>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.08.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nozna
Spotkanie:polonia-Wisła
Typ:Wisła 2X
Kurs:1,47
Bukmacher:betsafe
Analiza:




Dziś o 18:00 na stadionie miejskiej Poloni dzojdzie do bardzo ciekawego widowiska.
Faworytem są goście,któży na pewno podnieśli morale klubowe po weliminowaniu Litexa.Wisła zagrała bardzo dobry mecz a szczególnie pomocnik Melikson.Jeżeli wiślacy zagrają tak jak w środę to napewno odniosą zwycięstwo.Jednak nie można zapominać o wpadce z pierwszej kolejki.Gdzie Wisła w samej koncówce uratowała remis po strzale Bitona.Widzew od początku sezonu narazie gra bardzo dobrze zremisował z Wisła 1:1,oraz wczoraj z górnikiem,także remis wisły dla wielu falstart,a dla mnie dobre przetearcie.Pokazujące ,że piłkarze Roberta Maskanta nie mogą lekcewarzyc ligi i rywala za miedzy.
Dla Czarnych Koszul sezon zaczął się bardzo udanie. Zespół Jacka Zielińskiego, po dobrym spotkaniu, pokonał przed własną publicznością 1:0 Lechię Gdańsk. Teraz w Warszawie liczą na drugie zwycięstwo. Będzie o nie jednak niezwykle trudno.
W drużynie Polonii raczej nie dojdzie do zbyt wielu zmian w wyjściowym składzie. Na boisku na pewno zabraknie kontuzjowanego Macieja Sadloka. Być może szansę gry od pierwszej minuty utrzyma 19-letni Paweł Wszołek, który z bardzo dobrej strony zaprezentował się wchodząc na końcówkę meczu z Lechią.
Kilku roszad w składzie można spodziewać się w drużynie Wisły. W porównaniu do meczu z Widzewem, do pierwszej jedenastki powinni wrócić Sergei Pareiko i Patryk Małecki. Trener Robert Maaskant może także postawić na Ivicę Ilieva, który w meczu z Liteksem nie mógł zagrać ze względu na kartki. W ataku szansę gry może otrzymać także David Biton.
Dla mnie typ na 2x jest bardzo słuszny ,ponieważ stac Wisłę na zwycięstwo.Ale i Polonie na dobrą grę.


✅ 47
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia - Meistriliiga
Spotkanie: Levadia-Kalju
Typ: X
Kurs: 3,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:



Witam! na dzisiaj wybrałem mecz Levadi Tali oraz Nomme Kalju który odbędzie się o godzinie 16. Faworytem tego spotkania wg buków jest Levadia a wg mnie minimalnym faworytem jest Kalju która na wyjazdowych spotkaniach spisuje się dużo lepiej i nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania 9-2-0. Natomiast Levadia ma podobne bilanse spotkań. U siebie 6-3-1 a na wyjeździe 6-3-0. Jak widać odnotowali jedną porażkę i to z dzisiejszym rywalem. Myślę że dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte i padnie remis tak jak w ostatnim spotkaniu kiedy spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1-1. Pozdrawiam!


⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Campeonato Brasileiro Serie A
VS
PALMEIRAS - GREMIO
Typ : Gremio +0,5@ 2,470 Pinnacle
Ostatnio szukam tzw dogów więc poszukam i w tym meczu. Gremio z nowym trenerem Celso Rothem. Niby nic nie wskazuje na strate pkt przez Palmeiras, ale jednak wg mnie warto spróbowac. Palmeiras u siebie jeszcze nie zaznało smaku porażki, grają dobrze. Gremio ostatnio często remisuje. Były jakieś niesnaski w ich szatni, ale z przyjściem nowego trenera zapewne atmosfera się trochę oczyściła. Douglas, Andre Lima, Gilberto Silva, Rochemback. Ostatnio jak ich obserwowałem to mieli sporo sytuacji ale są nieskuteczni najwyraźniej.
Nie wiem jak tam spisuje się Palmeiras bo tylko suche wyniki znam. Ostatnio gol z wolnego Assuncao im zapewnił remis z Coritibą. Ja zaryzykuje i poszukam niespodzianki w tym meczu :wink: h2h także tak jednoznacznie nie wskazuje faworyta w Palmach.

Składy -&gt; http://esporte.uol.com.br/futebol/ca...s-x-gremio.htm


✅ 147
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, World Grand Prix
Spotkanie: Kuba - Tajlandia
Typ: 1 (-1,5 s.)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dlaczego taki typ? Powodów jest kilka. Kubanki postawiły opór Rosjankom, które są jednymi z faworytek. Ugrały jednego seta, niewiele brakowało, aby wygrały jeszcze drugiego. Tajlandia rozgromiła Peru, ale Peruwianki nie grałyby na tym turnieju, gdyby nie zwiększenie liczby drużyn z 12 do 16. Tajki są dopiero trzecią azjatycką siłą za Japonią i Koreą Południową. Co rzuciło mi się w oczy to fakt, że Kubanki zdobyły wczoraj więcej punktów w ataku od Rosjanek (56-47) i aż 19 punktów Rosji zdobytych blokiem. Jednak wszystkie Rosjanki, które wczoraj zagrały mają ponad 180 cm a niektóre z nich znacznie ponad 180 cm, zaś w ekipie z Tajlandii tylko jedna zawodniczka mierzy ponad 180 cm, więc Kubanki będą miały dużo łatwiej w ataku. Wczoraj blok Rosjanek zadecydował o porażce Kuby, a dziś według mnie brak bloku Tajek umożliwi Kubankom łatwe zwycięstwo. Przed rokiem Kuba wygrała z Tajlandią 3-0, a w 2007 roku 3-1.


⛔ 100
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja - Premier League
Spotkanie: Anzhi - Tomsk
Typ: X2
Kurs: 3.00
Buk: Sportingbet
Analiza:

Nie, nie, koło takiego kursu nie można przejść obojętnie. Rosja to Rosja. Ostatnia wygrana Anzhi wbrew azjatyckim inwestorom, podobnie jak przegrana Tomska po wyśmienitym h2h z Terekiem. Czas to odbić, a podpucha bukmacherów na spadające kursy Anzhi tylko mnie w tym przekonuje. Anzhi mimo ciekawego składu to nie materiał na TOP3, bo brakuje im często stawiania kropki nad i co pokazały mecze z Amkarem czy Krasnodarem. Tomsk na wyjazdach gra dosyć przyzwoicie 3W-1D-4L, jak na warunki PL. Poza tym wygrana z Zenitem, czy wyrwane oczka Spartakowi, czy Lokomotivowi pokazują, że punkty potrafią zdobywać z teoretycznie lepszymi od siebie. Tutaj jak najbardziej można próbować grać ku dogowi, bo moim zdaniem, zarówno wysokie 3:0 dla gospodarzy, jak i &quot;niespodzianka&quot; ze strony gości oceniam na 50%-50%.

⛔ 100
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - WGP
Spotkanie: Polska - Dominikana
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj Polki gładko ograły Argentyne - co z tego - skoro dzisiejszy rywal jest dużo mocniejszy, a Argentynki to ogon światowej kobiecej siatkówki.
Polski zespol jest mlody, duzo rotacji w skladzie, zawodniczek nieogranych w swiatowych imprezach.
Dominikanki natomiast po bardzo dobrym meczem ugrały seta z Włoszkami co jest naprawdę wyczynem. Zespół ma wegług mnie dużo lepszą siłę rażenia w ataku niż Polki, tak więc przewiduje wynik 3-0 bądź 3-1 dla Dominikany.

✅ 110
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Polonia Warszawa vs Wisła Kraków
Typ : Polonia DNB (remis zwrot stawki)
Kurs: 1,85
Buk: Bwin

Analiza

Większośc forumowiczów stawia na krakowską Wisłę, jednak ja się wyłamie z tego i moim typem jest zwycięstwo Polonii (w przypadku remisu zwrot stawki).
Tak, więc moim zdaniem duży wpływ na przebieg tego spotkania będzie miała środowa potyczka Wisły w lidze mistrzów. Uważam, że mimo tego, że są podbudowani awansem to będzie widać zmęczenie i pewne rozluźnienie w ich szeregach, co moim zdaniem Polonia skrzętnie wykorzysta. Poza tym poloniści grają u siebie i już w meczu z Lechią zaprezentowali bardzo dobry i przede wszystkim mądry futbol ! Wzmocnienie obrony Marcinem Baszczyńskim było świetnym posunięciem, a w dzisiejszym meczu ten właśnie zawodnik ma podwójną motywację, gdyż jak wiemy Wisła to klub w którym spędził najlepsze lata swojej kariery. Dodatkowo szybki i sprawny atak Sikorski-Jeż na pewno sprawi wiele problemów dziurawej i moim zdaniem jeszcze nadal nie zgranej obronie krakowskiej Wisły. Tak wiec mój typ do zwycięstwo w tym meczu Polonii Warszawa.


0
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Bełchatów - Podbeskidzie
Typ: Bełchatów
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szybko i rzeczowo. Bełchatów w zeszłym sezonie był drużyną własnego boiska, ich bilans wynosił 9 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki. Dziś podejmuja benjaminka który zapewne zapłaci frycowe. Drużyna z Bełchatowa wygląda bardzo dobrze we wszystkich formacjach poza linia pomocy. Ale zacznijmy od bramki, Sapela Borucem nie jest ale to solidny bramkarz, przed sobą ma Lacica który poprzedni sezon miał średni jednak Maciej Szmatiuk był jedną z wyrózniajacych sie postaci w Arce która niestety opusciła szeregi elity. Popek i Fonfara na bokach. W ataku jest Nowak który z Bełchatowa chyba nigdy nie wyjedzie przez ciągłe kontuzje ale nie zmienia to faktu ze na polska lige napastnikiem jest dobrym. Na skrzydłach zobaczymy Kose i Wróbel, ten pierwszy powraca do ligi polskiej i mysle ze na pewno przyda sie takiej druzynie jak GKS, zas drugi zaliczał bardzo udane wystepy w poprzednim sezonie. Jest jeszcze Bozok który obok Szmatiuka był najjasniejsa postacia w Arce. Niewiadoma jest tylko srodek pomocy jednak mysle że solidna defensywa Bełchatowa + Nowak zapewnią GKSowi zwycięstwo.


✅ 100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Ligue 1
Spotkanie:psg-Lorient
Typ:Over 2.5
Kurs 2.05
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Paryzanie po przybyciu nowego sponsora zaczeli szastac gotowka i znacznie sie wzmocnili przed tym
sezonem , chocby kosztem Lorient pozyskujac Gameiro.Pierwszy mecz przed wlasna publicznoscia , Psg
powinno nie zawiesc swoich fanow i zaprezentowac ofensywny futbol taki jak w sparingach.Druzyna gosci
takze nie powinna bronic tylko dostepu do wlanej bramki ale tez atakowac co rowniez pokazali w poprzzednim
sezonie.Zatem mecz powinien byc dosc otwarty co gwarantuje spora ilosc bramek , z jednej strony umotywowane psg
mierzace nawet w mistrza , a z drugiej ekipa moim zdaniem nie stojaca na straconej pozycji czyli Lorient.
Goscie na pewno beda wyprowadzac grozne kontry bo sadze ze gre bedzie prowadzic psg i lorient troche sie cofnie.
W kazdym badz razie typuje mecz w ktorym powinny padac bramki , conajmniej trzy.


⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga francuska
Spotkanie: Montpellier- Auxerre
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet 365

Witam na dziś wybrałem mecz z Ligue 1. Wydaje się że faworytem jest zdecydowanie zespół gospodarzy. Jesli chodzi o transfery to odszedł od tego zespołu Spahic, przybyli natomiast w jego miejsce obrońcy Hilton i Bedimo. Kadra więc została utrzymana po to by móc walczyć o puchary w tym sezonie. Zupełnie inaczej jest w Auxerre. Zespół ten juz w poprzednim sezonie z niezłą, równą kadrą walczył do końca o utrzymanie w lidze, więc co będzie teraz gdy zespół opuściło mnóstwo podstawowych do tej pory zawodników plus trener. Odeszli jeleń, Birsa, Pedretti, Mignot,Sammaritano. Do tego dziś nie zagrają zawieszony Le Tallec, Sorin, Hengbart, Sanogo. Wzmocnienia są nikłe wypozyczony napastnik z Espanyolu Ben Sahar, Issam Jemaa oraz Rudy Haddad. I to wszystko. Sytaucja raczej niezbyt komfortowa. Do tego trzeba dodać historię spotkań obu ekip w Montpellier. 8 zwycięstw gopsodarzy 10 remisów i tylko 1 zwycięstwo Auxerre. W poprzednim sezonie był remis 1-1 ale wtedy sytuacja była zupełnie inna. Dziś Montpellier powinno dac sobie radę. Polecam ten typ


✅ 110
 
fanatyk-fzgt 3

fanatyk-fzgt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,
Spotkanie: Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher : Bet At Home
Analiza : dzis o 17:00 w Głogowie w II lidze Zachodniej swoje spotkanie rozegraja 2 silne ekipy w lidze ale małymi faworytami tego spotkania sa goscie którzy narazie spisuja sie fantastycznie wygrywajac II spotkania 1 na wyjezdzie wygyrwajac 4:1 i jedno u siebie wygywajac 2:1 Chrobry jest Beniaminkiem który narazie zdołał zdobyc na 2 mecz 1pkt u siebie mysle ze Chojniczanka wygra dzis na pełnym spokoju
Kiepska analiza.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Spotkanie: Zawisza - Olimpia Elbląg
Typ: Olimpia nie strzeli
Kurs: 2.3
Bukmacher: tobet

Zawisza to bardzo silna druzyna radzaca sobie zarowno w ataku jak i obronie...W 1 meczu zremisowala 1:1 ale powinna wygrac to spotkanie gdyz przewazala a Sandencja strzelila fartownego gola...W drugim meczu juz bylo lepiej remis 0:0 z Nieciecza...Dzis Zawisza musi pokazac ze potrafi strzelac gola i oczywiscie stawiam na wynik 2:0 dla gospodarzy. Co do gosci to druzyna ktora na wyjazdach strzela malo goli...Z Bogdanka nie strzelila zadnego gola natomiast ze slabym GKS Katowice ktory broni sie co roku przed spadkiem zremisowala na wyjezdzie 1:1. Podsumowujac uwazam ze Olimpia nie strzeli gola o wiele lepszej druzynie od GKS a porownywalnej do Dolcanu...


✅ 130
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska
Bełchatów - Podbeskidzie
over 3.5 gola
5.00
Unibet


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrane kolejne spotkanie w ramach 2 serii spotkań w polskiej Ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą Bełchatów i Podbeskidzie.

Pierwszy mecz gospodarze dzisiejszego meczu przegrali na trudnym terenie w Chorzowie. Ulegli miejscowym 2:1. Goście to beniaminek. Ich pierwszy mecz ligowy zakończył się wynikiem 2:2 z Jagiellonią Białystok. Jak widać obie ekipy zaliczyły już w 1 kolejce &quot;overy&quot;. Wczoraj w dwóch rozegranych meczach padały remisy po 1:1. Dzisiaj powinien paść co najmniej over 2.5 gola. Ja zaryzykuję i postawię over 3.5 gola po bardzo dobrym kursie jaki oferuje bukmacher Unibett.

Trzecie spotkanie drugiej kolejki spotkań w polskiej Ekstraklasie. Póki co w spotkaniach obydwu ekip padało sporo bramek. Dzisiaj może być podobnie. Stawiam 3:1 dla gospodarzy.


✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

master_90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia
Spotkanie: JJK Jyyäskylä - HJK Helsinki
Typ: JJK Jyyäskylä
Kurs: 3.65
Bukmacher: Expekt

Na dzisiaj wybrałem mecz Finskiej ligi pomiędzy JJK , a rozgniecionym po Dynamie HJK. Typ ciekawy ale patrząc po ostatnich meczach HJK przegrało walkę o puchar Ligi Mistrzów. Według mnie zwycięzca dzisiejszego meczu będzie gospodarz , a kurs bardzo wysoki na to spotkanie dodajmy,że jeszcze grają u siebie.
Kiepska analiza.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - II liga zachód
Spotkanie: Energetyk ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Tobet
Analiza:


Dziś o 16:30 dojdzie w Rybniku do starcia miejscowego ROWu z Nielbą Wągrowiec. Obydwa zespoły tragicznie rozpoczęły sezon.
Beniaminek z Rybnika, przegrał pierwszy mecz z aktualnym vice liderem - Chojniczanką 1:4. Nielba rozpoczęła identycznie, tyle że na wyjeździe, gdzie uległa Ruchowi Zdzieszowice. Warto zauważyć, że o ile porażka gości była w pełni zasłużona, to ROW przegrał głównie przez pojedyncze błędy obrońców czy, a może przede wszystkim - bramkarza.
Druga kolejka miała przynieść pierwsze punkty dla obydwu zespołów ale i tutaj nastąpiły dwie porażki. Goście ulegli Elanie Toruń 1:2, mimo że prowadzili od 29 minuty. Dużo gorzej wyglądał wyjazdowy mecz ROWu. Rybniczanie pojechali do Sosnowca, gdzie czekał na nich młody zespół, miejscowego bankruta - Zagłębia. Doświadczeni zawodnicy beniaminka pokazali jednak, że brakuje im zaangażowania a trenerowi Galeji pomysłu na pokierowanie zespołem. Rezultat 0:4 rozwścieczył kibiców ROWu, którzy wierzyli w kontynuowanie dobrej passy po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Co mówią mi te spotkania? Że dzisiejszym gospodarzom brakuje zaangażowania ale też ogrania. Że trener się gubi...
Gra z jednym napastnikiem - Gładkowskim, młodym chłopakiem sprowadzonym przed sezonem z Leśnicy z która walczyło się o awans nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie w sytuacji gdy zawodnik jest kompletnie nieprzygotowany do sezonu (brak okresu przygotowawczego).
Trenera Galeja pokazuje wieloma swoimi decyzjami, że nie nadaje się na trenera w drugiej lidze...

Dziś jednak wierzę w Rybniczan. Dziś piłka jaką grali i jaką wygrywali w III lidze może wystarczyć na rywali. Jeśli tylko uda się wykorzystać którąś z 2-3 sytuacji w pierwszej połowie, mecz potoczy się po ich myśli.

Kursy oferowane przez Tobet zachęcają i mimo, że w starciu z silniejszym przeciwnikiem ROW nadal stałby dla mnie na straconej pozycji to dziś jest inaczej. Dziś trzeba zdobyć trzy punkty.



⛔ 100
 
expert102 2

expert102

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: Mjallby- Malmo
Typ: 1
Kurs: 3,21
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:


Witam!
Dziś w propozycji mam mecz zespołu Mjallby który ostatnio pokusił się o mała niespodziankę pokonując na wyjeździe drużyny Kalmar aż 3:0-nie sądziłem że aż w takim wymiarze ???? (kurs 5,75- zaliczony w Typ Dnia 01-08-11✅✅✅). Dzięki tej wygranej morale w drużynie wrosły przez co nastroje są nadal pozytywne. Na własnym boisku zespół ten ostatnio wygrał z drużyną Gefle pokonując ją aż 5:1
Idąc za ciosem Mjallby w dniu dzisiejszym uzyska na swoim boisku pozytywny wynik-przy dość atrakcyjnym kursie i pokona zespół Malmoe.
Mecz rozpoczyna się w dniu dzisiejszym o godzinie 16:00
Polecam ????


⛔ 100
 
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie : Polonia Warszawa-Wisła Kraków
Typ: X/2 poł/koniec spotkania
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie Polonii z Wisłą już przewertowane w każdą stronę, ale ja pozwolę sobie dorzucić jeszcze swój typ.
Gospodarze zaczęli od zwycięstwa w lidze z Lechią, natomiast goście z Krakowa mają na koncie 1 pkt po remisie z łódzkim Widzewem. Oczywiście obie drużyny będą walczyły o zwycięstwo, bo obie również mają aspiracje na mistrza kraju. Piłkarze Wisły wiedzą że nie powinni drugi raz z rzędu tracić punktów, jednak Polonia nie jest chłopcem do bicia. Goście mając w kościach środowy mecz z Litexem, pewnie na początku nie będzie forsowała tempa i zacznie spokojnie. Dlatego myślę że w pierwszej połowie gra będzie się toczyła głownie w środkowej części boiska. Natomiast w marę upływu czasu drużyny będą grały mniej asekuracyjnie, co pozwoli na bramki.
Kurs jest wysoki i warty zaryzykowania.


⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Dundee United - St. Mirren

Typ: Dundee
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365

Analiza: Za niecałe pół godziny na murawę Tanndice Park wybiegną jedenastki miejscowego Dundee i St. Mirren. Faworytem jest zespół gospodarzy i - według mnie - nie podlega to żadnej dyskusji. Piłkarze Petera Houstona przed tygodniem sprawili niemałą sensację, kiedy to na Tyncastle pokonali Heart of Midlothian (1:0). Najwidoczniej Mandarynki zapomniały już o nienajlepszym początku sezonu i z rundy na rundę powinno już być coraz lepiej. St. Mirren to na pewno nie jest rywal, z którym powinny mieć jakieś większe problemy.
Warto w tym miejscu wspomnieć o transferze największej gwiazdy Dundee, Davida Goodwillie&#39;go do Blackburn Rovers. No cóż. Na Tannadice już dawno pogodzono się z faktem, iż odejście tego zawodnika to tylko kwestia czasu. Moim zdaniem, nie ma tragedii (na pewno nie było w Edynburgu, gdzie The Terrors sobie jakoś bez niego poradzili). W drużynie pozostała inna młoda gwiazda - Johnny Russell (na pewno będzie teraz odgrywał większą rolę w drużynie, co powinno mu się tylko opłacić), a w dobrej dyspozycji znajduje się ostatnio doświadczony Jon Daly (m.in. strzelił bramkę we wspomnianym meczu z Hearts).
Co ciekawe Dundee nie może odnieść ligowego zwycięstwa nad Świętymi już od półtorej roku (w poprzednim sezonie 2 remisy i 1 porażka na własnym boisku). W końcu czas na rewanż.
Piłkarze Danny&#39;ego Lennona w ostatniej kolejce wymęczyli skromne zwycięstwo z beznadziejnym obecnie Aberdeen. Dziś będzie już zdecydowanie za trudno. Typuję pewne 2:0 dla gospodarzy.


⛔ 100
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (towarzyski)
Mecz: Rangers - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.50
Buk: SB
Analiza:
Dziś o 16.00 spotkają się drużyny z Szkocji, oraz Anglii. Już sam fakt że Chelsea, jest wicemistrzem PL, stawia ją w roli faworyta do zwycięstwa. Jak wiemy Rangersi w tym tygodniu odpadli z walki o LM. W lidze nie idzie im dość dobrze. Zajmują drugą pozycję. Chelsea jeszcze nie rozpoczęła sezonu, ale stoczyła 5 meczy przed sezonowych. Wygrała wszystkie, w dodatku nie straciła ani jednej bramki. Do składu Chelsea wracają po wypoczynku David Luiz, oraz Ramires.
Myślę że trener Rangersów nie wystawi na mecz towarzyski optymalnej ekipy.
Za to skład Chelsea wygląda bardzo mocno:
1 Petr Cech
19 Paulo Ferreira
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
7 Ramires
8 Frank Lampard
21 Salomon Kalou
9 Fernando Torres
23 Daniel Sturridge
Jeśli jest ktoś odważnym graczem to może zagrać że Rangersi nie strzelą bramki. Kurs to: 2.25


✅ 50
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Goiás - Vila Nova GO
Typ: X
Kurs: 3.86
Bukmacher: Pinnacle

Zespól Goias po 14 kolejkach Serie B jest bez remisu. Jest to jedyny zespół, który jeszcze nie dzielił się punktami. I chyba czas to zmienić,bo akurat rywal to zespół, który świetnie broni, stracił najmniej goli w całej lidze, w 14 spotkaniach zaledwie 11. Strzelać raczej też nie ma tutaj kto, tylko 13 strzelonych bramek i zaledwie 2 na wyjeździe. Goście na wyjeździe mają bilans 1-1-5, gospodarze u siebie 5-0-2. W ostatnich 40 grach gospodarze uzyskali 6 remisów, w ostatnich 4 meczach same wygrane i 12 strzelonych bramek. Dzisiaj ze strzelaniem może być problem przy tak świetnie zorganizowanej defnesywie rywala. Tak więc remis, w końu przecież gospodarze muszą uzyskać taki wynik, a zespół Vila Nova pomimo, że jest kilka pozycji niżej od gospodarzy to może postawić twarde warunki gry i wywieżć 1 pkt.

✅ 286
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom