>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.06.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
F 2

flamengofan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Campeonato Brasileiro
Spotkanie :Coritiba _ Portuguesa
Typ : 1
Kurs : 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza :
Witam . Dzisiejszego dnia wybrałem typ który w moim odczuciu wydaję się być bardzo prawdopodobny. Obie drużyny bardzo nie korzystnie zaczęły sezon.Coritiba zajmuje po dwóch kolejkach ostatnie miejsce w tabeli( 2 porażki) a rywal plasuje się na miejscu 15 ( remis , porażka ) Mimo to gospodarze wydają się być pewni w tym meczu . Coritiba jest zespołem który rewelacyjnie spisuje się na własnym boisku, w poprzednim sezonie mimo iż zajęli 8 miejsce w meczach u siebie byli najlepszą drużyną w całej lidze ( bilans:13 zw. 4 rem 2 por ) Średnia bramek u siebie strzelonych ???? 2.1).Ponadto 2 sezony temu grając w 2 lidze również w meczach u siebie byli najlepsi (13-3-3) Z kolei rywal Portuguesa to beniaminek który w tamtym sezonie dosyć zdecydowanie awansował do 1 ligi mając przewagę nad drugim miejscem 17 pkt. Jednak jest to beniaminek a pierwsze sezony po awansie przeważnie dla wielu zespołów są bardzo ciężkie. Ponadto Coritiba ma wspaniałych i fanatycznych kibiców . Stadion pomieści 37 tys widzów. Przeważnie jest zapełniany a atmosfera jest gorąca. W Brazylii fani dobitnie stanowią przykład 12stego zawodnika w ostatnich czterech sezonach we wszystkich meczach procent zwycięstw gospodarzy to 49.6 % czyli praktycznie co drugi mecz. Coritiba po nie udanym starcie u siebie z Botafogo (drużyna która będzie w tym sezonie bardzo mocna ) Będzie za wszelką cenę starać się by wygrać z beniaminkiem i potwerdzić że są u siebie mocną drużyną . Dla tych dla których kurs jest dosyć niski polecam połowa / koniec 11 .Choć zważywszy na to że w Brazylii do przerwy nie wpada dużo bramek jest to dosyć ryzykowne. Pozdrawiam
zła data
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kaia Kanepi vs Maria Sharapova
Typ: 1 set 1
Kurs: 3,50
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 06-06-2012/14-00
Analiza:
Roland Garros wkracza w decydującą fazę. Na placu boju pozostało zaledwie osiem zawodniczek. Po odpadnięciu Azarenki jedną z głównych faworytek do zwycięstwa jest Rosjanka Maria Sharapova, jednak jak powszechnie wiadomo nie od dziś, iż kobiecy tenis jest nieobliczalny. Dziś na korcie Philippe Chatriea zagrają dwie wyżej wymienione zawodniczki. Liczę dziś na dobry występ Estonki. Po raz drugi w karierze ta zawodniczka znajduje się w ćwierćfinale paryskiego turnieju. Obecnie zajmuje dopiero 23 miejsce w rankingu WTA, jednak uważam, że kwestią kilku tygodni jest jej awans o kilka pozycji. Za jej największy dotychczasowy sukces można uznać wygraną z Woźniacki. W pozostałych meczach spotykała się z mało wymagającymi rywalkami. Ostatnio grała z Arantxą Rus. Z pewnością większość spodziewała się łatwego i przyjemnego zwycięstwa. Tak też było na początku. W pierwszym secie rywalka Kanepi ugrała zaledwie jednego gema. Jednak w kolejnym chwila nieuwagi spowodowała, że rywalka odskoczyła na 4-1. Pomimo wyrównania na po 4 ostatecznie zawodniczka z Holandii wygrała. Trzeci set to absolutna dominacja Kanepi. Rus nie ugrała ani jednego gema. Pierwszy serwis nie był mocną stroną w tym spotkania Estonki, ale myślę, że uda jej się wyeliminować tą słabą skuteczność serwowania. Maria Sharapova po szybkich dotychczasowych wygranych w 1/8 finału męczyła się z Klarą Zakopolovą. Zagrała bardzo słabo w tamtym spotkaniu. Popełniła 12 podwójnych błędów serwisowych przez co oddała rywalce bez gry trzy gemy. Mecz trwał ponad trzy godziny więc z pewnością jest również spore zmęczenie w nogach Rosjanki. Utrzymanie własnego podania było zmorą tamtego dnia zarówno jednej jak i drugiej zawodniczki. Świadczy o tym chociażby fakt, że na 12 rozegranych gemów w drugim secie nie wliczając tie-breaka miało miejsce 10 przełamań. Obie zawodniczki jeszcze ani razu ze sobą nie grały. Sądzę jednak, że wszystko jest możliwe, a wygranie pierwszego seta przez Kanepi jest w jej zasięgu-powodzenia
⛔ 100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A - play OFF
Spotkanie:
Sampdoria - Varese
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W kolejnej mojej analizie zapraszam do Włoch gdzie zostanie rozegrany pierwszy mecz barażowy o wejście do Serie A między Sampdorią a Varese.Dla mnie faworytem tego dwu meczu a na pewno pierwszego spotkania jest Sampdoria którą oglądałem w pojedynku Sassuolo.Spore wrażenie zrobił na mnie mecz w domu Sampdorii ale dopiero gdy przegrywali 0:1.Początek tamtego spotkania wyglądał jak piłkarskie szachy gdzie obie ekipy za wszelką cenę nie chciały stracić gola.Na szczęście dla widowiska bramka padła.Najpierw Sassuolo nie wykorzystało karnego po faulu bramkarza a później po kuriozalnej bramce wyszli na prowadzenie po tym jak piłka po odbiciu od pleców obrońcy wpadła do bramki.Po strzeleniu gola przez Sassuolo przestali istnieć na boisku i zostali zepchnięci do defensywy.Bramka wyrównująca padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po strzale Edera.Tutaj trzeba odnotować jeszcze jedną rzecz, bramkę stracili w 35 minucie a Sampdoria w ciągu 10 minut potrafiła stworzyć 3-4 sytuacje 100%.A zwycięską bramkę w 55 minucie zdobył Pozzi po podaniu Edera który w moich oczach zasłużył na zawodnika meczu.Był motorem napędowym akcji ofensywnych co bramka i asysta potwierdziła. Mecz rewanżowy to już trochę inna historia.Mecz był wyrównany a wynik remisowy sprawiedliwy ale o mały włos a byłaby dogrywka.Ale oglądając te dwa spotkania mogę śmiało powiedzieć że Sampdoria trochę traci na wyjazdach. Goście dzisiejszego meczu oglądałem trochę w drugim meczu i jakiś cudownych zawodów to nie rozegrali i mieli sporo szczęścia bo do bramki wyrównującej w rewanżu z Veroną ich gra nie powalała na kolana, po prostu grali słabo. Reasumując, typ na gospodarzy opieram na formie gospodarzy i ich grze w domu co widziałem w ostatnich meczach.Jeśli zagrają tak jak z Sassuolo od 35 minuty to nie ma innej opcji by dzisiaj nie zrobili kroku w Serie A w postaci zwycięstwa,a czy to będzie krok decydujący to będzie zależało od gości, którzy jeśli zagrają tak jak na wyjeździe z Veroną to wyjadą z takim wynikiem, że tylko im pozostaną matematyczne szanse na awans.Typ na dzisiaj oczywiście zwycięstwo Sampdorii.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ferrer D. - Murray A.
Typ: zakład na sety 3:0
Kurs: 3,50
Buk: Bet-at-home
Data/godzina rozpoczęcia: 06-06-2012/15.15
Analiza:
Dzisiaj zostanie rozegrane ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy hiszpanem D. Ferrerem, a szkotem A. Murrayem. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy, ponieważ spotka się nr 4 światowego rankingu (Murray) z 6 rakietą świata Ferrerem. Obaj panowie bardzo dobrze sobie radzą w tym turnieju, gdyż szkot stracił zaledwie 2 sety w całym RG, a hiszpan wygrał swoje wszystkie mecze do zera. Bezpośrednie pojedynki obu panów ( było ich w sumie 9) są nieznacznie korzystne dla Murraya, która wygrał z nich 5, a Ferrer 4. Jednak ja stawiam tutaj na hiszpana, który jest w wyśmienitej formie i wg mnie wygra ten mecz bez straty seta i awansuje do najlepszej czwórki. Atutem hiszpana jest nawierzchnia na jakiej rozgrywane są mecze oraz fakt, że w ostatnich turniejach prezentował się z bardzo dobrej strony odpadając dopiero w końcowych fazach turniejów (Rzym-półfinał, Madryt-ćwierćfinał, Barcelona-finał) także jego forma jest bardzo wysoka.
Stawiam na zwycięstwo Ferrera 3:0. Kurs jest wysoki więc warto zaryzykować i postawić ten mecz.
⛔ 100
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja 2. Division Norrland
Spotkanie: Umedalens IF - Morön BK
Typ: over 3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie rozgrywek Północnej Division 2(4 poziom rozgrywek w Szwecji), pomiędzy Umedalens i Morön. O ile można mieć wątpliwości co do wyniku tego spotkania to co do tego czy padnie dzisiaj kilka bramek czy nie już wątpliwości nie ma. W meczach z udziałem gospodarzy tego pojedynku w tym sezonie średnio pada aż - 5,86 gola na mecz, przy czym najniższa liczba bramek w meczach z udziałem Umedalens IF to 3( w ostatniej kolejce padł taki wynik, jedyny w sezonie under3.5). W meczach z udziałem gości padało w tym sezonie średnio 3,43 gola, więc również jest to ekipa podczas której meczów kibice nie zasypiają. Obie ekipy spotkały się dwa razy w zeszłym sezonie i w obu pojedynkach padł wynik over 3.5. Dla utwierdzenia w tym typie wrzucę jeszcze wyniki gospodarzy w tym sezonie:
02/06-12 2. Liga, Norrland Anundsjo vs. Umedalen 3:0
26/05-12 2. Liga, Norrland Umedalen vs. Piteaa 1:3
19/05-12 2. Liga, Norrland Harnosands vs. Umedalen 10:2
11/05-12 2. Liga, Norrland Umedalen vs. Tegs 3:2
06/05-12 2. Liga, Norrland Selaanger vs. Umedalen 4:0
28/04-12 2. Liga, Norrland Umedalen vs. Skellefteaa 1:4
21/04-12 2. Liga, Norrland Sollefteaa vs. Umedalen 6:2
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - RG
Spotkanie: Almagro - Nadal
Typ: over 3,5 sets
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Trudno o niespodzianke, Almagro chyba w życiowej formie, ale Nadal prezentuje się jak jakiś przybysz z koszmosu. Tylko 19 straconych gemów w 4 spotkaniach RG Nadala, od 9 meczów bez porażki, podobnie rodak od 8 meczów bez straty seta. Almagro nie wygrał jeszcze z Nadalem, ale pojedynki są zawsze ciekawe. Na wielkoszlemówkach trzykrotnie 3:0 dla Nadala, ale przed dwoma laty na tych kortach tylko 76 76 64. Można pokusić się różnież na over28,5 gemów za 1,66 i można to zrobić w 3 setach, ale nie przypuszczam, by tym razem Almagro tak gładko przegrał. W tegorocznym turnieju Almagro ma stan 72-43, zaś Nadal jak wspomniałem 72-19 w gemach, ale należy odnotować, że ten drugi miał łatwiejszą drabinkę. Jeśli Almagro nie wykorzysta słabszego momentu Nadala, a ten musi choć na 15 minut wystąpić, to typ leży blisko porazki, ale kto jak nie świetnie dysponowany Almagro miałby wykorzystywać takie chwile... To będzie przykry ćwierćfinał bez wyrównanej walki!
⛔ 100
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina: Islandia Puchar
Spotkanie Vikingur Reykjavik vs Fjolnir
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie pucharowe , jakże ważne dla oby dwóch drużyn. Po ostatnich spotkaniach ligowych Vikingur tak jakby nie w formie, mała ilość strzelonych bramek , remisy Wydaje mi się , że to dlatego , żeby zostawić siły na dzisiejsze spotkanie. Natomiast drużyna Fjolnir na fali. Zawodnicy strzelają masę bramek. Nie próżnują tylko grają piłę. W ostatnich 4 spotkaniach Fjolnir strzelił 16 bramek przy czym tracąc tylko 3 .Są na fali. Jakby nie patrzeć , w meczach oby dwóch drużyn które dziś się spotykają padła też duża liczba bramek. Jeśli gracze będą dziś grali o swoje to jestem przekonany że nie zabraknie emocji oraz dużej ilości bramek. Jeśli postawić na wyższy kurs to tylko over 3.5 bo w tym meczu jest on jak najbardziej prawdopodobny. Kursy cały czas lecą w dół a najwyższy kurs na ten over puki co widzę oferuje firma expekt.
Oto krótkie statystyki ostatnich spotkań oby dwóch drużyn.
17.02.11 PUC Fjolnir Vikingur Reykjavik 3 : 1
22.07.10 DIV Vikingur Reykjavik Fjolnir 5 : 3
14.05.10 DIV Fjolnir Vikingur Reykjavik 2 : 2
11.03.10 PUC Vikingur Reykjavik Fjolnir 3 : 0
24.07.08 PUC Fjolnir Vikingur Reykjavik 1 : 0
Jeśli ktoś chce może postawić , że obie drużyny strzelą co jest pewne w 100% i jestem o tym przekonany. No chyba ,że .
Życzę powodzenia i wysokich wygranych.
:cool:
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Sampdoria : Varese
Typ : 2
Kurs : 4,75
Buk : bet365
Godzina : 20.45
Analiza :
Jak nie idzie to nie idzie, ale może pora na przełamanie. Ligi włoskie są chyba najmniej przewidywalne na całym świecie, a tutaj przecież toczy się wielka walka o awans do Serie A. Walczy już tylko Sampdoria i Varese i to gospodarze dzisiejszego meczu są tu faworyzowani, ale ja widzę wiekszy potencjał w ekipie Varese. Oczywiście Varese nie musi tu wygrywać i chyba będzie chciało przede wszsytkim nie stracić gola i przynajmniej zremisować a za trzy dni u siebie zapewnić sobie awans, ale z drugiej strony jak Sampdoria będzie mocno napadać to może im wpadnie jakaś kontra. W lidze Varese było lepsze o te cztery oczka, tu w poprzedniej fazie PO też jakoś minimalnie ale bardziej przekonująco wygrali, do tego grają naprawdę dobrze na wyjazdach i mają naprawdę duże szanse na zroienie dobrego wyniku przed rewanżem i zbliżenie sie na jeden malutki kroczek do Serie A. W tym sezonie oba spotkania wygrało Varese - 0:1 na wyjeździe i 3:1 u siebie a więc widać że sa naprawdę nieźli. Ten mecz wyjazdowy był dokładnie taki jak powinien być ten dzisiejszy - Sampdoria atakowała, Varese się broniło i w końcówce wykorzystali atak, 91 minuta i gol dający wygraną. Dzisiaj może być podobnie - cały mecz z tyłu i kontra, lub ewentualnie ostatnie 10minut nieco bardziej z przodu. Można trafić niezły kurs i na pewno jest to VB.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Data: 06.06.2012 18:30
Spotkanie: Asseco Prokom Gdynia-Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 4.09
Bukmacher: PinnacleSports

Asseco Prokom Gdynia-Trefl Sopot
Dziś dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia, ktora z druzyn zdobecie upragnione trofeum mistrza kraju. Doczekaliśmy sie spotkania nr.7 i emocji niczym z parkietów NBA. Mistrzowie po dwoch przegranych z rzędu, dzis na szczęście beda gościć na własnym parkiecie. Faworytem z całej sytuacji sa gospodarze trudno sie nie zgodzić, ale ja nie skreslał bym tak szybko ekipy gosci dzisiaj. Bowiem sa na pelnym gazie po ostatnich wygranych, to na pewno ekipe uskrzydliło i bardzo zmobilizowało na pewno przed dzisiejszym spotkaniem. I tu upatruje główne moje podejście do typu z ekipy Sopotu. Ktora mam nadzieje przerwie dwu letnie panowanie na tronie ekipy z Gdynii. Pora na nowego mistrza, i mam nadzieje zagraja koncertowo jak muzycy na festiwalu w Sopocie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom