>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.06.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Godzina:20:45
Spotkanie: Niemcy - Armenia
Typ: Niemcy over 3,5 gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Stawka:100j

Analiza:
Zaciekawił mnie mecz pomiędzy Niemcami a Armenią. Jest to ostatni sprawdzian Niemiec przed MŚ. Wybrali sobie przeciwnika ze słabszej półki żeby strzelić sobie kilka bramek - tak na przetarcie przed ważną imprezą. Wydaj mi się, że na pewno zagrają w jak najmocniejszym składzie. Będą chcieli zdobyć jak najszybciej bramkę i jeśli im się to uda do 20 minuty to powinni spokojnie te 4 bramki strzelić. Pewnie w drugiej połowie zobaczymy jakieś zmiany - to może też spowodować jakieś bramki bo zawodnicy z ławki będą chcieli się bardzo pokazać. Martwi mnie tylko fakt że jedynym nominalnym napastnikiem jest Klose. Pewnie zacznie mecz na ławce bo jest w bardzo średniej dyspozycji. Niemcy pewnie zagrają bez nominalnego napastnika, ale czy to powinno spowodować osłabienie napadu? - nazwiska Reus, Podolski, Mueller, Schuerrle - oni powinni strzelać bramki także myślę, że jest duża szansa na powodzenie tego typu. Słowo może jeszcze o reprezentacji Armenii która według mnie na przestrzeni kilku lat zrobiła gigantyczny postęp. Ta reprezentacja ostatni solidnie gra jeżeli gra o coś, a w przypadku meczów towarzyskich - raczej odpuszcza co widać choćby po ostatnich dwóch meczach z Algerią (przegrana 3:1) oraz ZEA (wygrana 3:4). Liczę dziś na dużą skuteczność Niemców i na odpuszczenie meczu przez Armenię. Myślę, że kluczową sprawą będzie szybko strzelony gol - jeśli taki padnie to powinno wszystko pójść po mojej myśli.
✅ 120
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry liga U21
Spotkanie: Dunakanyar Vac U21 - Diosgyori VTK U21
Typ: over3,3.5 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:00
Buki nic się nie uczą albo wiedzą coś więcej niż Machete, 3x z kolei stawiałem na bramki w spotkaniach młodych Vac i 3x były minimum 4 gole, 100% zadowolenia, 2x pisałem tutaj w typach dnia więc nie będę się rozpisywał jakoś mocno.
Nie wiele się zmieniło od tygodnia, Vac przegrali wyjazdowy mecz z Honved 1-3 i dalej zajmują ostatnie miejsce w lidze ze strata punktu do bezpiecznego miejsca które zajmuje Vasas. Własnie pomiędzy tymi dwoma zespołami rozegra się walka o utrzymanie, Debrecen już maja rozegrane 30 spotkań i zapewniony spadek.
Dziwi mnie że Vasas graja jutro, będą już wiedzieć czy się spinać o wygrana z Puskas Akademia czy już mogą na luzie dograć sezon.
Vac tak jak pisałem w zeszłym tygodniu totalnie najgorsza obrona w lidze, gole 32-82 w 29 spotkaniach! Odstają mocno.
Wyniki w tym roku u siebie: 3-1, 2-4, 2-2, 1-8, 3-0, 2-1, 1-4.
Minimum 3 gole zawsze, 4 w większości.
W pierwszym spotkaniu w tym sezonie Diosgyori pokonali rywala gładko 5-0!
Diosgyori ostatni mecz w sezonie miejsce 9 w tabeli szansa na 7, jeżeli wygrają to 8 zapewnione. Wczoraj Ujpest pokazali że na luzie można nieźle nastrzelać i rozwalili Illes 9-2.
Wyjazdy w 2014 roku: 3-2, 2-1, 1-2, 1-0, 2-0, 0-2, 6-0. Szału nie ma ale wiadomo z kim dzisiaj grają i jest szansa podrobić dorobek bramkowy.
Mecz o przetrwanie najgorszej defensywy w lidze z 9 zespołem. Faworytem są oczywiście goście ale motywacja gospodarzy może sporo namieszać, czekam na bramki z obu stron.
Po raz kolejny tniemy over ostry jak węgierska papryczka!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska + 9,5pkt
Kurs: 1.92
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Przed nami drugi weekend w Lidze Światowej w wykonaniu naszej reprezentacji. Po ubiegłotygodniowym świetnym wyniku z Brazylią teraz naszej reprezentacji przyjdzie zmierzyć się na wyjeździe z drużyną Włoską. Moj typ na to spotkanie to wygrana naszych zawodników po doliczeniu im 9,5pkt. Świetny występ w Brazylii w mocno okrojonym składzie na pewno podwyższył oczekiwania kibiców wobec tej drużyny, sam trener Antiga studzi te zapały i oznajmia że LŚ jest polem treningowym przez najważniejszym turniejem jakim są MŚ rozgrywane w Polsce. Do Włoch jedziemy w bardzo podobnym składzie personalnym, jedynie dochodzi Ł.Wiśniewski oraz Ł.Żygadło w zamian z P.Woickiego. Włosi na razie wygrali komplet czterech spotkań w tym pokonali na wyjeździe Brazylię dwa razy! To oni są faworytami tego spotkania ale Polacy tydzień temu pokazali, że potrafią walczyć i nawet jeśli przydażyła by im się porażka 0-3 to po zaciętych setach, dlatego gram taki HA dla naszych.
✅ 92
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, French Open mężczyzn
06.06.2014 15:00
Nadal - Murray
Typ: handicap gemowy AH(0:5,5) 1
Kurs: 1.571
pinnacle
Dziś zostaną rozegrane półfinały turnieju singlowego mężczyzn na French Open. W drugim półfinale na korcie głównym zmierzą się rozstawiony z numerem pierwszym Rafa Nadal i turniejowa ósemka Andy Murray. Sezon ziemny Hiszpana nie był w tym sezonie aż tak wspaniały jak bywało w przeszłości, porażka z Ferrerem w Monte Carlo, wygrana w Madrycie oraz wyrównane spotkania w Rzymie i porażka w finale z Djokovicem. Sezon ziemny bardzo dobry ale do French Open nie imponujący. Murray też nie zachwycał, porażka z Giraldo w Madycie, a w Rzymie właśnie z Nadalem, ale po wyrównanej walce, pozostawił po sobie dobre wrażenie. Jednak co z tego skoro przyszedł właśnie najważniejszy turniej na nawierzchni ziemnej i Rafa właśnie pod niego przygotowywał się w poprzednich turniejach, to tu ma być najlepszy tenis. I tak właśnie jest, pamiętajmy, że wygrywał French Open osiem razy w dziewięciu ostatnich latach, podobnie świetnie gra i w tym roku, pomimo tych wszystkich przebąkiwań o problemach z plecami, które będą miały przełożenie na serwis, on kolejno odprawia kolejnych rywali, może i serwis jest nieco słabszy ale nie ma to przełożenia na grę większego. Co z tego, że Ferrer ostatnio nieźle sobie radził z Rafą, co z tego, że wygrał z nim w Monte Carlo skoro dwa dni temu został w drugim secie zdominowany przez napierającego Nadala i nie był w stanie w żaden sposób się temu przeciwstawić. Rafa to król tego turnieju i należy o tym pamiętać. Co do Murraya, dla niego ten półfinał to spory sukces, wyrównanie najlepszego wyniku z 2011 roku. Wiele osób stawia dziś over setowy, ale ja jakoś tego nie widzę, Rafa to jeden z najrówniej grających zawodników w ATP, miewa najmniejsze wahania formy w trakcie spotkań. A Murray wcale nie gra w tym turnieju jakoś rewelacyjnie, męczarnie z Kohlschreiberem w trzeciej rundzie, czy ostatni występ z Monfilsem. Ludzie grają na Murraya, a przecież w większości widzieli mecz z Monfilsem. Wcale nie grał tam zbyt dobrze, to Francuz zagrał katastrofalnie, zupełnie nie mógł się odnaleźć na tym korcie, w tamtych warunkach. Grał bardzo słabo a i tak był o krok od wyeliminowania Szkota, który z pewnego 3:0 prawie oddał na 2:3, przy 2:2 w setach myślał tylko o tym by przerwać spotkanie, bo kompletnie na korcie nie mógł się odnaleźć, jego szczęście polegało na tym, że grał z rywalem, któremu zdarzają się tzw. &quot;kontuzje mózgu&quot;, jest to potoczna nazwa, a widzieliśmy ją właśnie w piątym secie, kiedy zamiast dobić rywala, nagle przestał grać nie wiedzieć czemu. Ja gram w tym spotkaniu handi gemowe na Nadala, a to dlatego, że nawet jeśli jakoś uda się Szkotowi seta urwać to myślę będzie to i tak na styku set, a znając jego wahania formy w spotkaniach, które widzieliśmy już na tym turnieju, może się zdarzyć set gdzie ugra powiedzmy max. 2 gemy, a wtedy handi ma spore szanse na wejście. Choć i tak ja raczej sądzę, że dziś wszystko się rozstrzygnie w trzech setach na korzyść Hiszpana.
✅ 57
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białorus ekstaraklasa
Spotkanie: Belshina Bobruisk vs FC Minsk
Typ: 1
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18;00
Spotkanie rownych sobie drożyn biorąc pod uwagę sytuację w tabeli po 10 meczach dzieli ich tylko jeden ptk
Gospodarze to specjaliści od overów strzelają i tracą na potęge ich średnia to 4 gole na mecz goście przeciwne mało strzelają i tracą też mniej
Dlaczego goście dziś polegną? skupię sie na serii 3 porażek pod rząd z średniakami tej ligi i na wyjazdach radzą sobie katastrofalnie w 5 meczach ugrali ledwo 4 punkty warto dostrzec że ostatnie 2 mecze zakończyły się wgranymi Belshiny w tym u siebie 3 do 1 i taki wynik dziś typuje gospodarze rzuca sie do ataku licząc na sporo goli ktore w razie odrabiania strat przez rywali dadzą im szanse na dowiezienie wygranej dodam że u gospodarzy grają wyżej uplasowani strzelcy niż u gości tacy jak Hiszpan Bleda będący w czołówce pod względem tabeli króla strzelców próżno szukać tak wysoko graczy gości
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Międzynarodowy
Spotkanie: Polska - Litwa
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Godz. 17:30
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru reprezentacja Polski rozegra ostatnie towarzyskie starcie przed rozpoczynającymi się we wrześniu eliminacjami do Mistrzostw Europy.
To spotkanie na pewno ma poprawić trochę nastroje bo jak do tej pory reprezentacja pod wodzą Nawałki nie wygrała żadnego spotkania, ba nawet nie strzelili bramki. Oczywiście nie liczę tutaj tych pseudo meczy w krajowym zestawieniu. Poważne spotkania Polska rozegrała trzy ze Słowacją 2:0, Szkocją 0:1 oraz z Irlandią 0:0 tak jak wspomniałem nie potrafili strzelić nawet bramki a wszystkie mecze były rozgrywane u siebie. Były to pierwsze miesiące pracy nowego szkoleniowca ale czas na łagodne traktowanie się skończył i dziś ma być po prostu gra na wysokim poziomie. Selekcjoner skończył już z dużym szukaniem już krystalizuje skład i niewykluczone że dziś zobaczymy taki jaki wybiegnie na pierwszym mecz z Gibraltarem. Na pewno najmocniej personalnie wygląda u nas ofensywa – kreatywny Klich, mocne skrzydła w postaci Rybusa oraz Grosickiego do tego będziemy grali z wariantem dwójki napastników Milik oraz Lewandowski każdy musi przyznać ze na papierze wygląda to bardzo dobrze.
Teraz kilka słów na temat Litwy, która jest jeszcze niżej w rankingu FIFA niż my na 106 miejscu, to też o czymś świadczy. Grupę eliminacyjną Mistrzostw Świata miel jedną z najsłabszych stąd wywalczyli 11 punktów ale i tak rzecz jasna nie awansowali. Trener Litwy Igoris Pankratjevas z rożnych powodów w głównej mierze kontuzje nie zabrał 8 zawodników których dość regularnie powoływał, dlatego swoje szansę dostaną młodzi na co dzień występujący w rodzimej lidze.
„ Pierwszy raz byliśmy w pełnym składzie i mogliśmy doskonalić pewne warianty taktyczne, zarówno w obronie, jak i w ofensywie” - to słowa naszego trenera, mam nadzieję że efekty będzie widać i nie skończy się na kompromitacji. Z takim rywalem do tego osłabiony to spokojnie powinniśmy wygrywać po 3:0 a nawet wyżej i na taki wynik dziś stawiam stąd taki typ. Nasi od początku powinni zaatakować zresztą do tej pory nie najgorzej szły nam pierwsze połowy z wyjątkiem pierwszych minut później dochodziliśmy do głosu i stwarzaliśmy sytuacje których jednak po prostu nie potrafiliśmy wykorzystać.
⛔ 100
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski, Międzynarodowy
Spotkanie: Polska - Litwa
Typ: Powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
Godz. 17:30
Analiza:
Ostatni sprawdzian dla naszej reprezentacji przed rozpoczynającymi się we wrześniu eliminacjami do mistrzostw europy 2016. Naszym dzisiejszym rywalem będzie sklasyfikowana na 106 miejscu w rankingu Fifa reprezentacja Litwy mecz zostanie rozegrany w Gdańsku na PGE Arenie. Postanowiłem postawić na bramki w dzisiejszym meczu, a konkretnie że będzie ich powyżej dwóch. Jeśli spojrzeć na statystyki obu reprezentacji w ostatnich dziesięciu spotkaniach to w meczu z udziałem naszej reprezentacji typ zostałby pokryty tylko dwa razy, identycznie sytuacja przedstawia się z reprezentacją Litwy, w której od siedmiu spotkań nie padło więcej niż dwie bramki. Tak, więc liczę na przełamanie tej serii. Po pierwsze w meczach na PGE Arenie średnia bramek z udziałem naszej reprezentacji to 4.3 gola na mecz (2:2 z Niemcami, 1:3 z Urugwajem i 3:2 z Danią). Po drugie jest to bardzo ważny mecz dla naszej reprezentacji, żeby być w dobrych nastrojach przed eliminacjami. Po trzecie Litwa jest stosunkową słabą drużyną dla, której największym sukcesem było zajęcie trzeciego miejsca w grupie kwalifikacyjnej do Mundialu 1998. Po czwarte mecz obejrzy ponad 30 tys. kibiców co na klasę rywale i na rangę meczu jest bardzo dobrym wynikiem. Po piąte nasza kadra ma zagrać z dwoma nominalnymi napastnikami, co powinno przełożyć się na większą ilość sytuacji strzeleckich.
Przypuszczalny skład Polaków: Boruc - Piszczek, Glik, Wilusz, Wojtkowiak - Krychowiak - Grosicki, Klich, Rybus - Milik - Lewandowski.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Litwa - LKL
Godzina: 17.30
Spotkanie: Żalgiris Kowno - Neptunas
Typ: [1 połowa] over 79,5pkt.
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Spotkanie nr 5 w finale ligi na Litwie. Po 4 grach Żalgiris prowadzi 3:1 i dzisiaj w Kownie będzie święto, bo nie ma innej możliwości w tym spotkaniu jak wygrana wielkiego faworyta. Gospodarze co prawda poza J. Dentmonem nie mają innych obcokrajowców, ale przecież są Javtokas, Jankunas, Milaknis, Pocius czy leciwy już Jasikevičius. Neptunas to nowa siła w litewskiej koszykówce, w poprzednich runach ograli Siauliai 2:1 oraz KK Prienai w półfinale wygrywając 2:0, a oba mecze 1 pkt. W tym finale jak na razie mamy 4 bardzo wysokie wyniki w meczach. Co ciekawe we wszystkich 4 mamy over 80pkt. po pierwszej połowie. Mieliśmy 90, 84, 93 i 91pkt. Nie chce mi się wierzyć, aby akurat dzisiejsze spotkanie w punkty było ubogie skoro wcześniej obie drużyny grały szybko i co ważne skutecznie. 80pkt. po pierwszej połowie myślę spokojnie do trafienia, tym bardziej, że sam Żalgiris może ok. 50 trafić, co miało miejsce w 2 z 4 spotkań.
✅ 85
 
P 0

polsky123

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Włochy
Godzina : 20,30
Spotkanie : Virtus Roma - Montepaschi Siena
Typ : Siena
Kurs : 2,25
Bukmacher : Bet-At-Home
Analiza:Moim zdaniem wygra Siena,prowadzą w play-offach z Virtus Romą już 3:0
wczoraj również uporali się z Romą na wyjeździe co na pewno doda im skrzydeł.Virtus Roma prezentuję przecietną formę i jak na razie są tylko tłem dla bardzo dobrze spisującej się ekipy Montepaschi Siena.Zdecydowana dwójka ????
kiepska analiza
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel - Elite League (Wielka Brytania)
Godzina 20:30
Spotkanie : Coventry - Wolverhampton
Typ: Wolverhampton
Kurs : 2,20
Bukmacher: bet365


Analiza:

Spotykają się dwie drużyny o w miarę wyrównanych możliwościach. W tabeli obok siebie (Wolverhampton oczko wyżej). Mecz uważam tutaj 50 na 50, gdyż w obu drużynach zawodnicy bardzo wyrównani. Uważam jednak, że w drużynie gospodarzy brakuje takiego lidera z prawdziwego zdarzenia jakim u gości jest Tai Woffinden i to głównie ze względu na tego zawodnika stawiam na Wilki.
W Coventry mamy Andersona, czy nieźle jeżdżącego w Anglii Harrisa, ale to nie to samo co mistrz świata Tai Woffinden, który do pomocy będzie miał min. Pawlickiego, który nieźle punktuje na wyspach.
Wolverhampton ostatni dokończony mecz stoczyło 26.05 demolując Eastbourne Eagles. Mecze czerwcowe jak na razie przerywał im deszcz.
Gospodarze w ostatnim swoim spotkaniu ograli (rzutem na taśmę, gdyż w ostatnim biegu) 46:44 ostatnie w tabeli Birminhgham co nie świadczy zbyt dobrze o ich formie.
Moim faworytem jest tu Wolverhampton i to na nich stawiam w dzisiejszym meczu.
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brazylia - Serbia
Typ: azjatycka suma goli over 3
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obu reprezentacji przedstawiać nie trzeba. Ja jednak nie jestem tak optymistycznie nastawiony do rozstrzelania dzisiaj Serbii. Brazylia pewnie wygra, ale nie będę szalał z handicapem.
Typ na bramkowy over wydaje się pewniejszy. Serbia to nie są jakieś ostatnie lamusy. To ekipa europejska, która przewyższa poziomem gry w obronie na pewno egzotyki z którymi ostatnio grała Brazylia.
Wiadomo, że jak kanarki się zepną, to nastrzelają. Jeżeli jednak będą szanować nogi przed MŚ, to Serbia też może ich skarcić.
Dlatego gram na bramki, nie ważne z której strony polecą.
⛔ 100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga światowa
Spotkanie: Belgia - Kanada
Typ: Belgia wygra 1 seta
Kurs: 1.70
Godz: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, zapraszam na spotaknie ligi światowej na mecz między Belgią i Kanadą. Belgia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, na własnym parkiecie spisują się bardzo dobrze do tej pory stracili tylko jednego seta. Przewidywany skład Belgii na ten mecz;
Rozgrywający: Depestele, Valkiers
Przyjmujący: Baetens, Deroo, Klinkenberg, Verhanneman
Środkowi: Coolman, Van De Voorde, Verhees
Atakujący: Van Den Dries, Van Walle
Libero: Dejonckheere
Prawdopodobny skład Kanady pewnie będzie coś takiego lecz nie moge znaleźć oficjalnego skłądu
Rozgrywający: Dustin Schneider, Ciaran McGovern
Atakujący: Gavin Schmitt, Dallas Soonias
Przyjmujący: John Gordon Perrin, Jason De Rocco, Toontje Van Lankvelt, Frederic Winters, Nicholas Hoag
Środkowi: Adam Simac, Rudy Verhoeff, Justin Duff, Graham Vigrass
Libero: Daniel Lewis

Oba zespoły są na podobnym poziomie. Nie mają w swoich składach gwiazd lecz są bardzo zgraną drużyna świetna gra w środku, co raz lepsza praca na bokach siatki. Belgowie pierwszego seta grając u siebie przegrali tylko z Australia po bardzo wyrównanym secie. Kanada zagra swój pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie Ligi światowej Grali z Finlandią wygrywajać pierwszy mecz 3:0 a drugi 3:2 gdzie przegrali pierwszego seta. Sprawdzajać historie meczów Kanadyjczyków możemy zobaczyć że rozkręcajasie oni dopierw drugim lub trzecim secie przeważnie pierwszy grają na wyczucie. Grając z Rosja i Japonią dwa razy odnieśli zwyciestwo 3:2 lecz zawsze przegrywali pierwszego seta
✅ 70
 
K 0

kukunio

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Włochy -2.5 seta
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kolega wyżej grał HA na Polaków, ja zagram całkiem odwrotnie. Polacy podobnie jak w meczach z Brazylią zagrają rezerwowym składem. W Brazylii co prawda udało się nawet wygrać jeden z meczy 3:0, ale... Brazylia zagrała ten mecz fatalnie, zresztą nie tylko ten jeden. Już w dwumeczu z Włochami i pierwszym (wygranym 3:0) meczu z Polską było widać, że coś nie idzie. Słabo z blokiem, problem z wykończeniem piłek. Ratowała ich tylko zagrywka. Ale nie o nich miałem pisać. Wracając do tematu - Włosi grają kapitalną siatkę co udowodnili w meczach z Brazylią i Iranem. I dzisiaj zagrają w optymalnym ustawieniu. Po takim kursie uważam, że warto zagrać w ich stronę.
⛔ 100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Miedzynarodowe
Godzina: 23:00
Spotkanie: Słowacja vs Hiszpania
Typ: over 184.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na ostatnie 5 spotkań pomiędzy obiema reprezentacjami wyniki prezentowały się następująco
01.07.12 EUR Słowacja Hiszpania 1 : 3 (209)
24.06.12 EUR Słowacja Hiszpania 1 : 3 (192)
03.06.12 EUR Słowacja Hiszpania 2 : 3 (214)
25.05.12 EUR Słowacja Hiszpania 1 : 3 (179)
26.11.11 IGR Słowacja Hiszpania 2 : 3 (217)
a więc nie wszedł między nimi tylko ten z maja `12r.
Od tamtych czasów zmieniło się to wszystko o tyle że kursy na obie drużyny bardzo się wyrównały, Słowacy w końcu mają jakąś drużynę, i chociaż mecz meczowi nierówny to patrząc na pojedynki obu drużyn z Czechami to Słowacy stawiają się tutaj w bardzo różowym świetle. Myślę, że to dodatkowy optymizm i power przed tym spotkaniem, i patrząc na fakt jak bardzo oba zespoły będą chciały wygrać - wszak to Liga Światowa - liczę na grom pkt`ów i tie break.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom