>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.01.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Amur Khabarovsk-Atlant Mytishi
Typ:Mytishi -1,5
Kurs:3,40
Bukmacher:Bet365
Rosyjska KHL i spotkanie hokeistów Amura z drużyną Atlantu.Niby kursy są dość wyrównane jednak dziś widzę tylko jednego faworyta w tym meczu i są nim goście.Patrząc na ostatnie mecze obu ekip to jedyne co można stwierdzić to brak formy jednak spoglądając na tabele i ilość spotkań jaka została do końca sezonu zasadniczego można wywnioskować że jedni grają już o pietruszkę a drudzy czyli Atlant mają jeszcze szansę na play-off.Wiem że takie dywagacje gdy do końca RS pozostało ponad 10 spotkań są może jeszcze przedwczesne choć 6pkt to dużo i jeśli Atlant chce powalczyć to musi wygrywać takie mecze.Dorzućmy do tego wszystkiego osłabienia w ekipie gospodarzy i wytransferowanie najlepszych zawodników do Kazania i CSKA a wygrana gości wydaje się bardziej prawdopodobna.Na sam koniec wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze wyjazdowe Atlantu i 4 zwycięstwa w 5 meczach oraz mecze H2H w których to Atlant ostatnimi czasy radzi sobie całkiem dobrze a dowodzą tego trzy ostatnie zwycięstwa z ekipą Khabarovska.Jak dla mnie zwycięstwo jest wręcz pewne a pokrycie handicapu uważam za wielce prawdopodobne po tym co pokazał Petersburg wygrywając 6-1.Kurs jest niezły,argumenty przemawiają za gości więc Polecam
⛔ 100
 
brateq 1

brateq

Użytkownik
24#
Dyscyplina: Hokej - USA - NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens - Florida Panthers
Typ: Florida Panthers OT
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Aż 15 punktów dzieli Montreal Canadiens [53] i Florida Panthers [38] w klasyfikacji Konferencji Wschodniej, ale to co zaraz napiszę może zaskoczyć, od początku grudnia, te dwie drużyny zebrały taką samą ilość punktów [20] . Myślę, że tutaj jest value..
Montreal zmaga się w ciągu ostatnich kilku tygodni ze słabą grą w obronie. Pozycja bramkarza nie należy do najlepszej jeśli traci on 22 goli w przeciągu ostatnich 6 meczy. Ich bramkarz Carey Price jest w gorszej formie.. Canadiens wygrali wszystkie 3 spotkania w zeszłym sezonie, więc to może być zemsta za dwa przegrane mecze od 15.12. kiedy to Pantery na swojej tafli wygrały 4:1, a na wyjeździe 2:1. Pantery już nie raz pokazywały pazur, myślę, że pokażą raz jeszcze, a po kursie 2.45 szkoda nie zagrać.
⛔ 100
 
krzysiek74 135,2K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie:Valencia-Atletico Madryt
Typ: 1x
Kurs: 1.70
Data: 07.01.2014
Godz: 22:00
Bukmacher:Bet365
Spotkanie w Pucharze Króla zostało opisane przez inne osoby wcześniej.Ja zdecydowałem się zagrać w tym meczu 1x gdyż uważam że Nietoperze są w stanie nawet wygrać z faworytami bukmacherów i innych expertów a przynajmniej zremisować.
Valencia niezbyt często przegrywa na Estadio Mestalla a nowy trener Juan Antonio Pizzi jest optymistą i wie że aby awansować musi zdobyć dobry wynik w tym spotkaniu przed cięzkim rewanżem na Estadio Vicente Calderon.
Co do Atletico widziałem ostatnio jak męczyli sie w lidze z Malagą a przed sobotnim hitem z Barcą nie jestem pewien czy zagrają na 100 % swych możliwości.
Według mnie podopieczni Diego Simeone tej potyczki nie wygrają.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
owenzks 11

owenzks

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, NBA
07.01.2014 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets vs Atlanta Hawks
Typ: under 195,5
Kurs: 2,05
buk: marathonbet
Spotykają się dwie drużyny,które chyba najbardziej lubią zaskakiwiać swoich kibiców. W przypadku Brooklynu to granie poniżej oczekiwań i możliwości, jednak ostatnie zwycięstwo z końcową syrena z OKC + wygrana z Cavaliers może w końcu wlać jakiś optymizm. Playoffy w dalszy ciągu są w zasięgu Nets, więc nie wszystko stracone. Idę w kierunku undera tego meczu, gdyż jedna jak i druga drużyna raczej nie preferuję forsowania tempa i kreowania szybkich akcji. Ekipe gospodarzy linia 100pkt parzy i raczej boją się jej przekraczać. A tak całkiem poważnie przy braku Lopeza, pomijając mecz z Bucks Nets nie byli w stanie zakręcić się koło setki. Atlanta to również drużyna, która w swoich osiągnięciach nie posiada wysokich wyników,a na dodatek lubi sprawić negatywna niespodziankę, jak ostatni mecz z Bulls w którym praktycznie nie istnieli. Jak dla mnie mecz będzie cały czas na styku i zakończy się wynikiem w okolicach 90/90 pokrywając under ????
zły bukmacher
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Los Angeles Clippers under 103 pkt
1,91
Betsson

Dziś celuje w under Clippersów, jak wszyscy wiemy CP3 nie zagra przez 6 tygodni to zdecydowanie utrudni grę chłopakom z LA. Gdyby grał J.J Redick i Chris to bez problemu pokryli by 103 pkt. Ale ich na dzien dzisiejszy nie ma w składzie co na pewno spowolni grę Clipp. Wiemy jak ekipa z LA jest &quot;uzależniona&quot; od CP3, bez niego ich gra na pewno nie będzie wyglądała tak samo, nie będzie miał kto kreować gry i w tak łatwy sposób szukać kolegów, bo przecież Chris jest najlepiej asystującym w lidze, może jest to w pewnym sensie sprawa alley-oop&#39;ów granych do Blake czy De&#39;Andre. Jednak dziś ich generał nie zagra więc spodziewam się wolniejszego tempa i małej ilości pkt z ich strony. Jest jeszcze jeden aspekt że Orlando co prawda sporo meczów przegrywa ale nie tracą tak wiele pkt. Na 15 ostatnich spotkań wyjazdowych spotkań tylko w 4 z nich przeciwnicy Orlando zdołali rzucić więcej niż 103 pkt w tym dwa razy po dogrywce. Dlatego myśle że znacznie osłabieni Clippersi nie zdołają dziś rzucić 103 pkt.
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie:Valencia-Atletico Madryt
Typ: corner match bet: Valencia
Kurs: 2.20
Data: 07.01.2014
Godz: 22:00
Bukmacher:Bet365
Widze, ze spoznilem sie z typem 1X, wiec zagram kornery na korzysc Valencii.Miedzy bajki sobie mozna wlozyc teksty o tym jakie to zmobilizowane wyjdzie Atletico, maja mecz sezonu z Barcelona w sobote i na pewno Simeone wyrotuje nieco skladem, spodziewam sie D.Costy i paru innych na lawce.Cofna sie ustawia zasieki i beda grac z kontry wezmac z pocalowaniem remis a nawet bramkowa porazke jednym golem.Biorac pod uwage ich forme w nowym roku i mecz z Malaga tez nie wyglada to dla nich zbyt dobrze.Z drugiej strony Valencia pewnie wygrala pierwszy mecz w tym roku i wyraznie odzyla pod wodza nowego coacha, spodziewam sie ich optycznej przewagi i tego, ze nie przestana atakowac nawet gdyby wyszli na prowadzenie, biorac pod uwage ze zaliczka przydalaby sie wieksza przed rewanzem.Mestalla to ciezki teren dla kazdego, Real grajacy na 100% wygral tu ledwie 3:2 po ciezkim i wyrownanym meczu.W ostatnich 10meczach u siebie Valencia tylko 2 razy przegrala kornery z Realem, a wczesniej z Rayo Vallecano pod koniec wrzesnia, z kolei Atletico w ostatnich 10meczach wyjazdowych wygralo kornery tylko 3razy wiec ten kurs jest conajmniej dziwny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets vs Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks
Kurs: 2,07
Bukmacher: Pinnacle

Bilans i gra w tym sezonie wyraźnie przemawiają za Atlantą Hawks. Brooklyn wprawdzie ostatnio wygrywał, ale jak zajrzymy w statystyki to mamy obraz kiepskiej drużyny.
Kursy wyraźnie spadają z 2,36 rano i dlatego myślę, że tutaj nie ma przypadku i faworytem jest jednak Atlanta.
Poza tym nieobecności w drużynie Nets - informacja o tym, że nie zagra Deron Williams to spore osłabienie. Po drugiej stronie Paul Millsap spisuje się znakomicie i myślę, że poprowadzi dzisiaj Atlantę do zwycięstwa.
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Blaz Kavcic-Jarkko Nieminen
Typ: Kavcic
Kurs: 3,50
Bukmacher: William Hill

Na dzisiaj wybieram spotkanie Kavcicia (102 ATP) z Nieminenem (39ATP). Młody Słoweniec rozgrywa dobry turniej. W pokonanym polu zostawił kolejne Gabashviliego, Soede i Ramosa a wiec solidnych grajków, może oprócz pierwszego ???? Chłopak wkracza w najlepszy dla tenisisty wiek. Jego rozwój troche wychmowała kontuzja. Typ ten jest troche na czuja, ale czemu ma nie wejść? Nieminen to staruszek,ostatni turniej grał u siebie w Helsinkach i wygrał, ale co z tego skoro wcześniej kończył turnieje bardzo często na pierwszych rundach. W birsbane odpadł z federerem bez jakiejkolwiek szansy. Młodość i polot kontra stary Nieminen. Moim zdaniem gra warta świeczki. Nie wiem co o tym napisać więcej bo to początek sezonu i nie widziałem ani jednego ani drugiego. Ale po wynikach i idąc za przeczuciem stawiam na ten właśńie mecz
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna League One
Spotkanie:Shrewsbury-Leyotn Orient
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,25
Bukmacher:Bet365

Gospodarze u siebie rozegrali 13 spotkań 4 wygrywając 4 remisując i 5 razy przegrywając. Leyton Orient na 10 spotkań wyjazdowych 6 razy wygrał 2 remisował i tylko 2 razy przegrał. I w tym meczu jasne jest że faworytem tego spotkania są goście którzy zajmują obecnie 3 miejsce w lidze. Liczę jednak dzisiaj na małą niespodziankę w tym meczu i poprawienie humorów kibiców Shrewsbury którzy w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie aż czterokrotnie musieli oglądać porażkę swoich piłkarzy. Leyton Orient po ostatnim ciężkim ligowym spotkaniu przeciwko Wolves które zremisowali 1-1 ( a według mnie zasłużyli na porażkę gdyż Wolves miał przygniatająca przewagę) dzisiaj przyjadą pozbawieni 3 ważnych zawodników Jones podstawowy bramkarz (22/1), Vincelot środkowy kluczowy pomocnik (21/0) oraz najlepszy strzelec drużyny Monney ( atak 19/13) plus do tego rezerwowy napastnik Batt ( 21/4) przez co w składzie w ofensywie obok Lisbie ( atak 21/10) zobaczymy pewnie Simpsona zawodnika który jak dotąd na boisk spędził około 260 min. I mam nadziej że te osłabienia doprowadza do zwycięstwa gospodarzy.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Valencia CF - Atletico Madryt
Typ: Under 1.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Sportingbet
Wiele osób poleca w tym meczu granie wysokich overów, czy np. granie, że obie drużyny strzelą bramkę. Ja jednak nieco inaczej podchodzę do dzisiejszego starcia Valencii z Atletico Madryt. Nie tak dawno bowiem obie te drużyny grały ze sobą w lidze na Estadio Vicente Calderón wtedy Atletico wygrało 3-0, ale bramki strzelać zaczęło dopiero w drugiej połowie, w pierwszej umiejętnie broniła się drużyna Valencii. Dziś spodziewam się podobnej taktyki ze strony &quot;Nietoperzy&quot; czyli przede wszystkim zagrać na zero z tyłu.
Dziś w porównaniu ze wspomnianym mecze może być o to nieco łatwiej. Co prawda Diego Simeone powołał na ten mecz najlepszy skład z możliwych ale wszyscy spodziewają się, że dziś na Estadio Mestalla zobaczymy nieco zmienioną &quot;11&quot; niż w chociażby ostatnim meczu ligowym przeciwko Maladze. Wszystko to oczywiście ze względu na sobotnie spotkanie z Barceloną. Dlatego uważam, że Atletico podobnie jak w meczu z Malagą będzie chciało wygrać (lub uzyskać korzystny wynik) jak najmniejszym nakładem sił.
Jeśli chodzi natomiast o Valencię to oni dziś zagrają bez dwóch bardzo ważnych zawodników jeśli chodzi o ofensywę a mianowicie uraz wykluczył z gry dziś Évera Banegą (18 meczów, 1 gol i 4 asysty w tym sezonie dla Valencii), natomiast za kartki pauzuje Jonas (17 meczów, 8 goli i 1 asysta). Bez tej dwójki &quot;Nietoperzem&quot; będzie zdecydowanie ciężej jeśli chodzi o zdobywanie bramek.
Na koniec dodam również, że w ostatnich 10 meczach między tymi drużynami Under 2.5 miał miejsce 7 razy z czego 4 mecze to były spotkania w których padł jeden gol lub niepadła żadna bramka. Dzisiejszy mecz jest dopiero pierwszym mecze, jedni i drudzy zapewne będą chcieli uzyskać korzystny wynik przed rewanżem, a według mnie ani jedni ani drudzy bezbramkowym remisem wcale by się nie zmartwili.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Hiszpania Copa Del Rey ⚽
Spotkanie: Valencia - Atletico
Typ: Valencia over 1,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Pierwszy typ ode mnie po przerwie, proponuję na dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w pucharze Hiszpanii. Nietoperze podejmą na własnym stadionie rewelację tego sezonu Atletico Madryt. Przestrzegam przed graniem na gości, widziałem tutaj cytowaną wypowiedź Godina w poprzednich postach, że Atletico podejdzie do tego meczu poważnie, ale dla mnie jest to oczywiste że drużyna gości potraktuje ten mecz z przymrużeniem oka. Dla Diego Simeone mimo jego ciągłych zapewnień, że ligę wygra Barcelona albo Real i zdejmowania presji ze swojego zespołu, weekendowy mecz z Barceloną będzie zapewne o wiele ważniejszy i dzisiaj nie zobaczymy wszystkich gwiazd Atletico na murawie. Simeone widzi na pewno w tym sezonie szansę na wygranie ligi, puchar Atletico już wywalczyło, więc nie sądzę aby jakoś specjalnie im na tym zależało w perspektywie meczu o fotel lidera La Liga. Sądzę, że tutaj Atletico postawi raczej na obronę i kontrataki i skupi się na tym aby tego meczu wysoko nie przegrać, a jeśli to się uda rozstrzygnąć sprawę awansu u siebie. Valencia ostatnio wreszcie zaskoczyła, widać to było już w meczu z Realem, a potwierdzenie nadeszło w meczu derbowym z Levante, gdzie gospodarze nie pozostawili lokalnemu rywalowi żadnych złudzeń i byli zespołem wyraźnie lepszym. Wydaje się że Pizzi jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu i pod jego wodzą Valencia zacznie wreszcie grać to do czego przyzwyczaiła swoich kibiców. Dzisiaj okazja do tego jest bardzo dobra, świetne dwa ostatnie mecze dają mi powody aby zaufać Nietoperzom, dzisiejsza wygrana z tak silnym rywalem na pewno dałaby im ogromny zastrzyk pewności siebie i pozwoliła wierzyć że uda się zajść wysoko w pucharze, tak jak w wielu poprzednich sezonach i odrobić straty do czwartego miejsca w lidze. Polecam grać już teraz, bo po ogłoszeniu składów kursy zapewne pójdą nieco w dół.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 9

setoku

Użytkownik
Spotkanie: Piłka Nożna, Horizonte FC - Tiradentes CE
Typ: over 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Zaczynamy ligę brazylijską. FC Horizonte gościć będzie dzisiaj Tiradentes. Pojedynki pomiędzy tymi zespołami są znane z zaciekłości i konieczności zwycięstwa. Odkąd pamiętam mecze te były również znane z dużej ilości bramek. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi klubami padło 19 bramek. Śmiało twierdzę, iż ten mecz będzie równie fascynujący i obdarzony dużą ilością goli.
kiepska analiza / zły zapis
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, State Cup
Spotkanie:
Hapoel Azor - Hapoel Natzrat Ilit
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Hapoel Azor to klub występujący o klasę niżej niż goście.
Zajmuje w swojej lidze 5. miejsce.
Wygrał 3 ostatnie spotkania z rzędu, a w 5 ostatnich meczach u siebie ma passę WWLWW.
Hapoel Natzrat Ilit zajmuje w swojej lidze 8. miejsce.
Na wyjeździe ma passę: LLDLD, w tym remis i porażkę z drużynami znajdującymi się niżej w tabeli.
Dodatkowym plusem dla gospodarzy będzie zapewne ich chęć wywalczenia jak najlepszego wyniku u siebie z przeciwnikiem z wyższej klasy rozgrywkowej (kurs na ich zwycięstwo 3,00 - również kuszący).
Natomiast goście mogą przyjechać wyluzowani w przekonaniu, że grają z kimś gorszym od siebie (bo niższa liga).
Polecam.

⛔ 100
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Spotkanie: Wolfsburg (Ger) – Vitesse (Ned)
Typ: Wolfsburg (Ger)
Kurs: 1,80
Buk: Unibet
Analiza: Cóż można powiedzieć o tym meczu, towarzyski a więc dość ryzykowny. Na dodatek naprzeciw drużyny wilków staje lider holenderskiej Eredivisie. Drużyna Wolfsburga miała niezbyt udany początek sezonu, mimo bardzo dobrej gry wyniki nie były takie jakich się spodziewano. Transfery letnie okazały się trafione jednak nie przynosiły one początkowo punktów. Jednak od połowy października po trzech porażkach z rzędu nadszedł przełom i w ciągu następnych 11 kolejek wilki nie zaznały żadnej porażki. Cały zespół w końcu zaczął dobrze pracować jak naoliwiona maszyna do zdobywania punktów. Z tego co słyszałem, w zimie mają dość spory budżet na transfery gdyż chcą powalczyć o miejsce premiowane grą w lidze mistrzów. Jest to decydujący moment dla wielu zawodników aby pokazać się z dobrej strony i zaprezentować swoją przydatność dla drużyny własnie w tym towarzyskim spotkaniu, dlatego sądzę, że determinacji i zaangażowania drużynie z Wolfsburga nie powinno zabraknąć. Drużyna Vitesse dość nieoczekiwania lideruje w eredivisie, z pewnością grają całkiem fajną dla oka piłkę a dodatkowo mieli trochę szczęścia w meczach z gigantami tamtejszej ligi. Mimo wszystko do tej pory tych punktów uzbierali najwięcej i znajdują się na pierwszym miejscu. Sądzę, że w tym meczu będą skazani na porażkę z wyżej notowanym rywalem, warto pamiętać że liga holenderska plasuje się zdecydowanie niżej niż silna bundesliga. A w dodatku mierzą się z pretendentem do miejsca na podium. Mecz wydaję się w miarę pewny dlatego zachęcam do stawiania typu.
⛔ 100
 
S 0

sas17

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Eliteserien
Spotkanie: Lillehammer- Sarpsborg
Typ: Lillehammer -1
Kurs:1,90
Bukmacher: Bet365
Lillehammer w ostatnich 2latach nie mialo wiekszych problemow z druzyna Sarpsborga Na ostatnie 9meczy wygrali 7 przy czym tylko jeden roznica jednej bramki. Sarpsborg na 14 meczy tego sezonu na wyjezdzie doznal 9porazek.
kiepska analiza
 
M 0

msmagacz5

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna - Copa Del Rey
spotkanie : Valencia - Atletico Madryt
Typ : Dokladny wynik 1 poł - 0 : 0
kurs: 2.75
Bukmacher : Bet365

W ostatnich 5 meczach Valenci z Atletico Madryt, na stadione Estadio Mestalla, w 3 na 5 meczy wynik 1 połowy był 0 : 0. Atletico w weekend czeka cięzkie spotkanie z Barceloną, wiec nie wystawia najlepszego składu, aby sie nie zmeczyli na mecz z Barcą. Valecnie w weekend tez czeka cięzka wyprawa, mianowicie mecz z Celta Vigo, które walczy o utrzymanie, a to raczej wiadome, ze z outsiderami gra sie najcięzej. Mysle że mnie Valencia i Atletico nie zawiodą słabą skutecznościa w 1 pol. ???? Mysle ze rowniez sprawdzic sie moze HT/FT X/1 po kursie 7.50, dla mniej odważych X w pierwszej połowie po kursie 2.20
✅ 175
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, CLS
Spotkanie: Shaun Murphy - Robert Milkins
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365


Milkins pięć meczów i pięć porażek, gra totalnie beznadziejnie. Nie sądzę, aby specjalnie się tutaj wysilał, nawet walcząc o jakieś zachowanie twarzy. Po prostu nie ma nawet na to argumentów. Dla Murphy&#39;ego mecz za to bardzo, bardzo istotny. Co prawda obecnie jeszcze trwają inne mecze i nie można do końca powiedzieć o co zagra Szon, ale na pewno będzie to mecz o coś - albo o lepsze miejsce w grupie, albo w ogóle o awans do play-off, a może nawet o pozostanie w grze, bo ciągle szanse na wyprzedzenie Murphy&#39;ego (o ile ten przegra z Carterem) ma Bingham. Dlatego też powinien sprawę wygranej załatwić szybko i jak najwyższym wynikiem i stąd typ ryzykowniejszy, bo z handicapem. Wiadomo, format tego turnieju jest jaki jest, kurs też nie rozpieszcza, ale mimo wszystko warto.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Słowacja
Spotkanie:Hk Skp Poprad - Hc Kosice
Typ:2
Kurs:2,00
Bukmacher:William Hill
Data i godzina:07.01.2014 g.17.00
Analiza.
Liga Slowacka w hokeja na lodzie i spotkanie pomiedzy zespolami Hk Skp Poprad - Hc Kosice .Stawiam w tej konfrontacji na wygrana gosci czyli lidera Slowackiej Ekstraklasy.Przewodza oni w tabeli z ogromna przewaga punktowa,sami maja na koncie 87 punktow,natomiast druga ekipa Nitra 74 oczka zdobyte.Ich dzisiejszy rywal natomiast jest na miejscu 4 z 59 punktami zdobytymi,tak wiec przewaga dzisiejszego faworyta ogromna a i kurs warty gry...Po co kombinowac skoro forma ostatnio swietna i na 6 ostatnich spotkan same wygrane bardzo pewne...A na wyjazdach spisuja sie takze swietnie...
05/01/14 EXTR Zvolen - Kosice 1-3
30/12/13 EXTR 37 Piestany - Kosice 1-5
15/12/13 EXTR Banska Bystrica - Kosice 2-4
Tak wiec widac,ze na wyjazdach graja bardzo dobrze,natomiast Poprad ostatnio bez szalu...na 6 ostatnich spotkan 3 wygrane i 3 porazki w tym miedzy innymi w ostatniej kolejce porazka 4-1 z 10 zespolem Ekstraklasy Zilina,a wczesniej wymeczone zwyciestwo u siebie 3-2 ze Zvolenem(6 miejsce) i porazka z Piestanami (5 miejsce) u siebie 3-5.Historia ostatnich spotkan takze po stronie Hc Kosice ...
06/12/13 EXTR Poprad - Kosice 0:3
03/11/13 EXTR Kosice - Poprad 5:0
11/10/13 EXTR Kosice - Poprad 2:1 (OT)
15/09/13 EXTR Poprad - Kosice 1:3
24/08/13 TK Poprad - Kosice 3:5
18/03/13 EP Kosice - Poprad 3:1
Tak wiec widac,ze rywal bardzo pasuje dzisiejszym gosciom bo wygrywali w ostatnim czasie z nimi prawie wszystko,wiec dzisiaj licze na podtrzymanie tej serii...
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Mecze Towarzyskie / Piłka nożna
- Wolfsburg : Vitesse
- ile rzutów rożnych / powyżej 9
- 2.05 / Bet365

.. myślę że warto skorzystać z kursu jaki wystawił bet na rzuty rożne w tym spotkaniu , analiza na temat tego spotkania już została fajnie opisana i trudno się nie zgodzić z tym że na przeciw siebie dziś stają dwie dobrze grające ekipy z jednej strony Wilki którzy ostatnio radzą się super w Bundeslidze i ida od zwycięstwa do zwycięstwa co w efekcie daje im wysoką 5 pozycję i z niewielką stratą do miejsca nr.3 , z drugiej strony lider Holenderskiej Eredivisie , zajrzałem w sprawie mojego typu na ich występy w ostatnich meczach ligowych i można powiedzieć że jeżeli chodzi o rzuty rożne to obie ekipy sporo ich wykonują np. Vitesse w meczu z Cambuur miało 7 a Wolfsburg w meczu z Freiburgiem także 7 , wiem że to tylko mecz towarzyski a więc wypróbowanie jakiś wariantów gry , zgranie się zawodników bo i na pewno podczas meczu będzie sporo zmian tak więc liczę że i rzutów rożnych może być sporo , oby 10 tyle mi starczy !
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &gt; Capital One Cup
Spotkanie:
Sunderland vs Manchester United
Typ:
1X
Kurs:
2.10
Bukmacher:
bet365

Po tym jak wyglądały ostatnie mecze czerwonych &quot;diabłów&quot; spokojnie można grać w stronę gospodarz. United ostatnie mecze to min. przegrane po 1-2 z Tottenhamem i Swansea, zwycięstwo z Norwich 0-1 i z Hull 2-3 lecz wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Można powiedzieć, że w meczu z Hull gdyby nie Rooney który trochę ożywiał ich grę to wrócili by z tego meczu nawet bez 1 pkt. Dziś goście wystąpią bez: Fellainiego, Naniego, Jonesa, Van Persiego, Younga, Rafaela, Ferdinanda oraz Ronneya. Sunderland w ostatnich 5 meczach odniósł jedną porażkę z Aston Villą, lecz wynik nie odzwierciedlał tego co dział się na boisku. Trzy remisy i wyjazdowe zwycięstwo z Evertonem. Gospodarze wystąpią bez : Cuéllara i Westwooda.;)
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom