>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.01.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - LA Lakers
Typ: LaMarcus Aldridge powyżej 22. punkty
Kurs: 1.8
Bukmacher : betsson
Analiza:
Dziś w nocy bardzo ciekawy mecz pomiędzy Portland Trail Blazers a Los Angeles Lakers.Faworytem tej potyczki są gospodarze jednakże sprostac temu wyzwaniu nie będzie łatwo. Wybrałem typ na over 22 pkt najlepszego strzelca Portland- LaMarcusa Aldridge&#39;a. Szykuje się cięzki mecz więc myślę że będzie musiał przebywac na parkiecie dłużej niż zwykle i co za tym idzie powinien zdobyc więcej punktów niż w meczach które Portland wygrywało na luzie. O jego skutecznośc i formę mogę byc spokojny bo już kilka sezonów ten gośc pod koszem gra bardzo efektownie i efektywnie. Moim zdaniem rozgrywający Portland Raymond Felton właśnie na niego będzie grał najczęsciej i tylko od skuteczności zaprezentowanej pod koszem będzie zależec czy typ okaże się dobry ????
✅ 85
 
rudy10215 3

rudy10215

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna ANGLIA: League Two godzina 20:45 odbedzie sie
Spotkanie: Burton Albion vs Accrington
Typ: Accrington
Kurs: 3.2
Buk: bet365
Analiza:
Accrington wzmocnil swoje szyki ofensywne o kilku zawodników co widac w ostatnich szesciu rozegranych spotkaniach w lidze a dokladnie jest to 5 wygranych i jednen remis Hereford vs Accrington spotkanie odbylo sie 30/12/2011 do przerwy przegrywali 1:0 lecz koncowy wynik byl lekko wypaczony gdyz nie podyktowano rzutu karnego dla Accrington i zakonczyl sie wynikiem 1-1. Trzy dni po tym spotkaniu rozegrano mecz Burton Albion vs Hereford do przerwy 0-1 koniec meczu 0-2 calkowita dominacja klubu z Hereford.
Oto spotkania rozegrane miedzy oboma klubami:
Accrington Burton Albion 2-1
Burton Albion Accrington 1-1
Accrington Burton Albion 3-1
Accrington Burton Albion 0-2
Burton Albion Accrington 0-2
Pozdrawiam rudy10215 ????
✅ 220
 
solferino 25

solferino

Użytkownik
Dyscyplina: ???? NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Milwaukee Bucks
Typ: Sacramento -4.0
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Kolejne value w NBA. Zawodnicy Milwaukee przybędą dziś do Sacramento niesamowicie osłabieni. Nie zagra Bogut, Dunleavy, Harris, Udrich, Mbah a Moute, Wolf. Brak 6 graczy to naprawdę sporo. Ostatnio grając bez Boguta Kozły przegrały na wyjeździe z nie najmocniejszym Utah 73:85. Dziś zmierzą się z napewno nie słabszym Sacramento. Drużyna gospodarzy przy dobrych wiatrach może powalczyć o play-off. Poza tym dziś zwolniony został trener gospodarzy Paul Westphal. To kolejny plus po stronie Sacramento, gdyż delikatnie mówiąc stosunki na linii trener-zawodnicy nie były najlepsze. Liczę dziś na spokojny win Sacramento, a handicap na poziomie -4.0 po kursie ponad 3 to zdecydowanie value.
⛔ 100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Hertha Berlin - VfL Osnabruck
Typ: Połowa/Koniec (Hertha/Hertha)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

W dziejszym meczu towarzyskim zmierzą się dwa kluby niemieckie Herthy i Osnabruck. Hertha Berlin to średniak z 1 ligii niemieckiej natomiast Osnabruck to średniej z 3 ligii niemieckiej. Hertha w ostatnich 5 meczach zdobyła 4 pkt przegrywając jeden mecz. Osnabruck natomiast w 5 ostatnich meczach wygrało jedno spotkanie (ostatni mecz) uzyskało 3 remisy i 1 przegraną. Obie drużyny nie grają w tych sezonach najlepiej, jednak myślę że różnice klas będą widoczne w obu połowach i Hertha pokaże że potrafi grać w piłkę wygrywając w 1 połowie i kończąc również mecz zwycięsko. Co dziwi kurs jest dość wysoki.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Irak League
Spotkanie - Al Shorta - Karbalaa
Typ - Suma goli ? powyżej 2,5
Kurs - 2,42
Buk - Bet365
Analiza:
Na dzis proponuję typ na mecz w Irak League pomiędzy Al Shorta a Karbalaa FC . Dosyć ciekawie zapowiada się ta rywalizacja otóż, gospodarze w lekkim kryzysie po dwóch remisach na swoim stadionie w ostatnim meczu poniesli porażkę na wyjeżdzie z Al Zawraa 2:1 i spadli w tabeli na miejsce 6 jak na razie mają bilans 4-5-1 . Na swoim stadionie Al Shorta spisuje się jednak dosyć dobrze na 5 rozegranych spotkań 4 zwycięstwa i 1 remis w bramkach 8:1 . Karbalaa natomiast od 3 spotkań niepokonana wygrała dwa ostatnie spotkania najpierw na wyjezdzie z Naft 2:1 i ostatnie spotkanie u siebie z Al Masafi 2:0 . Dlatego trudno wskazać zdecydowanego faworyta w tym spotkaniu , ja jednak widzę tu zwycięstwo gospodarzy . W H2H lepsi goscie ale jak dotąd obie 11 spotkały się ze sobą 3 razy . Dwa spotkania odbyły się na stadionie Karbalaa i tu 2 zwycięstwa gospodarzy 2:1 i 1:0 a w trzecim spotkaniu Al Shorta wygrała u siebie aż 5:2 . Dlatego pokuszę się w tym spotkaniu na bramki a konkretnie więcej niż 2,5 no a kurs całkiem niezły . Jednak jak będzie przekonamy się po meczu . Pozdrawiam !
✅ 142
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Włochy Serie B
Spotkanie - Torino - Albinoleffe
Typ - zespół 1 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs - 2,50
Buk - Bwin
Analiza
Na dzis wybrałem spotkanie we Włoskiej Serie B pomiędzy liderem zespołem Torino a Albinoleffe . Stawiam w tym meczu na bramki chociaż uważam to za typ trochę ryzykowny no bo we Włoszech raczej za dużo tych bramek na boiskach nie pada ale spróbuję . Jak już wyżej wspomniałem lider serie B Torino po dwóch porażkach z rzędu najpierw przegrał z Padovą 1:0 a ostatnio na Modenie 2:1 zapewnie będzie chciał się zrewanżować dzis przed swoją publicznoscią i pokonać Albinoleffe i nie ukrywam że liczę dzis na ich zwycięstwo . Torino spisuje się u siebie całkiem przyzwoicie wygrali 6 spotkań i zremisowali 3 nie poniesli jeszcze porażki w bramkach mają bilans 13:5 . Dzisiejsze spotkanie to półmetek w serie B i tak na 20 spotkań lider ma 41 pkt i o 3 pkt. wyprzedza 2 w tabeli Helas Verona . Na te 20 spotkań jakie już wyżej wspomniałem bilans lidera to 12-5-3 i 25:13 jak na dzis to mogą się poszczycić najlepszą obroną w lidze . Natomiast zespół gosci Albinoleffe zajmuje miejsce 17 i bilans na 20 spotkań to 5-6-9 i 25:34 i niestety druga najgorsza formacja obronna w kraju . Jednak co dziwi to tyle samo zdobytych bramek co lider a więc jest cień nadziei na bramkę ich w dzisiejszym spotkaniu . Natomiast H2H zdecydowanie na korzysć Torino na 10 pojedynków aż 7 wygrało Torino 1 Albinoleffe i 2 remisy no i zaglądam jeszcze w statystykę pod względem mojego typu a mianowicie przynajmniej 3 gole w meczu i mamy tych spotkań aż 6 czyli możliwe że dzis te 3 bramki zobaczymy oczywiscie przy wygranej Torino . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: Bischofshofen HS140
Typ: Podium - Kamil Stoch
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betclic

W Bischofshofen miejsce ma ostatni konkurs 60. Turnieju Czterech Skoczni. Początek konkursu zaplanowano na godzinę 16.30 (o 15:00 kwalifikacje). Kamil Stoch nie osiągnął jeszcze żadnego podium w tych zawodach. Widać jednak, że jest w świetnej formie co najwyraźniej podkreślił w Innsbrucku. Jestem przekonany, że jeżeli będą zbliżone warunki wietrzne dla całej czołówki to Stoch powalczy nawet o zwycięstwo. Nie ma żadnej presji psychicznej gdyż nie walczy już o podium w całym konkursie. Ma za to wiele do udowodnienia, a zdobycie prestiżowego szóstego miejsca w klasyfikacji konkursu jest w jego zasięgu. To będzie bardzo emocjonujący konkurs. Uważam, ze warto skorzystać z wysokiego kursu!
Aktualna klasyfikacja TCS
1. Gregor Schlierenzauer Austria 805,4
2. Andreas Kofler Austria 788,4
3. Thomas Morgenstern Austria 769,3
4. Anders Bardal Norwegia 758,5
5. Roman Koudelka Czechy 757,2
6. Severin Freund Niemiec 738,0
7. Taku Takeuchi Japonia 731,0
8. Daiki Ito Japonia 725,9
9. Kamil Stoch Polska 721,1
10. Lukas Hlava Czechy 714,2
⛔ 100
 
M 8

matys83

Użytkownik
Słowacja EXTRALIGA:
Spotkanie: Zilina - Nitra
Typ: over 6,5
Kurs 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie ze Słowacji , zajmująca 7 miejsce w tabeli podejmuję na własnej tafli przedostatnią w tabeli Nitrę.Ekipa gości wygrała w ostatniej kolejce lidera Slovan 5-3 , natomiast Zilina przegrała po dogrywce z ekipą Trencina 5-4 OT. Od paru kolejek na Słowacji trwa festiwal strzelecki to co działo sie w ostatniej kolejce na 5 meczy które się odbyły padło razem 45 bramek.W tym ze sezonie to juz druga kolejka gdzie we wszystkich meczach danej kolejki padły overy 5.5.Ostatnie spotkania obu ekip:
Zilina:
Trencin - Zilina 5-4 OT
Zilina - Skalica 5-3
Martin - Zilina 3-4 OT
Zilina - B.Bystrica 1-3
Kosice - Zilina 6-1
Nitra
Nitra - Slovan 5-3
Zvolen - Nitra 4-3
Nitra - Poprad 2-4
Nitra - Trencin 2-4
Skalica - Nitra 4-5 OT
Head to Heat 2011
Nitra - Zilina 1-5
Zilina - Nitra 6-2
Nitra - Zilina 1-0
Polecam więc na dziś typ 6.5 po ładnym kursie,natomiast over 5.5 po kursie 1,7 biore w ciemno.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Spotkanie: Setubal - Academica
Typ: X
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 21:15, zapowiada się ciekawe spotkanie pomiędzy zajmującym 12 miejsce Setubal&#39;em, a Academica plasującą się na 6 miejscu. Drużyny te spotkały się aż 20 razy. 7 razy wygrywali gospodarze, 6 razy mecz kończył się remisem, i 7 razy wygrywali dzisiejsi goście. Jak widać różnicy nie ma, duża ilość remisów, no i ciekawy bilans zapowiadają zacięty mecz.
Forma:
Setubal 0-3-2
Academica 1-2-2
W ostaniach 5 spotkaniach drużyny za dobrze sobie nie radziły, wręcz przeciętnie.
Obie drużyny maja o co walczyć. Setubal ma tylko 2 pkt przewagi, nad Rio Ave, który jest w strefie spadkowej, więc gospodzarze nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę, Academica traci 5 pkt do Maritimo, który dzięki 5 miejscu ma awans do Ligi Europejskiej(kwalifikacje). Liczę na ciekawy mecz, ze sporą ilością bramek, oraz remisem.
✅ 200
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - FA CUP
Spotkanie: Liverpool - Oldham
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaczynamy walkę w FA CUP. Liverpool nie zdążył się wykurować po porażce z City 3-0. Mecz odbył się zaledwie 3 dni temu. Warto też dodać,że za kolejne 5 dni czeka ich ponowna potyczka z City, tym razem w ramach półfinału Carling Cup.
Kenny zapowiedział mocny skład ale rezerwowy i tu jest główny haczyk? Czy Liverpool ma mocne rezerwy? Moim zdaniem z ekip dawnego Big4 ma najsłabsze zaplecze.
Nikomu nie będę tłumaczył o co chodzi ale FA CUP to najstarsze rozgrywki krajowe świata a wygranie FA CUP czy Carling Cup to najkrótsza droga do europejskich pucharów.
Liverpool zapewne awansuje ale wątpię aby forsowali tempo aby rozbić nie wiadomo jak dotkliwie przeciwnika, stawiam na skromnie 1-0, ewentualnie 2-0.
Typ owszem ryzykowany. Przyznam szczerze,że under 2.5 podaję jak typ dnia ale do gry raczej pobiorę under 3.5 po też zacnym kursie,który waha się w graniach 1.70-1.80.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Gael Monfils vs Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 4,25
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 06-01-2012/16-30
Live:http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=1&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=1&amp;amp;eventid=m020&amp;amp;ref=www.wtatennis.com
Analiza:
Sezon tenisowy czas rozpocząć. Pierwsze turnieje w Nowym Roku już praktycznie dobiegają końca. Więc postanowiłem znaleźć jakiś ciekawy typ. Dziś w Doha dojdzie do półfinałów. Zarówno spotkanie Monfilsa z Nadalem, jak również Federera z Tsongą zapowiadają się niezwykle interesująco, jednak ja postanowiłem skupić się na tym pierwszym spotkaniu. Nadal jest rozstawiony z jedynką w tym turnieju, gdyż nie występuje Serb Novak Djokovic. Po przerwie na odpoczynek Hiszpan wrócił na korty jeszcze w ubiegłym roku, ponieważ grał w Abu Dhabi w turnieju pokazowym. Uległ tam wówczas Ferrerowi. W Doha w pierwszej rundzie męczył się z Niemcem Kohlschreiberem. W tamtym meczu wygrał pierwszego seta, jednak wyrównany drugi set doprowadził do tie-breaka, w którym Niemiec wygrał. Trzeci set to dobra gra Hiszpana i wygrana do trzech. W kolejnym spotkaniu grał również z Niemcem, który dostał się do turnieju głównego, gdyż przebrnął kwalifikacje Gremelmayer. Nadal oddał rywalowi cztery gemy. W tym meczu Hiszpan miał piętnaście break-pointów z czego wykorzystał zaledwie cztery. Wczoraj grał z Youzhnym, choć nie stracił seta, Rosjanin tak łatwo nie odpuszczał. Monfils natomiast jest to zawodnik, który lubi wymiany, jest dobry w grze defensywnej, posiada mocne uderzenie. W dotychczasowych meczach może i nie zachwycił, jednak on na prawdę potrafi podejść zmobilizowany do meczy z najlepszymi. W dotychczasowych bezpośrednich meczach jego bilans spotkań z Nadalem nie jest zbyt imponujący, jednak uważam, że czas najwyższy udowodnić, że potrafi wygrać po raz drugi z Nadalem-powodzenia
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 96

znafca

Użytkownik
Tenis, ATP Chennai
Data i godzina: 06.01.2012r. 14:00
Spotkanie: Wawrinka S. - Soeda G.
Typ: Soeda G.
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet-at-home
Spotkanie 3 rundy na turnieju w indyjskim Chennai pomiędzy Szwajcarem Wawrinką i Japończykiem Go Soeda. W roli zdecydowanego faworyta wystąpi Stanislas, który obecnie zajmuje 17. miejsce w rankingu ATP i ma na swoim koncie nieporównywalnie więcej osiągnięć niż dzisiejszy rywal. Z kolei Soeda nie jest tak dobrze znany fanom tenisa jak Szwajcar, jest to gracz spoza setki rankingu, który swoje sukcesy święci głównie na arenie challengerowej. Dlaczego więc postanowiłem mu zaufać i postawić na wygraną w pierwszym secie? Będzie to już jego 6 mecz na Chennai Open, z czego 3 mecze rozegrał w kwalifikacjach do turnieju, gdzie musiał pokonać kolejno: nieznanego Hindusa Peranamallur-Chandrasekhar, a następnie Bopannę i Rogera-Vasselin. Kwalifikacje poszły gładko i Soeda przeszedł je bez straty seta, kłopoty zaczęły się w pierwszej rundzie, gdzie mimo dużej przewagi miał problemy z Portugalczykiem Gil i wygrał w trzech setach po ponad 2,5-godzinnym pojedynku. Dwa dni temu po drugiej stronie siatki stanął Ivan Dodig, który pokazał się z dobrej stronie w ubiegłym sezonie i grał na równi z najlepszymi. Japończyk nie miał z nim większych problemów i pokonał go w dwóch setach - trzeba przyznać, że kolejny raz zasłużył na zwycięstwo. Nie dużo wiemy natomiast o formie Szwajcara, który rozegrał do tej pory tylko jedno spotkanie w tym sezonie, a przed tym miał dwumiesięczną przerwę. Wawrinka przeszedł męczarnie w meczu z Francuzem Vasselin, który mimo porażki w kwalifikacjach znalazł się w turnieju głównym jako tzw. lucky loser. Francuz napsuł krwi Szwajcarowi i ostatecznie przegrał w 3-setach po wyrównanym pojedynku. Stanislas w ubiegłym sezonie grał dobrze ale bez rewelacji, jego konto obciążają porażki w meczach, w których był zdecydowanym faworytem, zresztą podobnie jak dzisiaj, takich porażek naliczyłem aż osiem, to bardzo dużo, a przeważnie miały one miejsce seriami, tzn. kiedy nie wyszedł mu 1 turnieju na kolejnym również oddawał mecz rozstawionemu znacznie niżej rywalowi. Panowie nie mieli okazji ze sobą grać, co na pewno działa na korzyść słabszego, Japończyk może zaskoczyć Szwajcara w pierwszym secie, podobnie jak to zrobił Roger Vasselin. Według mnie Soeda ma dużo większe szanse niż to sugerują bukmacherzy i jak dla mnie jest to value bet.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Doha
Spotkanie: Federer - Tsonga
Typ: Federer
Kurs: 1,48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W dotychczasowych spotkaniach Federer prowadzi 8 do 3. Rok temu w turnieju w Doha Federer pokonał gładko Tsonge 2:0. Ostatnie 2 spotkania obydwa w Londynie wygrał Roger po 2:1. Nie widze tu innej rozstrzygniecie jak zwycięstwo Szwajcara.
▶ 0 zwrot
 
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie:
TCS Bischofshofen HS140
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj ostatni akt tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni. Na obiekcie w Bischofshofen rozstrzygną się losy tegorocznego turnieju. Ja stawiam, że ten konkurs wygra Gregor Schlierenzauer.
Schlierenzauer celował w wygranie wszystkich czterech konkursów, i był na dobrej drodze by to osiągnąć. Jednak w Insbrucku został puszczony w kiepskich warunkach, przez co przegrał z Andreasem Koflerem. Myślę że dzisiaj będzie chciał się zrehabilitować za środowy konkurs. Gregor jest w świetnej formie - oddaje dalekie, i równe skoki. Jego najgroźniejszy rywal - Kofler jest mniej regularny. Różnica między tymi panami w klasyfikacji generalnej wynosi 17 pkt, i wydaje się być to wystarczająco dużo. Mimo wszystko, Schlierenzauer będzie musiał się sprężyć, żeby jednym głupim błędem nie zaprzepaścić całego Turnieju. Gregor nie ma tego trofeum w swojej kolekcji, i bardzo zależy mu na zdobyciu go. Kurs 3,50 wydaje mi się odpowiedni, żeby zaryzykować niewielką stawkę, i postawić na zwycięstwo Gregora Schlierenzauera.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
J 7

jaszczu91

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Sampdoria- Varese
Typ: X
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet 365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu Serie B drużyna Sampdori podejmuje na własnym boisku Varese. Piłkarze z Genoi po spadku z Serie A nie mogą odnaleźć dobrej formy na drugim froncie rozgrywek.To znajduje odzwierciedlenie w tabeli. Sampdoria przed sezonem była typowana na murowanego faworyta rozgrywek, jednak piłkarska rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Sampdoria i Varese to drużyny o zbliżonym potencjale. W tabeli obie ekipy dzielą zaledwie dwa punkty. W dodatku piłkarze z Genoi mają skłonność do częstego remisowania swoich spotkań. W tym sezonie doznali aż 11 remisów w 20 spotkaniach Serie B. Varese w ostatnich trzech spotkaniach z Veroną, Ascoli i Brescią także zanotowało passę trzech remisów. Każda passa się kiedyś kończy, ale wszystkie statystyki wyraźnie wskazują, że nie powinno się to stać to w dzisiejszym spotkaniu.
⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Anglia
Spotkanie: Wycombe - Huddersfield
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: BWin
Analiza:
Spotkanie 25 kolejki 3 ligi anigielskiej zapowiada sie dosyc ciekawie,goscie po bardzo dlugich seriach bez porazki zalapali znizke formy i mam wrazenie ze coraz trudniej im o 3 pkt. (ostatnio wiekszosc meczow konczyli remisami). Natomiast gospodarze to druzyna zajmujaca odlegle 22 miejsce,dla mnie pewny spadkowicz,druzyna Wycombe pokazuje ze przerasta ja poziom 3 ligi angielskiej i ewidentnie sobie w niej nie radzi. Druzyna ta jest praktycznie dostarczycielem punktow wiekszosci druzyn,od czasu do czasu uda im sie urwac jakiej druzynie punkt badz pokonac ledwo 1-0 jeszcze slabszy od siebie zespol Chesterfield. Goscie maja korzystny bilnas bezposrednich spotkan 7 meczy - 5 zw 2 rem i 0 porazek oraz stosunek bramek az 71:28 !!! Swiadczy to o tym ze rywal im &quot;siedzi&quot; i mysle ze zespol gosci bedzie starac sie odrobic strate do czolowki i nie pozwoli sobie na strate punktow. Powodzenia!
✅ 75
 
J 5

jaro3002

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Roger Federer
Typ: Dokładny wynik 2-1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 14:30 odbędzie się spotkanie dwóch tenisistów z pierwszej dziesiątki Tsonga 6 a Federer 3 więcej meczy wygrał ten drugi bo 8 meczy a tylko 3 Tsonga w których był turniej Wimbledon. Myślę ze dzisiaj wygra ten mecz Tsonga co prawda jest to początek sezonu i sprawdzian przed Australian Open ale będzie chciał udowodnić ze wciąż jest dobry a po ostatnim meczu Federera z Seppi widać ze popełnia dożo błędów i gra nie pewnie i dlatego stawiam 2:1 dla Tsongi.
Pozdrawiam
▶ 0 zwrot
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej; Extraliga
Spotkanie: HC Plzen - HC Litvinov
Typ: HC Plzen (czas regulaminowy)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś o 17:30 w CEZ Arenie spotkają się odpowiednio 2 z 9 drużyną hokejowej czeskiej Extraligi. Bezprzecznym faworytem wydają się być gospodarze, którzy legitymują się 14 zwycięstwami (3 po dogrywce) i zaledwie 1 porażką w regulaminowym czasie w 17 dotychczas rozegranych meczach. Drużyna z Litvinova na wyjazdach prezentuje się wyjątkowo słabo doznając aż 12 porażek (1 po dogrywce) w 17 spotkaniach. Ponadto w ostatnim meczu doznała klęski z HC Kladno, przegrywając aż 0:5. Drużyna z Pilzna nie przegrała w regulaminowym czasie od 20 listopada, kiedy ulegli na wyjeździe właśnie dzisiejszemu rywalowi. Będzie to zatem doskonała okazja do rewanżu, a dla będących w doskonałej formie zawodników gospodarzy, którzy w ostatnim meczu pokonali lidera rozgrywek - Spartę Praga w stosunku 5:2, zwycięstwo nie powinno stanowić w dniu dzisiejszym problemu, dlatego typuje ich wygraną.
✅ 60
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie:
TCS Bischofshofen HS140
Typ: Kofler
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam - w tym miesiącu po raz 5. Tak, tak. Dziś mamy 6 stycznia 2012 roku. To właśnie tego dnie, dojdzie do ostatniego bo czwartego konkursu w ramach luksusowego jubileuszowego 60 turnieju czterech skoczni. W nim - co nie jest zaskoczeniem - rządzą i dzielą Austriacy. Próbuje ... z gorszym skutkiem, przeszkadzać im : Bardal, Ito, Stoch oraz 2 Niemców. Jak na razie sytuacja wygląda następująco. Na pudle trzech (oczywiście) Austriaków. Gregor - Kofi - Morgi. Ja na razie Gregor ma przewagę kilkunastu punktów (17). Ja jednak uważam (a raczej chciałbym) że T3S wygra właśnie Kofler. 17 punków to wcale tak dużo nie jest. Zakładając że będziemy mieli dwie serie. To 17:2 = 8.5 : 2 ( punkty za metr ) = 4 metry dalej musiałby skoczyć Kofler w każdej z serii. Myślę że nie wiele. Już przedwczoraj pokazał że potrafi to zrobić. Dziś myślę że wygra cały konkurs - ale czy w ogólnej klasyfikacji też ? O tym przekonamy się już ok. godziny 17:30. Zapraszam na konkurs do Telewizji Polskiej - TYP 1.
⛔ 100
 
O 1

orange92

Użytkownik
Dyscyplina: HokejNiemcy, 2. Bundesliga 19:30
Spotkanie: ESV Kaufbeuren – Dresdner
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Z dzisiejszych meczów hokejowych wybrałem spotkanie 6 drużyny 2.Bundesligi z 12. Gospodarze prezentują ostatnio dobrą formę, o czym świadczą dwie wygrane z rzędu z mocnymi rywalami (6-2 u siebie z 4 w tabeli Rosenheim i 2-1 na wyjeżdzie w viceliderem Heilbronner). Z kolei goście w ostatnich dwóch meczach zanotowali porażki. U siebie Kaufbeuren prezentuje się znakomicie. W 5 ostatnich meczach na swoim lodowisku 4-krotnie pokonywali rywali, a jedyną porażkę odnieśli, z będącą ostatnio w znakomitej formie, drużyną Schwenninger. Goście zaś w wyjazdowych spotkaniach sobie kompletnie nie radzą. W 5 ostatnich meczach ponieśli 5 porażek (jedna porażka po dogrywce). Z tych statystyk jasno wynika, że goście nie powinni zagrozić gospodarzom w tym spotkaniu.
✅ 65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom