>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.01.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 62,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 8. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Gasquet R. - Thompson J.
Thompson J. ::: 6,46 ::: Pinnacle ::: 1/10

Thompson J. to młokos z rocznika 1994... Ale w 2010 roku na tym samym turnieju Bernard Tomic z rocznika 1992 roku (czyli wtedy miał 17 lat) pokonał wtedy uwaga! Novaka Djokovica (kurs około 7,00). Warto dodać, że ten młody Australijczyk Jordan Thompson wywalczył dziką kartę do zbliżającego się wielkiego szlema, stoi przed nim wielka szansa. Ciekawostką na pewno jest fakt, że od 2010 roku bilans meczy Australijczyków na &quot;ATP Kooyong&quot; wygląda 10:0.
Odnośnie Richarda Gasqueta to w Doha narzekał na kontuzje pleców i grał na pół gwizdka. Myślę, że na tym turnieju nie będzie się wysilał i puści bokiem mecz reprezentantowi gospodarzy, niedługo zbliża się Australian Open i wątpię by narażał swoje zdrowie na jakiejś mało prestiżowej pokazówce.
Jordan Thompson wszedł na ten turniej za Lleytona Hewitta.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 600,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Indiana Pacers - Toronto Raptors
under 187.5 (bez dogrywki)
1.90
Sportingbet
Pacers ostatnio troche przygaszeni, nie dominują rywali na deskach. Cavs przykladowo zdominowali ich ostatnio w tym elemencie gry i o malo co wygrali. Raptors nieco ponad tydzien temu u siebie rowniez zdominowali zbiorki co dalo im wygraną. Teraz Indiana napewno bedzie miala chec rewanzu w glowach, ale latwo nie bedzie. Toronto gra ostatnio swietnie w obronie. Zatrzymali Chicago na 79, Pacers na 82, Washington na 88 a ostatnio Heat na 102, ale Miami w tym meczu zdolali zatrzymac na 47% z gry, 3-11za 3 pkt i tylko 23-27 z wolnych sprawilo ze Heat przekroczylo 100 punktow. Dodajmy do tego to ze indiana nie jest w najlepszej formie na deskach, daje wiecej minut grangerowi, ktory wiecej nie trafia niz trafia to mamy tutaj spokojnie o 10 pkt mniej dla indy, niz to zrobiło Heat, czyli spodziewam sie maksimum 92 od indiany. Nic zlego jednak powiedziec o Indiany defensywie nie mozna wiec sądze ze Toronto mimo swojej dobrej formy strzeleckiej nie przekroczy tutaj rowniez 90. Daje nam to okolo 180 punktow w meczu wiec przy linii 187, under wydaje sie byc bardzo korzystnym typem. Dodam tylko ze w sportingbet licza bez ew. dogrywki.
✅ 90
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
AAMI Kooyong Classic
Tenis-Turniej pokazowy.
Stanislaw Wawrinka - Gilles Simon @2,37 Bet365
Ja od siebie proponuje Francuza. O ile mnie pamięć nie myli Wawrinka pierwszy raz bierze udział w tym turnieju. Pokazówka na początku tego sezonu całkiem mu nie wyszła. Dawno nie widziałem Szwajcara będącego tak obojętnym,mnóstwo błędów z jego nie nagannego zwykle bh. Ale pomyślałem sobie co tam pewnie oszczędza się przed turniejem w Indiach. I stało się Stasiek wygrał ubiegłotygodniowy turniej bez namniejszych problemów. Teraz przyjdzie czas na odpoczynek na pokazówce w Australii, jestem przekonany że nie będzie się angażował w ten turniej.
Dla Simona czas najwyższy aby trochę potrenować przed AO bo ostatnio odpadł już w 1r Brisbane, więc z jego zaangażowaniem powinno byc znacznie lepiej.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Gonzalez S. / Lipsky S. v Brunstrom J. / Marach O. 1,66 Bet365
Ciekawe spotkanie deblowe, podczas turnieju w Auckland. Bardzo znana para meksykańsko-amerykańska, zmierzy się z deblem zlepionym w tym roku. W deblu nie siedzę na tyle by Wam powiedzieć, czy będą ze sobą na stałe grać. Wiem jednak tyle, że Szwed bez Klaasena, to nie ten sam gracz. Podobnie sytuacja wygląda u Oliviera. Marach bez Kasa czy Mergei to nie ten sam gracz. Nie ma takiej siły przebicia. Umiejętności deblowe - owszem, są duże, jednak najwięcej w parach obu tych tenisistów dale doświadczenie i umiejętność dobrej współpracy. Można nawet użyć słowa cwaniactwo. Nocny mecz, to będzie inauguracja tej współpracy, po drugiej strony kortu zawodnicy, którzy grają ze sobą już parę lat. Sukcesów bardzo dużo, co by tutaj mówić, dobrze zgrany duet i w ich stronę kieruję się w tym meczu. Obaj bardzo dobrze czują się na twardej nawierzchni. Rywale trochę mniej, zdecydowanie lepiej czują się na kortach ziemnych, tam mogą ukazać swoje argumenty. Bardzo ciekawy kurs do tego zdarzenia, wydaje mi się, że warty ryzyka.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis AO Kwalifikacje
Spotkanie: Viola - Androic
Typ: 2-0
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Krótko i zwięźle. Androic to taki &quot;leszcz&quot;, że nie wiem co on w ogóle robi w tych kwalach. Co roku popadam w zdumienie widząc ilu &quot;kosmitów&quot; pojawia się w kwalifikacjach do &quot;szlemów&quot;. Ten 23 letni Chorwat w życiu nie ugrał choćby seta z zawodnikiem o zbliżonym potencjale do Violi. I nie widzę żadnych przesłanek aby miał to zrobić jutro w nocy z ogranym Włochem. Nie twierdzę, że Matteo to jakiś wirtuoz tenisa, ale jego akurat miałem okazję widzieć (poprawny technicznie a przy tym nie popadający w jakieś przestoje w czasie meczu, co dobrze świadczy o jego psychice) a do tego wyniki i to jakich zawodników potrafił pokonać na hardzie (Granollers, Mathieu, Marchenko, Vasselin czy Bachinger, tak na marginesie takich grajków to nie wiem czy
Androic na oczy widział poza netem ???? ) upewniają mnie w co do słuszności tego typu. Uważam, że taki kurs to jakaś promocja ( osobiście kursu więcej jak 1,55 to na to bym nie dał). A tak dla statystyków (choć ja do nich nie przywiązuję wielkiej wagi, bo to nie one graja na korcie), to panowie grali ze sobą 2 razy (oba mecze w kwalifikacjach halowego turnieju w Zagrzebiu w 2012 i 2013 r.) i 2 razy wygrywał gładko Viola 6-4 3-1 i krecz oraz 7-5 6-0.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Boston Bruins @ Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks (włacznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1,77
Buk: PinnacleSports
Analiza:
W dniu dzisiejszym lecimy na &#39;Pacyfik&#39; wraz z Niedźwiedziami, którzy zmierzą się z
niepokonanymi jeszcze tego sezonu w regulaminowym czasie gry Kaczorami. Sztuka ta nie udała się ostatnio nawet Canucks, a byli na prawdę blisko tracąc swoje prowadzenie w samej końcówce meczu. Kaczory już w poprzednim sezonie świetnie znajdowali się w roli &quot;fachowców od odrabiania strat&quot; i nie było nowością, gdy ze stanu 0:1, lub nawet 0:2 nagle powracali do meczu i zdołali go wygrać.
Ten cenny atut w połączeniu ze swoją twierdzą, którą na prawdę ciężko zdobyć w tym sezonie ustawił ich na takiej a nie innej pozycji w lidze. Dzięki temu w każdym meczu są na pozycji faworyta i by Bruins byli w stanie cokolwiek w tym meczu osiągnąć, to muszą liczyć przede wszystkim na skuteczność w &#39;special teams&#39;. Jak wiadomo, gra w osłabieniu i z przewagi to jedyna zmora Kaczek w tym sezonie i w zasadzie Canucks w ostatnim meczu zaczerpnęli z tego spore korzyści.
Są to główne czynniki, które mogą pomóc gościom w tym meczu, ale warto mieć na uwadze , że to właśnie gospodarze prawdopodobnie od samego początku będą okupywać bramkę Raska i sądzę , że z na tyle wielkim zaangażowaniem ,by nie dać im prawa głosu, lub w ostateczności ograniczyć go do minimum. To ich główny sposób i recepta na sukces od początku tego sezonu.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tenis - ATP Auckland
Jack Sock - Tommy Haas
Tommy Haas -3.5
1.83
bet365

Dzisiaj zainteresowałem się spotkaniem w Nowej Zelandii, a dokładniej w Auckland. W 1/8 finału turnieju tenisowego w tymże mieście Rozstawiony z numerem 2 Niemiec Tommy Haas podejmie Amerykanina z dziką kartą - Jacka Socka. Dla Niemca będzie to pierwszy mecz w tym turnieju oraz w tym sezonie. Jako, że Haas jest doświadczonym zawodnikiem, z ogromną karierą ufam mu, że wygra bez problemów z młodym Amerykaninem, jednak w razie czego zamiast zwycięstwa 2:0 dam handicap, taki sam kurs a trochę bezpieczniej, przynajmniej według mnie. Sock w pierwszej rundzie tego turnieju dosyć łatwo pokonał Francuza Mannarino, co pokazuję, że słabo nie gra, ale według mnie czegoś zabraknie w pojedynku z dużo bardziej doświadczonym i utytułowanym Niemcem.
⛔ 100
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Liga De Honra )
Spotkanie: Beira Mar - Sporting Lisbon B
Typ: 1
Kurs: 2.60
Data: 08.01.2014
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich na mecz portugalskiej Liga De Honra.
W mieście Aveiro na Estádio Municipal de Aveiro zmierzą się ze sobą miejscowe Beira Mar przeciwko drużynie B lizbońskiego Sportingu.
Beira Mar rozegrał w lidze do tej pory dwadzieścia dwa mecze w których zdobył dwadzieścia osiem punktów po siedmiu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz ośmiu porażkach i zajmuje obecnie piętnaste miejsce w ligowej tabeli, bilans bramek 23-24.
Sporting Lisbon B zdobył trzydzieści osiem oczek w swoich dwudziestu dwóch meczach po dwunastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz ośmiu porażkach co obecnie daje wysokie czwarte miejsce w tabeli Liga De Honra.
Gospodarze u siebie zagrali dziesięć spotkań i zdobyli w nich szesnaście punktów po czterech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 11-8.
Goście na wyjazdach zdobyli dwanaście punktów w swoich jedenastu meczach na obcych stadionach po czterech zwycięstwach oraz siedmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-22.
W portugalskim Aveiro szykuje się bardzo ciekawy mecz a mój typ w tym meczu to zwycięstwo gospodarzy ze Estádio Municipal de Aveiro, Beira Mar miał słaby początek grając u siebie ale ostatnio graja na swoim stadionie bardzo dobrze ich ostatnie pięć meczy na Estádio Municipal de Aveiro to cztery zwycięstwa i jeden remis ze strzelonym sześcioma bramkami a stracona tylko jedną czyli bardzo pozytywnie a Sporting Lisbon B ostatnio na wyjazdach grają tragicznie przegrywając trzy mecze w delegacji z rzędu i tracąc w nich dziewięć bramek a strzelając tylko trzy i moim zdaniem z Aveiro również wrócą bez punktów które zostaną przy Beira Mar.
⛔ 100
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
Typ: under 219,5
Kurs 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, pisze tą analizę drugi raz... Proszę o zrobienie coś z forum, bo takie wieszanie jest uciążliwe i oczywiście jest wtedy gdy ja sobie nie zapisze gdzieś całej analizy ... ^^ Dobra, przejdźmy do rzeczy, te drużyny w tym sezonie spotkały się trzy razy, w każdym z tych spotkań został pokryty ten under, wpadało w kolejności od ostatniego spotkania 181 pkt, 195 pkt i 214 pkt. Kings w Swoich ostatnich dziesięciu spotkaniach pokryli 8 razy under, zaś Portland 5. Gram bezpieczniej niż sugeruje bukmacher, bo on sugeruje over/under 217 pkt. Uważam, że linia 219,5 pkt zostanie spokojnie pokryta, ponieważ, moim zdaniem taka poprzeczka jest spowodowana ostatnio odbytym meczem Portland z Charlotte Bobcats gdzie wpadło 238 punktów. Jest to naprawdę ogromna ilość punktów i nie zdarza się to często. Statystyki Portland, średnio 108,74 pkt na mecz rzuconych i 102,59 pkt rzuconych na mecz, odnośnie Kingsów to 100,63 pkt rzuconych, a 104,53 straconych. Statystyki potwierdzające mój typ. Uważam, że to spotkanie będzie bogate w punkty, ale nie aż tak aby przekroczyć linie 219,5 pkt. Na początku miałem dawać under 217 pkt, ale jednak wole bezpieczniejsze zagranie gdyż wiele czynników składa się na ilość rzuconych punktów. Uważam, ze drużyny są przygotowane do tego spotkania i obejrzymy zacięte spotkanie, którego faworytem są zawodnicy z Portland. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banita 3

banita

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie:Utah Jazz v Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City -7
Kurs 1,92
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na dzisiejsza nocke z NBA , postanowiłem zagrac na druzyne Oklahamy , która jak wiemy , jest jedna z najlepszych ekip NBA , w tym sezonie podobnie jak w poprzednim spisuje sie znakomicie w 34 kolejkach doznali zaledwie 7 porazek , dzisiaj nie zanosi sie żeby coś , miało sie zmienic , druzyna Utah to jedna z najslabszych ekip ligi , ostatnio złapała oddech u siebie 3 zwyciestwa z rzędu jednak rywale z dolnej pólki , jak wiemy kazda passa sie konczy , jak na druzyne z dołu tabeli i tak długo trwa ???? Bilans ostatnich 5 spotkan , między tymi drużynami to 5-0 na korzysc OKL ???? Dzisiaj mysle ze Durant i spółka pewnie wygraja w Utah
⛔ 100
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ: Getafe więcej rożnych lub Getafe więcej rożnych (+4 HA)
Kurs: 8.50 lub 2.20
Bukmacher: BET365
Analiza:

Ja już wybiegam trochę w przyszłość bo mam pomysł na ten mecz. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami w La Liga padł ciekawy wynik ale nie bramkowy tylko dotyczący rzutów rożnych. Getafe wygrało tą statystykę 7-1, a dziś wchodzę na Bet365 , rzuty rożne w tym meczu i co widzę? Kurs 8.50 na większą liczbę rzutów rożnych wykonaną przez Getafe. Aż grzech nie zaryzykować po takim kosmicznym kursie. Teraz trochę faktów. W CdR przeciwko drużynie Getafe na pewno nie zagra najsilniejszy możliwy skład. Konkretnie udziału w tym meczu w ogóle nie wezmą Xavi, Dani Alves oraz Marc Bartra. Xavi z powodu przemęczenia, tak mi się wydaje. Zawodnik ten ma już swoje lata a gra praktycznie co mecz więc w mniej ważnym spotkaniu można dać mu odpocząć. Marc Bartra z powodów zapobiegawczych jeżeli można tak powiedzieć. W ostatnim meczu z Elche myślano, że Marc nabawił się lekkiego urazu, potem jednak okazało się, że były to zwykłe skurcze. Tata jednak zdjął środkowego obrońce a w jutrzejszym meczu da mu odpocząć. Sytuacja Daniego Alvesa podobnie jak Bartry. Wrócił on do gry po grypie, jutro nie ma sensu go jeszcze forsować. Powołani na mecz z Azulones: Valdes, Pinto, Montoya, Pique, Fabregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Sergi Roberto.
Jak wiemy Barcelonie nie zależy na cornerach w meczach, to nie ich filozofia gry. Nie przydają się one, gdyż nie mamy wysokich napastników, gole z rożnych to rzadkość, czasem w pole karne wbiegnie Pique czy Puyol ale nie często się to zdarza. Barca będzie klepała przed polem karnym, w środkowej strefie boiska. Gra bocznymi sektorami na pewno będzie, ale jeżeli chodzi o dośrodkowania to będą one szły po ziemi, dlatego zmniejsza to szansę na rzuty rożne dla Barcy. Getafe za pewne nie będzie murowało bramki. Być może zagrają coś w stylu Celty we wczorajszym meczu z Realem. Spodziewam się kilku cornerów z ich strony. Jeżeli będą atakować, to pewnie będą to ataki bokami, gdyż każdy wie, że po górnych dośrodkowaniach z boku Barcy najłatwiej da się strzelić gola. Stwarzać to będzie okazje do rożnych dla gości. Teraz trochę statystyki.
Na ostatnie 17 meczy 4 razy Getafe wygrało tą statystykę. Ktoś powie marnie, ale ja się tym nie przejmuję, bo kurs jest bardzo do grania a filozofia Taty sprawia, że Barca ma jeszcze mniej cornerów przez mniejsze posiadanie piłki. Dodatkowo jest świetny kurs na HA +4 rożne dla Getafe, który wynosi 2.20. Na 17 meczy zakład ten nie wszedł by tylko 5 razy.

Więcej rzutów rożnych- Getafe, @8.50. 2/10j
Rzuty rożne, Getafe +4 HA, @2.20 4/10j

P.S trochę się rozpisałem ale tak to jest jak gra ulubiona drużyna :grin: Mam nadzieję, że jednak to przeczytacie :razz:
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Anaheim Ducks- Boston Bruins over 5@ 1,68 Bet365[/B]
Od dwóch dni patrzę na to spotkanie w rozkładówce I przychodzi tylko jedna myśl- over!
Typowanie zwycięzcy tego pojedynku jest zbyt trudne i nie podejmę się tego wyzwania. Biorę pod uwagę jednak to że obrona Kaczek to sito. Tracą mnóstwo goli. Pisałem o tym przy okazji meczu z Nucks i moje obawy się potwierdziły. Defensywa Ducks w ogóle nie uległa zmianie. Może inaczej. Gra defensywna nie poprawiła się. A czym się różni drużyna Canucks od dzisiejszego rywala czyli Bruins? Miśki to wspaniała ofensywa, skuteczny hokej ale i też dobra obrona. Naprzeciw niej stanie jednak ofensywa Kaczek która wygląda równie imponująco. Tu po prostu widzę grad goli.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Kwalifikacje Australian Open
Spotkanie: D. Lajovic vs T. Sandgren
Typ: Sandgren
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zapraszam na mecz pierwszej rundy Australian Open Serb Lajovic zagra z Amerykaninem Sandgrenem.W moim odczuciu w tym meczu może być jeden faworyt i jest nim Sandgren.Lajovic ostatnio gra wręcz katastrofalnie.W ostatnich 5 meczach wygrał zaledwie raz z jakimś no-name a resztę meczy przegrał w żałosnym stylu.Sandgren gra ostatnio wręcz odwrotnie czyli dobrze.W ostatnich 5 starciach wygrał 4 razy w tym z takim zawodnikiem jak Sock który w moich oczach jest na prawdę solidny i to pokazuje że Sandgren powinien pokonać Lajovica bez problemu.Moim zdaniem Lajovic przyjedzie do Australii tylko po tzw. wpisowe i nawet nie będzie się wysilał by zagrać dobry tenis bo ostatnio wydaje mi się że mu na tym nie zależy.Na pewno Amerykanin będzie przeważał swoim serwisem nad Lajovicem który ma dużo lepszy.Na pewno gra bardziej agresywnie a Lajovic nie lubi być spychany do defensywy bo się wtedy gubi a dziś tak będzie.Do tego nawierzchnia która na pewno bardziej odpowiada Sandgrenowi.Myślę że Lajovic to nie jest zawodnik który pojechał do Australii by zagrać w turnieju głównym tylko pewnie chce tylko wziąć kasę za 1 rundę kwalifikacji dlatego na pewno wszystkie aspekty sportowe jak i psychiczne są po stronie Amerykanina dlatego taki kurs to chyba prezencik od bukmacherów dlatego korzystamy.Niestety nie ma żadnego handicapa gemowego a chętnie chciałbym coś pograć żeby kurs był powyżej 2 dlatego sam zagram pewnie 2:0 ale tutaj nie chce aż tak ryzykować więc zagram tak spokojnie tylko na zwycięstwo Amerykanina które moim zdaniem po prostu musi nastąpić.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
Typ: Portland - 9.5
Kurs 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie NBA , pomiędzy drużynami Sacramento Kings, oraz Portland Trail Blazers. Faworytem według bukmacherów jest ekipa gości, która niedawno po dobrym pojedynku pokonało Oklahome w ich hali, nie jechali tam wcale w roli faworytów, potem wysoko wygrali z Charlotte Bobcast,a następnie niespodziewanie przegrali we własnej hali z Philedlphia w tym spotkaniu na pewno bedą chcieli zmazać plamę i maja w planach wysokie zwycięstwo. Gospodarze spotkania natomiast przegrali dwa spotkania pod rząd we własnej hali tracąc w nich po 113 punktów, najpierw ulegli Philadelphi, potem Charlotte, były to wysokie przegrane jak na dosyć przeciętnych przeciwników, tak więc jeśli zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach to goście pokryją tutaj spokojnie wybrane przeze mnie handicap -9.5 punkta. Osłabieniem w drużynie gospodarzy jest brak Landrego Carla, w ekipie gości zabraknie natomiast Mccoluma, oraz Nicolasa Batuma, który złamał palec, miejmy nadzieję że brak tego drugiego nie odbiję się tutaj na wyniku spotkania. Chociaż w ostatnich spotkaniach widzieliśmy delikatną zadyszkę Portland, potencjał ofensywny tej drużyny jest ogromny, co mogą tutaj udowodnić,tylko jeśli wysoko wygrają.
⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Stepanek vs Ramos A.
Typ: Ramos
Kurs: 3,75
Bukmacher
: Bet365
Analiza:
Od razu rzucił mi się ten kurs w oczy, bo jest niczym promocja w Tesco. Radek Stepanek to tenisowy weteran i wyjadacz. To bardzo solidny gracz, ale nie oszukujmy się, że powoli jest już na równi pochyłej. W zeszłym roku stracił mega dużo czasu na leczeniu się i dochodzeniu do siebie. Ramos to taki nietypowy Hiszpan, leworęczny, ale bez wyraźnego faworyzowania mączki, potrafi zagrać na każdej nawierzchni i przy dobrym dniu zagrozić czołówce. H2H z ostatnich 3 lat 1:1 - ostatni mecz w 2013 roku (na clayu) wygrał Hiszpan 6:3,6:3. w 2012 roku zagrali na hardzie w USA i było 2:0 dla Czecha. Także raczej jest to wyrównana para i ten kurs jest jak dla mnie z kosmosu. Radek gra na początku roku nieźle, no ale bez jaj... Z Raonicem to i Panfil wygrał ostatnio, a Munoz De La Nava czy Groth to nie są jacyś wymiatacze tylko rzemieślnicy (zwłaszcza ten pierwszy). Ramos w Sydney pokonał już Querreya i z meczu na mecz wygląda lepiej. Nie jest w pełnym gazie, ale stawianie go jako totalnego underdoga to moim zdaniem nieporozumienie i ten kurs to chyba jedynie efekt fatalnej zeszłorocznej serii Hiszpana na hardzie. Polecam!!!
⛔ 100
 
brick 208

brick

Użytkownik
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs (-5) @ 1.83 Bet365
Dość wysokie kursy na Spurs, nie widzę żadnych absencji u Ostróg, więc uważam, że tak wysokie kursy to wielka okazja. Memphis u siebie nie gra ostatnio zbyt dobrze, w ostatnich 5 meczach 3 porażki, dwie z nich z bardzo słabymi Lakers oraz Bulls, trzecia z Minnesotą. We własnej hali w 5 ostatnich meczach wygrali z Denver i Utah, nie są to najmocniejsze drużyny. Grizzlies przeprowadzili trade i oddali swojego bardzo dobrego rzucającego obrońcę/kreatora gry Jerryd&#39;a Bayless&#39;a za dużo gorszego Courtney&#39;a Lee. Brak również nadal kontuzjowanego Marca Gasola. Grizzlies lubią grać w obronie, Spurs natomiast są bardzo mocni w obronie i mają wiele opcji, aby skutecznie rozmontowywać obronę Miśków. Brak Gasola z pewnością bardzo wpływa na słabszą defensywę po stronie Memphis. Spurs natomiast są bardzo mocni nie zależnie czy jest to wyjazd czy ich własna hala. Dodatkowym plusem jest to, że mieli przerwę i nie grają b2b. Na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze, w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych przegrali tylko raz i było to z Los Angeles Clippers, jeszcze wtedy gdy kontuzji nie miał CP3. Pokonywali takie ekipy jak GSW, Mavericks oraz Suns, którzy w tym sezonie grają nadspodziewanie dobrze. 3 z 4 wyjazdowych wygranych Ostróg to zwycięstwa 7 oraz więcej punktami. Z pewnością Grizzlies będą chcieli sprawić niespodziankę, ale uważam że zwycięzca tego meczu może być tylko jeden a o wygranej zdecydują solidna obrona, szersza ławka i doświadczenie.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue One, 20:45
Spotkanie: Saint Etienne - Evian Thonon Gaillard
Typ: Obie drużyny srzelą
Kurs: 1,90
Bukmacher: BetSafe
Analiza:

W zaległym spotkaniu francuskiej Ligue One Saint Etienne zmierzy się na stadionie Geoffroy-Guichard z Evian Thonon Gaillard. Popularni Zieloni plasują się obecnie na piątym miejscu w tabeli z trzydziestoma punktami na koncie. Ich bilans domowy to pięć wygranych dwa remisy i dwie porażki, osiemnaście strzelonych bramek i jedenaście straconych. Górale natomiast okupują szesnastą pozycję z dwudziestoma oczkami. Na wyjazdach odnieśli dwa zwycięstwa, jeden remis i pięć porażek, strzelili sześć bramek a stracili ich szesnaście. Jeśli chodzi o absencje to bardziej osłabieni będą gospodarze, którzy zagrają bez trzech zawodników pauzujących za kartki będą to pomocnik F. Lemoine i obrońcy F. Clerc, K. Zouma z kontuzjami zmagają się także I. Diomandé i P. Baysse jedynie jako ostatni wymieniony nie jest podstawowym zawodnikiem drużyny, reszta wymienionych odgrywa w nim większą rolę. Jeśli chodzi o braki w zespole Evian to jest to jeden mniej znaczący zawodnik a mianowicie napastnik A. Escobar. Biorąc pod uwagę szczególnie braki w formacji defensywnej miejscowych liczę, że zespołowi przyjezdnych uda się przynajmniej raz pokonać bramkarza Saint Etienne a z racji tego, że formacja ofensywna Zielonych będzie optymalna uważam, że zdołają oni zaaplikować gola Evian. Tym samym stawiam na to, że obie drużyny zdobędą gole w meczu.
⛔ 100
 
D 3

dusiaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch Spotkanie: Fiorentina – Chievo
Typ: 1
Kurs: 1.49
Bukmacher: Oddsring
Dzisiaj zapraszam wszystkich na spotkanie 1/8 Pucharu Włoch. W ostatnich pięciu meczach drużyna z Florencji wygrała aż 4 razy. Natomiast ekipa z Verony triumfowała tylko dwukrotnie. W meczu nie wystąpi niestety najlepszy strzelec w ekipie gospodarzy, czyli Rossi, jednak sądzę, że godnie zastąpi go Matos. Drużyna z Verony natomiast jest obecnie na 16 pozycji mając tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. W składzie Chievo na mecz pucharowy zdecydowanie można spodziewać się zmian kadrowych, ponieważ Eugenio Corini z pewnością będzie przygotowywał drużynę na kolejny mecz ligowy z Interem, a dodatkowo dwóch czołowych graczy (tj. Bernardini i Calello) jest kontuzjowanych.
Podsumowując, pomimo straty Rossiego, Fiorentina ma szeroką i mocną ławkę rezerwowych. Chievo natomiast po strasznym meczu z Cagliari nadal nie może odnaleźć formy z początkowej fazy sezonu. Zdecydowanie należy tu spodziewać się wyraźnej przewagi dobrze ostatnio grającej Fiorentiny i pewnego zwycięstwa. Ja celuje tutaj w zdecydowane zwycięstwo teamu z Florencji i widząc potencjał ofensywny ekipy trenera Montelli jestem pewny satysfakcjonującego wyniku.
✅ 49
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Betis Sevilla - Athletic Bilbao
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 1.92
Bukmacher: unibet
Na wstępie kontuzje :
Betis :
D. Perquis
Paulão
Xavi Torres
Javier Matilla
Juan Carlos
Jagoba Arrasate ma cały skład do dyspozycji.
Athletic w weekend przegrał istotny mecz derbowy w San Sebastian z Realem 0:2. Więc na pewno skoncentruje się już nad następną kolejką.
Jagoba Arrasate może nie wystawić całego składu, wiedząc że rewanż będzie u siebie. Tak samo Betis musi się skoncentrować na lidze w której zajmuje ostatnią pozycję.
Pierwszy mecz powinien być wyrównany, bo choć Athletic jest w dużo lepszej formie niż Betis drużyna z Andaluzji jest w stanie przynajmniej częściowo zatrzymać faworyzowanych Basków. Biorąc jednak pod uwagę ich koszmarną postawę w ofensywie szanse na zwycięstwo należy ocenić nisko.
Więc myślę że padnie mało bramek w tym meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom