżet. Kontrakt Bynuma był bowiem jeszcze przez kilka godzin niegwarantowany. Odsyłając Denga do Cleveland i wysyłając Bynuma w koszykarską odchłań Bulls bardzo się osłabili, ale jednocześnie dali wytchnienie swojej księgowej.
Kolejną głośną wiadomością z Chicago która na światło dzienne wyszła kilka godzin temu (ja o wszystkim wiedziałem już od kilku dobrych dni) była wiadomość o amnestionowaniu Carlosa Boozera. To kolejna gwiazda Bulls i jeden z liderów tej drużyny. Czym jest amnestia? Jest to po prostu zwyczajne wysłanie swojego zawodnika na bruk.
Co oznaczają te dziwne ruchy kierownictwa klubu z Chicago? Czy oznacza to, że ludzie zarządzający tą organizacją zwariowali? Nic podobnego. Bulls obrali po prostu drogę na resztę sezonu. Drogą tą będzie dobrze wszystkim znane tankowanie. Byki po prostu odpuszczą ten rok i postarają się przegrać jak największą ilość spotkań aby w dorocznym konkursie Draft móc wylosować sobie jak najszybciej dobrego zawodnika. Fani Byków muszą więc pogodzić się z tym, że w tym sezonie emocji w ich ukochanej drużynie już nie będzie. Dzięki tym zabiegom ciekawie może być za to w przyszłym. Do składu wróci w końcu Derrick Rose. Dzięki pieniądzom zaoszczędzonym na Boozerze, Dengu i Bynumie Chicago Bulls będą mogli poszaleć na rynku wolnych agentów. Klubu w przerwie między sezonami szukać będą między innymi LeBron James i Carmelo Anthony. Nie oszukujmy się, w tym sezonie, nawet z wcześniej wymienionymi trzema zawodnikami Bulls nie mieliby zbyt wiele do gadania nawet gdyby udało im się wskoczyć do playoffów. A tak, odpuszczając jeden sezon, klub ten może odrodzić się jak filip z popiołu i od przyszłego roku znów może dołączyć do grona ligowych gigantów. Choć wiele osób może krytykować decyzję zarządu klubu z Illinios, to ja jednak zupełnie się z nią zgadzam i uważam, że w niedalekiej przyszłości przyniesie naprawdę wiele dobrego. Derrick Rose, wybór młodego gniewnego z Draft a do tego wiele milionów złotych na wytransferowanie gwiazdy. Tak może wyglądać przyszłość tej drużyny.
Rywalem Byków będą dziś koszykarze Phoenix Suns. Wydawało się, że po oddaniu Steve Nasha i Marcina Gortata, ta drużyna również zamierza tankować. Nic bardziej mylnego. Phoenix dzięki młodym, zgranym koszykarzom znów są groźnym przeciwnkiem dla każdej innej drużyny, tak jak było to dobrych kilka lat temu. Słońca z bilansem 20-12 zajmują 7. miejsce w silnej konferencji Zachodniej. 14 ostanich meczów tej drużyny to aż 11 wygranych. Jako przegrani z parkietu schodzili między innymi Rockets (i to u siebie!), Lakers, Warriors, Nuggets, Mavericks czy Clippers. Gorące słońca parzą więc kolejnych rywali którzy stają na ich drodze po wymarzone złote medale NBA.
Bukmacherzy nieśmiało i nieznacznie faworyzują dziś drużynę z Phoenix. Ewidentnie pokazuje to, że oddsmakerzy są zagubieni i nie wiedzą jak informacje które wyszły dziś na światło dzienne przełożyć na swoją ofertę. No cóż, ja jak zwykle nie zamierzam informować bukmacherów i ich pomyłce, zamiast tego planuje po prostu dopisać kolejne cyfry do swojego kapitału.
Kibice którzy zdecydują się dziś przyjść na mecz na pewno nie będą zadowoleni z kroków kierownictwa organizacji. Nie twierdzę, że na trybunach zobaczymy pustki, bo to oczywiste, że posiadacze karnetów nie zdecydują się stracić pieniędzy, jednak na pewno atmosfera w hali będzie grobowa. Na parkiecie nie ujrzymy ani Bynuma który pewnie zapija teraz smutki, podobnie jak wymienionego Denga czy Boozera który odlicza już tylko godziny do wylotu z Chicago. Na pewno w dużo lepszych humorach będą zawodnicy Suns. W tym roku grali oni praktycznie wszystkie mecze u siebie (oprócz wyjazdu do bardzo bliskiego Los Angeles). Nie ma więc mowy o zmęczeniu. Zrobią więc oni zapewne wszystko aby jeszcze bardziej popsuć humory miejscowym i wygrają to spotkanie śrubując swój znakomity bilans. Phoenix w ostatnich sezonach regularnie znajdują sposób na swoich kolegów z Chicago. Dziś zapewne również takowy sposób znajdą.
Choć jestem niemalże pewny zwycięstwa przyjezdnych, swoje ogromne pieniądze postawię jednak na odrobinę niższy kurs który jest w 100% pewny. Moim zdaniem nie ma mowy aby Suns przegrali ten mecz różnicą punktów większą niż 7. Do usłyszenia.
niepoprawna analiza! ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Sydney
Spotkanie: Julien Benneteau v Sergiy Stakhovsky
Typ: Sergiy Stakhovsky
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365

Stakhovsky nowy sezon zaczął z przytupem. W Sydney nie oddał jeszcze seta, a musiał przebijać się z kwalifikacji mając co najmniej niewygodnych rywali (Schepper, Dancevic, Laaksonen, Berlocq). Ukrainiec dobrze wykorzystuje swój mocny pierwszy serwis (82% punktów), drugi również nie zawodzi (59%), więc nic dziwnego, że w tym turnieju dał się złamać tylko 2 razy w 4 meczach. Z Benkiem oczywiście tak łatwo może już nie być, bo Francuz to duże doświadczenie i wciąż spora klasa, ale widzę spore value na doga w tym meczu. Jeśli pokaże to co do tej pory, to powinien sprawić duże problemy Francuzowi, a nie wykluczam też niespodzianki. Bilans bezpośredni w 3 ostatnich latach remisowy, ale ze wskazaniem na Ukraińca, bo w każdym wygrywał przynajmniej seta i nie widzę powodu, żeby tym razem miało być inaczej. Jeśli Benek chce wygrać, to będzie musiał się o to bardzo postarać, jak dla mnie spore value w stronę Ukraińca.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Spotkanie : Winnipeg Jets : Tampa Bay Lighting
Typ : Tampa Bay Lighting(wliczone dogrywka i karne)
Kurs : 1,88
Buk : Expekt
Pierw sucha statystyka którą kocham(czasem pomaga).
Bolty wygrały 7 z ostatnich 10 spotkań. Jetsi przegrali ostatnie 3 spotkania tracąc w nich aż 14 bramek. Czas na stat. która nie przemawia za moim typem. Ostatnie 4 spotkania tych drużyn to 4 wygrane drużyny Jetsów&lt;smutny&gt;. Jak wiemy drużyna z Tampy po kontuzji mojego ukochanego Stamkosa była skazywana na wiele porażek, lecz radzą sobie świetnie bez swojego najlepszego zawodnika. Kolejną młodość przeżywa Martin St. Louis który mimo 39 lat na karku zasuwa aż miło po tafli. Drużyna Jetsów ma miejsce w tabeli takie na które zasługuje, nie ma tam wielkich gwiazd( ok ok Kane ). Gwiazdy od rana mówią mi , postaw na TBL.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Betis Sevilla - Athletic Bilbao
Typ: 1X
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Betis gral swoj mecz ligowy w sobote, Bilbao w niedziele w nastepnej kolejce Bilbao gra w sobote, Betis w niedziele jak widac goscie musza troche popuscic i wyrotowac skladem, zeby bronic swojej 4pozycji w lidze.Betis jest co prawda ostatni w lidze ale puchary rzadza sie swoimi prawami, kibicom cos sie w koncu nalezy, a druzyna potrzebuje jakiegos impulsu i przelamania serii.Bilbao jest dobre w klepaniu pilki ale badzmy szczerzy nie maja zadnego przyzwoitego napastnika i jesli Muniain i paru innych bedzie na lawce a tego sie nalezy spodziewac sila &quot;ognia&quot; dodatkowo spadnie.Biorac pod uwage, ze rewanz maja u siebie nie beda z pewnoscia rzucac sie na rywala i zagraja ekonomicznie i z poszanowaniem pilki co sprawia, ze Betis wedlug mnie nie powinien przegrac na wlasnych smieciach.
✅ 61
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Bethanie Mattek-Sands- Madison Keys
Typ: Madison Keys
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj oczywiście tenis...Noc jest tak bogata w mecze że aż z wrażenia pochylam się nad paniami , co robię nieczęsto. Na przeciw siebie staną dwie amerykanki Mattek Sands oraz Keys odpowiednio 48 i 36 rakiet świata. Bethanie wczoraj sprawiła niesamowita niespodziankę i odprawiła z kwitkiem naszą Isię. Fakt grała agresywnie, co nie leżało Polce i dopieła swego, grając na dobrych procentach serwisowych. Ja jednak jestem zdania że to słaba dyspozycja i olanie meczu przez Radwańską doprowadziło do takiego wyniku spotkania. Bethanie ma 28 lat i prochy nie wymyśli. Wrażenie robią pokonane przez nia zawodniczki w tym turnieju, jednak było tych meczy duzo i zmęcznie bedzie dawać znać o sobie. Ja stawiam w tym meczu na 18-latkę Keys. Sama Radwańska wspomniała w którymś z wywiadów że ona bedzie zawodniczka światowego formatu. Czarnoskóra amerykanka rozegrała w turnieju 2 spotkania . W pierwszej rundzie pokonała Halep co jest niesamowitym sukcesem( Halep to obecnie dla mnie top 10 tenisistek) . Mam czuja na ten mecz. Młodość, lepsza technika i polot bedą kluczowe w tym pojedynku. Obstawiam zwycięstwo Madison.

zw/0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Tenis kobiet Hobart ( Australia )
Sanders - Flipkens
Typ: Sanders
Kurs: 5,00
365bet

Witam serdecznie, bedzie to bardzo szybka analiza poniewaz mecz rozpoczyna sie kolo godziny 6 nad ranem naszego czas, zaraz po zakończeniu meczu Stosur z Mladenowic. Opinia moja na temat tego meczu jest bardzo logiczna jak dla mnie i szybko postaram sie to udowodnic.

Jak wiemy Flipkens to dość specyficzna zawodniczka ktora potrafi postraszyć najlepsze tenisowe rakiety, lecz są dni gdzie gra totalna klapę i moze ją ograć doslownie kazda kumata zawodniczka, jest strasznie nerwowa, jedno nieudane zagranie potrafi ją wybić z uderzenia na caly mecz.

Sanders to mloda gospodyni tego turnieju, gra bez presji, lecz z ogromna ambicja. Wczoraj bez problemu ograla solidna Peng i ani razu nie dala sie przelamac.

Podsumowując sadze ze Flipkens nie będzie walczyc do upadlego przed Australian Open a Sanders pokaże kawal dobrego tenisa. Pozdrawiam.
bukmacher // ⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Segunda Divison
Spotkanie: Penafiel-Farense
Typ: wygra Penafiel
Kurs: 2,25
Bukmacher:WilliamHill
Mecz dwóch średniaków ligowych. Penafiel 22 mecze 8 zwycięstw 10 remisów i 4 porażki. Na własnym boisku przegrali w tym sezonie tylko raz z Covilhia ( 5 miejsce). Farense 8 zwycięstw 7 remisów i 7 porażek w tym 5 z nich odnieśli właśnie grając na wyjeździe. Penafiel to taka typowa drużyna własnych śmieci gdyż na 15 ostatnich meczy u siebie ( wliczając mecze pucharowe) wygrali aż 10 razy, 4 razy padł remis i tylko 1 raz przegrali. Farense pomimo tego, że nie gra katastrofalnie boryka się z różnego rodzaju problemami i tak trener dzisiaj nie będzie mógł skorzystać z usług Ibukuina środkowego pomocnika (20/2) i Rambe ( atak, 15/10) którzy po prostu opuścili klub. Do tego dochodzą kontuzje kluczowego środkowego obrońcy Carlitos ( obrona 20/0) oraz Lameirao który raczej jest rezerwowym obrońca (12/0) a za czerwoną kartkę będzie musiał pauzować Luzardo też środkowy obrońca (18/2). Myślę, że dobra postawa gospodarzy przed własną publicznością oraz opuszczenie klubu gości przez dwóch ważnych zawodników, które na pewno ma wpływ na morale zespołu wystarczy na to by mój typ siadł!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Finlandia, SM Liga
Spotkanie: Karpat Oulu - Lukko Rauma
Typ: Karpat
Kurs: 1,53
bwin
Po dłuższej przerwie z powodu braku czasu ponownie przystępuje do pisania analiz. Na pierwszą wybrałem pojedynek z fińskiej ligi hokejowej pomiedzy liderem Karpat Oulu a Lukko Rauma. Jak juz wspomniałem zespół z miasta nad Zatoką Botnicka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Nad drugą Tapparą ma juz dziewięć punktów przewagi. Na swojej tafli grają rewelacyjnie z dziewiętnastu rozegranych spotkań przegrali zaledwie trzykrotnie w tym raz po karnych. Ostatnie ich sześć spotkań to same domowe zwycięstwa. Ich dzisiejszy rywal z Raumy zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli ligowej i walczy jeszcze o playoffy. Ostatnio nie sa w dobre formie przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe z zajmującym dziesiąte miejsce Pelicans oraz z przedostatnim Assat. Na wyjazdach grają wręcz katastrofalnie tylko sześć zwycięstw. Moim zdaniem dzisiaj faworyt powinien sobie bez problemu poradzić. Warto może nawet zaryzykować i postawić w tym spotkaniu handicap. Ostatnie trzy spotkania tych drużyn to zwycięstwa Karpat Oulu 3-1, 7-4, 4-1.
⛔ 100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Barcelona-Getafe
typ:Gospodarze strzelą w obu połowach Tak
kurs 1,42
buk betsafe
Mecz pucharu króla faworyt może być tylko jeden ale kurs na Barce bardzo niski więc warto zagrać że strzelą w obu połowach.Tym bardziej że dzisiaj prawdopodobnie zagra Messi który miał przerwe w grze spowodowaną kontuzją.Sądze że zagra od pierwszej minuty bo przecież brakuje mu ogrania a już niedługo arcy ważny mecz z Atletico.
Ostatnie 4 mecze między tymi drużynami kończyły się pewnymi wygranymi gospodarzy i bramki padały w obu połowach głównie strzelane przez zawodników Barcelony.
Barcelona ma forme jest to widoczne w każdym meczu i akurat dzisiaj o ten typ jestem spokojny.Mecz rozpoczyna się o godzinie 22 czasu polskiego mój typ 4-0
✅ 42
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup
Spotkanie: Gravelines - Brose Basket
Typ: under 154,5
Kurs 1.82
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj mecz w moim odczuciu pięknie underowy z wysoką linią, z którą nie powinno być problemu. Zaczyna się nowy etap i obie z drużyn będą chciały dobrze w niego wejść. Zarówna jedna jak i druga potrafią świetnie bronić i spodziewam się zaciętego meczu z liczbą punktów dużo mniejszą od tej zaproponowanej przez buków. Gospodarze dobry defens z Camarą i Diawarą pod koszem powinni uniemożliwiać penetrację podkoszową , a Brose nie słynie z mega ofensywy i seryjnych trójek. Powinni solidnie im się przeciwstawić i solidnie im poprzeszkadzać. Jak dla mnie typ underowy i tyle. Powodzenia bo ostatnio z nim słabo ????
✅ 82
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Capital One Cup
Spotkanie: Manchester City – West Ham
Typ: City handicap azjatycki – 2.5
Kurs: 2.14
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Dziś zostanie rozegrane drugie spotkanie półfinałowe Capital One Cup w którym znowu zobaczymy klub z Manchesteru tym razem będzie to City które pierwsze spotkanie rozegrana u siebie a ich przeciwnikiem będzie West Ham.
Nie ma co ukrywać City jest tutaj zdecydowanym faworytem i pozostaje tylko pytanie „ile” a nie „czy”. Pellegrini w takich rozgrywkach trochę rotuje składem ale to tylko troszeczkę (zresztą taką rotację to by chyba każdy chciał) bo ich celem jest wygranie wszystkiego co możliwe ostatnio potknęli się z Blackburn w pucharze i muszą rozegrać dodatkowy mecz. Myślę że troszeczkę zlekceważyli rywala do tego grali na wyjeździe a z tym w tym sezonie mają najwięcej problemów. Dziś już nie powinni się bawić i jeśli podejdą serio do spotkania to powinni tut wygrać bardzo wysoko by na wyjazd udać się na małą wycieczkę. Wystarczy tylko spojrzeć co potrafią zrobić z najmocniejszymi grając na Etihad Stadium.
West Ham ma swoje ogromne zmartwienia w Premier League zajmują przedostatnią pozycję i są kandydatem do spadku. Po ostatnim spotkaniu w ramach Pucharu FA zdecydowanie widać że skupiają się tylko na rozgrywkach ligowych w których tak jak wspomniałem jest bardzo źle. Zostali wręcz rozjechani przez Nottingham 5:0 które występuje na zapleczu Premier League, ale zagrali całkiem rezerwowym składem, grało kilku graczy z zespołu juniorów. Dziś powinno być mniej tej rotacji bo mimo wszystko jest to półfinał rozgrywek i trzeba powalczyć ale jak to zrobić w momencie tak tragicznej dyspozycji. Obrona funkcjonuje tragiczne a do tego wypadły ważne ogniwa Reid 10/1, Collins 14/0, Tomkins 14/0, do tego zawieszony jest Nolan 18/2 czyli przewódca środkowej części boiska, nie zobaczymy także dwójki napastników Vaz Te oraz Carrola.
Jeśli tylko City zagra przez 90 minut na swoim poziomie powinna być demolka.
✅ 114
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, State Cup
Spotkanie:
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Katamon Jerusalem
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Nie wiem, czy zarejestrowaliście co się wczoraj stało w Pucharze Izraela, ale działy się co najmniej cuda:

Gospodarze występują w 3. lidze izraelskiej, są tam na 3. miejscu.
Goście to 2. liga, ale miejsce 13.
Gospodarze - forma dom: LDWWW
Goście - forma wyjazd: WLDLD
Patrząc na zestawienia wczorajszych par kusi bardzo zagranie na drużynę z niższej ligi, która gra u siebie i w dodatku ma dobrą passę. Nie będę kogokolwiek okłamywał, że znam się na futbolu izraelskim do poziomu 3. ligi, ale kurs kuszący, a wczorajsze niespodzianki tylko potwierdzają teorię, że każdy może wygrać z każdym, a szczególnie w roli gospodarza ???? Polecam.

⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Hobart
Spotkanie: Muguruza - Wickmayer
Typ: Wickmayer
Kurs: 3,25
Bukmacher:Bet 365
Mecz turnieju na kortach twardych w Hobart. Spotykają się dwie równorzędne zawodniczki zawodniczki.. Hiszpanka zajmuje obecnie 58 miejsce w rankingu natomiast Belgijka 61. Wickmayer do niedawna grała bardzo dobrze była groźna dla najlepszych jednak ostatni sezon fatalny bardzo poważnie podejrzewana o doping nie może wrócić do dobrej gry. W tym sezonie bez rewelacji wygrana po kreczu z Robson. Natomiast Hiszpanka to młoda obiecująca zawodniczka , która osiąga już niezłe rezultaty. Obie zawodniczki grają bardzo mocno i dopóki wszystko wchodzi jest dobrze. Moim zdaniem dziś może czekać nas wyrównany pojedynek umiejętności podobne forma lekko na korzyść Muguruzy jednak kurs ponad 3 na Wickmayer biorę w ciemno.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: FC Barcelona - FC Getafe
Typ: Barcelona -4.5 AH
Kurs: 4.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dokładnie 22 grudnia 2013 roku mocno osłabiona przyjechała na Coliseum Alfonso Pérez i mimo początkowych problemów pewnie pokonała Getafe 5-2. Dziś również z Getafe ale już w zdecydowanie mocniejszym składzie podejmie ten zespół w pierwszym meczu 1/8 Pucharu Króla na Camp Nou.
Porównując sytuację wtedy i dziś. Wtedy Barcelona jechała osłabiona brakiem kontuzjowanych Leo Messiego, Victora Valdésa, Carlesa Puyola, Xaviego i Neymara, który pauzował za kartki. Dziś i Messi, Valdes, Puyol i Neymar są w kadrze na mecz z Getafe, nie ma jedynie Xaviego, a także Marca Bartry i Dani Alvesa, którzy pozostali poza kadrą. Można więc powiedzieć, że sytuacja w drużynie Gerardo Martino znacząco się poprawiła, tym bardziej, że na czołowe postacie w ostatnim czasie drużyny wyrośli Pedro, Cesc Fàbregas, no i oczywiście Alexis Sánchez.
Co natomiast słychać w drużynie Luisa Garcíi? W drużynie na ten mecz nie ma Sergio Escudero (strzelec jednej z bramek w tamtym spotkaniu), a także Alberta Lopo, Míchela i Pedro Mosquera.
Barcelona w weekend wygrała 4-0 z Elche, choć mogła pokusić się o bardziej okazałe zwycięstwo (niewykorzystany rzut karny). Gatefe natomiast gładko przegrało 0-3 na wyjeździe z Sevillą.
Osobiście wydaje mi się, że Barcelona będzie starała się już w pierwszym meczu rozstrzygnąć losy tego dwumeczu, stąd też z mojej strony wysoki handicap (-4.5 AH) w stronę Dumy Katalonii. W dwóch ostatnich sezonach Getafe na Camp Nou wysoko przegrywało 0-4 i 1-6, a mając w pamięci 5-2 z grudnia wydaje mi się, że Barcelonę (wzmocnioną powracającymi po kontuzjach lub pauzie za kartki zawodnikami) jest dziś wstanie pokryć handicap -4.5.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom