>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.01.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga Sagres
Spotkanie:
Sporting Lizbona - FC Porto
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W dzisiejszym klasyku Ligi Portugalskiej, zmierzą się &quot;Lwy&quot;, czyli Sporting Lizbona, i &quot;Smoki&quot; - FC Porto. Po przeanalizowaniu tego starcia, doszedłem do wniosku, że można spróbować pocelować w tym meczu remis, po ładnym kursie 3,2.
Teoretycznie większą siłą na papierze dysponuje Porto, która jest rekompensowana przez atut własnego boiska Sportingu. Tyle ogółów, zagłębmy się więc w szczegóły. Porto to nie jest TO Porto z zeszłego roku, które pod wodzą Andre Villasa-Boasa oczarowało całą Europę. Gołym okiem widać brak Falcao, a Hulk jest w dużo słabszej formie niż rok temu. Miejsce na środku ataku dzisiaj zajmie Kleber, który jest napastnikiem dość przeciętnym, i nie sądzę żeby mógł dużo zdziałać przy zgranej i silnej parze stoperów Sportingu. Stanowią ją Daniel Carrico, 23 letni obrońca stanowiący nadzieje Portugalskiej piłki, oraz doświadczony Oguchi Onyewu, mający za sobą grę w Milanie u boku Alessandro Nesty. Onyewu nie poradził sobie ze względu na kontuzje które go trapiły, ale kto go widział w grze wie, że nie jest wcale gorszy od Mario Yepesa czy Daniele Bonery, którzy do tej pory reprezentują barwy Rossonerich.
Wogóle cała defensywa Sportingu wygląda okazale. Oprócz wspomnianej dwójki środkowych obrońców, mamy najlepszego Portugalskiego bramkarza Rui Patricio, który potrafi wygrać mecz w pojedynkę, na prawej stronie Joao Pereirę, który wygryzł z pierwszego składu Reprezentacji Portugalii samego Bosingwię, a na lewej Emiliano Insuę, który grał w Liverpoolu, i podobnie jak Onyewu nie zdołał się tam przebić ze względu na liczne urazy. Do tego defensywny pomocnik Andre Santos, który świetnie potrafi wspomagać obrońców. Tymczasem w Porto także o dziwo defensywa prezentuje się okazalej od ataku. W bramce doświadczony i pewny Helton, Alvaro Pereira o którego pyta Chelsea, po drugiej stronie szansę debiutu może otrzymać potężnie utalentowany Danilo, a na środku Rolando i Nicolas Otamendi. Ponadto, środek pola Porto jest zorientowany defensywnie, gdyż zależnie od decyzji trenera, zagrają tam Joao Moutinho, Steven Defour lub Fernando.
Wydaje mi się że oba kluby zneutralizują nawzajem swoje ofensywne atuty - obaj najlepsi strzelcy (Ricky van Wolfswinkel i Hulk) ostatnio się zacieli. Ponadto wiadomo że klasyki lubią kończyć się remisami.

Przewidywane składy:
Sporting (4-4-1-1): Patricio - Insua, Onyewu, Carrico, J.Pereira - Capel, A.Santos, Schaars, Izmailov - Elias - van Wolfswinkel

Porto (4-3-3): Helton - A.Pereira, Otamendi, Rolando, Danilo - Fernando, Defour, J.Moutinho - J.Rodriguez, Kleber, Hulk

✅ 220
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Spotkanie : Real M - Granada
Typ: Pierwszy strzelec gola- Karim Benzema
Kurs: 3,75
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Real Madryt zagra u siebie z 13 w tabeli Granadą.Wszyscy przewidują zwycięstwo gospodarzy z dużą ilością bramek.Real szybko narzuci swój styl gry i napewno pierwszy strzeli bramkę.Jako strzelca pierwszego gola wybieram ustawionego na szpicy Karima Benzeme,który jest przewidziany do gry w pierwszym składzie.Francuz jest ostatnio w lepszej formie niż jego konkurent Gonzalo Higuain.Ogòlnie jest bardziej rozwiniętym piłkarzem od Argentyńczyka,ktòry tylko wykańcza sytuacje wypracowane przez kolegów.

✅ 275
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Spotkanie : Real M - Granada
Typ: Wincast : Higuain strzeli pierwszy i Real wygra
Kurs: 3,75
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Dziś na szpicy od pierwszej minuty zagra Gonzalo. Za nim Ronaldo i Benzema, którzy mam nadzieję zaczną meczyk od jakiejś asysty. Prawda jest taka, że w Realu każdy może strzelić gola, jednak Higuain jak dla mnie to taki typowy lis pola karnego obdarzony bardzo dobrą techniką, spokojem, opanowaniem i dziś dostaje szansę od pierwszej minuty więc wypada ją wykorzystać strzelając kilka goli. Tym samym mam nadzieję, że zacznie udowadniać iż jest o niebo lepszym napastnikiem niż Benzema (moim zdaniem...). Wygrana Realu chyba dla każdego kibica to kwestia nie podlegająca dyskusji, sprawą kluczową dla mojego typu jest &quot;kto pierwszy&quot;. Liczę, że mój ulubieniec dobrze zacznie mecz i może nawet uda mu się jakiegoś hattricka ustrzelić.

⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Piłka nożna liga Portugalska
Spotkanie:Sporting Lizbona - Fc Porto
Typ:1
Kurs:2.75
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Spotkani trzeciej i pierwszej drużyny ligi portugalskiej. Bardzo długo już czekamy na porażkę Porto. Bardzo prawdopodobne jest że ta porażka jest bardzo bliska.Ile można nie przegrać w lidze meczu? tym bardziej na wyjeździe gdzie nawet Barca przegrywa. Widać jak na dłoni że Porto nie ma już tej nadnaturalnej mocy która cechowała ich grę w zeszłym roku. ,, Porto to nie jest TO Porto z zeszłego roku, które pod wodzą Andre Villasa-Boasa oczarowało całą Europę. Gołym okiem widać brak Falcao, a Hulk jest w dużo słabszej formie niż rok temu. Miejsce na środku ataku dzisiaj zajmie Kleber, który jest napastnikiem dość przeciętnym, i nie sądzę żeby mógł dużo zdziałać przy zgranej i silnej parze stoperów Sportingu.&#39;&#39; to cytat z kolegi Dankas który typuje wyżej. Masz dobre przemyślenia ale brakuję ci odwagi lub zabardzo przyzwyczaiłeś się do braku porażek Porto. Myślę że ich porażka jest bliższa niż dalsza a kurs będzie na pewno dobry do wzięcia. Sporting gra bardzo dobrze a przy tym nie dawno przegrał więc jest oczyszczony z pass. Przypomnę tylko jak Barca przegrała na kolejkę przed meczem z Realaem a Real miał trzydzieści tysięcy meczy bez porażki to na co ni liczyli? musieli to przegrać,i tak tam jest co roku.

⛔ 100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Portugalia Liga Sagres
Spotkanie: Sporting L.-FC Porto
Typ: X/X
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dzisiejszym spotkanie Ligi Portugalskiej zmierzą sie Sporting L.-FC Porto.Gospodarze u siebie zanotowali 4 wygrane 1 remis i 1 porażke zdobywajac 13 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie Academica i padł wynik remisowy.W tabeli zajmują obecnie 3 miejsce zanotowali 8 wygranych 3 remisy i 2 porazki strzelając 26 straconych 12 zdobywajac 27 punktów.Goscie na wyjazdach zanotowali 4 wygrane 2 remisy i 0 porazek zdobywajac 14 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Martimo i wygrali to spotkanie 2:0.W tabeli sa na 1 miejsce zanotowali 10 wygranych 3 remisy i 0 porażek strzelając 32 straconych 8 zdobywając 33 punkty.Zapowiada sie wyrównany mecz i myślę ze będzie bezbramkowy remis,ale jak będzie zobaczymy.Pozdrawiam!

✅ 300
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom