>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.01.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Cagliari - Milan
Typ: Gol po 31 minucie
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś spotkanie Lidera z drużyną okupującą dolną część środka tabeli. Cagliari to zespół przeciętny, bardzo dobrze grający u siebie, przegrał chyba tylko 4 razy na własnym boisku w tym sezonie, nie widzę jakiś większych osłabień w tym zespole po za jednym zawodnikiem rezerwowym. Myślę że drużyna gospodarzy będzie dziś nastawione bardzo defensywnie w stosunku do rywala. AC Milan to obecny lider, gra bardzo skutecznie w ostatnim czasie strzelał dużo bramek, świetnie spisywał się Zlatan Ibrahimowicz i Robinho. w środku pola nieźle rozgrywał Boeateng. Dzisiaj niestety nie zagra Zlatn i Boateng, brakować będzie również Ronaldinho kontuzjowany jest joker zespołu Filipo Inzaghi, w defensywie zabraknie Zambrotty i Nesty. Uważam że nie będzie to łatwy wyjazd dla Milanu, osłabieni w każdej formacji będą mieli ogromny problem żeby narzucić swój styl gry. Uważam że Milan wygra to spotkanie 1-0 lub zakończy się minimalnym remisem, ale według mnie bramki na początku spotkanie nie padną, myślę że wynik otworzy się w drugiej połowie :smile:

✅ 120
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie : Palermo - Sampdoria
Typ:
Palermo wygra różnicą 1 bramki
Kurs:
3.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Już dzisiaj swoje mecze rozegra Włoska Serie A. Ja postanowiłem wybrać mecz hmm myślę że jeden z ciekawszych. Na przeciw siebie stanie 6 i 8 drużyna w tabeli. Dzisiaj w tym meczu stawiam na zwycięstwo Palermo. Jak już wspomniałem są wyżej w tabeli i mają 4 oczka więcej niż goście. Ich forma wydaje się być lepsza a szczególnie na własnym stadionie gdzie wygrali ostatnie 4 mecze z rzędu pokonując w tym Romę aż 3-1 ! Sądzę że póki Palermo jest na fali to taka Sampdoria ich nie zatrzyma tym bardziej że morale w drużynie gości nie są za dobre po odpadnięciu z ligi europejskiej. Ostatni mecz przegrali tam 2-0 z Debreczynem i się pożegnali z pucharami, a przed tym ponieśli porażke z beniaminkiem Brescią. Mój typ to Palermo i sądzę że odniosą jednobramkowe zwycięstwo.



⛔ 100
 
J 29

jonatan994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: RCD Espanyol Barcelona - Atletico Madrid
Typ: 1
Kurs:2,25
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się jedno z ciekawszych spotkań w Hiszpańskim pucharze. Espanyol przegrał na wyjeździe 1;0 więc dziś będą musieli powalczyć. Myślę że u siebie dadzą radę strzelić dwa gole Atletico , i ustawić autobus na lini obrony. Myślę że Espanyol zagra na początku ofensywnie , a więc strzelą upragnione 2 gole dające im awans w tym pucharze. Drużynie gospodarzy zależy na awansie do nastęnej rundy copa del rey . Według mnie zagrają bardzo dobrze ponieważ na swoim boisku i przy swoich kibicach będą czuć się o wiele lepiej. Quique Sanchez Flores na konferencji przedmeczowej dał jasno do zrozumienia, że nie jest zbyt pewny awansu do następnej rundy po pierwszym spotkaniu, w którym Atletico Madryt zwyciężyło z Espanyolem 1:0 na Vicente Calderon. Ponadto szkoleniowiec &quot;Los Colchoneros&quot; potwierdził, że zabraknie Diego Forlana, który nie zdążył wyleczyć kontuzji kostki. Do tego dochodzi także nieobecność Eliasa Mendesa, który trafił do Madrytu z Corinthians i nie może zagrać w tym spotkaniu ze względu na brak pełnej finalizacji jego transferu. To wszystko składa się na typ 1.

⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Villarreal - Valencia
Typ: : Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś rewanżowe spotkania Pucharu Króla, niewątpliwie hitem wśród wszystkich spotkań jest mecz Villarreal z Valencią, pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, czyli gospodarze aby awansować muszą te spotkanie wygrać, a goście zremisować bramkowo, w przypadku bezbramkowego remisu czeka nas dogrywka i ewentualne rzuty karnie. Oba zespoły świetnie spisują się w lidze, Villarreal zajmuje 3 miejsce, natomiast ich rywal jest 4. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych piłkarze gospodarzy 4-kronie wygrali oraz ponieśli jedną porażkę, na wyjeździe z Getafe. Valencia natomiast 3 razy wygrała, zremisowała u siebie z Osasuną 3:3, mimo że prowadziła już 3:1, przegrała natomiast na wyjeździe z Realem Madryt 0:2, choć długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Mecz tak naprawdę bez faworyta, więc w czym upatruję szansę gospodarzy? Otóż świetnie spisują się na swoim stadionie, pod tym względem są najlepszą drużyną w lidze: 8 zwycięstw oraz 1 remis, odniesiony właśnie z Valencią. 20 strzelonych bramek i tylko 3 stracone to na pewno robi wrażenie, można śmiało powiedzieć, że Villarreal jest świetne na swoim boisku, rzadko traci bramki. Valencia na wyjeździe natomiast średnio 8 spotkań: 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 3 porażki. Myślę, że gospodarze zwyciężą nie tracąc przy tym gola.

⛔ 100
 
makaveli23 326,1K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Villareal - Valencia
Villareal wygra jedna bramką
4.00
Sportingbet

Moim zdaniem bedzie to kolejny zacięty mecz w którym nie zobaczymy wielu bramek. W pierwszym meczu bylo 0-0. W lidze rowniez obie druzyny calkiem niedawno toczyły zaciety pojedynek. Villareal jest jednak w dobrej formie u siebie i powinien wygrac to spotkanie. Obie druzyny raczej w najsilniejszych składach, w Villareal brakuje Senny i NIlmara ale bez nich jakos sobie radzą. Valenci brakuje konsekwencji, a w ostatnich 6 meczach wygrali tylko 2 razy. Villareal ma drugą z kolei najlepsza defensywe w lidze. Dodajac do tego słabe wyniki w poprzednich meczach Valenci na tym terenie jestem w stanie powiedziec ze z dużym prawdopodobienstwem na wynik tego meczu stoi 1-0 i na taki rezultat tak wiec licze stawiajac na to ze Villareal wygra ten mecz skromnie jedna bramka i przejdzie do nastepnej rundy.

⛔ 100
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Levente - Real Madryt
Warto wspomnieć na wstępie że pierwsze spotkanie zakończyło się absolutnym pogromem zespołu Jose Mourinho 8:0. Wtedy kibice na Santiago Bernabeu oszaleli z radości. Wtedy bramki strzelali trzy razy Cristiano Ronaldo,Trzy razy Benzema, Ozil oraz Pedro Leon. W tym spotkaniu nie wystapią na pewno Hiquian oraz Dudek którzy lecza urazy. Na mecz z Levente popularny ‘’The Special One’’ nie zabrał Ikera Casillas, Marcelo, Raula Albiol,M. Diarra, Xabi Alonso, Di María, Özil i Cristiano Ronaldo. Widać ogromne braki jednak nie zapomnijmy że gracze którzy dzisiaj wystąpią a są to : Adán - Garay, Mateos, Carvalho, Arbeloa - Khedira, Gago - Pedro León, Granero, Canales - Benzema. W cale nie odbiegają poziomem od wspomnianych graczy pierwszego składu. Przecież Garya, Khedira, Arbeloa, Gago, Granero, Canales czy Pedro Leon regularnie ocierają się o pierwszy skład. Dziś mają okazję pokazać Mourinho że warto na nich stawiać. W dodatku w drugiej połowie pojawi się Kaka na którego wszyscy czekali ostatnio rozegrał ‘’końcówkę’’ spotkania w którym zaliczył kilka dobrych podań. W tym meczu być może zobaczymy Kake z dawnych lat. Podobno po kontuzji niema śladu jednak Mourinho musi liczyć się z kontuzją Hiquaina którego nie zobaczymy do końca sezonu. Jego następcą ma być właśnie Kaka który może spokojnie grać jak ofensywny pomocnik tuż za plecami Benzemy czy gdy w ataku gra Cristiano Ronaldo. Wracając do dzisiejszego spotkania to sam trener Levente Luis Garcia powiedział że strzelenie Realowi ośmiu bramek będzie graniczyć z cudem a jest wręcz niemożliwe. Jednak nie zespół ‘’Królewskich’’ nie może lekceważyć rywala. Nie zapomnijmy że w lidze Levante napsuło sporo krwi samej Barcelonie. Dzisiejszy pojedynek to formalność. Jednak wiele graczy którzy wystąpią w zespole Realu będą chcieli pokazać Mourinho że warto na nich stawiać i dawać im więcej szans gry. W tym spotkaniu bukmacherzy wystawili nie wątpliwie mocno przesadzony kurs 1,68 na zwycięstwo Realu w takim meczu to aż grzech nie skorzystać. Również wart ryzyka jest kurs na strzelenie bramki przez Pedro Leona ten zawodnik zgłasza najbardziej aspiracje do gry w pierwszym składzie. Bramka może tylko to potwierdzić.



Win Real Madryt @@ 1,68 Bet365

⛔ 100
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dyscyplina : :nożna: - Serie A
Spotkanie : Inter Mediolan - Napoli
Typ : dowolna drużyna do wygrania obu połówek
Kurs : 4,57
Buk : betsafe

Analiza :
Spotkanie Serie A pomiędzy ósmym w tabeli Interem a trzecią drużyną Napoli.W dzisiejszym spotkaniu drużyna Interu pierwszy raz zagra pod wodzą nowego trenera Leonardo.Najlepszą drużynę świata 2010 czeka trudne zadanie gdyż na San Siro zawita dobrze spisująca się drużyna Napoli.Jednak czy taki diabeł straszny jak się go maluję przekonamy się w trzech najbliższych meczach bowiem wtedy drużyna Napoli zagra kolejno z Interem,Juventusem i Fiorentiną.Dziś jakakolwiek strata punktów przez drużynę Interu może oznaczać koniec marzeń o mistrzostwie.Nieobecni po stronie Interu w dzisiejszej potyczce to : Sneijder, Coutinho, Obi, Samuel, Mancini, Julio Cesar, Eto&#39;o.Po stronie Napoli Lucarelli .Mimo poważnych osłabień po stronie Interu ja zaryzykuję postawić na gospodarzy.Spodziewam się dobrego widowiska i dzisiaj liczę na przekór wszystkim na magie &quot;nowej miotły&quot; Według mnie Inter powinien wygrać obie połowy.

✅ 357
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna- Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: over 54.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Tobet
Analiza: Pierwszy mecz naszej kadry w Nowym Roku to starcie z reprezentacją Słowacji, w którym to bez wątpienia jesteśmy faworytem. Smaczku owej rywalizacji dodaje fakt, że już za niespełna 8 dni oba zespoły w starciu pomiędzy sobą zainaugurują szwedzki Mundial. W spotkaniu typuję over bramkowy, ponieważ Słowacja prezentuje dość ofensywny handball, a nasi z pewnością sparing tak jak każdy zresztą, potraktują ulgowo. Dobrymi tego przykładami są ostatnie sparingi z Rumunią, chociaż trzeba pamiętać o składzie naszych w tamtym spotkaniu. Podejrzewam, że dziś trener Wenta da pograć rezerwowym, gdyż nie będzie chciał dać Słowakom zbyt dobrego materiału szkoleniowego przed meczem o punkty. Podejrzewam, że dziś w bramce Polaków może wystąpić trzeci bramkarz Adam Malcher, którego o dobrą postawę nie śmiem podejrzewać, jest to niestety co najwyżej dobry ligowy przeciętniak. Zważając na to widzę sporą ilość bramek zdobytych przez Słowację. Nasi piłkarze w polu tak jak już pisałem mogą grać w rezerwowym lub nieco eksperymentalnym składem, więc widzę ten mecz jako wyrównana walka bramka za bramkę i przynajmniej 55 bramek.
Nasi piłkarze grając przed własną publicznością w meczach towarzyskich, w miejscach gdzie zwykle nie goszczą (a takim z pewnością jest Trójmiasto) starają się dać kibicom dobrą rozrywkę i z pewnością trochę radosnego handballu w ich wykonaniu ujrzymy.
Typ oceniam dość nisko, gdyż to tylko sparing. Daję 4 w skali 1-10.

✅ 75
 
unista444 2

unista444

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Inter Mediolan - SSC Napoli
Typ: Wynik do przerwy 0-0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś w Mediolanie dojdzie do potyczki jednej z rewelacji sezonu Napoli, z bodaj największym dotychczas rozczarowaniem Interem. Po KMŚ w Interze nastąpiło małe trzęsienie ziemi, zwolniony został Rafa Benitez, którego miejsce zajął mocno związany z rywalem zza miedzy Leonardo zwolniony po poprzednim sezonie z Milanu. Dziś w swoim debiucie nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Sneijdera, Cesara, Samuela, Coutinho, oraz zawieszonego za incydent w meczu z Chievo Eto&#39;o. W ataku Interu wystąpią dziś Pandev, Milito który jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu, oraz szybki, lecz nieskuteczny Biabiany. Napoli wystąpi dziś w swoim optymalnym składzie. Spodziewam się asekuracyjnej gry z obu stron i niewielu goli ze względu na ogromne osłabienia po stronie Interu, szczególnie te ofensywne, oraz historie meczów tych drużyn na San Siro, gdzie Napoli nie wygrało od ponad 16 lat.
Również Leonardo będzie chciał udanie zadebiutować na ławce trenerskiej Interu, dlatego przy obecnej sytuacji kadrowej nie powinien szarżować, zapewne będzie liczył na 1-2 dobre sytuacje, które uda się wykorzystać jego podopiecznym.


http://www.betclic.com/partner.aspx?p=FRB7&amp;z=c3&amp;h=1

⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie:Inter-Napoli
Typ: x
Kurs:3.25
Buk.Bwin
Analiza: Dziś diabeł zepsuł milionom kupony za pomocą Hilde(hyba nikt nie przypuszczał że morgi nie wygra i napewno gruba kasa poszła) i Juventusu(ładna passa 13 bez porażki i juz w 1 połowie czerwona,to nie przypadek).natomiast wczoraj oprócz ładnie opisanego i trafionego meczu Arsenalu przestrzegałem przed Totenhamem ale zaraz pod moim postem znalezli się mądrzejsi,żal.Na dziś trudny meczyk drugiego Napoli z mistrzem.Odrazu przejde do passy jaką ma Napoli 10 meczy bez remisu,licząc tylko wyjazdy 5 .Inter też ma 4 mecze bez X.Myśle że mecz wyrównanych drużyn Napoli narazie nadspodziewanie wysoko a po dzisiejszych:remisie Lazio i porażce Juve będą zadowoleni z 1 ptk na trudnym terenie.Inter nie przekonuje chociaż lubie młodych trenerów i Leonardo może wszystkich zaskoczyć to debiut moźe być dla niego trudny.

⛔ 100
 
D 0

deren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Inter-Napoli
Bukmacher: tobet
Typ : Inter- Napoli H(0-1) - 1
Kurs: 3.4

Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiedzy interem a napoli . Słabo grajaćy inter (jednak nie u siebie zaledwie 1 przegrana na 10 meczy) podejmuje lepiej spisujące sie napoli lecz na wyjazdach ta druzyna gra zdecydowanie slabiej niz u siebie. Według mnie inter potrzebuje punktów by nie odskoczyc od czołowki a za takimi piłkarzami jakich ma nie ma mowy o porazce u siebie z 3 druzyna serie a . Inter zgromadził 23 pkt zas ich przeciwnik o 10 oczek wiecej. Nie pozostaje jednak im nic innego jak wygrac to spotkanie i powoli ustawiac sobie szyki w Serie A gdyz teraz kazde stracone punkty daja coraz mniej realne szanse na 1 miejsce w lidze a mysle że takie aspiracje maja piłkarze i trener drużyny z mediolanu. Podsumowując ostatnie 2 mecze u siebie inter wygrał z twente 1-0 oraz parmą 5-2 myśle że bedą kontynuować swą passe do 3 zwyciestwa bo gdzies nie wygrywac jak na własnym terenie na którym jest sie najmocniejszym . Stąd mój typ na zwyciestwo conajmniej 2 bramkami. PozdRo

✅ 240
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom