>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.05.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Man. City - West Brom
Typ: 2 połowa - 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
O godzinie 20:45 Manchester City przed własną publicznością zmierzy się z West Brom. Manchester to czołowa drużyna Premier League, a West Brom średniak. Goście mają uutrzymanie w lidze, więc za bardzo im zależeć nie będzie, a City musi wygrać, aby spokojnie zająć 2 miejsce. Atutem jest to, że grają u siebie. Mają zdecydowanie lepszych zawodników i dzisiaj myślę, że to udowodnią. Do przerwy goście będą się bronić, po przerwie swoją przewagę City pokaże w postaci strzelonych goli. Typ bardzo możliwy, kurs średni. W większości spotkań City wygrywa 2 połowę i to mnie przekonało do tego typu.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 18:00
Spotkanie: Anadolu Efes – Besiktas
Typ: Anadolu Efes (-12,5 pkt)
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś bardzo ciekawe spotkanie w koszykówce tureckiej: Anadolu Efes - Besiktas, gospodarze to 4 zespół ligi, a Besiktas to obecnie 5 siła. Jednak Efes ma rozegrane 3 mecze mniej od lidera Galatasaray jeśli je wygrają będą wiceliderem. Anadolu Efes w tym sezonie w lidze rozegrał 27 spotkań: 23 zwycięstwa, oraz 4 porażki, Besiktas z kolei 29 meczy: 19 zwycięstw, oraz 10 porażek. Anadolu Efes to bardzo silna ekipa jeśli chodzi o mecze u siebie: 12 zwycięstw i tylko 1 porażka. Pokonali na własnym parkiecie takie ekipy jak Panathinaikos Ateny, CSKA Moskwa, czy dwa razy obrońcę tytułu czyli Olympiakos Pireus. Ostatnie 23 mecze Anadolu Efes w roli gospodarza to 20 zwycięstw i tylko 3 porażki. Zespół ten jest w wyśmienitej formie wygrał nie dawno na wyjeździe z Fenerbahce Stambuł. Co do gości to są ostatnio w niezłej formie, ale mierzą się jednak ze słabszymi ekipami ligi. Ogólnie na wyjeździe Besiktas wygląda średnio 9 zwycięstw, oraz 5 porażek. Ostatnie 11 meczy Besiktasu na wyjeździe to 6 zwycięstw oraz 5 porażek. Przegrali m.in bardzo wysoko w Eurolidze z Maccabi Tel Awiv 58:101, czy też 61:86 z Barceloną. Gdyby Besiktas grał u siebie to nie wiem czy Anadolu byłoby faworytem, jednak to Besiktas gra na wyjeździe. Według mnie warto grać na gospodarzy są silni na własnym parkiecie co pokazała m.in. Euroliga, a Besiktas na wyjeździe spisuje się słabo, myślę że są w stanie pokryć nawet ten wysoki handicap.
✅ 200
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Manchester City -West Brom
Typ:E. Dzeko strzeli pierwszy i Manchester City wygra
Kurs:6,00-&gt;5,00
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 07.05.2013 20.45
Analiza:
Trudno mi napisać cokolwiek mądrego na temat tego typu. Jeśli Dzeko wyjdzie w pierwszym składzie, liczę że strzeli bramkę na początku meczu, a przy tym Manchester City wygra. E.Dzeko, 11 bramek na koncie, przy rotacji składem jaka jest w City, czyni ten wynik naprawdę dobrym. 38 bramek strzelonych u Siebie, czyni City drugim zespołem w lidze, ponadto ostatnie 5 meczy u siebie to 4 wygrane i jeden remis z Liverpoolem. Jako że w ostatnich 5ciu meczach u siebie 3 razy bramkę zdobywał najbardziej wysunięty napastnik i jest to 60 %, pozwolę sobie zaryzykować na ten typ, czysto matematycznie, ze względu na to że jutro piszę maturę z matematyki ???? . Typy które wejść powinny ze zdrowego rozsądku nie wchodzą, liczę na czystą matematykę. A, City ma najmniej straconych bramek w lidze u siebie , tj. 12.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom