>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.01.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 50,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 7. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
D 3

dusiaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Football League Cup Spotkanie: Sunderland – Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher:
Unibet Dzisiaj zapraszam wszystkich na pierwszy mecz półfinałowy w pucharze Ligi Angielskiej. W spotkaniu udział bierze faworyzowane MANU oraz Sunderland (ostatnie miejsce w PL!). W ostatnich pięciu meczach drużyna z Manchesteru znaczenie lepiej radziła sobie w wyjazdowych spotkaniach. W niedzielę United byli bardzo nieskuteczni (porażka ze Swansea), a także zdecydowanie było widać brak Rooneya, który prawdopodobnie wróci na spotkanie z zespołem Dzikich Kotów. Do składu na mecz pucharowy wracają, także liderzy linii defensywnej Vidic, Carrick oraz Evra, na bramce prawdopodobnie miejsce zajmie De Gea. Natomiast Sunderland w pięciu ostatnich meczach wygrał tylko raz: z Evertonem. W Pucharze Ligi Sunderland sprawił jedną z największych niespodzianek eliminując Chelsea Londyn po dogrywce, choć był to niezwykły mecz jestem praktycznie pewien, że ten wynik się nie powtórzy w spotkaniu z Czerwonymi Diabłami. Podsumowując, dla Sunderlandu dodatkowy mecz w tygodniu jest z pewnością ogromnym ciężarem i problemem ze względu na dość szczupłe rezerwy zespołu. Jeśli przyjrzymy się bliżej dotychczasowym meczom United w tym sezonie zauważymy, że piłkarze Davida Moyesa zdecydowanie lepiej grają zaraz po kompromitujących porażkach. Warto wskazać, także uwagę, na brak liderów, którzy ciągnęli grę zespołu za czasów Sir Alexa. Jednak wykonując bilans zalet i wad obydwu drużyn mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ekipa Czerwonych Diabłów zrobi wszystko, żeby wygrać ten mecz i przełamać złą passę po 2 ostatnich spotkaniach.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka&gt;NBA
Spotkanie: LA Clippers - Orlando Magic
Typ: Orlando wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie NBA, pomiędzy ekipami Los Angeles Clippers, oraz Orlando Magic. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest w tym spotkaniu drużyna gospodarzy, która na własnym parkiecie spisuję się w tym sezonie bardzo dobrze, na 17 rozegranych spotkań,wygrała aż 13 razy normalnie + raz po dogrywce i zanotowała tylko 3 porażki. Goście w meczach wyjazdowych mają dużo słabszy bilans, na 15 spotkań wygrali tylko 3 razy, zanotowali też 9 porażek, oraz 3 porażki po dogrywkach. Dla mnie jednak to właśnie ekipa gości jest faworytem do wygrania tego spotkania, gospodarze po prostu nie potrafią grać z drużyna Orlando co pokazuję 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi dwoma drużynami, gdzie Clippersi we własnej hali przegrali wszystkie te mecze, a jutrzejszych gości nie pokonali od 2006 roku, co daje według mnie jakieś szanse drużynie Orlando. W tym spotkaniu u gospodarzy nie zobaczymy: Reddicka, Chrisa Paula, Waynsa , pod znakiem zapytania stoi występ Bullocka. Najbardziej będzie brakowało Chrisa Paula,który ostatnio zdobył 17 punktów i zaliczył 14 asyst. jego brak może być tutaj decydujący. W zespole gości nie zagra tylko Nikola Vucević, ale to też nie jest w 100% pewne. Według mnie goście mają spore szanse na wygranie tego spotkania,statystyki poprzednich spotkań przemawiają za nimi, brak Chrisa Paula też może im tutaj tylko pomóc.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Spotkanie: A. Radwańska - B. Mattek-Sands
Typ: 2 +1.5 seta
Kurs: 2.30
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Krótko i na temat. Amerykanka idzie jak burza w tym turnieju, bardzo gładko , bez rzadnych kłopotów przebrnęła eliminacje i w pierwszej rundzie wyrzuciła z turnieju będącą w formie pod koniec ubiegłego sezonu Bouchard, z którą Radwańska męczyła się w Perth podczas pucharu Hopmana. Dodatkowo Isia nie jest jeszcze w pełni dyspozycji, przed Nami AO i to jest priorytet dla Radwańskiej, myślę, że jutro gładko nie pokona Amerykanki, ba może mieć nawet problemy z wygraną z naładowaną energią przeciwniczką. Do tego dochodzi fakt, że Radwańska zmaga się z lekką kontuzją z ostatniego turnieju, który jednak dograła do końca, czyli kolejny mały plusik po stronie Amerykanki. Ja spróbuję trochę inaczej, bo nie bawię się już w handicapy gemowe, wiele razy sie na nich juz przejechałem, ten jest bardzo ciekawy i myslę, że spokojnie zostanie pokryty, zaryzykuję bardziej, myślę, żę Bethanii spokojnie jest w stanie ugrać jutro seta, a kurs na to bardzo interesujący. Linia 19.5 gemowa też powinna jutro zostać spokojnie pokryta, bo jeśli Isia jutro wygra to po długim, bardzo zaciętym spotkaniu. GL.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: Halifax - Salisbury
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 07.01.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich do Anglii i ligi Conference Premier czyli piątego poziomu rozgrywek.
W mieście Halifax na stadionie The Shay miejscowy zespół Halifax Town podejmie drużynę przyjezdnych Salisbury.
Halifax rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia osiem spotkań w których zdobył czterdzieści dwa punkty po dwunastu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dziesięciu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 53-44.
Salisbury zdobył czterdzieści oczek w swoich dwudziestu czterech rozegranych do tej pory meczach po dwunastu zwycięstwach, czterech remisach oraz ośmiu porażkach co obecnie daje dziesiąte miejsce w angielskiej Conference Premier z bilansem bramek który prezentuje się 36-31.
Gospodarze u siebie zagrali piętnaście meczy i zdobyli w nich trzydzieści sześć oczek po jedenastu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 40-15.
Goście na wyjazdach zdobyli jedenaście punktów w swoich jedenastu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-17.
Moim zdaniem w tym meczu to Halifax Town zgarnie trzy oczka zresztą kolejne jak grają u siebie gdyż gospodarze tego meczu w tym sezonie to drużyna typowo bardzo dobrze grająca u siebie gdzie zdobyła do tej pory prawie wszystkie swoje punkty strzelając przy tym ogromną ilość czterdziestu bramek czyli są też u siebie najskuteczniejsi w całej lidze biorąc pod uwagę jak zespoły grają u siebie a Salisbury lepiej gra u siebie niż na wyjazdach co widać po ich zdobyczach punktowych jak również strzelanych oraz traconych bramek, jak już pisałem trzy punkty o które będzie się toczyła walka na boisku zostaną w miejscowości Halifax na stadionie The Shay miejscowego Halifax Town.
ZWROT
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
MECZ : PHILADELPHIA _ MENNESOTA
TYP : UNDER 221.5
KURS : 1.76
BUK : Bet 365

Na razie passa, więc zapodaje moim zdaniem typki warte gry.
Dzis w Wells Fargo Center w Philadephii gospodarze podejma
drużynę Minnesoty. Najpierw chciąłbym skupic sie na gospodarzach.
Na 4 ostatnie wyjazdowe mecze, 4 wygrane! Kolejno 99:101 (total 200) @ PTB,
104:113 (total 217) @ KINGS, 102:114 (total 216) @ DEN, 104:111 (total 215) LAL,
w szczególności ten ostatni robi wrażenie, gdzie zatrzymali Portland, które
rzuca conajmniej 110 i w góre, statystyki zawodników tez nam troche
odpowiedzą na pytanie dlaczego tak ptk padło w meczu. Lilard zagrał 35min
i przez ten czas miał 33% skuteczność z gry 6-20 i 18% z rzutów
za 3ptk.. Aldridge nie lepszy bo 23% z gry 13-30! a biegał tyle co Lilard.
Za to skuteczność zawodników Philadelphi o niebo lepsza Young 14-20 (70%)
za 2ptk i Turner 9-20 (45%) za 2. A więc defensywa zadziałała dobrze
i nie poszli na wymiane punktów w przeciwieństwie do Minessoty w ostatnim
meczu z Oklahomą 111:115, sam Durant rzucił 48ptk i miał 13 osobistych w tym (16-32 z gry)
Ostatnie mecze Minnesoty to 3 razy jako gospodarz 111:115 (total 226) @ oKL,
124:112 (total 236) @ NOP, 98:100 (total 198) @ DAL i jako gość w Millwakue
95:117 (total 212). a Więc jednym zdaniem mega ofensywna drużyna. Moim Zdaniem
aby Philadelphia mogła liczyc w dzisiejszym spotkaniu na zwyciestwo
musi zagrac dobrze w defensywie i nie moze isc na wymiane cioców.
Ostatni mecz rozegrany meczy tymi drużynami odbył sie 12.12.2013r i wtedy
Minessota jako gospodarz zwycięzyła 106:99 a więc tez undorowy
wynik. Ja dzisiaj proponuje MEGA, ale to mega bezpieczną linie
na te mecz, a więc 221.5. Ta linia jak juz pisałem nie była pokrywana
przez dzisijeszych gospodarzy a goście 2/4 meczy ją przekroczyli gdzie
w tych 2 przypadkach są to ultra ofensywne druzyny, czyli Oklahoma
i Nowy Orlean. Wchodze śmiało w ten bet i zachęcam innych również
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets @ New York Rangers
Typ: New York Rangers (wlacznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1,68
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Strażnicy ewidentnie widać, że na przekroju ostatnich tygodni wrzucają &quot;ogień na tłoki&quot; , bo tak najprościej można określić sytuację, kiedy zespół mający
widoczne i wręcz bolesne przestoje w ofensywie, nagle oddaje 50 strzałów w meczu i trafia 7 krążków na silnym terenie w Ontario. Pozostaje tylko liczyć, że to nie &quot;wypadek&quot; przy pracy i będą w stanie kontynuować misję na tym etapie, tym bardziej że połówka sezonu za pasem i czas najwyższy wybudzić do życia twierdzę w Madison Square, która jeszcze w ostatnich dwóch sezonach była trudna do zdobycia.
Gościć będą dziś zespół dobrze im znany, z którym dokonali ponad rok temu potencjalnie bardzo wartościowy deal na kilkuletnią skalę sprowadzając Rick&#39;a Nash&#39;a, choć wiadomo - to sprawa czysto dyskusyjna. Do konkretów - Jackets to taki typowy zespół, który raz na &quot;ruski&quot; rok wpada, wykonuje robotę i odjeżdża. Zdarza się to stosunkowo rzadko, ale jeśli trafią na konkretny dzień, to efekty są widoczne. Bardzo często jednak brakuje tej płynności, solidnej postawy w defensywie i pełnego zaangażowania przez
60 minut, stąd tez grają dość pasywnie i bez polotu. Dziś prawdopodobnie do Hortona, który powrócił do składu po kontuzji , dołączy również między słupki Bobrowsky, jednak nie ma się co oszukiwać - brak regularności, ta kontuzja pachwiny i zdecydowanie słabsza dyspozycja w porównaniu do poprzedniego sezonu na pewno nie przyniesie tej ekipie korzyści z aktywnymi ostatnio Strażnikami.
⛔ 100
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
1 (ML)
3.48
Pinnacle
Philadelphia wraca do siebie po udanym turnee na zachodzie, gdzie jako totalny underdog, wygrali 4 mecze z rzedu. W tym ostatnie z Portland. Jak mozna zauwazyc szybko i bez kompleksow wyrabiaja na poczatku meczu przewage, ktora stopniowo tracą, przez brak dostatecznej obrony, ale ja zaryzykuje i postawie na nich w dwoch polowach. Jeszcze w grudniu grali z Minnesota i w pierwszej kwarcie, wyrobili przewagę 19 punktow ale nie udalo sie wygrac. Tym razem sadze ze bedzie inaczej, bo teraz maja do dyspozycji Michael Carter-Williams, ktorego zabraklo wlasnie w tamtym meczu a i tak jak widzimy Philly zdolala sie utrzymac blisko. Teraz graja u siebie co powinno dodac im wiecej motywacji by pokazac wlasnej publicznosci, ze te wygrane nie byly dzielem przypadku. Sam stawialem na Portland w ich ostatnim meczu, ale musze przyznac ze byla to glupota. Kiedy mamy do czynienia z dwoma druzynami o charakterystyce jump-shooting, mniej uzywajace swoich wysokich, ze slaba obrona, zawsze jest szansa ze to underdog bedzie mial lepszy dzien i takie faworyzowanie jednej z druzyn jest nie na miejscu. Co Minnesote ma do zaoferowania, swoja grą? Moim zdaniem nic lepszego co mial Portland a w dodatku graja na wyjeździe co po raz kolejny powtarzam, bo jak do cholery moga byc tutaj az tak faworyzowani. No dobra jesli wezmiemy pod uwage ze druzyny po turnee z zachodu wracaja troche zmeczone i przeciwnicy moga ich przygasic, tak jak np bylo ostatnio z Miami, ktore przegralo z GSW. Ale mamy tutaj do czynienia z druzyna mloda, wiec nie sadze zeby byli az tak zmeczeni. Michael Carter-Williams doznal lekkiego wstrzasu w koncowce meczu z Portland ale juz z nim wszystko ok. U Minnesoty zabraknie solidnego w defensywie Mbah a Moute, ktory gral w pierwszym meczu co mysle odczuja goscie teraz. Ofensywa Sixers wyglada w tym momencie bardzo dobrze, znakomicie wykorzystuja kazdy przestoj przeciwnikow i szybko zdobywaja punkty. Minnesota na wyjazdach gra slabo (6-11) a ostatnio jest w niekonsekwentnej formie. Maja ta skutecznosc co prawda ale w obronie to graja jedynie ciut lepiej od gospodarzy, chociaz ci ostatnio sie w tym elemencie troche poprawili. Nie widze zatem powodu by faworyzowac -7 gosci.
⛔ 100
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Valencia - Atl. Madrid
Typ: Atletico Madrid win and over 2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: comeon
Atl. Madryt jest drużyną która w tym sezonie zrobiła na mnie największe wrażenie. Jak równy z równym walczy z Realem i Barceloną ( wygrana na wyjedzie z Realem 0:1, 2 remisy z Barceloną). Tzn to już jest kolejny sezon w którym Atl. Madryt w porzednich sezonach również potrafiło z tymi rywalami grać dobrze, aczkolwiek zawsze traciła punkty z słabszymi rywalami. W tym sezonie jest inaczej, nie tracą głupio punktów, grają uważnie. Ostatni mecz o tym świadczy, grali rozważnie nie szarżowali tempa, czekali aż przeciwnik się odkryje i wykorzystali swoją szansę( 0:1 z Malagą).
Valencia jest drużyną, która gra dobrze u siebie 5-1-4. Ale te 4 porażki były z Realem Madryt i Sociedad, Barceloną. Widać po tym że jak muszą zagrać z silniejszym przeciwnikiem, to już nie jest tak łatwo.
Mecz z
Barceloną : 2:3
Realem Madryt : 1:2
Realem Sociedad : 2:3
Uważam że mecz będzie wyrównany, obie strzelą , ale to Atletico wykorzysta swoją szansę i wygra ten mecz.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP SYDNEY
Spotkanie: MATOSEVIC - MAYER
Typ: over 21,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: PINNACLE
Analiza: Dla mnie w tym meczu istnieje wielka szansa na 3 setowy pojedynek. Choć po prawdzie przy takiej linii i 2 sety mogą dać over. Obaj zawodnicy w niezłej dyspozycji. Bo i Niemiec w Doha miał na rozkładzie samego &quot;Panicza&quot; Murraya, ale też 3 setowe batalie z naszym Michałem i &quot;cyganem&quot; Hanescu. Z kolei Matosevic Brisbane, ograł 2 bardzo dobrych grajków Benka i Sama (i nawet egzekucja od Rogera nie zmienia tego wg mnie). Wiadomo, że Florek grać umie i raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Co go bardzo wyróżnia w cyklu ATP , to ten &quot;archaiczny&quot;, jakby rodem z lat 30 biegłego stulecia oburęczny forhend (coś, co w WTA możemy zaobserwować u Niculescu). Wygląda to co prawda komicznie, ale potrafi napsuć dużo krwi niemal każdemu rywalowi (szczególnie ofensorom, którzy akurat mają zły dzień). Matosevic to gracz o większej sile ofensywnej z lepszym podaniem (chyba w 2011 czy 2012 był uznany za objawienie roku w ATP). Zatem obaj bardzo solidni, ale też obaj ze swym poziomem nie są w stanie przekroczyć pewnych &quot;progów&quot; w ATP (i nie zmienia tego fakt, że Florek potrafił ogrywać samego &quot;koksa&quot; Nadala czy Murraya). Takie zestawienie zwiastuje wielką szanse na 3 sety. A jeśli obaj panowie będą skrupulatnie pilnować własnego podania to miejmy nadzieję, że 2 sety też załatwią nam kasę.Brałem też uwagę over w meczu 2 &quot;młotków&quot; Querreya i Pospisila, bo to wygląda jak wymarzone spotkanie pod tie-breaki, ale z uwagi na krecz Vaska w Chennai wycofałem się z tego, bo nie wiem co mu tak naprawdę dolega.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elephunk 28

elephunk

Użytkownik
Koszykowka, NBA
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves ::: Nikola Pekovic over 30,5 (points + rebounds) [included OT] ::: 1.80 ::: Betsson
Pekovic jest w fantastycznej dyspozycji. Obok Kevina Love&#39;a to zdecydowanie najlepszy gracz w ekipie Wilkow. W obecnej formie jest zdecydowanie lepszy od centra Sixersow - Spencera Hawesa.
Ostatnie spotkania Czarnogorca biorac pod uwage tylko zdobyte punkty + zbiorki:
vs. Wizards; 18 punktow, 10 zbiorek
vs. Bucks; 19 punktow, 11 zbiorek
vs. Mavericks; 18 punktow, 10 zbiorek
vs. Pelicans; 22 punkty, 7 zbiorek
vs. Thunder; 31 punktow, 11 zbiorek
W kazdym z tych spotkan wynik punktow wraz ze zbiorkami oscyluje w okolicach 30. Wiadomo, ze to loteria, niekiedy &quot;wszystko siedzi&quot; i gra dobrze idzie, czasem idzie nieco gorzej. Wybierajac ten typ kieruje sie stabilna, rowna forma Pekovicia, ktory jest bardzo powtarzalny. Oklahoma, przeciwko ktorej mial over z mojego typu nie broni zbyt dobrze, podobnie jest z Sixersami, ktorzy w ostatnich pieciu spotkaniach stracili 581 punktow.
W ostatnich dziesieciu grach Pekovic zdobyl srednio 22.6 punkta oraz zebral 9.7 pilek, w meczu rozgrywanym przeciwko Philadelphi rzucil 20 punktow i mial 10 zbiorek.
Jak widac typ jest dosyc ryzykowny, nie ma co grac &quot;grubo&quot;, ja z pewnoscia zagram ten typ, nawet za drobne, zaryzykuje, poniewaz chodzil za mna caly dzisiejszy dzien.
Powodzenia!
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Andujar P. / Marrero D. v Huey T. / Inglot D. 1,50 William Hill
Dzisiaj próbuje zagrać coś z debla. Doświadczona para filipińsko-brytyjska zmierzy się z hiszpańską parą, która pewnie zagra ze sobą ten jeden turniej i to będzie na tyle. Marrero tym razem bez Verdasco, jako partnera wybrał sobie Andujara, często pojawiającego się w grze podwójnej, jednak nie osiągającego zbyt dobrych wyników. Nie muszę przypominać, że Pablo i David nawierzchni twardej nie uznają za ulubioną ale warto dodać, że nawet tak dobry i doświadczony gracz deblowy jak Marrero ma na hardzie, w grze podwójnej blians ujemny (28-30). Rywale znów najwięcej meczy rozgrywają na nawierzchniach twardych, gdzie czują się najlepiej. Marrero w grze deblowej bez kolegi Verdasco nie robi na mnie takiego wrażenia, partner Andujar to typowy średniak, który potrafi błysnąć na nawierzchni ziemnej a nie na kortach twardych...
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 87

k95

Użytkownik
Tenis - WTA Sydney
Makarowa-Suarez Navarro
Typ 1
Kurs 1,43
Betclic
Kursy lecą w dół bo to pewniak do bólu. Makarowa to zdecydowanie wyżej notowana zawodniczka a w 1 rundzie odprawila Jelene Jankowic. Suarez Navarro meczyla wie niemiłosiernie z anonimowa rywalka i prawdzie mówiąc nie powinna juz grac w tym turnieju. Ostatni ich pojedynek prawie rok temu wygrała właśnie Makarowa i nie przewiduje tutaj żadnych problemów. Po prostu Hiszpqnka nie ma żadnych atutów w tym meczu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tenis - Sydney
Agnieszka Radwańska - Bethanie Mattek-Sands
over 19.5 gems
1.83
bet365

Według mnie bet totalnie warty zagrania. Mattek-Sands jest w bardzo dobrej formie łatwo pokonując wczoraj kanadyjkę Bouchard, eliminację też wygrała bez problemu, jednak ze słabszymi rywalkami. Radwańska natomiast nie jest jeszcze w optymalnej formie co pokazał Puchar Hopmana gdzie męczyła się z niżej notowanymi rywalkami. Po Pucharze nasza rodaczka ma także małe problemy z kontuzją i według mnie nie będzie grała na 100% swoich możliwości. Według mnie Amerykanka jest ma na tyle dobrą formę, że sprawi Agnieszce problemy w tym meczu i na pewno ugra parę tych gemów o ile nie cały mecz.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
atp auckland
Philipp Kohlschreiber vs Pablo Carreno;
buk: pinnaclesport
kurs: 5,11
typ: Pablo Carreno
dlaczego hiszpan? w pojedynku tym widze po pierwsze roznice wieku: 8 lat młodszy Hiszpan, mieszkaniec Barcelony kontra zawijajacy milke w sreberka obiezyswiat co sie mu podatkow nie chciało płacic w Niemczech ???? 10 cm wyzszy Hiszpan ???? to juz te 10 cm przekłada sie na trudnosc serwisu, ????
4 kg ciezszy Hiszpan ???? mam nadzieje ze 4 kg wiecej miesni by zmiesc przeciwnika w proch i pył, i przedewszystkim kasa misiu kasa, tu jest skala 1:20 w zarobionej oficjalne na kortach sumie, wiec jak jak kazik spiewa: poeta głodny jest bardziej płodny ????
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Orlando Magic
Typ: Under 195,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Godzina: 04:30
Analiza:
Zapraszam na jedno z trzech jutrzejszych spotkań w NBA a mianowicie mecz Clippersów z Magicami.Jak dla mnie w tym meczu nie padnie zbyt wielu punktów i mecz zakończy się underem 195,5.Dlaczego tak sądzę.Najważniejszy czynnikiem jest brak w ekipie Clippersów Chrisa Paula.Rozgrywający i jeden z liderów ekipy z Los Angeles nabawił się kontuzji w meczu z Dallas i wypadł z gry na 6 tygodni.Nie tylko wyrabiał on normę 20 punktów na mecz ale także był idealnie zgrany z drugim liderem Clippersów Blake&#39;em Griffinem a teraz tego zabraknie.Było już to widać w meczu z San Antonio Spurs gdzie Clippersi zgrali słabo i zdobyli zaledwie 92 punkty i przegrali bardzo znacząco.Gram w tym meczu over także ze względu na fakt że Los Angeles zagrają z jedną z najbardziej underowych graczy tego sezonu NBA a mianowicie Orlando Magic.Magicy nie mają w swoim zespole takich zawodników którzy gwarantują 100 punktów na mecz.W ostatnich meczach osiągnęli taki wynik zaledwie 2 razy a teraz kiedy grają z tak klasową ekipą jak Clippersi więc będzie to tym bardziej trudne.Teraz możemy spojrzeć na statystyki H2H.W 28 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami aż 16 razy padał taki under więc daje to pozytywne spojrzenie na granie dziś tego underu.W ostatnich 2 meczach padał wyniki 98:90 oraz 76:86 dlatego dziś nie waham się i gram ten under dość zdecydowanie.Myślę że z Paulem w składzie można by było grać mocny handicap w stronę Clippersów jednak bez tego zawodnika jestem przekonany że to może być na prawdę zacięty mecz który nie będzie obfitował w zbyt wiele punktów.Przypomnę tylko że LAC to 4 drużyna konferencji zachodniej natomiast Orlando Magic to przedostatnia czyli 14 drużyna konferencji wschodniej, obstawiam zwycięstwo Clippersów ale myślę że nie będzie to okraszone jakimiś wielkimi zdobyczami punktowymi.Powodzenia!!!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Valencia - Atletico Madryt
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapowiada nam się ciekawy mecz w CdR. Jeżeli ktoś się decyduje tu na BTTS czy overka to polecam brać póki stoi, bo niedługo polecą w dół. Nie wyobrażam tu sobie nudnego meczu.
- Myślimy już o spotkaniu pucharowym z Valencią. Każdy kto uważa, że odpuścimy sobie rozgrywki Pucharu Hiszpanii w tym sezonie, jest w błędzie- Diego Godin. Dałem to na wstępie, by nie czytać zaraz kontrargumentów, że Atletico odpuszcza to spotkanie bo w sobotę gra mecz z Barcą. Mecz ten odbywa się we wtorek o godzinie 22. Do soboty godziny 20 jest dużo czasu by bardzo dobrze się przygotować. Wracając do sedna, podam ciekawą statystykę - Valencia na 17 meczy u siebie z Atletico tylko dwa razy nie potrafiła strzelić gola.
-Musisz wygrywać mecze we wcześniejszych rundach nim dotrzesz do finału. Historia klubu zmusza nas do tego by zawsze wychodzić na boisko z myślą o zwycięstwie. Nie wiem dlaczego mielibyśmy nie wygrać, powiedział Antonio Pizzi. Valencia nie stoi z góry na straconej pozycji. Na pewno oglądali sobotni mecz Malagi z ich przyszłymi rywalami i zobaczyli jednak, że można im się przeciwstawić. Nietoperze są na pewno podbudowani wygraną z Levante. Myślę , że stać gospodarzy na co najmniej remis w tym meczu. Jeżeli strzelą gola pierwsi Atletico będzie musiało zaatakować. W przypadku przegranej mają nikłe szanse na awans, zważając na fakt, że rewanż odbywa się na trudnym terenie jakim jest Vincente Calderon. O gola gości raczej się nie martwię, bo gra tam pewien zawodnik o imieniu Diego :p Nawet jeżeli on sam go nie strzeli to pewnie coś wypracuję tak jak w meczu z Malagą. BTTS po dobrym kursie wydaje mi się tu najlepszym rozwiązaniem. Powodzenia, pondro!

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sydney
Spotkanie: Struff J-L. ( +1,5 seta) - Cilic M.
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet-at-home
Po tym co ostatnio pokazuje Struff jak najbardziej stać go na przynajmniej wygranie seta w starciu z Chorwatem. Ostatni sezon był dla Niemca świetny, grał regularnie w przeciewieństwie do Cillica. Wczoraj Struff wygrał z dobrze dysponowanym Vaselym. Świetnie czuje się w klimacie Australijskim, do tego pokonał Kukushkina i Devvarmana. Cillic wciągu pół roku grał tylko 5 razy. Jedynie 3 razy w tym sezonie, 2 razy stracił seta. On potrzebuje regularności, rytmu meczowego, a póki co go nie ma. Utalentowany Niemiec jeśli tylko się nie przestraszy powienien spokojnie ugrać seta z Cillicem, stać go na to.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: LA Clippers - Orlando Magic
Typ: Arron Afflalo over 19,5 punktów
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: Kontynuuję bardzo słabą passę, niewiele wpadło typów w poprzednim tygodniu i najwyższy czas żeby znaleźć coś konkretnego. Kilka tygodni temu pisałem podobną analizę co do Afflalo:
Afflalo to niewątpliwie jeden z wyróżniających zawodników ligi i nie miał za dużego wpływu na przeprowadzkę do takiego zespołu jak Magic. W bieżącym sezonie notuje bardzo dobre statystyki rzutowe, średnio ponad 20 pkt, solidna skuteczność i przede wszystkim regularność. Stara się ciągnąć całą drużynę jak tylko potrafi, jednak wyników nie ma z powodu ogrywania młodych. Afflalo spokojnie grałby w podstawie w większości klubów w NBA - być może w przyszłym sezonie znajdzie się w porządniejszym teamie. Przeciwko Knicks nie powinien mieć ciężkiej przeprawy, zagra zapewne na dwójce na której gra chyba Smith choć nie jestem całkowicie pewien bo w Knicks ciągle wystepuja rotacje w składzie. Minuty ma zapewnione, a Orlando przynajmniej przez 3/4 spotkania najprawdopodobniej wytrzyma więc Afflalo swoje rzuci i koło 20 punktów zawiśnie.
Obecnie różnica jest tylko w skuteczności Afflalo, ponieważ poprzednie trzy spotkania na niskiej skuteczności jak na jego możliwości. Jednak nie jest zła wiadomość bowiem to zawodnik regularny i nie powinien mieć problemów z wykręceniem 20 punktów przeciwko Los Angeles. Przede wszystkim Afflalo wraca do Los Angeles - miejsca, gdzie się wychował więc z pewnością będzie mu bardzo zależało na dobrym występie. Po drugie w ostatnim meczu z Clippers rzucił ponad 20 punktów w ubiegłym sezonie, a teraz jest w znacząco lepszej dyspozycji. Dodatkowo Crawford zagra najprawdopodobniej na jego pozycji, a każdy orientuje się jak słabym obrońcą jest Jamal. Oczywiście potrafi seriami zdobywać punkty, ale defensywa nie jest jego mocnym punktem. Jeśli chodzi o minuty, to nie ma się czego obawiać , bo Arron gra minimum 35-40 min na mecz nawet w przypadku blowoutu. Zabraknie Paula, więc Clippers powinien się użerać z Magic przez nieco dłuższy czas, ale i tak jestem dobrej myśli co do overa punktowego Afflalo. Trzy byłe spotkania ma już za sobą i powinien skupić się na najbliższym pojedynku. Arron jest zawsze aktywny w ataku, nie jest też najgorszy w zbieraniu, a piłki będzie dostawał od swoich partnerów. Linia zaniżona w porównaniu do ostatnich tygodni, przypuszczam że utrzyma się do rozpoczęcia spotkania.
⛔ 100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Spotkanie: Radwanska A - Mattek Sands
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: bwin
O drugiej w nocy pierwszy mecz turniejowy Agnieszki w tym roku. Po towarzyskim Pucharze Hopmana nadszedł czas na turniej w Sydney, gdzie jak dla mnie, w dzisiejszym meczu Agnieszka jest bardzo przeceniona. Polka w Perth poza meczem z Pennettą zagrała trzy wyrównane mecze i nie prezentowała formy, którą miałaby podbić Melbourne. Przeciętne występy ze Stosur, Bouchard i Cornet nie napawają optymizmem przed pierwszym turniejem Wielkoszlemowym. Turniej Agnieszka kończyła bardzo slabym meczem miksta, gdzie prezentowała się już naprawdę słabo u boku Grzesia Panfila. Na dodatek, Isia miala problemy zdrowotne z choroba, ktora moze odbic sie na jej formie i dzis.
Mattek Sands w Sydney gra poki co znakomicie. Bez straty seta przeszla przez kwalifikacje, a wczoraj nie dala zadnych szans Eugenie Bouchard i wygrala 6-4 6-3. Amerykanka zbiera mnostwo pozytywnych opinii za swoja gre w Australii, a przyczyna tych pozytywnych wynikow moze byc zmiana rakiety i przejscie do Babolata. Mattek Sands jest niewygodną rywalką dla Polki, ponieważ jest jedną z tych zawodniczek z którymi Radwańska nie potrafi sobie radzić i nie ma pomysłu. Ciągłe ataki Amerykanki nie pasują naszej zawodniczce i tak było w Melbourne 2 lata temu, kiedy to Aga przegrywała do pewnego momentu, jednak ostatecznie wygrała całe spotkanie. Póki Mattek Sands trafiała, Isia nie potrafiła odpowiedzieć - tak może być i dzisiaj, a jeśli Amerykanka nie będzie się za często mylić to sensacja bardzo prawdopodobna.
Typ w bwin, gdzie do zaliczenia meczu wystarczy jedna piłka - na wypadek kreczu Agnieszki.
Pozdrawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom