>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.04.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 62,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 6. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 600,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka Nozna - Meksyk
Godzina: 04:06 ????
Spotkanie: Leon - Queretaro
Typ: pierwszy gol: Queretaro
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Queretaro i Veracruz to druzyny ktore zdecydowanie sa na fali. Mowie to bo obie okupowaly niedawno dwa ostatnie miejsca. Veracruz dzisiaj zremisowal z Monarcas, pierwszy strzelajac bramke i pokazujac swietna gre z kontry. Queretaro widzialem ostatnio na wyjeździe z Tigres i rowniez pokazali piekną gre z kontry zdobywajac tak dwie bramki i kontrolujac (szczesliwie ???? ) mecz wygrali 2-0. Jak zobaczylem po wyniku ich ostatniego meczu (wygrana 2-1 z Tijuana) tak od razu jestem bliski stwierdzenia ze ich forma nie jest dzielem przypadku. Pokonujac Tijuane, wykorzystali ich mus gry na dwoch frontach bo tamci mieli za kilka dni mecz w Lidze Mistrzów CONCACAF. Teraz sa w podobnej sytuacji bo łapią Leon, który za kilka dni (10.04) ma mecz w Copa Libertadores na wyjeździe w Brazylii. Bedzie to chyba najwazniejszy mecz dotychczas w sezonie dla nich i watpie by byli skoncentrowani na tym meczu ligowym. To sprawia ze przeczuwam iz ich ataki beda niepelne 50% i okazje do kontr bedzie miala druzyna gosci. A ze są w dobrej formie, nie przyjdzie im nic innego jak tylko wykorzystac jedna z nadazajacych sie kontr juz na poczatku meczu. Leon musi rowniez myslec o lidze ale takie rozdwojenie jaźni sprawi ze gdzies w ktoryms momencie beda nieskoncentrowani w tym meczu co skrzętnie wykorzysta druzyna gosci. Nie wiem czemu takie niskie kursy wystawiaja bukmacherzy i jeszcze je znizaja na gospodarzy, ja mysle ze beda oni musieli sie mocno napracowac by przelamac solidnie spisujaca sie defensywe gosci w ostatnich meczach i kto wie czy nie zejda z boiska pokonani tak jak przeciw Veracruz (0-1) a jak juz porownywalem Veracruz i Queretaro to dwie druzyny w podobnie zayebistej formie ktorym udalo sie wykorzystac gre na dwoch frontach takich druzyn jak wlasnie Leon.
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Godzina: 01:00
Spotkanie: Club America - Cruz Azul
Typ: over 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:

Derby! Zwane jako Clasico Joven to chyba najbardziej znane derby w Meksyku - derby Mexico City. Nie polecałbym typować tutaj konkretnego zwycięzce tego spotkania, mimo tego, że obecne Cruz Azul nie gra tak dobrze jak na początku sezonu, nie jest już aż tak straszne dla innych rywali. Trzy mecze bez zwycięstwa (4 mecze bez zwycięstwa na wyjazdach!) to mówi samo za siebie. Jednak to są derby, tutaj się może zdarzyć praktycznie wszystko gdyż motywacja z obu stron będzie ogromna. Z drugiej strony Azule grają ważne spotkanie w środku tygodnia, mecz rewanżowy z Tijuaną w Lidze Mistrzów, także lekkie rezerwy mogą się pojawić w składzie gości. Co do gospodarzy to przydałyby się trzy punkty aby umocnić się na wysokim miejscu w tabeli. Ostatnio rozgromili Guadalajare, aż 4-0, jednak kibice tej drużyny nie widzieli zwycięstwa swojej drużyny na własnym stadionie od początku lutego. Tak jak pisałem, po takim kursie nie warto wchodzić w ten mecz, jednak myślę, że rożne są warte uwagi. Club America to drużyna grająca ofensywny futbol, natomiast Cruz Azul to zespół grający z kontry, stąd też w meczach dzisiejszych gości pada dużo rzutów rożnych.
✅85
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina Hokej
Godzina 2:00
Spotkanie Pittsburgh Penguins @ Minnesota Wild
Typ Pittsburgh Penguins
Kurs 1,93
Bukmacher PinnacleSports
Analiza
Pingwiny dokładnie jak Blackhawks o których wczoraj wspominałem - od jakiegoś czasu borykają się ze słabszą postawą i brakiem kluczowych postaci w kadrze, ale wciąż jeden jak i drugi team stać na pełne zaangażowanie czy nawet stworzenie krótkiej passy zwycięstw. Pingwiny z lukami w rosterze borykają się właściwie od początku sezonu, ale prawdę mówiąc ze wszystkich ekip w lidze przeszli z wysoko uniesionym czołem chyba w najefektywniejszy sposób. Dziś niełatwy teren do zdobycia, jednak Dzikusy w ostatnich tygodniach dali łatwo do zrozumienia, że da się ich pokonać i niekoniecznie gra lepiej musi wychodzić we własnej hali - a tutaj przechodzą najsłabszą fazę ostatniego okresu, jak nie najgorszą od początku tego sezonu. Pingwiny wciąż utrzymują bardzo solidną skuteczność z gry w przewadze, bardzo dobrze funkcjonuje I linia Crosby &amp; Kunitz , których fajnie uzupełnia sprowadzony z Calgary Stempniak. Ogólnie w tym meczu spodziewam się kontynuacji skutecznej postawy na wyjazdach przez Penguins i swego rodzaju potwierdzenia trendu, który wyznacza iż dana ekipa powracająca z delegacji na własną halę zalicza potknięcie na samym starcie ,a to w połączeniu z już słabą dyspozycją Dzikusów u siebie może przynieść efekt. Stawiam na gości, którzy wbrew pozorom wciąż mają o co walczyć w tej końcówce zasadniczego sezonu.
⛔100
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Monterrey (Meksyk)
Godzina: 01:30
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Ana Ivanovic
Typ: 2 (Zwycięstwo Ivanovic)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, idąc za ciosem kolejne spotkanie półfinałowe turnieju w Meksyku. Spotkają się dwie bardzo dobre tenisistki, które grały ze sobą 5 razy, ostatnio 14 marca 2012r. gdzie lepsza okazała się Serbka:
14.03.12r. Ivanovic - Wozniacki 2:0
23.02.12r. Ivanovic - Wozniacki 0:2
08.10.10r. Ivanovic - Wozniacki 0:2
30.05.08r. Ivanovic - Wozniacki 2:0
21.01.08r. Ivanovic - Wozniacki 2:0
Bilans na korzyść Ivanovic ale statystyki nie grają. Serbka w drodze do półfinału ograła w trzech setach Urszulę Radwańską (4:6, 6:3, 6:3), Kanadyjkę Woźniak (6:4, 6:2) oraz Rybarikovą (6:1, 0:6, 6:2). Wozniacki na swojej drodze napotkała Vandenveghe, Mladenovic i Pliskowa. Straciła tylko jednego seta z Czeszką Pliskovą i w tym roku gra bardzo równo: 14 zwycięstw i 6 porażek. Ivanovic natomiast 16 zwycięstw w tym roku i 5 porażek więc ten bilans również na korzyść serbki. I na koniec argument który skłania mnie w kierunku Anny Ivanovic: Wozniacki przegrywała w tym roku z rywalkami które postawiły opór m.in Li Na, Jankovic, V. Williams natomiast Ivanovic ma za sobą dobry turniej w Miami w której poległa dopiero z Czeszką Kvitovą. Uważam, że dziś Ivanović postawi opór a Wozniacki nie poradzi sobie i przegra ten mecz.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17.00
Spotkanie: West Ham - Liverpool
Typ: x/2
Kurs: 4.33
Bukmacher: BET365
Analiza:
Liverpool kroczy po zwycięstwo w angielskiej Premier League. Traci jeden punkt do Chelsea, ale The Blues mają jedno spotkanie więcej rozegrane. West Ham zajmuje 11 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 37 pkt. The Reeds wygrali 6 spotkań z rzędu, Weat Ham zwycięsko wyszedł w 2 ostatnich spotkań. Oba zespoły spotykały się wielokrotnie w rozgrywkach Premier League. Na 12 spotkań gdy Lpool występował w roli gości 6 razy zwyciężał w tym 4 razy jedną bramką, 4 razy przegrał i 2 zremisował. Na pięć ostatnich spotkań przed własną publicznością West Ham zwyciężył w czterech(przegrał tylko z Manchesterem UTD). West Ham potrafi grać u siebie i będzie dzisiaj bardzo trudnym przeciwnikiem, jednak myślę, że grający o najwyższe cele Liverpool pokona przeciwnika choć łatwo nie będzie. Typuje remis do przerwy i ostateczne zwycięstwo Liverpoolu.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Segunda Division )
Spotkanie: Recreativo de Huelva - SD Ponferradina
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 06.04.2014
Godz: 18.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 33 kolejkę rozgrywek Segunda Division czyli bezpośredniego zaplecza hiszpańskiej Primera Division.
W mieście Huelva liczącym około sto pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Estadio Nuevo Colombino mogącym pomieścić ponad dwadzieścia jeden i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Club Recreativo de Huelva założonym w 1889 roku a w gości z miasta Ponferrada liczącego około siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1922 a mianowicie Sociedad Deportiva Ponferradina.
Recreativo de Huelva rozegrało w tym sezonie ligowym 32 spotkania w których zdobyło 48 punktów po 13 zwycięstwach, 9 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 46-43.
SD Ponferradina zdobyła 38 oczek w swoich 32 meczach ligowych w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 11 remisach oraz 12 porażkach co daje obecnie 18 pozycję w tabeli hiszpańskiej Segunda Division, bilans bramkowy 35-38.
Gospodarze u siebie 16 meczy i 23 zdobyte oczka po 6 wygranych, 5 remisach oraz 5 porażkach, bilans bramkowy na swoim Estadio Nuevo Colombino 25-21.
Goście na wyjazdach w tym sezonie ligowym 15 spotkań i zdobytych 10 punktów po 1 zwycięstwie, 7 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 12-23.
Może być to ciekawe widowisko na zapleczu hiszpańskiej Primera Division gdyż obie drużyny potrzebują punktów gospodarze aby dalej walczyć o Play Off Segunda Division a goście w walce o utrzymanie na zapleczu Primera Division a w ostatnich dwóch meczach w mieście Huelva pomiędzy tymi rywalami raz padł remis i raz wygrali goście z Ponferrady.
Mój typ w tym meczu to przełamanie się gospodarzy u siebie z tym rywalem, Real Club Recreativo de Huelva ogólnie w tym sezonie gra dobrze i brakuje im tylko trochę punktów zdobywanych na swoim terenie i z kim mają je zdobywać jak z nie z najgorszą drużyną wyjazdową całego sezonu i przy okazji wygrywając z tym rywalem u siebie pierwszy raz a Sociedad Deportiva Ponferradina to najgorsza drużyna na wyjazdach w tym sezonie tracąca sporo goli w delegacjach i tym razem wróci do swojego miasta Ponferrada bez żadnych punktów gdyż one zostaną na Estadio Nuevo Colombino w Huelvie.
✅105
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
14:30
Spotkanie: Everton-Arsenal
Typ: 1/1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Witam , jutro o godzinie 14:30 rozpocznie się hit tej kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Evertonu Liverpool , który w tej chwili zajmuje 5 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 60 oczek na swoim koncie, traci tylko 4 punkty do będącego jedną pozycję wyżej Arsenalu, jest to bezpośrednie spotkanie o awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie, jak wiemy Everton na własnym stadionie w tej chwili ma 8 kolejnych wygranych pod rzad, w całym ligowym sezonie przegrał tylko jedno spotkania z zespołem Sunderlandu co można uznać za wypadek przy pracy, Arsenal natomiast wyleciał już z walki o mistrzostwa a ich spotkania wyjazdowe nie wygladaja juz tak jak na początku obecnego sezonu, ponieważ w tym sezonie zgromadzili juz 5 porażek na swoim koncie, dla mnie w tym spotkaniu faworytem są gospodarze spotkania , którzy jeśli w tym spotkaniu nie wygraja to mogą zapomnieć o awansie na 4 pozycję w ligowej klasyfikacji, stawiam na ich wygraną do połowy jak i na koniec spotkania.

✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 29

jonatan994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Zawisza
Typ: 2
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet-At-Home
Kurs: 6.00
Analiza:
W drugim niedzielnym spotkaniu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Legia Warszawa na własnym stadionie podejmować będzie Zawiszę Bydgoszcz. Legia w niedzielę będzie chciała zrewanżować się Zawiszy za pierwszy pojedynek w tym sezonie, jednak że Bydgoski Rycerz lubi grać w roli gorszego zespołu niżeli faworyta spotkania. Wielu nie wierzy w to że Bydgoszczanie wygrają w Warszawie, jednak że forma zawodników Zawiszy jest bardzo wysoka. Drużyna Tarasiewicza nie jest jeszcze w stu procentach pewna gry w pierwszej ósemce, ale wyniki uzyskiwane przez niego w ostatnich meczach mogą napawać optymizmem. Legi może podejść do meczu bojaźliwie i przegrać po raz drugi z Granatowo-Czarnymi.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:
02:30
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
Typ: under 198.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie słabeusza z Milwaukee która dogrywa już te kilka meczy do końca z drużyną Toronto, która musi się bronić przed playoffami żeby nie przeskoczyła ich drużyna Byków. Ostatnio tendencja jest taka, że mecze w Milwaukee kończą się niższymi wynikami co w Toronto, gdzie głownie za sprawą gospodarzy te wyniki oscylują powyżej 200. Nie to natomiast było decydujące co skłoniło mnie do zagrania tego typu, a to że obie ekipy są b2b i tuta upatruję szansę w tym iż te akcje nie będą na jakimś mega szybkim tempie. Poza tym zazwyczaj granie takiego drugiego spotkania w jakimś tam stopniu odbija się na zawodnikach, bądź to na forsowaniu tempa lub na skuteczności rzutowej. Jak dla mnie linia odpowiednia do tego aby spróbować uderzyć w tego underka. Jak wiadomo w Bucks duży szpital plus duży znak zapytania przy występie Lowrego i Johnsona w Toronto a to już znaczne osłabienie w ofensywie co z pewnością przełożyłoby się na zdobycze punktowe. No nic ze względu na takie argumenty postanowiłem w tym meczu pójść w kierunku underka, zobaczymy.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
joe-hart 0

joe-hart

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Cleveland - Charlotte
Typ: Gospodarze wygrają całe spotkanie (regulaminowy czas gry)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do Stanów Zjednoczonych, gdzie w lidze NBA odbędzie się mecz pomiędzy Cleveland, a Charlotte. Według bukmacherów, faworytem jest zespół gospodarzy, mam całkowicie takie samo zdanie. Przejdźmy do kluczowej analizy, zacznę od zespołu Cleveland. Miałem okazje oglądać ostatnie mecze tej drużyny, jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem. Grają pewnie i spokojnie. Moje słowa potwierdzą statystyki. Gospodarze z ostatnich 7 spotkań wygrali aż 5 potyczek (między innymi z: Indiana Pacers, New York Knicks). Według mnie jest to bardzo dobry wynik. Czas przejść do zespołu gości. Charlotte z ostatnich 7 spotkań, wygrali 5 meczy (między innymi z: Portland Trail Blazers, Washington Wizards). Jest to bardzo dobry wynik. Więcej niestety nie potrafię powiedzieć o tej drużynie, ponieważ nie oglądam ich spotkań. Cały swój typ opieram na grze drużyny gospodarzy. Oglądałem mecz i wiem, że można na nich postawić. Z całego serca polecam ten typ, ponieważ można na nim bardzo ładnie zarobić. Życzę powodzenia, pozdrawiam !
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Davis Cup
Spotkanie : Murray - Fognini
Godzina : 11:30
Typ : Fognini
Kurs : 2,76
Bukmacher : ComeON
Gdyby grali na hardzie w życiu nie przyszłoby mi do głowy faworyzować Włocha, ale mecz rozegrany będzie na cegle i to musi zrobić różnicę, po prostu musi.
Murray na ziemi nigdy nie grał dobrze. Być może przez tę słabość nie utrzymuje się na stałe w TOP3. Nawierzchnia ziemna jest dosyć specyficzna, bo trzeba planować uderzenia z wyprzedzeniem. Współczynnik tarcia jest znikomy w porównaniu z innymi kortami, dlatego ważne są stabilne ślizgi, a Murray miewa z tym problemy przez zniszczone stawy, które próbuje wzmacniać przez noszenie stabilizatorów.
Moim zdaniem siła ognia Murray&#39;a spada na nawierzchni ziemnej o jakieś 30% i to powinno wystarczyć Fogniniemu.
&#39;Fognini to najlepszy przykład, nie wiedziałem jak dokładnie to nazwać, ale jest to przykład tenisowego lisa. Bardzo sprytny gracz, wielki talent, chociaż jego gra wygląda jakby robił to za karę.
Anemiczny Hiszpan radził sobie z podrażnionym Polakiem, ale Fog to zupełnie inna liga jeśli chodzi o wymiany, bardzo długie wymiany.&#39;
Na nawierzchni ziemnej czuje się jak ryba w wodzie, czego najlepszym przykładem jest ćwierćfinał RG w roku 2011. Mało tego, 6/7 finałów uzyskał właśnie na mączce z czego 3 turnieje wygrał, to powinno wystarczyć.
Podsumowując. Fognini gra u siebie, na ulubionej nawierzchni, jest w bardzo dobrej formie.
✅176
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina:
15:00
Spotkanie: Atalanta - Sassuolo
Typ: Atalanta Handicap azjatycki -1
Kurs: 2.425
buk: bet365
Na jutro zaproponuję spotkanie z Serie A: Atalanta vs Sassuolo.
Gospodarze są w gazie. Wygrali pięć ostatnich spotkań i nadal są w grze o europejskie puchary. Sassuolo w strefie spadkowej, forma też ostatnio nie dopisuje. Trzy porażki z rzędu i mimo że każda seria kiedyś się kończy to kibice i zawodnicy Sassuolo będą musieli swojej szansy na przerwanie złej passy wypatrywać od następnej ligowej kolejki. Atalanta złapała wiatr w żagle i jutro nie zaprzepaści szansy na dogonienie czołówki tabeli.
Ostatnie 5 spotkań: Atalanta
Bologna 0:2 Atalanta
Atalanta 2:0 Livorno
Inter Mediolan 1:2 Atalanta
Atalanta 3:0 Sampdria
Lazio Rzym 0:1 Atalanta
Ostatnie 5 spotkań: Sassuolo
Sassuolo 0:2 AS Roma
Sassuolo 1:2 Sampdoria
Udinese 1:0 Sassuolo
Sassuolo 3:1 Catania
Bologna 0:0 Sassuolo
Jak widać Sassuolo zanotowało wygraną i remis z sąsiadami w tabeli. Wygrana z ostatnią Catanią i remis z cieniującą w dole tabeli Bologną. Pozostałe mecze na minus i tak będzie również przeciwko będącej w gazie Atalancie.
Dla mniej odważnych proponuję czystą 1 po kursie 1.8
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
piłka nożna, Bundesliga
06.04.2014 17:30
Hertha - Hoffenheim
Typ: powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.57
Pinnacle
Spotkanie kończące 29 kolejkę Bundesligi, w którym zmierzą się zespoły sąsiadujące w tabeli, dziesiąta Hertha zagra z dziewiątym Hoffenheim. Oba zespoły zgromadziły na koncie po 36 punktów i mają spokój w końcówce sezonu. Nie grozi tym zespołom ani spadek (dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową) ani puchary (11 punktów straty do miejsc gwarantujących udział w lidze europejskiej). Można więc jutro liczyć na ciekawe widowisko, Bundesliga jest ligą gdzie gra się do przodu, stwarzane jest sporo sytuacji i pada sporo bramek, a skoro oba zespoły mogą do meczu podejść bez presji może paść sporo bramek. Hertha będzie chciała zagrać dla swoich kibiców, w rundzie rewanżowej przegrali aż 5 z 6 spotkań u siebie, zdobyli tylko punkt. Mieli jednak sporo pecha w takich meczach jak z Wolfsburgiem czy Hannoverem byli lepsi, stwarzali sporo sytuacji, przeważali ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi i nie zdobywali punktów. Grają jutro z drużyną, w meczach której pada mnóstwo bramek ok. 4,5 na mecz, mnóstwo sytuacji jest w tych meczach, otwarty futbol grają. Jutro u gospodarzy zabraknie nadal Lustenbergera oraz doszedł uraz po ostatnim meczu Cigerciego. Goście natomiast zagrają nadal bez Abrahama i Schipplocka. Nie są to absencje wpływające w dużym stopniu na siłę obu zespołów, mam nadzieję, że w ekipie gości zagra jednak Modeste choć to na razie nie jest pewne. W pierwszym meczu tego sezonu, padło pięć bramek, Hoffenheim przegrało u siebie z Herthą 2:3, liczę na podobny wynik jutro.
⛔100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: KOszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Cleveland Cavaliers- Charlotte Bobcats
Typ: Charlotte -3,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz jeden z tych, w których kursy są zupełnie odmienne niż bym się spodziewał. Co prawda Cavs ostatnio jakby przycisnęli, bo poczuli szansę na PO, ale żeby zagwarantować sobie w nich udział to musieliby zwyciężyć zdecydowaną większość pozostałych gier. Sugerowanie się ostanią wygraną nad Pacers też może być mylące, bo gracze z Indianapolis zaliczają beznadziejny finisz sezonu. A z kolei Charlotte to drużyna, która przez niektórych określana jest mianem rewelacji sezonu. No i rzeczywiście- patrząc na to co wyprawia ekipa Bobcats z Jeffersonem na czele można się zgodzić z taką tezą. Poza tym u gospodarzy może zabraknąć dziś młodego, przebojowego Milesa. Na korzyść gości także bardzo mocno przemawia stosunek gier bezpośrednich. W tym sezonie Cavs ani razu nie wygrali z Bobcats, a mierzyli z nimi siły trzykrotnie. Widzę tu conajmniej czteropunktową wygraną gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siwy1991 42

siwy1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Chicago Bulls
Typ: Wizards over 92.5
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.83
Czarodzieje od dłuższego czasu utrzymują dobra formę i skuteczność, tak samo jak Byki więc szykuje się zacięte spotkanie. Wizards we własnej hali od 3 miesięcy nie zdołali zdobyć 93 punktów tylko 2 razy, ze zwartą obroną Pacers oraz w nieudanym meczu z Bobkami. Dzisiaj mimo tego, że Chicago może się także pochwalić dobrą defensywą, myślę, że gospodarze spokojnie są w stanie rzucić 93 punkty.
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Primera Division
Godzina : 12:00
Spotkanie : Malaga - Granada
Typ : Malaga
Kurs : 2.05
Bukmacher : Bet365
Analiza : Dzisiaj wybrałem mecz w Hiszpanii rozpoczynający się w samo południe gdzie spotkają się ze sobą drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli na kolejno 13 i 14 miejscu w najwyższej klasie rozrywkowej.
Dla obu drużyn, mecz Vallecano - Celta Vigo ułożył się wręcz rewelacyjnie. Dzięki wygranej któreś z drużyn, wygrana drużyna awansuje na 11 lokatę, co doda trochę spokoju w walce o utrzymanie.
Malaga pod dowództwem Schustera spisuje się bardzo w kratkę... wygrywają swój mecz , a następny przegrywają , po to by kolejny znów wygrać. Jednak teraz mają znakomitą okazję na drugą wygraną z rzędu gdzie w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe Betis po dobrej grze.
A okazja jest wręcz znakomita, ponieważ ich rywale - Granada spisuje się słabo, zwłaszcza na wyjazdach.
Granada od dwóch meczów pozostaje bez zdobytej bramki a ich gra jest ostatnio daleka od przeciętnej. W ciągu dwóch meczów oddali zaledwie 1 celny strzał na bramkę.
Według moich obserwacji i poczynań w Primera Division większą szansę na zwycięstwo jutrzejszego meczu ma drużyna Malagi, która jest podbudowana wyjazdowym zwycięstwem. Moim zdaniem Malaga wygląda o wiele lepiej w meczach niż Granada i głównie to kusi mnie do postawienia na drużynę gospodarzy.
I dla jednej i dla drugiej ekipy jest to mecz o trzy punkty, ponieważ walka o utrzymanie będzie do samego końca, a ewentualne zwycięstwo pozwoli przez chwilę &quot;nie oglądać się za siebie&quot;
Przewidywane składy
Malaga:
Caballero – Antunes, Ferreira, Sanchez, Gamez – Portillo, Darder, Camacho, Amrabat – Samuel, Santa Cruz
Granada: Fernandez – Angulo, Coeff, Murillo, Nyom – Recio, Iturra, Rico – Brahimi, El Arabi, Riki
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Carolina - NJ
Typ: CAR 1 bramką
Kurs: 3.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gramy do skutku. Wczoraj Anaheim dało ciała w obronie, tak jak sądziłem, ale oczywiscie musialem postawic na faworyta. Po co brac pod uwage forme, jak i tak faworyt to faworyt? Tak wlasnie sie rodzą błędy w bukmacherce - patrzenie na faworyta i kurs. Tym razem hm. Pierwszy mecz z brzegu, przeczucie. Obie ekipy dosc slabe. Obie ekipy nie kwalifikujace sie do play-off. NJ defensywna ekipa, ktora często trzyma mecze w granicy jednej bramki i jednak underowe, więc te wyniki często padaja u nich. Carolina lekko oslabiona (brak Tlustego), ale wraca Semin. Mysle, ze nawet dzis moze ukąsic. Sytuacja punktowa i forma? Tylko 3 punkty wiecej maja Devils, ale juz na wyjazdach sa dopiero 27 ekipą. Hurricanes 21 miejsce co ciekawe i ogolnie i u siebie i na wyjazdach. Za to juz calkiem inna forma bo wygrali 3 na ostatnie 5 meczów, ale te 2 przegrali po karnych. Ostatnie wygrane po 4-1, więc jednak wiecej niz 1 bramka, ale jak juz pisalem Devils sa ekipą defensywną i sie tak nie otwierają. Na 7 ostatnich meczów 5 konczyli przegraną 1 bramką. Mysle, ze Hurricanes sa w lepszej formie, maja wiekszy potencjał ofensywny i powinni wygrac, a czy 1 bramką - zobaczymy.
⛔100
 
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna -Premier League
Godzina : 14:30
Spotkanie : Everton-Arsenal
Typ : X
Kurs : 3.40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Evertonem a Arsenalem,drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli,kolejno gospodarze 5 miejsce(60pkt 31meczy),goście 4(64pkt 32 mecze),obie ekipy znajdują się w strefie pucharowej.
Kto nie zagra w meczu :
EVERTON : Prawdopodobnie poza kadrą meczową znajdą się : Jagielka i Pieenar,występ Barkleya stoi pod znakiem zapytania.Na 100% nie zagraja: Oviedo,Gibson,Traore i Kone.
ARSENAL:Na pewno nie zagra: Ozil,Walcott,Diaby,Monreal a występ Ramseya oceniam 50:50,Gibbs(drobny urazł kostki więc pewnie wystąpi)
Ciekawa statystyka pojedynków Evertonu z Arsenalem(185 meczy ligowych):
52 zwycięstwa Evertonu
41 remisów
90 zwycięstw Arsenalu
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Primera Division, Hiszpania
Godzina : 21:00
Spotkanie :
Valladolid - Valencia
Typ : Over 2,5 (bramki)
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Valladolid na własnym obiekcie potrafi grać wielkie mecze. Nawiązanie walki z Valencią nie powinno być wielkim wyczynem. To co podoba mi się w zespole gospodarzy to dosyć ofensywna gra, choć momentami może sprawiać to wrażenie chaotycznej kopaniny, ale to dotyczy głównie gry w defensywie. Valencia po dobrym początku u nowego szkoleniowca totalnie stanęła. Przegrali ostatnio z Basel w Lidze Europy, a w lidze mało zostało po zespole, który ograł Barcelonę. Największą bolączką Nietoperzy są ciągłe absencje w obronie i jutro będzie podobnie. Środek obrony to będzie eksperyment eksperymentów w fazie beta 0.01. Valencia będzie musiała nadrabiać to wszystko w ofensywnie dlatego spodziewam się całkiem ciekawego spotkania.
Te osłabienia w defensywie gości naprawdę zmuszają do refleksji. Ja gram tu overa na bramki i over rożnych gospodarzy
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom