>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.11.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PLS
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów
Typ: Delecta +1,5 seta
Kurs: 2.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kursy spadają na Resovię, czyli zapewne idzie masówka, moim zdaniem Resovia nie gra wcale aż tak dobrze żeby wystawiać kurs 1.2 w meczu z Bydgoszczą. Resovia nie jest jeszcze w optymalnej formie, wygrali z JSW 3:0 ale Jastrzębski pechowo przegrał 2 sety. Resovia u siebie a na wyjazdach to dwa inne zespoły. Resovia kadrowo wygląda lepiej, Delecta wg mnie ma lepszego rozgrywającego, zupełnie nie przekonuje mnie rozgrywanie Tichacka, Masny rozgywa bardziej kombinacyjnie. Przyjmujący Delecty to również silny punkt ; rewelacyjny Antiga oraz Wika/Waliński. Atakujący to nadzieja naszej siatkówki Dawid Konarski, który zeszły sezon zaowocował powołaniami do kadry przez Anastasiego. Resovia miewa przestoje w swojej grze, jak np mialo miejsce w Kędzierzynie, miałem okazję być na tym meczu, Resovia była rozbita, nie wychodzilo jej nic w pewnych momentach, myślę że Tiebreak jak najbardziej w zasięgu Delecty. Napewno szykuje się kolejny bardzo ciekawy mecz w naszej PLS

✅165
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Maastricht- Sparta Rotterdam
Typ: 1
Kurs: 2,41
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Lider Maastricht podejmie dziś na własnym stadionie inną drużynę, której aspiracje sięgają nawet awansu do Eredivisie, Spartę Rotterdam. Gospodarze na 10 rozegranych meczów, wygrali aż 8, 2 zremisowali i wciąż pozostają jedyną niepokonaną ekipą w lidze. U siebie wygrali 3 z 4 spotkań, zremisowali jedynie 0:0 z Telstarem, więc drużyną z &quot;ogona&quot; ligi, której skomasowana obrona przyniosła w tamtym spotkaniu skutek. Bilans bramkowy 23:9 pokazuje, że Maastricht również strzelecko imponuje. Sparta Rotterdam jest obecnie 7. w tabeli mając na koncie 18 punktów z 30 możliwych. Grają w kratkę i mimo że przed startem rozgrywek byli typowani jako główni faworyci do awansu, zawodzą. Bardzo szaro spisują się na wyjazdach, pod tym względem wyprzedzają tylko sześć innych zespołów. Ostatnio doznali kompromitującej porażki na wyjeździe 0:3 z przeciętnym FC Eindhoven. Mecz, w którym teoretycznie wszystko ma prawo się wydarzyć, wszak będzie to bezpośrednie starcie dwóch klasowych zespołów (jak na warunki zaplecza holenderskiej ekstraklasy). To jednak gospodarze będą chcieli udowodnić sceptykom, że nie przypadkowo zajmują pierwsza lokatę i również solidną ekipę z Rotterdamu są w stanie pewnie pokonać. Mobilizacja wśród gospodarzy może odegrać kluczową rolę i to dlatego polecam dziś zagrać &quot;1&quot; po bardzo dobrym kursie.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

⛔100
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Serie B
Spotkanie: Modena - Juve Stabia
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: BET365
Analiza:

Do zagrania na gości skłania mnie przede wszystkim ich forma w ostatnich spotkaniach. Początek sezonu mieli fatalny - 6 spotkań bez zwycięstwa. Można to tłumaczyć czasem, jaki musiał upłynąć po małym przemeblowaniu składu jaki odbył się w ekipie Juve Stabia. Ostatnie 6 meczy jednak, to 5 zwycięstw i porażka wyjazdowa z ekipą Sassuolo po bramce w doliczonym czasie gry i dwiema czerwonymi kartkami na koncie. Ekipa gości to wybuchowa mieszanka na przemian zawodników 30 i 20 letnich, jeśli utrzymają formę z ostatnich spotkań mogą spokojnie powalczyć o górną część tabeli. Zespół Modeny to typowy średniak, atut własnego boiska również wykorzystują z różnym skutkiem (bilans obecnego sezonu 2-3-1). Myślę, że kursy spokojnie mogłyby być całkowicie równe, więc warto spróbować zagrać na gości.

⛔100
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie B
Spotkanie: Verona - Sassuolo
Typ: Wygra do zera - 2
Kurs: 4,80
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Ten mecz dokonczy 13 runde spotkan w zapleczu wloskiej ekstraklasy, jednoczesnie bedac hitem kolejki.
Gospodarze to przed ta kolejka wicelider tabeli ( narazie wyprzedzilo ich Livorno) z strata 6 oczek do lidera. Ich bilans spotkan to : 7-4-1 oraz bramkowy : 22:10 . Na swoim terenie rozegrali 6 spotkan z czego 4 wygrali i 2 zremisowali, tylko ze ich przeciwnicy to byli jak narazie zespoly z spadku lub jego okolic. Ostatni mecz zakonczyl sie podzialem pkt. z 18 ekipa tabeli.
Natomiast goscie to liderzy z dobrym bilansem spotkan : 10-1-1 oraz doskonalym bramek - 23:5. Ta jedyna porazka nastapila na wyjezdzie z Cittadella ale tylko 0:1. Maja znakomicie ulozona obrone czego wynikiem jest tylko 5 straconych bramek. Chociarz i przeciwnicy nie byli supermocni to kilka zespolow znajduje sie w gornej czesci tabeli.
Obie ekipy graly w barazach w zeszlym sezonie ( zajely miejsca odpowiednio 4 i 3 miejsce) lecz nie zdolali sie przebic do Serie A.
Grali ze soba szesciokrotnie, 4 spotkania wyglali goscie ( 3 z nich do zera) , 1 gospodarze oraz 1 zakonczyl sie remisem.
Tegoroczna forma Sassuolo kusi mnie na postawienie na ich wygrana bez straty bramki wiec zaryzykuje ten wlasnie bet.

⛔100
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwajcaria
Spotkanie: BIEL-BIENNE - FC AARAU
Typ: poniżej 2 bramek
Kurs: 5
Bukmacher: bet365

Na dziś ostatni mecz 15 kolejki szwajcarskiej challenge league pomiędzy drużynami Biel-bienne a Fc Aarau. Goście to drużyna która w tamtym sezonie walczyła o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii, jednak troszkę im zabrakło. Gospodarze to typowy średniak, w tamtym sezonie zakończyli zmagania na 10 miejscu (11 to już miejsce spadkowe). Drużyna FC Aarau nie przegrała od 11 meczów, notując 10 wygranych i 1 remis. Biel-Bienne z kolei na ostatnie 11 meczów: 5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki.
Historia spotkań obu drużyn:
nie 23/09/12 CHL FC Aarau 4 - 1 Biel-Bienne⛔
sob 05/05/12 CHL Biel-Bienne 0 - 3 FC Aarau⛔
nie 06/11/11 CHL FC Aarau 1 - 3 Biel-Bienne⛔
nie 20/02/11 CHL FC Aarau 5 - 3 Biel-Bienne⛔
nie 07/11/10 CHL Biel-Bienne 7 - 1 FC Aarau⛔

Liga szwajcarska jest dość specyficzna, tutaj każdy może z każdym wygrać, ja jednak trochę na przekór historii, stawiam under w tym meczu, po bardzo dobrym kursie. W wypadku 2 bramek, zwrot
Typuję 0-0 / 0-1

⛔100
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EUROPA: ABA League
Spotkanie: Cedevita - Igokea
Data 05.11.2012 20:30
Typ: 2 ( +6,5pkt. handicap)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Już dziś wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania w lidze adriatyckiej. Naprzeciw sobie staną ekipa gospodarzy Cedevita ,a zmierzy się z Igokea. Jak do tej pory zespół przyjezdny wygrał wszystkie spotkania i jeśli dziś wygra to awansuje na pozycję lidera , myślę ,że jest to bardzo możliwe. Jednak ja stawiam tutaj pomocny handicap +6,5 , który da mi większe prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia. Cedevita rozgrywa ostatnio mecze fatalnie , ciągłe porażki i nie wróżę im dziś dobrego rezultatu, mimo tego ,że w historii rozgrywek pomiędzy tymi ekipami jest wynik dla nich korzystny. 2 lata temu wygrali różnicą 9ciu punktów , rok temu różnicą 7dmiu punktów ,a więc proporcjonalnie dziś wygrają 5cioma punktami xD ,ale ja nie byłbym tego do końca pewny ,bo to tylko statystyka, a ostatnia forma jest najważniejsza i to zespół Igokei według mnie jest faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku. Liczę ,że będzie to bardzo wyrównane spotkaniu i jednak o decydującym zwycięstwie danej drużyny przekonamy się dopiero po ostatniej kwarcie. Dla porównania Igokea pokonała ostatnio Union Olimpija rezultatem 87-82 ,zaś Cedevita przed tygodniem pokonała ten zespół różnicą czterech punktów 71-75 . Jeszcze można porównać rozegrane przez obie ekipy mecze z Crveną Zvezdą Igokea wygrała 75-76 zaś Cedevita 68-66 , jak do tej pory tylko z tymi drużynami mogę porównać wyniki gdyż aktualnie rozegrały ekipy tylko z tymi to zespołami w tym sezonie bezpośrednie pojedynki. Co najważniejsze , uważam ,że mecz będzie na wysokim poziomie czysto sportowym i myślę ,że o decydującym zwycięstwie zadecyduje ostatnia czwarta kwarta , w której to któraś z tych drużyn wygra minimalnym stosunkiem punktowym, a co istotne typ będę mógł zaktualizować po meczu dodatnim bilansem. Pozdrawiam.

✅105
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
koszykówka 20:30

Siena – Milano
typ: Siena -10 AH
kurs: 3.58
buk: bet365
Niezwykle interesująco zapowiada się starcie czołowych zespołów Lega A w lidze włoskiej. Naprzeciw siebie staną Montepaschi Siena oraz Armani Milano. Stawiam na dominatorów, terminatorów jak mawiał Szpakowski, czyli na zespół który od kilku lat rządzi w lidze włoskiej. Chodzi oczywiście o Sienę która choć nie jest już tak mocnym zespołem po odejściu kilku zawodników to jednak nadal jest zespołem z czołówki tabeli i jest niezwykle trudnym przeciwnikiem we własne hali. I tu właśnie upatruje szansę dla gospodarzy choć nie tylko tu. Koszykarz Milan to mocny zespół kadrowo nawet mocniejszy niż Siena obecnie jednak na wyjazdach w lidze Armani gra słabo co pokazują statystyki. W tym sezonie przegrali zarówno z Bologną jak i z Avellino wysoko różnicą 22 pkt. Jest to zespół własnego parkietu oraz meczow Euroligi. W eurolidze jednak spisują się dużo lepiej i raczej przewiduję że dzis nie podejdą do meczu z Sieną na 100% ponieważ już w czwartek za 3 dni czeka ich ciężki mecz z Olympiakosem Pireus i raczej dziś będą oszczędzać siły. Siena natomiast gra w piątek czyli będzie miała 1 dzień więcej na wypoczynek oraz przeciwnik jest zdecydowanie z niższej półki bo Prokom. Także uważam że własna hala dobrze podziała na gospodarzy i Siena wygra. Choć odeszło kilku zawodników to jednak tacy zawodnicy jak Moss czy Rakocevic gwarantują najwyższy poziom.

⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Maastricht- Sparta Rotterdam
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W drugiej lidze holenderskiej o godzinie 20:00 dojdzie do meczu pomiędzy drużynami
Maastricht i Sparta Rotterdam. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa są gospodarze tego meczu. Po dziesięciu rozegranych meczach gospodarze są bezsprzecznie na pierwszym miejscu w tabeli nie notując do tego żadnej porażki i przy zaledwie dwóch remisach. Również ich bilans bramkowy 23:9 wygląda imponująco.
Sparta Rotterdam jeszcze niedawno temu występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obecnie w tabeli zajmują siódmą pozycję i tracą do lidera 8pkt. W rozgrywkach ponieśli dwie porażki, trzy remisy oraz zanotowali na swoim koncie pięc zwycięstw. W ostatniej kolejce polegli na wyjazdzie 0-3 z Eindhoven.
Moim zdaniem w tym meczu padnie co najmniej trzy bramki, choc nie zdziwię się jeśli będzie ich znacznie więcej. Druga liga holenderska charakteryzuje się tym, że pada w niej bardzzo wiele bramek. W niektórych kolejkach we wszystkich meczach pada co najmniej trzy bramki, a zdarzają się i wyniki hokejowe. Drużyny nie przykładają znacznej uwagi grze defensywnej lecz nastawiają się na grę ofensywną.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Getafe - Betis
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 10 kolejki Hiszpanskiej ektraklasy spotykaja sie Getafe i Betis. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 13 punktow i zajmuja 10 lokata kiedy ich rywale z Sevilli maja na koncie 3 punktow wiecej i zajmuja wysoka 6 pozycja. Stawka tego spotkanie bedzie komplet punktow gdyz w praepadku wygranej gospodarze to znajda sie w strefie Europejskich pucharach, zas jesli pilakrze Betis siegna po komplet punktow to zajma wysoka 4 pozycja. Widac wiec ze pilkarzom obie druzyn nie zabraknie dzis motywacji zeby wygrac i siegnac po waznych 3 punktow. Gospodarze tego spotkanie wygrali z Realem Madrid wiec napewno bedac wspierani przez wlasnych fanow, to pilkarze Getafe zrobia wszystko zeby pokonac kolejna druzyna z gornej czesci tabelii. Goscie sa niepokonani od 3 spotkan i zapewnie ich trener zmobilizuje swoich pilkarze zeby ta dobra seria przedluzyc o jedno spotkanie. Licze ze stawka tego spotkanie zmobilizuje pilkaze obie druzyn zeby zagrac dzis skutecznie i nie raz pokonac bramkarza rywale zeby wywalczyc dzis punktow. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Getafe i Betisem padnie wynik powyzej 3,5 gola.

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom