>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.09.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga Mężczyzn
Spotkanie: MSPR Reflex Miedź Legnica - KS Vive Targi Kielce
Typ: Mniej niż 58,5 bramek w całym meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś o 18:00 rozpocznie się nowy sezon w Polskiej Superlidze Piłki Ręcznej.
Miedź będzie podejmowało na własnej hali zespół Vive Kielce który to ma za sobą dwa ciężkie mecze o awans do Ligi Mistrzów i jak wiemy udało im się to wywalczyć.
Vive można powiedzieć, że już wszedł w sezon i się rozegrał, jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i bukmacherzy wyznaczyli na Vive kurs 1.01 więc trzeba szukać rozwiązania w zakładach dodatkowych i właśnie taki typ znalazłem czyli mniej niż 58.5 bramek w meczu.
Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się w wynikami:
19:31 i 24:32 dla Vive oczywiście ????
Więc wychodzę z tego typu z czysto matematycznego wyliczenia i logiki :
-W ostatnich ich spotkaniach padało mniej niż właśnie 58.5 bramki,
-Vive można rzecz ma najlepszą defensywę w lidze ze Szmalem na czele.
Sądzę, że wynik tu będzie wyglądał coś w okolicach 30:20 dla Vive i nie sądzę aby Miedź rzuciła więcej w tym spotkaniu niż właśnie 20 bramek. A co do Vive to rzuci coś w okolicach trzydziestu bramek.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis: US Open
Spotkanie: Young - Murray
Typ: Powyżej 3.5 setów
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: US Open, powoli dobiega końca. Przed nami ostatnie spotkania w ramach 1/16 turnieju. Wybrałem pojedynek pomiędzy, grającym u siebie Donaldem Young&#39;em a czwartą rakietą ATP, Brytyjczykiem Andy Murray&#39;em.
Obaj panowie mierzyli już swoje siły, przeciwko sobie w tym roku, a mianowicie miało to miejsce na Indian Wells, 12 marca, Donald wygrał z Murrayem, 2:0 (7:6, 6:3) awansując tym samym do 3 rundy tego turnieju. Donald to gracz, który głównie w swojej karierze grywa na Hardzie, rozegrał już na nim 271 spotkań, w których 163 razy schodził z kortu jako zwycięzca. Po drugiej stronie mamy znakomitego Murray&#39;a, który także najczęściej grywał na Hardzie, 218 pojedynków i 166 wygranych. Ogólnie Donald nie prezentuje się słabo podczas tego Szlemu, zacięty bój z Wawrinka (3:2) , czy też zwycięstwo nad Chelą do zera... Murray natomiast dwa zwycięstwa po 3:0, jednak w spotkaniu z Hasse, nie pokazał się z najlepszej strony i wymęczył wygraną 3:2. Myślę, że dziś wygra Murray, jednak Young nie odda tego spotkania tak łatwo i powalczy przy swojej publiczności, zapowiada się zacięty pojedynek, który na pewno nie zakończy się po trzech setach.
przełożony
 
X 1

xxdawidek92xx

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka- EuroBasket
Spotkanie: Turcja - Francja
Typ: Turcja
Kurs:2,87
Bukmacher:Fortuna
Godzina:17
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz,Francja do tej pory wygrała wszystkie mecze a Turcja przegrała tylko jeden mecz z naszymi koszykarzami bo bardzo ciekawej końcówce meczu,ale wygrała z Hiszpanią i to ich podbuduję do zwycięstwa nad Francją i kurs jest dosyć ciekawy więc warto zagrać na Turcję.
Kiepska Analiza
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tenis
Andujar Pablo (ESP) vs. Di Mauro Alessio (ITA)
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,70
Buk: Tobet
17:00
Pablo w ostatnich miesiącach świetna forma, awans w rankingu. Jednak zza oceanem nie wygrał nawet jednego meczu. Cztery porażki, chodz ta na US OPEN z Ferrero na pewno wstydu mu nie przynosi. Na pewno chce wreszcie wygrać! Dzisiaj okazja wyborna, Di Mauro grywa jedynie w challach i to bez większych sukcesów, max 2 rudny. Grubo ponad 100 miejsc w rankingu na pewno będzie widoczna, jak dla mnie łatwe 2:0 dla Hiszpana. Ich ostatni mecz miał miejsce w 2009 roku i wygrał Andujar 6:2,6:4, dzisiaj może być podobnie.
⛔ 100
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Botafogo RJ v Ceara
Typ: Całkowita liczba goli gospodarzy over 2.5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Szukając dobrego i realnego typu z dobrym kursem, trafiłem na ligę brazylijską. Mecz standardowy - lepsza drużyna podejmuje gorszą. Nie znaczy to oczywiście, że faworyt, w tym wypadku Botafogo, które jest gospodarzem, wygra ten mecz. No ale jeśli nie wygra to istnieją obawy i wątpliwości co do mojego typu. Otóż ja nie mam wątpliwości, myślę, że gospodarz spokojnie strzeli min. 3 bramki słabej drużynie, jaką jest Ceara. Argumenty:
1. Botafogo jest liderem meczy rozgrywanych na własnym podwórku. Dzięki tej dobrej dyspozycji mogą się cieszyć wysokim miejscem w tabeli, bo wyjazdy u nich kuleją.
2. W swojej twierdzy pokazali, że potrafią strzelać. Są niepokonani u siebie od 6 meczy, w których strzelali od meczu z Avai 2 bramki, potem 4,4,3,1,3. Te ostatnie 3 bramki wbili drużynie Palmerias, potrafili też wbić 4 gole drużynie Vasco.
3. Ceara na wyjeździe już dawno nie wygrała. Straciła śr. 2 gole na mecz wyjazdowy. Z tym że ostatnie dwa mecze
Brasilero Serie A Vasco Gama vs. Ceara P - 3:1
25/08/2011 Copa Sudamericana Sao Paulo vs. Ceara P - 3:0
najlepiej pokazują, że z lepszymi drużynami tracą więcej niż 2 bramki, a gospodarze niewątpliwie są o wiele lepszą drużyną, która u siebie strzela 2.3/na mecz u siebie.
Myślę, że Botafogo podtrzyma swoją passę i urządzi sobie festiwal strzelecki, tym bardziej, że żadnych kontuzji nie ma, a piłkarze są na tyle rozstrzelani, że 3 bramki powinny paść.
✅ 150
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka 7.09.2011 20:00 Mistrzostwa Europy
Serbia - Litwa
typ: -5.0 pkt Serbia
3.40
Bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej fazy grupowej mistrzostw europy gospodarze - Litwini spotkaja sie z reprezentacja Serbii. Nieznaczym faworytem bukmacherow sa Litwini, ale chyba tylko z racji tego, ze zagraja dzis przed wlasna publicznoscia. Ja mam osobiscie nieco inny poglad na to spotkanie. W roli faworytow upatruje Serbow. Obydwie reprezentacje w pierwszej fazie grupowej zaliczyly po jednej porazce. Litwini ulegli Hiszpanii bardzo wyraznie, roznica 12 punktow, choc przez cale spotkanie Hiszpanie prowadzili duza wieksza roznica. Serbowie po wspanialym widowisku, chyba najlepszym na tych mistrzostwach jak do tej pory, po dogrywce przegrali z Francja jednym punktem. Ponadto Serbowie ograli juz na Litwie Lotyszy, Wlochow, Niemcow i ekipe Izraela, w kazdym spotkaniu nie majac wiekszych problemow z odniesieniem zwyciestwa. Litwini ograli tutaj Polakow, Portugalczykow, Brytyjczykow i reprezentacje Turcji, jednak Turcy &quot;odpalili&quot; dopiero w spotkaniu z Hiszpania, wczesniej nie prezentujac sie zbyt dobrze. Litwa w moim odczuciu poza spotkaniem z nasza reprezentacja, w ktorym zagrala bardzo dobrze nie prezentuje sie najlepiej. Nie widzialem ich spotkania z portugalia, jednak zespol ten to slabeusz i nawet pokazna wygrana nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Litwini slabo spisywali sie w spotkaniu z reprezentacja Hiszpanii, poza koncowka spotkania, kiedy Hiszpanie wyraznie odpuscili. Serbowie natomiast graja bardzo rowno i w moim odczuciu z meczu na mecz wyraznie sie rozkrecaja. Litwinom chyba nie sluzy narazie gra przed wlasna publicznoscia, z reszta w spotkaniach kontrolnych przed eurobasketem nie spisywali sie oni najlepiej, przegrali dwukrotnie ze Slowenia i Rosja, dzis z Serbami gospodarzom moze byc bardzo ciezko o korzystny wynik.
⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia
Spotkanie: Internacional - America Mineiro
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Dziś o godz. 21 na Estadio Beira-Rio Porto Alegre spotkają się ze sobą miejscowy Internacional z Americą Mineiro. Gospodarze zajmują obecnie 9 miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Brazylii , goście nie grzeszą formą bowiem zamykają tabele z dorobkiem zaledwie 17 pkt w 21 meczach.Zdecydowanym faworytem spotkania jest ekipa Internacionalu, choć ostatnio też im sie za dobrze nie wiedzie , ostatnie ich mecze to (R-R-P) , America znajdująca się na ostatnim miejscu w 3 ostatnich meczach zdobyła więcej pkt niż ich dzisiejszy przeciwnik,bowiem ich bilans to ( Z-R-P).Nie pokusze się o wytypowaniu w tym spotkaniu zwycięzcy natomiast, skusze sie na zagranie over 2,5 dlatego, że obie drużyny lubią strzelać bramki . America notowała over 2,5 aż w 65 % rozegranych meczy, jeśli chodzi o gospodarzy wynik ich spotkań w 53 % rozegranych meczy kończył się przynajmniej 3 bramkami. Kurs nie duży, ale wydaje się być pewny.
✅ 65
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka Ręczna Niemcy - Bundesliga
Großwallstadt-Löwen (-5,5)
typ: Löwen
Kurs: 3,00
Buk: Bwin
Lwy są podrażnione po przegraniu turnieju barażowego o Lige Mistrzów, a jak wiadomo drugim najlepszym sposobem na rozładowanie złości po porażce jest efektowne zmiażdżenie rywala w następnym, Rhein Neckar w poprzednim sezonie zajęło pechowe 4 miejsce z zaledwie 2 pkt straty do wicemistrza z Kilonii, gospadarze natomiast nie dysponują składem mogącym powalczyć z czołówką (10 miejsce w porzednim sezonie)
Dlatego myślę, że naładowani sportową złością goście nie pozwolą na równorzędną walkę, -5,5 bramki to sporo jednak uważam, iż typ wejdzie bezproblemowo jeśli gospodarze nie zaczną z pełnym zaangażowanie. 25:34 moim zdaniem
⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:Wyscigi konne
Miejsce i czas:Kempton(Anglia) , 19.50
Typ:Enriching
Kurs:5.5
buk:willhill
Forma 320632 i mam nadzieje ze tu zwyciezy bo ujezdza go bardzo dorby jockej K.Fallon. Temu ogierowi nie powodzilo sie na srednich dystansach, a nie nalezy tu wspominac o przeszkodach gdzie pod nowym wlascicielem stajni byl w tyle. Jednak skrocony dystans moze mu tu pomoc i jest tutaj najwyzej punktowany a takze favorytem. Zagrozenie to sky diamond , grand piano, dr winthingam...
link do rezultatow to paddypower.com - results
⛔ 100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elite League
Spotkanie: Kings Lynn - Birmingham Brummies, Daniel Nermark ? Total Points
Typ: powyżej 7.5 points
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Daniel Nermark w Anglii jest zawodnikiem drużyny z Birmingham w Polskiej lidze... powiedzmy w prost rewelacja sezonu w Anglii wiedzie mu się raz dobrze raz źle na dziś niska granica punktowa po bardzo zachęcającym kursie... do rzeczy drużyna Daniela dziś jedzie na tor Beniaminka czyli do Kings Lynn ten tor jak mówią żużlowcy najbardziej przypomina Polski tor bo jak wiemy na wyspach mamy w niektórych przypadkach &quot;chore tory&quot; które i tak się przydają zawodnikom, ucząc się na takim torze bynajmniej techniki... Nermark ostatnie dwa spotkania zaliczył do udanych na torze w Wolverhampton 9 pkt zaś w Lakeside 11... tak jak powiedziałem wcześniej bariera bardzo niska po bardzo ładnym kursie zachęcam do grania.

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie: Hercules CF i Alcoyano
Typ: Hercules over 2,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie pucharu krola Hiszpanii spotykaja sie Hercules CF i Alcoyano. Faworytami tego spotkanie beda gospodarze szcegolnie po tym jak swietnie rozpoczyli sezonu w rogrywkach Segunda Division gdzie zanotowali dwa zwyciestwa z rzedu. Goscie w tym sezonie beda wystepowac w wyzszej klase rozgrywek i napewno i celem bedzie utrzymanie sie. W druzynie Hercules doslo do kliku zmian po tym jak zostala zdegradowana do nizszej klase. Z druzynie odesli miedzy innymi Trezeguet i Drenthe, ale to nie mialo duzego wplywu na ofensywna gre zespolu gdyz w 5 ostanich spotkan pilkarze Hercules zdobyli 8 gole. Moim zdaniem gospdoarze tego spotkanie zrobia wszystko dzis zeby awansowac do kolejnej rundzie zeby podbudowac bardziej psychika zespolu przed kolejnymi spotkanie. Goscie rok temu odpadli w tej samej fazej i sadze ze moga nieco odpuscic oszczedzajac podstawowych pilkarze na nastepnych waznych spotkaniach ligowych. Licze ze dzis grajac przeciwko slabsza druzyna nowi pilkarze Hercules zrobia wszystko zeby zdobyc w to spotkanie gola i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Hercules CF i Alcoyano gospodarze zdobeda powyzej 2,5 gola.
⛔ 100
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia
Spotkanie: Avai - Santos
Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Za kilka minut spotka się 18 drużyna ligi (Avai) i 16 drużyna (Santos). Goście jednak mają dwa zaległe mecze, a w swej drużynie gromadzą wielki potencjał, który po wielkim dołku powoli budzi się z depresji i wychodzi na prostą. Najlepszym tego argumentem jest to, że Santos od ostatnich 4 meczy nie przegrał, a przeciwników mieli przednich. Dzisiaj natomiast walczą z drużyną, która jest w strefie spadkowej.

Santos to przede wszystkim siła ofensywna. I mimo, że zabraknie Neymara czy Ganso w tej drużynie ma kto strzelać. Avai dzisiaj musi ruszyć do ataku, bowiem na pewno nie satysfakcjonuje ich obecne miejsce w tabeli. Warto dodać, że gospodarze spotkania mają najgorszą obronę w lidze. Ostatni mecz polegli ze słabszym teoretycznie zespołem niż Santos.

Mecz prawdopodobnie będzie otwarty z dużą ilością sznas bramkowych. Jak wykorzystają to jedni i drudzy? Mam nadzieję, że Ci drudzy dużo, dużo lepiej.
✅ 160
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom