>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.10.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
anzelmo 213,5K

anzelmo

Użytkownik
Ekstraklasa » Jagiellonia - Cracovia 05 Oct 2013, 15:30
TYP -1 Jaga
kurs 2,941
PinnacleSports
Gram ten mecz na wielu płaszczyznach przede wszystkim: 1 plus -1 hendi oraz ze Jaga strzeli bramki w obu połowach. Jak dla mnie oba zespoły graja podobna piłkę troszkę nieobliczalna, którą fajnie sie ogląda- ofensywna starają sie grac technicznie, szybko i jutro powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy pojedynek.Oba te zespoły graja dość słabo w defensywie popełniają sporo prostych błędów. Jagę oceniam zdecydowanie wyżej pod względem czysto piłkarskim- bo gra pasów jest bardzo nieskuteczna. Najlepszym przykładem jest mecz ze Śląskiem, gdzie Krakowianie grali praktycznie cały mecz z przewaga 1 zawodnika a i tak Slask mógł i powinien strzelić przynajmniej 2 bramki . Sami dość długo sie męczyli strzelając 2 bramki w koncowce tego meczu.Jaga to przede-wszystkim Dani Quintana w ofensywie on robi grę -drybluje podaje i sam często strzela.Jak na razie 2 ładne bramki w lidze , myślę ze jest to bardzo ważne ogniwo zespołu. Taki mózg drużyny, prawdziwy dyrygent rozgrywający. Przez niego praktycznie przechodzi, każda akcja dobra lewa noga -jutro to powinien być jego dzień- bo jakoś nie widzę i nie wydaje mi sie żeby mógł go ktoś powstrzymać po stronie pasów.Jaga zawsze była drożyną własnego stadiony: teraz u siebie na budowie graja nieźle, choć wyniki sa przeciętne 3 ( 1 - 0 - 2 ) 10 : 6 - 3 pkt. Zdemolowali Ruch 6-0 - porażki z Legia i Pogonią czyli czołowymi drużynami naszej ligi po bardzo dobrych meczach 2-3.Świetny start ligi bardzo dobra gra na wyjazdach 7 ( 3 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 12 pkt.Liczę bardzo na Balaja, chłopak ma potencjał- Jaga u siebie będzie atakować dążyć do zwycięstwa za wszelka cenne.Dani jak na razie 3 gole wszystkie u siebie w tym 2 w meczu z Ruchem. Kurs warty pogrania jako singiel w zam raz.
⛔100
 
A 1

arcanum95

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: M.O&#39;Donnell - V.Calabrese
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Młody Vinny Calabrese posiadający ogromny talent zmierzy się dzis z przeciętniakiem będącym długo w tourze M.O&#39;Donnellem, z którym wcale nie trzeba grać rewelacyjnego snookera by odnieść zwycięstwo. Calabrese pokazał, że grać na najwyższym poziomie potrafi (chociażby wygranym spotkaniem z M.Selbym), myślę, że kurs jaki na niego wystawiono to ogromne value i nie wolno tego przepuścić. Calabrese z turnieju na turniej prezentuje coraz bardziej dojrzałego snookera i gra coraz skuteczniej, jednym słowem rozwija się, jego rywal na rozwój już praktycznie szans nie ma, gdyż nie ma on talentu, to co wyćwiczył jego, lecz prócz tego jest przeciętniakiem.
⛔100
 
makaveli23 442,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Iwata - Vegalta Sendai
Typ: Vegalta Senda wygra i powyzej 2.5 goli w meczu
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Iwata ma tylko matematyczne szanse na utrzymanie do konca ligi pozostalo im tylko 7 spotkan, niektore z naprawde silnymi druzynami z czego mysle ze sa w stanie uzbierac maksimum 10 a to i tak nie wystarczy. Tak wiec moim zdaniem juz sa pogodzeni ze spadkiem. Co innego Vegalta Sendai ktora ma jeszcze realna szanse na wskoczenie do pierwszej trojki, co da im mozliwosc gry w miedzynarodowych pucharach (AFC Champions League). W ostatnich 7 meczach beda grali 3 razy z druzynami ktore wyprzedzaja je minimalnie w tabeli tak wiec bedzie o co powalczyc ale trzeba takie mecze jak ten wygrywac. W ekipie gospodarzy wazna abstynencja Takuya Matsuura (-ofensywny pomocnik, 20 gier, 2 gole, 5 asyst w J-League, ktory jest ich najlepszym ofensywnym środkowym pomocnikiem i prawdopodobnie będzie go brakowało. U gosci sklad caly i zdrowy. Na poparcie typu ze padnie wiecej niz 2.5 gole warto posluzyc sie statystyka ktora wyraźnie mowi ze Jubilo Iwata to u siebie druzyna bardzo overowa. Czesto przegrywaja 1-2 lub 2-3 wiec sadze ze taki wynik mnie dzisiaj usatysfakcjonuje.
⛔100
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Władimir Kliczko - Alexander Povietkin
Typ: Kliczko by TKO/KO
Kurs: 1,78
Bukmacher: Marathonbet.
Analiza:
Kurs na tę walkę bardzo mocno zmienia się - od jakiegoś czasu kurs na mistrza rośnie, a pretendenta maleje. Na Marathonbecie stawiając na zwycięstwo Kliczki można było złapać kurs 1.40 (na te chwilę 1,363), a miesiąc temu wynosił jedynie 1,22 - nie mówiąc już o kursie z bet365 w postaci 1,071!!! To bardzo rzadka sytuacja w bukmacherce, aby kurs wyjściowy wynosił 1,071, a potem skoczył do 1,40 - a w międzyczasie nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego, co miałoby wskazywać, że Povietkin ma więcej szans, niż początkowo przypuszczano.
Ale konkrety. Sądzę, że zdecydowanie bliższe prawdzie są pierwotne kursy i Kliczko jest w tej walce murowanym faworytem. Można by znaleźć bez problemu kilkanaście bardzo mocnych argumentów przemawiających za tym, że ten kurs wejdzie. Postaram się wymienić najważniejsze z nich:
- Kliczko burzy mury swoimi ciosami, potrafi nokautować zarówno prawym prostym (firmówka), ale także lewym sierpowym
- Povietkin BARDZO słabo reaguje na ciosy, widać nie ma twardej psychiki w tym względzie - cofał się po otrzymaniu ciosów od Hucka czy Chagajewa. Szczególnie w drugiej walce widać było bardzo mocny kryzys, bowiem Povietkin praktycznie przestał boksować na 1,5 rundy. To bardzo kiepska przesłanka na walkę z Ukraińcem.
- Rosjanin jest dużo niższy i aby wygrać będzie musiał bardzo inteligentnie i przede wszystkim dynamicznie skracać dystans, jednocześnie unikając stopujących ciosów prostych, moim zdaniem Sasza nie ma skillsów, aby wykonać ten plan.
- Povietkin miewał problemy kondycyjne, a Władimir walczy w mega dobrym tempie jak na swoją wagę i gabaryty, poza tym przyjmowanie silnych ciosów prostych też nie sprzyja byciu fit przez 12 rund.
- Obrona Povietkina pozostawia naprawdę dużo do życzenia - Sasza przyjmował czyste ciosy z każdym dobrym zawodnikiem z jakim mierzył się na zawodowych ringach.
No dobra, to dajmy jakieś plusy Rosjaninowi, aby analiza sprawiała wrażenie obiektywnej. ;-)
- Walka jest w Rosji, organizatorem jest Rosjanin. Kliczko to nie frajer, który da się zrobić w konia, ale na pewno ściany nie będą mu sprzyjać.
- Kliczko ma słabą szczękę, choć dawno jej nikt nie naruszył, ale jak wiadomo - jak się trafi to prawdopodobnie Władimir będzie w opresji, a nie zdziwiłbym się, gdyby sędzia przerwał ciut za wcześnie...
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-3 liga Anglia
Spotkanie: Oldham-Leyton
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Witam Dzisiaj mam dla was tym z 3 ligi angielskiej drużyna na którą stawiam od początku sezonu jest to Leyton który zajmuje 1 miejsce w tabeli z bilansem 8 zwycięstw 1 remis 0 porażek!!! bramki 24-6 czyli i atak i obrona pięknie gra! natomiast Oldham zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 pkt ogólnie to maja 2 wygrane 1 remis i 6 porażek a nie wygrali z nimi od 2 spotkań wiec dzisiaj na pewno będą chcieli pokazać kto jest liderem! więc ja widzę tu jeden tym 2! i jest ładny kursik a jada wszystkich w tym sezonie a grali już z więc liderem i z 3 miejscem tez i nie przegrali! wiec z oldham na pewno wygrają ???? powodzenia
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: SNOOKER Euro Tour Event 5
Spotkanie: Wilson- Zhe
Typ: Wilson
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet 365
Gram Angola bo wg mnie to w przyszłości zawodnik top 10. Co prawda ma z chińczykiem h2h 2-2 i zawsze to były jednostronne wygrane któregoś z nich, ale jak to u mnie bywa do h2h nie przywiązuje zbytniej wagi. Ostatnio miałem go okazję oglądać na Eurosporcie w turnieju Shanghai Masters, kiedy gładko poskładał Binghama i Fu a takie nazwiska muszą robić wrażenie, potem przegrał z Holtem, ale ten akurat grał turniej życia. Do tego w poniedziałek czy wtorek w kwalifikacjach do International zmiótł ze stołu Copa 6-1, który mimo iż ostatnio nieco spuścił z tonu, to nadal może być uznawany za szeroko pojętą czołówkę. Ten Chińczyk Che Zhe z pewnością jest groźny, nie widziałem go w akcji, ale jego niektóre wyniki pokazują, że nie jest zwykłym chłopcem do bicia. Jednak forma ostatnich miesięcy nie powala. Owszem porażka
2-6 w kwalifikacjach do International z Allenem należy potraktować jako oczywistość, ale już &quot;wtopa&quot; pod koniec września z jakimś krajanem Bingtao (który dla mnie to gość z rodzaju &quot;ktokolwiek widział, ktokolwiek wie&quot;) zbyt dobrej opinii nie może wystawiać. Wiem, że to snooker i najwięcej będzie zależało do &quot;stanu głowy&quot; tym bardziej w takim krótkim meczu best of 7. Wierzę jednak, że forma i wyniki Anglika to nie przypadek i potraktuje ten turniej serio, tym bardziej, że chłopak ma ambicje i mozolne gromadzenie pkt (po zmianach regulaminowych jakie wprowadził Barry Hearn każdy turniej jest ważny) może go wywindować w rankingu.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Schalke - Augsburg
Typ: Schalke 0:1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
Kursy na gospodarzy idą w górę! Na zwycięstwo Schalke jeszcze wczoraj na Bwin było 1.72, dziś jest już 1.85. tymczasem gospodarze uskrzydlone po urwaniu punktów FC Basel na ich własnym stadionie stali się jednym z głównych kandydatów do wyjścia z grupy Ligi Mistrzów. Piszę o tym ponieważ jak spojrzymy na tabelę Bundesligi zdaje się, że troszkę zaniedbali. W tej chwili zajmują ledwo czternaste miejsce, nie jest to chyba szczyt marzeń da takiej drużyny jak Schalke. Z pewnością za rok w Champions League będą chcieli zagrać więc czas się wziąć do roboty tym bardziej, że konkurencja w górze tabeli jest olbrzymia. Uważam, że jeśli mają się przełamywać to przeciwnik z Augsburg będzie na to w sam raz. Goście dyspozycją w tym sezonie zaskakują, zajmując wysokie, dziewiąte miejsce. Jak długo będą w takiej dyspozycji ciężko wyczuć, ale pewne jest, że w tym roku już nie będą walczyć o utrzymanie bo już dwóch innych kandydatów do spadku widzę. Schalke z fenomenalnym Julianem Draxlerem, który dał zwycięstwo z FC Basel, ale – co jest fatalną wiadomością – bez Farfana, który wypadł z gry na ponad miesiąc powinno bez problemu dać radę dzisiejszemu rywalowi bo w środku za Farfana może zagrać tercetem Meyer – Draxler- Boateng także tragedii nie ma, w odwodzie zostaje jeszcze Clemens. W napadzie zagrają pewnie wychowanek Realu Madryt, Adam Szalai oraz Huntelaar także kadra prawie kompletna.
Stawiam na pewne, bez żadnych kalkulacji zwycięstwo gospodarzy po mam nadzieję bardzo ciekawym meczu. Powodzenia :)
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Typ: Suarez strzeli gola
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza: Myślę, że warto pograć przynajmniej po powyższym kursie. Suarez wrócił po zawieszeniu i pokazał się z bardzo dobrej strony jak zwykle. Argentyńczyk miał wiele problemów w czasie okienka transferowego, dlatego powrót na Anfield powinien potraktować bardzo poważnie. Kibice z pewnością będą go wspierać, a sam gracz ma coś do udowodnienia. Patrząc na rywala, bramka zdobyta przez tego zawodnika jest bardzo prawdopodobna oraz styl Liverpoolu napawa optymizmem. Gra będzie opierać się głównie na ofensywie, Crystal Palace nie ma za wielu atutów, żeby przeciwstawić na pełną metę. Suarez zagra standardowo na szpicy przy czym otrzyma na pewno wiele piłek. Nie ma co się bardziej rozpisywać bo każdy mniej więcej orientuje na jakim poziomie piłkarskim jest Suarez i jego wykończenie. Kursy też mocno spadły jednak twierdzę że można jeszcze pograć.
✅61
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
liga angielska p/n
M.City-e-Everton
remis
kurs-4
bukm-bwin
Obywatele podejmują drużynę z Liverpoolu Everton,który jeszcze nie przegrał w tym sezonie.Miedzy sobą w ostatnich 8 meczach tylko raz wygrało MC,a Everton odniósł 6 zwycięstw.Po blamażu w Lm Mc będzie się chciało zrechabilitowac,ale Everton im nie leży.W poprzednim sezonie mecz zakończył się remisem 1-1,a w Liverpoolu wygrali gospodarze 2-0.Mc bardzo nierówna forma w lidze.Po 4-1 z MU ,lanie o Av,pózniej nieudana LM...
.Absencje w obu zespołach
MC-Demichelis,Rodwell
Everton-Alcaraz,Pienaar,Barry
Obstawiam również gol/gol i plus2,5
Jak będzie zobaczymy,pozdrawiam
⛔100
 
H 60

howard

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Joue-Les-Tours
Spotkanie:
Lesley Kerkhove – Tamara Korpatsch
Typ: 2 wygra 1 seta
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj krótko i na temat, bo nie mam czasu na rozpisywanie się. Szanse wejścia mojego typu na Korpatsch oceniam na jakieś 30-35% dodatkowo postawiłem na wygraną Niemki po kursie 3,50, stawki dałem na pierwszy i drugi zakład takie same. Gramy typowe value chyba nie muszę zbytnio tłumaczyć, większość z was powinna wiedzieć o co w tym chodzi, reszta nie sobie z googluje temat jeśli nie wie.
Dlaczego ten mecz? Bo 18-letnia Niemka jest w gazie, z turnieju na turniej idzie jej coraz lepiej. Ostatni w Ratingen, w Niemczech doszła nawet do finału całej imprezy. Jej dzisiejsza rywalka 21-letnia Holenderka Kerkhove może jest wyżej w rankingu, ale na tym szczeblu to o niczym nie świadczy. Jeśli chodzi o jej grę, to jest to solidna zawodniczka, ale w tym roku bez jakieś większej sensacji maks półfinał w sierpniu, w Alphen reszta zawodów to odjazd w ćwierćfinałach albo nawet wcześniej.
Warto więc zaryzykować, dodatkowo radzę się pośpieszyć kursy spadają w szybkim tempie, co musi też o czymś świadczyć.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie: Regensburg-Burghausen
Typ: wygra Burgahusen lub padnie remis ( 2x)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz drużyn okupujących dolną część tabeli. Regensburg pozycja 16 z 12 pkt na kącie a Burghausen pozycja 20 z 5 pkt na kącie. Jeżeli chodzi o kadrę to gospodarze zagrają bez Kotzke ( pomocnik 2/1) i nie pewny występu jest Amachaibaou ważny napastnik dla tej drużyny (11/4). Goście zagrają bez Drum ( obrońca 10/0). Jak widać po obu stronach braki kadrowe nie są na tyle duże aby miały przesądzić o wygranej jednej z drużyn. Więc czemu stawiam na to że Burghausen zdobędzie jakiekolwiek punkty w tym meczu??? A to dla tego że może i gospodarze tego meczu mają na kącie więcej punktów to są one zdobywane w meczach z drużynami z doła tabeli, tak jak ostatni np. remis z Munster 0-0 drużyna z 17 pozycji czy zwycięstwo z Sabruccken 2-0 drużyna z 19 pozycji w tabeli. Jednak Ich dzisiejszy rywal, który zamyka tabelę zanotował ostatnio dość spory progres w swojej grze, wygrywając na wyjeździe 3-1 z Utrechting 11 drużyna tabeli i co najważniejsze remisując 2-2 z liderem tabeli !!! czyli Heidenheim a Ci jak dotąd tylko raz przegrali i raz zremisowali a tak to na kacie maja aż 8 zwycięstw. Czyli w ostatnich dwóch spotkaniach Burgahsuen dokonał rzeczy nie możliwej zapunktował z drużynami dużo wyżej notowanymi. Morale są mocno podbudowane i dzisiaj to na pewno zaprocentuje!!!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Levante - Real Madrid
Typ: Ronaldo 2 goals or more
Buk: Gamebookers
Kurs: 3,00
Dzisiaj gram typ który praktycznie nigdy mnie nie zawodzi, trzeba tylko wyczuć dobry moment a wierzę że taki moment jest dzisiaj. Real Madryt gra z Levante i jest to rywal który mocno zaszedł za skórę za czasów Mourinho, ponieważ Real zanotował z nim bardzo bolesną porażkę na początku rozgrywek która oddaliła go od mistrzostwa. Teraz strata do Barcelony i Atletico wynosi już pięć oczek i kolejna porażka na tym etapie rozgrywek była by katastrofą. Prawda jest taka że Barcelona miała sporo szczęścia w meczach z Sevillą i Valencią i musiało to także wpłynąć deprymująco na Real, z wiadomych względów, piłkarze liczyli że w końcu rywal się potknie jednak ten we wszystkich spotkaniach w tym sezonie wychodził obronną ręką. Dzisiaj jest czas dla Ronaldo aby po raz kolejny pokazać swoją klasę, w Realu Madryt zanotował już kilkanaście hat tricków i niezliczoną ilość dubletów, a dzisiaj będzie zmotywowany aby wskoczyć na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców pod nieobecność Messiego, do czego potrzeba mu hat tricka. Po nieudanym początku sezonu Ronaldo jest w znakomitej formie, hat trick w reprezentacji, hat trick z Galatasaray, dwie bramki z Kopenhagą, to musi robić wrażenie. Dzisiejszy rywal przegrał tylko raz, będzie bardzo ciężko jednak wierzę że Real podejdzie do tego meczu na maksa, nie na stojąco tak jak to bywało w wielu meczach wyjazdowych i Ronaldo będzie miał swoje kilka sytuacji co zapewni powodzenie typu.
⛔100
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallecano Madrid -Real Sociedad
Typ:2
Kurs: 2.54
Bukmacher: PinaccleSports
Analiza:
Dzisiaj na Campo de Futbol de Vallecas spotkaja się 2 drużyny które grają jak dotychczas wyraznie ponizej oczekiwan. Sociedad zaledwie 1 wygrana w 7 meczach przy 4 remisach, a Vallecano, mimo tego że było kandydatem do spadku, 5 kolejnych porazek. Vallecano moim zdaniem punkty gdzies po urywa ale strefy spadkowej już nie opuści. Sociedad formą nie imponuje również, ale oglądałem ich kilka meczy i mam wrażenie że coś zaczyna się zazębiać w tej druzynie. Piłkarsko San Sebastian jest o klase lepsza i liczę żę dzisiaj w kóncu to udowodnią. Po takim kursie to grzech nie spróbować ????
Polecam
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Leksands - Aik
Typ: Leksand
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dzisiaj zmierzą się 8 drużyna z ostatnią, Leksands które gra naprawdę dobrze, ostatnio nieznacznie przegrało z czołówką Luleą oraz Skellefteą prezentując się wybornie, teraz wreszcie przyszedł czas na mecz u siebie i z kim jak z kim ale z Aikiem które na wyjazdach spisuje się kiepsko po prostu trzeba wygrać. Ostatnie mecze naprawdę dobre w wykonaniu tej ekipy, widać progres, tak więc według mnie bardzo dobra sytuacja do tego aby odnieść zwycięstwo. Dobry ich mecz przeciwko Vaxjo i wygrana po dogrywce z optymizmem pozwala patrzeć na to spotkanie. Kurs naprawdę zachęcający, troszkę ryzykowny jak to w hokeju, ale ja dzisiaj się na niego skuszę, kto lubi delikatne ryzyko i fajny zysk zachęcam. Powodzenia
Jestem tutaj dla Was ????
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka Nożna, Bundesliga
05.10.2013 18:30
Bayer Leverkusen – Bayern Monachium
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 2.71
betfair
Ósma kolejka Bundesligi, w najciekawszym spotkaniu zagrają dwaj uczestnicy ligi mistrzów Bayer Leverkusen zagra u siebie z Bayernem Monachium. W lidze niemieckiej oba spisują się bardzo dobrze, Bayer 6 zwycięstw i jedna porażka wyjazdowa z Schalke, a Bayern 6 zwycięstw i remis w wyjazdowym meczu z Freiburgiem. Oczywiście wyniki wynikami ale siła Bayernu jest ogromna, nie zawsze udaje się go pokazać w pełni, ale jednak jest to obecnie najmocniejszy zespół klubowy na świecie. Koncentracja nie zawsze bywa na odpowiednim poziomie, z dużo słabszymi rywalami zdarza się szwankować skuteczność, jednak dziś mecz na szczycie, właśnie na takie spotkania ten zespół się koncentruje i wypada świetnie. Pokonali przecież w tym sezonie na wyjeździe Schalke 4:0, a ostatnio w lidze mistrzów pokazali różnice jaka dzieli ich od Manchesteru City, przez 80 minut dominowali i dopiero w samej końcówce nastąpiło rozluźnienie w ich szeregach przy prowadzeniu 3:0. Bayer natomiast gra poprawnie, potrafi od czasu do czasu postawić się Bayernowi, miało to miejsce choćby w zeszłym sezonie, jest to trzecia siła tej ligi, jednak przy grze Bayernu na 100% nie mają szans na równą grę. Pomimo tego że jest to spotkanie wyjazdowe nie widzę innej opcji niż pewna wygrana Bawarczyków, mają ogromny potencjał, szeroką kadrę, są zdecydowanym faworytem, w ich szeregach nie ma nowych ubytków, nadal Guardiola nie może skorzystać z: Badstubera, Martineza i Alcantary, goście natomiast zagrają bez Castro.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Hull- Aston Villa
Typ: x2
Kurs: 1,68
Bukmacher: expekt
Analiza:
Bilans Hull to 3-1-2 ( -1), u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrali, więc nadarza się okazja ???? . Gospodarze nie mieli aż tak wymagających przeciwników jak dzisiejsi goście, którzy o dziwo radzili sobie z lepszymi ekipami ( wygrane z M.C i Arsenalem).
3-0-3 ( 1 ) to są dokonania Aston Villi w tym sezonie. z dzisiejszym rywalem sąsiadują w tabeli więc jak zwyciężą czeka ich awans.
Uważam, że dzisiaj drużyna z Villa Park odniesie wreszcie zwycięstwo z drużyną porównywalnej klasy. Hull przerwie swoją dobrą passę na własnym terenie, a Aston Villa udowodni, że wygrane z faworytami nie są przypadkami.
Drużyna z Birmingham potrafi grać z graczami z Kingston Communications Stadium, ponieważ w 5 ostatnich meczach między sobą, wszystkie wygrali nie tracąc nawet bramki, choć to tylko h2h z wielu lat ???? . Liczę na powtórkę z historii bądź chociaż pierwszy remis w sezonie drużyny Aston Villi.
Warto próbować.
Pozdrawiam.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 282,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Bundesliga )
Spotkanie: Mainz 05 - Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 05.10.2013
Godz: 15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na ósmą kolejkę niemieckiej Bundesligi.
W meczu zmierza się Mainz 05 oraz Hoffenheim.
Mainz 05 w siedmiu swoich ligowych meczach zdobył dziewięć punktów po trzech wygranych oraz czterech porażkach co daje obecnie dwunaste miejsce w lidze, bilans bramek 10-15.
Hoffenheim zdobył dziewięć punktów w swoich siedmiu ligowych meczach po dwóch wygranych, trzech remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli, bilans bramek 18-18.
Gospodarze w tym sezonie u siebie zagrali cztery meczy i zdobyli sześć punktów po dwóch wygranych oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 6-7.
Goście na wyjazdach w tym sezonie rozegrali trzy mecze i przywieźli do siebie trzy punkty po jednej wygranej oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 8-9.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Mainz 05 w swoich czterech meczach u siebie miał same niezłe drużyny z czego z dwoma z nich wygrał a przegrał tylko z Schalke oraz Leverkusen czyli już naprawdę bardzo mocnymi drużynami a Hoffenheim na wyjazdach w ostatnich dwóch meczach zaliczyło porażki a do tego tracą sporo bramek na wyjazdach na trzy mecze stracili ich dziewięć, tak jak już wspomniałem Mainz 05 poradzi sobie u siebie z Hoffenheim.
⛔100
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Piłka Nożna, Premier League
05.10.2013 18:30
Sunderland - Manchester United
Typ: Manchester (-1)
Kurs: 2.60
bet at home
Analiza:
Manchester jest podrażniony ostatnimi niepowodzeniami i w końcu musi powetować sobie słabsze wyniki. Z kim, jeśli nie z czerwoną latarnia ligi? I to z czerwoną latarnią, którą nadal prowadzi tymczasowy menadżer? Czerwone Diabły po prostu muszą wygrać. Za podopiecznymi Moyesa stoją również statystyki. Goście wygrali 5 z ostatnich 5 spotkań z Czarnymi Kotami. W dzisiejszy wieczór powinni podtrzymać dobrą passę i wygrać co najmniej dwoma bramkami. Ostatnie co można powiedzieć o obronie Sunderlandu to to, że tworzy monolit. Indywidualności w Manchesterze takie jak van Persie, Nani czy Fellaini powinni poradzić sobie z defensywnymi zasiekami Czarnych Kotów. Dla mnie handi na Manchester to pewniak.
⛔100
 
stanley-63 969,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Pogoń Szczecin : Górnik Zabrze
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.60
Buk - Betsson

.. no to dziś znowu poszukam czerwieni i sądzę że możemy ją oczekiwać w spotkaniu na szczycie w naszej T-Mobile Ekstraklasie pomiędzy Pogonią a Górnikiem . Gospodarze na miejscu 3 natomiast goście miejsce 2 i można powiedzieć idą łeb w łeb bo bilans mają równy 5-4-1 czyli po 19 pkt Górnik ma tylko lepszy stosunek bramkowy bo 18:12 natomiast u Pogoni 14:11 ale to tylko takie małe przedstawienie sytuacji obu ekip , a dlaczego czerwona kartka ? otóż patrzę na to spotkanie pod względem kartek i tak w Pogoni jest tego co niemiara popatrzmy 25 zółtych i jedna czerwona co może nam wiele podpowiedzieć , u Górnika może to nie wygląda aż tak dobrze ale 15 żółtych zarobili , a teraz coś na temat sędziego którym w tym spotkaniu jest pan Bartosz Frankowski z Torunia , pan Bartek może nie jest w pokazywaniu czerwieni dobry bo w tym sezonie jeszcze takiej kartki nie pokazał ale za to gdy prześledziłem jego sędziowanie meczów z udziałem przede wszystkim Pogoni to można sądzić że za bardzo gra Portowców mu się nie podoba : w tym sezonie sędziował jedno spotkanie Pogoni z Lechią i pokazał 10 żółtych kartek po 5 dla obu drużyn ale przeciwko Pogoni podyktował jeden rzut karny , w poprzednim sezonie 1 spotkanie z udziałem Pogoni i 5 żółtych kartek , 2011/12 1 mecz i 6 żółtek a 2010/11 3 mecze i 19 żółtych i 1 czerwona ...... i w/g mnie dziś pod względem żółtek też może być sporo a gdy zajrzałem do H2H to czerwień już padała gdy spotykały się te drużyny a daleko nie trzeba zaglądać bo w poprzednim sezonie na boisku w Zabrzu w 77 min meczu Kwiek otrzymuje bezpośrednio czerwoną kartkę oprócz tego spotkania to jeszcze parę czerwieni było tak więc sumując : mecz na szczycie , spora ilość żółtych u gospodarzy no i trochę mniej u gości ..... wychodzi mi że po raz pierwszy w tym sezonie pan Bartek pokaże czerwoną kartkę !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożba Championships Anglia
Zdarzeni : Bournemouth - Millwall
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,07
Buk: Bet365
Analiza :
Po dość długiej analizie zdarzeń na sobote wybrałem moim zdaniem, mecz który powinien z matematycznego punktu widzenia wejść. I tak po kursie 2,07 wybrałem typ powyżej 2,5 gola na mecz w Championschips pomiędzy Bournmouthem a Millwalem.
Millwal po po rażce na wyjeździe 4-0 przegrał już trzeci raz tak wysoko na wyjeździe w tym sezonie. Wcześniej z Ipswitch, i Brentford po 3-0.
Bournemouth ma za sobą 2 porażki pod rząd. Dzisiaj jest ku temu okazja aby wygrać z Millwal. Dlatego dzisiaj typuje otwarty mecz w którym ilośc goli przekroczy więcej niż 2 .
Dodam jeszcze że że Millwall co drugi mecz na wyjeździe albo wygrywa albo przegrywa, więc na remis matematycznie lepiej nie grać. Ale to tylko matma.
Good Luck
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom