>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.03.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lighter 165

lighter

Użytkownik
Miami Heat - Chicago Bulls
Typ: powyżej 195,5 pkt
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Starcie w ramach rozgrywek NBA pomiędzy Miami Heat a Chicago Bulls. Oba zespoły spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Chicago zajmuje w konferencji wschodniej 2. miejsce z bilansem 42-18, Miami jest niewiele gorsze zajmując 3. pozycję z bilansem 43-19. Faworytem wg bukmacherów jest tutaj Miami. Nie wygrali oni od 3 meczów. W ostatnich spotkaniach tracili dużą liczbę punktów. Ja jednak pójdę w tym meczu w trochę inną stronę i zatypuję wysoką liczbę punktów w całym meczu. Obie ekipy prezentują w tym sezonie bardzo dobrą skuteczność. Chicago średnio rzuca 98 punktów na mecz, zaś Miami aż 102 oczka na mecz. Widać więc, że są to silne zespoły w ofensywie. Mecz sąsiadów z tabeli i to na takich wysokich pozycjach na pewno będzie bardzo emocjonujący, nikt nie będzie odpuszczał, każda drużyna będzie dążyła do zdobycia jak najwyższej liczby punktów. Ostatnie 2 spotkania Miami Heat we własnej hali zakończyły się porażką gospodarzy, czas zaspokoić niepokój kibiców i w końcu wygrać. Ale Chicago tanio skóry nie sprzeda. Typ na over wydaje się być prawdopodobny.
⛔ 100
 
davey 4

davey

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Francja, Ligue 1: Marsylia - Lille
Typ: Sow strzeli pierwszy
Kurs: 5 (6,50)
Buk: bet365
Analiza:
Pojedynek za 6 punktów na szczycie tabeli. Marsylia traci zaledwie 2 punkty do wicelidera z Lille. Mecz z pewnością będzie bardzo zacięty i możemy spodziewać się każdego rozwiązania. W pierwszym meczu tych drużyn Lille przegrało u siebie 1:3. Z pewnością teraz będą chcieli wziąć rewanż za tamtą potyczkę. Goście z północy Francji mają też niewątpliwie większa motywację, gdyż nie grają już w europejskich pucharach i skupiają się już tylko na lidze. Marsylia w przyszły wtorek jedzie do Manchesteru, gdzie z pewnością nie czeka ich łatwe zadanie. Wiem, że do tego pojedynku jeszcze wiele czasu, ale z pewnością jest on gdzieś w świadomości Marsylczyków. Myślę więc, że jeśli Lille wyjdzie do tego meczu bardziej zmobilizowane to oni powinni otworzyć wynik. W takim wypadku pozostaje pytanie czy zrobi to Sow czy Gervinho. Senegalczyk to najlepszy strzelec Lille - na 25 spotkań strzelił 17 bramek. Gervinho może się pochwalić 11 trafieniami na 24 spotkania. W takim zestawieniu są jeszcze dwa argumenty przemawiające za reprezentantem WKS. Tydzień temu otworzył wynik z Lyonem i fakt, iż aż 8 razy strzelał pierwszego gola w meczu. Gervinho nie pozostaje w tyle, bo robił to 5 razy, jednak myślę, że w starciu z takim klasowym rywalem drużyna liczyć będzie na tego najlepszego i jemu słać większość piłek.
⛔ 100
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Francja, Ligue 1: Marsylia - Lille
Typ: Czy drużyna 1 strzeli w obydwu połowach? Tak
Kurs: 3,60
Buk: Bwin
Analiza:
Mecz sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli. Marsylia, trzecia, traci jedynie punkt do Lille, więc wygrywając mecz, wskoczy na drugą lokatę. Mecz na pewno do łatwych należał nie będzie, goście zagrają w najsilniejszym składzie, w drużynie gospodarzy zabraknie Cesara Azpilicuety i Juliena Rodrigueza. Olimpique mecz rewanżowy w Lidze Mistrzów ma dopiero 15 marca, więc dziś będą wyłącznie myśleć o lidze. Świetna passa w lidze, z 5 rozegranych ostatnio spotkań 4 wygrane i tylko 1 remis. Co prawda bramek nie strzelali za wiele, ale dziś powinniśmy zobaczyć ciekawy, otwarty mecz. Lille w dobrej formie się ostatnio nie znajduje, a dodatkowo jest zmęczone 120 minutami w pucharze z Lorient. Myślę, że zmotywowana ekipa z Marysli jest w stanie strzelić gościom kilka bramek, kurs ciekawy, typ prawdopodobny.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION HISZPANIA ⚽
Spotkanie: Racing - Real Madryt
Typ: Di Maria strzeli
Kurs: 2,50
Buk: Bwin

Juz za pół godziny Racing który nie przegrał w lidze od pięciu kolejek podejmie Real Madryt. Goście przystępują do tego meczu podbudowani ostatnią wygraną 7:0, lecz bez Cristiano Ronaldo, który prawdopodobnie będzie gotów dopiero na mecz z Lyonem w Lidze Mistrzów. Chciałem podać taki typ już w czwartek, gdy Real gral z Malagą, pokusiłem się jednak o typowanie DW, co było błędem. Di Maria pokazał, że jest w świetnej formie juz w zremisowanym meczu z Deportivo, gdzie ogrywał jak chciał obrońców rywala i sprawił, że gra Realu zaczęła wyglądać bardzo dobrze. Real może nie zachwyca na wyjazdach tak jak na Santiago Bernabeu, gdzie bilans Królewskich to 13-0-0, ale mimo wszystko myślę, że passa Racingu zostanie dzisiaj przerwana i ten mecz to będzie podobny pogrom jak w czwartek, a strzelcem jednej z bramek bedzie Di maria.
⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division Spotkanie: Racing Santander - Real Madryt
Typ:
2 (-2.5 )
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich miłośników piłki nożnej a dokładniej ligi Hiszpańskiej a przede wszystkim kibiców Królewskich .D ziś o godz. 21:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Racingiem a Realem Madryt. Będzie to mecz w ramach 23 kolejki ligi Hiszpańskiej. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście goście. Real to aktualny vice lider tabeli. Na ten mecz postanowiłem handicap ze względu iż typy dnia mają być zabawą oraz Real to Real i zawsze może wygrać wysoko a zwłaszcza w takim meczu. Przypomnę ze ostatni mecz zakończył się wygraną 7:0 . Liczę na wynik w granicach 0:3 .
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs : Los Angeles Lakers
Typ: SA Spurs - SA Spurs Połowa/Koniec
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz na szczycie konferencji zachodniej. Wydaje mi się, że gospodarze, są w stanie pokonać utytułowanego rywala, gdyż ostatnio prezentują wyśmienitą formę, pokonali ostatnio 125:95 naszpikowaną gwiazdami drużynę Miami Heat. Gra LAL opiera się bardzo na grze Bryant&#39;a, a ten ostatnio gra na marnym &quot;procencie&quot; w 3 ostaniach meczach nie był wyższy niż 50%. Forma rzutów za 3 prezentowała się jeszcze gorzej. Wszyscy w San Antonio podkreślają, że chcą w tym roku sięgnąć po mistrzostwo, są na dobrej drodze. W tym meczu liczę na tercet Parker, Ginobili oraz Duncan jeśli Spurs chcą wygrać swoją konferencje muszą wygrywać takie mecze.
⛔ 100
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Monterrey WTA
Spotkanie: Jelena Jankovic-Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: Czy Anastasia Pawluczenkowa wygra przynajmniej jednego seta? NIE
Kurs:
2,25
Bukmacher: bwin

Analiza:
O godzinie 23:30 odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy serbką Jelena Jankovic a Anastasia Pawluczenkową z Rosji. Mój typ to wygrana Jankovic 2-0, co oznacza, że Pawluczenkowa nie zdobędzie żadnego seta. Zdecydowałem się na taki typ ze względu na większe doświadczenie i opanowanie Jeleny w porównaniu do rosjanki. Jankovic jest znana z tego, iż lubi rozstrzygać mecz w szybki i skuteczny sposób nie dopuszczając swych rywalek do większego popisu. Dziś zapewne obierze podobną taktykę i będzie chciała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę rozstrzygając miejmy nadzieję szybkie spotkanie po 2 setach ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom