>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.12.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 5 grudnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Celtic - Spartak Moskwa (0:1)
Typ:1
Kurs:2.4
Bukmacher: tobet
Analiza:
Jutro w Szkocji będzie wielkie święto, mianowicie w Galsgow Celtic wygra ze Spartakiem Moskwa i awansuje do dalszej fazy Champions League. Myślę, że będzie to wysokie zwycięstwo, dlatego stawiam handicap. W tej edycji Celtic gra nadzwyczajnie dobrze. Jutro trzeba tylko postawić kropkę nad przysłowiowym &quot;i&quot;. Jak wiadomo u siebie Celtowie są zdolni pokonać każdą drużynę, przekonała się o tym sama barca. Jutro będzie wielka presja i ataki od samego początku spotkania, by szybko zdobyć gola i być spokojnym w meczu. Spartak tracił najwięcej goli do tej pory w tej grupie, a jutro nie walczy już o nic, dlatego wydaje mi się, że odniesie porażkę i to nie jednobramkową. Doping na Celtic Park będzie niezmiernie wielki. Pamiętamy co było w meczu z barceloną. Myślę, że Celtic wygra i to różnicą conajmniej dwóch goli i nie zaprzepaści tej szasy na awans.
⛔100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
powyższy post do skasowania , dzięki

Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Houson Rockets vs LA Lakers
Typ:2
Kurs:1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
4 typ z NBA na kontynuację passy w Typach Dnia (3/3). Dziś zagram przeciwko swoim ulubieńcom z Houston. Do tej pory od początku grałem ich jako dogów i miałem nosa (zwłaszcza na starcie). Dziś jednak pierwszy raz gram przeciwko Rakietom, bo przyjeżdżają do nich Lakers i spodziewam się końca udanej passy Rakiet na własnych śmieciach (wygrane z :Jazz, Raptors, Knicks, Bulls). Wrażenie na wszystkich zrobiła wysoka wygrana z NY, a od tego czasu widać zaangażowanie teamu spotęgowane tragedią osobistą ich coacha. LAlki dają du...żo łatwych okazji rywalom;P Ostatnio oddali mecze u siebie dla Magic i Pacers, pokonali natomiast Denver i Dallas (away). Widać, że Kobe jest sfrustrowany i ma nerwa (głównie na Gasola chyba). Rakiety wpadły w rytm i już przestają być zespołem Hardena- w końcu ktoś zauważa Parsonsa i Paterssona (mówiłem od razu, że jest potencjał). Pamiętajmy jednak, że LAL to zespół który przegrywa mecze, a nie rywale je wygrywają. Pozycja w konferencji słaba, więc czas brać zadek w troki i do roboty. Zły Kobe to problem rywali.
Dlaczego więc LA?i to na wyjeździe?
1)Kobe Bryant - trzy ostatnie mecze śr. 29 pkt/mecz
2)Dwight Howard - biedny ten Asik dziś będzie - szybkie faule i ławka. Dominacja tablic LA, bo poza Turkiem to Patterson zostaje sam.
2)11/18/12 - HOU 108 @ LAL 119
Z bólem serca, ale jednak... Rakiety przegrają.
⛔100
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Typ:2
Kurs: 6.54
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Wszędzie pełno niespodzianek, więc zdecydowałem się postawić dziś na Suns. Grizzlies (12-3) spisują się świetnie na własnym parkiecie, odprawiają z kwitkiem najlepsze drużyny. Dzisiaj liczę jednak, że zlekceważą Phoenix (7-11) i odniosą drugą porażkę u siebie. Zespół Słońc nie był zadowolony ze swojej gry w przegranym meczu z Knicks, tłumacząc się, że nie byli wystarczająco skupieni. Dobrze zagrał Gortat, który rzucił osiemnaście punktów, zaliczył dziesięć zbiórek i wyróżniał się swoją grą. Po tym meczu ekipa z Arizony wraca na do domu i myślę, że będą wyjątkowo chcieli przełamać serię trzech porażek z rzędu na obcym terenie. Kurs bardzo wysoki, można zaryzykować, tym bardziej, że Memphis mieli parę dni przerwy, przez co mają prawą zgubić meczowy rytm.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Manchester Utd - CFR Cluj
typ: 2
kurs: 5,60
analiza: W składzie United zobaczymy prawdopodobnie głębokie rezerwy . Oczyiście to będzie cały czas silny zespół , ale drużyna z Rumunii jest na tyle mocna , że jest w stanie ich ograć na Old Trafford . Tym bardziej teraz , kiedy zarysowała się realna szansa na wyjście z grupy . Drugim warunkiem , by tak się stało , jest naturalnie porażka , bądź remis Galaty , na stadionie Bragi .
Przewidywane składy:
MU - De Gea - Buttner,Wootton,Jones,Smalling - Giggs,Powell,Cleverley,Young - Hernandez,Welbeck
Cluj - Felgueiras - Pinto,Cadu,Piccolo,Rada - Alberto,Muresan,Sougou,Pedro,Camora - Bastos
Nie zagrają:
MU - Anderson,Valencia,Kagawa,Nani,Vidic
Cluj - Rony,Bakary Sare,Adam Vass,Ciprian Deac
Jeżeli te składy się potwierdzą , to jak widac &quot;nie takie diabły straszne...&quot; . Jest to do zrobienia , a kurs napewno zachęca do zaryzykowania .
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Shakhtar Donetsk - Juventus Turin
TYP: 2 DNB
KURS: 2,10
BUK: Unibet
Analiza
Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Shakhtar Donieck a zespołem Juventusu Turyn. Faworyta tego meczu nie ma lecz dlatego też strasznie wysokie SA kursy na zwycięstwo gospodarzy lub gości. Natomiast na remis jest kurs około 1,80 zł. A więc jak widać według bukmacherów oba zespoły nie będą forsować tępa i będą grać na remis. Ja uważam troszkę inaczej może dlatego że jestem kibicem Juventusu Turyn i dlatego też daję taki typ. Gospodarze tego meczu w lidze mistrzów w grupie E znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 10 oczek. Potrzebują oni remisu aby nie musieć patrzeć na wynik drugiego meczu tej grupy gdzie Chelsea podejmuje na własnym stadionie najgorszy zespół grupy czyli Nordsjaelland. Natomiast goście tego meczu czyli Juventus w grupie znajduje się na drugiej pozycji z dorobkiem 9 oczek i również jest im potrzebny remis aby awansować dalej bo przecież nawet jak zrównają się z Chelseą punktami to przecież na wyjeździe zremisowali oni z nimi 2:2 a u siebie wygrali pewnie 3:0. Więc jak by mieli tyle samo punktów to i tak awansuje Juventus. A więc jak widać dla gospodarzy jak i gości najkorzystniejszy będzie remis gdzie obie drużyny awansują. W lidze ukraińskiej gospodarze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 51 oczek. Mają oni aż 13 punktów przewagi nad drugim zespołem. W ostatniej kolejce wygrali oni pewnie na wyjeździe z zespołem Kryvbas 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 35 oczek i mają dwa punkty więcej niż drugi zespół. W ostatniej kolejce na własnym stadionie rozbili oni zespół Torino 3:0. Moim zdaniem w tym meczu może paść zwycięstwo Juventusu bo będą chcieli powalczyć o pierwsze miejsce lecz jednak uważam że również może paść remis. Dlatego też stawiam zakład bez remisu na Juventus bo kurs jest interesujący ;)
✅110
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Lille-Valencia
TYP: Lille 1 golem
KURS: 5.10
BUK: Unibet

Analiza: Jutro o godzinie 20:45 odbędzie się ostatnia kolejka w elitarnych rozgrywkach ligi mistrzów. Na przeciwko siebie staną ekipy Francuskiego Lille oraz hiszpańskiej Valencii. faworytem wytypowanym przez bukmacherów przed rozpoczęciem tego spotkania jest ekipa która jutro zagra w roli gościa czyli Valencia. Ja jednak uważam ze spotkanie to będzie bardzo wyrównane i Lille będzie chciało w ostatniej kolejce wygrac z Valencia aby pozegnać sie godnie z tymi najlepszymi klubowymi rozgrywkami jak też ze swoimi kibicami którzy na pewno licza na ich wygrana pomimo tego że ekipa jutrzejszych gospodarzy dawno juz straciła szanse na awans do kolejnej fazy rozgrywek . Postawiłbym w tym spotkaniu na wynik 1:0 dla ekipy gospodarzy
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Snooker - UK Championships (Godzina 14:00)
King M. - Brecel L.
Lider po pierwszych czterech frame&#39;ach
Mark King 2,87
bet365
Wiecie co mnie w tym typie jedynie dziwi? Wystawiony kurs na Kinga, ale w myśl mojej zasady, że kursy nie grają, stawiam pewnie na niego.
Zacznijmy od tego, że Brecel to małolat, bo ma zaledwie 17 lat i widać po jego grze jeszcze brak tego doświadczenia. Z Waldenem cały mecz musiał gonić wynik, na początku było już bodajże 4:1, po czym Belg zaczął powoli odrabiać straty... Ale to co robił Anglik, trudno wytłumaczyć. Ten mecz mógł o wiele wcześniej zakończyć, ale zaczął popełniać przerażające proste błędy. Tak już było do końca meczu, beznadziejne błędy po stronie Waldena i sporo po stronie Luci.
Brecel nie gra źle jak na swój wiek, ale na ćwierćfinał w prestiżowym turnieju to za mało. Kiepsko wchodziły mu bile w boczne &quot;dziurki&quot;, w ustawieniu pozycji na białej bili używał za często zbyt dużej siły, przez co wypracowywał sobie złe pozycje. Jego gra taktyczna pozostawia wiele do życzenia, widać, że jeszcze nad tym elementem gry musi mocno popracować. Patrząc na ostatnie wyniki Belga nie przekonują mnie.
King pozytywnie mnie zaskoczył w meczu z Walijczykiem Williamsem, gdzie nie był faworytem i wygrał dość gładko 6:3. Sądząc też po wynikach notuje świetną passę 5 zwycięstw z rzędu, choć rywale nie byli najwyższych lotów.
Do tego co roku Mark King startuje w tym turnieju, widać że zależy mu na grze w tym prestiżowym turnieju, teraz ma świetną okazję by trafić do ćwierćfinału, wystarczy ograć tylko nieokrzesanego &quot;gimbusa&quot;.
Radzę też nie szaleć ze stawką, bo o sensację nie trudno na turniejach sponsorowanych przez firmy bukmacherskie, a w snookerze o ustawki nie trudno, skoro nawet numer 1 ustawiał mecze. Powodzenia!
✅187
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers u Houston Rockets
Typ:1 (1. kwarta - zwycięzca)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dzisiaj wybrałem typ ze spotkania najsilniejszej ligi świata w koszykówce, jaką jest NBA. W Houston o godzinie 2:00 polskiego czasu Rakiety podejmą Los Angeles Lakers. Szukając dobry bet na dzisiaj zwróciłem uwagę właśnie na ten mecz. Uważam, że drużyna z Los Angeles wygra pierwszą kwartę. Przyjrzymy się trochę statystykom. Lakers w ostatnich 10 meczach (wygranych, czy przegranych) tylko 2 razy przegrywali 1Q. Warto dodać, że drużyny te spotkały się już w tym sezonie W LA, gdzie gospodarze wygrali mecz 119-108, a pierwszą kwartę aż 11 punktami! Prawie całą 1Q drużyny grają w najmocniejszym składzie, a ten na papierze zdecydowanie lepszy ma Los Angeles Lakers. Sądzę, że typ ten jest bardzo prawdopodobny i warty zagrania. Polecam!
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aflatoksyna 34

aflatoksyna

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Nets vs Thunder
Typ:2
Kurs:1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiejeszej nocy spotkają się drużyny Brooklyn Nets i Oklahoma City Thunder, gdzie postanowilem postawic na wygraną gości. Wydaje mi się, że powinni sobie spokojnie poradzić z powodu niesamowicie silnego ataku, gdyż rzucają ponad 100pkt w ostatnich meczach, ostatnio gładko wygrali. Natomiast Brooklyn Nets wracają po wyczerpującym meczu z Miami Heats, który przegrali, co więcej oni rzucają około 95pkt na mecz. Myślę, że dość często powtarzany typ na over tutaj nie wejdzie, gdyż Netsi skupią się na zatrzymaniu ataków Oklahomy, jednak nie poradzą sobie z nimi i mecz zakonczy sie zwycięstwem Thunder. Same statystyki mówią nam o tym, że róznica powinna wynosić około 3-5 pkt między nimi, dodatkowo widzimy brak dwóch graczy Nets: Brook&#39;a Lopez&#39;a i Reggie&#39;go Evans&#39;a
✅55
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna, ME Kobiet
Spotkanie: Węgry - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Analiza: Skoro wczoraj grałem przeciwko Węgierkom, to i dziś powtórzę typ... Dlaczego, bo znowu jest dużo zawyżony kurs...
Wczoraj było ciut o reprezentacji Węgier &quot;Jak wiadomo reprezentacja Madziarek opiera się na zawodniczkach Gyoru i Ferencvarosu, a więc czołowych drużyn w piłce klubowej. Mimo tego Węgierki jako reprezentacja już od kilku lat nie osiągnęły niczego wielkiego na światowych imprezach. Ostatni sukces to 4.miejsce na Igrzyskach w Pekinie, a więc przeszło 4 lata temu. Potem były 9.miejsce na MŚ w Chinach, następnie 10.lokata na ME w 2010 i 2 turnieje, na których ich zabrakło - MŚ w Brazylii i IO w Londynie. Węgierki towarzysko na jesieni grały z nieco niżej notowanymi drużynami i odnosiły zwycięstwa - 34:29 ze Słowacją, 30:25 i 33:25 z Ukrainkami, 33:28 z Macedonią. Z jedynym mocnym rywalem - Rumunią, przegrały 26:20.&quot;
Do tego wszystkiego dochodzi wczorajsza porażka z osłabionymi Chorwatkami... Dlaczego więc mamy taki wysoki kurs na Niemki ? Nie wiem:]
Ostatnie wielkie turnieje Niemki grały przeciętnie i nie walczyły o medale, ale jednak nie są na tyle słabe, żeby tak faworyzować Węgierki.
W 1.meczu ME uległy nieznacznie Hiszpankom 23:20, choć na kwadrans przed końcem to one prowadziły 18:17, jednak ostatnie 15 minut przegrały 2:6 i stąd porażka...
Jeśli chodzi o 1.mecze, to obie drużyny przegrały minimalnie, ale jednak Hiszpanki są mocniejsze od Chorwatek.
Jest jeszcze coś...
Oba zespoły w ostatnich 2 latach spotykały się 2-krotnie w eliminacyjnych dwumeczach.
Kw.MŚ : Niemcy - Węgry 26:24 (kursy1.50/3.00) Węgry - Niemcy 22:27 (1.35/4)
Kw.ME : Węgry - Niemcy 25:23 (1.45/3.50) Niemcy - Węgry 26:18 (1.6/2.7)
Dwukrotnie więc lepsze okazywały się Niemki. Dodatkowo Węgierki grając u siebie raz wygrały minimalnie i raz przegrały wysoko, a kursy były mniej więcej 1.35 i 1.45.
Teraz grają na neutralnym terenie, Niemki mają przewagę psychologiczną, szanse oceniam 50:50, więc wypada zagrać coś w stronę Niemek.
Do normalnej gry proponuję jakiś powiększony handicap, a do konkursu wrzucam triumf naszych zachodnich sąsiadek -
4.01 Betcity;)
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Trentino - Tours
Typ: Tours +2,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W przedostatniej kolejce ligi mistrzów mające już pewny awans Trento zmierzy się z Francuzami z Tours, którzy o awans muszą walczyć z naszym Kędzierzynem. Dla gospodarzy to będzie mecz o nic. Stojczew zgłosi pewno pełny skład aby nie płacić kar lecz pograją zapewne zmiennicy. W meczach o pietruszkę gra się ciężko, łatwo o dekoncentrację, myśli błądzą wokół weekendowego meczu ligowego a tu trzeba jeszcze powalczyć z jakimś Tours, który akurat ma się o co bić. Jeśli zagra pierwszy skład Tretino, przytrafi się moment gry na stojąco, jeśli zagrają zmiennicy pojawią się błędy wynikające z nieogrania i niezgrania. Nawet znudzone czy rezerwowe Trentino jest drużyną lepszą od Francuzów jednakże rzut oka na tabelę powoduje, że Tours ma wyjątkową szansę wyszarpania jakichkolwiek punktów z Italii, które to mogą okazać się bezcenne w batalii o kolejną rundę LM. Nawet jeśli nie uda im się urwać choćby punktu jeden set zdobędą, którego wygrana pokryje hp +2,5.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Juventus Turyn
Typ: dokładny wynik 2:2
Kurs: 6,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bukmacherzy uważają, że w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobny jest remis. Reczywiście tak to wygląda, bo obu drużynom remis w zupełności wystarcza. Szachtarowi remis daje pierwsze miejsce w grupie, a Juventusowi awans z drugiego miejsca. Uważam, że obie drużyny jakoś tam się dogadają. Wątpię, by Juventus chciał koniecznie grać na wygraną w tym meczu, bo przecież w przypadku porażki najprawdopodobniej odpadają. Teraz pytanie, jaki remis jest najbardziej prawdopodobny? Większość ludzi spodziewa się nudnego widowiska i remisu 1:1 lub nawet 0:0. Taki remis po bardzo nudnym meczu by był zbyt podejrzany, więc widzi mi się tutaj remis 2:2. Podejrzewam, że będzie walka, emocje, może nawet jakaś czerwona kartka(też brałem ten typ pod uwagę), a skończy się szczęśliwie dla obu drużyn. W przypadku wyniku 2:2 zarówno piłkarze obu drużyn jak i kibice(bo zobaczą piękny mecz z czterema golami) będą zadowoleni. Widzi mi się tutaj spotkanie podobne do tego pamiętnego meczu Szwecja-Dania, gdzie miało być 2:2 i było 2:2, choć emocje były ogromne. Boję się trochę, by nie zrobili 3:3, no ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 1:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Typ: Nets +5
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Masówką wydaje się bet na gości. Ja kieruję swój typ w stronę gospodarzy. Oba zespoły mają pozytywny ATS, Nets w roli gospodarza 5-1-2, Thunder na wyjazdach 4-2-1. Jednym z czynników dlaczego wybieram handi na gospodarzy jest seria pięciu zwycięstw z rzędu drużyny z Oklahoma City.
Jednak z tych pięciu zwycięstw, to mecze przed własną publicznością z Bobcats, Rockets oraz Jazz, czyli zespołami, które mają ujemny bilans wyjazdowy. Zwycięstwo nad 76ers po dogrywce - szału nie robi i pogrom Hornets w ostatnim meczu również mnei nie przekonują.
Gospodarze mają atut w postaci parkietu,ale również szerokiej ławki i specyficznego stylu gry jak na NBA. Spodziewam się, że obrona gospodarzy może nieco uprzykrzyć życie liderom drużyny przyjezdnej. Pod koszem wśród gospodarzy nadal zabraknei Loopeza, ale i Evensa, więc cała nadzieja, że duet Williams - Johnson przed własną widownią sprostają zadaniu. Ja wierzę, że to może być mecz JJ.
Moje pozostałe typy na nockę &gt;KLIK&lt;
Powodzenia!
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Typ:Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu? (regulaminowy czas gry)
191 - 200
Kurs:3.70
Bukmacher: bwin
Analiza: Bardzo ciekawe starcie w Barclays Center . Zmierzą się drużyny ze świetną obroną (Nets) i jeszcze lepszym atakiem (OKC). Nets w tym sezonie tylko 5 razy tracili ponad 100 pkt (na 16 spotkań). Całkiem dobry wynik, ale Thunder regularnie zdobywają 100 pkt i roznoszą rywali w pył. Tym bardziej zacięty powinien być to mecz. Myślę, że Durant i spółka zdobędą min. 100 pkt ale Nets nie odpuszczą im tak łatwo. Dotrzymają im kroku ale nie mają w swoim składzie KD, Westbrooka czy Ibaki i właśnie te detale powinny przechylić szalę korzyści na stronę przyjezdnych z zachodu. Szczególnie Serge powinien mieć ręce pełne roboty, gdyż naprzeciw siebie będzie miał Krisa Humpriesa i Andraya Blatche&#39;a. Na szczęście dla OKC w składzie gospodarzy zabraknie świetnego Brooka Lopeza.
⛔100
 
kadrian89 13

kadrian89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Mecz: Shakhtar Donetsk - Juventus Turin
TYP: over 2,5
KURS: 2,30
BUK: Betsson

Analiza:
Po kursach widać, że zakłady bukmacherskie zakładają remis przy niezbyt ciekawym widowisku. Moim skromnym zdaniem Szachtar nie zagra u siebie na remis. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem tę drużynę grającą asekuracyjnie, nie narzucającą własnego tempa gry-szczególnie u siebie. Ich dominacja w rodzimej lidze sprawiła, że u siebie grają bardzo swobodnie, bez nerw. Wystarczy przypomnieć sobie ich mecz z Chelsea w którym zdeklasowali rywala.
Juventus pewnie zadowoliłby się remisem, gdyby nie fakt, że gra na 0:0 z taką drużyną jak Szachtar to ryzyko - jedna bramka i Juve poza LM.
Ja liczę na Szachtar grający swoje, jakąś bramkę w pierwszej połowie, a wtedy mecz może się otworzyć. Kurs 2.30 bardzo atrakcyjny moim zdaniem. Pozdrawiam;)
⛔100
 
W 31

walczi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis - Phoenix
Typ : Memphis (-14,5)
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza : Powiedzmy sobie szczerze , słońca są w konkretnym dołku. Gentry próbuje ukształtować permanentna pierwsza piątkę ale jak narazie nie radzi sobie z tym najlepiej . Przekłada sie to na niepewną słabą grę jego podopiecznych. Drużyna z MG na pokładzie przyjeżdża do Memphis zwanej niemal fortecą nie do zdobycia. Gospodarze grają wyśmienicie na własnym parkiecie . Miśki posiadają roster nieporównywalnie lepszy od Phoenix należy przyznać otwarcie . Grizzlies dysponują bardzo dobrym duetem podkoszowym Marc + Z-bo wspieranym przez niezłego rozgrywającego Conleya oraz Small fowarda Rudiego. Nie należy przejmowac sie porazka Memphis z Sa gdyż trzeba przyznac byli druzyna lepsza tego dnia ale czwarta kwarta w ich wykonaniu byla tragiczna. Licze na mały blowout w wykonaniu Memphis bo skoro Detroit moze z Phoenix wygrać 40 pkt to dlaczego Memphis miałoby nie podołać.
⛔100
 
anzelmo 150,6K

anzelmo

Użytkownik
Liga Mistrzów 05.12.2012 20:45
Braga-Galatasaray
Typ: DNB Braga
Kurs:2,15
Bukmacher:WilliamHill
Gospodarze graja już tylko o honor i pieniążki.Wiadomo ze galata walczy o awans z rumuńskim CFR Cluj.Oba zespoły maja mecze wyjazdowe i mimo wszystko turkom będzie trudniej o korzystny wynik.Braga to zespól moim skromnym zdaniem niedoceniany a u siebie podtrawią grac maja bardzo dużo ciekawych zawodników, zespól grający ofensywna piłkę- techniczna raczej nie odpuści u siebie tego meczu.Podpieram sie zwrotem w przypadku remisu. Kurs bardzo ciekawy warty grania.Gospodarze mimo ostatniego miejsca w tabeli bilans 1-0-4 rozegrali 2 bardzo dobre spotkania z MU przegrywając bardzo frajersko po prostych indywidualnych błędach.Jedyne zwycięstwo odnieśli właśnie na ali sami yen pokonując Galate dość pewnie 2-0.Myślę ze zobaczymy wieczorem bardzo ciekawe spotkanie, obu ekipom nie brakuje temperamentu w grze. Maja bardzo ciekawych piłkarzy spodziewam sie sporej ilości fauli, moze jakiejś czerwonej kartki.Jeśli gospodarze zagrają tak jak grali do tej pory u siebie tylko poprawia skuteczność, bramkarz nie będzie robił jakis głupich wyjść jestem spokojny o ten bet.
⛔100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Celtic - Spartak Moskwa
Typ:1 - pierwsza połowa
Kurs:2.2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jeden z niewielu meczów w środowy wieczór z Ligą Mistrzów nie o &quot;pietruchę&quot; - no chyba że myślimy o rosjanach. Szkoci mają na prawdę sporą szansę na awans. Być może wystarczy tylko remis przy zwycięstwie rezerw Barcy ( każdy trener na świecie marzy o takiej ławce rezerwowych) ale chyba Neil Lennon nie będzie nastawiał swojego zespołu na remisik. Jeszcze niedawno jako kapitan Celtów walczył o 1 do 90 minuty na maksa i za to był szanowany na Celtic Park. O doping gospodarze mogą być spokojni bo komplecik 60000 wiernych kibiców na pewno nie będzie siedział cicho (Boruc po pierwszym meczu mówił że miał ciarki na plecach jak sędzia zagwizdał po raz pierwszy ). Oby tylko główni aktorzy dorównali poziomem gry do poziomu kibicowania. Degradacja Rangersów nie pomogła bo The Boys nie mają teraz z kim walczyć w lidze i czasem słabsze wyniki są spowodowane brakiem motywacji. Liga Mistrzów to jednak inna bajka. Szkoci w Glasgow są wstanie pokonać każdego. Szybko strzelona bramka bardzo pomoże i wtedy można zerkać na telebim jak sobie radzą Portugalczycy. Właśnie na to liczę a po takim kursie warto zaryzykować.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – EAFF Cup
Spotkanie: Chińskie Tajpej - Guam
Typ: over 3,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: BWIN

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek fazy grupowej Azjatyckiego turnieju EAFF w którym to zmierzą się reprezentacje Chińskich Tajpej z Guam. Obydwie reprezentacje prezentują bardzo słaby poziom wynikający głównie ze słabej ligi klubowej oraz przede wszystkim wielkością państwa. Reprezentacja Guam przegrała swój pierwszy mecz 1:2 z gospodarzem turnieju Hongkongiem co moim zdaniem wstydu im nie przyniosło. W kolejnym meczu natomiast Guam przegrało 0:5 z reprezentacją Korei Północnej dzieli się broniąc i stawiając opór do prawie 27 minuty spotkania. Chińskie Tajpej natomiast rozegrało jak dotąd 1 mecz z Koreą Północną który przegrali 1:6 tak więc bardzo podobnie jak Guam co pokazuje nam, że obydwie reprezentacje prezentują bardzo zbliżony poziom. Reasumując bardzo trudno tutaj wskazać faworyta lecz warto pobrać over 3,5 bramki bo typ ten wydaje się być bardzo prawdopodobny z racji słabej obrony z każde ze stron stąd mój typ to 4 albo więcej bramek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom