>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.01.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Koszykówka NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks u San Antonio Spurs
Typ: Dallas Mavericks wygrają różnicą 6-10
Kurs: 6.75-&gt;5.00
Bwin
O Godz 2:30 w Hali Mavericks dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w którym to gospodarze z Dallas podejma San Antonio Spurs.
Co mozna powiedziec o obu ekipach graja w kratke dużo przed seozone mozna było spodziewac sie od Dallas ktorzy chyba dopiero zaczeli wchodzic w sezon po dwoch wygranych , moj typ na te spotkanie to wygrana Dallas iloscia 6-10 punktów.
Zapowiada sie na rowne spotkanie, ale ja oczekuje tu dobrego poczatku ze strony Dallas i prowadzenie nawet 20 punktkami po czym zwolenie tempa droche dobrej gry Spersow i tynik konczacy sie 6-10 zaliczka Dallas.
Bardziej ciekawy z mojej strony typ,nigdy nietypowałem NBA ale ten mecz czuje i licze ze bedzie po mojej mysli.
Powodzenia !
⛔ 100
 
J 14

jan1051

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej; NHL
Spotkanie: Calgary Flames - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins -1,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365

Analiza
Przed nami kolejny mecz Boston Bruins, tym razem na ich drodze do zdobycia Pucharu Stanleya staną Calgary Flames.
Myślę, że w tym sezonie nikomu kto choć trochę orientuje się w NHL nie trzeba mówić jak gra i co prezentuje Boston. Drużyna ta gra bardzo efektownie i efektywnie. Strzela dużo goli, mało traci (129-69- czołówka ligi). Pomijając wpadkę z Dallas, można śmiało powiedzieć: ta drużyna jest w formie i na obecną chwile jest w stanie wygrać z każdym.
Z drugiej zaś strony mamy Calgary, które po słabym początku sezonu, powoli odbija się od dna z różnym skutkiem. Calgary traci więcej goli niż strzela (100-114), często przegrywa więcej niż 2 golami. Obecnie ma serie 4 porażek, będzie to ich 7 mecz na wyjeździe, terminarz wyraźnie im nie sprzyja bo poza domem są już od 23.12.2011. Mecz z Bruins będzie ich ostatnim wyjazdowym, przed powrotem do domu.
Podsumowując:
Czy zawodnicy Calgary są w stanie powalczyć z rozpędzonymi Bruins – nie sądzę. Czy zawodnicy Bruins po wczorajszej deklasacji NJ Devils 1:6 spoczną dzisiaj na laurach i będą grali na 80% na swoim własnym boisku – również nie sądzę. Uważam, że Miśki z Bostonu, wygrają ten mecz pewnie min. 2 punktami.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Sacramento Kings - Milwaukee Bucks
typ : Sacramento Kings
kurs : 2,28
Betsson
Troche zdziwilem sie widzac taki kurs na wygrana dzis Kings. Po pierwsze to graja na wlasnym parkiecie, gdzie zawsze wygladaja na o klase lepszy zespol niz na wyjazdach. Po drugie w druzynie gosci niezly szpital. Luc Richard Mbah a Moute zmaga sie z kontuzja kolana i raczej dzis nie zagra. Andrew Bogut i Mike Dunleavy nie polecieli z druzyna do Sacramento i ch rowniez dzis nie ujrzymy. Pojawia sie wiec tu szansa, ze wiecej minut dostana Gooden i Delfino. Sa to jednak gorsi zawodnicy. Pozatym lider Bucks Jennings ma ostatnio wahania formy. Nie wychodza mu mecze i czesto gra zbyt na sile. To samo dotyczy Jacksona, ktory jeszcze nie wkomponowal sie w pelni w zespol. sacramento to mlody zespol i mimo ze dzis zagraja mecz drugi dzien z rzedu to mysle, ze nie bedzie to mialo kolosalnego znaczenia. Niska srednia wieku tego zespolu jest akurat duzym plusem poniewaz Ci zawodnicy nie sa tak bardzo obciazeni. Stawiam dzis na wygrana Kings. Nie wyobrazam sobie zwyciestwa, chyba, ze Jennings zagra wielki mecz na poziomie 30 pkt i ktos jeszcze dopilnuje mu kroku w com szczerze watpie.
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Kings - Bucks
Cousins over 14.5 1.85
Tobet
4/10

Luc Richard Mbah a Moute (knee tendinitis) is not expected to play against the Kings on Thursday.
Mbah a Moute sat out the first three games of the season but returned two games ago, averaging 17 minutes off the bench. His absence is another blow for a Bucks team that seems to be re-living it&#39;s injury-plagued 2010-11 season.
Andrew Bogut (personal) and Mike Dunleavy (groin) are not with the Bucks and are therefore expected to miss Thursday&#39;s game against the Kings.
This means Drew Gooden and Carlos Delfino should get plenty of run again tonight. Beno Udrih sounds doubtful with his shoulder injury, but the Bucks will welcome back Darington Hobson, who was recalled from the D-League earlier on Wednesday. As for Bogut and Dunleavy, information is sorely lacking on their situations, so consider them day-to-day for now.
Bucks rookie Tobias Harris (dehydration) intends to travel with the team but still hasn&#39;t been medically cleared to play.
Harris has resumed non-contact drills but he must have been in pretty rough shape, as he&#39;s been out for weeks. Milwaukee is crazy deep at PF and Harris will be lucky if he even cracks the rotation.
Beno Udrih (shoulder) will be re-evaluated Thursday.
Udrih has X-rays performed which came back negative. Shaun Livingston will see an increase in minutes for as long as Udrih is sidelined.
Bogut
PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8
Dunleavy
PPG 10.3
RPG 4.30
APG 4.0
Luc Mbah a Moute
PPG 4.0
RPG 4.00
APG 0.0
Udrih
PPG 9.0
RPG 1.50
APG 2.5
Harris jeszcze nie zagrał.
W Bucks jak widać szpital. Wyżej wszystkie absencje są wypisane. No, a w Kings ktoś musi puntkować. Cousins ma talent na miarę nastu albo nawet 20+ punktów nawet przy Bogucie. A dziś go nie ma, więc pod koszem dużo luźniej. Myślę, że 15 punktów to minimum co powinien dziś zdobyć. Stawiam, że zakręci się koło 20 punktów. Będzie trochę fauli pewnie, a wolne rzuca nieźle. Także wszystko wskazuje na over wg mnie.
✅ 85
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
NBA
Portland - Lakers
typ : Lakers -3.5
kurs : 3.60
bet 365
Niewiem czy nie wywala modzi tego tematu bo źle został założony ale jak coś to przekleją wpisy do nowego. Tak więc Portland 4-1 zagrają u siebie z Lakers 4-3. Portland u siebie 3-0 wygrali z 76ers, Kings i Nuggets. Lakers na wyjazdach jeszcze nie wygrali, są 0-2, przegrali z Kings i Nuggets. Bardzo kibicuję gospodarzom jednak w tym meczu nie wróże im wygranej. Lakers potrafią z nimi grac, w zeszłym sezonie ograli ich 3 razy. Widać ze w LAK lepiej się dzieje, Bynum ładnie gra pod ksozem, Kobe zmaga znowu się z kontuzją jednak ile to już czasu ? Portland przegrali tylko z Clippers. Portland zdobywaja srednio 102pkt na mecz na skutecznosci 49%. Lakers natomaist rzucają 95, na skuteczności 46%. Goście lubią się spiąc na lepszego rywala i tautaj nie są na straconej pozycji. Każda seria się kiedyś kończy. Typuję wygraną gości co najmniej 4 punktami.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets
Typ: Toronto TT over 2,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: betsson
Analiza:
Tradycyjnie wybrałem do typowania mecz NHL. Dokładniej to pojedynek Toronto Maple Leafs z Winnipeg Jets i stawiam, że Toronto zdobędzie więcej niż 2 bramki. Leafs mają jeden z lepszych ataków w NHL. Zdobycze bramkowe rozdzielone są na kilku zawodników, ale najwięcej strzelają Kessel i Lupul. Ten drugi do tego jest najlepszym asystentem w zespole. Można postawić na któregoś z nich w dzisiejszym meczu. Ale ja nie o tym. Toronto ostatnio zabawiło się z Tampą Bay i wygrało 7:3. Obrona jak i Penalty Killing nie są najlepszą stroną Toronto, ale nadrabiają to atakiem. Notują średnią 3.06 bramek u siebie i 3.21 ogółem. Tracą więcej bramek niż strzelają, dlatego też nie jestem pewien ich dzisiejszej wygranej, choć według mnie są dużym faworytem. Winnipeg na B2B. Grali wczoraj z Montreal Canadiens i przegrali w podobnym stosunku do Tampy, czyli 7:3. Właśnie gra wyjazdowa Jets pozostawia wiele do życzenia. Tracą 3.74 bramki na mecz jako goście, więc to szansa dla bramkostrzelnej ekipy Toronto. W bramkach obu drużyn odpowiednio Gustavsson i Mason, który zastąpi Paveleca. Jest to słaby bramkarz, nie ma co ukrywać. Więc zważając na słabą grę Winnipeg na wyjazdach, zmęczenie po wczorajszym meczu i możliwości ofensywne Toronto - over 2,5 dla samej drużyny Toronto powinien zostać trafiony.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Hopman Cup
Spotkanie: C. Wozniacka - P. Kvitova
Typ: 2
Kurs: 1,43
Bukmacher: Pinnacle Sports
Jutro w ramach turnieju Hopman Cup czeka nas spotkanie dwóch najlepszych zawodniczek tenisa według rankingu WTA. P. Kvitova od turnieju w Stambule wygrywa wszystko co popadnie jakby była w transie. C. Wozniacka wyraźnie jest w gorszej dyspozycji. Wymęczone zwycięstwo z T. Pironkova to niezbyt dobry prognostyk na spotkanie z Czeszką która nie tak dawno pokonała C. Wozniacka w dwóch setach. Nawierzchnia co prawda będzie po stronie C. Wozniackiej która dobrze sobie radzi na twardej, mimo wszystko faworytem tego spotkania jest P. Kvitova. Zawdoczniki spotykały się 5krotnie. Stosunek zwycięstw jest 3:2 dla C. Wozniackiej. Teraz bardzo możliwe że zobaczymy remis. Stawiam na Czeszke która być może rozegra to spotkanie na trzy sety. P. Kvitova może odczuwać zmęczenie po tylko zwycięstwach więc trzeba wliczyć fakt że może popełniać niewymuszone błędy.
by scotratez

✅ 43​
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets
Typ: Toronto TT over 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: bwin
Analiza:

Mój numer jeden pojedynków tej nocy NHL. Spotkają się zespoły o podobnym potencjale, sąsiadujące w tabeli, mające taką samą ilość punktów, 43. Dlaczego Toronto? Ano dlatego, że w Nowy Rok przegrał właśnie z dzisiejszym rywalem. Pojedynek była bardzo wyrównany, a goście zwyciężyli jedną bramką 3:2. Dziś powinno dojść do rewanżu. W typie utwierdza mnie również kolega
korzychxp, oraz własna tafla, która odgrywa w pojedynkach niemałą rolę. Powodzenia ????
⛔ 100 powtórzony typ
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ANGLIA: League One
Spotkanie :Wycombe - Huddersfield
Typ : Huddersfield (- 1 )
Kurs : 3.0
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 20:45 Wycombe przed właśną publicznością zagra z Huddersfield . Wycombe po 24 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 22 ( 5 wygranych , 5 remisów , 14 porażek ) co daje im 20 punktów . Huddersfield
po 24 roegranych kolejkach znajduje sie na pozycji 5 ( 11 wygranych , 11 remisów , 2 porażki ) co daje im 44 punkty . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań Wycombe
Pierwsza Liga Bournemouth vs. Wycombe P - 2:0
Pierwsza Liga Wycombe vs. Stevenage P - 0:1
Pierwsza Liga Wycombe vs. Exeter Z - 3:1
Pierwsza Liga Carlisle vs. Wycombe R - 2:2
Pierwsza Liga Wycombe vs. Chesterfield Z - 3:2
5 ostatnich spotkań Huddersfield
Pierwsza Liga Notts vs. Huddersfield R - 2:2
Pierwsza Liga Huddersfield vs. Carlisle R - 1:1
Pierwsza Liga Huddersfield vs. Chesterfield Z - 1:0
Pierwsza Liga Sheffield vs. Huddersfield R - 4:4
Pierwsza Liga Huddersfield vs. Bournemouth P - 0:1
Wycombe jak wygrywa to z druzynami z dołu tabeli goście gonią czołówke i takie mecze jak ten muszą wygrywać po cichu licze na wygranągości w tym spotkaniu 0-3
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
david295 80

david295

Użytkownik
koszykowka, NBA
Atlanta Hawks - Miami Heat
typ : Miami Heat
kurs : 1.75
Tobet

Najwieksi kandydaci do tytulu jada na mecz z Atlanta. Miami w tym sezonie radzi sobie swietnie bilans 6-1 robi wrazenie. Jedyne mecz przegrali wlasnie z Hawsk i dzisiaj beda palac rzadza rewanzu. Nie pewne sa dzis wystepy 2 najwiekszych gwiazd Miami Wade i Jamesa, ale Heat to naprawde solidny team i nawet gdy z gry wypadnie jedna gwiazda to nic sie nie dzieje co pokazal wczorajszy mecz z Indiana. Miami bez Wade ograli silna Indiane 118-83. Taki pogrom bez kluczowego gracza robi wrazenie. Ostatnio dobre spotkania rozgrywa Bosh a takze dubiutant Norris Cole. Hawks to solidna ekipa w tym sezonie bilans 4-2 ograli juz min. Miami Heat. Jednak przedwczoraj przegrali z Chicago po dobrym meczu przegranym w samej koncowce ktory na pewno kosztowal ich duzo sil. ten mecz pokazal ze nie umnieli utrzymac sporej przewagi. Mam nadzieje ze przynajmniej jedna z gwiazd Miami zostanie postawiona na nogi i Heat siegna po zwyciestwo w tym trudnym meczu, no i oczywiscie zrewanzuja sie za ostatnia porazke.
✅ 75
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brisbane
Spotkanie: MURRAY - BAGHDATIS
Typ: BAGHDATIS +1,5 seta (set handicap)
Kurs: 1,95
Bukmacher: expekt
Analiza: Do ciekawego pojedynku na korcie dojdzie około godziny 03:00 w piątek na turnieju w Brisbane. Szkot Andy Murray zmierzy się z Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem. Head-2-head obu graczy wygląda następująco:
2011 Tokyo (Hard) R32 Murray, Andy 7-6(4), 2-6, 6-4
2011 Rotterdam (Hard) R32 Baghdatis, Marcos 6-4, 6-1
2010 Roland Garros (Clay) R32 Murray, Andy 6-2, 6-3, 0-6, 6-2
2007 Cincinnati (Hard) R64 Baghdatis, Marcos 6-1, 6-2
2006 Wimbledon (Grass) R16 Baghdatis, Marcos 6-3, 6-4, 7-6(2)
Czyli ogólnie &#39;Bagieta&#39; prowadzi 3-2 i na hardzie prowadzi 2-1 a w Tokyo bez problemu ugrał seta.
Dodatkowo oglądałem Szkota w ostatnich dwóch spotkaniach w Brisbane. Zarówno z Mullerem jak i Kukushkin wygrał 2:1 czyli stracił po secie. Murray ogólnie ma problemy z prawym kolanem, co wyraźnie widać i gdyby się Muller nie zagotował w ich spotkaniu to już spakowałby Szkota.
Bagieta Harrisona i Kaia Nishikori odprawił w dwóch setach - forma jest dobra.
Zdecydowałem się podać typ &#39;bezpieczniejszy&#39; czyli handi setowe, jednak wydaje mi się, że Cypryjczyk może to spotkanie wygrać po całkiem dobrym kursie.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Puchar Hopmana 12:00 6.01.2012r
Mardy Fish - G. Dimitrov
typ: 0:2
4.25
Betsson
Analiza
Jutro w spotkaniu singlowych panow podczasu pucharu Hopmana Amerykanin Mardy Fish zagra z Bulgarem Dimitrovem. O Bulgarze od kilku lat mowi sie ze to wielka nadzieja swiatowego tenisa. Narazie nie poklada zwiazanych z nim nadzieji. Mowi sie rowniez ze to tenisista bardzo podobny w stylu gry, zachowaniu do Rogera Federera, na ktorym jak sam mowi sie wzoruje. Podczas tego turnieju Bulgar radzi sobie calkiem niezle. Pewnie w dwoch setach ogral Dunczyka Nielsena oraz po trzysetowej walce ulegl reprezentantowi Czech - Tomasowi Berdychowi. Amerykanin wyglada natomiast tak jakby do tego turnieju nie podszedl na serio. Gra tak jakby bez wiekszego zaangazowania. Fish w pierwszym meczu z Dunczykiem Nielsem byl bardzo bliski porazki, Dunczyk w II secie serwowal po mecz jednak nie wykorzystal szansy i ostatecznie przegral w trzech partiach. W srode Fish gladko ulegl Berdychowi 3:6 3:6. Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki podczas turnieju obu panow, jak i marne zaangazowanie w gre na tym turnieju Amerykanina zdecydowanie do zwyciestwa typuje Bulgara.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
USA: NBA
Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers
06.01.2012 04:30
Typ: over 183,5
Kurs: 1,44
BUK: Bet 365
W spotkaniu tym zobaczymy lidera konferencji zachodniej Portland, oraz przeciętne do nie dawna Los Angeles Lakers, które w ostatnim meczu spisało się bardzo dobrze wygrywając z Houston Rockets. Najpierw chciałbym przedstawić obecną sytuacje Portland, które spisuje się bardzo dobrze odnosząc tylko jedną porażkę z Los Angeles Clippers, jednak był to mecz na wyjeździe, na własnym parkiecie dzisiejsi gospodarze spisują się wyśmienicie i jeszcze nie przegrali. To co mnie dziś interesuje, to zdobycz punktowa obu zespołów, mianowicie Portland do tej pory zdobyło 510 punktów w 5 meczach co daję średnie 102 punkty na spotkanie, natomiast Lakersi zdobywają średnio prawie 95 punktów, aczkolwiek warto wziąć pod uwagę iż w ostatnim meczu świetnie spisał się w końcu Kobe Bryant zdobywając 37 co zwiastuje powrót do świetnej formy. To wszystko sprawia iż, możemy się dzisiaj spodziewać dobrego i wyrównanego meczu, a tym samym wielu zdobytych punktów, dlatego właśnie postanowiłem dziś postawić na over 183,5, jednak uważam iż warto zagrać ten mecz zdecydowanie odważniej.
✅ 44
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets vs. San Jose Sharks
Typ: Zwycięzca 3 tercji: Columbus Blue Jackets
Kurs: 3.60
Bukmacher Bwin
Analiza:
We wczorajszej analizie chwaliłem Sharks za dobry występ w Vancouver i zapowiadałem, że podbudowani tamtym meczem przystąpią zdeterminowani do meczu z Kaczorami. Fakt wygrali 3:1 ale był to bardzo, bardzo słaby mecz w wykonaniu Rekinów. Jak to miało miejsce w San Jose tak i u siebie Kaczki uderzyły od pierwszej minuty. Już po dwóch strzałach na bramkę gospodarze unosili kije w górą ciesząc się ze zdobytej bramki jednak to wszystko na co było stać kaczory w pierwszej tercji. Po straconej bramce Rekiny rzuciły się do odrabiania strat, jednak żaden z 12 strzałów które oddali w pierwszej tercji nie znalazł drogi do bramki. Druga tercja to także napierania Rekinów na bramkę gospodarzy, jednak ta dalej jak za zaczarowana, do czasu... w 16 minucie dopiero 22 strzał San Jose znalazł drogę do bramki, co ciekawe 27 sekund później było już 2:1 dla Rekinów. Gapiostwo Kaczorów, czy szok po straceniu bramki ale zero koncentracji po rozpoczęciu gry i kolejna stracona bramka. Jednak po zdobyciu drugiej bramki Rekiny głównie cofnęli się do obrony, przez co to teraz Kaczory przejęły inicjatywę i zaczęły napierać, ale wynik w drugiej tercji już się nie zmienił. Trzecia tercja to już całkowita dominacja Kaczorów, gdyby ta drużyna miała dobrego strzelców na miano Detroit czy Bostonu to by wymietli z hukiem Rekin z własnej tafli, ale niestety huk był ale tylko krążka odbijającego się od bramki San Jose... i niestety po jednym takim odbiciu krążka od bramki San Jose poszła szybka, celna kontra na bramkę gospodarzy zakończona golem. Obrona Rekinów miała w tym meczu więcej szczęścia niż umiejętności natomiast linia ofensywna odwrotnie, co z tego, że atakują, napierają, skoro dopiero po 21 strzałach w końcówce drugiej tercji pada pierwsza bramka. Na temat Columbus dużo nie napiszę, bo niestety dawno nie oglądałem ich meczu, ale jak to wcześniej pisałem mimo, że jest to drużyna która okupuje sam duł ligi NHL to walczy w każdym meczu do końca tracąc i zdobywając dużo bramek, czasami zdarzają im się przebłyski i potrafią wygrać z najlepszymi, ale to czasami, gdyż jest to chyba najgorzej poukładana drużyna w lidze. Potencjał mają ogromny. Można by ich porównać do dużego pudełka puzzli w którym są wszystkie elementy tylko brakuje osoby która to poukłada i ogarnie w jeden spójny obrazek. Kurtki ostatni mecz grały pierwszego stycznia więc na mecz z San Jose powinni być mega skoncentrowani i wypoczęci co innego Rekiny które rozegrały dwa ciężkie spotkania, najpierw w Vancouver i dziś w Anaheim na pewno są już mocno zmęczeni co pokazali dziś w trzeciej kwarcie, dlatego przestrzegam dziś brania do kuponów San Jose po śmiesznym kursie 1.5... nie mówię, że tego meczu nie wygrają ale wypoczęte Kurtki mają ogromną szanse na sprawienie niespodzianki. Bardziej bym się skłaniał tu ku overowi 5,5 gdyż Kurtki potrafią nawet najlepszym wcisnąć kilka goli tym bardziej, że są wypoczęci a zmęczone Rekiny na pewno będą napierać w pierwszej i góra drugiej tercji gdzie ze swoim szczęściem strzeleckim powinni coś wbić. Natomiast w trzeciej San Jose powinni już osłabnąć jak wczoraj w Anaheim i tu widzę największą szanse dla Columbus.
Typuje:
Zwycięzca 3 tercji: Columbus Blue Jackets 3.60
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets vs. San Jose Sharks
Typ: Typ: x
Kurs: 4.40
Bukmacher Bwin
Analiza:
Jutro o godzinie 4:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipami San Jose Sharks i Columbus Blue Jackets. Naturalnie patrząc w statystyki myśle że faworytem jest zespół który ten mecz rozegra na własnym lodowisku. Ale patrząc na 3 ostatnie spotkania na własnym lodowisku ekipy rekinów to wszystkie 3 kończyły sie dogrywką goście dzisiejszego spotkania natomiast w ostatnich 3 swoich spotkaniach wyjazdowych pokonali niespodziewanie Dallas i dwukrotnie przegrali. Myśle że pomimo tego że faworytem jest zespoł gospodarzy to goście są w stanie w tym spotkaniu przynajmniej doprowadzić do dogrywki. Stawiam na dokładny wynik tego spotkania 3:3. Polecam!!
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers
Data: 06.01.2012 04:30
Typ: 2
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj rozegrane zostaną w nocy 4 mecze najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli w NBA. Z pośród nich zastanawiałem się nad postawieniem na Miami oraz na Lakersów i wybrałem tą drugą opcję ze względu na możliwie większe korzyści. Tak jak mi się wydaje, zespół z Kalifornii nie będzie mieć żadnych problemów, aby ten mecz wygrać, więc nie waham się na nich postawić. Portland dobrze zaczęło ten sezon, w którym to wygrali już 4 razy i tylko raz ulegając rywalom z Los Angeles, lecz była to drużyna Clippersów. A jak wiadomo nie od dzisiaj, że to Lakersi są jednym z najlepszych zespołów w całej stawce. W składzie mają takie gwiazdy jak Kobe Bryant, Pau Gasol, Derek Fisher czy też świetnie spisujacy się pod tablicami Andrew Bynum, który ostatnio bardzo cieszy swoją pewną grą. Jest bardzo pomocny zespołowi, dla którego zbiera cenne piłki oraz rzuca swoje punkty, a mało ich nie jest. Ponadto barwy klubu bronią także Matt Barnes, Jason Kapono, Metta World Peace oraz Steve Blake. Myślę, że przede wszystkim ci gracze, którzy zostali wymienieni przeze mnie jako pierwsi są w stanie zapewnić Lakersom zwycięstwo, w co wierzę. Z drugiej strony w zespole Trail Blazers grać będą LaMarcus Aldridge, Nicolas Batum, Marcus Camby, Kurt Thomas czy też Raymond Felton. Biorąc pod uwagę mozliwości obydwu zespołów, jestem przekonany, że to goście wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Mam nadzieję, że Kobe w końcu pokaże na co go stać naprawdę i zapomni o bardzo niskiej skuteczności z jaką rzucał 2 mecze wcześniej (6/28).
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Dallas Stars @ Nashville Predators
Typ: Dallas Stars (czas regulaminowy)
Kurs: 3,00
Bukmacher Bet365
Analiza:

Drużyna Dallas podoba mi się coraz bardziej, przedwczoraj przegrali z Wings i chć wynik zakończył się 5-4 to nie wyglądali najgorzej. Wcześniej na własnej tafli zdołali przecież pokonać rewelacyjne ostatnio Bruins. Ogólnie widać, że powoli i skutecznie normują swój poziom. Tej nocy podejmą Drapieżców, którzy słyną z dobrej defensywy oraz często skutecznej ofensywy, co świadczy po ostatnich wynikach. Przeciwnik na tyle niewygodny, co również dobrze grający na własnym lodowisku, jednak zamierzam dać szansę Gwiazdkom. Potrafili ograć Bruins, potrafili dotrzymać kroku Wings , więc mogą również pokusić się o wygraną w Nashville.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Miami Heat
Typ: LeBron James powyżej 43,5 punkty + asysty + zbiórki
Kurs: 1,85
Buk: Betsson.com
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do rewanżu za, póki co, jedyną porażkę Heat w tym sezonie. Mimo absencji Dwayn&#39;a Wade&#39;a Heat powinni zwyciężyć. Ja jednak kolejny raz gram na statystyki jednego zawodnika, wielkiego LBJ&#39;a. Zawodnik ten nie schodzi poniżej pewnego poziomu, wczoraj poprowadził swoją drużynę do zdecydowanego zwycięstwa nad Indianą. Najlepiej punktujący zawodnicy Miami to wspomniani wyżej James i Wade, więc pod nieobecność tego drugiego to głównie na LeBron&#39;ie będzie spoczywać odpowiedzialność za zdobywanie punktów. Jest to zawodnik, który również potrafi ułatwić kolegom zdobywanie punktów poprzez wyprowadzanie ich na czyste pozycje rzutowe, więc asyst także wpadnie sporo. W ostatnim spotkaniu (już pod nieobecność Wade&#39;a) zanotował ich aż 13. Punktów zdobył 33 (większość meczów w tym sezonie na poziomie powyżej 30), do tego zanotował 8 zbiórek. Na ten mecz również był taki under/over i myślę, że skoro wszedł over, to i tym razem tak się stanie.
▶ 0 zwrot
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers
Typ: Kobe Bryant under 25.5 points
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza: Posłużę się cytatem tekstu Olo w dziale NBA:
Kobe Bryant has been taking a numbing injection to his right wrist before every game in hopes of performing normally. Bryant does not want to publicize all the details of his wrist, which is usable only because the bones were not moved permanently out of alignment without the ligament to hold them in place.

Yikes. We knew Bryant&#39;s wrist injury was bad, but the fact that he has to get the injections before every game is not exactly an encouraging sign for his long-term outlook. Bryant has shown that he&#39;s willing to play through pain, but it&#39;s obvious that the problem isn&#39;t going away anytime soon. He&#39;s shooting just 41.7 percent from the floor through seven games, tying his rookie season for the worst mark in his career.
Oznacza to nie mniej nie więcej że Kobe czuje ból. A czując ból ciężko mu będzie zdobyć 26 punktów. Tym bardziej przeciwko bardzo dobrym Portland. Myślę, że ciężar gry w tym meczu weźmie na swoje barki Bynum wspomagany przez Gasola. Oczywiście Kobe to gwiazda, swoje w tym meczu zrobi ale granica 26 punktów to dla niego zbyt dużo. Portland ma zbyt dobrych obrońców na obolałego Bryanta.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, MŚ U20
Spotkanie: Szwecja U20 - Rosja U20 06.01.2012r. 02:00
Typ: Y.Kuznetsov strzeli gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betsson
WIELKI FINAŁ! Dość niespodziewanie w ostatnim meczu turnieju zmierzą się Szwedzi z Rosjanami. Tak jak podkreślałem już nie raz tutaj jedno miejsce miało należeć do Kanadyjczyków. Jednak co by nie powiedzieć obok drużyny Klonowego Liścia to właśnie Szwedzi i Rosjanie w tym turnieju prezentowali się równie znakomicie. Dlatego na pewno finał będzie niezwykle wyrównany. Trudno mi wskazać faworyta tego meczu, bukmacherzy podzielają moje zdanie, chociaż minimalnie więcej szans daje się Rosjanom. Nie dziwi mnie to, bo Sborna broni Mistrzostwa wywalczonego w tamtym roku w USA. Na pewno jednak kadrowo obie ekipy są bardzo wyrównane. Co może przeważyć na korzyść Rosjan? Przede wszystkim zdecydowania lepsza od Szwedów defensywa. Nie brałbym tutaj pod lupę tego ostatniego meczu z Kanadą, chociaż po drugiej tercji wyglądało to bardzo dobrze. Warto wspomnieć, że podstawowy bramkarz Andrei Vasilevski to obecnie najlepszy bramkarz na tym turnieju. Ponad 95% wybronionych strzałów, GAA na poziomie 2.01, 2 shootouty to naprawdę bardzo dobry dorobek. Co warto podkreślenia Johan Gustafsson jest dopiero na 9 miejscu. Oprócz tego Rosjanie mają dwóch znakomitych napastników Yevgeni Kuznetsova i Nikite Guseva, którzy grają znakomicie. Ten pierwszy punktował w tym turnieju tylko dwukrotnie, ale jak już punktuje to ze znakomitym rezultatem. Szwedzi mają natomiast Maxa Freiberga gracza, który obok Connollego strzelał w tym turnieju bramki w każdym meczu turnieju. W sumie to najjaśniejsza postać w drużynie Trzech Koron i dlatego chyba jednak należy bardziej przychylać się ku ekipie Sbornej w tym finale. Na pewno bardzo mocną stroną obu ekip jest gra w przewagach, bo zajmują odpowiednio drugie - Rosja i trzecie - Szwecja miejsca w klasyfikacji Power Play. Gol w przewadze dla Rosjan wydaje się pewniakiem, gdyż Szwedzi w osłabieniach grają fatalnie gorzej radzą sobie tylko Łotysze i Duńczycy czyli dwie najgorsze ekipy w Mistrzostwach Świata. Podsumowując jeżeli Vasilevski utrzyma swoją formę i zatrzyma Szwedów to sądzę, że Rosjanie powinni zdobyć drugie złoto z rzędu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom