>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.04.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Europa, Liga Europejska
Spotkanie: Dynamo Kijów - Sporting Braga
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,20

Bukmacher: bet-at-home

Gospodarze to bardzo solidna, dobrze poukładana drużyna. Myślę że są jednym z poważniejszych kandydatów do tryumfu w lidze europejskiej. Dynamo zaczęło rok od pogromu Besiktasu (8-1 w dwumeczu) oraz wyeliminowania Manchesteru City. A więc jak widać drużyna ma spory potencjał. Szczególnie groźni są na własnym stadionie. W zespole z Kijowa nie ma osłabień, powracają za to Szowkoski, Milevski i El Kadduri.
Sporting Braga sprawił prawdziwą niespodziankę eliminując Sevillę, a ostatnio Liverpool, chodź jak wiemy drużyna z Anglii była wtedy kompletnie bez formy. Neutralizowanie ataków gospodarzy w tym meczu będzie niezwykle trudne dla Sportingu, gdyż kontuzjowani są dwaj podstawowi obrońcy, Alberto Rodríguez i Elderson.
Mam nadzieję że mój typ okaże się prawidłowy, gdyż atut własnego boiska, forma oraz kłopoty w zestawieniu defensywnym gości przeważą, a Scheva i spółka już w tym meczu zrobią sobie zaliczkę przed rewanżem na boisku rywala.​
⛔ 100
 
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Benfica Lizbona - PSV Eindhoven
Typ: Benfica (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Benfica gra u siebie i jest ekipą zdecydowanie silniejszą. Gdyby spojrzeć na formacje obu drużyn, to można zauważyć, że Benfica na papierze ma na każdej pozycji lepszego zawodnika. Może z wyjątkiem bramkarza, któremu zdarza się popełnić katastrofalny błąd. Benfica straciła już szansę na mistrzostwo kraju, przegrywając w ostatniej kolejce z Porto, więc teraz, aby cokolwiek ugrać w tym sezonie, musi skupić się na Lidze Europejskiej. Tym bardziej, że na własnym boisku nie jest zbyt gościnna. Ma świetnych napastników, którzy zwłaszcza na Estadio da Luz są niezwykle skuteczni. PSV zagra bez Toivonena i jest to wielka strata dla zespołu z Holandii. W ostatniej kolejce ligowej PSV przegrało z Twente, które było zespołem zdecydowanie lepszym, zwłaszcza w drugiej połowie. Benfica wie, że musi spotkanie to wygrać, żeby jechać do Holandii w miarę spokojna. Myślę, że wygrają spotkanie przynajmniej 2-0.
✅ 125
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna, LE
Mecz : Porto - Spartak
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.72
Buk : Bwin
Analiza :
FC Porto jest już mistrzem Portugalii, spokojnie zatem może się skupić na Lidze Europy, gdzie są wymieniani jako jeden z głównych pretendentów. Porto w tym sezonie wręcz miażdży rywali, gra fenomenalnie i bardzo ofensywnie. Wobec problemów kadrowych zespołu z Moskwy, głównie mam tutaj na myśli absencje obrońców, jest duża szansa, że Portugalczycy postrzelają. Myślę, że Porto postara się rozstrzygnąć losy awansu już na własnym terenie. Są w świetnej formie, w weekend nie odpuścili meczu i pokonali nie byle kogo, bo Benficę Lizbona 2:1 i to na ich terenie. Spartak po sensacyjnym wyeliminowaniu Ajaxu, w lidze sezon rozpoczął niezbyt dobrze. Dzisiaj gra Rosjan w głównej mierze, zależeć będzie od McGeady&#39;ego. Jak wynika z analizy, chciałem początkowo zagrać Porto 3 gole lub więcej, ale ostatecznie spróbuję trochę asekuracyjnie over 2.5 gola. Spartak stać na strzelenie bramki. A Porto stać nawet na 3 gole.
✅72
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Hokej, Play-out/Liga-Qualifikation , Szwajcaria godz. 19:45
Spotkanie: EHC Visp - HC Ambri-Piotta
Typ: 1 [zwycięzca]
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle
W lidze szwajcarskiej mamy 4 mecz o spadek/awans do liga A. Zespół Ambri przegrał z Rapperswil walkę o utrzymanie się i gra z najlepszym zespołem z ligi B. Gospodarze i tak po sezonie zasadniczym byli najgorszą drużyną więc nie dziwi walka o utrzymanie. A goście to rewelacja 2 ligi, bo startowali z 6 pozycji po sezonie zasadniczym. No ale w zeszłym roku też walczyli o awans i się nie udało w finale, tym razem też tylko 1 krok. Niestety po 3 meczach i 3 porażkach 2:3 awans się oddala. Jednak nie sądzę, aby przegrali awans w 4 meczach. We wszystkich było blisko, w 2 spotkaniach Ambri strzelało 3 gola w 56 i 54 minucie. Patrząc na skróty z tych spotkań to walki wręcz jest tam niewiele. Nie ma rzucania na bandę czy bodiczków. Jednak gospodarze powinni dzisiaj zagrać na 200% możliwości, porażka to koniec marzeń, a wygrana pozwoli jeszcze myśleć o cudzie.
✅ 102
 
firma 2

firma

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej ,norwegia play-off
Mecz : Stavanger-Sparta Sarpsborg
Typ : Handicap (reg. czas gry) (-1,5) [2
Kurs : 3.2
Buk : Bwin
Analiza :
Sparta Sarpsborg najlepszy zespół ligi norweskiej mierzy się w play-offach z 2 drużyną Stavanger Oilers ,obecny stan to 2:1 dla Sparty. Dru żyny te grały wielokrotnie ze sobą i wyniki świadczą na strone gości:
Na 8 rozegranych spotkań 7 wygrała sparta (1 raz po dogrywce) z czego,aż 5 razy wyrała tymże ,lub wyższym Handicapem.
Drużyna ta sytrzela ogromną liczbę bramek ,w lidze strzelając aż 193 gole na 45 spotkań co daje średnią ponad 4 goli na mecz.Traci też stosunkowo jak na tę dyscypline niewiele ,bo 96 goli na 45 meczy daje średnią traconych goli ciu ponad 2. Wyciągając więc czystomatematyczne wnioski taki Handicap jest jak najbardziej logiczny.
✅ 220
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Koszykówka-Niemcy
Spotkanie: Artland-Alba Berlin
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o 19-30 zostanie rozegrany mecz ligi niemieckiej w kosza.Zmierzą się 3 Artland oraz 4 Alba Berlin.Artland w ostatnich meczach zaprezentował się tak:
2011-03-26 Walter Tigers Tubingen - Artland Dragons 57-75 2011-03-18 Giessen46ers - Artland Dragons 53-62 2011-03-13 Eisbaren Bremerhaven - Artland Dragons 82-103 2011-03-09 Artland Dragons - BBC Bayreuth 88-68 2011-03-05 Artland Dragons - Braunschweig 91-75 Mecze wygrane:5 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:0
Alba Berlin tak:
2011-03-26 Alba Berlin - Brose Baskets 93-97 2011-03-20 Deutsche Bank Skyliners - Alba Berlin 70-79 2011-03-18 Alba Berlin - Braunschweig 94-70 2011-03-13 Giants Dusseldorf - Alba Berlin 63-76 2011-03-09 Alba Berlin - Ulm 100-90 Mecze wygrane:4 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:1
Stawiam na Alba Berlin dlatego że 7 raz wygrał z Artland i 3 razy przegrał:
09/02-11 Puchar Niemiec Artland vs. Alba Berlin 84:80 28/11-09 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 70:78 24/01-09 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 78:90 16/09-08 Niemcy, Puchar Mistrzów Artland vs. Alba Berlin 69:84 04/10-07 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 72:78 24/05-07 1. liga Niemcy, playoff Artland vs. Alba Berlin 98:84 25/11-06 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 81:92 23/12-05 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 91:95 23/04-05 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 90:83 07/02-04 1. liga Niemcy Artland vs. Alba Berlin 82:87
✅ 111
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Dynamo Kijów - Sporting Braga
Typ: Powyżej 2.5 bram
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betsson
Analiza: Po emocjach w Lidze Mistrzów, czas na nieco mniej prestiżowe rozgrywki, ale jakże ważne dla zespołów, które na Ligę Mistrzów liczyć nie mogli, lub po prostu z niej odpadli. Spotkaniu, któremu dziś się postaram bliżej przyjrzeć, a mianowicie Ukraińskie Dynamo Kijów będzie musiało zmierzyć się z drużyną Bragi, która no nie ukrywajmy nie jest w formie i nie miała ciężkiej przeprawy do 1/4... pokonując po drodze Lech Poznań i Liverpool. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z nieco mocniejszą ekipą i to o wiele, która w tej edycji Ligi Europejskiej gra na prawdę nieźle. W 1/16 zespół z Kijowa zmiótł dosłownie Besiktas wygrywając z nimi 4:0 na własnym boisku i 4:1 na boisku przeciwnika, potem w 1/8 rozprawili się z wielkim Manchesterm City, może nie tyle co wielkim, ale naszpikowanym gwiazdami, a i w tym meczu według mnie Dynamo było lepsze. Kijów na własnym stadionie jest bardzo mocną drużyną, a Braga, która dziś będzie musiała starać się o najlepszy wynik jedzie do Kijowa bez 2 defensorów - Rodrigueza i Eldersona. Szczerze powiedziawszy według mnie to już po dzisiejszym meczu będzie wiadome, czy drużyna z Kijowa znajdzie się w 1/2 Ligi Europejskiej.
⛔ 100
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, LE
Mecz : Porto - Spartak
Typ : Porto wygra 1 połowe
Kurs : 1,92
Buk : Unibet
Analiza :
FC Porto które zapewniło sobie już mistrza Portugalii powinno zacząć się bardziej interesować rozgrywkami europejskimi. Porto w lidze gra lepiej od nawet Hiszpańskiej Barcy w całym sezonie tylko 2 razy zremisowało i to na wyjeździe a u siebie ich bilans to 13/13. Z chłodnej Rosji do gorącej Portugalii przyjeżdża Spartak Moskwa. Goście rozegrali w lidze zaledwie 3 wiosenne spotkania jedno z nich wygrali zaś na wyjeździe przegrali 4:0 z Rostselmashem i 3:1 z Kubanem. Myślę że gospodarze po zapewnieniu sobie mistrzostwa kraju podejdą do tego meczu zmotywowani i poradą sobie z Spartakiem który jeszcze nie wybudził się z snu zimowego. Stawiam na Porto w 1 połowie ponieważ wiele typów już na ten mecz zostało wykorzystanych a kurs na 1 połowe w unibet zaskakująco wyskoki ;)
✅ 92
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie : Porto - SpartakIle padnie goli?
Typ: Więcej niż 4,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!
Dziś o 21:05 kolejne spotkanie ligi europejskiej. Porto w 1/4 finału
spotyka na swej drodze słabo spisujący się Spartak Moskwa . Porto jest
zdecydowanym faworytem tego spotkania , jak i całych rozgrywek ligi
europejskiej . Porto zaskakuje bardzo pozytywnie w lidze jest na czele
tabeli gdzie z 25 rozegranych meczy wygrali aż 23! i tylko 2 zremisowali .
W lidze nie przegrali ani nie zremisowali u siebie żadnego meczu , więc
dlaczego mieli by sobie nie poradzić ze słabym Spartakiem? Spartak jak
narazie zajmuje 13 miejsce w tabeli i po 3 rozegranych meczach wygrało
tylko jeden u siebie .
Rostselmash (5) 4-0 Spartak Moskwa
Spartak Moskwa 1-0 Volga Nizhny Novgorod
Kuban Krasnodar (1) 3-1 Spartak Moskwa
i kilka popisowych spotkań Porto
FC Porto 5-0 Benfica Lizbona (2)
FC Porto 5-1 Uniao Leiria (10)
FC Porto 4-1 CS Maritimo (8)
Myślę że to spotkanie upokorzy Spartak zakończy się wynikiem
podobnym do wczorajszego spotkania Barcelony myślę że bd to w okolicach
6-0 Powodzenia!! ;)

✅400
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Houston
Spotkanie: G. Garcia-Lopez - S. Devvarman
Typ: DW 0:2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Garcia-Lopez wydaje się być zupełnie bez formy, szybko żegna się z kolejnymi turniejami rozgrywanymi w 2011 roku i w niczym nie przypomina solidnego gracza z zeszłego sezonu. Ostatnie cztery turnieje na hardzie zakończone już na pierwszym spotkaniu. Co prawda nawierzchnia w Houston to lubiany przez GGL clay jednak jest to jedna z najszybszych mączek w tourze i nie widzę tutaj upatrywania się jakiejś mega przewagi Hiszpana. Krótko o Devvarmanie, Hindus jest w dobrej formie co potwierdził świetnym występem w Mastersie w Indian Wells oraz bardzo dobrą postawą w Miami gdzie wyeliminował m.in. w dwóch setach objawienie roku Milosa Raonica. Jeśli serwis będzie działał jak należy to widzę pewne zwycięstwo Devvarmana po dwusetowym pojedynku. GGL na chwilę obecną powinien się skupić na odbudowaniu formy.
⛔ 100
 
K 0

krzyni0

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - SINGIEL: Charleston (USA)
Mecz : Petrova - Peng
Typ : 1
Kurs : 2,13
Buk : Pinnacle Sports
Analiza : Po Kreczu w Miami w meczu z Lisicki, Petrova pokonuje 6-1 6-1 Gallovitis wydaje mi się że po poprzedniej porażce z Peng w 3setowym meczu tym razem będzie podobnie z tym że na korzyść Petrovej.
Kiepska analiza.
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie : Porto - Spartak
Typ : Over 3
Kurs : 2,25
Buk : Bet365
Analiza : W pierwszym spotkanie 1/4 finalu Europa League spotykaja sie Porto i Spartak. Gospodarze tego spotkanie wygrali kilka dni temu z Benfica i zdobyli tytul mistrza Portugalii. Widac wiec ze gospodarze sa w formie i moga sie skupic na rozgrywkach Europa League. Goscie w poprzedniej rundzie wyeliminowali silnego Ajax i napewno nie zamiezaja latwo sie poddawac. Jednakpilkarze Spartaku w ostatnie spotkanie ligowe slabo sie spisuja i w 2 spotkan na wyjezdzie stracili az 7 gole. Napewno ten fakt sprubuja wykorzestac dzis gospodarze i wysoko to spotkanie wygrac. Licze tez ze gosciom uda sie conajmniej raz pokonac bramkarza gospodarze, co spowoduje ze spotknie bedzie bardzie zaciety. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Porto i Spartak padnie wynik powyzej 3 goli.
⛔ 100 powtórzony
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Benfica - PSV
Typ - Benfica wygra a suma bramek większa niż 2,5
Kurs -2,7
Buk - Gamebookers
Analiza :
Na dzis wybrałem spotkanie w LE pomiędzy Benficą a PSV.
Gospodarzom w lidze na 5 kolejek do końca odpadła już walka o tytuł mistrzowski gdyż to już zdobyl ich odwieczny rywal zespół Porto wygrywając własnie na stadionie Benfici 2:1 tak więc pozostaje im własnie LE , w której jak do tej pory w dwóch rundach ( bo własnie tyle rozegrała w tej edycji LE , najpierw rywalizowała w lidze mistrzów gdzie odpadła już w fazie grupowej ) jest niepokonana na 4 spotkania 3 zwycięstwa i 1 remis .
Jeżeli chodzi o PSV to w tej edycji LE uczestniczy od fazy grupowej i jak dotychczas nie przegrało ani jednego spotkania Holendrzy w fazie grupowej odniesli 4 zwycięstwa i 2 remisy a w fazie pucharowej dołożyli jeszcze 2 zwycięstwa i 2 remisy .
Gdy przypatrzyłem się na wyjazdy w tej edycji LE drużyna PSV zawsze zdobyła przynajmniej 1 gola i na to dzis też własnie liczę !
Benfica w dwóch spotkaniach u siebie jakie rozegrała 2x zwycięstwo w tym samym stosunku po 2:1 .
Jeszcze jedna statystyka dawno bo dawno sezon 98/99 spotkali się w edycji ligi mistrzów i najpierw Benfica pokonała PSV u siebie 2:1 by na ich stadionie zremisować 2:2 .
Dlatego skłaniał bym sie dzis na wynik 2:1 no bo ktos powiedział że historia lubi się powtarzać no ale czy to prawda przekonamy się za niedługo !
✅ 170
 
levy80 19

levy80

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie : Porto - Spartak
Typ : 1 (AH -2)
Kurs : 2,85
Buk : Bet365
Porto jak wszystkim wiadomo zgarnęło już tytuł Mistrza kraju. Teraz całe siły można skierować na LE, którą według mnie Porto zdobędzie. Po drodze jednak trzeba kolejny raz udowodnić, że Puchar się &quot;Smokom&quot; będzie należał. Wydaje mi się, że Porto z rundy na rundę ma coraz słabszego (przynajmniej na papierze) przeciwnika. Po Sevilli i CSKA przyszła pora na Spartaka. Uważam, iż powinien być tutaj Ajax ale tylko na własne życzenie nie wygrał pierwszego meczu a w Rosji został &quot;dobity&quot;. Czy SPartak ponownie będzie miał tyle szczęścia co na Amsterdam Arena? Chyba nie i dzisiaj portugalski zespół powinien pokazać że 1/4 finału LE to dla Spartaka już za daleko i łatwo i przyjemnie wpadnie wynik 3:0. Oglądałem również ostatnie spotkanie ligowe Spartaka na wyjeździe z beniaminkiem Rosyjskiej ligi Kubaniem i ich gra nie powalała na kolana. Słabo wypadł również gwiazdor McGeady, a to od niego według mnie zależy teraz forma Spartaka.....Stąd mój typ z azjatyckim handicapem -2. W przypadku wygranej FC Porto dwoma golami mamy zwrot.

⛔ 100 powtórzony
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Benfica vs. PSV Eindhoven
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europy pomiędzy drużynami Benfica i PSV zostanie rozegrane dziś o godzinie 21:05 na stadionie Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) (Lisboa). Typuję, że w tym meczu padnie więcej niż 3 bramki. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie i w swoich ligach krajowych strzelają mnóstwo bramek. Benfica w pucharach europejskich także gra dość ofensywnie co pokazują ostatnie wyniki:
17/09/09 LEU Benfica 2 - 0 BATE
22/10/09 LEU Benfica 5 - 0 Everton
17/12/09 LEU Benfica 2 - 1 AEK Ateny
23/02/10 LEU Benfica 4 - 0 Hertha BSC Berlin
11/03/10 LEU Benfica 1 - 1 Olympique Marsylia
01/04/10 LEU Benfica 2 - 1 Liverpool FC
17/02/11 LEU Benfica 2 - 1 VfB Stuttgart
10/03/11 LEU Benfica 2 - 1 PSG
Na 8 ostatnich spotkań u siebie Benfica w Lidze Europy tylko raz strzeliła mniej niż 2 bramki. W tym sezonie w Lidze Mistrzów w fazie grupowej także pokazali ofensywną grę na własnym stadionie strzelając w 3 spotkaniach 7 bramek. Tak więc liczę, że dziś również strzelą przynajmniej 2 gole. PSV także strzela dużo bramek, w Eredivisie jest zdecydowanym liderem pod tym względem z 72 golami na koncie. W Lidze Europy w swoich ostatnich 5. wyjazdowych spotkaniach, aż w czterech strzelili po 2 gole. Tak więc myślę, że powinno dziś paść sporo bramek po obu stronach i mecz zakończy się overem 3.5.
✅ 250
 
D 1

dinus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Villareal vs Twente
Typ: Twente DNB
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365.com
Analiza:
Zacznę od tego, że Villareal nie przkekonuje mnie swoją grą, dalej nie wiem jakim &quot;cudem&quot; przeszli Bayer Leverkusen, w 1 meczu dużo lepszą drużyną był Bayer, ale skuteczne kontrataki dały wygrać Villarealowi, w ostatnim meczu z Barceloną ulegi 1-0, według mnie było to średnie widowisko.
Twente 1 mecz z Zenitem zagrali dobrze, w 2 meczu mieli konfort 3 bramek, więc trochę odpuścili, ale gdy około 40min Zenit prowadził już 2-0, zaczeli grać lepiej i dowiozli wynik do konca. Ostatnio Twente pokonało na własnym stadionie Psv, po dość ciekawym meczu 2-0. Twente, bodajże od bardzo dawna (jeśli wogóle kiedyś tak daleko doszła) doszła do 1/4 finału, i grają skutecznie w ofensywie i defensywie, bo raczej nie grają &quot;Ładnie&quot;, ale skutecznie.
Podsumując Twente, jest teraz na fali, wyprzedziła w lidze holenderskiej PSV i wskoczyła na 1 miejsce. Mam nadzieje, że Daglas w obronie i Janko w napadzie uporają się z Villarealem, który krótko mówiąc nie ujmuje mie swoją grą, według mnie grają średni piłkę. Wydaje mi się też, że piłkarze Twente mają większą chęć do grania, bo kluby włoskie i hiszpanskie wydają mi się właśnie takie &quot;ospałe&quot;.
Typujęę - 1:2 dla gośći
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: FC Porto - Spartak Moskwa
Typ: X (hc 0:1)
Kurs: 3.70
Buk: Bwin
Analiza:
Liga Europejska. Także i tu rozpoczynają się mecze ćwierćfinałowe. Mecz w którym można zdecydowanie wskazać faworyta to potyczka FC Porto z Spartakiem Moskwa. Gospodarze w tym sezonie bardzo dobra forma, praktycznie pewne mistrzostwo kraju, w LE radzą sobie znakomicie bo 10 spotkaniach całej Ligi Europesjkiej przegrali tylko raz i tyle samo zremisowali a 8 meczy wygrali. Spartak do LE awansował z LM za 3 miejsce w grupie, w poprzedniej rundzie nie lada niespodzianka bo wyeliminowali Ajax Amsterdam lecz Porto też nie byle kogo wyrzuciło bo rosyjska drużyne CSKA Moskwa. Moim zdaniem Porto ma więcej atutów po swojej stronie, przede wszystkim rewelacyjnie gra u siebie, ma doświadczonych zawodników w składzie no i rewelacyjny atak z Falcao i Hulkiem. Spartak to bardzo solidna ekipa, ale na wyjazdach nie jest tak różowo, postawią pewnie ciężkie warunki ale ostatecznie przegrają. Ja stawiam w tym meczu zwycięstwo gospodarzy po zaciętym meczu 1:0 lub 2:1 ale różnica bramek będzie jednobramkowa. Polecam !!!
⛔ 100
 
S 2

sts1x2

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Benfica - PSV
Typ - 2
Kurs -5,0
Buk - unibet
Analiza :
1/4 Ligi Europy pokazuje ciekawe statystyki: pozostało 3 drożyny z Portugalii, 2 z Holandii tylko jedna Hiszpańska, Ukraińska i Rosyjska. Brak drużyn z ligi Włoskiej, Angielskiej, czy też Niemieckiej wskazuje na wysoką nieprzewidywalność zwycięstw tak zwanych faworytów. Kursy u bukmacherów na faworyta tego spotkania niewątpliwie wskazują gospodarzy, lecz stawka na PSV jest co najmniej zachęcająca. Tym bardziej że w fazie grupowej goście mieli na 3 wyjazdowe mecze komplet zwycięstw. Następnie w meczu wyjazdowym z francuskim Lille padł remis, zaś w ostatnim spotkaniu wyjazdowym w lidze europy z Rangersami ponownie wygrali. PSV jest więc niewątpliwie jedną z najlepszych drużyn jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe w LE.Dodatkowo Benfica jest po ciężkim przegranym meczu z mistrzem Portugali FC Porto.
⛔ 100
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Europejska
FC Porto - Spartak Moskwa
Który z tych graczy strzeli pierwszego gola? (reg.czas)
Typ: Hulk (Por)
Kurs : 4.00
Buk : Bwin
Mój typ dziś trochę ryzykowny, jednak myślę, że bardzo możliwy. Najlepszy strzelec FC PORTO, Hulk z 19 bramkami w lidze portugalskiej zapewnił sobie już tytuł króla strzelców. Teraz czas postrzelać w Lidze Europejskiej, skoro Falcao się za to zabrał (7 strzelonych bramek, Hulk w LE ma ich tylko 3, jednak potencjał tego chłopaka zna każdy kto tylko oglądał chociaż jeden mecz Porto z nim w składzie. Zwrotny, szybki, bez kompleksów, znakomity technicznie. Po prostu objawienie w drużynie &quot;smoków&quot;. Mogę go dalej plusować tylko myślę, że w tym wypadku to nie ma sensu. Porto będzie atakować od początku meczu, bo to ma w zwyczaju. Przewaga w posiadaniu piłki, zwłaszcza na swoim stadionie, Stadionie Smoka. Kibice oczekują wiele, a najlepszym prezentem byłoby powtórzenie sukcesu z 2003 roku kiedy to Porto sięgało po Puchar Uefa. Myślę, że Hulk dzisiaj pokaże się z dobrej strony, kto tylko ma możliwość polecam oglądać ten mecz, bo już wiem, że będzie dobry. Oczywiście nie ujmuje Spartakowi, bo pokazał charakter, jednak myślę, że z drużyną, która gra bardzo ofensywną i szybką piłkę nie ma wielkich szans. Liczę na wynik w granicach 3:0/4:1, a pierwszą bramkę strzeli właśnie młodziutki talent HULK !
Porto bez kompleksów, żaden podstawowy piłkarz nie kontuzjowany, tak jak w meczu z Benficą.
Oficjalne składy (kadra) podane przez kluby :
Kadra FC Porto:
Bramkarze: Helton, Beto;
Obrońcy: Maicon, Alvaro, Fucile, Rolando, Otamendi;
Pomocnicy: Souza, Guarín, Belluschi, Moutinho, Fernando, Cristian Rodríguez;
Napastnicy: Falcao, Hulk, Varela, Walter, James.
Spartak :
Dikan, K. Kombarov, Suha, Rojo, Makiejew, Makgidi, Rafael Carioca, Ibson, Alex (k), D. Kombarov, Welliton.
Ławka rezerwowych: Zabolotny, Sheshukov, Ozobich, Ananidze, Jakowlew Ari, Dziuba.
źródła : http://spartak.com/main/13/11951/
http://www.fcporto.pt/Noticias/Futebol/noticiafutebol_futtreinoconv_060411_60449.asp
Powodzenia !
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Benfica - PSV
Typ: PSV (DNB)
Kurs: 3.90
Buk: Betsafe
Analiza:
Dziś o godz. 21:05 odbędzie się spotkanie, w którym Benfica Lizbona podejmie PSV Eidhoven. Faworytem według bukmacherów są Portugalczycy.W ostatniej rundzie pokonali bardzo trudnego przeciwnika - Paris Saint - Germain. Goście wyeliminowali w bardzo ciekawym dwumeczu Glasgow Rangers, dzięki skromnej wygranej na wyjeździe. Benfica ma już niemal pewne drugie miejsce w lidze i mogą się skupić na europejskich pucharach. PSV walczy o odebranie Twente mistrzowskiej korony, co nie oznacza że dzisiejsze spotkanie odpuszczą. Porównując obie ligi można stwierdzić, iż ich poziom jest zbliżony. Warto dodać, iż Holendrzy grają bardzo skutecznie w meczach wyjazdowych, gdyż wygrali 4 spotkania i raz zremisowali. Portugalczycy wiedzą, że muszą strzelić kilka bramek, aby mieć zaliczkę bramkową na bardzo trudny rewanż. Obie drużyny przystąpią do tego meczu w optymalnych składach. Nie ukrywam na duet snajperski PSV - Ola Toivonen i Balazs Dzsudzsak, którzy potrafią władować kilka bramek. Zwłaszcza, iż w drużynie gospodarzy występuje bardzo niepewnie interweniujący bramkarz - Roberto. Liczę w tym meczu na skromne zwycięstwo gości, którzy do tego spotkania przystąpią bardzo zmobilizowani po ostatniej porażce.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom