>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.01.2011 (Piątek)

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 7 stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:



Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin
Analiza:


Katar - Uzbekistan


Już jutro rozpocznie się długo oczekiwany turniej Puchar Azji. Mecz otwarcie odbędzie się na stadionie Khalifa Stadium. Katar to jeden z faworytów całego turnieju. W tym roku Katar przejdzie test przed &#39;&#39;Mistrzostwami Świata w 2022roku.&#39;&#39;. Wysoka pojemność stadionu Khalifa ma swój klimat stadion pomieści 50 000 widzów. Ma być w jutrzejszym meczu zapełniony po brzegi. Warto tutaj dodać że każdy boi się właśnie gospodarzy. Mają nieobliczalny zespół. Mieszankę młodości z rutyną.Drużyna Uzbekistanu jest skazywana na porażkę grają bardzo słabo. Ich zespołowi brakuje ogrania oraz taktyki. Jednak Uzbekistan to nie drużyna przypadkowa już pięć razy grali w Pucharze Azji. Uzbekistan przed samym turniejem zmierzyli się z Jordanią mecz zakończył się wynikiem 2:2 a przebieg tego meczu miał charakter &#39;&#39;wycieczki&#39;&#39;. Katar natomiast może się cieszyć z losowania ponieważ na sam początek przyjdzie im zmierzyć się z najsłabszą drużyną grupy. Jeśli nie wygrają mogą mieć poważne problemy aby wyjść z grupy. Czeka na nich jeszcze zwycięzca pucharu Zatoki Kuwejt oraz Chiny. Także o punkty będzie bardzo ciężko. obie drużyny zmierzył się ze sobą już pięciokrotnie, Trzy razy wygrywał zespół Uzbekistanu,Dwa razy Katar. Jednak porównując teraz grę obu narodowości to statystyki kłamią. Katar jest dużo bardziej rozwinięty piłkarsko. Bukmacherzy mocno zawyżyli kurs na to spotkanie dając na gospodarzy 2.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 324,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Sacramento Kings - Denver Nuggets (Połowa/Koniec)
Denver/Sacramento
7.5
bet365

Sacramento znane jest z podrywek w końcowkach meczów, pierwsze połowy im nie wychodzą. Denver co to jest w ogole 5-11 na wyjazdach? Smiech na sali i jeszcze graja b2b po porazce z Clippers... Czy beda chcieli pokazac ze to byl wypadek przy pracy, czy tez nie obchodzic ich bedzie wygrana z kolejnym nic nie znaczacym rywalem? Sadze ze blizsza opcja na ten mecz to ta druga. 5-11 do 5-15 wcale nie wyglada tak jednoznacznie zeby faworyzowac Denver, przeciez w ostatnich 3 meczach w Sacramento górą byli gospodarze zawsze po zacietych bojach. Mysle ze Sacramento powalczy o rewanż za 18 punktowa porazke w Denver i wygra to spotkanie po jak nalezy sie spodziewac slabym poczatku.

⛔ 100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Austria, Erste Bank - EHL
Spotkanie: EC Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Witam! Jutro o godzinie 19:15 na tafle wybiegną zawodnicy Salzburga oraz Fehervaru. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze jutrzejszego spotkania którzy, u siebie graja bardzo dobrze nie przegrali u siebie żadnego z ostatnich trzynastu spotkani, tylko trzy zremisowali w tym a ich ogólny bilans u siebie to: Dwanaście wygranych, cztery remisy oraz tylko jedna porażka. Goście jutrzejszego spotkania. Goście natomiast są ostatnio w fatalnej formie, bo aż pięć porażek pod rzad, co nie wygląda za ciekawie gdy zajmuje sie ostatnia pozycje w tabeli. Fehervar jak narazie na wyjazdach zaliczyła tylko dwie wygrane, cztery remisy oraz aż jedenaście porażek co świadczy o ich sile na wyjeździe... Myśle ze jutro powinno nie być żadnej niespodzianki, lecz mam mały niepokój ba ta seria pięciu porażek gości kiedyś się musi skączyć ale mam nadzieje że to nie bedzie jutro. Pozdrawiam!

✅ 40
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Turniej WTA w Brisbane
Spotkanie: Anastasia Pavlyuchenkova - Petra Kvitova
Typ: Powyżej 21,5 gemów w m eczu
Kurs: 1,85
Buk: Tobet

Analiza: Za Kvitovą n ie przepadam . Jest to dla mnie trochę takie drewno. Ma niezłe warunki fizyczne. Jest predysponowana do gry na szybkich nawierzchniach (co pokazał już kilka razy – na trawie czy choćby w turniejach halowych). Zatem w styczniu na australijskim hardzie powinna się spisywać dobrze. Jak na razie to potwierdza – wygrane z Petrovą, Pervak i Cibulkovą to dobre wyniki. Będąc obiektywnym trzeba pamiętać, że to jest wciąż bardzo młoda zawodniczka – rocznik 1990. Jednak Pavlyuchenkova jest jeszcze młodsza – rocznik 1991. Jeśli chodzi o Rosjankę to jest to na pewno duży talent. Na hardzie spisuje się bardzo dobrze. Ja w tym meczu nie widzę faworytki. Myślę, że to będzie zacięte spotkanie, dlatego też proponuję over gemowy.

✅ 85
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Australia, NBL
Spotkanie: PERTH WILDCATS @ MELBOURNE TIGERS
Typ : PERTH WILDCATS z handicapem - (minus) 5.5 pkt
Kurs: 1.49
Bukmacher: Centrebet
Analiza

Mecz NBL - 07.01-2011 godz. 12.00

Perth 10-4 (Road: 5-3)
Melbourne 4-9 (Home: 2-5)

Wilkim znawcą ligi australijskiej nie jestem, ale od około 3 tygodni obserwuję tamtą lige. Pojedynek obecnie lidera tabeli Perth z 8 - przedostatnim zespołem w lidze (Tigers). Perth doskonale spisują się lidze, szczególnie u siebie. Na wyjazdach mają 5-3, ale ostatnio mają 3 wygrane wyjazdowe z rzędu. Teraz nie przewiduję porażki ze słabym zespołem Tigers. Tygrysy mają tylko 2 wygrane na własnym boisku na 7 rozegranych spotkań.

Forma w 5 ostatnich spotkaniach ogólnie:
Perth: Z-Z-Z-Z-Z
Tigers: Z-Z-P-P-Z
Może niech dodatkowyma atutem za Perth Wildacts niech będzie info iż 19.11.2010 roku (a więc w tym sezonie) pokonali właśnie na wyjeździe Tigers 93-84. Różnica 9 pkt dokładnie odzwierciedla poziom tych zespołów. Ja dla bezpieczeństwa proponuję tylko 6 pkt różnicy.

Dla zainteresowanych link do strony www NBL w Australii.
http://www.nbl.com.au/

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna Australia
Spotkanie: Brisbane Roar – Perth Glory
Typ: X2
Kurs: 2.60
Bukmacher: BWIN

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie pozycje lidera ekipa Brisbane Roar z 10 Perth Glory. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 11 ligowych kolejek na własnym stadionie w których to zdołali 7x odnieść zwycięstwo a 4x zremisowali zdobywając przy tym 22 bramki a stracili 8. Goście natomiast w swoich 12 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć 3xv zremisowali a 8x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 23. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarzy którzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie ale czy ten argument stawia ich w roli faworytów? moim zdanie nie. Gospodarze praktycznie są już pewni udziału w rundzie play off a co z tym idzie zastanawiam się jak podejdą do tego spotkania zawodnicy lidera najwyższego szczebla Australijskiej piłki klubowej od których oczywiście wymaga się pełnego profesjonalizmu lecz czy psychicznie się do tego ustosunkują. Dla goście natomiast jest to jedna z ostatnich szans na włączenie się jeszcze do walki o udział w serii play off lecz żeby tak się stało nie można tego spotkania przegrać. Oglądałem ostatnie spotkanie gospodarzy którzy grali naprawdę dobrze lecz był to pojedynek z wice liderem a w takich pojedynkach motywacja bierze górę aby udowodnić, że to właśnie oni są lepsi a zajmowane aktualnie miejsce nie jest dziełem przypadku. Powracając jednak do tego spotkania wydaje mi się, że gospodarze mogą lekko odpuścić przyjezdnym z racji tego, że przy ewentualnym remisie bądź porażce nic się nie dzieje dla dalszego układu tabeli dlatego też wszystkie w/w argumenty skłoniły mnie do tego żeby zagrać tutaj na X2 po o wiele lepszym kursie niż na 1.

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
Typ : Philadelphia Flyers -1,5
Kurs : 3,20
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-07 01:00

Analiza:

Philadelphia ,która po ładnym spotkaniu wygrała z Detroit 3-2 na Joe Louis Arena dzis zmierzy sie w nocy z ostatnią druzyną ligi.
Flyers wygrali zasłuzenie z red Wings. Pierwsza tercja zakończyła sie bezbramkowo, choc Czerwone Skrzydła mieli podwojną przewage przez 50 sekund i nie wykorzystali jej.
Druga tercja rozpoczeła sie od pierwszego ciosu Lotników w 51 sekundzie po asyscie Andreas Nodl i Mike Richards do bramki krązek skierował James van Riemsdyk i był to 9 gol tego hokeisty w tym sezonie. Po kolejnych 5 minutach drugi gol dla Flyers strzelił Daniel Carcillo a asystowali mu Andrej Meszaros i Matt Carle.
Trzecia bramka padła równiez dla Flyers a strzelił ją Scott Hartnell ,który wykonywał jak zwykle dużo roboty w defensywie a gol zdobyty przez niego cieszy bo bardzo szanuje tego hokeiste.
A wiec druga tercja wygrana przez Flyers 3-0 a w strzałach również dominacja 2 tercji bo 19-11 dla Lotników.
W trzeciej odsłonie szybko gola zdobyli gospodarze w 51 sekundzie , później zdołali jeszcze zdobyc gola kontaktowego ale na wiecej stac ich już nie było , tym bardziej dlatego ze zdołali strzelic celnie na bramke tylko 7 razy.
Devils graja fatalny sezon,na ostatnie 6 meczy wygrali tylko raz z Atlantą 3-1.
Nie widze choć cienia szansy na wygranie dzis z Flayers, nie widze szansy nawet na trzymanie kontaktu z Lotnikami.
Philadelphia jak podaje ESPN jest bez kontuzji , podbudowani ostatnią wygrana dzis są wielkim faworytem.
Można powiedzieć ze Lotnicy sie przełamali bo na ostatnie 5 meczy wygrali tylko dwukrotnie ale myśle ze ten krótki słabszy okres jest już za nimi.
Najlepszy strzelec gospodarzy ma zaledwie 10 goli i jest nim Ilya Kovalchuk, asyst 18 ma Elias.Ze strony Flyers Briere ma 18 goli a Richards 24 asysty.
Statyskyki sa miazdżace Flyers ma 3.33 gola na emcz, New jersey zaledwie 1,72, gole w przewadze Flyers 24, Devils 18.
Strzałów na bramke Lotnicy 33 , Devils 29,5.
Jedyna przewaga Devils to mniej straconych bramek w ostabieniu.
Typuje wygrana Lotników conajmniej dwoma bramkami i polecam ten typ do grania za dobre pieniadze.

✅ 220
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 3,55
Bukmacher: bet365
Analiza:

Katar gra u siebie ostatnie 2 spotkania z uzbekami wygrali. Wyznacznikiem obu druzyn moze byc ich mecze z arabia soudyjska. Ktory Katar zremisowal natomiast Uzbecy wysoko przegrali wysoko 0-4. Wiadomo ze mecz meczowi nie rowny ale jest jiuz to jakies swiatelko w tunelu. Ponadto bardzo zdziwilo mnie zwyciestwo Kataru z Estonia druzyna Estoni gra coraz solidniejszy fotbol oparty na defensywie a jednak katar zdolal ich pokonac 2-0. Warto zwrocic tez uwage na rozwijajace sie szkolki pilkarskie w Katarze. SZejkowie pompuja tam w sport mase pieniedzy i poziom idzie w gore. Mysle ze gospodarze turnieju w ostanitch 2-3 latach zrobili znaczace postepy. katar nie powinien miec problemu z najslabasz druzyna grupy. Ponadto smiem twierdzic ze moga oni powalczyc o pierwsze miejsce w grupie.

⛔ 100
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Segunda Divison
Spotkanie: Villareal B -Granada
Typ: DW 2:1, 3:1, 4:1
Kurs: 5.25
Buk:Gamebookers
Analiza: Gospodarze nie wygrali domowego meczu od 12 Listopada. Ponadto w 4 kolejnych meczach u siebie nie zdołali zdobyć więcej niż 1 bramkę. Uważam ,że powinno teraz nastąpić przełamanie ponieważ mierzą się ze słabiutką na wyjazdach drużyną Granady. Goście w 8 spotkaniach na obcym terenie zdołali wywalczyć jedynie jedno zwycięstwo. Moim zdaniem Villareal przerwie niechlubną passę bez zwycięstwa u siebie , a przy okazji zdobędzie min 2 bramki, polecam.

✅ 400
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka --&gt; NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (HC 0/-2)
Typ: 2 - Oklahoma City Thunder
Kurs: 1,90
Buk: Bet365

Dziś o godzinie 2 spotkają się w Dallas goście z Oklahomy z gospodarzami Mavericks. Dallas nadal bez Nowitzkiego. I jest to dla mnie główny argument do grania na Oklahomę. W OCT bez żadnej kontuzji. OCT w lekkim dołku po 2 porażkach - demolce ze Spurs 101-74 i troszkę niespodziewanej porażce z Memphis. Biorąc pod uwagę osłabienia Dallas - oprócz Nowitzkiego jeszcze Butler - myślę, że Durant z Westbrookiem powinni się dziś spiąć i po 2 porażkach poprowadzić Oklahomę do zwycięstwa. Co prawda Dallas to nie tylko Nowitzki i Buttler, bo przecież są tam jeszcze Kid, Chandler, Marion, Terry czy Barea, ale jednak Dallas od lat budowane jest pod Nowitzkiego i każda jego nieobecność powoduje duże osłabienie Dallas. Dlatego też myślę, że OCT powinna dziś wygrać różnicą 4-6 pkt i przerwać passę 2 porażek z rzędu.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karfus 103,6K

karfus

Użytkownik
Hokej,NHL
Spotkanie: San Jose Sharks vs. Buffalo
Typ:1
Kurs: 2,02
Buk: Betfair
Godzina:04:30
Analiza: Pojedynek 11 drużyny z 25 ligi NHL. Sharksi na swoim koncie zgromadzili 47 punktów wygrywając 21 spotkan, 14 porażek 5 OT. Natomiast drużyna Buffalo Sabres zgromadziła 37 notując 16 zwycięstw 18 porażek, 5OT. Głównym powodem dlaczego decyduje sie grać na Sharksów jest bardzo sława postawa wyjazdowa druzyny Sabres. W ciągu ostatnich 10 meczy udało się im wygrać tylko 2 razy w tym raz po rzutach karnych ze słabą Ottawą i z jeszcze gorszym Edmonton. Jutro jednak będziemy widziec wygrnaną gospodarzy, przypomne tylko, że defensywa Buffalo jest dziurawa jak ser szwajcarski, tracą mnóstwo bramek(w ostatnim czasie najwięcej w lidze). Tak więc wygrana gospodarzy jest bardzo prawdopodobna, a wynik może być bliski temu jak w tamtym roku między obiema druzynami(5-2).

⛔ 100
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
vs


Spotkanie: Serie B, Frosinone-Livorno
Typ: 2
Kurs: 2,65
Buk: Bwin

Włoska druga liga wraca po świątecznej przerwie. W pierwszym meczu, ostatniej kolejki, 19 w tabeli Frosinone zagra na własnym boisku z Livorno. Wszyscy wiedzą że Serie B to dziwna liga, pełna niespodzianek. Frosinone nie wygrywa meczu od dziewięciu kolejek, ostatnia wygrana padła 30 października kiedy to Frosinone pokonało na własnym boisku słabą Triestinę. Po tym meczu żółto-niebiescy zanotowali trzy remisy i aż sześć porażek. Goście natomiast to spodkowicze z Serie A którzy będą chcieli wrócić do najwyższej ligi już w tym sezonie. Livorno obecnie zajmuję 6. miejsce za stratą 11 punktów do lidera Novary. W ostatnich pięciu meczach, Livorno zanotowali tylko jedną porażke z Crotone na wyjeździe. Pokonali także na wyjeździe dobrą Atalantę i Piacenze. Livorno lubi robić małe niespodzianki i według mnie tak się stanie jutro. Dwie drużyny spotkały się dwa razy. Pierwszy mecz wygrało Livorno 5-2 a drugi remis w Frosinone 1-1. Drużyna Livorno jest w pełnym składzie nie brakuję nikogo natomiast gospodarze zagrają bez pomocnika Grippo i Stellone, więc to jest nawet spore osłabienie. Według mnie, to spotkanie wygra Livorno i tak można obstawić. Kurs na ten mecz to 2,65 i zauważyłem że spadają.​

✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
isenor 7

isenor

Użytkownik
Hokej-Dania
Spotkanie: Herning-Fredrikshavn
Typ:1
Kurs: 1,6
Buk: Expekt
Analiza:
Jutro o godzinie 19-30 zostanie rozegrany mecz ligi duńskiej w hokeja.Obie drużyny zajmują wysokie miejsca w tabeli ponieważ Herning jest vice-liderem a Fredrikshavn zajmuje 3 miejsce.Obie drużyny dobrze grają w lidze.Ostatnie mecze pośrednie tych drużyny pokazują bilans 5 zwycięstw i 1 porażek.Bezpośrednie spotkania pokażą dlaczego zdecydowałem się na ten typ:
Historia
Data Turniej Mecz Wynik 26/11-10 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 6:1 02/10-10 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 4:4
4:4 (d.)
5:4 (k.) 09/04-10 1. liga Dania, playoff Herning vs. Fredrikshavn 6:1 05/02-10 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 4:1 29/01-10 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 5:2 13/11-09 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 3:1 14/11-08 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 5:3 12/09-08 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 2:0 08/04-08 1. liga Dania, playoff Herning vs. Fredrikshavn 2:2
3:2 (d.) 04/04-08 1. liga Dania, playoff Herning vs. Fredrikshavn 7:3 30/03-08 1. liga Dania, playoff Herning vs. Fredrikshavn 5:2 27/01-08 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 3:1 27/11-07 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 5:2 28/12-06 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 3:0 24/10-06 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 4:3 06/10-06 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 4:3 13/01-06 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 6:3 30/12-05 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 5:3 22/12-05 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 2:2
3:2 (d.) 15/03-05 1. liga Dania Herning vs. Fredrikshavn 5:3
19 zwycięstw Herning! remis i 0 zwycięstw Fredrikshavn,dlatego myślę że Herning zanotuje 20 wygraną.Pozdrawiam ????

✅ 60
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Typ:
2
Kurs:
2,10
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Na dzisiejszą noc proponuję typ na mecz NBA. W American Airlines Center w Dallas, zagrają ze sobą Dallas Mavericks i Oklahoma City Thunder.
Na samym początku sezonu napisałem, że drużyna Mavericks to mój faworyt do zdobycia tytułu. Zdania nie zmieniłem. Drugie miejsce w konferencji zachodniej, wyprzedzając parę mocnych ekip, w tym obrońców tytułu - Los Angeles Lakers. Mavs grają koszykówkę skuteczną. Wygrywają mecze z trudnymi rywalami, ale zdarzają im się wpadki ze słabszymi zespołami. Ostatnio pokonali silne Portland, i outsiderów z Cleveland, ale wcześniej przegrali z przeciętnymi Milwaukee Buck i Toronto Raptors. Co ciekawe, grali z Oklahomą przed nowym rokiem. Wygrali 103:93. Wydaje mi się że przez ten tydzień nic się nie zmieniło. Thunder to silna drużyna, można powiedzieć że są rewelacją tego sezonu. Jednak Mavs to w mojej opinii najlepsza, najbardziej zgrana drużyna NBA. Fenomenalny Jason Kidd. Shawn Marion. Brendan Haywood. Jason Terry. Gracze najwyższego poziomu. Nie zagra co prawda lider, Dirk Nowitzki, ale uważam że Mavs i tak sobie poradzą. Kurs 2,10 wydaje mi się mocno przesadzony. Wydaje mi się, że wygrają to spotkanie.
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
QUEENSLAND ROAR - PERTH GLORY
TYP: 1 (-1)
KURS: 2,30
BUK: EXPEKT

ANALIZA
Uważam, że kurs na dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy jest wygórowany, więc warto go zagrać.Lider rozgrywek A-League zmierzy się z zespołem, który zajmuje przedostatnie miejsce. Już choćby to nasuwa oczywisty wniosek, że faworytem jest Queensland. Jednak to oczywiście nie wszystko. Gospodarze fantastycznie prezentują się na własnym terenie. Ten zespół zdołał wygrać 7 z 11 swoich meczów. Żadnego nie przegrał. Widać świetną formę tej drużyny, która jest bardzo dobrze przygotowana do ligowego sezonu.
Perth Glory natomiast nie radzi sobie zbyt dobrze, szczególnie na wyjeździe. Co bowiem innego sądzić, patrząc na wyjazdową formę 1-3-8? Nawet historia bezpośrednich spotkań pokazuje, że Queensland najczęściej nie miało problemów z Perth. Bilans to 11-3-3 na korzyść gospodarzy. Patrząc na to wszystko sądzę, że nie ma chyba innej opcji jak 3 punkty dla Roar. Braki w składach obu zespołów są niewielkie i nie powinny mieć bezpośredniego wpływu na wynik meczu.
Nie pozostaje zatem nic innego, jak zagrać na Queensland i liczyć na pewne zwycięstwo lidera.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Liga Adelante
Spotkanie: Villarreal B - Granada
Typ: Villarreal B (0.0) HA |czyli remis nie ma zakładu|
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Analiza:


Patrząc na jutrzejszą ofertę ciężko było wybrać jakiś mecz i musze powiedzieć że dwa z nich przypadły mi do gustu jeden z nich to mecz z ligi Walijskiej pomiędzy Airbusem a Prestantyn i tutaj stawiam wygraną gospodarzy a drugim i Villarreal B z Granada. Chciałem wybrać mecz ligi Walijskiej ale tam nie ma Handicapu Azjatyckiego dlatego wybrałem ten. . Tutaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy z kilku powodów. Są aktualnie na 9 miejscu i tracą jedno oczko do gości taka strata pkt można że powiedzieć niczym. Dodatkowo jutro będzie w końcu okazja na przełamanie się na własnym stadionie ponieważ od 3 meczy Villarreal nie wygrał u siebie raz przegrywając i raz remisując. Ogółem nie przegrali od 4 spotkań podobnie jak goście tyle że tutaj może być ważna przewaga własnego boiska. Dodatkowo Granada na wyjazdach spisuje się bardzo słabo bo wygrali zaledwie 1 mecz 3 remisy i 4 porażki . . Sądzę że dla gospodarzy to idealna szansa na odblokowanie się na własnym stadionie i zagrałem trochę asekuracyjnie że w razie remisu nie ma zakładu.

✅ 88
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston Bruins vs. Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild
Kurs: 3.65
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego na stadionie TD Garden (Boston, MA). Dotychczasowe spotkania pomiędzy tymi zespołami przestawiają się następująco:

26-11-09 Minnesota Wild 1 - 2 Boston Bruins
06-01-09 Minnesota Wild 1 - 0 Boston Bruins
11-10-08 Boston Bruins 3 - 4 Minnesota Wild
08-03-07 Boston Bruins 1 - 2 Minnesota Wild

Zespoły te grają ze sobą bardzo rzadko, bo są z różnych konferencji. Ostatnie 10 spotkań między sobą rozgrywali na przełomie 10 lat, więc wybrałem tylko 4 ostatnie. Na te ostatnie 4 spotkania pomiędzy tymi zespołami 3 razy wygrała drużyna Minnesota Wild i tylko raz zespół z Bostonu i to po dogrywce. Tak więc odrazu widać, że Minnesota dość dobrze czuję się grają przeciwko Bostonowi, dodatkowo można dodać na ostatnie 10 spotkań Boston wygrał tylko 2 razy. Ostatnie 5 spotkań Bostonu u siebie to 3 wygrane i 2 porażki, czyli grają dość przeciętnie na własnej tafli. Przegrywali w tym sezonie na własnym obiekcie z niezbyt wymagającymi przeciwnikami jak np. z Montralem czy przeciętnie grającymi Anaheim Ducks. Z kolei ostatnie 5 spotkań Minnesoty na wyjeździe to 3 wygrane i 2 porażki, jak na mecze wyjazdowe grają całkiem nieźle ostatni, nie to co na początku sezonu. Na wyjeździe potrafili ogrywać Detroid Red Wings czy Los Angeles Kings więc myślę, że mają dziś sporą szanse na ogranie dzisiaj Bruins na ich własnym obiekcie, co już czynili niejednokrotnie, a kurs jest napewno warty ryzyka.

✅ 265
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan (Całkowita liczba gospodarzy 1.5)
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Jak dla mnie tak i kolegi Dobermana wysoki kurs na gospodarzy jest wielkim zaskoczeniem.Gospodarze nie dość, że w ostatnich meczach towarzyskich pokazali, że nie mają zamiaru być zespołem &quot;do bicia&quot; to tak naprawdę pokazali kawałek naprawdę dobrego futbolu.Grają w grupie z dzisiejszym rywalem Uzbekistanem który do potentatów nie należy ( nie oszukujmy się jest najsłabszym teoretycznie zespołem w grupie) oraz z Kuwejtem i Chinami... zdecydowanym faworytem grupy są oczywiście Chiny lecz moim zdaniem rywalizacja między tymi drużynami o prym w grupie nie będzie wcale taka łatwa.Wiadomym jest jaki wkład w Katarski futbol mają Katarscy szejkowie którzy &quot;pompują&quot; w drużyny młodzieżowe coraz to większe pieniądze licząc na znaczny sukces na arenie międzynarodowej.Biorąc pod uwagę gospodarzy, ostatnie wygrane z Estonią (wcale nie tak źle grająca drużyną z Europy) oraz z Koreą Północną napawają optymizmem i myślę, że w starciu z Uzbekistanem nie będą mieli większych problemów strzelając gościom minimum dwie bramki.

Pozdrawiam, Brymki.

⛔ 100
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan (Całkowita liczba gospodarzy 1.5)
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Jak dla mnie tak i kolegi Dobermana wysoki kurs na gospodarzy jest wielkim zaskoczeniem.Gospodarze nie dość, że w ostatnich meczach towarzyskich pokazali, że nie mają zamiaru być zespołem &quot;do bicia&quot; to tak naprawdę pokazali kawałek naprawdę dobrego futbolu.Grają w grupie z dzisiejszym rywalem Uzbekistanem który do potentatów nie należy ( nie oszukujmy się jest najsłabszym teoretycznie zespołem w grupie) oraz z Kuwejtem i Chinami... zdecydowanym faworytem grupy są oczywiście Chiny lecz moim zdaniem rywalizacja między tymi drużynami o prym w grupie nie będzie wcale taka łatwa.Wiadomym jest jaki wkład w Katarski futbol mają Katarscy szejkowie którzy &quot;pompują&quot; w drużyny młodzieżowe coraz to większe pieniądze licząc na znaczny sukces na arenie międzynarodowej.Biorąc pod uwagę gospodarzy, ostatnie wygrane z Estonią (wcale nie tak źle grająca drużyną z Europy) oraz z Koreą Północną napawają optymizmem i myślę, że w starciu z Uzbekistanem nie będą mieli większych problemów strzelając gościom minimum dwie bramki.
Pozdrawiam, Brymki.
Oczywiście typ jaki stawiam na ten mecz to 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom