>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.10.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Jarota Jarocin - Chrobry Głogów
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bah
Analiza:

Jarocin podejmuje Głogów. Mecz z liderem grupy z liderem od konca. Jarota ma duze problemy. Rozdaja punkty na prawo i lewo.Głogów natomiast ma jedynie 3 stracone bramki i 17 zdobytych, to jest deklasacja ligi jak na razie.Mysle ze gospodarze beda jedynie dzisiaj liczyc na zamurowanie i kontre ale grajac z tak dobrze dysponowana ekipa gosci nie sadze by to bylo mozliwe, nie z nimi. Dla mnie mecz do jednej bramki.
⛔100
 
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Southampton - Swansea
Typ: Swansea under 0.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Opieram się na statystykach Świętych w ostatnich meczach oraz na świetnej formie Boruca ???? Drużyna Southampton w czterech ostatnich meczach nie straciła ani jednej bramki grając z solidymi przeciwnikami:
Southampton - Crystal Palace 2:0
Southampton - Bristol City 2:0
Liverpool - Southampton 0:1
Southampton - West Ham 0:0
Od początku sezonu święci stracili tylko 2 bramki (podobnie jak Tottenham, najmniej w lidze). Dodatkowo za Southampton przemawia atut własnego boiska gdzie jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Swansea to solidna drużyna ale liczę dzisiaj na dobrą dyspozycję Boruca jak i całej lini defensywnej Świętych. Wynik jaki obstawiam to bezbramkowy remis lub skromne zwycięstwo Southampton.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Anglia, Premier League
Spotkanie: Southampton – Swansea
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
Godz. 14:30
Analiza:
Southampton to na jedno z większych zaskoczeń początku sezonu, zespół w którym występuje nasz bramkarz Boruc zajmuje siódmą pozycje a jeśli dziś wygra na pewno przeskoczy dwie pozycję wyżej a może nawet więcej. „Święci” jak na razie przegrali tylko raz z Norwich na wyjeździe 1:0. Może rywali nie mieli z najwyższej półki po za Liverpoolem który ograli 0:1. To co funkcjonuje w zespole bardzo dobrze to defensywy nie stracili bramki w czterech ostatnich meczach co w Anglii przy tak wysokim poziomie rozgrywek jest wynikiem świetnym ale dziś czuję że stracą bramkę oraz przełamią serię underową bo obok Tottenhamu są jedynym zespołem który nie zanotował jeszcze spotkania z minimum trzema bramkami. Drugim aspektem którym imponują to stałe fragmenty gry. Ich dzisiejszy rywal wydaje się być idealny by te trzy bramki zobaczyć. Swansea jak do tej pory zgromadziła siedem punktów i plasuje się na 14 pozycji ale warto zaznaczyć że mierzyła się już z głównymi kandydatami do tytułu przegrała z każdym ale ich gra kiepsko nie wyglądała. W ofensywie mają duży potencjał Michu i Bony każdym obrońcą sprawiają ogrom problemów. Problemem za to jest gra defensywna a powód jest prosty muszą sobie radzić bez podstawowych obrońców, Angela Rangela oraz Ashleya Williamsa. Gospodarze są faworytem tego spotkania za którymi przemawia własny stadion oraz fakt że goście w czwartek grali w Lidze Europejskiej. Jednak ja tutaj gram na bramki tak jak wspomniałem wyżej głównie z powodu tej serii a nie ma co ukrywać i jedni i drudzy mają kim straszyć w przodach.
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Sampdoria - Torino
Typ: 1 dnb (remis = zwrot)
Bukmacher: Expekt
Kurs: 1.70
Na dziś wybrałem może nie najciekawsze spotkanie Serie A pomiędzy Sampdorią (19 miejsce) oraz Torino (11 miejsce). Pomimo tego iż gospodarze są dużo niżej w tabeli uważam że wygrają to spotkanie, gdyż najzwyczajniej w świecie taka drużyna nie może być w strefie spadkowej i w tym meczu powinna się przełamać. Dodatkowo gospodarze nie wygrali jeszcze u siebie w tym sezonie, więc czas najwyższy odwrócić tą tragiczną passę. Sampdoria jedynie bez 3 zawodników (Krsticica, Costy i Berardiego). Goście natomiast musza poradzić sobie bez Larrondo, Rodrigueza, Gazziego, Barreto i Gilleta. Torino to drużyna która umie sprawiać niespodzianki, ale myślę że w tym meczu tak nie będzie i drużyna gospodarzy wygra przynajmniej jedną bramką, aczkolwiek wolę zagrać DNB, gdyż to tylko sport ;) Powodzenia! ????
ZWROT
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - PLH
MMMKS Podhale Nowy Targ : Unia Oświęcim
Typ: 2 (W raz z karnymi i dogrywką)
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Na dzisiaj wybrałem Polską Ligę Hokejową spotkanie Podhala i Unii Oświęcim. Ostatni mecz Podhale z Aksamem wygrali w lutym 2011 roku, a od tego meczu zdążyli stoczyć siedem spotkań wszystkie wygrane przez Oświęcim. Po pierwsze Podhale ma bardzo słaby sezon, jedyne wygrane w tym sezonie to z Polonią Bytom, która jest zdecydowanie najsłabsza w PLH, a te mecze i tak były wyrównane, a reszta ich meczy to wysokie porażki. Przy czym Aksam Unia ma dwa zwycięstwa, jedno z Polonią Bytom, a drugie GKS Katowice, jednak ich mecze z lepszymi rywalami były bardziej wyrównane. Jedyne spotkanie, które Podhale zagrało na w miarę dobrym poziomie to mecz z Krynicą (lider PHL), które przegrali 4:7. Obie drużyny są słabe jednak tutaj przewiduje 4:2 dla Unii Oświęcim. Zakład jest postawiony wraz z dogrywką i karnymi. ✅80
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie -Słowacka Extraliga
Spotkanie.Hc Kosice - Hkm Zvolen(+1,5)HE
Typ.1
Kurs.2,00
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.06.10.2013 g.16.30
Analiza.
Liga Slowacka w hokeja na lodzie i spotkanie zesplow Hc Kosice - Hkm Zvolen.Stawiam w tym spotkaniu na zespol gospodarzy i zwyciestwo minimum dwoma golami.Po pierwsze Koszyce to lider tabeli 21 punktow bramki 26-15,natomiast Zvolen to aktualnie miejsce 7 w tabeli z 12 oczkami i bilansem bramek 16-17,wiec przewaga znaczna po stronie Koszyc.Po drugie aktualna forma obu zespolow wyglada nastepujaco Hc Kosice 4-2 a Hkm Zvolen 3-3,wiec tutaj takze przewaga gospodarzy...
Hc Kosice -u siebie na 5 meczy 4 wygrane natomiast Hkm Zvolen na wyjazdach 2 porazki i 1 wygrana wiec tu takze na korzysc dzisiejszych gospodarzy.I na koniec historia ostatnich spotkan pomiedzy tymi druzynami...
05/09/13 TK Kosice - Zvolen 6:2
12/04/13 EP Kosice - Zvolen 6:2
11/04/13 EP Kosice - Zvolen 2:3
Na 3 ostatnie spotkania na tafli w Koszycach mamy dwa pewne zwyciestwa gospodarzy i 1 porazke.Tak wiec widac,ze gospodarze potrafia wygrywac u siebie z ta ekipa i co najwazniejsze w sporych rozmiarach a przy aktualnej formie jest dzisiaj bardzo prawdopodobne zwyciestwo gospodarzy minimum dwoma golami...
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Both Teams To Score? - No
Kurs: 1,99
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiejszy hit naszej Ekstraklasy zostanie rozegrany przy pełnym stadionie na Reymonta. Może to być najciekawsze spotkanie tej kolejki, ale nie wydaje mi się aby było tak ze względu na ilość bramek. Legia w ostatnich tygodniach na huśtawce wyników. W lidze nie mają większych problemów z gromadzeniem punktów. Jeśli chodzi o europejskie puchary wygląda to zgoła inaczej. Skupię się przede wszystkim na lidze. W niej zespół z Warszawy notuje serię 5 zwycięstw z rzędu. Gra wyglądała dobrze, chociaż na pewno można znaleźć kilka negatywów. Według mnie dzisiaj brak Radovicia to kluczowe osłabienie dla Legii. Drużyna dużo traci w ataku bez tego zawodnika, a w środku pola w tej sytuacji może brakować kreatywności. Jeżeli nagle nie obudzi się Pinto to gra Legii musi skupić się na skrzydłach. Czy zagra Żyro, Ojamaa czy Kucharczyk to wydaje mi się, że Wisła może znaleźć receptę na powstrzymanie dzisiaj Legii. Gospodarze w końcu na swoim stadionie nie stracili bramki w ostatnich 3 meczach. Grają bardzo dobrze w defensywie i starają się wysoko odbierać piłki pressingiem. Wydaje mi się, że będzie to raczej mecz toczony w środku pola, bez wielu sytuacji bramkowych. Jeśli potwierdzi się brak Brożka można grać również undera, ale ja się na to nie zdecyduje. Wisła na swoim stadionie jest drużyną ciężką do ogrania, a do tego Legia jest osłabiona i myślę, że remis w pełni ich zadowoli. W historii meczów między tymi drużynami także rzadko notowano BTS-y. Po taki kursie jaki oferują bukmacherzy ja spróbuję.
✅99
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: WISŁA wygra do zera
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365


Już dzisiaj na R22 hit jesieni...jest w Polsce jedno takie miejsce, w którym dziś temperatura sięgnie zenitu :grin:
Nad sytuacją w tabeli nie będę się rozwodził bo jaka jest każdy wie.
Legia po bardzo nieudanym meczu z Cypryjczykami przy pustych trybunach przyjeżdża do twierdzy na R22 w Krakowie. Morale u wojskowych napewno nie są najlepsze, zawsze tak jest po nieudanych występach w Europie, za przykład może posłużyć Lech w tym sezonie który wpadł w niezły dołek po odpadnięciu z LE. Co więcej w zespole ze stolicy plaga kontuzji.
Wisła zagra pierwszy raz przy pełnym nowym stadionie. 33 500 kibiców będzie zdzierać gardła i.... będzie niezły kocioł. Większość kibiców wie jak kibicuje się w Krk i że tu nie ma pikników. Jak wiadomo w 5 meczach u siebie Wisła straciła tylko 1 bramkę a obrona to najmocniejsza formacja w zespole Białej Gwiazdy. Do składu wrócił niedawno Bunoza, Stjepanowic, a ci któży oglądali wcześniejsze mecze wiedzą że razem z Głowackim potrafią powstrzymać każdy atak ekstraklasy. Co przy absencjach w zespole Legii może się skończyć czystym kontem Krakowian. Brożek znalazł się w kadrze na Legie co jest świetną wiadomością bo jest to prawdziwy pogromca Wojskowych.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia (Eredivisie)
Spotkanie: PSV Eindhoven - Waalwijk
Typ: PSV (-1)
Kurs: 1.50
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Witam , o 16:30 rozpocznie się spotkanie mojej ulubionej ekipy Eredivisie czyli drużyny PSV ze słąbą drużyną Waalwijk. W podstawowej jedenastce gospodarzy wybiegnie na boisko Przemek Tytoń , bo podstawowy bramkarz jest kontuzjowany po meczu z AZ.
PSV zagra co prawda bez 3 podstawowych zawodników , ale myślę , że nie będą mieli problemu z pokonaniem wysoko niżej notowanego przeciwnika. Oglądałem prawie każdy mecz gospodarzy w tamtym sezonie i stwierdzam , że to jest zupełnie inna drużyna. Odeszli przed tym sezonem 3 kluczowi piłkarze: Kevin Strootman , Dries Mertens i Jeremain Lens... Szczególnie tej ostatniej dwójki mi najbardziej brakuje w obecnym składzie drużyny z Eindhoven. Ofensywa nie wygląda już tak dobrze jak w poprzednim sezonie , ale i tak PSV jest w dalszym ciągu klasowym zespołem i po prostu z takim rywalem jak Waalwijk na własnym stadionie nie wypada im gubić punkty. Goście zagrają również bez kilku ważnych zawodników. Waalwijk nie wygrało 7 ostatnich spotkań. Doznali 3 porażek po 4:1 , dwa razy przegrali 1:2 i dwa razy zremisowali. Dodatkowym argumentem na zagranie tego typu jest fakt iż drużyna PSV u siebie wygrywała za każdym razem z tym rywalem od 2000 roku. W tych 10 spotkaniach PSV tylko 2 razy wygrywali jedną bramką , reszta spotkań to wysokie wygrane. Zachęcam do pobrania tego typu ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wisła -1
Kurs: 7.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O dzisiejszym szlagierowym spotkaniu Ekstraklasy zostało już napisane prawie wszystko. Można zauważyć swego rodzaju masówkę na zwycięstwo Wisły. Masówki zazwyczaj kończą się fatalnie ale tym razem tak być nie musi.
Do Krakowa przyjedzie lider z Warszawy, lecz mocno osłabiony, bez kilku kluczowych zawodników, po fatalnym kolejnym meczu w europejskich pucharach atmosfera nie jest najlepsza.
Natomiast odmienne nastroję panują w Krakowie, gdzie trybuny przy Reymonta szczelnie się dzisiaj zapełnią. No ale do rzeczy zespół prowadzony przez Smudę zrobił duże postępy i co najważniejsze w ataku ma Brożka, który Legi już trochę goli strzelił, dokładnie ma ich 10. Zresztą on sam est bardzo zmotywowany przed dzisiejszym występem, jak zresztą cała Wisła.
Przypomnę, że w poprzednim sezonie Legia przy Reymonta wygrała 2:1 po ewidentnym błędzie arbitra, z żałosną wtedy Wisłą Kulawika.
Dzisiaj typuję ryzykownie, ale czasami warto zaryzykować, a grać Legię z kursem 2.00 w tym mecz jest równie ryzykowne jak mój typ. Warto 1X!
Pozdrawiam
⛔100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Rumunia
Spotkanie: Medias-Petrol.Ploiesti
Typ: 2 (hendihap -1)
Kurs: 3.5
Bukmacher: expert
Analiza:
Witam dzisiaj zapraszam na ligę rumuńską gdzie gospodarz 8 drużyna w tabeli Medias z bilansem 3 zwycięstwa-3 remisy-3 porażki i 11-11 w bramkach natomiast Petrol ma bilans 5-4-0 w bramkach 13-7 zmierzą się w 10 kolejce,mój tym 2 w hendihap jest dla tego ze Petrol to o klasę lepsza drużyna niz Medias,Petrol radzi sobie bardzo dobrze maja tyle samo pkt co Astra wicelider po 19 pkt,od lat Petrol dobrze sobie radzi i nawet na arenie miedzy narodowej radzi sobie w miarę względnie ostatnio nawet swensea dostała od nich baty 2-1 co prawda w pierwszym meczu było 5-1,ale dzisiaj mój tym opieram na tym ze ostatnie 2 mecze miedzy tymi drużynami porażka Petrolu a dokładnie porażka i remis a wcześniej za każdym razem z nimi wygrywali więc myślę że dzisiaj będą chcieli się odegrać i wygrać to spotkanie zresztą jak myślą o jakimś dobrym miejscu w tabeli znowu! i występach w europejskich pucharach to musza wygrywać takie mecze! stawiam tu na 0-2 albo 1-3 dla Petrolu ???? kurs bardzo dobry
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: West Bromwich Albion – Arsenal Londyn
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Analiza: Arsenal jako lider zagra ponownie na wyjeździe a tym razem z WBA. Na początku nikt tak naprawdę nie przypuszczał, że Arsenal może być liderem po zaledwie kilku kolejkach, większość stawiała w roli lidera Chelsea czy City. Przede wszystkim Kanonierzy przejawią ogromną formę ofensywną, strzelają wiele bramek szczególnie na wyjazdach. Poza tym momentami ich forma poza domem wydaje się lepsza niż na Emirates. WBA to drużyna która na pewno sprawi problemy obrońcom Arsenalu i wydaję mi się, że 1 bramką powinni ukuć. Podopieczni Wengera zaś muszą wygrać ten mecz, aby umocnić się na pozycje lidera a przy okazji zdobyć kilka goli. oczywiście są w stanie tego dokonać, do składu wróciło już kilku graczy i ławka wyglada lepiej niż kilka tygodni temu. Goście maja czym postraszyć w ataku i mam nadzieję, że obie ekipy podtrzymają wysoką formę strzelecką.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla - Almeria
Over 3,5
2,54
Pinnacle

Dziś wpadam chyba tylko w spotkanie Sevilli z Almerią. Może jakiś grad goli? Sevilla jeszcze gubi się w obronie i nie są zgrani. Atak jednak z meczu na mecz prezentuje się o wiele lepiej. Jairo już nie irytuje i mocno pracuje pod drużynę. Podstawowy skład już mocno się krystalizuje i reszta póki co musi walczyć o swoje minuty.
Almeria po overowym starcie rozgrywek zacięła się i w dwóch ostatnich meczach tracili &quot;tylko&quot; po dwie bramki. Nie strzelili w nich ani razu więc liczę, że teraz to zrobią, bo przecież ofensywa prezentuje się zacnie. Taran beniaminka czyli Soriano powinien robić sporo miejsca dla swoich skrzydłowych i przy okazji klepać coś z Rodrim.
W tym spotkaniu wszystko będzie zależeć od skuteczności. Jeśli tego nie zabraknie to o gole jestem spokojny, bo okazje będą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scintillae95 0

scintillae95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Nautico - Cruzeiro
Typ: więcej niż 2.5 bramki
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna kolejka brazylijskiej ligi w piłce nożnej. Naprzeciw siebie wybiegną zawodnicy Nautico i Cruzeiro. Historia ich spotkań jeżeli chodzi o ilość bramek (2.5) wynosi 7 overów i 2 undery. Jeżeli chodzi o statystyki z tego sezonu to w zdecydowanej większości spotkań padają overy gdy mecze rozgrywa jedna jak i druga drużyna. Jest to typowe spotkanie Dawida z Goliatem. Cruzeiro jest liderem, Nautico outsiderem (zajmują ostatnie miejsce). Jedni dużo strzelają, drudzy dużo tracą. Spodziewam się dziś gradu bramek. Polecam!
✅86
 
kamilkaamrr 0

kamilkaamrr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Marsylia - PSG
Typ: over 2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiejszy mecz wybralam z ligi francuskiej. Klub z paryża podejmie slynną Marsylie. Marsylia zajmuje 3 lokate, PSG jest liderem. Ostatni mecz Paryżan w Lidze Mistrzow dal nam wiele bramek. Marsylia tez daje sobie rade a szczegolnie przed wlasna publicznoscia. Dzisiejszy mecz bedzie zaciety, ale padnie wiele bramek. Psg bedzie atakowalo , lecz Marsylia bedzie odpowiadać co dam na ciekawe widowisko oraz duzo bramek. Kurs znakomity, a typ pewny. Ja, Kamila polecam serdecznie ten typ . Pomoglam? Kliknij dzieki ;3
✅85
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – I liga Wenezuela
Spotkanie: Yaracuyanos – Deportivo Anzoategui
Typ: 1X
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 9 kolejki Wenezuelskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 18 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli zespół Yaracuyanos z obecnym wiceliderem Deportivo Anzoategui. Gospodarze tego meczu bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy przez co bardzo szybko uplasowali się w dolnej części tabeli a co z tym idzie najwyższa pora na przebudzenie tego zespołu. Jak dotąd dzisiejsi gospodarze rozegrali 4 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 6. Goście natomiast w ostatnim czasie grają bardzo nierówno przeplatając dobre występy z tymi poniżej krytyki przez ci bardzo trudno obecnie napisać o ich aktualnej dyspozycji. Deportivo ma za sobą w aktualnym sezonie ligowym 3 pojedynki ligowe rozegrane na wyjeździe w których to zdołali 1x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili 4. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o historii ostatnich pojedynków pomiędzy tymi drużynami rozegranymi u dzisiejszych gospodarzy i tak w 4 ostatnich 3x zwyciężali gospodarze 1x padł remis przez co wywnioskować można, że ekipie Deportivo bardzo trudno gra się na tym terenie. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę podwójną szansę w kierunku gospodarzy którzy muszą wreszcie odbić się od dna tabeli i zacząć punktować. ⛔100
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania La Liga
Spotkanie: Athletic Bilbao - Valencia
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Bwin
Analiza : Przed nami ostatnie spotkanie 8 kolejki Hiszpańskiej La Liga . 5 w tabeli ligowej Athletic Bilbao będzie podejmować na własnym terenie Fc Valencie . Jak dla mnie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem są gospodarze . Bilbao w tym sezonie jest o wiele mocniejsze niż w poprzednim . Na własnym stadionie jak narazię są nie do przejścia , maja komplet 3 zwycięstw , odpowiednio 2-0 z Osasuną , 3-2 z Celtą Vigo oraz 2-1 z Betisem Sevilla , myślę że atut własnego boiska to wielki plus na korzyść zawodników z Bilbao i sądzę że w tym sezonie będą nie do przejscia . Natomiast Valencia , to już nie ten sam zespół co sprzed lat , z tego wielkiego klubu została już tylko wielka nazwa . Valencia jak narazię na wyjazdach raz wygrała i to w ostatni sekundach zaledwie 0-1 ze słabiutką Grenadą , oraz przegrali odpowiednio 3-1 z Espanyolem oraz 3-1 z Betisem Sevilla . Jak dla mnie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest zespół z Blibao , mój typ to 3-1 , warto również zagrać over 2,5.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ATP Challenger Sacramento 06.10.2013 godz. 22:00
Wydarzenie: D. Young - T. Smyczek
typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: William Hill
Na dzisiaj ponownie spotkanie z udziałem Donalda Younga, którego już wczoraj stawiałem. Bedzie to spotkanie finałowe z jego rodakiem Tim-em Smyczkiem(100.ATP). Wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami Young gładko rozprawił się z niespodziewanym półfinalistą turnieju w Sacramento Jenkins+em 6;2,6:2 i potwierdził tym stabilna i równą formę utrzymaną od czasu wygrania poprzedniego Challengera w amerykańskiem Napa. Właśnie w tamtym turnieju dzisiejsi finaliści spotkali się również, Smyczek stanął na drodze Younga w półfinale i nie miał zbyt wiele argumentów do wygrania tego spotkania o czym świadczy wynik 6:3,6:2 dla Donalda. Ogólnie był to jeden z wielu pojedynków tych zawodników bo spotkali się ze sobą już 10krotnie co nie jest dziwne bo obydwoje bujają się po ameryce w podboju kolejnych challengerów. W tych spotkaniach również lepszy jest mój dzisiejszy faworyt do wygrania turnieju który odniósł 7 zwycięstw i odniósł 3 porazki. Czyli jak widac ma sposób na swojego przeciwnika, a biorąc pod uwagę pojedynek sprzed tygodnia jego forma też sprzyja odniesieniu kolejnego zwycięstwa nad swoim rzwalem.Finał powiedziałbym z godnymi siebie przeciwnikami bo Young nie stracił do tej pory żadnego seta w tym turnieju, a Smyczek zaledwie jeden. Reasumując przeciwnicy godni siebie, mecz powinien być bardziej wyrównany niż ten sprzed tygodnia, ale Donald utrzyma swoją passę i do takiego typu zachcam.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom