>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 06.09.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Narodów Afryki, kwalifikacje
Spotkanie: Etiopia - Algieria
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Godz. 15:00
Analiza:
Algieria, drużyna która pokazała się z bardzo ciekawej strony na mundialu i doszła w nim aż do 1/8 finału ulegając po dogrywce późniejszym MISTRZOM ŚWIATA zmierzy się w meczu wyjazdowym kwalifikacji Pucharu Narodów Afryki z reprezentacją Etiopii. Między tymi drużynami jest ogromna przepaść. Zarówno jak w rzeczywistości, tak i w rankingi Fifa. Algieria zajmuje w nim bardzo wysokie 24 miejsce, tuż za reprezentacją Rosji. Gospodarze tego meczu, drużyna Etiopii zajmuje w tym rankingu miejsce poza pierwszą setką. Gdzieś około 110 miejsca, a więc różnica ogromna. Buki liczą, że Algieria błysnęła na mundialu i że był to jednorazowy wybryk, ale ja uważam, że Algieria będzie wygrywać mecz po meczu w tych kwalifikacjach. Algieria od Mundialu jeszcze nie grała, ALE Etiopia nie grała żadnego meczu aż od stycznia 2014!!!! I cztery ostatnie mecze Etiopia zaliczyła bez zdobycia punktu. Powaznie zastanawiam się nad Handicapem w tym meczu na Algierię. Etiopia nie powalczy w tym meczu.
✅85
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Kwalifikacje, F1 godzina 14:00:
H2H
:idea: Seb Ve44el vs Dani &quot;Wide smile&quot; Ricciardo
Typ: Seb Vettel
Buk: Bet365
Kurs: @2.25
Gram już teraz, gdyż po 3FP @ może byc sporo niższy. H2H po takim @ można grac do godziny 11:00 - czyli do rozpoczęcia 3 treningu na Autodromo Nazionale, chociaz oczywiscie po 3 treningu też będzie można je grac, ale kurs na pewno będzie inny/mniejszy. Jeżeli chodzi o mnie to kurs - fabulous, oddsmakerzy bet three six five zbytnio sugerują się kwalifikacyjnym h2h z obecnego sezonu gdzie wynik to 7:5 na korzysc Disco Dana, ale ostatnie dwa GP czyli Węgry - ostatnie kwale przed przerwą wakacyjną i Spa pierwsze kwale po przerwie wakacyjnej Seb ogrywał Winterfresha, poza tym to 7:5 to tylko cyferki, gdzie w 3 sesjach kwalifiakcyjnych Daniel wygrywał z Sebą tylko jedną pozycją gdyby to odwrócic wynik ogolny mogłby wygladac 8:4 dla 4-krotnego MŚ. Mniejsza o to. Oddsmakerzy robią zmyłki i trzeba to wykorzystywac szczegolnie w F1. Jeżeli chodzi o mnie kursy powinny byc odwrotne, ponieważ dzisiaj jesli mialbym okreslic procentowe szanse to jest 60:40 dla Seby. To jego ulubiony tor obok Suzuki i pomimo tego, że bolid RBR nie nalezy do najszybszych w stawce, Seba zapier**** na Monzie aż miło patrzec. Rok temu wygrana i PP i wyścig, dwa lata temu gdzie miałem okazje byc w Świątyni Szybkości ogromny pech i nie ukonczenie wyscigu z powodu awarii alternatora. Wczoraj I i II trening lepszy w wykonaniu Seby, dodatkowo Daniel problemy w I treningu i mała ilosc okrazeń, a tutaj b. istotną rzeczą jest żeby zrobic program w całosci bo set up kwalifikacyjny i wyscigowy trzeba dopracowac idealnie, gdyz pozycja na starcie jest niezwykle ważna. W ostatnich 16 latach, aż 12 krotnie zwyciezal kierowca z PP. Pogoda nie będzie przeszkadzac, także jeżeli nie będzie żadnych kłopotów z bolidami, tor nagumowany to wszystko rozegra się między nimi na torze w ostatniej częsci czasówki (q3), a wtedy jestem spokojny o lepszy czas jednego okrażenia Ve44ela.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta Espana - Etap 14
Spotkanie: Alberto Contador
Typ: Alberto Contador wygra etap
Kurs: 4,01
Bukmacher: Pinnacle
Godzina: 11:55
Analiza:

Etap trudny i bardzo dobrze ułożony dla Hiszpana. Długi i trudny podjazd na koniec to jest to co lubi Alberto. Coś mi się wydaję,że dzisiaj zobaczymy kryzys kilku liderów tj. Valverde czy Rodriguez. Alberto posiada mocne przyspieszenie. Pokazał to na 9 etapie. Wtedy ruszył zdecydowanie pod górę i nikt nie był w stanie utrzymać mu koła. Valverde,Froome,Aru czy Uran zostali sporo w tyle. Tylko Purito i Nairo z wielkim trudem na ostatnich metrach doszli do Hiszpana. Jeżeli tylko spróbuję ataku na ostatnich 3km to myślę,że nikt nie będzie w stanie za nim pojechać.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Typ: 2/2 (połowa czasu/pełny czas)
Kurs: 3,25

Bukmacher: Sportingbet
Analiza:



Gospodarze to najsłabsza drużyna w tabeli, bowiem w 6 dotychczasowych kolejkach zdobyli zaledwie 1 punkt. Co ciekawe swoją pierwszą bramkę w tym sezonie strzelili dopiero w ostatnim meczu przegranym zresztą na wyjeździe z Nadwiślan Góra 3-1. Oliwy do ognia dolała arogancka postawa piłkarzy po meczu z Rozwojem Katowice 2 tygodnie temu, która tylko zaostrzyła napiętą sytuację w klubie. Wisłę w tym spotkaniu poprowadzi trenerski duet Robert Złotnik – Marek Nowak, ale możliwe, że już po raz ostatni bowiem klub szuka już nowego szkoleniowca. Do zmian na trenerskiej ławce doszło natomiast w Tarnobrzegu, gdzie Tomasza Tułacza zastąpił doświadczony Ryszard Kuźma. Ta zmiana była dość nieoczekiwana gdyż Siarka po nieco niemrawym początku powoli łapie wiatr w żagle a obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli ze strata tylko 4 oczek do lidera. Bilans Siarki to 3-2-1 i bramki 8-6. Gospodarze natomiast mają bilans 0-1-5 i bramki 1-10. W poprzednim sezonie w Puławach Siarka tylko zremisowała 0-0 z Wisłą. Jednakże wówczas Wisła grała zdecydowanie lepiej. Dziś trudno szukać argumentów przemawiających za nimi. Przegrali w tym sezonie już m.in. ze wspomnianym Nadwiślanem, z Limanovią 1-0 oraz z Błękitnymi Stargard 4-0, a więc z drużynami niezbyt wymagającymi. Siarka natomiast po 3 meczach bez zwycięstwa (ale za to z mocnymi rywalami tj., derby ze Stalówką 1-1, ROW Rybnik 1-1 oraz Znicz Pruszków 0-2) w ostatniej kolejce w końcu się przełamała wygrywając z Górnikiem Wałbrzych 3-1. Dziś Siarka jest faworytem tego spotkania i od początku inicjatywa powinna należeć do gości, którzy po pierwszej Polowie już powinni prowadzić co najmniej jedną bramką no i oczywiście zdecydowanie wygrać to spotkanie.
⛔100
 
O 31

odorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Kakkonen Południe
Godzina: 12:00
Spotkanie: KaPa vs Ekanas
Typ: HT/FT - 2/2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Goście kroczą pewnie po wygraną w grupie i walkę o awans do Ykkonen. Ostatnie spotkanie z trzecim w tabeli BK-46 zakończone remisem przerwało passę dziewięciu zwycięstw z rzędu. Gospodarze zajmują piąte miejsce z przeciętnym bilansem bramkowym 36:37. Atut własnego boiska nie jest najmocniejszą z ich stron, od poczatku rozgrywek 2/2/6 nie robi dobrego wrażenia. Gospodarze zanotowali ostatnio całkiem przyzwiote wyniki, zdobywając 10 oczek na pięć spotkań, ale mierzyli się z ekipami z dołu tabeli. Pojedynki bezpośrednie wyraźnie wskazują na gości, cztery wygrane i jeden remis na ostatnie pięć spotkań. W czterech z nich wychodzili na prowadzenie już w pierwszej połowie. Dla mniej zdecydowanych polecam czystą dwójkę. ⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Cilic M. - Federer R.
Typ: over 3.5 seta
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obaj są w świetnej formie, ale H2H 0:5 na korzyść Federera. Oczywiście nie skreślam w tym meczu Cilica, bo to groźny zawodnik. Najbardziej zaskoczył mnie 3 setowym zwycięstwem nad Berdychem, a jego 5 setówka z Francuzem Simonem Gillesem to jeden z najlepszych meczów na tym turnieju, jak i nie w całym sezonie. Cilic mądrze gra, ale Federer w tym roku to klasa sama w sobie. Z Monfilsem obronił 2 MP, a jak znamy życie, to takie sytuacje jeszcze bardziej podbudowują formę i pewność zawodników. Przykładów nie trzeba daleko szukać, patrz Jerzy Janowicz na Winston-Salem i jego dramatyczny mecz z Sousą czy Nick Kyrgios podczas Wimbledonu i jego 9 obronionych match pointów z Gasquetem.
⛔100
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie: Carlisle - Wimbledon
Typ: Wimbledon asian handicap 0 (draw no bet)
Kurs 2.18
Bukmacher: Pinnacle
Start: 16:00 CET
Analiza:
6 kolejka angielskiej League Two zapowiada się interesująco a zwłaszcza powyższe spotkanie.Drużyna Wimbledonu jako jedyna obok Cheltenham nie przegrała jeszcze w tym sezonie na wyjeździe.Fakt rozegrała jak dotąd tylko 2 spotkania ale wyraźnie widać ze gracze obecnie lepiej czuja się na obcych boiskach niż na własnych śmieciach na których w 3 spotkaniach ligowych nie zanotowali wygranej a jedynie jeden remis.Podobnie ma się sprawa z gospodarzami dzisiejszego spotkania którzy to będą chcieli wygrać u siebie po raz pierwszy od 05.04.2014.Warto tez odnotować ze we wtorkowym wygranym meczu Wimbledonu z Southend w 1/32 finalu Johnstone&#39;s Paint Trophy trener dal odpocząć napastnikom Matt Tubbs i Adebayo Akinfenwa.Dzis wyjdą w podstawowej jedenastce.Wimbledon w 11-stu meczach z rzędu strzelił przynajmniej jedna bramkę.
Dobra dyspozycja gości na wyjazdach + kiepska gospodarzy u siebie sugerują by swój typ skierować w stronę graczy Wimbledonu.
Powodzenia!
ZWROT
 
1 23

15141993

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: USA - Meksyk
Typ: Meksyk +36
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O różnicy umiejętności nie ma co pisać, jest bezsprzeczna i chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla zespołu brudasów będzie to ostatni mecz na tym turnieju. Jednak przykuła mnie linia handicapu na ten mecz +36 to bardzo dużo, biorąc pod uwagę że Amerykanie w następnej rundzie grają ze Słowenią i będą oszczędzać najlepszych. Na tym turnieju punktowali przeciwników odpowiednio +50, +20 +20 +30 +20 Widać że nie bardzo im zależy na laniu słabeuszy, nie po to tu przyjechali. Amerykanie chcą wygrać mistrzostwa i dotrzeć do finału jak najmniejszym kosztem sił. Wyjątkiem był mecz z Finami wg mnie wygrali tak wysoko jedynie dlatego że taką mają politykę. W stanach nikt nie śledzi tego turnieju tam jedynie zainteresowanie było w meczu otwarcia i będzie przed finałem z Hiszpanią. Typ ze sporymi szansami na powodzenia ale nie polecam grać za sporą stawkę.
✅90
 
hiro 97,6K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Europa, ET 7 Sindelfingen
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ian White - Rowby-John Rodriguez
Typ: Ian White -2,5 lega
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Koniec żartów. Dla mnie jest to typ dnia i nawet gdyby był kurs 1,15 to bym to zagrał. Solidny Anglik kontra młodziutki i niedoświadczony Austriak. Na temat White’a wiele już pisałem, jest to zawodnik, który cały czas się rozwija. W tourze od 4 lat, z roku na rok osiąga co raz to większe sukcesy. Jego gra może się podobać, bardzo skupiony, rzuca dużo maksów, a co ważniejsze świetnie wypada na dablach. Rzadko kiedy jego średnia meczowa spada poniżej 90. Jego rywal – Rodriguez wczoraj rozegrał słaby mecz z anonimowym Niemcem Goldammerem. Wygrał 6-2, średnie 88.96 – 72.13. Oglądałem to spotkanie i jego gra niespecjalnie mnie przekonywała. Oczywiście wynik 6-2 może mówić, że był to mecz do jednej bramki. Najpierw wygrywali swoje legi: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, kolejne 4 legi wygrał Austriak. Średnia Rodrigueza wyższa o około 16 punktów, co daje dużą przewagę, ale jeżeli popatrzymy na to, że po 3 legach miał średnią 102, a jego rywal 77 to już daje inny obraz gry. W jednym z legów kończył go dopiero na D1. I żeby nie pisać tylko o jego wczorajszym meczu, przytoczę jego wyniki z ET oraz z WCoD. Zagrał w Salzburgu: w 1. rundzie pokonał van Duijvenbode 6-3 (82.8 – 77.58) by przegrać w kolejnym spotkaniu z Thorntonem 5-6 (90.87 – 97.97, swoją drogę spalił sie w tym meczu, mógł go spokojnie wygrać). Zagrał również w Dusseldorfie, gdzie w 1. rundzie pokonał anonimowego Armana Ertura 6-5 (88.24 – 82.3), w kolejnym meczu przegrał z Pipe’m 2-6 (88.95 – 91.74). I na koniec wspomniane WCoD. W 2. rundzie, gdzie grano singlami, Rodriguez przegrał z R. Huybrechtsem 0-4 (65.45! – 88.41). Mnie Rowby-John absolutnie nie przekonuje. Ian White powinien to spotkanie wygrać bez większych problemów, oddając rywalowi góra 3 legi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Segunda division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - Tenerife
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na 3 kolejke zaplecza Hiszpańskiej ekstraklasy na mecz pomiędzy Girona i Tenerife. Gospodarze świetna passa zwycięstw na koncie komplet punktów, u siebie nie przegrali meczu od marca. Goście natomiast w beznadziejnej dyspozycji, dostają łomot gdzie nie grają, ostatni mecz udało im się zremisować u siebie mimo, że przegrywali, jednak na wyjazdach grają jak na razie bardzo słabo, ostatni raz w delegacji wywieźli 3 pkt w kwietniu. W bezpośrednich pojedynkach tych zespołów 2 razy wygrywała Girona, 2 razy Teneryfa i 2 mecze kończyły się remisem jednak dzisiaj wszystkie atuty są po stronie gospodarzy i sądzę, że w obecnej dyspozycji ładnie odprawią gości.
Bezpieczniejsze typy na ten mecz:
1=zwrot - 1.44
✅105
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska 1 liga /
Godz.
14:45
Spotkanie -
Arka Gdynia : Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ -
Handicap Termalica Bruk-Bet Nieciecza -1
Kurs -
6.5
Buk -
Expekt
Analiza:
Widziałem już 2 typy na to spotkanie i ja skłaniam się ostro w stronę Niecieczy. A dlaczego? A dlatego, że oglądałem mecz Arki z Widzewem i prócz pięknej murawy Arka nie może pochwalić się niczym. To co się tam wyprawia to totalna katastrofa, gdyby Widzew nie skopał 2x 150% szans, bo nazwanie ich setkami to mało, wtedy wynik wyglądałby 1:4, a nie 1:2. Natomiast goście dosłownie bajka na wyjeździe 3 spotkania rozegrane 3 spotkania wygrane 3:1 z Sandencją, 2:1 z GKS Katowice i 6:0 z Chrobry G. Dla mnie 2 jak nic z handi. A i na 6 spotkań Arki z Niecieczą goście wygrali 5 a raz przegrali.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 0

filipoos

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Blue Square Południe, 16:00
Bromley – Chelmsford
Typ: Bromley -1,5 AH
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Bromley radzi sobie doskonale w lidze. Zajmują drugie miejsce, a ich celem na ten sezon jest awans do kolejnej dywizji. W ostatnim spotkaniu wygrali na wyjeździe aż 4-0, a zagrali w tym meczu bardzo dobrze. Formacja defensywna, jak i ofensywna to siła zespołu. W doskonałej formie jest Damien Scannel, który ze swoim przyspieszeniem w niższych ligach nie ma sobie równych, a Pierre Doubois Joseph, strzelający 17 bramek w poprzednim sezonie, dziś jak zapowiadał w „klubowej telewizji”, liczy na strzelenie gola .
Goście to zespół z 17 miejsca, którego celem jest środek tabeli. W dzisiejszym meczu bez 2 podstawowych zawodników. Mała motywacja, niska forma drużyny to atuty na korzyść zespołu gości.
W poprzednim sezonie gospodarze wygrali 5-0 u siebie z drużyną Chelmsford, dziś Bromley nie powinni mieć kłopotu z uzyskaniem 3 punktów.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Brasov (Rumunia), ziemna - Półfinał
Godzina: 12:30
Spotkanie: Haider-Maurer A. - Pospisil J.
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja dziś pójdę w bardziej odważny typ, a mianowicie w stronę Czecha, który moim zdaniem znacznie lepiej się prezentuje w tym turnieju. Mecz może być trzy setowy, ale liczę, że Pospisil da sobie radę. Co prawda jest chimerycznym graczem i czasem naprawdę odwala mu palma, ale wiem, że ma dobre predyspozycję i umiejętności do wygrania tego meczu. To tylko challenger, więc myślę, że dla Haider&#39;a nie jest to tak znaczący turniej. Po meczu z Ungur&#39;em jestem pewny, że Czech nie odpuści łatwo tego spotkania. Jeśli chodzi o Haider&#39;a to miał bardzo łatwą drogę, ale i tak się trochę męczył i widać, że Rumunia nie do końca mu pasuje. Polecam śledzić spotkanie, po takim kursie moim zdaniem śmiało można próbować.

P.S.
Jeśli mój typ Ci pomógł, bądź się podoba kliknij &quot;+dzięki&quot;, motywuje do kolejnych typowań! ;)
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna 3 liga Łódzko-mazowiecka
Spotkanie: Warta Sieradz-Broń Radom
typ: 1
stawka: 1,95
godzina: 16:00
bukmacher: sts
Witam serdecznie dziś stawiam,że tak napiszę nietypowo a mianowicie idę w strone gospodarzy tego meczu ,który opisuje w tym poście mialem grac dwie kolejki wcześniej również na Warte ,która wygrała typ bardziej opieram po obecnych sytuacjach obu drużyn co do składów to ich nie znam a po skrócie troche statystyk od paru lat Warta to typowa drużyna własnego podwórka i nie inaczej jest w teraźniejszości trzy mecze na wyjeździe wszystkie przegrane oraz trzy mecze w domu i wszystkie wygrane np wygrana z Polonią Warszawa teraz co do drużyny gości udaną mięli jedynie pierwszą kolejkę sądząc po wynikach od drugiej kolejki to ta drużyna nie ma formy do tego przedostatnie miejsce w tabeli.Patrząc na te statystyki wydaje się ,ze zwycięsko z tego pojedynku powinna wyjśc drużyna gospodarzy i tak też stawiam,Pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska ( I Liga )
Spotkanie: Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
Typ: Chrobry i obie strzela
Kurs: 4.8
Data: 06.09.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Przed nami siódma kolejka 1 ligi polskiej. Pomiedzy sobą staną drużyna z Głogowa i Siedlec. Gospodarze notują serie dwóch wygranych. Tydzień temu wygrali w Bytowie 4-1, a kilka dni wczesniej na własnym stadionie ograli WIgry Suwałki 3-1. Warto zauważyć, że w każdym meczu Chrobry traci gol, mam nadzieje, że dzis bedzie tak samo lecz po koncowym gwizdku bedą mieli o jedna bramke wiecej niz przeciwnicy.
Zespół Pogoni natomiast będzie chciał przerwac serie dwoch porażek. Więc zapewne walcznosci im nie zabraknie. W tym sezonie wygrali oni tylko raz w pierwszej kolejce z Chojniczanką, ktora obecnie jest czerwona latarnią Ligi. Pozostałe spotkania to 3 remisy i dwie porażki i 13 pozycja ww Ligowej tabeli. Mój typ na dzisiaj to 3-1 pozdrawiam.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn
Spotkanie: Kamerun - Polska
Typ: under 130,5 punktów
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsson
Data i godzina: 06.09.14 20:15
Stawka: 8/10

Dziś o godz. 20:15 w Hali Stulecia we Wrocławiu zostanie rozegrany mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata w siatkówce pomiędzy reprezentacjami Kamerunu i Polski. Polacy są liderami grupy – wygrali wszystkie spotkania bez straty seta. Kamerun przegrał wszystkie spotkania i jest na ostatnim miejscu w grupie.

Kameruńczycy przegrali do zera z Argentyną i Australią oraz urwali seta Wenezueli tocząc z nimi niemal przez cały mecz wyrównaną walkę. Wyrwanie seta po heroicznej walce z ekipą z Ameryki Północnej (33:31) można uznać za największy sukces tej ekipy na polskim mundialu. Jak podkreślają zawodnicy oraz niemiecki trener Kamerunu gra z Polską jest dla nich zaszczytem, zagrają bez presji doskonale wiedząc o sile swojego rywala.

Polscy wygrali gładko wszystkie trzy mecze – na otwarcie zdemolowali Serbów, potem pokonali Australię (wyrównując tym samym rachunki za minione igrzyska olimpijskie) a w ostatnim spotkaniu ograli Wenezuelę oddając rywalom tylko 47 punktów.

Trener Antiga może wystawić na spotkanie z zespołem z Afryki rezerwowy skład, jednak nie sądzę by na taki wariant Francuz się zdecydował. Wpadka Rosjan z Meksykiem oraz chęć jeszcze większego zgrania zespołu przed kluczowymi meczami w kolejnych fazach turnieju powinna zdeterminować wystawienie do gry składu mieszanego złożonego z graczy pierwszego składu oraz zmienników.

W meczach z Wenezuelą (122 punkty), Serbią (130) oraz Australią (133) Polacy demolowali rywali. Nasi gracze podkreślają, iż na wrocławski mecz grupowy wyjdą w pełni skoncentrowani. Zmiennicy którzy wystąpią w meczu za pierwszoplanowych graczy chcąc wziąć aktywy udział w sukcesie drużyny będą chcieli w 100% wykorzystać dana im szanse w meczach na polskim mundialu. Dlatego w obliczu naszej siły i determinacji oraz słabości rywala polecam grę na znaczący under punktowy.
⛔100
 
L 0

luciddreamer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia( I Liga )
Spotkanie: Flamengo vs Gremio
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,2
Godzina: 23.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Wybieram spotkanie 1 ligi brazylijskie. Faworytem jest Flamengo, ze względu na swój teren oraz ostatnią formę. Moim zdaniem z Gremio będą miali bardzo ciężko.
Nie będę pisał książki. Szanse oceniam na przynajmniej 50-50 ze wskazaniem na gości. Więc value oczywiste. Gram DNB ze względu na możliwość nieskiej liczby bramek. Będące na fali Flamengo - dziś zaliczy wpadkę ????
✅120
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 18:00
Spotkanie: Djokovic N. Nishikori K
Typ: Djokovic N. wygra 3-0
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Walka o finał US Open!. Gram tutaj w dokładny wynik 3-0 w setach dla Nole po kursie 1,85 Sportingbet. Kei był wielką niewiadomą tego turnieju. Już w pierwszych rundach miał pożegnać się z turniejem. Do tegorocznego US Open nie był w ogóle przygotowany przez kontuzję. Nole co prawda w Cincinati i Toronto grał bardzo słabo. W tym turnieju pokazał jednak że jest w znakomitej dyspozycji, tracąc zaledwie seta w meczu z Murrayem. Kei tak naprawdę powinien odpaść w meczu 1/8 z Raonicem, wygrał jednak w 5 setach. To samo było z Wawrniką, również wygrana w 5 setach. Djoko o wiele mniej godzin spędził na korcie co na pewno będzie miało znaczenie w tym meczu. Japończyk osiągnął historyczny wyczyn awansując do półfinału Wielkiego Szlema. Ostatnie dwa mecze prawie 9h na korcie Keia będą dzisiaj bardzo istotnej. W mojej opinii szykuję się bardzo jednostronny półfinał. Nole zmiażdży Japończyka w trzech krótkich setach
⛔100
 
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: USA - Meksyk
Typ: under 179.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: unibet
Analiza:

Kolejny raz idę w under w meczu Stanów Zjednoczonych.Różnica klas między zespołami ogromna... nie chciałbym się powtarzać z postu na post i pisać o klasie USA bo jaka ona jest każdy doskonale wie.Decyduje się na taką linie z prostego powodu... czuje tutaj dość niski wynik.W zadnym meczu USA nie pokryli takiego underka i mysle ze dzis bedzie podobnie.Analiza kiepska ale ze wzgledu na brak czasu ale i zblizajace sie spotkanie.Mam nadzieje ze admin zrozumie.
✅67
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Conference National
Spotkanie: Barnet - Alfreton Town
Typ: 1 HA -3.5
Kurs: 5.25
Data: 06.09.2014
Godzina: 16:00
Bukmacher:bet365
Analiza:
Będę się streszczał bo mecz za 10 minut. Alfreton leją wszyscy w tej lidze jak leci. Po sześciu kolejkach zespół ten zajmuje ostatnie miejsce w lidze z tragicznym bilansem: 3-20
Barnet zajmuje pozycję na przeciwległym biegunie. Jest w lidze liderem z pięcioma zwycięstwami i porażką.
Dzisiaj lider gra u siebie, a poprzedni mecz na wyjeździe Alfreton przegrał jedyne 0:7 z 12 aktualnie w tabeli Grimsby.
Wszystko wskazuje na to, że gospodarze sobie dzisiaj postrzelają.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom