>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.02.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ockham 0

ockham

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna serie a
Spotkanie :Brescia-Bari
Typ:1
Kurs:2,00
Bukmacher: Expekt
Analiza ???? zisiaj spotkaja sie druzyny ktore zajmuja 2 ostatnie pozycje.Mecz ten jest spotkaniem za 6 punktow.Brescia, ktora miala aspiracje na europejskie puchary przed sezonem teraz musi walczyc o utrzymanie.Druzyna Giussepe Iachiniego zremisowala ostatnio z Roma, kolejne mecze grali w kratke.Bari gra fatalnie, przegrywajac wszystkie ostatnie mecze.Mysle ze po dzisiejszym spotkaniu druzyna Bari, bedzie musiala pogodzic sie z niublagalnym spadkiem do Serie B,natomiast Brescia jeszcze powalczy.Brescia nie wygrala w lidze Bari od 5 sezonow, teraz czas na poprawienie wynikow ????
✅ 100
 
B 5

blade08111991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Międzynarodowe towarzyskie
Spotkanie: Polska - Mołdawia
Typ: Handicap Polska - 1,5/ 1 (Polska wygra przewagą 2 goli)
Kurs: 3.1
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś o 20.45 w Portugalii Polska reprezentacja zmierzy sie w ramach zgrupowania z reprezentacja Mołdawii. Polska mimo ze wyjdzie w dość świeżym składzie myślę ze pewnie wygra z tak słabym przeciwnikiem jak Mołdawia. Kilku nowych i młodych kadrowiczów będzie chciało pokazać sie zapewne z jak najlepszej strony naszemu trenerowi co być może zaowocuje powołaniem do dalszym meczy a może nawet na Euro 2012. Mołdawia z tego co wiem wyjdzie w składzie dośc dobrym (jak na Mołdawię składzie).
Wyjściowa 11 Polaków:
Grzegorz Sandomierski, Marcin Kikut, Piotr Celeban, Grzegorz Wojtkowiak, Hubert Wołąkiewicz, Szymon Pawłowski, Janusz Gol, Dawid Plizga, Ariel Borysiuk, Michał Kucharczyk, Dawid Nowak
Dokładnej 11 Mołdawii nie znam ale wyszperałem kogo trener Gabi Balint bedzie miał do dyspozycji:
bramkarze: Stanisław Namacco, Jewgienij Matiugin, Nicolae Calancea.
obrońcy: Petru Racu, Wiktor Gołowatienko, Simion Bułgaru, Igor Armas , Aleksandru Epureanu, Denis Ilescu, Wadim Bolochan, Maksim Cebotari.
pomocnicy: Witalij Bordian, Jewgienij Cebotaru, Igor Ţigirlas, Walerij Andronic , Andriej Cojocari, Alexandru Suvorov, Siergiej Georgijew , Artur Patras, Maxim Frantuz, Denis Calincow
napastnicy: Igor Picusciac, Aleksandru Dedow, Igor Bugaiłow, Anatolij Doros
Obecnie Polacy zajmują 71. lokate w rankingu FIFA a Mołdawia jest 10 miejsc dalej. Tyle statystyk. Stawiam pewne zwyciestwo naszych rodaków (2 bramkami).
⛔ 100
 
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: FC Porto - Rio Ave powyżej/poniżej
typ: powyżej 2,5
kurs: 1,55
buk: Expekt
Analiza:
Witam,na dzis proponuje spotkanie FC Porto - Rio Ave,które rozpocznie się o godz.19.15.Faworytem bez wątpienia są gospodarze,którzy jak ,,burza,, idą w tabeli wygrywając z każdym ???? dziś jestem spokojny o typ,3 ostatnie mecze Porto u siebie konczyły sie powyżej 2,5 bramkami ???? grają dziś na zespół z dolnej czesci tabeli który zaliczył w 4 spotkaniach ostatnich porażki.Hulk dzis moze wzbogacić swój dorobek bramkowy jak narazie ma 19 goli strzelonych!!! i oczywiscie bym zapomniał o perełce Porto - Falcao,który jak narazie ma 8 goli.Ta dwójka dziś może ustrzelić niezły winik dla Porto ????
⛔ 100
 
pawel17rm 4

pawel17rm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Segunda Division B - Grupa 1
Spotkanie: Pontevedra : Real Madrid B
Typ: 2
Kurs; 2.80
Buk: Betsafe
Analiza:
Ciekawe spotkanie zapowiadania się w trzeciej lidze hiszpańskiej. Zajmująca szóste miejsce Castylia podejmie na wyjeździe okupująca strefe spadkową Pontevedre. Gospodarze w ostatnim czasie nie prezentują się zbyt dobrze zaliczając kolejne porażki a ostatni raz komplet punktów zdobyli oni prawie dwa miesiące temu. Drużyna gości po serii niepowodzeń zdecydowała sie na zmiane trenera którym został Alberto Torila. Pod wodzą nowego szkoleniowca zesol z Madrytu odnióśl komplet zwycięstw. Dobrą formą imponują Joselu oraz powracający z pierwszej druzynu Realu Morata , Sarabia i Juanfran. Myślę że dzieląca obie drużny pozycja w tabeli i ostatnie statystyki obu drużyn jasno wskazuje kto jest faworytem tego meczu. Na koniec jeszcze pokazuje jak jak prezentują się obie drużyny.
Pontevedra: P-R-R-P-P-P-Z
Real Madrid B: Z-Z-Z-Z-P-R-Z
Polecam i zachęcam do typowania. ;)
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP / Zagreg
Spotkanie: Berrer - Dodig
Typ: 2:1 (w setach)
Kurs: 3.75
Buk: expekt
Analiza :
No i dobrnęliśmy do finału turnieju w Zagrzebiu, gdzie swoje rakiety skrzyżują Michael Berrer z reprezentantem gospodarzy Ivanem Dodigiem. Chorwat w wyśmienitej formie w trakcie tego turnieju, z meczu na mecz gra coraz lepiej ale czy to wystarczy na wywalczenie tytułu ? Moim zdaniem niekoniecznie. Berrer wspinając się drabince pozostawił w pokonanym polu: Mektica, Kavcica, Gasqueta i ostatnio w półfinale Mayera. To właśnie ten mecz pokazał , że forma Berrera jest wysoka. Po rewelacyjnym natarciu w 1 secie w drugim wystarczyło już jedno przełamanie a mecz zakończył się wynikiem 6:1 6:4 dla Niemca. Jednak po drugiej stronie siatki czekać będzie na niego wymagający rywal. Ivan, jak już wyżej wspomniałem, jest w wysokiej formie, w Zagrzebiu pokonał Granollersa, Marchenke, Ljube i ostatnio Garcie Lopeza. Po przegraniu piewrszego seta potrafił zebrać się w sobie i dwa następne wygrać, liczę dziś na podobny scenariusz lecz z odmiennym zakończeniem. Berrer jest wyżej w rankingu i o wiele bardziej doświadczonym graczem niż Dodig, a co do Chorwata to nie jestem do końca przekonany czy aby faktycznie poradzi sobie z presją finału i oczekiwań tamtejszych kibiców dlatego oczekuję dziś trzy setowego spotkania ze zwycięstwem na korzyść Berrera.
⛔ 100
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Genoa- Milan
Typ: Milan -1,5 gola
Kurs: 4,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 15 Genoa na własnym stadionie podejmować bedzie Milan, który w ostatnim meczu tylko zremisował na własnym stadionie z Lazio, zatem apetyty gospodarzy przed tym spotkaniem są duze. Faktem jest że Milan przystapi do tego meczu bardzo osłabiony. Nie zagraja: Boateng, Zambrotta, Inzaghi, Amelia, Nesta, Gattuso, Seedorf, Strasser, Ambrosini, Abate, Legrottaglie (Milan). W szeregach gospodarzy zabraknie Antonelliego i Boselliego. Milan to najbardziej bramkostrzelna ekipa ligi i mysle ze strzela przynajmniej te dwie bramki, nie tracąc przy tym zadnej. Rossoneri mieli tez jeden dzien wiecej na odpoczynek i przystąpią do tego meczu bardziej wypoczęci.
⛔ 100
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Piłka nożna :Włochy,Serie A
Bologna-Catania
Bologna wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:3.9
GAmebookers
Dzis o 12.30 Bologna podejmuje Catanie.W tym meczu delikatnym faworytem jest druzyna gospodarzy ,bowiem gra na swoim stadionie ,ostatniedwa mecze pokazały wzrost formy ,remis z Udinese i wygrana z Lazio robiwrazenie i nie jednemu typerowi popsuli kupony,i co naistotniejsze mają w swoim składzie niezawodnego Marco Di Vaio który jest 3 w klasyfikacji strzelców z 14 trafieniami.Catania nie wygrała meczu od 19 grudnia 2010 roku ,od tamtej pory zdobyli 3 punkty (3 Remisy)i szesc porazek ,Zdecydowanie lepiej prezentuja sie gospodarze wiec w nich trzeba upatrywac zwyciezce.Mój typ 2:1
⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
spotkanie: Chelsea - Liverpool
typ: Która drużyna otrzyma pierwszą czerwoną kartkę? Liverpool
kurs: 5,50
buk: bwin
analiza:
Dziś o godz.17.00 rozpocznie się pojedynek Chelsea - Liverpool.Mój typ to red kartka dla zawodnika Liverpoolu,dlaczego??? Jak wiadomo dużo pisano i mówiono o odejściu Torresa do Chelsea,fani z Anfield Road byli oburzeni odejściem swojej gwiazdy do zespołu którego nienawidzą ???? ale wracając do mojego typu dziś byli koledzy Torresa mogą sie zemścić na nim np: Agger,Skrtel,Gerrard,Meireles myśle że właśnie któryś z nich dziś może wylecieć z boiska,ja stawiam ze tym zawodnikiem bedzie Gerrard któremu nerwy nieraz nie wytrzymują ????
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Serie A
Spotkanie: Inter Mediolan - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 4,15
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 20.45 na San Siro odbędzie się hit kolejki Serie A . Ubiegłoroczny mistrz Włoch Inter Mediolan podejmie wicemistrza AS Romę. O ile ubiegłoroczne wyczyny Interu można nazwać dominacja w Europie to w tym sezonie nie jest już tak ciekawie. Chociaż Inter nadal liczy się w walce na 3 frontach to gra Nerazzurrich może w tym sezonie rozczarować. 3 miejsce w lidze i nie zbyt efektowna gra w Lidze Mistrzów doprowadziła do zwolnienia Rafy Beniteza i i na jego miejsce zimą przyszedł Leonardo. Ostatni mecz z Bari, Inter wygral 3-0 i jak wynik moze mowic mecz byl grany pod dyktando Nerazzurrich. Lecz wynik nie odzwierciedla przebiegu tego meczu. Inter nie miał pomysłu na grę, a wg mnie ich największym potencjałem w ofensywie był... prawy obrońca Maicon. Po wyjściu na prowadzenie Bari bardzo przycisło Inter i mogło się wydawać ze ten mecz może skończyć się remisem lecz 2 kontry Interu były ciosami dobijającymi Bari. Sadze ze jeśli tak Inter będzie grał z Roma jak z Bari to Giallorossi mogą spokojnie tą potyczkę wygrać, poniewaz AS Roma jest jeszcze silniejszym zespołem od ostatniego w lidze Bari.
Jeśli chodzi o kadry to w Interze zabraknie Chivu, ktory zostal zawieszony za niesportowe zachowanie, prawdopodobnie Sneijder zagra od 1 minuty poniewaz już w ostatnim meczu dostał kilka minut.
Przewidywane składy :
Inter: Julio Cesar - Maicon, Ranocchia, Materazzi, Nagatomo, Zanetti, Cambiasso, Kharja, Sneijder, Eto&#39;o, Pazzini
Roma: Julio Sergio - Cassetti, Juan, N. Burdisso, Riise, Taddei, Perrotta, De Rossi, Simplicio, Borriello, Vucinic
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Portugalia, Liga Sagres
Spotkanie: Porto - Rio Ave
Typ: 1 (-2 azjan)
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Porto, drużyna, która w 18 rozegranych dotąd kolejkach odniosła 16 zwycięstw i nie poniosła ani jednej porażki, podejmuje zespół z drugiego bieguna tabeli, trzeci od końca Rio Ave.
Goście przy tak grającym liderze tabeli są bez szans i przewiduję wysoką wygraną &quot;Smoków&quot; z Estádio do Dragão. W niczym nie powinny przeszkodzić absencje takicg raczy, jak Falcao, Belluschi, Walter czy Kieszek. Porto stać na zwycięstwo przynajmniej trzema golami, a co do pokrycia jednobramkowego handi jestem przekonany, więc myślę, że w najgorszym przypadku nastąpi zwrot.
Kadra Porto
Bramkarze: Helton i Beto;
Obrońcy: Fucile, Maicon, Rolando, Otamendi, Sereno i Sapunaru;
Pomocnicy: Guarín, Souza, Fernando, Rúben Micael, João Moutinho, Cristian Rodríguez i Mariano;
Napastnicy: Hulk, Varela i James.
Tabela
⛔ 100
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Finlandia
Spotkanie: Salon Vilpas - KTP Basket
Typ : KTP Basket
Kurs: 1.676
Bukmacher: pinnacle
Analiza
Mecz 06.02.2011 godz. 16.00
Salon Vilpas 11-20 (dom: 9-7)
KTP Basket 22-9 (wyjazdy: 9-7)

Gospodarze zajmują 10 pozycję w tabeli, goście są na 3 miejscu mając 53 punkty., Mogliby spokojnie być tuż za liderem (Pyrinto Tampere), gdyby nie to, że przegrali ostatnich 5 spotkań (w tym z 1 i 2 miejscem). Teraz tracą do lidera 6 punktów, a mają tyle samo co 2 i 4 w tabeli zespoły. Dzisiejsza wygrana jest im bardzo potrzebna, myślę, że będą sie bardzo starali odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to: P-P-P-Z-Z (2-3). A Salon Vilpas nie będzie raczej łatwym przeciwnikiem, szczególnie u siebie, gdzie w last5 mają 4 wygrane pod rząd i 1 porażkę. Jednak te wygrane nie były z żądnym zespołem z top3, więc dziś mają cieżkie zadanie. Ogólnie liczę na przełamanie serii porażek przez KTP i złamanie serii wygranych Vilpasu.
W tym sezonie jest 2-0 dla KTP, oprócz tego meczu zagrają jeszcze raz w przedostatniej kolejce.
Oct. 27, 2010 Round 9 (Regular Season) Salon Vilpas-KTP 75-81 (+6)
Dec. 15, 2010 Round 20 (Regular Season) KTP-Salon Vilpas 106-81 (+25)
✅ 67.6
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chelsea - Liverpoo
Typ : będzie czerwona kartka
Kurs: 4,25
Bukmacher: betsafe
Analiza
Dzisiaj o 17 hit kolejki. Faworytem jest Chelsea. Jednak moim zdaniem typowanie tego wyniki to absolutny no bet. Każdy wynik jest możliwy. Pewne jest natomiast jedno. Będzie to mecz walki i podwyższonego ciśnienia. Fernando Torres stał się wrogiem publicznym nr 1 w czerwonej części Liverpoolu. I na jego nieszczęście zadebiutuje od razu przeciwko byłym kolegą. Myślę, że ktoś dostanie dziś czerwoną kartkę właśnie za faul na Torresie. A nawet jeśli nie na nim to na kimś innym. Obie drużyny wracają do walki o swoje przedsezonowe cele. Chelsea do walki o Mistrzostwo. Liverpool do walki o europejskie puchary. I obie drużyny w końcu złapały formę i zaczęły wygrywać swoje mecze. Mają po serii 3 wygranych z rzędu. Dzisiaj będą pękać kości i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony takim kursem na to zdarzenie. Spodziewałem się kursu max 3. A tu proszę 4,25. ???? Jak dla mnie promocja. I jest to moim zdaniem pewniejsze rozwiązanie niż typowanie wyniku 1x2 bo tam na prawdę wszystko jest możliwe i żaden wynik mnie nie zaskoczy.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Maroko Super Liga
Spotkanie: KAC Kenitra - WAC Casablanca
Typ : Over 2,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 16 kolejki Marokanskiej Super Liga na stade municipal w Kenitrze spotykaja sie lokalne Kac i Wac Casablanca. Gospodarze tego spotkanie zajmuja aktualnie nie ciekawa przed ostatnia pozycja i musza powalczyc o punktow. Aktualne mistrz kraju z Casablanki traci do lidera kilka punktow i nie moze sobie pozwolic na kolejna wpadka. Wczoraj lider i Vice lider zremisowali bezbramkowo. Napewno ten wynimk zmotywuje pilkarze Wydad do wiekszego wysylku zeby walwaczyc komplet punktow i dobrze rozpoczac ta runda. Gospodarze nie zdobyli punktow od dwoch spotkan i chcac powalczyc o pozostanie w ekstraklasy musza dzis uniknac kolejna porazka. Na poczatek sezonu Kac niespodziewanie wyeliminowalo Wac z rozgrywkach pucharowych wygrywajac w Casablance 4-2. Czas wiec na rewanz badz potwierdzenie ten wynik. Moim zdaniem dzis obie druzyny podejmujac rezyko i walczac o komplet punktow. Dlatego na dzis stawiam ze w to spotkanie pomiedzy KAC Kenitra i WAC Casablanca padnie wynik powyzej 2,5 goli.
⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie: Toulouse FC - AS Monaco
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ten typ, to jeden z tych które ma się po prostu przeczucie że wejdą. Jednak analiza także przemawia na korzyść gospodarzy. Więc tak:
Tabela. W tabeli drużyna Toulouse zajmuje 11 miejsce. Jednak środek tabeli jest tak ściśnięty, że w przypadku zwycięstwa mogą dzisiaj awansować na 8 miejsce. Czyli Toulouse gra mniej-więcej zgodnie z oczekiwaniami. Tego się można było spodziewać, zwłaszcza po sprzedaży najlepszego strzelca, Andre-Pierre&#39;a Gignaca.
Natomiast Monaco to ogromne rozczarowanie. Przedostatnie miejsce w tabeli, drużyna z Księstwa Monaco wyprzedza jedynie słabiutkie Arles-Avignon. Zwycięstwo pozwoliłoby im wygrzebać się ze strefy spadkowej, no ale wątpie że dzisiaj na Stadium Municipal wygrają.
Na papierze obie drużyny wyglądają podobnie. Bez wielkich gwiazd, z paroma solidnymi zawodnikami, cenionymi w Ligue 1. Po stronie gospodarzy jest Moussa Sissoko, ogromny talent, nawet na miarę światową, ale jeszcze za wcześnie by go okrzyknąć gwiazdą. Daniel Braaten, Ettiene Didot, czy Paulo Machado to trzon drużyny.
Monaco bazuje na solidnym bramkarzu, Stephane Ruffier, i napastniku Chu-Young Park, który niedawno powrócił z Pucharu Azji, gdzie wraz z reprezentacją Korei Południowej dotarł do półfinału. Z doświadczenia wiem, że w meczu dwóch wyrównanych drużyn zazwyczaj wygrywa gospodarz. Za Tuluzą przemawia też tabela, i tabela formy. Tabela formy Toulouse to L-W-L-W-L, czyli teoretycznie nie najlepiej. Należy jednak wziąść pod uwagę rywali. Wyjazd do Saint-Etienne czy Lyonu to nie są łatwe spotkania. Na upartego można napisać, że Toulouse wygrywa co drugi mecz, więc teraz wypada zwycięstwo ;). Monaco ma problem. D-D-W-D-L,, czyli tyle samo punktów co Toulouse (6), ale styl dużo słabszy. Porażka u siebie z Saint-Etienne, czy w fatalnym stylu zagrane mecze z Auxerre i Marsylią i wymęczone zwycięstwo ze słabym Sochaux. Jeden dobry mecz z Paris-Saint Germain (notabene zremisowany) to chyba jednorazowy wyskok. Monaco gra po prostu źle, i to Toulouse jest oczywistym faworytem. Kurs 1,95 jest według mnie godny zagrania na Toulouse.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 35

krasny2

Użytkownik
MMKS Nowy Targ - Aksam Unia Oświęcim
typ 2
kurs 2,20
Kursy spadają na Nowotarżan co jest dla mnie dobrym prognostykiem bo nie mam zamiaru grać na gospodarzy. Unia naprawdę ma mocną ekipe ze Stoczniowcem grali bardzo dobrze w szczególnie 1 tercji. Drugą przegrali ale tyle ile kar złapał Gabryś (kilka minut bez dwóch grali) w tym meczu nie powinno się to powtórzyć. Gdyby hokeiści z Gdańska w szczególności Drzewiecki (łącznie 3 albo 4 kary sam on złapał) to mecz byłby do końca wyrównany. Ten mecz jest takim &quot;małym&quot; hitem swego czasu byłem w Nowym Targu na meczu tych ekip i nie polecam. Policji jak i &quot;fanatyków&quot; sporo z jednej i z drugiej strony. To mecz przed Play-offami. Oświęcim będzie grał albo ze Stoczniowcem albo z Podhalem. Dla mnie to jednak bajka aby zespół z Tych wybrał na swojego przeciwnika ekipe z Gdańska wybierze Nowotarżan po pierwsze bliższa przeprawa po drugie ekipa mistrza Polski jest słabsza. Stoczniowiec u siebie jest w stanie każdego pokonać. Wracając do tego meczu na pewno będzie sporo kar dla jednej jak i drugiej ekipy, ale sądzę, że wysokie zwycięstwo Oświęcimia jest bardzo realne. Ostatnio jak grali na tafli w Nowym Targu wygrali goście (bodaj 6-4 było) teraz też powinni dość gładko ograć Podhale, które ma młody bitny zespół a to się równa wykluczenia.
brak bukmachera
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie : Genua ys AC Milan
Typ: 2 (-1,0)
Kurs: 4,10
Buk: EXPEKT
Analiza:
Dziś na Stadionie Genui spotkają się gospodarze z drużyną AC Milan. Swój dzisiejszy typ wybrałem dziś w dużej mierze dzięki przeczuciu co jest również bardzo ważne w bukmacherce. Uważam że Milan dziś zmiażdży gospodarzy, którzy grają w kratkę i dysponując obecnym składem powinni znajdować się o wiele wyżej niż na 12 miejscu w tabeli które ma tylko 6 pkt przewagi nad strefą spadkową. W Milanie dziś wraca kilku wykluczonych zawodników. Między innymi Clarence Seedorf wracający po kontuzji czy Marc van Bommel który został zawieszony za kartki. Według mnie to oni będą dziś odgrywać kluczową rolę w destrukcji i odbiorze piłki w środku pola, oraz rozrzucać piłki do świetnych piłkarzy offensywnych. Robinho, Cassano, Pato i Ibrahimowicz to prawie że gwarancja dużej ilości goli. Prawie bo ostatni mecz Milanu to 0;0 z Lazio. Mimo tego powiekszyli przewage nad resztą w tabeli ale wciaż jest to tylko 5pkt przewagi. Myślę że Milan wygra dziś przewagą przynajmniej dwóch goli.
⛔ 100
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
piłka nożna,liga włoska
Genoa-Milan
Bramkie 0-1
3,00
expekt
Gospodarze w tym sezonie w 22 meczach strzelili ledwie 18 goli i stracili ledwie 21 goli. U siebie w 11 meczach strzelili 11 goli i stracili 14 bramek.Statystyki pokazują że w meczach tej drużyny pada naprawdę mało goli. W ostatnich 10 meczach aż 6 razy ta drużyna notował w meczach przedział bramkowy 0-1,a w całym sezonie aż 13 razy na 22 mecze.
Milan ostatnio gra rewelacyjny w obronie-w ostatnich 3 meczach nie stracili gola a w 9 ostatnich meczach stracili tylko 2 spotkaniach jakieś bramki,w pozostałych 7 nikt nie trafił do ich siatki.W ogóle w całej lidze stracili najmniej goli -tylko 18 w 23 meczach.
W pierwszym meczu tych drużyn było 1-0 dla Milanu,teraz stawiam że w tym meczu też będzie taki przedział bramkowy.
⛔ 100
 
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP / Zagreg
Spotkanie: Berrer - Dodig
Typ: 2:0 (w setach)
Kurs: 2.75
Buk: unibet

Dzisiaj o godzinie 16.00 rozpocznie sie final turnieju w Zagrzebiu. Wystapi w nim Niemiec Michael Berrer i zawodnik gospodarzy Ivan Dodig. W tym turnieju znakomicie prezentuje sie Niemiec. Nie przegral jeszcze seta a gral z zawodnikami duzo lepszymi niz Dodig. Ba, nie gral nawet tie-breaka.
Wyniki Berrera w tym turnieju :
R32 - 2:0 Mektic 7-5 6-1
R16 - 2:0 Kavcic 6-4 6-1
1/4 - 2:0 Gasquet przy 5-2 dla Berrera, krecz Gasqueta
1/2 - 2:0 Mayer 6-1 6-4
Szczegolnie ten ostatni mecz pokazal jaka sila dysponuje Berrer.
Dodig natomiast bardzo slabo wygladal we wczorajszym polfinale i tylko cudem nie przegral tego meczu 0-2. Biorac pod uwage fat, ze zmeczenie bedzie tez mialo decydujacy wplyw na wynik, obstawiam zwyciestwo niemca w dwoch krotkich setach.
⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska vs Kędzierzyn Koźle
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Siatkówka PlusLiga godzina 15:00
Zacznę od tego, że w ekipie Zaksy znowu nie zobaczymy Gladyra co znacznie ogranicza walkę na środku. W AZS-sie Nowak + Kreek to dobre zabezpieczenie. Jak wiemy Salas potrafi zagrać środkiem a oni na pewno mu pomogą po drugiej stronie Czarnowski z bardzo nieregularną zagrywką + Kaźmieraczak &quot;Palec&quot;. Zagrywka środkowych zdecydowanie na korzyść AZS-u Nowak z Ardo Kreekiem potrafią &quot;kopnąć&quot; środek 60-40 na korzyść AZS-u. Jarosz vs. Prugiel, Doświadczenie i niesamowita równa forma przez wiele lat kontra młodość i dobra forma. &quot;Rudy&quot; potrafi pociągnąć zespół ale Robert mu w niczym nie ustępuje wiadomo najlepsze lata ma za sobąale tutaj oceniam 51-49 dla Kuby Jarosza. Gacek jak i Wojtaszek często mają problemy z przyjęciem flota i jak dla mnie na tej pozycji po równo. Zbyszek Bartman &quot;gorąca głowa&quot; + Kubiak vs. Ruciak ( Lima bądź Tine) ... Zbyszek wiadomo jak się nie podpali gra dobrze potrafi poprzewracać klepki z drugiej strony Kubiak bazuje na swoim sprycie i szybkich piłkach od sypacza po drugiej stronie nasz reprezentant Ruciak, który również lubi szybszą grę oraz Urnaut, który miewa problemy w przyjęciu. Brazylijczyk Lima również nie prezentuje takiej formy jakby od niego oczekiwano. Według mnie tutaj po równo. Na rozegraniu Salas vs. &quot;Guma&quot; i tutaj Paweł ostatnio prezentuje dobrą formę szybka gra fajnie rozrzuca blok jak dla mnie 60-40 na korzyść Polaka jednak Estończyk również potrafi zagrać fajne zawody. Warszawa problemy kadrowe ma za sobą każdy wyleczył &quot;katar&quot;. Dzisiaj walczą o realne szanse na top 4 w razie przegranej raczej tych szans już nie będzie. Własny parkiet oraz kibice myślę, że będą jakimś handicapem. Zaksa ostatnio jakby nie wytrzymywała tempa gry. Już na tygodniu rewanż w LM gdzie mają realne szanse na zwycięstwo przy odrobinie determinacji... Ostatnio przegrali z Czewą, która potencjał ma podobny do AZS-u. Liczę na dobre widowisko niestety TV4 woli pokazywać kobiecą rzemięślniczą siatkówkę... Audycja w Radiu więc emocje jakieś będą. Do boju AZS !
⛔ 100
 
mateos 0

mateos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Genoa CFC - AC Milan (HC 1:0)
Typ: 2
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Już dziś o godzinie 15:00 na stadionie w Luigi Ferraris w Genoi sędzia Paolo Mazzoleni rozpocznie mecz, w którym na przeciw siebie staną gospodarze Genoa CFC i aktualny lider AC Milan.
Gospodarze w tym sezonie spisują się znacznie poniżej oczekiwań, po 22 kolejkach zajmują dopiero 13 miejsce, zdobywając do tej pory 27 punktów (7-6-9) i 18 bramek, tracąc przy tym 21 goli.
Goście spisują się rewelacyjnie, 14 zwycięztw, 6 remisów i tylko 3 porażki pozwoliły Rossonerim zainkasować 48 punktów co skutkuje 5-punktową przewagą nad drugim w tabeli Napoli.
Piłkarze Milanu strzelili do tej pory aż 39 bramek, tracąc tylko 18, co jest najlepszym wynikiem w lidze.
W poprzedniej kolejce drużyna Genoi przegrała w meczu wyjazdowym z Fiorentiną 0:1.
Milan natomiast w meczu na szczycie bezbramkowo zremisował z Lazio.
Co ciekawe piłkarze Genoi niezwykle słabo radzą sobie na własnym stadionie, w 11 meczach zdołali tylko 4 razy wygrać i 2 razy zremisować a 5 razy schodzili z boiska pokonani. Strzelili tylko 11 bramek, tracąc 14.
Milan w meczach wyjazdowych radzi sobie również lepiej niż na własnym boisku. 7 zwycięstw, 3 remisy i tylko jedna porażka przy wspaniałym bilansie 16:8.
Jak widać faworytem tego spotkania może być tylko jedna drużyna, dlatego typuję zwycięstwo Milanu minimum dwoma bramkami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom