>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.12.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Benfica Lizbona
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2.25
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Mecz w którym dla jednych jest to walka o wszystko (Benfica walczy o awans do fazy pucharowej ale musi wygrać na Camp Nou), natomiast dla drugich jest to już tylko spotkanie o kolejne punkty i zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów (Barcelona ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie). Według mnie spotkanie zapowiada się dość interesująco jak wiemy bowiem Tito Vilanova nie wystawi dzisiaj najmocniejszego składu, da szansę gry zawodnikom z Barcy B, a jak pamiętamy w poprzednim sezonie nawet Ci zawodnicy potrafią rozbić BATE Borysów (bodaj 5-0). Nie będzie to jednak zupełnie Barcelona B, bo zapewne swoją szansę dostanie Leo Messi, który jak wiemy ma chrapkę na pobicie ponad 40 letniego rekordu Gerda Mullera w zdobytych bramach w jednym roku. Na razie brakuje mu jednej bramki by się zrównać z Niemcem i myślę, że dzisiaj powinien już tego dokonać.
Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu powyżej 3,5 goli (choć wydaje mi się, że można grać również większe granice) przede wszystkim z tego powodu, że Benfika musi to spotkanie wygrać, a więc nie może grać zachowawczo czy defensywnie, musi atakować. A ma naprawdę niezłych zawodników z przodu jak Óscar Cardozo, Lima, Rodrigo czy drugiej linii Pablo Aimar,Nolito czy Ola John. Więc według mnie powinniśmy się spodziewać dobrego i otwartego spotkania co w takim meczu powinno zwiastować naprawdę dużą ilość bramek.
Jeśli chodzi o nieobecnych w kadrze Benfiki na ten mecz nie ma Carlosa Martinsa , Eduardo Salvio, Alana Kardeca, Urrety i Enzo Péreza. Tito Vilanova natomiast dał odpocząć na ten mecz takim zawodnikom jak Jordi Alba, Javier Mascherano, Andrés Iniesta, Xavi, Cesc Fàbregas czy Pedro. Z powodu kontuzji natomiast w kadrze nie znaleźli się Éric Abidal, Dani Alves, Marc Bartra, Marc Muniesa, Alexis Sánchez i Isaac Cuenca.
⛔100
 
D 0

didek1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar Donieck - Juventus Turyn
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Sts
Analiza:

Mój typ w meczu Szachtar - Juventus to 1 , ponieważ Szachtar w tym sezonie jest bardzo silną drużyną , która idzie jak burza w lidze Ukraińskiej jak i w Lidze mistrzów. W swoim składzie Szachtar ma same perełki , o które biją się Europejskie kluby. Po statystykach stwierdzam iż Juventus ma nikłe szanse wygrać na wyjeździe , ponieważ Szachtar nie przegrał u Siebie ani jednego meczu w lidze Ukraińskiej jak i w Lidze Mistrzów. Chociaż Juventus również nie przegrał ani jednego meczu w Lidze mistrzów ( 2 wygrane i 3 remisy )
Popatrzmy w Tabele grupy E.
M Z R P Bramki P
1. Shakhtar 5 3 1 1 12:7 10

2. Juventus 5 2 3 0 11:4 9

3. Chelsea 5 2 1 2 10:9 7

4. Nordsjaelland 5 0 1 4 3:16 1

Jak widać dla Juventusu to mecz o Wszystko , Chelsea nie będzie miała żadnego problemu z ograniem Nordsjaellandem , który zebrał dotychczas tylko jeden punkt remisując u Siebie z Juventusem. Juventus jeśli chce myśleć o wyjściu z grupy musiały wygrać z Szachtarem , który chce mieć fotel lidera w grupie E. Szachtar u Siebie jest bardzo skuteczny , wygrał 2 mecze i strzelił 4 bramki przy czym stracił jedną , nie co gorzej idzie Juventusowi na wyjeździe ponieważ mają tylko 2 remisy i mizerny bilans bramkowy 3:3.
Moim zdaniem z Grupy E wyjdzie Szachtar oraz Chelsea z drugiego miejsca. A Juventus będzie musiał się zadowolić z gry w pucharze Europejskim.
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czech 1.liga
Spotkanie: Havlickuv Brod - Most
Typ: Most (draw no bet)
Kurs: 3.75
Buk: Bet365
Ok, przyznaje gospodarze są faworytem ale czy aż takim żeby na zwycięstwo bylo 1.40 to z pewnością nie, kurs nie warty ryzyka. Havlickuv ostatnie mecze może zaliczyć do udanych 3 wyjazdowe zwycięstwa na pewno cieszą i teraz wracają na własne śmieci gdzie mają serię 3 porażek i nie do końca jestem przekonany czy pociągną tą serię zwycięstw. Od pewnego czasu nie gra ich pierwszy golkiper Daniel Dolejs i widać jego brak bo drużyna traci sporo bramek. Drugi golkiper nie jest pewnym punktem, a do tego obrona chyba mu nie pomaga więc stawiają na atak i stąd mamy takie wysokie wyniki. Co do gości to parę dni temu zmienili trenera i o dziwo chyba podziałało to mobilizująco na drużynę, bo odnieśli dość pewne zwycięstwo, może na nie wymagającym przeciwniku ale przerwali dość długą serię porażek. Trener dokonał kilku roszad, odsunął pierwszego golkipera i dał szansę innemu, który nie zawiódł. Raz w tym sezonie wygrali z Havlicku Brod więc może uda się to drugi raz.
⛔100
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Lille - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Expekt
Analiza: Lille podejmuje na własnym stadionie Valencie.Lille zajmuje ostatnią pozycję w grupie z zaledwie 3punktami a Valencia jet na drugim miejscu z dorobkiem 10 punktów.Lille zarówno w lidze jak i w lidze mistrzów gra słabo,a Valencia choć w lidze nie gra najlepiej to w lidze mistrzów prezentuje się dobrze.Valencia ma teoretyczną szansę na wyjście z grupy z pierwszej pozycji i myślę że będą do tego dążyć i powinni pokonać słabo grające Lille które jednak będzie się starać jak najlepiej zaprezentować u siebie.Liczę jednak w tym spotkaniu na skromne zwycięstwo Valenci.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Kontinental Hockey League, Rosja
Spotkanie: Yugra - Vitiaz Chehov
Typ: Vitiaz Chehov +1,5
Kurs: 1.666
Buk: Sportingbet
Analiza: Spotkanie już drugiej rundy spotkań w lidze rosyjskiej KHL. Oba zespoły w tej chwili mają po 31 rozegranych spotkań. Buki w roli faworyta w tym spotkaniu widzą zespół gospodarzy, ja tutaj mam wątpliwości.
Gospodarze mają na koncie 39 pkt., są na 10 miejscu w konferencji Wostok. To zespół własnego lodowiska, wygrał w Arena Ugra w Khanty-Mansiysku 9 (w tym 7 w regulaminowym czasie gry) z 14 gier. W całym sezonie odniósł 6 wygranych z róznicą przynajmniej 2 goli. Znowu Vitiaz ciągle ustawiany jest przez buki w roli zespołu do bicia. Wystarczy jednak wspomnieć, że na 31 gier ten zespół tylko 4 razy przegrał różnicą wyższą niż 1 gol, w tym 2 mecze wyjazdowe z Omskiem 1:3 i Magnitogorskiem 1:4. Goście na wyjazdach grają o wiele lepiej niż na własnym lodowisku. Z 17 gier w regulaminowym czasie przegrali 6, mają dodatni bilans bramkowy 46-44 (ogólnie 9wygranych-8porażek). Jeśliby patrzeć przez pryzmat ostatnich meczów to Vitiaz ograł na wyjeździe 5:3 Barys, a Barys 2 kolejki temu ograł Yugrę 6:2. Oczywiście mecz meczowi nie równy. Tak czy inaczej gospodarze mają też chyba mały problem w bramce. Na listę kontuzjowanych został własnie wpisany Biriukov (2,67GAA), a Masalskis ostatnio pod formą, z Barysem 2 puszczone gole na 15 strzałów, z Dinamo Mińsk dał pokaz niezły, bo 7 puszczonych goli na 27 strzałów i porażka zespołu 5:7. Nie zagrają też Khvostov i Khlyntsev. Vitiaz w bramce ma Kasutina (2,48GAA, 93,2%). Jednego z lepszych graczy ligi wśród bramkarzy. Właśnie dostał powołanie do reprezentacji Rosji B na turniej za tydzień. Ponadto Timkin, także z powołaniem, to kolejny zdecydowanie wyróżniający się zawodnik Vitiazu.
Według mnie Vitiaz ma wszelkie atuty, aby powalczyć nie tylko o honorową porażkę, ale też i o jakieś punkty w tym meczu. Ja stawiam na +1,5 na gości po niezłym kursie.
✅66
 
timao 178

timao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - Spartak Moskwa
Typ: Rafael Carioca otrzyma żółtą kartkę (zawodnik musi wystąpić w podstawowej jedenastce)
Kurs: 3.60
Buk: Betsson
Mimo, że Celtic gra już o pietruszkę, to zapewne dzisiaj trochę tych ataków Celticu trzeba będzie odeprzeć. Defensywnie ustawiony Rafael Carioca lubi zagrać agresywnie. W obecnym sezonie w rosyjskiej ekstraklasie złapał już sześć żółtych kartek w 16 spotkaniach. W obecnej edycji tylko raz dostał żółtą kartkę w spotkaniu przeciwko Barcelonie.
Sędzią spotkanie będzie Niemiec Felix Brych, 10 żółtych kartek w spotkaniach obecnej edycji LM. W ostatnim trzech meczach Bundesligi 14 żółtych kartek w tym dwie czerwone.
Spartak już o nic nie gra, nie muszą uważać aby się nie wykluczyć z gry w następnych spotkaniach. Carioca raczej krew ma dość gorąco więc może sobie dzisiaj na jakąś &quot;kosę&quot; pozwolić.
⛔100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis
Spotkanie: Demoliner - Zampieri
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Demoliner ostatnio świetnie sobie poczyna. Wygrał turniej w Gramado tracąc tylko jednego seta. Dysponuje dobrym serwisem jak na południowoamerykańskie standardy. Jest niepokonany od sześciu pojedynków. Gra powtarzalnie i skutecznie. W Gramado pokonał groźnych na tym poziomie Neisa, Zerbiniego czy Miele. Dla Zampierego będzie to 3 mecz po długiej przerwie. Startował także w Gramado, jednak odpadł już w pierwszej rundzie. W Porto Alegre dostał się do drugiej rundy dzięki kreczowi swojego przeciwnika. Uważam, że będący w formie Demoliner spokojnie pokona Zampierego.
✅57
 
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar Polski
Mecz: Anwil Włocławek vs. Czarni Słupsk
Typ: 1 HC-6.0
Kurs: 1.90
Bukmachet: BetCity
Analiza:
Dzisiaj sroda a więc czas zmagań w pucharze Polski. Anwil jest w &quot;gazie&quot; - od momentu zatrudnienia nowego trenera wygrali oni 7 spotkań z rzędu. Warto dodać że pokonali między innymi Trefla (vice-mistrz) oraz Asseco (mistrz). Czarni ostatnio w dołku, grają słabo co udowodniły porażki z Startem Gdynia u siebie(!) i z AZS w derbach. Dodatkowo najważniejszą informacją odnośnie tego meczu jest:
Bez Todda Abernethy&#39;ego i Valdasa Dabkusa zagra dziś z Anwilem Energa Czarni Słupsk. To bardzo duże osłabienie &quot;Czarnych Panter&quot;.
Klub ze Słupska poinformował na swojej oficjalnej stronie, że zespół do Włocławka na mecz drugiej rundy Intermarche Basket Cup przyjedzie osłabiony brakiem dwóch zawodników. I tak już niezbyt szeroka kadra Czarnych została uszczuplona o dwóch kluczowych koszykarzy.
Rozgrywający Todd Abernethy, to mózg drużyny. Dobrze podaje, nieźle rzuca, bez niego &quot;Czarne Pantery&quot; stracą wiele na swej wartości. Amerykanin cierpi na uraz stopy.
Również w powodów zdrowotnych zabraknie dziś w Hali Mistrzów Valdasa Dabkusa. Niegdyś podkoszowy Anwilu pełni ważną rolę w ekipie lidera Tauron Basket Ligi. Jest czołowym zbierającym
To oznacza iz Czarni do Włocławka przyjadą z 7 graczy, którzy będa w rotacji trenerea (nie liczę juniorów). Handicap -6.0 jest handicapem niskim więc szanse są spore. Jak dla mnie to bardzo dobre value. Typ oceniam na 10/10 :!:
Mecz o godzinie 18 ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow [faza grupowa]
Mecz: FC Barcelona - Benfica Lizbona, 20:45
Typ: Leo Messi strzeli dwa lub więcej goli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Przed nami ostatnie spotkania w fazie grupowej tej edycji Ligi Mistrzów. FC Barcelona na Camp Nou zmierzy się z drużyną Benfiki Lizbona. Katalończycy awans już sobie zapewnili, Benfica natomiast wciąż ma na promocje szanse, dlatego w tym spotkaniu odpuścić nie mogą.
W mojej opinii Blaugrana mimo, iż w rezerwowym składzie, oto kadra:
Valdés, Pinto, Piqué, Puyol, Villa, Messi, Thiago, Dos Santos, Sergio, Montoya, Adriano, Song, Sergi Gómez, Sergi Roberto, Deulofeu, Planas, Rafinha, Tello. To tego meczu nie odpuści. Do tego jest Messi, który goni rekord Gerda Müllera, w mojej opinii dlatego warto skoncentrować się na tym, iż przynajmniej dwa gole strzeli Messi.
Moim zdaniem Leo Messi dzisiaj zagra 90 minut, co zapowiedział wczoraj na konferencji prasowej trener FC Barcelony, Tito Vilanova. To spotkanie będzie zapewne wyglądało na zasadzie - gramy na Messiego i on strzela. Argentyńczyk do rekordu traci według różnych źródeł dwa gole lub jednego - teraz może go wyrównać lub nawet pobić. W mojej opinii uda mu się to po dzisiejszym spotkaniu.
Kurs na zdarzenie - dwa gole lub więcej w wykonaniu Messiego uważam za całkiem przyjemny, dlatego pobieram. W tym meczu Messi będzie odpowiadał za wszystko, a goście będą musieli zaatakować, bo inaczej nie wywalcza awansu. Tylko wygra ich urządza, łatwo nie będzie - muszą się otworzyć, a więcej miejsca dla Barcy, to więcej okazji dla Messiego. La Pulga w mojej opinii po raz kolejny poprowadzi Barce do wygranej i strzeli dwa gole przynajmniej. Powodzenia!
⛔100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow [faza grupowa]
Mecz: FC Bayern Monachium- BATE Borysow, 20:45
Typ:
W której połowie 1. drużyna zdobędzie więcej goli?
Typ: Więcej goli w 1. połowie
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin

Analiza:
No coz. Ostatnia kolejka fazy grupowej LM. Bayern Monachium chcac utrzymac pierwsza pozycje w tabeli musi dzis wygrac bo zapewne Valencia nie odpusci we Francji (swoja droga dziwia mnie tak wysokie kursy w tamtym meczu na druzyne z Hiszpani). Poza tym gigant z Monachium ma rachunki do wyrowania z Bialorusinami po wstydliwej porazce na wyjezdzie. Oba zespoly wyjda w mocnych skladach. Sugerowane składy:
FC Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Gomez
Bate Borysów: Gorbunov - Polyakov, Radkov, Simic, Bordachev - Likhtarovich, Olekhnovich, A. Volodko, Bressan, Hleb - Rodionov
Mozna przypuszczac po przebiegu podobnych pojedynkow Bayernu na AA jak z Lille w tym roku czy FC Basel w poprzednim, ze Monachijczycy szybko rzuca sie do ataku i strzela z 3, moze nawet 4 bramki po czym beda spokojnie kontrolowac mecz. Stad moj typ moim zdaniem powinien sie sprawdzic. Trudno mi obstawiac ile bramek padnie bo moze to byc 3, a zarowno 6 czy 7... ale obstawiam, ze Bayern wiecej strzeli w pierwszej polowie. kurs zachecajacy, a historia jest po mojej stronie. Ciekawe tez wydaje sie obstawienie 2 lub wiecej goli Mario Gomeza wracajacego po kontuzji ktory zapewne rozpocznie mecz w piewszym skladzie. Kazdy kto oglada troche meczy Bayernu wie, ze ten zawodnik wysmienicie czuje sie grajac z druzynami teoretycznie slabszymi. Pozdrawiam i zachecam do mojego typu.
⛔100
 
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2012 Spotkanie: Luca Brecel – Mark King
Typ: Mark King -1,5 Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic

Ciekawe starcie doświadczenia z młodością. Mark King notuje w ostatnim czasie bardzo przyzwoite wyniki, co potwierdził w poniedziałek odprawiając w kliniczny sposób Marka Williamsa. Wprawdzie Walijczyk nie stawił dużego oporu, ale słabość rywala też trzeba umieć wykorzystać, bile same się przecież nie wbiją i właśnie to zrobił King. Myślę, że handi +1.5 na Kinga to niezła promocja, różnica poziomu gry w porównaniu do nastolatka z Belgii wciąż jest moim zdaniem duża, zwłaszcza w prowadzeniu białej, bo wbijaniu Belga nie można wiele zarzucić. Brecel trochę mi przypomina Trumpa sprzed paru lat, kiedy potrafił wbić niemal każdą bilę, ale ciężko było mu wygrywać mecze przez braki w pozycjonowaniu białej. Kiedy ją poprawił droga do tytułów od razu stanęła przed nim otworem. Z Brecelem może być podobnie, ale na to trzeba jeszcze poczekać. Wprawdzie belgijski nastolatek już teraz sprawił niespodziankę pokonując w 1 rundzie Waldena, ale ten kto oglądał mecz to wie, że niespodzianką byłoby, gdyby Brecel nie wykorzystał beznadziejnej postawy Anglika, który zwłaszcza w ostatnich frejmach grał niemal samobójczo. Podsumowując, mocnym faworytem jest dla mnie King, a dodatnie handi na niego uważam za niezasłużony bonus. Przed młodym Belgiem świetlana przyszłość, ale na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze gotowy, by mógł pokonać solidnego i doświadczonego gracza TOP32 jakim jest King, a zwłaszcza w tak prestiżowym turnieju jak UK Championship, gdzie nie ma mowy o braku motywacji. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo bardziej doświadczonego i lepszego gracza.
⛔100
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - European Championship Woman
Spotkanie: Węgry - Niemcy
Typ: Handicap Niemcy+1,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Dziś biorę pod lupę interesujący mecz rozgrywany w drugim dniu rozpoczętych wczoraj Mistrzostw Europy kobiet. Obydwie ekipy przegrały swoje pierwsze spotkania. O ile Niemki uległy bez niespodzianki mocnym Hiszpankom, o tyle drużyna węgierska oddała punkty Chorwatkom. Nie nazywałbym tego niespodzianką. Węgry nie zaprezentowały niczego wyjątkowego. Przegrana z Chorwacją jest nie tyle dowodem siły tej ostatniej, ile znakiem zapytania stawianym przy formie drużyny Madziarek. Niemki natomiast pokazały, że są solidną drużyną, i mogą przeciwstawić się najmocniejszym ekipom Europy. Przegrały trzema bramkami, gdyż zabrakło czegoś (koncentracji? kondycji? zimnej krwi?) w końcówce, w której kompletnie oddały pole zawodniczkom z Półwyspu Iberyjskiego. Nie lubię analizować historii spotkań, gdyż każda impreza i każdy mecz ma własną specyfikę, ale dla lubiących statystyki - 3 z 4 ostatnich spotkań wygrały Niemki (kwalifikacje imprez międzynarodowych). W mojej opinii linię Handi Niemki wypełnią bez problemu, a dla odważniejszych polecam rozważyć czystą &quot;2&quot; - kurs na Bwinie spadł i wynosi tylko 2.85, ale u innych bukmacherów wciąż można znaleźć wyższy.
Powodzenia!
⛔100
 
D 0

dawid25

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow [faza grupowa]
Mecz:Celtic-Spartak
Typ:Remis/Spartak
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:w dzisiejszym meczu ligi mistrzów zagrają drużyny celtiku i spartaka ja osobiście zaryzykuje gre w kierunku gości.mimo ze celtik pokonał barcelone u siebie to w tamtym meczu grali z kontrataku i skutecznie murowali dostepu do wlasnej bramki dzisiej sytuacja jest odwrotna to celtik musi zaatakowac co daje duza szanse druzynie z moskwy króra ma dobrych grajków potrafiacych strzelac gole
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie. - Finlandia, SM-liiga
Spotkanie: Jyväskylä - Espoo Blues
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Standardowo stawiam na hokej, gdyż w ostatnim czasie bardziej przewiduje wyniki hokeja niż piłki nożnej.
Wg moich obserwacji i nagromadzonych statystyk zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Goście o wielu lat mają przypisane miano typowych średniaków. Od lat zajmują miejsce premiujące ich w grze o play - offy zaczynając od 1/8 finału. Gospodarze to typowa czołówka finlandzkiej ligi hokejowej. Poprzedni sezon ukończyli jako mistrzowie Play-Off , zajmując 4 miejsce w lidze.
H2H jest w miare wyrównane , co może byc jedyny sprzeciw co do tego typu. Blues na wyjeździe nie zdołali wygrać od niespełna 2 miesięcy co świadczy o ich grze na wyjeździe. Bilans strzelonych bramek jest identyczny , natomiast w straconych już widzimy różnice. Gospodarze zajmują 2 miejsce pod względem straconych bramek, natomiast goście to już sama końcówka.
Mecz może być bardzo wyrównany , lecz to JYP ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku ;)!
JYP Jyväskylä Espoo Blues 4 :2 52 % 19 % 29 % 1

Pomogłem ? Po &quot;dzięki&quot; ój! ;))!
✅70
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Spotkanie: Budivelnyk - Nymburk
Typ: Nymburk(+4)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle

Bardzo ważny mecz dla jednych i drugich w kontekście dalszego awansu.Nymburk przewodzi w grupie jednak dopiero dzisiaj mogą zapewnić sobie awans do dalszej fazy.Pierwszy mecz między tymi ekipami to dosyć latwa wygrana czechów.Dzisiaj przyjdzie im grać drugie spotkanie z Budivelnykiem jednak będzie to trudniejszy mecz ze względu na przewage parkietu ukraińców którzy do tej pory u siebie są nipokonani.Jednak ja uważam że Nymburg to zdecydowanie mocniejszy,bardziej doświadczony zespół i są w stanie już dzisiaj zapewnić sobie ten awans.Kluczem będzie defensywa i samych czechów w drużynie Nymburk bo od nich bardzo dużo zależy w każdym spotkaniu.Nymburk przypomne od jakiegoś czasu wzmocniony Rancikiem i Welschem co czyni w tym momencie z nich bardzo mocną ekipe.W weekend w pucharze VTB postawili sie Żalgirisowi na wyjezdzie i mało brakowało ale pokusili by sie o niespodzianke.Uważam że warto grać na czechów w tym momencie a handik to dodatkowe zabezpieczenie.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Niznekamsk - Novokuznetsk
Typ: over 4.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie ekipy dzielą tylko trzy punkty, przy czym Niznekamsk zajmuje siódmą pozycję gwarantującą grę w play-offach natomiast Novokuznetsk plasuje się na pozycji dziewiątej pierwszej która nie daje gry w play-offach. Gospodarze słyną z tego ze grają na własnej tafli hokej ofensywny nie zależnie od przeciwnika co zdecydowanie przekłada się na bramki 44 strzelone tyle samo straconych w 15 spotkaniach co daje bardzo wysoką średnią 5.86. O gościach można to samo powiedzieć z tą różnicą że w ich wykonaniu wyjazdy są dość overowe 40 strzelone 38 straconych w 14 pojedynkach, średnia 5.57. Obu ekipą ostatnio nie wiedzie się najlepiej i na pewno będą chcieli troszeczkę tych punktów nadrobić. W tym sezonie mieliśmy już rywalizację tych ekip zakończoną bardzo overowym wynikiem 5:4. Co do obsad bramkowych nie mamy tutaj aż takich specjalistów w tej dziedzinie u gospodarzy zobaczymy zapewne Daltona (to co ma wpuścić to wpuszcza lub słabego Sokolova) u gości zapewne wystąpi Lazushina (podobnie jak u gospodarzy wpuszcza to co trzeba, drugi bramkarz na to spotkanie to debiutanta 17-letni Sorokin może to one wystąpi kto wie). Tak czy inaczej znowu powinny być w tym spotkaniu bramki. I jeszcze jeden mały argument w pierwszy spotkaniu mieliśmy dość dużą ilość wykluczeń które zazwyczaj kończyły się bramkami.
✅62
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Liga Vitalis
Spotkanie: Aves- Vitoria Guimaraes II
05.12.2012 godz.16:00
Typ: Aves
Kurs: 1,89
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Aves przystąpi do tego spotkania nieco osłabione, zabraknie bowiem dwóch kontuzjowanych napastników to jest Valdinho, jest to zawodnik z Angoli, który rozegrał 6 meczy w tym sezonie oraz Rabiola najlepszy napastnik tej druzyny, ktory strzelil 6 goli w 14 meczach swojej druzyny. Aves zagra rowniez bez pauzujacego za kartki Vasco Matos, to najstarszy napastnik tej druzyny ma 32 lata i 14 meczy na koncie w tym sezonie. Jednak trener Aves nie zalamuje rak, wciaz ma bowiem bardzo dobra druzyne i w starciu z rezerwami Vitorii powienien sobie poradzic bez problemu. Bardzo cieszy mnie fakt, ze trener Aves nie gra zachowawczo, zawsze jego druzyna gra bardzo ofensywnie, na przyklad w ostatnim meczu gral az czterema potencjalnymi napastnikami co daje nam duze pole manewru. Ma wciaz bardzo dobrych technicznie napastnikow z Afryki, to jest Djibril z Senegalu, juz zanotowal swoje premierowe trafienie w tym sezonie a gral tylko kilka minut w czterech meczach, nastepny zawodnik z Afryki to Gbale z Wybrzeza Kosci Sloniowej ktory ma na swoim koncie takze jedno trafienie. Vitoria ma problem ze strzelaniem gli to fakt, a Aves to 6 druzyna w tabeli aktualnie, gonia bowiem czolowke i na pewno tego meczu nie odpuszcza. Dzis gram Aves po dosc dobrym kursie jak dla mnie.
✅89
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Norwegia - 1 division .
Spotkanie: Nes - Ringerike
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: Tobet
Zdecydowany lider rozgrywek Ringerike Panthers zmierzy się z Nes Icehockeyklubb na ich lodowisku. Ekipa gości ma imponujący bilans, z 21 rozegranych spotkań wygrała 17 w regulaminowym czasie, notując bilans bramkowy 122:47 (strzelają średnio 6 goli na mecz), z czego na wyjeżdzie wygrała 9 z 11. Ostatnia porażka przydarzyła się calkiem niedawno, ale stało to się ze spadkowiczem z wyższej klasy i druga ekipa rozgrywek - Comet (2:5). Wcześniej Ringerike pokonało na wyjeżdzie trzecią druzyne ligi - Kongsvinger 4:3. Trudna seria spotkań już się zakończyła i lider najprawdopodobniej powróci do gromienia słabszych rywali.
Gospodarze wydają się być solidnym średniakiem, bez szans na awans do wyższej klasy rozgrywek. Zajmują 5 miejsce i na 10 rozegranych spotkań u siebie dali się ograć 4-krotnie, w tym dwa razy po dogrywce (ostatnio aż 4:8 Bergen). Dlatego uwazam, że nie przeciwstawią się skutecznie gościom.
✅50
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Afryka Południowa, Premier League
Spotkanie: Black Leopards - Amazulu
Typ: 1
Kurs: 2,2
Buk: Bet365
Analiza: Wiele przemawia za gospodarzami. Dziwią mnie aż tak wysokie kursy. Goście zajmują ostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze mają nad nimi 6 pkt przewagi i lokują się w środku tabeli. Goście ostatnio u siebie wtopili. Co prawda dwie kolejki temu zremisowali na wyjeździe, ale grali z przedostatnim zespołem w tabeli. Więc żaden wyczyn, raczej konieczność. Gospodarze natomiast ostatnio pokonali na wyjeździe wyżej od siebie lokowaną drużynę. To sugeruje, że są raczej w formie, niż pod. Dużym ich problemem jest gra na własnym boisku. Nie wygrali tutaj od 5 kolejnych spotkań. Tylko na inaguracje cieszyli sie ze zwyciestwa u siebie. Pora dołożyć kolejne. 5 meczów u siebie bez wygranej to chyba dosyć. Tym bardziej, ze rywal najsłabszy z możliwych. Dlatego stawiam na to, że goście grający słabiutko od początku sezonu nie mają zbytnich atutów po swojej stronie i nie ugrają nawet punktu.
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie:Bayern-Bate
Typ: Bayern -3
Kurs: 2.88
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ostatnie spotkania w Lidze Mistrzów w fazie grupowej w której przyjdzie się zmierzyć zespołowi Bayernu z Bate . Jak dla mnie to spotkanie zostanie totalnie zdominowane przez gospodarzy dzisiejszego spotkania co zapewni im awans z pierwszego miejsca i ciekawsze rozstawienie przed kolejną fazą Ligi Mistrzów . Tak jak już wiemy pierwszy mecz zakończył niespodzianką i zespół Bayernu zlekceważył sobie lekko zespół z Białorusi i zostali pokonani 3:1 dzisiaj z pewnością w składzie Bayernu wystąpią rotacje aby nie przemęczać swioch zawodników ale i tak zawodnicy rezerwowi Bayernu są lepsi od podstawy Bate . Dzisiejszy mecz będzie z pewnością rewanżem za ostatnią porażkę na wyjeździe i dzisiaj postrzelają Bate i to mocno coś na stylu meczu z Lille w LM czy ostatnio Hanoverem .
Tak jak już pisałem Bayern walczy o pierwszej miejsce w grupie i dzisiejsza wygrana w spotkaniu jest do tego osiągnięcia obowiązkowa . Również ważnym aspektem dzisiejszego spotkania jest własne boisko i chęć pokazania się kibicom z dobrej strony w ostatnim meczu w LM w tym Roku . Dlatego przewiduję łatwe i wysokie zwycięstwo Bayernu w dzisiejszym meczu . Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom