>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy Dnia - 06.04.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy 2 Bundesliga /
Data : 06.04.2014 godz. 13:30
Spotkanie - FC Kaiserslautern : VFL Bochum
Typ - VFL Bochum
Kurs - 8.00 ; Buk - Bet365
Analiza :
Dziś zaglądam do 2 Bundesligi a konkretnie na Fritz-Walter-Stadion gdzie miejscowe Kaiserslautern podejmuje Bochum i liczę na niespodziankę .
Obu drużynom punkty są bardzo potrzebne i tak gospodarze są na miejscu 5 z dorobkiem 43 pkt natomiast strata do miejsca 2 dającego bezpośredni awans czy 3 dającego prawo gry w barażach o Bundesligę to 6 pkt czyli dziś należało by skasować najlepiej komplet pkt , goście natomiast mają inny cel a mianowicie pozostanie w następnym sezonie w 2 Bundeslidze jak na dziś są na 15 miejscu czyli ostatnim gwarantującym pozostanie jednak przewaga nad zagrożonymi to odpowiednio 5 i 6 pkt no niby trochę tej przewagi jest ale do końca sezonu trzeba walczyć nie tracić tej przewagi a wręcz przeciwnie może nawet powiększyć a zaglądając do statystyki pomiędzy nimi to dziś jest szansa aby jakiś choćby punkt do swojego dorobku dopisać i tak zaglądając od roku 2000 to gospodarzom nie udało się jeszcze wygrać na swoim Fritz-Walter-Stadion z VFL i tak bilans 0-2-3 i br. 3:7 natomiast ogólnie na 12 pojedynków patrząc od 2000 roku to 2-6-4 i br. 10:16 tak więc może i dziś się uda , Kaiserslautern ostatnio pogubiło trochę tych punktów choćby np. ostatni pojedynek u siebie z Arminia Bielefeld 1:1 a wcześniej nawet porażka z Aalen 1:2 gdzie także w/g buków byli jeszcze większym faworytem w tym spotkaniu niż dziś , Bochum natomiast w tym sezonie gra lepiej w meczach wyjazdowych niż na swoim : DOM 3-4-7 i br. 12:19 ( najgorsza drużyna w lidze w tej statystyce ) WYJAZD 6-2-6 i br. 12:13 , dlatego liczę na wygraną gości bo w/g mnie taka statystyka dodaje jakiejś większej motywacji do gry jeżeli na danym stadionie się dobrze gra !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gannicus95 5

gannicus95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Casablanca - kwalifikacje
Godzina:
13:30
Spotkanie: A.Giannessi - M.Fischer
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:Druga runda kwalifikacji do marokańskiego turnieju ATP250 na mączce. Solidny Austriak Martin Fischer zmierzy się z Włochem Giannessim. Giannessi w tym sezonie prezentuje wręcz beznadziejną formę, gra głównie w ITF&#39;ach bez specjalnych rezultatów, a gdy próbuje szczęścia w challengerach to odpada w pierwszych rundach. Fischer natomiast słynie z rzetelnego, solidnego, agresywnego przebijania. Lubi mączkę i jego styl gry jest na prawdę bardzo niewygodny dla rywali, dodatkowo ma niezły serwis. Prorokuję szybkie 2:0 dla Fischera, ładny kursik, polecam!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1

dybu-44657

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Anglia, Premier League /
Data : 06.04.2014 godz. 17:00
Spotkanie - West Ham-Liverpool
Typ - over 2,5
Kurs - 1,45
Buk - bet-at-home
Analiza :
Witam, na dziś proponuje over bramkowy druzyny, ktorą dzieli od prowadzenia w tabeli 1 punkt. Po wczorajszej, pewnej wygranej Chelsea, dzis nadarza sie znakomita okazja aby wlasnie wskoczyc na fotel lidera, wygrywając ten mecz wysoko. Liverpool w całym obecnym sezonie strzelił w lidze 88 bramek w 32 meczach co daje srednią 2,75 gola/mecz. Dodam tylko że ostatnie wyczyny wyjazdowe tej drużyny to OVERy i to miedzy innymi z Man United.Każdy kto choc troche śledzi Premier League w tym sezonie wie, że Liverpool przejeżdża niczym walec po rywalach. Może kurs nie jest oszałamiająco wysoki ale po dodaniu do niego OVERu w meczu Hertha-Hoffenheim daje AKO 2,05 i można zagra wysoko. Tak właśnie też uczynie:) Pomogłem? Daj DZIĘKI!
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 4

wujekfrb

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Siatkowa / Playoffy/ Plus liga
Data : 06.04.2014 godz. 13:30
Spotkanie : Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel
Typ : 2
Kurs: 2.35
Analiza:
Po wczorajszym dokładnym wytypowaniu meczu Resovii proponuje wam kolejny pólfinał playoffów pomiędzy druzyną z Bełchatowa i Jastrzębia.
Zdecydowanie lepszą druzyną w tym sezonie jest zespół Jastrzębskiego Węgla, Który w ostatnich 5 meczach przegrał tylko jeden w półfinale ligi mistrzów z Halkbankiem Ankara. Po tej porażce udało im się wygrać z Zenitem Kazań o 3 msc w Europie . Za to Skra w lidzę spisuję się dobrze w pucharze cev odpadło w pólfinale z przciętną drużyną Rosyjską.
To spotkanie ma bardzo dużą wagę i zarówna Bełchatów i Jastrzębie dadzą z siebie wszystko lecz na dzień dzisiejszy to Jastrzębski Węgiel jest lepsza drużyną i mój typ na dziś to JASTRZĘBSKI WĘGIEL

⛔100 / brak buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina :Tauron Basket Liga Godzina :17,00 Spotkanie :Rosa Radom-Zielona Gora Typ : 1 Kurs :2,75 Bukmacher : Bet365 Analiza : Troszkę mnie dziwi tak wysoki kurs na gospodarzy , w dwóch ostatnich spotkaniach przed własną publicznością Rosa pokonała Anwil Włocławek oraz Turów Zgorzelec. W ostatnim spotkaniu w Sopocie radomianie po kiepskiej pierwszej połowie w drugiej zdecydowanie zdeklasowali Trefl 49-31 wygrywając całe spotkanie różnicą 11 punktów myślę że chłopcy z Radomia są na fali wznoszącej i są w stanie powalczyć o zwycięstwo z wyżej notowanym przeciwnikiem....
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis WTA

Godzina :19.00
Spotkanie :Cepelova - Petkovic Typ : Cepelova
Kurs :3.36 Bukmacher : Pinnacle
Mecz finałowy turnieju w Charleston na zielonej mączce ktoa z ziemnymi kortami europejskimi niewiele ma wspólnego. Nawierzchnia ta jest bardzo szybka jak na kort ziemny. Bukmacherzy wciąż nie doceniają młodej Słowaczki mimo pokonania Sereny Williams. Faworyzowanie Petkovic to lekka przesada Niemka jest faworytką , ale oprócz tego turnieju nie widziałem Petki w formie od dawna. Tutaj gra bardzo dobrze , ale czy koniecznie musi dziś wygrać. Moim zdaniem kursy bardzo zawyżone może to będzie pierwsze zwyciestwo Słowaczki w turnieju WTA i początek kariery.
⛔100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Badminton - DEBEL KOBIETY: India Open (Indie)
Spotkanie: Jung K. E./Kim H. N. - Tang Y./Yu Y.
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 06.04.2014 10:30
Analiza:
Finał kobiecego debla India Open, gdzie spotkają się ze sobą para koreańska Jung K. E./Kim H. N z deblem chińskim Tang Y./Yu Y. Dzisiejsze gospodynie tego meczu wygrały wczoraj zaskakująco łatwo z rozstawionymi z numer pierwszym Christinna PEDERSEN i Kamilla RYTTER JUHL (21-18 21-18), pokazując że trafiły z forma na ten turniej. Zdecydowanie ich gra od początku wygląda bardzo dobrze. Wydaje mi się dzisiejsze ich rywalki z Chin są dużo gorszym deblem od debla duńskiego z którym to koreanki dość łatwo sobie poradziły. Dochodzi do tego fakt ze Yu Y. gra pierwszy turniej z nowa partnerka Tang Y, której poziom dosyć mocno odbiega o reszty i widać że czasami brakuje w ich grze zrozumienia. Uważam ze zdecydowanym faworytem tego meczu jest dużo bardziej ze sobą zgrana koreańska para i czuję że długo to spotkanie nie potrwa. Polecam!
⛔100
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja - Kobiety
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ulan-Ude - Dynamo Kazań
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Lider z bilansem meczy 17:0 i stosunkiem setowym 51:5 podejmuje u siebie dziewiąty zespół ligowej tabeli z bilansem 4:13 i stosunkiem setowym 22:44, a bukmacherzy na owego lidera wystawiają nam kurs 3.50 Bardzo mnie ten mecz zastanawia i daje wiele do myślenia. Prawdopodobnie trener drużyny gości daje odpocząć najlepszym zawodniczką i stąd ten kurs, jednak mając taką kadrę, moim zdaniem nie powinno być problemu z wygraniem tego meczu. Jedyna myśl odstraszająca mnie od tego typu to powiedzenie: Na układy nie ma rady. Mam tu na myśli układ o którym wiedzą bukmacherzy. Ja jednak zaryzykuję i postawię na zespół który prowadzi w lidze nie doznając póki co porażki, który ostatnie osiem meczy wygrał 3:0, który nie przegrał od 10 spotkań, który w ostatnich 40 spotkaniach przegrał dwa razy, aż w końcu który z dzisiejszym rywalem dwa ostatnie mecze wygrał pewnie - po 3:0. Ze stawką bym nie szalał bo ewidentnie coś w tych kursach nie pasuje, jednak Typy dnia to zabawa więc można podejść do tego z dystansem. Ja osobiście pozwolę sobie pograć Dynamo za 10% swojego kapitału.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Super League
Godzina: 16:30
Spotkanie: Krasnodar - FK Rostov
Typ: FK Rostov lub Remis
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciężko koło takiego kursu przejść obojętnie. Obie drużyny prezentują dość zbliżony poziom sportowy, ostatnia forma też w podobnym wydaniu tych drużyn. Co ważne, sporo strzelają, co najmniej dwie bramki w trzech ostatnich spotkaniach. Krasnodar blisko jest miejsc pucharowych, ale chyba karty pod stołem są rozdane i Spartak mimo oddawania punktów ostatnio, to ostatnie premiujące miejsce dostanie. Tak czy inaczej, Rostov ma szanse zbliżyć się do gospodarzy w tabeli i jeśli tylko będą odpowiednio umotywowani, mają spore szanse na wywiezienie punktu.
✅125
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja, Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Perm - Belgorod
Typ: over 142,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz pomiędzy liderem a 6 drużyną grupy A ligi rosyjskiej. Moim zdaniem chłopaki z Bet365 trochę za niską linę wystawili. Oto moje argumenty:
  • oczywiście faworytem tego spotkania są goście ale zauważmy - mają serię 6 meczy na wyjeździe ze straconym przynajmniej setem i to w kilku przypadkach z średniakami

  • gospodarze u siebie mają serię 6 meczy z przynajmniej jednym wygranym setem

  • Perm potrafił już w tym roku urwać seta Belgorodowi ▶ na wyjeździe więc u siebie też powinien potrafić

  • ta linia może być pokryta w 3 setach - w końcu to męska siatkówka i często dochodzi do gry na przewagi

⛔100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: F1, GP Bahrajn
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bottas - Massa
Typ: Bottas
Kurs: 1.57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Bottas w tym sezonie jeździ bardzo dobrze. W Australii 5 miejsce (awans o 10 pozycji), Malezja 8 miejsce (awans również o 10 pozycji). Valtteri w dwóch poprzednich wyścigach był przesuwany na starcie (Australia - 5 pozycji, Malezja 3). Dziś Fin wystartuje z takiej pozycji jaką zajął w kwalifikacjach, czyli 3, Massa zaś z 7. Smaczku dodaje rywalizacja pomiędzy dwoma kierowcami Williamsa. W poprzednim wyścigu Felipe został poinformowany przez radio, że Valtteri jedzie szybciej i ma go &quot;puścić&quot;, lecz Brazylijczyk tego nie zrobił. Bottas lepsza pozycja startowa i lepsze tempo wyścigowe od Massy. W mojej opinii fin dziś powalczy o podium.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej VHL Play offy
Godzina : 13:00
Spotkanie : Saryarka Karaganda - Toros Neftekamsk
Typ : Saryarka w regulaminowym czasie
Kurs : 1,85
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Heh otwieram ofertę patrzę na kurs i co? i nie dowierzam. Znowu bukmacherzy nie doceniają Kazachstańskiej drużyny, no ale to przecież lepiej dla mnie.Myślałem że ustalą kurs w granicach ~1,6.
Więc tak opisywałem już obie drużyny 2x bo grałem w obydwu meczach na Karagande i oczywiście nie żałowałem.
Przybliżająć jest to półfinał Play offów między czwartą drużyną regularnego sezonu czyli Saryarka a pierwszą czyli Torosem. Karaganda grająca najbardziej ofensywny hokej w Vhlu kontra najbardziej defensywna drużyna tej ligi czyli Toros. Po dwóch pierwszych spotkaniach jednak widzimy że w tej lidze przewagę ma drużyna grająca ofensywnie
H2H dotychczasowych meczy w PO:
Pojedynki bezpośrednie: KARAGANDA - TOROS NEFTEKAMSK
03.04.14 VHL Toros Neftekamsk Karaganda 2 : 3
02.04.14 VHL Toros Neftekamsk Karaganda 1 : 4
Pierwszego meczu nie oglądałem bo nie mogłem znaleźć transmisji ale tam Karaganda wyjaśniła sprawę i w 2 pierwszych tercjach. Drugi mecz miałem okazję oglądąć i co mogę powiedzieć dobrze zagrane 2 pierwsze przez Karagande a trzecia to świetna gra w defensywie zarówno obrony jak i bramkarza chociaż Toros tak naprawdę nie oddawał lepszych strzałów które mogłyby zaskoczyć Goryachevskikh&#39;a. Dzisiaj liczę również na dobrą grę Makarova który poprzednio strzelił dwa gole i Lebdeva jednego z najczęstszych asystentów tej drużyny.
⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Mecz: Atalanta Bergamo - US Sassuolo
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
W ostatnim czasie można zauważyć, że Atalanta naprawdę jest bardzo mocna. Szczerze mówiąc sam to przyczaiłem jakiś czas temu jak wygrali u siebie z Napoli ( chyba z nimi ) u siebie 3:0. Z biegiem czasu szło im coraz lepiej a teraz to apogeum. 5 ostatnich meczy ligowych - 5 wygranych. Idąc w tym kierunku można by się spodziewać, że zespół ten ma aspiracje do grania w europejskich pucharach. Ale nie wybiegając za daleko w przyszłość trzeba spojrzeć na myślę najbardziej oczywisty mecz Atalanty w ostatnim czasie. Grają z zespołem, który siedzi na dnie tabeli. Patrząc na aktualną sytuację gości teraz wszystko zależy od nich w walce o utrzymanie. Na dzisiejszy mecz wyjdą mocno osłabieni bo nie zobaczymy dziś : Alexe, Ariaudo, Acerbiego, Brighiego, Manfrediniego, Marrone, Pucino i Bianco. Z kolei gospodarze również mają parę absencji tj: Cazzola, Brivio, Moralez i Stendardo. Na koniec dodam jeszcze, że mój typ wydaje się bardzo pewny a kurs 1.80 to dobra ewentualność na dziś. Dobre do zagrania singla ???? Powodzenia i Pozdrowienia
⛔100
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Szwecja, 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Syrianska - Sirius
Typ: 2
Kurs: 1.78
Buk: Unibet

Gospodarze wygrywali w poprzednim sezonie średnio 1 mecz na 15.
Goście przegrali 2 mecze na około 35.
Dziękuje za uwage.
Tak na serio, Syrianska ma problemy finansowe, prawdopodobnie będą grać młodzi zawodnicy. Sirius w formie, ostatnio wyeliminowali z pucharu Goteborg czyli trzeci z najlepszy klubów w Szwecji. Myślę, że to wystarczające argumenty dla mojego typu. Zwycięzca może być tylko jeden. Pozdrawiam Jessie ????

✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pogoń Szczecin mimo, że ma już zapewniony udział w najlepszej &quot;ósemce&quot; i walkę o europejskie puchary wcale dzisiejsze spotkanie przeciwko Piastowi nie jest meczem o pietruszkę. Wręcz przeciwnie Pogoń walczy o to by po 30 kolejkach zająć miejsce w pierwszej &quot;czwórce&quot;, które daje w w decydującej fazie rozgrywek prawo do rozegrania 4 meczach u siebie. Piast Gliwice natomiast wie już, że zagra o utrzymanie, ich celem również jest zajęcie pozycji wyższej (8-12), które da im prawo gry 4 razy u siebie, choć trzeba przyznać, że ich forma ostatnio wygląda naprawdę dość kiepsko.
Owszem Piast wygrał w Chorzowie z Ruchem, ale mam wrażenie, że &quot;Niebiescy&quot; od pewnego czasu zadowolili się tym, że zapewnili sobie byt w Ekstraklasie w przyszłym sezonie, a i dość chętnie rozdają punkty zespołom ze Śląsk (porażki z Piastem i Podbeskidziem B-B., z tą drugą drużyną sytuacja się powtórzyła z poprzedniego sezonu, gdzie również dość &quot;niespodziewanie&quot; przegrali pod koniec sezonu). Owszem Piast z Legią długo utrzymywał wynik remisowy, ale trzeba uczciwie przyznać, że Legia w tamtym spotkanie totalnie zdominowało rywala i ich zwycięstwo było w pełni zasłużone. Z Lechią natomiast już Piast się rozsypał grając nawet w przewadze liczebnej nie potrafił przeciwstawić się Lechii.
Pogoń natomiast w tym sezonie dla jednym jest niespodzianką ale też drużyną, która najczęściej remisuje swoje mecze ligowe (13 razy), co jednak z tym się wiąże? Otóż Pogoń w tym sezonie przegrał tylko 5 meczów ligowych i jest to najmniejsza ilość przegranych meczów spośród wszystkich zespołów Ekstraklasy. Ponadto Pogoń bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach, do tej pory zdobyli 21 punktów co jest drugim wynikiem za Legią Warszawa, Piast u siebie natomiast 18 punktów i jest to najsłabszy wynik ze wszystkim drużyn Ekstraklasy (podobnie jak Śląsk).
Dlaczego postanowiłem zagrać Pogoń ? Przede wszystkim wydaje mi się, że Pogoń jest drużyną bardziej wyrównaną i ostatnio gra zdecydowanie lepiej niż Piast. Piast natomiast oprócz wygranej z Ruchem gra słabo, i to z meczu na mecz ekipa Marcina Brosza wygląd coraz słabiej i według mnie może mieć Piast sporo kłopoty z utrzymaniem się w lidze tym bardziej, że zespoły Zagłębia, Podbeskidzia i Widzewa zaczęły zdobywać punkty.
W dzisiejszym meczu w ekipie gospodarzy nie zagrają Carles Martinez, Wojciecha Kędziory i Hebert, natomiast w drużynie Pogoni Mariusz Lewandowski. Do składu Pogoni wraca natomiast Patryk Małecki, który pauzował z Koroną za kartki, natomiast w drużynie Piast będzie mógł zagrać Rafał Murawski, który również ostatnio pauzował za kartki.
Osobiście myślę ,że Pogoń jeżeli zagra na swoim poziomie i narzuci swój styl gry, to Piast wiele do powiedzenia nie będzie miało. Piast obecnie jest spośród wszystkich zespołów Ekstraklasy w najsłabszej formie (obok Górnika i być może Jagiellonii) ale w porównaniu to tych dwóch zespołów nie ma w swoich szeregach indywidualności, które mogą same odmienić losy meczu. Według mnie 3 punkty pojadą dziś do Szczecina.
⛔100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (Czechy Play-off)
Godzina: 18:00
Spotkanie: HC Kometa Brno - HC Sparta Praga
Typ: HC Sparta Praga (-1,5)
Kurs: 3.30
Bukmacher: William hill
Analiza:
Półfinały Czeskiej Ekstraligi w których zdecydowanym faworytem jest Sparta Praga, która zdecydowanie wygrała rundę zasadniczą w 52 meczach gromadząc 110 pkt i strzelając 208 bramek. Sparta z wielką łatwością dochodzi w swoich meczach do sytuacji bramkowych co potwierdzali w pierwszych dwóch meczach z Kometą w play-off. Co prawda pierwszy mecz u siebie przegrali 5-2 ale w meczu tym mieli ogromną przewagę w strzałach bo 34-19. Drugi mecz już pewnie wygrali 3-0 strzelając wszystkie bramki w pierwszej tercji i kontrolując mecz w dalszej części. W rundzie zasadniczej obie drużyny grały ze sobą 4 razy, pierwszy mecz wygrała Kometa 2-1, w kolejnych jednak Sparta była zdecydowanie lepsza wygrywając 4-1, 4-2 i 7-0. W pierwszej rundzie play-off Sparta wygrała na mecze 4-1 z bardzo silnymi Vitkovicami, z czego wygrali oba mecze w Ostravie. Są zdecydowanym faworytem a że potrafią strzelać gole pokazali w rundzie zasadniczej ze średnią równą 4 bramki na mecz!! W świetnej formie strzeleckiej cały czas jest lider zespołu Petr Ton, który w rundzie zasadniczej miał 35 bramek i 32 asysty, w play-off do tej pory 5 goli i 4 asysty. Sparta jest głównym faworytem do tytułu, o ile bramkarz Komety nie będzie miał jakiegoś super dnia to powinni ten mecz wygrać bez problemu. Ostrożniejszym polecam grać mecz bez handi.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:21:00
Spotkanie: Valladolid - Valencia
Typ: 1 dnb
Kurs: 2,3
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Valencia zagrała już 8 meczów co 3-4 dni. Pamiętam Atletico, które grało dużo meczów w małym odstępie czasu, drużyna mająca wąską kadrę po prostu nie wytrzymała tempa i zaliczyła 3 ostre wpadki. Z Realem 0-5 w dwumeczu i 0-2 ze słąbą Almerią.
Valencia już coś podobnego &quot;praktykowała&quot;. Choćby ostatnio. na 6 meczu z rzędu co 3-4 dni się zaczęło - z Almerią 2-2, z Getafe lose 1-3, z Basel lose 0-3!
Do końca ligi 7 kolejek (dla niektórych 6). Valencia jest 10 punktów nad spadkiem, a do awansu nie ma też szans zbyt dużych.
Powinni się przygotowywać na rewanż z Basel u siebie za kilka dni.
Absencje spowodowane kartkami i kontuzjami:
Valenia bez Alves gk24/0, Costa d17/3, Barragan d16/0, Ruiz d11/1, Jonas f25/9, Mathieu d28/2
Trzech z nich już z Basel nie grało.
Alves i Costa od kilka meczów już nie grają.
Valladolid pełny
Valladolid u siebie gra dobrą piłkę.
Na 15 meczów na swoim stadionie tylko 3 porażki! 7 remisów, 5 wygranych.
Przegrywali z Atletico, Bilbao i Osasuną.
Valencia słaba na wyjazdach!
Do tego Valladolid walczy o utrzymanie. Są na 18 miejscu, ostatnie spadające. Zwycięstwo mocno poprawiłoby ich sytuację.
Valencia słabo grała w obronie bez Costy i Ruiza, teraz zabraknie jeszcze Barragana i Mathieu.
Mathieu i Ruiz i Costa to środkowi, Barragan boczny.
Valencii zostaje 5 nominalnych obrońców:
@Senderos - środkowy (ten co kiedyś w Arsenalu grał; nie jest już w sile wieku chyba; w Fulham był rezerwowym)
@Pereira - boczny - podstawowy
@Salva Ruiz - grał tylko w Valencii II i w Tenerife
@Vezo - 230 minut dla Valencii; zagrał 12 meczów w Vitorii Setubal (Portugalia)
@ Bernat 26/1 - podstawowy boczny
Może i boki będą ok, ale boki często są ofensywne i nie są tak ważne w defensywie jak środek. Natomiast w środku będzie problem... są mało doświadczeni gracze.
zwrot 0
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna GrecjaSuper League
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Asteras - Aris
Typ: Asteras handi -1
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Ostatnia drużyna ligi na wyjeździe podejmuje wyzwanie przeciwko Asteras Tiripolis.
Goście dziś z problemami w składzie :

Dla gospodarzy nie zagrają Lisgaras 3/0, oraz Goian 26/1. Ximo Navarro 20/1 nie
jest pewny swojego wystepu. Asteras Tiripolis bilans u siebie 10/5/1, gdzie Aris Saloniki
na wyjeździe bilans 2/2/12.
⛔100
 
M 53

mkozu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 17:30
Spotkanie: Fc Brasov - Astra
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie rumuńskiej pierwszej ligi. Znajdująca się praktycznie na dnie drużyna FC Brasov podejmuje bardzo dobrze grającą ostatnio drużyne Astry, która jest vice-leaderem. Cóż by tu można powiedzieć o tym meczu. Drużyna gości jest drużyną niesamowicie bramkostrzelną (54 bramki w 25 meczach), naprzeciwko nich staje jedna z najsłabszych ofensyw (23 bramki w 25 meczach). Drużyna Astry ma szanse w tym sezonie wywalczyć pierwszy historyczny awans do europejskich pucharów. Aż 4 z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji tych drużyn kończyło się zwycięstwem Astry.
Co by tu jeszcze dodać. FC Brasov w całej lidze na 12 spotkań u siebie wygrał tylko trzy(!) jest to drużyna grająca lepiej na wyjazdach, lubiąca skontrować. Myślę jednak że warto spróbować zagrać taki kurs.
pozdrawiam
⛔100
 
N 1

nowygracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu 29kolejki rodzimej Ekstraklasy lider tabeli Legia Warszawa podejmować będzie Zawiszę Bydgoszcz(6). Oba zespoły są niepokonane od 4 spotkań a w ostatnich 2-óch odniosły zwycięstwa.W ostatnich meczach u siebie Legia nie zachwyca. Pokonali 1:0 zarówno Lecha Poznań jak i Koronę Kielce ale zremisowali również z Wisła Kraków. Zawisza w ostatnich meczach wyjazdowych notuje dobre wyniki: 3zwycięstwa(Górnik,Wisła,Cracovia) 1 remis z Koroną i porażka z Zagłębiem.
Liczę na wyrównany mecz i podział punktów.Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem: Zawisza 3:1 Legia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom