>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.05.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, Polska, godzina 17:00

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
over 3,5 gola
3,70
unibet

analiza:

Dzis o godzinie 17:00 zosatnie rozegrany mecz ligi polskiej pomiedzy Wisłą krakow a Slaskiem wroclaw. Mecz jest w ramach 30 a zatem ostatniej kolejki ekstraklasy.. Nikt przed sezonem nie spodziewalby sie ze w pojedynku tych druzyn kurs na wisle bedzie wynosil az 7,00..jednak takie są realia, takie scenariusze przyniosl sezon w ktorym wisla dala plame. Obecnie zajmuje miejsce 7 i nie bedzie grala w europejskich pucharach. dla wisly jest to mecz o pietruche, pilkarze tego klubu juz bardziej myslą o wakacjach niz o kopaniu w pilke. Atmosfera w tym klubie nie ejst dobra..a swaidczy ot ym fakt iz trener Probierz odsunął od skladu 4 zagranicznych pilkarzy: jaliensa, Bitona, Pranjica i Lameya. Wydaje mi sie ze to juz koniec ich koniec bycia zawodnikami bialej gwiazdy. Na przeciwko wisly zagra slask ktory jest na najlepszej drodze do msitrzostwa..aby tak sie stalo dzis Slask musi pokonac wisle..wiec spodziewam sie tu ze strony wroclawian wielkiej walki,ambicji zaangazowania i oczywiscie wielu akcji zakonczonych celnymi strzalami i golami. W tym meczu moim zakladem jest typ over 3,5 gola. Mysle ze pilkarze obu klubow dadza kibicom satysfakcje z ogladania wielu bramek. Moj typ to 2-3. Mistrzem zatem zostanie Sląsk.
⛔ 100
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Madrid Open
Spotkanie: Victori Azarenka - Svetalana Kuznetsova
Typ: Svetlana Kuznetsova
Kurs: 9.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz w 1 rundzie WTA w Madrycie zapowiada bardzo ciekawy mecz. Viktoria &quot;Viki&quot; Azarenka zagra z Svetlana Kuznetsova. Zdecydowanie faworytka tego meczu jest Bialorusianka ze wzgledu na to ze ma fantaystyczny sezon narazie i jest numerem 1. Ja jednak nie odbieram szans Rosjance bo w przeszlosci graly one ze soba kilka razy i w H2H jest 4-2 dla Kuzy z czego 2 mecze na tej nawierzchni wygrywala wlasnie ona. Mimo ze Kuza od dluszego czasu nie prezentuje tego poziomu co kiedys to jednak wciaz zdarzaja lub moga sie zdarzyc bardzi dobre mecze w jej wykonaniu z najlepszymi. Poza tym nikt nie jest nie pokonany i nie zniszczalny i Azarenka wkoncu sie bardziej lub mniej wykruszy. Jest to WTA i nikt praktycznie nie potrafi zdominowa calego sezonu , nawet takiej Serenie po wielu dobrych turniejach przytrafialy sie nawet 2-3 porazki z rzedu. Niema tak jak w ATP ze jest grupa tenisistow i dlugo dlugo nic. Ostantio BIalorusinka w 2 turniejach miala takie mecze gdzie mogla odpasc np z Cibulkova czy osatnio z Barthel. Kuznetsova bedzie napewno chciala wrocic do elity a okazja jest bardzo dobra bo zbliza sie Roland Garros gdzie w przeszlosci notowala swietne wyniki (rok temu tez byla bez formy a doszla tam do QF). Azarenka bilans 30/2 , wiekszosc meczy wygrywa zdecydowanie co powoduje ze jest mega faworytka ale kurs niemal 10 na zwyciestwo Rosjanki to calkowite zlekcewaznie Kuznetzovej co nie powinno miec miejsca. Sam osobiscie dalbym kurs 4~. Mysle ze typ jest warty podjecia tego ryzyka. . W Madrycie jest niebieska maczka (nowosc) i niewiadomo jak to wplynie na obie tenisistki.
⛔ 100
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia, Premier League
Spotkanie: Bolton Wanderers - West Bromwich Albion
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Bolton walczy o utrzymanie więc za wszelką cenę bedzie chciał to spotkanie wygrać dlatego w tym upatruję zwycięstwa gospodarzy, gdyż podział punktów nic im nie da. West Bromwich jest pewne utrzymania w lidze, dlatego stawiam tu na pewne zwycięstwo gospodarzy. Forma obu zespołów jest podobna bo w ostatnich 10 meczach mają taki sam bilans po 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki jednak atut własnego boiska powinien pomóc w odniesieniu zwycięstwa gospodarzom.
Polecam ten typ.
⛔ 100
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia, Premier League
Spotkanie: Man Utd - Swasnea
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1.53
Bukmacher: Expekt
United w tym momencie musi przede wszystkim czekać na porażkę City.. a 8 goli mniej zdobytych nie stawia ich w ciekawej sytuacji.

Mimo wszystko Old Trafford to twierdza, goście na wyjazdach są na dole tabeli, zdobywając jedynie 16pkt.

Sir Alex Ferguson zmotywował zapewne zespół, aby po porażce na derbach nie osiąść na laurach.
Dzisiaj powinni odbić się od dnia i w końcu zdobyć 3 punkty (dodam, że w dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko 1 ).
W Manchester United problemy ze zdrowiem mają Jonny Evans, Danny Welbeck,Paul Pogba, Anderson, Nemanja Vidic i Darren Fletcher.Chicharito powinien wejść w miejsce Welbecka, natomiast Antonio Valencia może także powrócić do 11stki.
Swansea City będzie bez Kemy Agustien, Ferrie Bodde i Andrea Orlandi.

Swansea nie wygrało żadnego poprzedniego meczu na Old Trafford, nie sądzę aby dzisiaj stało się inaczej.

Kadra na spotkanie:

Manchester United:De Gea, Amos, Lindegaard, Rafael, Jones, Smalling, Ferdinand, Fábio, Evra, Valencia, Nani, Park, Scholes, Cleverley, Carrick, Giggs, Young, Rooney, Hernández, Berbatow.

Swansea: Vorm, Moreira, Tremmel, Williams, Taylor, Tate, Monk, Bessone, Rangel, Walsh, Alfei, Moras, Moras, Situ, Bodde, Britton, Orlandi, Sinclair, Dyer, Cotterill, Allen, Agustien, Gower, Butler, Richards, Lucas, Routledge, Graham, Dobbie, Lita, Moore
✅ 53
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wisla Slask
Typ: 1X
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Ile to juz razy było to juz tyle pewniaków stulecia które gładko wtapialy a losy mistrzostwa rozgrywaly sie w 93 czy 94 minucie. Ja pamietam ze Slask w obecnej rundzie gra fatalnie i nie potrafili wygrac z nikim z czolowki. Cupiał nie jest karkiem z młyna takze pewno gdzies ma relacje z Slaskiem, zresztą wiekszosc stadionu bedzie liczyla na wygrana Wisly na jedynie najzagorzalsi kibice beda za Slaskiem.Watpie aby ambicja pozwolila sie podlozyc pilkarzom. Poza tym aspekt finansowy kazde miejsce w gore to 200 tys dodatkowo od canal + poza tym co z premiami za zwyciestwo w meczu ? pilkarze zrezygnuja z ponad 100 tys za zwyciestwo. Jak dla mnie kurs 8.19 na Wisle grająca na wlasnym stadionie przeciwko druzynie która na wiosne nie zwyciezyla na wyjezdzie jest jak najbardziej do wziecia. Poza tym czy Slask wytrzyma nerwowo ? Inna sprawa to to ze nawet to ze nawet jesli nie wygraja to tez moga byc mistrzami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
billi 207

billi

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa,Piłka Nożna

Legia Warszawa-Korona Kielce
typ: x2
kurs: 2.2
bukmacher: bwin


analiza:

&#39;&#39;Piłkarze&#39;&#39; Ojrzyńskiego zniweczyli marzenia o pucharach a tym bardziej o mistrzostwie przegrywając w ostatniej kolejce (bardzo sensacyjnie) na własnym boisku z Widzewem 0-2. Legia również po porażce z Lechią w Gdańsku maksymalnie utrudniła sobie sprawę,szanse na mistrza mają już tylko matematyczne. Uważam,że Legia,która w cale nie gra oszałamiającego futbolu nie wygra tego meczu. Widać po wypowiedziach piłkarzy,że oni już sami nie wierzą w mistrzostwo,które przecież było już na wyciągnięcie ręki,nie sądzę ,aby Legioniści otrząsnęli się po spadku z 1 na 4 miejsce. Na Łazienkowską przyjeżdża Korona,która zawsze stawia twarde:] warunki . Kielczanie będą chcieli udowodnić swoją wartość i zwieńczyć świetny sezon (jak na swoje możliwości), wygrana z Legią w Warszawie i tym samym przeskoczenie jej w tabeli byłoby wspaniałym ukoronowaniem sezonu.
Kielczanom motywacji i chęci biegania nie zabraknie, Legionistom wydaje mi się ,że tak ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Ekstraklasa Piłka nożna
Wisła - Sląsk
1
8,19
Pinnacle sports
Analiza :
Dziwią mnie te kursu na Wisłę ponieważ mimo tego , że śląsk gra o mistrzostwo oraz że wisła się już nie liczy w walce nawet o puchary ale oni grają u siebie ostatni mecz w sezonie. Napewno wszyscy piłkarze chcą się pokazać pod koniec sezonu z jak najlepszej strony. Jeśli wygrają to możliwe że awansują o jedno miejsce a jeśli przegraja to najprawdopodobniej spadną. Wiadomo że pieniądze w ekstraklasie nie są tak duże ale każde miejsce wyżej to więcej kasy. Doszły do mnie pogłaski że wisła celowo przegra aby to Śląsk a nie Lech był mistrzem, ja w to zupełnie nie wieżę. Po pierwsze Probież nigdy nie odpuści meczu a co więcej piłkarze w wiśle nie są utożsamieni z klubem by celowo przegrać aby odwieczny rywal nie był mistrzem. Oni poprostu zrobią swoje. Co prawda Wisła obecnie nie gra nawet dobrze ale moim zdaniem Śląsk nie prezentuje stabilnej formy i szczęśliwie wygrywa wiele meczy. Ja nie widzę śląska ani Ruchu jako mistrza polski, nim będzie Lech który jest w stanie dojśc do fazy grupowej LM.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Start Gniezno - GTŻ Grudziądz(+10 pkt)
Typ.2
Kurs.1.7
Bukmacher.tobet
Data.06.05.2012 g.17.00
Analiza.

Dzisiaj na torach 1 ligi zuzlowej zostanie rozegrana nastepna runda spotkan.O godzine 17.00 w Gnieznie zostanie rozegrany hit tej kolejki spotkan,bowiem spotkaja sie tu najsilniejsze ekipy(przynajmniej na papierze).Start Gniezno byl obok GTZ zaliczany do faworytow rozgrywek...tymczaem jada oni slabiutko i co prawda po 3 meczach maja oni na koncie 4 pkt-dzieki wymeczonym wygranym u siebie ze slabeuszami.Najpierw pokonali na inauguracje Orzel Lodz 50-40,a potem sie bardzo meczyli ze slabym Lubelski Węgiel KMŻ 47-43.Natomiast o sile GTZ trudno cokolwiek powiedziec,bowiem jak dotad jechali oni raz i podejmowali u siebie slabeuszy z Ostrowa Wlkp. i rozgromili ich u siebie 61-29.A Start w tym sezonie mial byc postrachem wszystkich,tymczasem tacy zawodnicy jak Antonio Lindbaeck,Bjarne Pedersen,Magnus Zetterstroem czy Adam Skornicki co chwila zawodza.Na poziomie jada jeszcze juniorzy i Anglik Scott Nicholls.W dodatku w Starcie nie pojedzie z powodu kontuzji najlepszy z juniorow Oskar Fajfer co jest sporym oslabieniem.Natomiast ekipa GTZ to calkiem niezly zespol;Hans Andersen, Norbert Kościuch,Davey Watt czy w koncu jezdzacy w ostatnich latach w Gnieznie Peter Ljung latwo skory dzisiaj nie sprzedadza.W dodatku ekipa GTŻ Grudziądz w Gnieznie zawsze dobrze sobie radzila,dlatego sadze,ze dzisiaj mecz bedzie na styku.Taki handicap w strone Grudziadza,przy nie najlepszej formie miejscowych uwazam za male nieporozumienie.Stad tez typuje 2 w tym zdarzeniu.
✅ 70
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, T-Mobile Ekstrklasa
Mecz; Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: Gole gospodarzy - opcja II - 2 lub więcej
Kurs: 4.5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dla mnie pewniak. Śląsk wiele razy w tej rundzie pokazywał, że ma problemy z obroną własnej bramki. Tym bardziej kiedy będzie musiał atakować. Nawet jeśli wyjdą na prowadzenie, to Wisła będzie musiała zaatakować. A wtedy Śląsk będzie bronił się pod dużą presją. Wisła nawet jeśli odda mecz, to gola musi strzelić. I według mnie strzeli. Na jednym się nie skończy. Dlaczego?
Proponuję spojrzeć na skład Wiślaków. Mimo wszystko, wgniata w fotel. Spodziewałem się dużo słabszego zestawienia:
Pareiko
Jirsak
Sobolewski
Czekaj
Nunez
Iliev
Wilk
Garguła
Melikson
Małecki
Genkov
Wszystko co najlepsze, szczególnie w ofensywie, Probierz dzisiaj wystawia. Niesamowity potencjał w ataku. Piękna pogoda, rywal pod dużą presją. Jeśli Wisła, tego meczu nie odpuści(w co wierzę), to ma możliwości strzelić te dwa gole. I c ważne, jest Sobolewski. Niesamowicie istotny dla Wisły piłkarz.
Śląsk wychodzi również bardzo ofensywnie, praktycznie z jednym defensywnym pomocnikiem. Probierz, nie zawiedź mnie.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Mecz; Manchester United - Swansea
Typ: United powyżej 52,49 % posiadania pilki
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zagram ponownie na procent posiadania piłki, a tym razem padnie na spotkanie United. Zespół Fergusona zapewne jest świadomy wyniku City, ale jestem pewien, że nie odpuszczą dzisiejszego meczu. Z tego co wiem jest to ich ostatni pojedynek ligowy na Old Trafford i dlatego też dobrze by było zakończyć ten sezon z jakimś chociażby wysokim zwycięstwem u siebie. Swansea już o nic nie gra, w sumie podobnie jak gospodarze, bo nie wierzę żeby gracze Manciniego sprawili niespodzianke z QPR zwłaszcza na swoim terenie. Manchester utrzymuje się długo przy piłce na Old Trafford i granica 52,49 % posiadania jest wg mnie trochę za mała. Ferguson wystawił dość silny skład, najbardziej cieszą mnie skrzydła, które uległy zmianie po ostatnim pojedynku z City. Zwłaszcza Valencia jest graczem bardzo uniwersalnym, zdecydowanie bardziej produktywnym od Naniego na ten moment. Oczywiście nie spodziewam się pogromu ze strony Manchesteru, bo tak czy siak Swansea to dobra ekipa, w której występuje wiele groźnych zawodników jak Sinclair czy Dyer. Myślę, że ekipa Fergusona jest jak najbardziej w stanie osiągnąć posiadanie w okolicach 60 %, szczególnie grając na własnym boisku.
✅ 85
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat
Typ: over 181
Kurs: 1.74
Buk: Bet365
{Koszykówka, NBA, 21:30}
Doświadczony zespół z Florydy jest na tyle bliski awansu do kolejnej rundy, że nie mieści mi się w głowie, by dopuścić do siebie myśl, że dziś mieliby tę serię jeszcze przedłużyć.
Przed dzisiejszym spotkaniem nie będę Was zanudzać dogłębnymi statystykami obu zespołów.
Jednak nie byłbym sobą, gdyby ich delikatnie nie analizować.
Knicks w trzecim meczu zza łuku mieli skuteczność równą 20% (4/20), a łącznie z gry 32%.
Gospodarze byli na tyle gościnni, że „Żarom” pozwolili na sielankę zakończoną 42% skutecznością z gry, a na dystansie dali sobie rzucić aż 11 celnych trójek na 29 oddanych (38%).
W drugiej połowie gospodarze zostali dosłownie rozstrzelani przez Miami Heat (51:30), gdzie w ostatniej odsłonie trzeciego meczu goście zanotowali rezultat 29:14!
Co dziś mogą zrobić Knicks, by nawiązać walkę z Heat?
Nasuwają mi się dwa stwierdzenia: skuteczność i zespołowość.
Czy, aby jedno nie wyklucza się z drugim przy posiadaniu Carmelo Anthony&#39;ego?
Trener Knicks – Mike Woodson po ostatnim meczu powiedział, że w grze ofensywnej jego zespołu panuje stagnacja.
Być może w Medison Square Garden zgromadzeni kibice obejrzą swój zespół w akcji już ostatni raz podczas obecnego sezonu.
Heat z kolei zyskali zapewne pewność siebie po ostatniej wygranej, gdzie po dwóch kwartach trzeciego meczu, zdołali rzucić tylko 36 punktów!
Nie wierzę, że taki mecz, gdzie dominowały wręcz banalne straty i brak skuteczności jest w stanie powtórzyć się drugi raz. Mimo fazy play-off, gdzie liczy się przecież walka.
Walka, to również obrona. Knicks i obrona? Raczej nie w tym przypadku, gdzie mają nóż na gardle, a Heat są o krok od pogrążenia rywala, który po pozyskaniu odpowiednika BIG3 z Florydy był stawiany w roli faworyta do detronizacji Heat w Konferencji Wschodniej.
Jeśli oglądać Knicks, którzy byli bezradni w ostatnim meczu i żegnać się z sezonem 2011/2012, to raczej w efektownym i efektywnym stylu.
Niech skuteczność będzie z nimi!
Powodzenia!
⛔ 100
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Baseball, MLB
Atlanta Braves @ Colorado Rockies
[21:10]
Colorado Rockies -1.5
3.310 @ Pinnacle


Braves : Brandon Beachy [2-1 , 1.38]
Colorado : Juan Nicasio [2-0 , 4.40]

Dzisiaj typ ze względu na serie.
Braves wygrało dwa pierwsze pojedynki 13-9 i 9-8. Dzisiaj gramy na Coors Field , więc oba klubu raczej trochę punktów zdobędą przy okazji.
Z typami na serię jest tak , że miotacze grają tutaj średnia rolę.
Beachy jak narazie sezon zaczął dobrze 2-1 , ERA 1.38 , WHIP 0.92. Za ostatnie 3 starty ma 1-0 , WHIP 0.87 , ERA 1.74.
Rywale dość przeciętni albo ekipy gdzie ofensywa jeszcze nie weszła w sezon.

Nicasio to młody zawodnik - ostatnie 3 spotkania to 2-0 , ekipa ma 3-0 , ERA 3.32 WHIP 1.47. Statystyki gorsze jak u jego vis-a-vis , ale każdy grając na Coors Field miałby takie statystyki jak nie gorsze. Ostatnio dobrze poradził sobie z Dodgers - zanotował w poniedziałek 9 hitów , 2 ER , 4 SO i 2 BB.
W domu grał raz przeciwko Braves i to spotkanie wygrała ekipa z Colorado 3-2.
Beachy grał raz na Coors Field - wynik ? 3-12.

Rockies mimo ze jest 2 mecze pod .500 broni się przed sweepem. Jak dla mnie dzisiaj wygrają. Po prostu przeczucie - a osobiście nie lubię analizować typów granych przeciwko serii
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chile, Primera
Mecz; Universidad de Concepción - Universidad de Chile
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher:

Analiza: Witam wszystkich, dzisiaj wieczorkiem późnym będzie mecz, pomiędzy dwoma zgranymi ekipami.. Według mnie tutaj to jest formalność gdyż goście są w gazie i potrafią strzelać bramki jak na zawołanie.. Nie umieją po prostu odpuszczać.. Pamiętając mecz, kiedy w lidze grali, z drużyną która wygrywała do 83 minuty z U.De Chile 1:0.. na żywo na wygraną LIVE na zespół który dzisiaj stawiam był kurs 6.00zł.. Nie żałowałem, bo wygrali 1-2.. w ciągu 3 minut władowali dwie bramki, dając zwycięstwo i 3pkt.. Dzisiaj myślę, że znowu będą chcieli dopiąć swego.. Bo jak na razie przegrali tylko w Copa libertadores w playoffach, a w lidze są po prostu niezniszczalni.. dzisiaj myślę wysoka wygrana.. zespołu gości... POZDRO !
⛔ 100
 
L 19

looq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - serie A
Mecz; Inter - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jeśli AC Milan nie pokona lokalnego rywala, a Juventus zdobędzie komplet punktów, wówczas mistrzem kraju zostanie zespół z Turynu. Każdy inny wynik spowoduje, że triumfatora ekstraklasy poznamy dopiero w niedzielę 13 maja, kiedy rozegrana zostanie ostatnia seria spotkań. Obecny mistrz Włoch AC Milan ograł w środę Atalantę 2:0 i zbliżył się do lidera na jeden punkt. Niedzelne 156. derby ligowe są więc dla piłkarzy Massimiliano Allegriego meczem nie tylko o prestiż, ale także o przedłużenie szans na drugie z rzędu mistrzostwo.
Inter, zajmujący szóstą lokatę z 55 punktami, walczy o prawo udziału w europejskich pucharach. Na trzecim miejscu, które daje bezpośredni awans do Ligi Mistrzów, jest obecnie Napoli (58 pkt), przed Udinese (58) i Lazio (56).
Mimo wszystko stawiam na AC Milan ponieważ przekonuje mnie do tego ich świetna forma i dużo lepszy bilans punktów i bramek od Interu, a pomimo, że grają mecz &quot;wyjazdowy&quot; to spotkanie odbywa się na ich stadionie, a derby rządzą się własnymi prawami.
Pozdrawiam i życzę wygranych ????
⛔ 100
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Real Valladolid handicap 0-1
Typ: 1
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet at home
Analiza: Juz dzis o 20:00 w Segunda Division pierwsze w tabeli Deportivo podejmie wicelidera z Valladolid bardzo ważne spotkanie w kontekście awansu do Primera Division w przypadku zwycięstwa Deportivo bardzo przybliży ich do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Deportivo świetnie radzą sobie u siebie na 18 meczów 16 wygrał tylko raz podzielił sie punktami i raz doznał porażki zdobył przy tym 49 punktów jest pod tym względem bez apelacyjnym liderem a ogółem w tabeli prowadzi z 75 punktami i z 5 punktowa przewaga nad dzisiejszym rywalem. Zaś Valladolid w 35 spotkaniach wygrał 20 spotkan 10 zremisował i 5 przegrał co daje 70 punktów i druga lokate. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy którzy beda chcieli pokazać ze to oni zasłużyli na awans i stawiam ze wygrają o kilka bramek
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura
Spotkanie: Penarol - Liverpool M.
06.05.2012 21:00
Typ: over 2.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Tobet
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w Urugwajskiej najwyższej lidze. Penarol podejmie na własnym stadionie Liverpool. Gospdoarze dzisiejszego pojedynku są na czwartej pozycji tuż za Liverpoolem, tracąc do niego dwa punkty. Jest to więc spotkanie, które może dać gospodarzom miejsce na podium. Historia pojedynków między tymi zespołami jest równa. Zarówno Penarol jak i Liverpool wygrały po cztery razy i dwa razy padł remis. Warto odnotować, że w tych 10 pojedynkach aż 9 razy mieliśmy w tych spotkaniach over 2.5. Moim zdaniem dzisiaj ponownie obejrzymy ciekawe i wyrównane widowisko i w mojej opinii prezentujący się odrobine lepiej Penarol zwycięży minimalnie 2:1.
⛔ 100
 
M 3

mon3ster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja- Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes - PSG
06.05.2012 21:15
Typ: PSG -1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Piłkarze PSG chcąc walczyć o mistrzostwo muszą ten mecz wygrać. Ostatnie potknięcie Montpellier na pewno wpłynie motywująco na piłkarzy Francji. W PSG brak osłabień. Podstawowa jedenastka: Sirigu - Jallet, Camara, Alex, Maxwell - Sissoko (c), Thiago Motta, Matuidi - Pastore, Nene, Ménez. Szczególnie trójka w ataku imponująca, myśle że dziś spokojnie poprowadzi PSG do pewnego zwycięstwa. Bilans PSG na wyjeździe to 7-7-3 czyli całkiem niezły. Vallencienes u siebie 10-3-4, ale myślę że dziś piłkarze pokrzepieni szansą dogonienia lidera staną na wysokości zadania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom