>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.10.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera División
Spotkanie: San Martin S.J. - All Boys
Typ: X
Kurs: 3.27
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pierwszym kryterium wyboru tego spotkania jest fakt iż 44% spotkań All Boys to remisy. 2 argumentem, może nawet ważniejszym, jest forma ostatnich 5iu spotkań. Mianowicie w obu przypadkach bilans wygrana/remis/porażka wygląda identycznie tj. 2-1-2. Drużyny zdobyły po 7 punktów z bilansem bramkowym odpowiednio +5 +1. Kolejny fakt to H2H w którym w sezonach gdzie kluby miały przyjemność grać ze sobą (nawet w Primera B Nacional) padał chociaż jeden remis. Statystycznie rzecz biorąc to gospodarze mają większe szanse bo swój teren, więcej swoich kibiców oraz statystyka domowa znacznie lepsza od wyjazdowej All Boys. Jednak w ostatnim meczu, mimo że zremisowali, to nie pokazali absolutnie nic swoją grą, dlatego myślę że dziś nie zagrają skrajnie rewelacyjnie co skutkować będzie remisem.
BTW. Mocno zastanawiam się nad przejściem do Pinna. Już któryś raz mają wysokie kursy na zdarzenia które typuję. Dziś jest podobnie. Średni kurs na X to 3.07 a Pinna daje nam 3.27. Nieźle :cool:
Polecam
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Swansea - Reading
Typ: 1 handicap 0:1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Barcelona angielskiej Premiership już cztery mecze bez zwycięstwa i wszyscy się zastanwiają co jest nie tak. Czy dziś przyjdzie przełamanie w meczu z przedostatnią drużyną w tabeli?
Wg mnie tak. Reading to w mojej opinii jeden z kandydatów do spadku w tym sezonie.
Swansea natomiast po ostatnim jakże udanym sezonie ma na pewno apetyt na więcej. Z pewnością potencjał ku temu jak najbardziej mają, a duch Brendana Rodgersa nadal w zespole jest obecny. Były trener Łabędzi zostawił drużynę poukładną, zgraną z bardzo ciekawymi pomysłami na grę.
Widać wprawdzie brak Allena, który odszedł do Liverpoolu, ale jest to nadal solidna drużyna, bardzo dobrze grająca na swoim stadionie o czym doskonale wie Arsenal oraz Manchester City.
Liczę, że dziś mecz z Reading będzie wspaniałym momentem na pokazanie kto jest drużyną wiele lepszą i powtórzą wynik z pierwszej kolejki z Queens Park Rangers aplikując gością solidną procję goli :)
⛔100
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Pekin
Spotkanie: Novak Djokovic - Florian Mayer
Typ: Poniżej 17.5
Kurs: 2.480
Bukmacher: Pinnacle

Czy ktoś jest w stanie zatrzymać Djokovicia w China Open? Serb nigdy nie przegrał meczu w tym turnieju (bilans 12-0), co dało mu dwa bezapelacyjne triumfy (2009, 2010), a w tym roku idzie przez drabinkę jak burza. W swoim pierwszym turnieju od US Open Djoko z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej. Najlepiej pokazują to coraz lepsze wyniki: 6-1 6-7 6-2 z Berrerem, 6-1 6-3 z Berlocqiem i wreszcie 6-1 6-2 z Melzerem. Dzisiaj o wygraną powinno być równie łatwo bo jego rywalem będzie Mayer, który nigdy sprawił mu najmniejszych problemów, nie wygrał z nim jeszcze seta i uzbierał 15 gemów w 5 setach (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/novak-djokovic-vs-florian-mayer.html). Trzeba przyznać, że już samo dojście Mayera do półfinału trzeba odczytywać osiągnięcie ponad stan, a na dodatek mocno szczęśliwe. Dość powiedzieć, że Niemiec w drodze do SF nie musiał się mierzyć z żadnym z rozstawionych zawodników, za to pokonał takich mocarzy jak Fognini, Copil, czy Zhang. Bardzo szczęśliwa drabinka. Obawiam się, że szczęście Floriana właśnie się skończyło. W półfinale staje naprzeciw jednego z dominatorów tego sportu, dobrze usposobionego do gry, na dodatek w turnieju, w którym jeszcze nie przegrał meczu. Co gorsza Serb ma coś do udowodnienia po porażce w US Open, a mecz z Mayerem jest tylko krokiem ku temu. To będzie szybki, łatwy i przyjemny mecz dla Djokera.
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 19

adzi0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – nPower Championship
Spotkanie: Leeds United - Barnsley FC
Typ: over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po typie 1X2 ładnie to opisał Pawełek78. Ja natomiast skuszę się na inny kurs, mianowicie 1.65 za over 2,5. Gospodarze nabrali wiatru w żagle i po trzech zwycięstwach z rzędu złapali remis z Boltonem (chociaż przegrywając zdołali zremisować, a potem wyjść na prowadzenie). Z suchej liczby Leeds: 9 miejsce z 17:16 bramkami. Dużo tracą i strzelają. Gospodarze to najbardziej overowa (jeżeli chodzi o próg 2,5) drużyna w nPower. Łeb w łeb z nimi idzie tylko Sheffield Wed. Stosunek to 8-1 ! Tylko raz nie zdołali osiągnąć overa. Daje im to 3,7 średnią bramek na mecz! Barnsley zajmuje 18 miejsce z bramkami 12:14. Co do ostatnich meczy opisał to kolega wyżej, więc nie będę powtarzał. Jeżeli chodzi o overy gości to tu jest trochę gorzej bo bilans to 4-5. Jednak Barnsley sporadycznie NIE strzela, czego wynikiem jest średnia bramek w meczach z ich udziałem na poziomie 2,9. To nie będzie problem, gdyż uważam, że ten over zostanie spokojnie pokryty przez Leeds.
⛔100
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - liga Hiszpańska
Spotkanie: CB Canaria - CAI Zaragoza
Typ: CAI Zaragoza
Kurs: 2.02
Pinnacle
Po bardzo dobrym meczu Zaragozy z Cają Laboral(88:75) przyjdzie im zmierzyć sie z beniaminkiem drużyną CB Canarias.Świetnie weszli w sezon gracze Zaragozy co może byc dla niektórych niespodzianką.Henk Norel rozegrał dobry mecz i wygląda na to że wraca powoli do zdrowia.Reszta drużyny dostosowała sie do poziomu Norela prezentując mądry i poukładany basket.Już w meczu z Realem pokazali sie z dobrej strony i może ten sezon nie będzie tak słaby jak przewidywałem.Jutro zagraja z beniaminkiem i nie widze innej możliwości niż dopisanie kolejnych punktów na konto drużyny Abosa.CB Canarias nie mieli nic do powiedzenia w starciu z Estudiantesem prezentując momentami szaloną koszykówke,zero obrony i jakiejkolwiek taktyki.Jedyne co im wyszło to seryjnie trafiane trójki ale to ze względu na spuszczenie z tonu przez Estudiantes w końcówce którego przewaga była już momentami bliska +30.Tak więc w tym spotkaniu faworyzuje drużyne Zaragozy ponieważ mają lepszą i poukładaną ekipę oraz doświadczenie ktorego rywalowi brakuje.Zaragoza musi wykorzystać tą szanse bo CB Canarias z pewnością będzie dostarczycielem punktów w tym sezonie.
✅102
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
Typ: 1
Kurs: 4.75
Bukmacher: Tobet
W dzisiejszym spotkaniu 1 ligi w Olsztynie tutejszy stomil podejmie ekipę z Nowego Sącza. Kibice olsztyńscy od początku rozgrywek czekają na zwycięstwo w Olsztynie. W tej kolejce jest to jak najbardziej realne. Stomil gra dobrze u siebie, czasem brakuje jedynie kropki nad &quot;i&quot;, nie licząc spotkania z Zawiszą ???? Ostatnio drużyna olsztyńska wybiegała na własnm boisku remis z liderem tabeli Flotą Swinoujście. Myślę, że w dzisiejszym meczu piłkarze z Olsztyna zgarną 3 pkt po efektownej wygranej. Punkty te są im bardzo potrzebne, bo tylko dzięki remisom utrzymać się w lidze nie da. Przeciwnicy - drużyna Sandecji ostanie dwa mecze przegrane. Nie dzieje się tam dobrze. Trzeba zauważyć, że drużyna ta traci najwięcej goli w lidze, dlatego postanowiłem dać handicup na Stomil. Myślę, że zawodnicy Olsztyńscy w koncu pewnie zwyciężą i nawiążą kontakt z drużynami z środka tabeli. Stawiem, że Stomil wygra 2:0 lub 3:1
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
steven_seagal 30

steven_seagal

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa - liga Polska
Spotkanie: Podbeskidzie BB - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 1.35
BAH
Piłka nożna jest przewrotna i wszystko się może zdarzyć, aczkolwiek forma Górnika jest imponująca. W zasadzie piłkarze z Zabrza grają swoje już od 1kolejki. Nakoulma już się przebudza jak i rośnie forma Kwieka. Pilkarze PBB może nie przegrywają wysoko (tylko z Legią polegli dwoma bramkami), ale ich gra nie przemawia optymizmem i wątpię by dziś miało być inaczej z zespołem Górnika który z meczu na mecz łapie wysoką formę.Uważam, że gospodarze meczu maksymalnie mogą osiągnąć remis niż zwycięstwo. A zabrzanie pewnie pojechali po 3pkt i są bardzo prawdopodobne.
⛔100*
* - kurs minimalny to 1,4
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Liga Koszykówki
Spotkanie: AZS Koszalin - Asseco Prokom
Typ: Asseco Prokom
Kurs: 1.45
Bet 365
Mecz II kolejki Polskiej Ligi Koszykówki pomiędzy drużyną AZS Koszalin drużyny która w ostatnich latach grała bardo dobrą koszykówkę pod wodza trenera Urlepa moim zdaniem po zmianie trenera na Cizmica mimo dobrego składu nie będzie już grac tak dobrze jak pod wodza Urlepa co potwierdziła porażka w pierwszym meczu u siebie z drużyną Jeziora Tarnobreg 77-78. Dużym problemem jest nieobecność gwiazdy drużyny rozgrywąjącego Milicica. Klub co prawda w trybie awaryjnym ściągnął na zastępstwo Seka Henry jednak moim zdaniem ciężko będzie zastąpić takiego gracza jak Milicic który był mózgiem Koszalina. Natomiast drużyna Asseco Prokomu mimo wielu zmian w składzie ma bardzo wartościowych graczy takich jak: Blassingame, Viney, Khazzouh, Ponitka ,Koszarek to jak na nasza ligę bardzo dobrzy zawodnicy w poprzedniej kolejce Asseco ograło łatwo drużynę Startu Gdynia 76-60 a 18 punktów zaliczył lider drużyny Blassingame. Moim zdaniem dziś nawet własna hala nie pomoże drużynie AZS i Prokom powinien odnieść zwycięstwo ponieważ potencjał i umiejętności są zdecydowanie po ich stronie.
⛔100
 
F 1

flexible

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Premier League
Spotkanie : Manchester City - Sunderland
Typ: 1 Handicap 0:1
Kurs:1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po ostatnim spotkaniu w LM &quot;Obywatele&quot; muszą pokazać swoim kibicom , że są w dobrej dyspozycji mimo gorszego spotkania , które dzięki Hart&#39;owi szczęśliwie zremisowali ... W ostatnich latach City regularnie ogrywa Sunderland na własnym boisku i właśnie w tym upatruje powodzenie mojego typu . Niepokoi mnie jedynie dość słaba postawa City w defensywie , ale zobaczymy co pokażą gracze Manciniego !
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Francja
Spotkanie: Lille - Ajaccio zakład bez remisu
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: BET365
Analiza: Gospodarze na 10 ostatnich spotkań zanotowali zaledwie jedną wygraną w meczu rewanżowym LM z Kopenhagą i doprawdy nie wiem dlaczego bukmacherzy w żaden sposób nie odzwierciedlają tej sytuacji w kursach. Ajaccio to drużyna z potencjałem co pokazali w rundzie rewanżowej zeszłego sezonu gdzie zanotowali świetny bilans i utrzymali się w L1 mimo tego, że byli przez większość sezonu czerwoną latarnią. Obecnie zgromadzili 9 pkt i nie zdziwię się jeśli dziś dopiszą kolejne 3.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria NLB
Spotkanie : Ajoie - Martigny
Typ: 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kolejne zmagania na zapleczu ligi hokejowej NLA. Dziś wieczorem na własnej tafli gospodarze , drużyna Ajoie zajmująca czwarte miejsce w tabeli podejmie wicelidera , hokeistów Martigny. Obecnie bilans gospodarzy wynosi na siedem spotkań : cztery zwycięstwa bezpośrednie, jedno po dogrywce,przegrana po dogrywce oraz przegrana.Goście z bilansem na sześć spotkań to zaledwie jedna porażka po dogrywce w wyjazdowym spotkaniu z trzecią drużyną.Było to ich ostatnie spotkanie i ulegli po zaciętym boju.Dziś myślę że przyjezdni rozprawią się z gospodarzami.Są w świetnej formie czego dowodem jest początek sezonu że warto jest na nich stawiać. Ajoie gra w kratkę więc liczę że dziś dostaną baty od Martigny. Może nie będzie to wynik over ale przynajmniej jedną bramkę więcej będą w ogólnym rozrachunku na koniec spotkania mieli na swoim koncie.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 2
Sheffield - Hull
Over 4.5 gola
5.00
Williamhill

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi angielskiej. W meczu 10 kolejki zmierzy się ze sobą Sheffield i Hull. Gospodarze sezon zaczęli kiepsko i plasują się dopiero na 21 miejscu. Goście są w środku stawki i mają obecnie 10 miejsce. Stawiam w tym meczu na zakład powyżej 4.5 gola. Poniżej kilka słów na temat typu.
Obie drużyny w tym sezonie zaliczają bardzo wysokie wyniki. Gospodarze na 9 meczy mieli już 3 razy over 4.5 gola co daje około 33% ogółu. Goście co ciekawe również w obecnym sezonie mają już na swoim koncie trzy mecze gdzie padało więcej niż 4 bramki. W ostatniej kolejce Sheffield zremisowało z Burnley 3:3, a Hull przegrało swój mecz 2:3 z Blackpool.
Moim zdaniem istnieje dzisiaj spore prawdopodobieństwo, że kibice w Sheffield zobaczą co najmniej 5 goli. Mój typ to 2:3 dla Hull.
⛔100
 
L 1

lukk81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Greuther Fuerth v Hamburger SV
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś postanowiłem zainwestować w zwycięstwo HSV w wyjazdowym meczu z beniaminkiem Bundesligi Greuther Fuerth.
Gospodarzom tego meczu bardzo ciężko idzie dostosowanie się do poziomu najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W 6 meczach ponieśli 4 porażki, wygrali z Mainz i zremisowali z Wolfsburgiem. Co ciekawe te 4 punkty i jedyne bramki jakie zdobyli to efekt meczów wyjazdowych. U siebie przegrali trzy dotychczasowe mecze tego sezonu, nie strzelając nawet bramki.
Goście wydają się łapać właściwy rytm po fatalnym początku sezonu. Po porażkach w pierwszych trzech kolejkach, w kolejnych zdobyli 7 z możliwych 9 punktów, pechowo remisując z Moenchengladbach. Zaczął wreszcie strzelać Rudnevs, świetnie gra van der Vaart, który wrócił na stare śmieci.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to bardziej osłabieni wydają się być gospodarze. Zabraknie kontuzjowanego defensywnego pomocnika Thanosa Petsosa, ofensywnego Sebastiana Tyrały i napastnika Djiby Falla. Wątpliwy jest występ Edgara Priba. W HSV nie zagra Ivo Ilicevic, ale zastąpi go najpewniej &quot;kat Polaków&quot; z Wrocławia, Petr Jiracek. Gotowi do gry są już Heiko Westermann, co jest olbrzymim wzmocnieniem defensywy gości, oraz bramkarz Rene Adler, który zmagał się z przeziębieniem.
Każda seria kiedyś co prawda musi się skończyć i Greuther Fuerth zacznie zdobywać punkty na swoim stadionie, jednak mam nadzieję, że jeszcze nie dziś i bardziej doświadczony i lepszy kadrowo zespół gości wywiezie stamtąd 3 punkty. Powodzenia!
⛔100 powtórzony typ
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie : Wigan - Everton
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic
Everton w tym sezonie gra świetnie. Wysoką formę prezentują Fellaini i Pieenar, ich współpraca z Bainsem czy Mirallasem wyglada bardzo dobrze. Do zdrowia wrócił także Jelavic i od razu przypomniał kibicom jak świetnym jest napastnikiem. Wigan to natomiast drużyna solidna, ale nie będzie raczej w stanie powalczyć z rozpedzona ekipą z Liverpoolu. Siła ofensywna Evertonu, połączona z solidną obrona, wystarczy aby wygrać w Wigan.
⛔100
 
akade 41

akade

Użytkownik
WTA Pekin.
????Vives/Mirza - Makarova/Vesina.
typ 2.
kurs 1.5
Unibet.
Patrząc na ten debel. To Vivves/Mirza w singlu mają przewagę nad Makarova/Vesiną. Bukmacherzy liczą na Makarova/Vesina i ja też. Nie widzę jakoś równej gry 32letniej Vives. Powinna już raczej myśleć o odpoczynku. A sama Mirza nie będzie w stanie uciągnąć ew 3setów jeżeli będzie 2:1, 1:2. Dodać można, że Vives/Mirza na drodze nie mieli nikogo powaznego, aż do dziś, a Makarova/Vesina jest po pojedynku chociazby z Kirlienko/Petrova, którego wygrały 6-4,7-5
✅50
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie: GKS Katowice - GKS Tychy
Typ: 2
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365 Dzisiaj o 17:00 po siedmiu latach przerwy rozpoczną się derby Śląska czyli GKS Katowice kontra GKS Tychy, mecz na pewno będzie ciekawy i emocjonujący ponieważ obie ekipy ostatnimi czasy grają całkiem dobry futbol, mówię tu o ostatnich zwycięstwach i Gieksy i Tychów, czemu więc typuje Tyski GKS? dlatego że beniaminek od 6 meczy nie przegrał spotkania z czego 4 wygrał, atmosfera w szatni jest bardzo dobra i chłopaki nie boją się grać z dobrymi markami, po nie zbyt obiecującym początku pierwsza wygrana w Nowym Sączu dała im ogromną wiarę w swoje możliwości co myślę że zaowocuje i dzisiaj, jeśli chodzi o tabele to goście wyglądają na niej także lepiej ponieważ zajmują 5 lokatę z dorobkiem 16 punktów, a Katowice znajdują się na pozycji 13 z dorobkiem 11 punktów. Osobiście liczę że zwycięstwo Tyskim piłkarzom zapewni Piotr Rocki który pomimo swoich lat nadal udowadnia swoją wartość na boisku, budząc respekt swoich kibiców którzy na początku sezonu nie byli przekonani do jego transferu, pozdrawiam !
⛔100
 
F 52

fejser

Użytkownik
Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: Montpellier - Evian Thonon Gaillard
Typ:1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza ???? ziś wpadł mi w oko ten mecz. Montpellier to aktualny mistrz Francji. CO prawda początek sezonu nie mieli zbyt udanego . Po 7 kolejkach zajmują dopiero 13 miejsce w tabeli. Ostatnio wygrali 2:0 z Nancy i zremisowali w LM z Shalke przy bardzo wyrównanym meczu. Montpelier do dzisiejszego meczu przystapią z zamiarem rewanżu za poprzedni sezon kiedy to przegrali na wyjeździe 4:2 i zremisowali u siebie 2:2. Evian to beniaminek z poprzedniego sezonu, w lidze mają tylko jedno zwycięstwo i 2 remisy. Nic nie wskazuje na to, aby zespół ten był w stanie poprawić swój dorobek punktowy w dzisiejszym spotkaniu. Kurs jest bardzo atrakcyjny, polecam.
⛔100
 
P 0

pejn1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Segunda Division
Spotkanie:
Mirandes-Elche
Typ:2
Kurs:2.74
Bukmacher:pinnacle Sport
Analiza:
Dzis w lidze hiszpanskiej segunda division zmierzą sie zespoły Mirandes -Elche bedzie to pojedynek według mnie jednostronny na rzecz zespołu Elche, ktory ostatnimi czasy sprawia wrażenie drużyny niezwyciezonej.Argumentacją mojego typu są statystyki a wiec goscie zajmują w tabeli 1 pozycje z fantastyczną formą.W 7 rozegranych meczach zwyciezyli 6 razy oraz 1 raz remisując na dodatek trzeba zauwazyc genialny bilans bramkowy wynoszący w 7 spotkaniach 15:5 czyli naprawde imponująco,natomiast gospodarze moim zdaniem mogą jedynie liczyc na cud jezeli padnie wynik remisowy i to w dodatku bezbramkowy.Zespol Mirandes zajmuje obecnie niezaszczytne 19 miejsce w tabeli i jest w strefie spadkowej bilans tej druzyny w 7 ostatnich ligowych meczach 1 zwyciestwo 2 remisy oraz 4 porazki oraz slaby bilans bramkowy 6:7.Jedynym atutem druzyny gospodarzy jest dosc dobra defensywa.Napewno to bedzie mecz do jednej bramki poniewaz zespol Mirandes skupi sie wylacznie na defensywie lecz jestem pewnien ze zespol Elche zrobi prawdziwe oblezenie pod bramką przeciwnika.
✅174
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eredivisie
Spotkanie: Roda - Venlo
06.10.2012 20:45
Typ: over 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: expekt
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20. 45 odbędzie się spotkanie w holenderskiej Eredivisie. 16 w tabeli Roda podejmie na własnym obiekcie zamykające tabele Venlo. Jest to mecz, po którym przekonamy się który zespół ma większe szanse na utrzymanie w bieżącym sezonie. Ekipa gospodarzy nie zdobyła punktu od 4 spotkań, dlatego dzisiejszy mecz ma być tym przełomowym. Dodatkowo warto odnotować, że goście nie potrafią wygrać na stadionie w Kerkrede od 13 konfrontacji. W ostatnich 10 spotkaniach między tymi zespołami aż 8 razy padł over 3.5 Obie ekipy są zespołami, które potrafią strzelić sporo bramek, ale potrafią też dużo stracić, często są to bramki tzw. Babole. W dzisiejszym meczu spodziewam się wielu emocji oraz trafienia obu zespołów. Mój typ na wynik to 4:2
⛔100
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka noża, Grecja - Super League
Data: 06.10.2012 18:30
Spotkanie : OFI HERAKLION - PAOK SALONIKI
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Przed nami spotkanie w Grackiej Super League, rozegrana zostanie 6 kolejka Greckiej ekstraklasy. Dziś na własnym stadionie OFI zajmujące 8 miejsce w tabeli podejmie wicelidera PAOK. Goście po odpadnięciu z LE, skupili się na własnej lidze, o czym świadczą 4 zwycięstwa z rzędu po ostatnim meczu LE. Jak widać kursy na gości są dosyć duże, jednak w takim meczu takie kursy przyciągają. Po 5 kolejkach w Super League gospodarze zdołali zdobyć 5 pkt, a gości aż 12. Forma obu zespołów przed meczem wygląda następująco. OFI na 5 spotkań zdołało wygrać tylko 1 spotkanie, 2 spotkania bezbramkowo zremisować, oraz 2 spotkania przegrać. Natomiast drużyna gości w ciągu 5 meczy, odniosła 4 zwycięstwa i tylko 1 skromną porażkę 1:0. Bezpośrednie mecze między tymi drużynami kończyły się 4 zwycięstwami PAOK oraz 1 bezbramkowym remisem. Wydaje mi się że mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gości 0:1.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom