>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie: Partizan - Ludogorets
Typ: Over 1,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: expekt
Analiza:

W meczu kwalifikacji do LM serbski Partizan zmierzy się z bułgarskich Ludogorets. W pierwszym meczu w Bułgarii padł bezbramkowy remis. Może to właśnie dlatego bukmacherzy zaoferowali tak wysoki kurs za chociazby dwa gole w meczu.
Jesli szybko ktos strzeli bramke, to druga druzyna będzie musiala szybko rzucic sie do odrabiania gdyż kazdy bramkowy remis promuje zespol z bulgarii, a za ostrym odrabianiem w meczu stoją także kontrataki, ktore w pilce nowoczesnej są coraz bardziej groźne.
W pierwszym meczu to gospodarze Ludogorets mieli wiecej z gry, lecz brakowala precyzyjnego wykonczenia akcji.
Partizan mimo wszystko jest mocniejszy piłkarsko i bardziej doswiadczony w Europie wiec to on jest w mojej opinii minimalnym faworytem spotkania. Dla odwaznych proponuje zagrac typ over 2,5 w meczu gdyż kursy opiewaja w granicach 2,6, a to tylko 3 gole w 90minutach. Mój typ na dzis to 2-1 dla Partizanu, wole jednak bezpieczniejszą opcje z overem 1,5. Pozdrawiam
✅50
 
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Celtic - Legia
Typ : Celtic strzeli w obu połowach
Kurs : 2,37
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Dziś w Edynburgu rewanż 3 rundy pomiędzy Celticiem a Legia Warszawa, po 1 spotkaniu duży krok do awansu postawili piłkarze Legii po efektownym zwycięstwie 4:1.Dziś niestety czeka ich ciężki kolejne 90 minut a może i więcej, drużyna Celticu zawsze słynęła z waleczności i ambicji szczególnie na ziemi szkockiej, gdyby ten mecz bym na ich stadionie grałbym mocno ten typ.Nie mają nic do stracenia, muszą zaatakować o 1 minuty i szybko strzelić bramkę by chodź napić się tej szklanki nadziei szans awansu i walki o LM.Kto oglądał mecze Legii wie że nic specjalnego nie prezentują, dużo robote robi Radovic i dziś na nim pewnie będzie sie opierał ciężar gry legionistów.Obrona Legi nie jest dobrze przygotowana póki co do sezonu, Celtic zaatakuje od początku i myślę że strzelą do przerwy chodź 1 gola a po przerwie już ruszą do natarcia i uczynią to samo.
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -KOLUMBIA: Copa Postobon
Godzina:22:00
Spotkanie:Llaneros-Santa Fe
Typ:1
Kurs:2.85
Bukmacher:Bwin
Analiza:

Santa Fe ma 18 punktów w grupie i zapewnioną kwalifikacje do następnej rundy.Dlatego trener zdecydował się na danie odpocząć zawodnikom z pierwszej jedenastki i w tym meczu mają wystąpić zawodnicy,którzy do tej pory mniej grali. W skladzie będzie pięciu graczy z drużyny młodzieżowej i jeden z nich wil być w jego debiucie w prefessional zespołu. Zadebiutuje bramkarz Razzotti, i żaden z graczy z polu nie ma więcej niż dziewieć występów w tym sezonie. WLlaneros nie zagra czterech podstawowych zawodników w tym ich najlepszy strzelec Gonzales (10goli) , ale nadal w zespole będzie sześciu zawodników z pierwszej jedenastki.Ponadto walczą o trzecie miejsce w grupie i awans do następnej rundy.Myślę więc,że gospodarze wygrają bo mają więcej motywacji i lepszy zespół .
✅185
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Piłka nożna - Europa, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie:Besiktas - Feyenoord
Godzina:19:30
Typ:2
Kurs:4.00
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Na dzisiejszy wieczor wybralem spotkanie pomiedzy tureckim Besiktasem a holenderskim Feyenoordem. Stawiam tutaj na wygrana przyjezdnych z Holandii. Co prawda w pierwszym meczu 1:2, ale mecz byl bardzo wyrownany i Feyenoord postawil zdecydowany opor. Dzis, mysle ze Holendrzy zagraja na podobnym poziomie i odprawia Turkow z kwitkiem i pozbawia ich marzen o Lidze Mistrzow. Gdy spojrzalemna kursy oferowane przez bukmacherow, uznalem ze trzeba ten mecz uznac za bet dnia. Nie od dzis wiadomo, ze liga holenderska stoi na zdecydowanie wyzszym poziomie niz turecka. Dlatego licze dzis na zwyciestwo przyjezdnych, a kurs jest tak atrakcyjny, ze grzech niewykorzystac.
⛔100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
06 Aug 2014, 20:30 Soccer » Europe » Champions League » Salzburg (Aut) - Karabakh Agdam (Aze)
typ 1 polowa -1 Salzburg
kurs 2,88
wh
Jako ze male kurs nie wchodzą na przełamanie mojego tematu, plus pod konkurs spróbujemy pograć troszkę agresywniej- single za dużo na koncie nie mam może i dobrze wiec for fun... aczkolwiek typ bardzo realny.Jako ze gospodarze przegrali 1 mecz 2-1 w dość kuriozalnych okolicznościach: 2 czerwone kartki dla Karabahu,1 dla Red bulla.Przewiduje,liczę ze Austriacy podrażnieni pierwszym meczem zdecydowanie ruszą na Azerów u siebie...u gości brak Reynaldo powinien byc dużym osłabieniem.Gospodarze juz przed meczem byli zdecydowanym faworytem mimo ze coraz mniej słabych zespołów na świecie i Azerów co pokazał 1 mecz nie należy lekceważyć, uważam ze podopieczni Adi Hüttera wygrają to spotkanie dość spokojnie i wysoko.Z nawiązka odrabiając straty,z ciekawszych zakładów fajnie wyglądają overki bramkowe na ten mecz i hendi , plus ze w meczu będzie znowu czerwona kartka... wiadomo o jaka stawkę toczy sie mecz....Salzburg ma spore aspiracje możnego sponsora wiec emocji nie zabraknie. Ekipa azerska gra dość bezkompromisowo ,ostro -nieźle technicznie wyszkoleni poszczególni piłkarze duży temperament gorące głowy- co juz 1 mecz pokazał... Pilkarsko i jeśli chodzi o doświadczenie pucharowe Salzburg jest co najmniej o klasę dla mnie lepszy praktycznie od kod powstał klub dzieli i rządzi w Austrii seryjnie wygrywając tytuły... już z dobrej strony piłkarze Salzburg pokazali sie w europejskich pucharach.Kadra mocna wyrównana tacy piłkarze jak : VALON BERISHA, CHRISTOPH LEITGEB, a przede wszystkim najlepszy strzelec drużyny JONATAN SORIANO powinni zrobić różnice. Zainteresowanie dzisiejszym meczem spore teraz pora na wynik i następnego rywala w drodze do LM może Legia...:}
✅188
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka Nożna EL Ch.L.
spotkanie Celtic - Legia
typ dokładny wynik 4 do 1
kurs 21
Zacznę od tego że w meczu w Warszawie obstawiałem over bramkowy , zwycięstwo Legii i zwycięstwo Legii z handicapem więc dzisiaj tutaj mogę ciut zaszaleć , ale szaleć nie bendę , zagram ten typ za drobne , i będę zadowolony jesli nie wejdzie.Dlaczego taki typ?
Bo piłka nożna to taka dyscyplina w której bywają złośliwe wyniki.Moim zdaniem Legia w tym meczu zakłada zdobycie bramki by miec komfort psychiczny , to samo zakładał Celtic w poprzednim meczu , ale jak powiedział trener Celticu cyt&quot;Za wczesnie uwierzyliśmy że będzie łatwo&quot;Mam nadzieję że legioniści nie popełnią tego samego grzechu , ale te dwa nie wykorzystane karne , takie rzeczy lubią się mścic.Celtic nie ma nic do stracenia na pewno dadzą z siebie wszystko , wyjda skoncentrowani , zmotywowani i przygotowani.Stawka meczu jest bardzo duża i bendą walczyli na pewno.Na tym etapie tych rozgrywek zdarzają się dogrywki i karne wcale nie tak rzadko i mam nadzieję że w tym meczu dodatkowych emocji nie będzie , ale za drobne obstawię 4 do 1:)
⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Piłka nożna- Europa, Islandia , Pepsideild(Premier League) - Runda 14
Spotkanie: Breidablik - Keflavik
Godzina: 21:15
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.68
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dziś wybierzemy się na Islandię ,gdzie zmierza się Breidablik - Keflavik. Dlaczego wybrałem ten mecz? Drużyny mają czym postraszyć z przodu i mam nadzieję,że nie odpuszczą. W poprzednich meczach w Breidabliku over pokrywał się bez problemowo tylko bodajże 2 mecze na 5 ostatnich nie pokrywał,ale nie przejmujmy się bo statystyki nie grają roli. Ten mecz będzie wyrównany jak i pod względem piłkarskim jaki i kibicowskim na trybunie co pociągnie drużyny do ataku.
✅68
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta Montreal
Sharapova M. (Rus)-Muguruza B. G. (Esp)
godzina 20.00 (mecz zaplanowano na 20.00)
Typ Lose 1st Set Win The Match(przegra pierwszego seta ale wygra mecz ) Sharapowa
kurs 5.8
williamhill
Wiadomo to jest typ ryzykowny do zagrania za drobne , ale kurs konkursowy wysoki.
Typ wcale nie jest taki nieprawdopodobny , na tegorocznym french open piękna Maria w każdym meczu poza finałowym , przegrywała pierwszego seta a wygrywała mecz.Z hiszpanką na tegorocznym frech open było tak samo 6:1 5:7 1:6.Maria ma to do siebie że czasami przesypia pierwszego seta , albo innaczej , wolno się rozkręca , widziałem wiele jej meczów gdzie zaczynała od porażki w pierwszym secie a wychodziła zwycięsko z meczu , tak było np w tym roku w Sztutgarcie w meczach z LI NA i z Ivanovic.A jak będzie dzisiaj ?zobaczymy.pow all:)
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Celtic - Legia
Typ :ile goli strzeli Legia-bez goli
Kurs : 2.6
Bukmacher : Bwin
Analiza : Dziś drugi dzień kierowania się waszymi typami,co zrobiłem w niedzielę stawiając odwrotnie. Wczoraj oczywiście Maribor nie wygrał ale to w sumie nie było zbyt trudne. Dziś widzę że wielu gra typ Legia strzeli,jest duża liczba tego typu na naszym forum,nie jest to może jakaś megamasówka ale liczę że stawiacie też na ten typ pieniądze. Trochę niepokoją statystki które przytoczyła Fortuna,77%grających stawia na Celtic. Podejrzewam że na wyspach jeszcze więcej. Pytanie jednak jakie to są pieniądze,czy są to single i czy niski kurs na Szkotów nie jest zwykłym ochłapem,które los rzuca od czasu do czasu grającym. A jeżeli nie to moim zdaniem mecz zakończy się remisem,może nawet bezbramkowym co pogodziło by wasze typy na Legia strzeli i Celtic wygra reszty świata. A na koniec jeszcze raz przypomnienie mojej trafnej i opartej tylko i wyłącznie na waszej masówce analizy meczu Lech-Wisła.
Oczywiście można w nią wpisać dzisiejszy mecz Celtic-Legia i typ na Legia strzeli,ale nie jest to tak duża masówka jak ta z niedzieli
Powoli robi się z tego meczu pewniak dnia dla mnie,więc postanowiłem zagrać.
Takie słowa że ktoś tam na 100 procent wygra,działają na mnie jak płachta na byka. Po prostu z obserwacji świata typerów wiem że jak ktoś jest czegoś pewny i z butom i pychom,bez szacunku do typu o tym mówi to z reguły kończy się to jego głupią miną. Wiem też po sobie że im bardziej jestem czegoś pewny tym częściej to nie wchodzi. Tu trzeba jednak zaznaczyć że muszą za tym iść duże pieniądze. Jeżeli coś postawimy tylko wirtualnie lub za małe pieniądze i jesteśmy tego pewni to to wchodzi,ale jeżeli jesteśmy czegoś pewni i stawiamy grubo to jest od razu wynik odwrotny. Więc żeby bardziej było zrozumiałe to co napisałem,liczę że prócz słów o tym jak to Lech dziś jest pewny,stawiacie też na niego dobre kwoty,jeżeli tak to X2 pewne.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Piłka nożna: Tenis, WTA Montreal
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Maria Sharapova - Garbine Muguruza Blanco
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, turnieju WTA Rogers Cup rozgrywanego na kortach twardych w kanadyjskim Montrealu, pomiędzy Marią Sharapovą a Garbine Muguruzą Blanco. Maria Szarapowa (WTA 6) od razu trafia na bardzo mocną rywalkę, a będzie to dla niej pierwszy mecz od czasu Wimbledonu, z którego odpadła w IV rundzie. Garbine Muguruza (WTA 27) na początek rozegrała trzy sety z reprezentantką gospodarzy Stephanie Dubois. Hiszpanka w trzech z czterech ostatnich turniejów grała w ćwierćfinale. Tę fazę zaliczyła w Rolandzie Garrosie, eliminując po drodze Serenę Williams. W walce o półfinał uległa w trzech setach właśnie Szarapowej. Muguruza od początku sezonu gra bardzo dobrze, a po udanym występie w Paryżu jej mentalna siła tylko wzrosła. Amerykańskie lato rozpoczęła od ćwierćfinału w Stanfordzie, gdzie po drodze pokonała Dominikę Cibulkovą. Dla rozpoczynającej drogę do US Open Szarapowej nie będzie to łatwe spotkanie. Moim zdaniem coraz bardziej regularna Hiszpanka może sprawić niespodziankę. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 20:00.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP
Godzina: 20:30
Spotkanie: David Ferrer - Michael Russell
Typ: Michael Russell
Kurs: 9,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że Ferrer nie wygrał na tym etapie spotkanie w Kanadzie od 2009r. gdzie w pierwszym meczu pokonał Troickiego. Rok temu odpadł po beznadziejnym meczu 2:6, 4:6 z Alexem Dogomolov. Dziś mierzy się z bardzo doświadczonym na nawierzchni twardej Russelem, który dość niespodziewanie według mnie wygrał w 1r. z zawsze groźnym Mahutem. To chyba tyle o Amerykaninie, bo typ to bardziej pod schematy Ferrera, który jak już wielokrotnie pisałem musi myśleć o swoim zdrowiu i aby pograć jeszcze z 2-3 sezony w top 10 musi odpuszczać takie turnieje na których nie ma nic do obrony i przykładać się do Wielkich Szlemów. Uważam go za zawodnika już doskonałego w swojej karierze i nie widzę go aby grał gdzieś poza pierwszą 20 rankingu i pewnie będzie chciał zakończyć karierę w chwale.
To tyle o przyszłości Ferrera, obecnie nastał ten moment w którym David oprócz USO stara się odpuścić turnieje, z formą też nie najlepiej, przegrana w finale w Hamburgu czy szokująca porażka na Wimbledonie.
⛔100
 
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Kwalifikacje Ligi Mistrzów[/b]
Godzina : 20:45
Spotkanie : Salzburg - Karabakh
Typ : Salzburg i obie strzelą
Kurs : 2.40
Bukmacher : Bet365
Witam,
Postanowiłem zacząć typować na tym forum .
Pod lupę wziąłem dziś ulubioną moją drużynę, której w minionym czasie przyglądam się z uwagą. Salzburg - drużyna, która ma strasznie ogromny potencjał, powinni to dziś pokazać. Gurbanov nie może dziś skorzystać z dwóch swoich graczy, którzy zebrali czerwień w ostatnim meczu - Stopera i napastnika. Nie podlega wątpliwości, że Salzburg dziś rozgromi Karabakh, ale nie wierze, że Salzburg wyjdzie z tego meczu z czystym kontem. Drużyna Salzburgu też jest bez podstawowego prawego obroncy, ktory dostał rówineż czerwoną kartkę w ostatnim meczu.
Salzburg zdominuje mecz, ale Karabakh ma strasznie grozne kontry, któraś na pewno skończy się bramką. Polecam dw 3:1 za drobne.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8

towi

Użytkownik
Piłka nożna: Żużel - Elite League - Wielka Brytania
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Poole - Swindon
Typ: Kyle Newman -1 (v Steve Worrall)
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojedynek dwóch zawodników o zbliżonym potencjale w tym sezonie pod względem wyników, jednak obaj na dwóch różnych poziomach. Kyle w EL natomiast Steve w PL. Stawiam na Newmana że zdobędzie o dwa punkty więcej od Worralla ze względu na atut własnego toru od rywalizację na co dzień z najlepszymi żużlowcami na świecie. Przemawiają za nim również punkty zdobywane przez niego na swoim domowym torze:
Kyle Newman - 13+1 (3,2,3,2*,3)
Kyle Newman - 11+2 (3,2*,1,3,2*)
Kyle Newman - 11+1 (3,3,3,2*)
Kyle Newman - 7+1 (3,1*,1,1,1)
Kyle Newman - 8+2 (d,2*,3,1,2*)
Jak widać poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Jego rywal w meczach wyjazdowych:
Steve Worrall - 9+1 (2*,3,3,1) (jako gość w EL)
Steve Worrall - 7+1 (2,1*,2,2) (w 1 lidze)
Steve Worrall - 10 (3,2,2,3) (w 1 lidze)
Steve Worrall - 10+1 (3,1*,3,3) (w 1 lidze)
Steve Worrall - 8+2 (2,2*,2*,1,1) (w 1 lidze)
Zdobywa solidne i pewne punkty jednak jego rywalami są anonimowi rywale. Na co dzień nie rywalizuje z Andersenem, Iversenem, Zagarem, Protasiewiczem lecz jego rywalami są zawodnicy nie odnoszący sukcesów na arenie międzynarodowej (co znacznie ułatwia mu zdobywanie punktów) Proctor, Cook , Fricke.
Samo spotkanie powinno zakończyć się wysokim zwycięstwem (+10 +15 punktów) Poole, a Newman znowu powinien być liderem drużyny.
Zawodnicy będą rywalizować ze sobą przynajmniej dwukrotnie(w biegu 2 oraz 9).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - CEV Satellite Vaduz - Kobiety
Godzina: 21:30
Spotkanie: Fernández Navarro/Ribera vs Sannarnes/Hjortland
Typ: Fernández Navarro/Ribera
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz o awans do turnieju głównego. Hiszpanki Fernández Navarro/Ribera to dwie bardzo doświadczone siatkarki.
Amaranta Fernandez jest dobrze znana kibicom siatkówki halowej. Występowała m.in w Atomie Sopot zdobywając mistrzostwo Polski. Ostatnie lata spędziła we Włoszech. Nominalna środkowa bloku. Wysoka z dobrym zasięgiem i znakomitym atakiem. Na pewno przyjęcie może być słabszą stroną,ale grą w ofensywie powinna nadrobić.
Hiszpanki nie grały dużo ze sobą,ale potrafiły już wygrać zawody w swoim kraju,a w zawodach CEV pokonały kilka niezłych par na tym szczeblu rozgrywek, na czele z Treland/Pedersen czy Demydova/Lysenko.
Hiszpanki dobrze zaprezentowały się w swoim pierwszym spotkaniu. Bardzo pewnie 2-0 pokonały Szwajcarki Seghers/Huber.
Norweżki to para bardzo zbliżona poziomem do Hiszpanek. Osiągane rezultaty podobne,a nawet nieco gorsze. Nawet w MŚ do lat 23 nie odegrały żadnej roli. W Mysłowicach zajęły odległe 25 miejsce i widać,że nawet wśród młodszych duetów są na dalekiej pozycji.
Patrząc przez pryzmat rozegranych spotkań z tym samym rywalem to zdecydowanie lepsze wyniki osiągały Hiszpanki.
Fernández Navarro/Ribera pokonały Treland C./Pedersen J,a z kolei Sannarnes/Hjortland im uległy gładko 0-2. Takich przykładów można by odszukać kilka.
Myślę,że Hiszpanki są nieco lepszym zespołem. Na pewno ich przewaga powinna być widoczna w ataku. Fernandez powinna dołożyć swoje w bloku i w ten sposób pojawi się szansa na zwycięstwo
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom