>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.06.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: ROLAND GARROS
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sharapova M. - Halep S.
Typ: Kto wygra 1 seta? S. Halep
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wg mnie najlepszy typ na ten mecz. Widzę, że dużo osób gra na Rumunkę, nie dziwi mnie to, ale ja zagrałbym bezpieczniej.
Otóż tak jak pewnie wspominali forumowicze przede mną, Halep dostała się do finału bez straty seta, jest to naprawdę imponujący wynik, dlatego wg mnie ona jest lekkim faworytem ostatniego meczu turnieju.
Nie zmienia to faktu, że Sharapova też jest w świetnej dyspozycji. Co ciekawe ostatnie trzy mecze (1/8, 1/4 i 1/2), wygrywała ona 2-1, zawsze PRZEGRYWAJĄC pierwszego seta. Widać, że musi ona wejść w mecz, w pierwszym secie często ma duże problemy, co gorsza dla niej przegrywa je bardzo gładko.
Na dodatek, panie grały ze sobą niedawno, niecały miesiąc temu w Madrycie. Jak wyglądał ten mecz? Otóż Sharapova przegrała pierwszego seta bez walki 6-1, by w dwóch kolejnych rozprawić się z Rumunką i wygrać cały mecz 2-1.
Nie wiem, czy dziś się powtórzy ten scenariusz, bo Halep wygląda bardzo mocno, ale według mnie najłatwiej przewidzieć wynik pierwszego seta - bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo w nim Rumunki. Co będzie dalej? Wszystkie scenariusze są możliwe, dlatego dziś nie bawię się w typowanie wyniku całego meczu, wystarczy mi pierwszy set.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Piłka ręczna
godzina: 16:45
Polska - Niemcy
Typ: Polska
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet365

Już dziś zostanie rozegrane pierwsze spotkanie drugiej fazy eliminacji do MŚ pomiędzy Polską a Niemcami. Na pewno w oczy rzuca się brak Krzysia Lijewskiego, który obecnie przechodzi rehabilitacje, ale jak mówi sam zawodnik na rewanż powinien być gotowy. Mimo braku Lijka kadra wygląda bardzo solidnie i musi do maksimum wykorzystać przewagę własnej hali, aby z zaliczką udać się do Niemiec. Co do gości to na pewno trzeba uważać na Glandorfa. Prawy rozgrywający Flensburga jest ostatnio w bardzo wysokiej formie co potwierdził chociażby w finałowym meczu Ligi Mistrzów. Drużyny Niemiec zabrakło ostatnio na ME, więc mobilizacja by wyeliminować Polaków będzie jeszcze większa. Mimo wszystko biało-czerwoni są dziś lekkim faworytem i liczę, że to dwubramkowe zwycięstwo jest w ich zasięgu. Początek spotkania o 16:45 w Ergo Arenie
Skład reprezentacji Polski:
1. Szmal Sławomir - KS Vive-Targi Kielce
2. Bielecki Karol - KS Vive-Targi Kielce
3. Jurecki Michał - KS Vive-Targi Kielce
4. Grabarczyk Piotr - KS Vive-Targi Kielce
5. Chrapkowski Piotr - KS Vive-Targi Kielce
6. Wiśniewski Adam - SPR Wisła Płock SA
7. Jurkiewicz Mariusz - SPR Wisła Płock SA
8. Syprzak Kamil - SPR Wisła Płock SA
9. Orzechowski Robert - KS Górnik Zabrze
10. Gliński Rafał - SPR Stal Mielec
11. Szyba Michał - KS Azoty Puławy
12. Krajewski Przemysław - KS Azoty Puławy
13. Daszek Michał - MMTS Kwidzyn
14. Łucak Jakub - SPR Chrobry Głogów
15. Wyszomirski Piotr - Csurgoi KK (Węgry)
16. Jurecki Bartosz - SC Magdeburg (Niemcy)
Skład reprezentacji Niemiec:
1. Johannes Bitter (HSV Hamburg)
2. Silvio Heinevetter (Füchse Berlin)
3. Stefan Kneer (SC Magdeburg)
4. Steffen Fath (HSG Wetzlar)
5. Tim Kneule (Frisch Auf Göppingen)
6. Michael Kraus (Frisch Auf Göppingen)
7. Michael Haas (SC Magdeburg)
8. Holger Glandorf (SG Flensburg-Handewitt)
9. Steffen Weinhold (SG Flensburg-Handewitt).
10. Uwe Gensheimer (Rhein-Neckar Löwen)
11. Michael Allendorf (MT Melsungen)
12. Johannes Sellin (MT Melsungen)
13. Patrick Groetzki (Rhein-Neckar Löwen).
14. Patrick Wiencek (THW Kiel)
15. Felix Danner (MT Melsungen)
16. Hendrik Pekeler (TBV Lemgo)
✅ 60
 
hellreiser 0

hellreiser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Lega Pro C1/A - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pro Vercelli - Sudtirol
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Star-Typ-Sport (STS)
Analiza: W tym meczu faworytem jest ekipa gospodarzy. Przewagę zapewnili sobie już w zeszłą niedzielę wygrywając w Południowym Tyrolu 1:0. Ostatnie 7 meczy to seria wygranych Pro Vercelli, a dodatkowo, motywacją gospodarzy do zwycięstwa jest to, że ostatni raz przegrali przed własną publicznością prawie ! ROK TEMU !.
Dokładnie było to 4.08.2013 w przegranym 1:0 meczu z Monzą w Pucharze Włoch. Wyniki ekipy z Tyrolu w tym sezonie dają wiele do myślenia. W zakończonym sezonie ligowym odnieśli raptem 4 zwycięstwa na wyjazdach, co nie jest najlepszym wynikiem. Ostatnie 5 meczy, w których Pro Vercelli było gospodarzami spotkania z Sudtirolem kończyło się wygraną gospodarzy, a tylko raz (10.01.2010r. zwycięstwem gości).Myślę, ze dzisiaj można śmiało zaryzykować na drużynę gospodarzy, gdyż zarówno ostatnie wyniki Vercelli oraz przyzwoicie wysoki kurs na gospodarzy, może skusić nie jednego bukmachera.

⛔ 100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - 2 liga
Godzina:
18:30
Spotkanie:Hercules - Barcelona B

Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365 Analiza:
Ciekawy na kurs na drużynę Barcelony B, która już praktycznie zapewniła sobie awans do play-offów, przeciwko drużynie, która już spadła z ligi. Gospodarze o nic nie walczą, a drużynie gości dobrze się gra z tym przeciwnikiem (ostatni mecz między nimi 5:0 dla rezerw Dumy Katalonii). Nie spodziewam się łatwego meczu, ale ze świadomością pewnego spadku na pewno nie będzie przyjemnie grało się graczom Herculesa. Kurs warty obstawienia.
Pytanko: czy ktoś się orientuję, bo szczerze to nie wiem, czy drużyny rezerw mogą awansować do tej ligi, co pierwsza drużyna? Załóżmy, że Barcelona B wygrywa playoffy, co dalej? Logika mówi, że nie może, ale z drugiej strony, dlaczego nie? :p
✅ 150
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 22:45
Spotkanie: Anglia - Honduras
Typ: Remis
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

W dniu 7 czerwca 2014 roku odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy Anglią a Hondurasem. Co prawda gospodarza tego spotkania nie ma to jednak bukmacherzy ocenili, że to Anglia ma większe szansę na wygranie tego meczu. Nic bardziej mylnego, podstawowym argumentem mojego typu będzie przede wszystkim to, że to ich ostatni mecz przed mistrzostwami świata w Brazylii, które odbędą się już 12 czerwca 2014 roku, czyli dokładnie za 5 dni. Jeśli ich trenerzy są mądrymi strategami, a myślę, że tak na pewno nie będą chcieli ryzykować, nie będą wystawiać podstawowego składu itd. Drugim argumentem potwierdzającym moją tezę, że w tym meczu padnie remis, to jest to, że oba państwa mają szansę spotkać się razem w turnieju głównym mistrzostw świata w Brazylii. Trzeba przyznać, że taka możliwość jest praktycznie równa 0, to jednak warto przetrenować różne warianty gry i poznać klasę przeciwnika. To jest typowy mecz rozgrzewka przed turniejem głównym, młodsi piłkarze dostaną więcej swobody, nie będzie ryzykowania wystawianiem głównych graczy i tutaj natrafia się szansa na właśnie bezbramkowy remis. Anglia nie jest jakąś super reprezentacją, nie można im powiedzieć, że są słabi, tak samo o Hondurasie, jednak ich gra według mnie nie jest tak dobra jak Brazylijczyków czy Hiszpanów. Sądzę, że typ wejdzie bez problemu. Polecam!

✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna międzynarodowe
Spotkanie: Anglia - Honduras
Typ: Honduras poniżej 4 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 22:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie już spotkanie obu drużyn przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Anglia dwa ostatnie spoktania rozegrała z Peru i Ekwadorem. Wygrali z tymi pierwszymi a w następnym spotkaniu zremisowali 2:2. W tam tym meczu Ekwadorowi udalo się zdobyć cztery rzuty rożne lecz według mnie Ekwador gra o wile bardziej ofensywną Dyscyplina: Piłka nożna międzynarodowe
Spotkanie: Anglia - Honduras
Typ: Honduras poniżej 4 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 22:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie już spotkanie obu drużyn przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Anglia dwa ostatnie spoktania rozegrała z Peru i Ekwadorem. Wygrali z tymi pierwszymi a w następnym spotkaniu zremisowali 2:2. W tam tym meczu Ekwadorowi udalo się zdobyć cztery rzuty rożne lecz według mnie Ekwador gra o wile bardziej ofensywną [iłke i jest nieco lepszy od drużyny z Hondurasu. Honduras zdobywa średnio około trzech lub czterech rzutów rożnych, oddają tylko około 10 strzałów na mecz izdpbywają srednio jedna bramke na spotkanie. Anglia to druzyna dobrze broniąca się ostatnio stracili diwe bramki z Ekwadorem lecz przeważnie tracątylko jedną bramke lecz nie tracą jej w cale,przeważnie cięzko komu kolwiek dostać się pod ich pole karne. Honduras ostatni mecz wygrał z Wenezuelą ale kilka dni wcześniej przegrał z Turcją. Dodajmy że w meczu z Ekwadorem Anglia nie wyszła całym podstawowym składem, dzisiaj ma być już inaczej i jest to ostateczny test przed mundialem więc myśle że Honduras będzie miał mało do powodzenia w tym meczu, cięzko będzie przebicprzez ekipe na szpikowaną gwiazdami takimi jak Rooney, Gerrard, Henderson a juz na pewno nie zagrożic swietnemu bramkarzowi jakim jest Joe Hart.
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom