>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.01.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 8 Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
USA: NBA
New Jersey Nets (+3,5) - Miami Heat (handi. azjata.)
08.01.2012 01:30
Typ:2
Kurs: 1,5
Buk: Bet 365

Po ostatnim nie trafionym typie w NBA, postanowiłem powrócić do typów na Miami, muszę przyznać iż nie wierzyłem w nich kiedy dowiedziałem się o kontuzji LeBrona i Wadea ale w ostatnim meczu, mimo nie obecności swoich asów wygrali z całkiem mocną w tym sezonie Atlantą Hawks. W tym spotkaniu występ wspomnianych gwiazd stoi pod znakiem zapytanie, dlatego bukmacherzy kurs na Miami ustawili na moim zdaniem wysokim poziomie. New Jersey gra w tym sezonie raczej słabo, a na własnym parkiecie oba mecze przegrali, natomiast Miami wygrało wszystkie mecze wyjazdowe. Kolejnym czynnikiem jest bardzo słaba obrona New Jersey, Nets tracą średnio na mecz ponad 96 punktów, a w meczu z taką ofensywą jak Miami może się to skończyć stratą bardzo wielu punktów a tym samym wysoką porażką. Podsumowując uważam iż Miami jest murowanym faworytem do zwycięstwa, a handicap 3,5 powinien być spokojnie spełniony.

✅ 50
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Sydney (AUS) - kwalifikacje, Tenis
Spotkanie: Vania King (USA) vs. Urszula Radwańska (POL)
Typ: Urszula Radwańska (POL)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Jak pokazał wczorajszy mecz pomyliłem się dużo co do młodszej Radwańskiej... Bije się w pierś ale
też liczę, że nie był to występ jednorazowy. Jednak zmiany które zaszły wokół Uli procentują.
Nowy trener Chorwat Borna Bikicia chyba ostro wziął się za grę Radwańskiej ponieważ statystki dzisiejszego meczu są imponujące. Ulka straciła tylko pięć gemów i uzyskała aż 79% punktów z własnego podania (22/28) cztery asy serwisowe i tylko raz udało się Czeszce przełamać Polkę. Budząc się rano i patrząc zaspanym wzrokiem na livesport długo mrugałem oczami ze zdumienia, że to Polka wygrała 2:0 a nie Czeszka, jednak patrząc już na statystki utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie był przypadek i Ula wygrała zasłużenie. Jutro rano czasu polskiego Ula zmierzy się z Amerykanką Vanią King. H2H jest korzystne dla Amerykanki która dwa razy pokonała Ule, ale panie grały ze sobą dawno temu (2008&amp;2010) lata mijają a Venia tu już nie ta sama dobra zawodniczka co jeszcze kilka lat temu.
Amerykanka dzisiejszej nocy rozegrała mecz z Paula Ormaechea. Paula to tenisistka z Argentyny uplasowana na 195 pozycji w WTA. Pierwszy set Amerykanka wygrała łatwo do 1 gema jednak w drugi był już tie-break który wygrała Amerykanka 7:3 Warto zauważyć że Paula Ormaechea popełniła aż pięć podwójnych błędów oddając tym samym punkty Venii. Amerykanka uzyskała 68% punktów z swojego podania i tylko 35% z serwisu rywalki. Polka z drugiego podania uzyskała aż 67% co niewątpliwe przy statystykach meczowych Amerykanki jest korzystniejsze po stronie Ulki. Jeżeli Ula potrzyma swój dobry
serwis z dzisiejszego meczu z Czeską to możemy być spokojni o grę młodszej Radwańskiej w pierwszej rundzie turnieju w Sydney
Vania King (USA) vs. Urszula Radwańska (POL)
Typ: Radwańska 2.30


0
Walkower
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Saint Louis Blues - Colorado Avalanche
Typ: under 4,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: bwin
Czas rozpoczęcia: 2:00
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie drugiej będziemy mogli obejrzeć spotkanie pomiędzy Saint Louis Blues, a Colorado Avalanche. Jak na razie obydwie drużyny spisują się bardzo dobrze jak na swoje możliwości i obydwie są ponad kreską pomimo tego, że w tamtym sezonie żaden z tych zespołów nie zakwalifikował się do fazy play off. Nutki są na miejscu piątym natomiast Lawiny zajmują ósmą lokatę w tabeli konferencji zachodniej. Dzisiejszym moim typem jest typ under 4,5. Drużyny te dysponują bardzo solidnymi defensywami, ale przeciętnymi formacjami ofensywnymi. Furorę w tym roku robi szczególnie bramkarski duet gospodarzy, Brian Elliott i Jaroslav Halak. Żaden z tych golkiperów nie wpuscza średnio więcej niż dwóch bramek w meczu. Drużyna gości w swoich dwóch ostatnich spotkaniach spełniła warunki dzisiejszego zakładu najpierw remisując wyjazdowe spotkanie z Los Angeles Kings 1:1, a następnie pokonując na wyjeździe Chicago Blackhawks 4:0. Wobec tych wszystkich argumentów jestem skłonny twierdzić, iż dzisiaj nie zobaczymy więcej niż czterech bramek.

✅ 150
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Data: 08.01.2012 02:00
Typ: 2
Kurs: 6.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Po raz trzeci z rzędu postanawiam zagrać mecz z NBA i mam nadzieję, że tym razem będzie już znacznie lepiej. Wybrałem spotkanie konferencji wschodniej, w której to zagrają ze sobą drużyny z Filadelfi i Toronto. Faworytem są gospodarze, jednak ich gra mnie nie przekonuje, może oprócz lidera Igouadoli, który też nie prezentuje się najlepiej, a przynajmniej tak jak to robił kiedyś. Philadelphia 76ers wygrała swój ostatni mecz we własnej hali z Detroit z przewagą 23 punktów, jednak nie grali zbyt dobrze. Gdyby rywal potrafił szybciej rozegrać piłkę i szukać pozycji do oddania rzutów, mogłoby być inaczej. Pod koniec meczu dopiero gra Philadelphia 76ers wyglądała lepiej. Największy wpłay na wygraną Philadelphia 76ers mieli zdobywca 21 punktów Jodie Meeks, Hawes (double-double), Young, Wiliams, Holiday. Zdominowali rywala pod tablicami i stąd to zwycięstwo. Toronto nieoczekiwanie przegrało we własnej hali z Netsami 85:97. Jak zwykle najlepiej spisali się liderzy zespołu, czyli Bargnani, Calderon, Butler oraz Johnsoni, a także Davies. Ze złej strony pokazali się DeRozan oraz Barbosa, więc jeśli oni znacznie poprawią się w tym meczu to zwyciestwo jest jak najbardziej w ich zasięgu, w co wierzę. Puki co Toronto po tej porażce z New Yersey mają bilans 3-4, więc powinni wyjść przynajmniej &quot;na zero&quot;.

⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: tenis,
WTA Sydney
Mecz: Vania King - Urszula Radwańska
Typ: Vania King 2-0
Kurs: 2,50
Bukmacher:


Pojedynek zawodniczek, których w rankingu WTA dzieli 30 miejsc. 23-letnia Vania King (75.) mierzy się w Sydney z 22-letnią Urszulą Radwańską (105.). Po ostatnim zwycięstwie Polki nad plasującą się wysoko w kobiecej klasyfikacji Ivetą Benešovą zapadł spory optymizm, jeśli chodzi o kolejny występ tej zawodniczki, jednak w pojedynku z Amerykanką z filipińskimi korzeniami nie daję jej zbytnich szans na odniesienie sukcesu. Na zwycięstwo Vanii King wskazuje chociażby bilans bezpośrednich potyczek tych tenisistek. W dwóch dotychczas rozegranych pojedynkach młodsza z sióstr Radwańskich nie była w stanie zwyciężyć chociażby w jednym secie, przegrywając w Tokyo (2010), a wcześniej w Monterrey (2008).


0
Walkower
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie : Betis - Gijon
Typ : 2
Kurs : 4.0
Bukmacher : bet 365

Jutro o godzinie 19:45 Betis przed własnąpublicznością zagra z Gijon . Gospodarze po 16 rozegranych kolejkach znajdują się na pozycji 11 ( 6 wygranych , 1 remis , 9 porażek ) co daje im 19 punktów . Gijon po 16 rozegranych kolejkach znajdująsięna 18 pozycji w tabeli ( 4 wygrane , 3 remisy , 9 porażek ) co daje im 15 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzyn .

5 ostatnich spotkań Betisu

Copa del Rey Betis vs. Cordoba Z - 2:1
Primera Division At. Madryt vs. Betis Z - 0:2
Copa del Rey Cordoba vs. Betis P - 1:0
Primera Division Betis vs. Valencia Z - 2:1
Primera Division Osasuna vs. Betis P - 2:1

5 ostatnich spotkań Gijon

Copa del Rey Gijon vs. Mallorca P - 0:2
Primera Division Gijon vs. Espanyol P - 1:2
Copa del Rey Mallorca vs. Gijon Z - 0:1
Primera Division Vallecano vs. Gijon Z - 1:3
Primera Division Gijon vs. Real Madryt P - 0:3

Betis jest faworytem tego spotkania lecz Gijon wcale nie jest gorszym zespołem dziwi mnie tak wysoki kurs na gości ponieważ mają spore szanse wygrać to spotkanie po cichu liczę na wygraną gości w tym spotkaniu 0-1

⛔ 100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, First Divison
Spotkanie: Paralimni - AEL Limassol
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Witam. Na jutro proponuję mecz pomiędzy Paralimni zajmującym 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 pkt a AEL Limassol, który plasuje się na 3 miejscu i ma 31 oczek.

Forma ostatnich 5 meczy:
Paralimni 0-2-3
AEL Limassol 3-2-0

Jak widzimy goście radzili sobie bardzo dobrze w ostatnich 5 spotkaniach, czego nie można powiedzieć o jutrzejszych gospodarzach. Do tej pory drużyny spotkały się 15 razy i bilans jest taki: 2 zwycięstwa gospodarzy, 6 remisów i 7 zwycięstw gości. AEL Limassol walczy w tym roku o zwycięstwo ligi, gdyż traci tylko 1 pkt do obecnego gospodarza APOEL&#39;u, Paralimni musi walczyć o utrzymanie , gdyż obecnie znajduje się już w strefie spadkowej.Przeglądając greckie fora nie znalazłem żadnej wzmianki o kontuzjach w drużynie gości. Liczę że jutro AEL Limassol gładka pokona Paralimni, a dla odważnych proponuję postawić handi lub over 3,5 bramki w spotkaniu. Powodzenia

✅ 85
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Kevin Durant powyżej 6. zbiórki (OKC)
Kurs: 1,85
Bukmacher : betsson
Analiza:

Już w nocy dojdzie do mini rewanżu za ubiegłą noc pomiędzy zespołami Oklahoma City Thunder a Houston Rockets. W poprzednim meczu zdecydowanie wygrali gracze OKC i jej czołowi zawodnicy mogli odpocząc wobec spokojnej przewagi przez cały mecz. Mimo to Kevin Durant zebrał 7 piłek z tablic grając tylko przez 28 minut. Dlatego dziś mój typ dnia to over 6 zbiórek ponieważ liczę że Kevin bez problemu powtórzy ten wynik bo i mecz będzie bardziej wyrównany, a co za tym idzie - trener nie da mu tyle odpoczynku jak chocby wczoraj. Liczę na około 35 minut jego gry i spokojne pokrycie linii wystawionej przez betssona.


0
Durant 6 zbiórek.
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna FA Cup
Spotkanie: Manchester City v Manchester United
Typ: Manchester City
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W sobotę w Pucharze FA Cup zmierzą się lider i vice-lider ligi angielskiej. Drużyna United przechodzi kryzys, zadyszkę w tej części sezonu. 2 porażki w lidze i to porażki w bardzo kiepskim stylu. United odpadł w tym sezonie z Ligi mistrzów w kiepskim stylu, w lidze są mocni, ale czy to wystarczy na City?

Rywale na pewno przystąpią do tego meczu bardzo zmobilizowani i w najsilniejszym zestawieniu. Podchodzą poważnie do FA Cup i nie mam mowy tu o żadnym odpuszczaniu. City jest faworytem tego pojedynku, ale nie należy zapominać o sile United.

Ostatni bilans spotkań pomiędzy drużynami to City - United
6 - 1
0 - 0
0 - 1
Obstawiam minimalne zwycięstwo gospodarzy.

⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania: Segunda Division
Spotkanie: Alcorcon - Almeria
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Jutro o 12 zagrają ze sobą, 11 i 6 drużyna tabeli. Zdecydowałem się na ten typ, bo:
1. Alcorcon grało w tygodniu z Levante i wygrali, za kilka dni czeka ich rewanż w Pucharze Króla
2. Almeria powinna się przełamać po tym jak nie szło jej w ostatnich meczach wyjazdowych, Barcelona B 3-3, La Coruna 3-1 czy porażka z rezerwami Villarreal B
3. Ciągle mają szansę na awans mimo, że miejsce &quot;odległe&quot; to róźnica między 1-6 drużyną tabeli wynosi tylko 4 oczka
4. Jeżeli myślą o awansie muszą poprawić grę na wyjazdach
5. Kurs, 3.10 w takim meczu to moim zdaniem value... Alcorcon gra dobrze u siebie ale moim zdaniem poświęcą ten mecz i skupią się na tym aby nie zmarnować zaliczki z pierwszego meczu z Levante.

Mnie to przekonuje, czy kogoś z Was, to każdego indywidualna sprawa.

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Grecja Superleague
Spotkanie - Atromitos Athinon - OFI Kreta
Typ - powyżej 3.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

No może w końcu zaczną strzelać ! Wybrałem spotkanie w lidze Greckiej gdzie jak wiadomo duża ilość bramek w meczu to jak znalezć igłę w stogu siana , no ale spróbować trzeba . Takim spotkaniem wydaje mi się może być spotkanie pomiędzy sąsiadami w tabeli Atromitos miejsce 6 ( 23 pkt. ) i z miejsca 7 OFI Kreta z 20 pkt. . Fakt że obie drużyny nie należą do bardzo bramkostrzelnych bo Atromitos 14 spotkań i 14 bramek a OFI Kreta 14 spotkań i 16 bramek . Gospodarze 3 kolejki temu uzyskali over 3.5 gola kiedy przegrali na PAOK 3:1 . Natomiast OFI już dawno nie miało w meczu tego overa 3.5 gola ........... 7 kolejek temu przegrana na Panathinaikos 3:1 9 kolejek wstecz wygrana na wyjezdzie z Panionios 3:1 10 kolejek wstecz remis 2:2 na Olimpiakosie czyli jak chcą to mogą liczę na to że w tym meczu będą mogli . W H2H między tymi 11 na 13 spotkań 6 z nich skończyło się wynikiem większym niż 3,5 bramki w meczu liczę że dziś też . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka,nba
Spotkanie: Sas-Denver
Typ: Denver wygra od 3-6pkt
Kurs: 7,0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Do ekipy Sas przyjezdza Denver ktore spisuje sie bardzo dobrze w tym sezonie.Grali kapitalne mecze przeciwko LA gdzie czolowi gracze Nuggets tacy jak
Gallinari czy Nene odgrywali znaczna role w swojej druzynie.Bardzo dobrze tez spisuje sie od nowego sezonu rozgrywajacy Lawson ktory kapitalnie dzieli piłki.W ostatnim meczu wygrali z No Orleans maja serie juz 4 zwyciestw z rzedu mysle ze dzis moga pokusic sie o 5-te zwyciestwo.Sas zas wygrali z Dallas bardzo wysoko ale dzis znow zabraknie Ginobiliego co druzyne SaS bardzo oslabi gdy Parker nie zagra dobrych zawodow to ekipa z San Antonio bedzie miala ciezko do odniesienia zwyciestwa.Mysle ze jest value na graczy Nuggets i wierze w ich dziesiejsze zwyciestwo

⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Wlochy
Spotkanie: Udinese - Cesena
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po krotkiej przerwie wracaja do gry rozgrywki Serie A, Udinese podejmnie na swoim stadionie przedostatni zespol Cesena. Cesena to zespol fatalnie spisujacy sie na wyjazdac - 8 meczow i az 6 porazek,do tego Udinese swietnie gra na swoim stadionie i jest w wysmienitej formie ( od 7 spotkan bez porazki ). Udinese traci 2pkt do liderujacego Milanu i znajac ich potencjal nie pozwola sobie na strate punktow z tak slabym zespolem. Bilans spotkan bezposrednich rowniez jest na korzysc gospodarzy - co prawda miedzy soba rozegrali tylko 2 spotkanie a Udinese wygralo 3-0 i 1-0, wiec widac ze Cesena ma problem chodzby ze strzeleniem bramki. Gospodarze sa dla mnie pewnym faworytem do zwyciestwa,dla odwazniejszy polecam zagrac handi. Powodzenia!

✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie,Czechy,Extraliga
Spotkanie:Ceske Budejovice - Karlovy Vary
Typ:1
Kurs:1,75
Buk:Sportingbet
Analiza:

Dziś wziąłem pod lupę spotkanie czeskiej ligi hokeja na lodzie.Naprzeciwko siebie staną Ceske Budejovice i Karlovy Vary.Ja faworyta upatruję w zespole gospodarzy.Co prawda w ostatnim czasie notują oni bardzo słabe wyniki.Najlepszym tego dowodem była wysoka przegrana z Kometą Brno(0:4). W ostatnich 6 meczach czeskiej Extraligi gospodarze zanotowali tylko 2 zwycięstwa i aż 4 porażki.W zupełnie innych nastrojach podejdzie do jutrzejszego meczu drużyna Karlovy Vary.W ostatnich 6 spotkaniach zanotowali dokładnie przeciwny bilans jak ich jutrzejsi przeciwnicy,a mianowicie 4 zwycięstwa i 2 porażki.Jednak należy zwrócić uwagę ,że aż 3 zwycięstwa to starcia na własnym lodowisku.na obcym terenie Karlovy zanotowali ostatnio bardzo ważne zwycięstwo ze Slavią Praga,konkurentem w walce o utrzymanie.Jeśli już jesteśmy przy meczach wyjazdowych,To Karlovy Vary są zdecydowanie najsłabszą ekipą czeskiej ligi pod tym względem.tylko 3 zwycięstwa i aż 15 porażek mówi samo za siebie.inaczej sytuacja wygląda z zespołem Ceskich Budejovic.oni bardzo dobrze spisują się na własnej tafli.Wygrali tu 12 spotkań i zanotowali 6 porażek.jest to 3 rezultat czeskiej Extraligi.Na początku wspomniałem o słabej dyspozycji gospodarzy w ostatnich meczach.Jednak na własnym lodowisku nie prezentowali się aż tak źle.Wysoko ulegli liderowi rozgrywek,Sparcie Praga(1:4). Przegrali też z wiceliderem z Pilzna.jednak tutaj dopiero po dogrywce.W tym sezonie obie drużyny zagrały już ze sobą dwa razy.Karlovy vary wygrały u siebie,natomiast w Budejovicach wygrali gospodarze.Do rozstrzygnięcia rezultatu potrzebowali jednak rzutów karnych.Uważam,że jutro Ceske Budejovice osiągną korzystny rezultat i poprawią bilans ostatnich meczów.Wydaję mi się,że karlovy to idealny zespół na przełamanie.Bilans h2h spotkań w Budejovicach jest korzystny dla gospodarzy.Wygrywali oni 10-krotnie,7 razy padał remis i tylko dwa zwycięstwa karlovych. uważam,że Ceske budejovice odniosą pewne zwycięstwo w regulaminowym czasie gry,

✅ 75
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: St.Louis Blues - Colorado Avalanche
Typ: Colorado ML
Kurs: 3.14
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Duży value bet. Nie mogę przejść obojętnie przez spotkanie, w którym gra Colorado Avalanche. Drużyna ta jest w bardzo dobrej formie i nie ważne im czy to dom czy wyjazd. Ale po kolei. St.Louis Blues zdobyło 51 punktów, Colorado 47. Blues u siebie jednak to drużyna bardzo mocna, która stoi za plecami Detroit Red Wings mając bilans 16-4. Blues to jedna z tych niedocenianych drużyn, ale która ma teraz wspaniałego trenera Hitchcocka i wspaniałego bramkarza Elliota. Gość nie ma nieprawdopodobne statystyki. GAA 1.70 (!) i 93.8% obron (w najlepszych chwilach przekraczał 95%). Dlatego ciężko strzelić dwie bramki St.Louis. Grają bardzo defensywnie. Avalanche za to wygrało 9 z ostatnich 10 meczów. Potrafili wygrać z Capitals, Flyers, Blues, Wild a ostatnio pocisnęli Blackhawks na ich terenie 4-0. Giguere zyskał miano pierwszego bramkarza. Avs defensywnie spisują się ostatnio znakomicie. Mecz na remis, ale z taką formą Avalanche powinni być bliżsi zwycięstwa. Najważniejszym chyba argumentem jest historia. Ostatnie 9 z 10 wygrywało Colorado. Myśle, że dziś jeszcze bardziej polepszą swój dorobek i wygrają w pojedynku, w którym padnie mało bramek.

⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Toronto Maple Leafs
Typ: Toronto Maple Leafs (czas regulaminowy)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Leafs po bardzo słabej końcówce 2011 roku zaliczyli w końcu dwa bardzo ładne występy i mam cichą nadzieję, że powoli wszystko będzie się układać w ich ekipie w pozytywną stronę. Najpierw rozgromili Tampe pakując im 7 goli i przedwczoraj Jets 4:0. Dziś stoją przed wielką szansą by kontynuować ładną passę podejmując Wings, którzy choć nie grają najgorzej to niestety na wyjazdach często pojawiają się schody. Na 5 dotychczasowych meczów wyjazdowych tylko dwa byli w stanie wygrać. Może Kanadyjczycy nie są tutaj faworytem, ale moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować po takim kursie, tymbardziej że ostatnio polepszyli swoją grę i skuteczność.

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
antiago 37

antiago

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Brisbane FINAŁ
Spotkanie: Murray - Dolgopolov
Typ: Murray wygra 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365

Analiza: Finał w Brisbane zapowiada się dość jednostronnie, oczywiście na korzyść Andy Murraya. Jednak po słabym początku gdzie Dolgopolov wymęczył zwycięstwa w 3 setach z Andreev&#39;em i Stepankiem, w kolejnej rundzie dość pewnie pokonał solidnego Simona i w całym meczu tylko raz dał szansę na przełamanie Francuzowi. Alexandr dysponuje bardzo dobrym serwisem, technicznie i taktycznie jego gra wygląda bardzo przyzwoicie, na tle Murraya widać różnicę moim zdaniem, jednak jeśli będzie trzymał serwis i doprowadzi do tie-breaka w 1 lub 2 secie to zwiększy swoją szansę na wygranie seta - zgodnie z obiegową opinią, że tie-break to loteria. Dlatego zamiast stawiać po marnym kursie na zwycięstwo Andy&#39;ego, które nota bene nie podlega dla mnie dyskusji, wolę pokusić się o typ na dokładny wynik 2-1 dla Szkota. Powodzenia.

⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago - Atlanta
Typ: Rose powyżej 8,5 asysty
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsson
Analiza: Atlanta za kilka godzin podejmie na własnym parkiecie ekipę z Chicago. Bulls jak na razie są w bardzo dobrej formie, a jutrzejszy mecz najprawdopodobniej okaże się zwycięstwem nad zmęczoną Atlantą. Jednym z najważniejszych graczy w drużynie Byków jest zdecydowanie MVP poprzedniego sezonu - Derrick Rose. Amerykanin w poprzednich pojedynkach udowodnił, że jest w świetnej formie. Jego obecna średnia asyst wynosi 8,8 na mecz i zapowiada się na to, że z Atlantą przekroczy tą ilość. Nie ma co się dziwić - Rose w znacznej mierze przyczynia się do zwycięstw Chicago i często przejmuje na siebie ciężar gry. Myślę, że typ ktory podalem jest dosc prawdodobny, ale wszystkiego dowiemy się już po 1 w nocy.

⛔ 100
 
demolay 21

demolay

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Indiana Pacers – Charlotte Bobcats
Typ: 1 hc -9,5
Kurs: 1.92
Bukmacher:Expekt
W niedzielę o godzinie 1:00 czasu polskiego dojdzie do mało interesującego pojedynku w Indianapolis. Faworytem tego starcia są oczywiście gospodarze, podbudowani dzsiejszym triumfem w Bostonie. Bobcats przystąpią do starcia w skrajnie odmiennych nastrojach, z uwagi na porażkę po dogrywce w meczu z Atlantą. Pomimo zmęczenia Hawks, wynikającego z bardzo długiego starcia z Heat, Augustin i spółka, nie zdołali wykorzystać przewagi własnego parkietu. Na niekorzyść gości przemawia także kontuzja Corey’a Magette’a, który stanowił cenne źródło punktów, kiedy tylko grał dłużej, niż 23 minuty w meczu. W spotkaniu z Orlando, uzbierał 20 oczek, co stanowiło jedną czwartą dorobku całej drużyny. W meczu z Cleveland, jego udział w zespołowej zdobyczy punktowej wyniósł nieco ponad 20%. Faktem jest, że Magette jutro nie wystąpi. W drużynie Pacers oczy kibiców będą skierowane oczywiście na Danny’ego Grangera. Koszykarz, mający za sobą występ w NBA All Stars nie może odnaleźć optymalnej formy i prezentuje niską skuteczność rzutów. Pomimo tego, jego udział w zwycięstwach Pacers jest niepodważalny. Ciekawe wnioski nasuwa następująca statystyka: w ostatnich pięciu meczach Indiany z Bobcats, Granger zdobywał średnio po 27.0 pkt. Na uwagę zasługuje także jego skuteczność w rzutach za trzy punkty, która wyniosła aż 46.9 %! Wniosek jest taki, że Danny ma dziś doskonałą okazję do przełamania się I zdobycia około 30.0 punktów.
Największa gwiazda Pacers może liczyć na wsparcie Darrena Collisona oraz George’a Hill’a. Kolejnym z argumentów, przemawiających za wysoką wygraną Indiany jest ich solidna defensywa, o której zeszłej nocy boleśnie przekonali się Celtics. Indiana wygrała wszystkie spotkania na własnym parkiecie, a z drugiej strony- Bobcats często zdarzają się wysokie porażki na wyjazdach; różnica czternastu punktów w starciu z Cleveland oraz trzydziestu dziewięciu z Miami. Na tej podstawie uważam, że Pacers stać na wygraną co najmniej dziesięcioma punktami.

✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom