>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.05.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 7. Maja

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Madrid (Hiszpania), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kuznetsova S. (Rus) - Radwanska A. (Pol)
Typ: Radwańska
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Wszystko pięknie, ale 1.72 na Radwańską to ja biorę w ciemno. Oczywiście Rosjanka ostatnio gra bardzo dobrze, wróciła do optymalnej formy, no ale szczerze to spodziewałem się maks 1.50 na Iśkę, a wszystko ponad tą granicę to stawiam bez wahania. Wszystko prawdopodobnie przez bilans między obydwiema tenisistkami i zdecydowanie, bo 10-3 przewodzi tutaj Rosjanka, ale ostatni mecz rozegrały blisko dwa lata temu, a przez ten czas wiele się pozmieniało. Aga może i ma problem z pokonaniem Rosjanki, no ale w końcu trzeba się przełamywać, a w tym roku pokazywała już wiele razy, że potrafi wygrywać z mocnymi zawodniczkami, takimi jak Azarenka czy Halep. Kuznetsova może odczuwać lekkie zmęczenie po turnieju w Portugalii, gdzie dotarła do finału i przegrała z Hiszpanką Suarez-Navarro. Po tych zawodach nie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek i po 2 dniach zagrała mecz 1 rundy w Madrycie z Cornet, która sprawiła jej wiele kłopotów i nei bez problemu awansowała do kolejnej rundy, gdzie poprzeczka zostanie zawieszona wyżej. Popatrzmy również na rywalki, które na rozkładzie miała Rosjanka: Nie licząc Halep, która Stuttgart potraktowała jako przetarcie przed najważniejszymi zawodami, Zhang, Torro-Flor, Bouchard, Vesnina, Cornet, więc zawodniczki spoza czołowej 20 WTA. Teraz przed Kuznetsova spore wyzwanie i nie sądzę, że po raz kolejny okaże się lepsza od Radwańskiej. Może i Polka miewa spore przestoje w grze, ale potrafi też po słabszych spotkaniach rozegrać bardzo dobry pojedynek, pokazywała to wiele razy, i mam nadzieję, jutro stanei się to po raz kolejny. Kondycyjnie Aga wygląda dobrze, a z Rosjanką to jest lekki znak zapytania i myslę, że po tak wielu spotkaniach to ona może w pewnym momencie zupełnie opaść z sił. Nie kieruję się tutaj sympatią do Iśki, zwykle unikam jej spotkań, ale patrząc na tak wysokie, moim zdaniem kursy, nie mogę przejść obojętnie i zaryzykuję. Myślę, że warto. Wczoraj zagrałem już na Errani, Ane oraz Garcia, którą opisywałem we wcześniejszej analizie.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valladolid AH+0,5 - Real Madryt
Typ: 1
Kurs: 4,65
Bukmacher: BET365
Analiza:
Przed nami zaległe spotkanie w hiszpańskiej primera Division. Valladolid zagra na własnym terenie z pretendującym do tytułu mistrza kraju Realem Madryt. Valladolid walczy o utrzymanie w lidze(przedostatnie miejsce z 35 pkt. na koncie), więc dla obu zespołów spotkanie bardzo ważne. Valladolid na własnym terenie nie przegrało ani jednego spotkania z 10 ostatnio rozegranych(5 zwycięstw i 5 remisów). Real w dziesięciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych może pochwalić się bilansem 6,3,1. Bezpośrednie spotkania na korzyść Realu, lecz z 10 ostatnich spotkań wyjazdowych z Valladolid wygrali &quot;tylko&quot; 4. Wszyscy pewnie upatrują murowanego faworyta w drużynie z Madrytu, ale łatwo nie będzie. Valladolid będzie walczyć do ostatnich sekund spotkania, a żaden z graczy nogi nie odstawi. U siebie zespół ten gra całkiem nieźle a dzisiejszy doping powinien być mega głośny. Myślę że gospodarz może sprawić niespodziankę w tym meczu. Kurs całkiem fajny więc można spróbować.
✅365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 14:45
Spotkanie: Harimau Muda B - Woodlands
Typ: 2 (-1EH)
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Muda ma młody skład od początku sezonu. Coś tam niby im ostatnio zaczęło wychodzić, ale to wraz jest prawie cała ekipa u21. Nie zdobyli w tym sezonie jeszcze żadnego punktu na 10 meczów.
W przedostatnim meczu przegrali tylko 3:4, no ale 3 gola zdobyli dopiero w 95 minucie, grając w przewadze. Jeszcze wcześniej przegrali 2:3 grając 35 minut w przewadze, zdobywając gola z karnego i tracąc z gry.
Wychodzi na to, że Muda mając jednego gracza więcej na boisku może powalczyć z rywalem, a 11vs11 nie bardzo im idzie
Jeszcze wrócę do sytuacji z 27 marca. Drużyna wygrywała 2-0 i potrafiła przegrać 2-3 w ciągu 11 minut. Gole tracili w 85, 93, 96 minutach. Może oni chcą specjalnie spaść?Czy coś...
Oto kadra Mudy na ten sezon, jeśli chodzi o tych co grali co najmniej jeden mecz:
(podanie dane z poprzedniego sezonu, ile rozegrał, ile strzelił dla Mudy)
Yakin d23/0
Sulaiman d - pierwszy sezon zawodowo
Rahmat d - pierwszy sezon zawodowo
Nordin d16/0
Muhammad d - pierwszy sezon zawodowo
Rosli d - pierwszy sezon zawodowo
Zakaria 10/0 (2 lata temu)
Abdul Azih - pierwszy sezon zawodowo
Fazail - pierwszy sezon zawodowo
Sufian - pierwszy sezon zawodowo
Zakaria - pierwszy sezon zawodowo
Igwan - pierwszy sezon zawodowo
Mohamad - pierwszy sezon zawodowo
Bahari f18/1
Ghani - pierwszy sezon zawodowo
Syahlan f5/1
Jak widać większość zawodników dopiero zaczęła przygodę z poważniejszą grą. Prawie wszyscy mają poniżej 22 lat.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska Tauron Basket Liga
Godzina: 18.15
Spotkanie: Energia Czarni Słupsk - Trefl Sopot
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trzecie spotkanie w ćwierćfinałowej rywalizacji tych zespołów, po dwóch pierwszych Trefl prowadzi 2-0. Moim typem na spotkanie jutrzejsze jest wygrana gospodarzy. Być może statystyki nie przemawiają za tym typem gdyż ostatnie pięć bezpośrednich spoktań padło łupem Sopocian oraz Czarni wygrali tylko dwa z ostatnich swoich sześciu spotkań lecz myślę, że jutro będzie inaczej. W niedzielnym meczu w samej końcówce prowadzili 68-66 lecz kilka głupich strat pozwoliło Treflowi wrócić do gry i wygrać całe spotkanie. Tym razem tak doświadczony trener jak A.Urlep nie pozwoli swoim zawodnikom na takie zachowanie i na pewno przygotuje odpowiednią taktykę na to spotkanie. Liczę, że jutro o wiele lepsze spotkanie niż ostatnio zagra Trice dodając do tego atut własnej hali, myślę że Czarni nie pożegnają się z ligą po 3 spotkaniach lecz jutro przedłużą szanse na awans dalej.
✅90
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Typ: LeMarcus Aldridge to score 28 points or more and the Trail Blazers to win
Kurs: 7,00
Bukmacher: William Hill
Nie mam ewidentnie szczęścia na początku tego miesiąca, najpierw Lech zamiast wykorzystać przewage liczebną i strzelić kolejną bramkę, sam ją stracił, a wczoraj Clippers owszem wygrali zgodnie z moim przewidywaniem jednak Griffinowi zabrakło 1(!) punktu do overka i powodzenia całego typu. Nie zrażam się jednak i poszukam tutaj kolejnej niespodzianki bo tych w tegorocznych play-offs nie brakuje. Spurs to zwycięzcy konferencji, jednak jak wiemy w PO statystyki z Regular Season przestają mieć w znacznej mierze znaczenie. Oglądałem mało spotkań jednej jak i drugiej drużyny, wiadomo studia i praca nie zawsze pozwalają na nocne oglądanie NBA mimo że człowiek bardzo by chciał. Jednak z tego co udało mi się zaobserwować, lepsze wrażenie wywarł na mnie zespół PTB. Spursi strasznie się meczyli z Dallas mimo że spodziewałem się w tej serii gładkiego zwycięstwa 4-0 lub 4-1 drużyny prowadzonej przez Popovicha. To Portland mieli trudniejsze zadanie mierząc się z doświadczonym zespołem Rakiet a mimo tego udało im się wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. San Antonio to przede wszystkim doświadczenie, jednak czy fizyczna seria z Dallas nie da się we znaki wiekowym już zawodnikom Spurs ? Gracze Portland odpoczywali jeden dzień dłużej, może to mieć znaczenie w tym pierwszym starciu. Liczę na Aldridga, który w serii z Houston był nie do zatrzymania gdy wpadł w trans, 43 i 46 punktów w meczu musi robić wrażenie. Warto dodać że były to dwa pierwsze mecze serii tak więc to głównie dzięki Aldridgowi PTB zyskali pewność i trochę luzu przed meczami na własnym parkiecie. Jeśli Lillard dzisiaj mu pomoże i rzuci też swoje 20+ punktów i dobrze funkcjonować będzie obrona to wydaje mi się że Blazers powalczą tutaj o zwycięstwo. Szukam niespodzianki tutaj, bo nie wierzę w takową w meczu Miami, nie wierze równocześnie w to że wygra dwóch faworytów.
⛔100
 
makaveli23 587,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Cleveland Indians - Minnesota Twins
Typ: over 7.5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dobra jade z pierwszym meczem na tablicy i pierwszym typem na to spotkanie bo nie chce mi sie patrzec dalej w ofertę. O tak na ten mecz i matchup pomiedzy tymi pitcherami powiedzialbym ze czekalem caly dzien, jednak trak nie jest... Tym bardziej jestem przekonany co do typu po tym jak wczoraj tzn dzisiaj jeszce polskiego czasu:] Twins i Indians rozegrali niesamowicie nudne zawody zawodząc kibiców przez 9 innów bez chocby jednego runu! Poza tym cos to niepodobne do tych druzyn ze ostatnio maja takie &quot;ciche&quot; dni jesli chodzi o scoring. Linia 7.5 mnie zadziwia i mysle ze buki dzisiaj niezle straca, jak ktos mysli podobnie oczywiscie. No dobra z tym scoringiem moze w przypadku jednej druzyny (Cleveland) troche przesadzilem, bo zdobywaja optymalne 4.0 runs per game, ale Minny na wyjeździe to scoring machine jakich mało (5,7) co musi iść w parze z traceniem tyle samo ile nie wiecej bo 5.8 rpg. Gospodarze od 2 meczy natomiast goscie od 3 meczy notują undery, wiec jest dobra okazja by obie lub badz przynajmniej jedna powrocila do dobrego scoringu. Ktorej z druzyn sie to uda? Tego nie bede rozstrzygal bo slabo mi idzie typowanie zwyciezców, jednak overy przy dobrym doborze potkan to ostatnio w MLB pure $$$. Ja nie wiem ze to jest takie proste ze az sie boje ze nie wejdzie. Ale do rzeczy, mamy dzisiaj &quot;on the mound&quot; dla Cleveland Samuela Deduno, ktory zastepuje Mike&#39;a Pelfreya. Nic dziwnego ze zastepuje on tego goscia gdyz sadze ze obaj sa porównywalni a gdy to mowie to znaczy ze obaj są porownywalnie słabi. Palfrey to gosc przeciw ktoremu trzeba grac przeciwko i mysle ze nie bedzie inaczej po Deduno, ktory jako bulpen w przeszlosci spisywal sie ostroznie slabo. Z LAD zastepujac Pelfreya ktory nie wytrzymał zbyt długo, nasz Samuel rowniez sie nie popisał w 4 inny dajac 7 hits 3 e.runs . W Cleveland jako pitcher wystapi Josh Tomlin, ktory wystepowal w Triple-A i mial bardzo impounujace statystyki 20 innow bez runu, ale jak wiadomo poziom miedzy MLB a Trpile-A musi byc widoczny i liczę na to ze stestują porządnie batterzy Minnesoty wkoncu po posusze w ostatnich meczach tego gościa. Mam przeczucie ze ze strony Cleveland zobaczymy dzisiaj win in a rout i wynik podobny do tego z pierwszego meczu z ChWsox 12-5, bo Deduno zostanie dzisiaj zmieciony z powierzchni ziemi. Wystarczy mi nawet odobine mniejszy a i tak typ powinien wejsc dosc gładko.
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscplina : Koszykówka NBA
Godzina : 03:00
Spotkanie : San Antonio Spurs : Portland Trail Blazers
Typ : Blazers Handicap +9.5
Kurs : 1.57
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Niespodziewanie to drużyna z Texasu męczyła się bardziej w pierwszej rundzie od swojego dzisiejszego rywala. San Antonio Spurs pokonali w siedmio meczowej serii Dallas Mavericks pewnie wygrywając 119:96 w decydującym meczu. Portland Trail Blaizers natomiast po bardzo wyrównanej serii w której wynik większości spotkań decydował się w crunch time wyeliminowali Houston Rockets. Faworyt tej serii jest tylko jeden i są nimi doświadczeni gracze Grega Popovicha.
Bardzo ciekawi mnie przebieg tej rywalizacji, bo mimo wszystko nie skreślam tu młodego rosteru z Oregonu. Jak wiemy bohaterem ostatniego spotkania był Lillard, który rzucił niesamowitego Buzzer-beatera który dał awans do II rundy, jednak to LaMarcus Aldridge dał znak w pierwszych dwóch spotkaniach, że awans jest jak najbardziej możliwy rzucając B2B 40+ punktów. Świetnie ogląda się Blazersów, charakteryzują się oni świetnym ball movementem który napsuł krwi Rockets, ale i również San Antonio w RS. Matthews czy też Batum to gracze, którzy swoimi perimeter shootami, czy też rzutami zza 7.24 mogą wprawić każdą obronę w zakłopotanie. Oczywiście nie można zapomnieć o Robinie Lopezie, który jest typowym role playerem w s5. Jest on typowym rebounderem, który ma odciążyć LA w obronie, aby mógł złapać trochę tchu przed akcją ofensywną. Problemem Blazers jest ławka rezerwowych, która jest jedną z najgorszych z NBA. Dla osób nie interesujących się NBA takie nazwiska jak : Barton,Claver,Crabbe,Leonard(nie ten piosenkarz) wiele nie mówią. Mo Williams, Dorell Wright,Thomas Robinson to wydaje się najlepsi gracze jeśli chodzi o bench drużyny trenera Stottsa.
San Antonio Spurs nie zmieniają się od wielu lat. Ciągle 50+ wygranych w RS. Ciągle świetny ball movement. Ciągle świetni Duncan,Parker,Manu Gino. Pop odwala kawał dobrej roboty i jestem ciekaw co się stanie, gdy właśnie Ci gracze zakończą swoją karierę. U Popsa nie grają nazwiska, wszyscy są dostosowani do świetnej taktyki która cały czas elektryzuje fanów NBA. Bardzo dobrze wyglądalo BIG3 podczas rywalizacji z Dallas. Na świetnej skuteczności grał Timmy, Ginobili jak zwykle wnosił wiele energii z ławki, a Parker swoimi rzutami i wjazdami pod kosz niszczył Dallas, szczególnie w G7. Ławka Spurs jest jedną z najlepszych w lidze. Belinelli,Diaw,Mills to wartościowi zmiennicy w rotacji Popa, a Manu Gino to już od wielu lat jeden z lepszych Sixth Manów w NBA.
Jestem bardzo ciekaw wielu matchupów w tej serii. Aldridge który jest niewątpliwe gwiazdą PTB bardzo możliwe, że będzie kryty przez Splittera, który również robił to(bronił Nowitzkiego) często podczas serii z Dallas. Jeśli uda się LaMarcusowi otworzyć pomalowane śmiało można liczyć, że będziemy świadkami wielu wjazdów Lillarda w pomalowane. Z drugiej strony San Antonio jak zwykle będzie liczyło na akcję P&amp;R w których to Parker będzie szukać easy layupów. Ball movement w obu zespołach jest świetny. Pytanie które warto sobie zadać to, czy SAS będa zmęczeni 7 meczową serią z Mavs. Wydaje mi się, że tak : Duncan 38 lat,Ginobili 36 lat - muszą to odczuć. Ważnym aspektem dla PTB w całej serii bedzie transition offense,jeśli uda im się przenosić szybko basketball na połowę SAS to moga pokusić się o coś więcej niż tylko 1/2 wygrane.
Jak każde pierwsze spotkanie II rundy, jest wiele niewiadomych przed tym spotkaniem. Spurs to jeden z lepszych zespołów na parkietach NBA od dawien dawna, a Blazers chcą wrócić na salony. X-Factorem tej serii będą punkty zawodników z ławki, ponieważ s5 PTB stać na równą walkę z SAS. Coś mi mówi, że będzie tu 6-7 spotkań i oczekuje, że Blazers dziś za sprawą swoich gwiazd powalczą o wygraną.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: BRAZYLIA
Godzina: 2:50
Spotkanie: BOA-Portuguesa
Typ: x/x
Kurs: 5.0
Buk: bet 365
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w ramach Brazylijskiej Serie B, w którym na przeciwko siebie staną ekipy BOA, która zagra w roli gospodarzy , w tym momencie ta ekipa ma na swoim koncie zaledwie jeden zdobyty punkt po 3 rozegranych kolejkach i zajmuję 18 pozycję w ligowej klasyfikacji. ICh przeciwnikiem będzie zespół Portuguesy, który znajduję się na 16 pozycji i zdobył jeden punkt wiecej w takiej samej ilości rozegranych spotkań , oba zespoly w obecnym sezonie jeszcze nie zdołały wygrać ani jednego ze swoich spotkań, co według mnie też nie zapowiada się takze w tym spotkaniu ponieważ w poprzednich spotkaniach oba zespoły tracily jak i strzelały sporo bramek , to ja uważam że w tym spotkaniu padnie mało goli , będzie to mecz na przełamanie, ja myśle że tutaj najbardziej prawdopodobnym rezultatem będzie remis oraz podział punktów, nie sądzę aby ktokolwiek przechylił szale zwycięstwa na swoją stronę, ponieważ obydwa zespoły nie będą chciały sie otworzyć,aby nie ryzykować utraty pierwszego gola, stawiam w tym spotkaniu na wynik 0:0 , także remis do połowy jak i na koniec spotkania jest tutaj jak najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięcie.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Minnesota - Chicago
Typ: Minnesota wygra 1 tercję
Kurs: 3,20
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam typ z NHL a dokładniej pojedynek pomiędzy Minnesota a Chicago . W pojedynku play off jest 2-0 dla gości wiec gospodarze muszą dzisiaj koniecznie wygrać jeśli chcą myśleć cały czas o awansie. Minnesota na własnej tafli jest bardzo mocną drużyną co pokazywała w ostatnim czasie i tak na ostatnich 7 spotkań wygrywali aż 6 razy . Natomiast jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki tych drużyn na tafli gospodarzy na 7 ostatnich spotkań , 4 razy był górą gospodarzy. Ja w tym meczu miałam typować wygraną Minnesoty wliczając dogrywkę i karne po kursie 2,05 ale gdy zobaczyłam kurs 3,20 na wygrana gospodarzy po 1 tercji nie omieszkałam tego dać ???? Minnesota świetnie się spisuje w pierwszych tercjach co pokazała miedzy innymi w ostatnich 2 pojedynkach z Chicago u siebie pokonując ich 2:1 ( po I tercji 2:0 ) i w drugim meczu 4:3 ( wygrywając po I tercji 1:0 ). Kurs kuszący wiec nie ma co się zastanawiać .. Kibicuje Minnesocie i mam nadzieję ze nic złego w tym meczu się nie stanie ..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Montreal Canadiens- Boston Bruins
Typ: over 58,5 SOG
Kurs: 1.72
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś over strzałów który moim zdaniem musi paść. Spotykają się drużyny które lubią strzelać, fakt Habs to nie jest drużyna która oddaje po 40 strzałów na mecz ale raczej trzymają się średnio 30 strzałów na mecz. Ale to nie na nich dziś głównie liczę a na swoich ulubieńców z Bostonu. Zakładam że Boston raczej będą mieć ciężki mecz i raczej nie będą prowadzić przez znaczną ilość meczu a to wiążę się z ciągłymi atakami i strzałami na bramkę Price&#39;a.
Canadiens już w Bostonie pokazali że potrafią grać w hokeja, nie przyjechali na TD Garden po to by possać Bostończykom. W sumie to ssali tylko przez ostatnie 10 minut drugiego meczu kiedy to podopieczni Juliena zaaplikowali gościom aż 4 gole i wrócili do gry o finał konferencji. Dziś napór Habs powinien być naprawdę duży, ponieważ wracają na Centre Bell gdzie są niepokonani w tych PO.
⛔100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Premiership )
Spotkanie: Kilmarnock - St. Mirren
Typ: 1
Kurs: 2.50
Data: 07.05.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 37 kolejkę szkockiej Premiership.
W mieście Kilmarnock liczącym prawie czterdzieści pięć tysięcy mieszkańców na Rugby Park mogącym pomieścić ponad osiemnaście tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Kilmarnock Football Club założonym w 1869 roku a w gości z miasta Paisley liczącego około siedemdziesiąt cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1877 a mianowicie Saint Mirren Football Club.
Kilmarnock rozegrał w tym sezonie ligowym 36 spotkań w których zdobył 33 punkty po 9 zwycięstwach, 6 remisach oraz 21 porażkach co daje obecnie przedostatnie piąte barażowe miejsce w tabeli szkockiej Premiership-grupa spadkowa z bilansem bramkowym 43-66.
St. Mirren zdobył 38 oczek w swoich 36 rozegranych w tym sezonie meczach po 10 zwycięstwach, 8 remisach oraz 18 porażkach i zajmuje pozycję lidera grupy spadkowej szkockiej Premiership, bilans bramek 38-56.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 18 razy ze zdobytymi 21 oczkami po 6 wygranych, 3 remisach oraz 9 porażkach bilans bramek na swoim Rugby Park 24-30.
Goście 11 punktów w swoich 18 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 13 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 16-37.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodarze są uwikłani w walkę o utrzymanie w tym sezonie a w ostatnich 5 spotkaniach o punkty pomiędzy tymi rywalami w mieście Kilmarnock dwa razy wygrywali gospodarze,raz padł remis oraz dwa razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 7-8 na korzyść St. Mirren.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy, Kilmarnock Football Club nie potrafi u siebie wygrać od trzech spotkań lecz każda nawet zła seria się kiedyś kończy szczególnie że gospodarze tego pojedynku mają otworzony nóż na swoich gardłach gdyz zagląda im w oczy wizja degradacji i na ten mecz muszą się zmobilizować i go bezwarunkowo wygrać z najsłabszym wyjazdowiczem całej ligi a Saint Mirren Football Club na wyjazdach nie błyszczy i powiem więcej nawet gra tragicznie i gdyby nie mecze u siebie to mieliby bardzo ciepło i moje zdanie jest takie że przegrają z dobrze zmotywowanymi gospodarzami na ich terenie.
✅150
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Montreal - Boston
Typ: Boston 1 bramką ML
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 runda play-off. Boston Bruins, czyli zwycięzcy Pucharu Prezydenta (najwieksza ilosc punktów w sezonie zasadnicznym) podejmują Montreal Canadiens, czyli rywala konferencyjnego, z którym w play-offach mierzył się juz 33 razy. Co do pojedynków bezpośrednich to Montreal nie ustępuje za bardzo Bostonowi i zawsze im się z nimi grało dość łatwo. Canadiens wygrali 6 z 7 ostatnich meczów i 4 w samym Bostonie. Mimo wszystko Montreal nie jest tak klasową drużyną jak Boston i w praktycznie każdym aspekcie spisywali się gorzej. Co do ostatniej rundy play-off to Boston dość łatwo rozprawił się z Detroit Red Wings, a Montreal z Tampą Bay. Z reguły ich mecze są underowe, pada mało bramek. Bramkarzy obie ekipy mają całkiem niezłych (choc Price po kontuzji dopiero wrocil niedawno). Dlatego kolejny raz liczę na zacięty mecz. Historia jest za goścmi, ale Boston jest mocniejszy i słusznie uznaje się ich za faworyta.
Dodatkowe info:
To jest mecz numer 3. Remis 1-1. Pierwszy dla Montreal, drugi dla Bostonu. W obu przypadkach jednak Boston grał duuużo lepiej i brakło skutecznosci. Oczywiscie jak wspomniałem, historia nie jest za gospodarzami, ale to goście są duzo bardziej klasową drużyną.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Miami Heat - Brooklyn Nets
Typ: +8.5 Nets
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem handi, które w moim odczuciu jest spore na Brooklyn i w playoff powinno spokojnie wejść na drużynę gości. Brooklyn widać że się poskładał w najważniejszym momencie sezonu i seria z Miami na pewno będzie zacięta i emocjonująca. W regular sezon 4-0 dla Netsów, tak więc Miami im w miarę leży, oczywiście zgadzam się że to już jest inne granie. I za brdzo nie mamy co tego porównywać, ale w tym 1 meczu wg mnie kursy troszkę przeszacowane, podyktowane z pewnością łatwym 4-0 dla Miami z Bobkami, gdzie na kolano to nie rzuca zważywszy jakiego przeciwnika mieli, a i tak jakiś wielkich handi nie kryli, Brooklyn to zdecydownie inna półka i tak łatwo nie będzie. Tym bardziej że wszystko jak zwykle opiera się na LBJ, który musi wznosić się na wyżyny, bo coraz mniejsze wsparcie ma w osobie Wade, który masę spotkań opuścił z powodu urazu, a co teraz może się odbić z tak wymagającym przeciwnikiem. Handi kusi strasznie po takim kursie na Nets i ja od pierwszego spotkania spodziewam się zaciętego boju.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , NBA
Spotkanie: Miami Heat - Brooklyn Nets
Godzina: 1:00
Typ: LeBron James over 28,5
Kurs: |1.85|
Buk: Betsson !
Dzisiaj idę w kierunku lidera zespołu gospodarzy i gracza, który w ostatnich lata jest najlepszym koszykarzem NBA. Dla Lebrona ten prawdziwy sezon i walka o mistrzostwo zaczyna się dopiero od playoffów. Heat najczęściej nie błyszczą w sezonie regularnym, ale w PO widać, że wskakują na właściwe obroty. Sam Lebron również teraz powinien pokazać lepszą koszykówkę niż dotychczas. Już w pierwszej rundzie z Bobkami linię przekraczał w trzech meczach, a tylko raz nie dokonał tej sztuki. Z jednej strony był to słabszy rywal, ale z drugiej na pewno nie był zmuszony do pokazania pełni swoich umiejętności. Teraz czas na prawdziwy test dla Miami bo zagrają z Brooklynem zbudowanym po to, by już teraz osiągnąć sukces. W regular season Nets wygrali z Heat wszystkie 4 mecze. Oczywiście PO to zupełnie inna bajka, ale w głowach zawodników na pewno ślad po tych konfrontacjach pozostał. Podrażniony Lebron to najlepszy Lebron, a z Brooklynem Miami muszą zagrać na 100% i z pełnym zaangażowaniem bo jeśli tego zabraknie mogą mieć spore problemy. By był im łatwiej osiągnąć cel i wyeliminować Nets musza liczyć na swoje lidera. Każdy zna jego umiejętności i mimo, że lini jest dość wysoka jest spokojnie w stanie ją przekroczyć. Zapewne dostanie w granicach 40 minut i raczej na pewno Brooklyn postawi się gospodarzom tego meczu, a to będzie oznaczało sporo minut na parkiecie i sporo oddanych rzutów LBJ. Zazwyczaj rzuca on na bardzo dobrej skuteczności, więc jestem dobrej myśli.
⛔100
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Anglia / Premier League
Data - 07.05.2014 / godz. 20:45
Spotkanie – Sunderland – West Bromwich Albion
Typ - Główny zakład - X
Kurs – 3,20
Bukmacher - bet365

Analiza:
Zapraszam do obejrzenia spotkania z dolnej części tabeli Premier League, gdzie o punkty walczyć będą piłkarze Sunderlandu oraz West Bromwich Albion, meczyk zapowiada się szalenie ciekawie gdyż gospodarze mają za sobą serię niespodziewanych zwycięstw ( Chelsea, Cardiff, Manchester United) i brakuje im zwycięstwa by poczuć się bezpiecznie w szeregach Premier League, goście natomiast nie są zagrożeni spadkiem z ligi, jednak „Królowie remisów” zrobią wszystko by utrudnić życie gospodarzom którzy od pierwszych chwil meczu rzucą się na pewno mocno do ataku, stąd też możemy spodziewać się dosyć otwartego meczu gdyż atakujący zespół gospodarzy będzie narażony na konsekwentne serie kontrataków ze strony gości. Choć bukmacherzy stawiają tutaj raczej na zwycięstwo Sunderlandu który jest aktualnie na fali to z pewnością West Albion Bromwich utrudni im ten pojedynek jak tylko się da. Mogę zapewnić że ten mecz będzie nie mniej dobrym widowiskiem niż mecz walczącego o tytuł mistrzowski Manchesteru City. W obydwu druzynach nastąpią drobne absencje w składzie lecz możemy smiało spodziewać się walki o każdy metr boiska oraz twardej gry, jeśli nie posypią się czerwone kartki istnieje wysokie prawdopodobieństwo że mecz zakończy się remisem. Sunderland – West Bromwich Albion - X
⛔100
 
rosuene 15

rosuene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC St Johnstone - Celtic Glasgow
Typ: HC (1:0) typ: Celtic
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zapraszam na spotkanie grupy mistrzowskiej Szkockiej Premiership pomiędzy St Johnstone, a Celticiem Glasgow. Moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest zespół z Glasgow, który jest dosłownie nie do powstrzymania i zostawił swoich rywali ligowych daleko w tyle, na obecną chwile zespól ma na swoim koncie dorobek 95 punktów po 36 spotkaniach, drugi w tabeli Aberdeen posiada ich dopiero 68! ale do rzeczy bo w tym spotkaniu zmierzy się Celtic i St Johnstone nie Aberdeen. Celtic na wyjazdach gra wręcz fenomenalnie: 15 zwycięstw zaledwie 2 remisy i tylko jedna porażka, co daje aż 47 punktów na wyjazdach - jak dla mnie świetny wynik. St Johnstone gra u siebie także dość dobrze 10 wygranych 3 remisy i 5 porażek ale to Celtic w dwóch ostatnich spotkaniach grupy mistrzowskiej gromił rywala: 5:2 w meczu z Abardeneem i aż 6:0 w meczu z Invernssem zatem stawiam, że jutro nie będą mieli najmniejszych problemów żeby poraz kolejny wyżyć się na rywalu gdyż są w świetnej formie, jako swój typ wybrałem Celtic z handicapem 1:0 na korzyść St Johnstone zatem Celtic potrzebuje zaledwie 2 bramek nie tracąc przy tym żadnej rezultat jak najbardziej możliwy i to jeszcze po takim ładnym kursie, jak dla mnie Celtic wygra to spotkanie dużo wyżej niż potrzebuje myślę, że znów padnie kolejny pogrom no cóż zobaczymy.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna ( Holandia baraże o LE )
Godz. 20:45
Spotkanie - AZ Alkmaar : SC Heerenveen
Typ - czerwona kartka / Tak
Kurs - 3.95
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Będzie będzie się działo ...... w pierwszym meczu półfinałowym o LE w Eredivisie pomiędzy AZ Alkmaar a Heerenveen , na początek ciekawa wiadomość otóż Marco van Basten trener SC poprowadzi Heerenveen tylko do zakończenie tego sezonu i zapowiada że chce jak najlepiej pożegnać się z Fryzją i wywalczyć udział w pucharach jednak dziś na swojej drodze do wywalczenia kwalifikacji do europejskich pucharów stanie klub którego będzie trenerem od przyszłego sezonu ( Boże i co tu zrobić ? )
Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn to na ostatnie 10 meczy zdecydowanie lepiej prezentuje się Heerenveen 6 zwycięstw 3 remisy i zaledwie 1 porażka która zresztą nie przynosi wstydu bo Fryzowie polegli z Feyenoordem , co do AZ to zaledwie 1 zwycięstwo 4 porażki i 5 remisów no a gdy dodamy do tego ostatnie ich spotkanie ligowe z SC Heerenveen u siebie na AFAS Stadion i wynik kompromitacja bo porażka aż 1:5 to chyba dziś możemy się spodziewać bardzo emocjonującego spotkania , no i ja jak zwykle liczę na czerwień bo zaglądając kto sędziuje to spotkanie to samo nazwisko mówi wszystko bo jest nim pan Danny Makkelie który w tym sezonie pokazał 8 czerwonych karteczek i zaglądam do jego statystyki a konkretnie do działu bilans w/g klubów i tak meczy które sędziował z udziałem AZ było 14 i dla AZ pokazał 5 czerwonych kartek natomiast do przeciwników AZ w tych meczach 2 czyli fajny wynik bo 7 czerwieni , teraz dla SC było meczy 13 i tylko 1 czerwona a dla przeciwników SC tu już lepiej bo 4 czerwone , sumując jednak oba kluby to mamy wspaniały wynik bo 12 czerwieni , a teraz ich H2H pokazuje że pomiędzy nimi także czerwień się pojawia dlatego liczę na nią i dziś !
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Kwalifikacje MŚ kobiet
07.05.2014 11:00
Kazachstan - Bułgaria
Typ: 1
Kurs: 1.75
Expekt
w tym meczu według mnie gospodynie mają dużo większe szanse na wygraną niż pokazują to kursy. Fakt, w pierwszym meczu tych drużyn w Bułgarii padł wynik 1:1 ale w meczu przeważały reprezentantki Kazachstanu pomimo tego, że grały na wyjeździe, strzelały na bramkę rywalek 13-krotnie, z czego 7 w światło bramki, natomiast Bułgarki oddały tylko 6 strzałów z czego 4 w światło bramki. Podobne wnioski wyciągnąć można również z wyników tych drużyn z innymi drużynami. Choćby spotkania z Francją, oczywiście obie drużyny wiele do powiedzenia nie miały ale w dwumeczu ale Kazaszki straciły 11 bramek, a Bułgarki 24. W całych dotychczasowych eliminacjach oba zespoły rozegrały po 6 spotkań, zdobyły tylko po tym jednym punkcie, Kazaszki mają 2 zdobyte bramki przy 19 straconych a Bułgarki jedną zdobytą i 39 straconych. Kazaszki do tej pory stworzyły 36 okazji na strzelenie bramek (w tym 16 celnych strzałów i 18 niecelnych), przy zaledwie 17 Bułgarek (8 strzałów celnych, 7 niecelnych). Uważam, że gospodynie wygrają jutrzejsze spotkanie. jeśli chodzi o rożne to znów uważam, że linia zbyt wysoka, w pierwszym meczu tych zespołów rogów było 7, teraz linia 10, to są słabe zespoły wątpię by było wiele składnych akcji, sytuacji bramkowych a co za tym idzie rzutów rożnych. Więcej ciekawych typów z tych kwalifikacji w dziale piłka nożna kobiet - zapraszam!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia play-offs
Godz. 20:45
Spotkanie - Groningen - Vitesse
Typ - 1
Kurs - 2.60
Bukmacher : bet365
Analiza :

Pierwszy mecz barażowy o miejsce premiowane występem w Lidze Europejskiej.
Vitesse wyżej w tabeli na koniec sezonu i chyba stąd tak wysoki kurs na Groningen, bo jakby spojrzeć na ostatnią formę obu drużyn, to już jest kolosalna różnica na korzyść gospodarzy.
Vitesse swoją pozycję w tabeli zawdzięcza fantastycznej rundzie jesiennej. Wiosna już w wykonaniu piłkarzy tej drużyny słaba. Zaledwie cztery wygrane spotkania, sześć porażek i siedem remisów.
Zupełnie inne nastroje panują w Groningen. Po fatalnym starcie wiosną drużyna wskoczyła wreszcie we właściwy rytm i wygrała ostatnich sześć spotkań w lidze.
Myślę, że dzisiaj - będący na fali - piłkarze Gronigen pokonają Vitesse, które jest w dołku.
Ostatnie spotkanie obu drużyn miało miejsce na stadionie Groningen 22.03 i gospodarze wygrali tamten mecz 3:1.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom