>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.08.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis WTA Toronto
Spotkanie. Zakapolova K. - Safarova L.
Typ. Zakapolova K wygra.
Kurs. 1.66
Bukmacher. PinnacleSports
Klarę pamiętam z Palermo z półfinału z Sarą, Bastad i połfinału z Sereną, jej gra jest dobra, można by rzec mądrze przemyślany tenis bez głupich i niewymuszonych błedów. Jak zagra tak jak w Palermo to widzę ją rundę dalej. Pomimo, ze znają się dość dobrze prywatnie jak i zawodowo 10wspólnych spotkań nie szukam value po stronie przeciwniczki przy tym jak zaprezntowala się w ostatnich spotkaniach.
✅ 66
 
T 26

tomek10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Ernests Gulbis - Feliciano Lopez
Typ: Gulbis
Kurs: 1.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W tym meczu według mnie wszystko przemawia na korzyść Gulbisa. Pomijając ostatnie potknięcie w turnieju w Hamburgu z Janem Hajkiem, Łotysz zrobił w ostatnim czasie duży postęp i jego gra wygląda dobrze. Hard jest ulubioną nawierzchnią Gulbisa i w przeciwieństwie do Lopeza, uzyskiwał w ostatnim czasie świetne wyniki na twardych kortach. H2H na korzyść Gulbisa w stosunku 3-1, w marcu bieżącego roku, w Indian Wells, Lopez ograny gładko 6-3 6-2.
✅ 54
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Holandia
Spotkanie: Jong FC Twente - FC Oss
Typ: 1 (-1 EH)
Kurs: 3,6
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
No to tak... pierwsze kolejka ligi.
Pierwsza drużyna Twente gra w Eredivise. w tamtym sezonie znaleźli się na wysokiej 6 pozycji i tak na prawdę malutko brakowało do 4 pozycji. 6 drużyn z Eredivisie wyprzedziło resztę o 19 punktów i więcej.
Czemu o tym wspominam skoro gra ich druga drużyna?
A no dlatego, że dziś rezerwy będą zasilone kilkoma zawodnikami z pierwszego składu.
Są to:
Tim Breukers (13 występów), Nicky Kuiper (wypożyczony z Panathinaikosu), Niels Roseler (wypożyczony z Venlo), Pelupessy (3 wystepy, Holscher (16 występów), Zschusschen (6 występów), Cas Peters (podstawowy gracz z GA Eagles - wypożyczony).
Co prawda nie są to kluczowi zawodnicy, ale niektórzy z nich często grali w pierwszym składzie w swoich drużynach.
Na drużynę z drugiej ligi, która zajęła w poprzednim sezonie 10 miejsce na 16 drużyn(oficjalnie na 18) tacy zawodnicy powinni starczyć.
Więcej rozpisywać się nie ma co, nawet nie ma na jaki temat, bo trudno znaleźć ostatnie mecze 2 drużyny Twente.
✅ 260
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Tomic - F. Mayer
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bah
godz: 18:00
Analiza:
przed nami spotkanie pierwszej rundy dość dobrze obsadzonego turnieju na twardej nawierzchni w Montrealu pomiędzy nierozstawionymi Australijczykiem Barnardem Tomiciem, a Niemcem Florianem Mayerem. Bernard obecnie w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 40. pozycji dorobkiem 950 punktów, natomiast Florian zajmuje w tym rankingu 47. miejsce dzięki zgromadzonym 905 punktom. Tomić od czasu Wimbledonu przeżywa zwyżkę formy, widać że wraz z jego serwisem wróciła pewność siebie przez co bardzo trudno go przełamać. Dodatkowo na jego korzyść będzie działać miejsce rozegrania czyli Kanada gdzie kibice będą na pewno za nim. Mayer natomiast to przeciętny tenisista, wygrywa ze słabeuszami, aczkolwiek zdarzają mu się wpadki a dostaje baty od utytułowanych graczy. Dlatego uważam że Tomic powinien wygrać w dwóch setach.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Jagiellonia
Typ: BTS? Tak
Kurs: 1,85
Buk: Expekt
Analiza:
Dzisiaj na PGE Arenie miejscowa Lechia podejmuje gości z Białegostoku- Jagiellonie. Lechia w tabeli zajmuje 10 miejsce po dwóch kolejkach mając na koncie 2 punkty po dwóch remisach, kolejno u siebie 2-2 z Podbeskidziem i na wyjeździe 1-1 z Ruchem. W drużynie gospodarzy gra bardzo ciekawy zawodnik- Matsui, który przy odrobinie szczęścia może namieszać w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. Już w pierwszym meczu zaaplikował dwie bramki. Drużyna gości bardzo efektownie rozpoczęła sezon zwyciężając w Bydgoszczy z miejscowym Zawiszą 1-0 a następnie pokonując również na wyjeździe naszego reprezentanta w Lidze Europejskiej Śląsk Wrocław 3-2. Dzisiaj nastawiają się na kolejne zwycięstwo. Czytając ostatnio wywiady z zawodnikami Jagielloni trafiłem na wypowiedź jednego z zawodników, który stwierdził, że Jagiellonia ma &quot;ciśnienie&quot; wygrać w pierwszych 4. kolejkach. Czy im się to uda? To się okaże. Ja chciałbym zauważyć, że w dotychczasowych meczach w lidze ( których notabene było trochę mało ???? ) obie drużyny strzelały przynajmniej po jednej bramce i dzisiaj liczę na powtórkę z historii- czyli przynajmniej po jednej bramce dla Lechii i Jagielloni. Powodzenia.
⛔ 100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Jagiellonia
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie cierpię polskiej ligi, a tym bardziej typować w niej spotkania, bo trzeba mieć po prostu szczęście. Wielu z Was typuje wygrana gospodarzy/gości, czy też remis. Ja typuję over bramkowy, który dla mnie jest najbardziej prawdopodobnym typem na dzisiejszy mecz(poza BTS&#39;em). Lechia i Jagiellonia - dwie drużyny z koszmarną defensywą(np. Lechia - Podbeskidzie oraz Śląsk - Jagiellonia i wszystko jasne), ale poprawiła się jakość w ofensywie, szczególnie u Białostoczan, choć i biało-zieloni nie mają prawa narzekać na brak skuteczności. Myślę, że dziś będziemy świadkami sporej ilości sytuacji podbramkowych i błędów w grze obronnej z obu stron. Całkiem prawdopodobne, że zostaną wykorzystane. Statystycznie na PGE Arenie over bramkowy jest nierzadkim zjawiskiem.
Po takim kursie myślę, że warto spróbować.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Lechia Gdańsk : Jagiellonia Białystok
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.45
Buk - Betsson
Analiza :
..... nie będę tym razem typował kto wygra ? ile goli ? a skupie się na kartkach . Pomimo że za nami dopiero trzy kolejki w Ekstraklasie to spotkanie właśnie kończy tą kolejkę to już na naszych boiskach kartka koloru
była pokazywana około mnóstwo razy natomiast
czerwonego koloru została pokazana 5 razy i nie ukrywam że dziś po cichu na czerwień liczę . Mecz dzisiejszy poprowadzi pan Marcin Borski z Warszawy i gdy zajrzałem do jego &quot;zdobyczy&quot; w postaci kartek czy rzutów karnych to powiem że lubi to pokazywać , pan Marcin sędziował już w tym sezonie dwa spotkania i tak w 1 kolejce Korona : Śląsk pokazał 3
kartoniki , w 2 kolejce Piast : Zagłębie L już się poprawił i pokazał 5
tak więc czas na pierwszą czerwoną ( a to takie moje przemyślenie ) , w poprzednim sezonie pan Borski sędziował razem 26 meczów; 109
(59 dla gospodarzy + 50 dla gości) ; 8
(4 dla gospodarzy + 4 dla gości ) ; oraz podyktował 8 rzutów karnych (5 dla gospodarzy + 3 dla gości ) tak więc jak widzimy całkiem ładny bilans , teraz przedstawię statystykę pana Borskiego kiedy sędziował mecze z udziałem tych dwóch dzisiejszych drużyn czyli Lechii i Jagi . Drużynie Lechii sędziował w dwóch ich spotkaniach i pokazał 5
kartek , natomiast mecze z udziałem Jagi 6 spotkań i tu dopiero jest dorobek popatrzmy ; 1 rzut karny , 24
kartoniki i aż 4
kartoniki , a teraz na koniec kiedy obie drużyny stawały naprzeciw siebie to sięgnę od 2009 roku zostały pokazane 3
kartoniki i co ................... może dziś
po raz czwarty ? może pan Marcin się postara . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: Poli Timisoara - Gaz Metan
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na dziś wybrał spotkanie rumuńskiej Ligi I pomiędzy Timisoarą, a Gaz Metanem. Będzie to trzecia kolejka, w pierwszej drużyna z Timisoary pokonała u siebie Dinamo Bukareszt 2:0, a w następnej zremisowała z Cluj na wyjeździe 2:2. Natomiast Gaz Metan przegrał w pierwszej kolejce na wyjeździe z Novodari 1:0, a w drugim meczu przegrali u siebie z Botosani 1:2. Dotychczas obie drużyny nie rozegrały ani jednego meczu o punkty ze sobą. Drużyna z Timisoary w ostatnich 10 meczach na własnym boisku odniosło 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 1 porażkę. Zespół Gaz Metanu w ostatnich 10 spotkaniach wygrał trzykrotnie, 3 razy zremisował i poniósł 4 porażki. Bardzo słaby początek gości oraz dobry start gospodarzy przemawia za zwycięstwem gospodarzy.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Jagiellonia
Typ: x2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego popołudnia odbędzie się mecz jedynej wg mnie słusznej ligi - polskiej ekstraklasy! Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz, gdyż oba zespoły dosyć dobrze zaprezentowały się w pierwszych dwóch kolejkach. Gospodarze dzisiejszego starcia zremisowali bramkowo dwa mecze, jeden u siebie 2:2 z Podbeskidziem Bielsko Biała, a drugi na wyjeździe z Ruchem Chorzów, 1:1. Goście z kolei grają jak z nut. Jako, że nie mają stadionu, pierwsze dwie oraz dzisiaj trzecią kolejkę rozgrywają na wyjeździe. W pierwszej kolejce strzelili Zawiszy gola, który dał im trzy punkty, a we Wrocławiu ze stołecznym Śląskiem strzelili aż 3 bramki, wygrywając 3:2, mimo, że prowadzili już 3:0! W bardzo dobrej formie wydaje się być Balaj, który póki co pokonuje bramkarzy w każdym pojedynku. Gospodarze to przedewszystkim świetnie grający Deleu, jednak nie wydaję mi się, aby to gospodarze dzisiaj tryumfowali. x2 jak w masło strzelił
⛔ 100 / powtórzenie
 
anzelmo 246,8K

anzelmo

Użytkownik
Canada » ATP Montreal » Kohlschreiber P. - Paire B. 05 Aug 2013, 21:00
typ Kohlschreiber P. 1 SET
kurs 1,8
MarathonBet
Wczoraj wieczorem udało mi sie pograć win Niemca po kursie 1,77 teraz kursy dość mocno lecą- myślę ze warto parę zloty zainwestować w to spotkanie.Dla mnie faworytem jest Kolba, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem podtrawi grac na wszystkich nawierzchniach, ale hard to chyba jego ulubiona, może pokazać pełnię swoich możliwości.Dobry serwis, mocny jednoręczny backhand lubi i podtrawi atakować... obaj sa dość chimeryczni nieobliczalni- nie równi podtrawią grac kapitalnie by za chwile psuć niesamowite piłki.Paire to raczej maczka- bilans spotkań to 2-1 dla Kolby. Liczę na to ze Niemiec dobrze wejdzie w mecz- pewnie mocno serwując grając bardzo ofensywnie agresywnie złamie Paire i wygra to spotkanie.Biorąc rewanż za porażkę z Indian Wells
⛔ 100 // bukmacher
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada)
Spotkanie: Gulbis E. (Lat) - Lopez F. (Esp)
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.20
Buk: Bet 365
Analiza:
Na dziś przygotowałem spotkaniu rozgrywane w Montrealu. Gulbis zagra ze swoim znanym kolegą Lopezem.
Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Gulbis. To bez dwóch zdań. Gra bardzo dobrze jak i lubi grać na nawierzchni twardej co jest jego dodatkowym atutem. Ernest dawno nie grał już na tej nawierzchni tak samo jak Lopez. Patrząc po statystykach to Gulbis dysponuje na dzień dzisiejszy lepszą formą. Bilans Gulbisa po ostatnich 10 spotkaniach na nawierzchni twardej to 9 zwycięstw i 1 porażka z Nadalem.
Obaj Panów dzieli zaledwie 8 pozycji w rankingu ATP. Gulbis jest 38 a Lopez 30. Jak każdy wie miejsca w rankingu nie grają. Ja jestem za Gulbisem i tego się trzymam. Lopez na tą chwile nie prezentuje nic ciekawego.Jego bilans po 10 spotkaniach to 6 zwycięstw i 4 porazki. Nie jest to dobry wynik. Bilans w pojedynkach H2H jest remisowy raz wygrał Ernest i raz Lopez. Obaj panowie świeżo grali na nawierzchni ziemnej. Gulbis słynie z jednoręcznego back handu i można powiedzieć że to jest jego siła. Kiedy uderzy ciężko skojarzyć w którą stronę poleci piłka. Typ wart uwagi. Kurs też w miarę przyzwoity.
✅ 120
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada)
Spotkanie: Marinko Matosevic - Benjamin Becker
Typ: Marinko Matosevic
Kurs: 1.60
Buk: Unibet
Pierwsza runda tysięcznika w Kanadzie. Pod lupę biorę mecz Matosevica z Beckerem. Australijczyk jest w dobrej formie, na ostatnie 6 spotkań wygrał 5, z czego te przegrane z Tursunovem po prostu chciał i musiał przegrać, symulując niby kontuzję w decydującym momencie meczu, kilka godzin później był już w Montrealu i niczym &quot;nowo narodzony&quot; ograł De Voesta w dwóch setach. Gdyby wygrał z Tursunovem, grałby z Isnerem w półfinale i na 99,99% przegrałby, ale kosztem tego półfinału nie mógłby grać w zdecydowanie bardziej prestiżowym Mastersie w Montrealu, bo by po prostu na swój mecz nie zdążył. Dlaczego to piszę? A no dlatego, że ludzie boją się ruszać ten mecz, bo niby Marinko jest kontuzjowany. A to nie jest prawdą. Wróćmy. Matosević ograł Blake, Davydenko, Raonica, a tutaj w kwalach De Voesta i Socka. Jego rywal, Becker to 32 letni Niemiec, który już osiągnął swój cel - awansował do głównej drabinki. W formie to on jednak nie jest, ostatnio tułał się po Challengerach i odpadał w 2 rundach z anonimowymi zawodnikami. Tutaj w kwalach wymęczył dwa zwycięstwa z Chen&#39;em i Mannarino. Nie robią te zwycięstwa na mnie żadnego wrażenia. Becker robi bardzo dużo niewymuszonych błędów. Serwis ma mocny lecz nieregularnie trafia pierwszym, nie będzie problemu z przełamaniem go. Moim zdaniem Matosevic to pewniak czystej wody.
✅ 60
 
C 0

crissron

Użytkownik
Piłka Nożna
Slavia Praga-Sigma Olomouc
1
Kurs:1,9
Buk:bet365
Analiza
Dzisiaj tutaj pierwszy raz sie pojawiam i od razu Polecam zagrac na Gospodarzy tego spotkania uwazam ze powinni dzisiaj wygrac z Sigma.Ich statystyki w meczach domowych sa bardzo dobre poniewaz wiekszosc meczy wygrywaja lub remisuja przemawia tez fakt ze ostatni mecz u siebie przegrali w styczniu wiec sporo czasu minelo od porazki.Natomiast Sigma widac ze jest w glebokim dolku ostatnio porazka na wyjezdzie 4:0 z Dukla i u siebie z Libercem.Slavia tez nie weszla dobrze w sezon zaczeli od remisu z Ostava i porazka 2:1 z Licercem.Wydaje mi sie ze dzis sie jednak przelamia i wygraja. Polecam Typ
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, szwecja
Spotkanie: Djurgarden-Helsingborg
Typ: X/2
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza
: Dziś o godzinie 19:05 odbędzie się 18 kolejka szwedzkiej ekstraklasy piłkarskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy Djurgarden, które aktualnie zajmuje 12 pozycje w tabeli, oraz Helsingborg który jest liderem Szwedzkiej Allsvenskan. Faworytem w tym spotkaniu bezsprzecznie jest zespół gości który w tym sezonie spotkania wyjazdowego jeszcze nie przegrał notując 5 zwycięstw, oraz 3 remisy. Gospodarze dzisiejszego spotkania jak na razie u siebie 4 krotnie wygrywali raz zremisowali i 3 razy schodzili z boiska jako pokonani, goście na pewno tutaj jednak łatwego zadanie nie będą mieli poniewaz gospodarze, gospodarze w ostatnich 5 kolejkach przed własną publicznoscia przegrali zaledwie jeden mecz. Ja stawiam na bardzo wyrownane spotkanie, i daje typ X/2 uważam przy tym że do połowy bedzie bezbramkowy wynik a w 2 połowie goście przechylą szale zwycięstwa na własną korzyść.
⛔ 100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Vestsjaelland - Aalborg
Typ: 2
Kurs: 2.04
Buk: Unibet
Rzadko kiedy zdarza mi się stawiać na drużynę przyjezdną, jednak w tym spotkaniu zrobię wyjątek. Tegoroczny beniaminek Vestsjaelland podejmuje u siebie doświadczoną drużynę Alborga. Zdecydownym faworytem są goście, którzy mają chęci na mistrzostwo ligowe. Sezon zaczęli bardzo dobrze od dwóch wygranych 2:1 w meczu u siebie i na wyjeździe. Natomiast Vestsjaelland zanotowali remis 1:1 na ywjeździe i porażkę 2:0 u siebie. Myślę, że w meczu tym będzie bardzo widoczna różnica klas między tymi zespołami. Alborg dobrze rozpoczął sezon i napewno zamierza to kontynuować, tak jak to miało miejsce w zeszłym sezonie w meczach wyjazdowych. Gospodarze spotkania będą chcieli urywac punkty każdemu zespołowi, jednka myślę, że jeszcze nie nadszedł na to czas. Wydaje mi się, że będą notować kolejne porażki zanim ograją się w najwyższej klasie rozgrywkowej ligi Duńskiej. Alborg jest zbyt mocną i doświadczoną drrużyną jak na na beniaminka Vestsjaelland. Można postwić nawet HC na Alborg, jednak po co ryzykować, skoro można pewnie podwoić zainwestowane pieniądze. Stawiam 0;2 dla Alborga
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia Eerste Divisie
Spotkanie: Jong Ajax - Telestar
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: PinnacleSports

analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki Nowego sezonu Holenderskiej Eerst Divisie w którym to zmierzą się młoda drużyna Ajaxu Amsterdam z Telestarem. Jong Ajax posiada w swoich szeregach wielu młody i zapewne doświadczonych zawodników lecz zastanawiam się na ile ci chłopcy są zgrani ze sobą występując pierwszy raz w II lidze gdzie przecież nie słabe drużyny. Goście natomiast w ostatnim czasie to typowy średniak Holenderskiej II ligi który co sezon kończy rozgrywki w dolnej części tabeli. Patrząc na ten mecz zastanawiam się skąd taki wysoki kurs na zwycięstwo gości którzy jak już wspomniałem z reguły plasują się w dolnej części tabeli to jednak w moim przekonaniu są oni bardziej ograni na drugoligowych boiskach niż debiutujący zespół młodego Ajaxu. Osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo przyjezdnych którzy może nie są silniejsi kadrowo lecz na pewno bardziej ograni – zgrani a kurs jak najbardziej warty ryzyka. ⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Martin Klizan - Thomaz Bellucci
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mnie zainteresował kurs na dzisiejszy mecz Słowaka Klizana z Brazylijczykiem Beluccim. Klizan to dość młody, 24-letni tenisista, specjalizujący się w grze na hardzie. Dotąd wygrał tylko jeden turniej z cyklu ATP, w zeszłym roku w Petersburgu (też na hardzie) pokonując w finale Fabio Fogniniego. Ostatnio prezentuje się nieźle, w Umag doszedł do ćwierćfinału gdzie przegrał właśnie z Fogninim. Jest wysoki, dysponuje dobrym serwisem i mocnym forehandem.
Natomiast Bellucci to specjalista od gry na mączce. Na ceglanej nawierzchni czuje się najlepiej, i tam osiągał wszelkie swoje sukcesy. Na hardzie radzi sobie znacznie gorzej. Ostatnio przegrywa wszystko co się da. W Kitzbuhel pierwsza runda, w Gstaad pierwsza runda (i to z niezbyt mocnymi przeciwnikami), w Hamburgu pierwsza runda... Dużo mówi też rank, Klizan jest dwa lata młodszy, a już 74 miejsca wyżej. Dokładając nawierzchnię i formę Brazylijczyka, moim zdaniem dobry typ.
✅ 62
 
M 0

martinkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Capital One Cup
Spotkanie: Preston - Blackpool 20:45
Typ: BTS
Kurs:1.72
Bukmacher:Bet365
Analiza:

To moj pierwszy post tutaj...Mieszkam w Manchesterze dzisiaj padalo przez caly dzien wiec zapowiada sie grad goli sliska murawa sprawia ze pilka zachowuje sie w nieprzewidywalny sposob... Blackpool znakomicie zaczal sezon zwyciestwem 1:3 zespol jest prowadzony przez Paula Ince bylego pilkarza Man U w zespole wystepuje jego syn Tom ktory jest znakomitym napastnikiem I bardzo czesto strzela bramki... Sa to derby region Lancashire wiec spotkanie bedzie bardzo zaciete I obfite w gole I kartki wiec bedzie sporo sytuacji do strzelenia goli ???? pozdrawiam I powodzenia
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Poole Pirates - Eastbourne Eagles (Hancock - Michelsen)
Typ: G. Hancock (-4 pkt)
Kurs: 2,00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W meczu Elite League Poole Pirates zmierzy się z Eastbourne Eagles. Po kilku latach przerwy do rozgrywek powrócił Greg Hancock, który stracił angaż w Polsce. Amerykanin ma zastąpić kapitana zespołu Chrisa Holdera. Greg wystawiony jest pod &quot;trójką&quot;, więc będzie miał stosunkowo łatwe biegi i do tego być może start w biegu nominowanym. Hancock świetnie radzi sobie na technicznych torach brytyjskich, o czym świadczy tegoroczny występ w Cardiff czy King&#39;s Lynn. W parze pojedzie z Grajczonek, z którym nie powinien tracić punktów. Mikkel Michelsen jest dość przeciętnym zawodnikiem, o czym świadczy dopiero 5 średnia w zespole. Do tego w parze będzie jeździł z liderem Orłów Pedersenem, więc o punkty będzie mu ciężko. Prawdopodobnie wystąpi jako z/z za kontuzjowanego Drymla, więc obaj zawodnicy mogą mieć po 5 startów. Sądzę, że Jankes będzie chciał pokazać swoje umiejętności w debiucie w barwach Piratów. Jeśli nie będzie defektów czy wykluczeń, to jest w stanie pokryć tę linię.
⛔ 100
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria - Challenge League
Spotkanie:Wohlen - Lugano
Typ:2
Kurs:2.50
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 19:45 spotkają się Wohlen - Lugano .Gospdarze mają bilans w lidze 0-1-1 bramki 1-2 .Goście z kolei przewodzą w tabeli z bilansem 2-1-0 bramki 7-4.Historia między nimi zdecydowanie przemawia za gośćmi.Obecna forma też wypada korzystnie dla Lugano.Wohlen zagra bez Tahiraja, czyli podstawowego bramkarza w tym sezonie i niewiele znaczącego napastnika Agro. W ekipie Lugano zabraknie Skorica, Aegertera i Guarino. Jedynie ten drugi gra więcej niż ogony, ale po pierwsze zabrakło go już tydzień temu, a po drugie w meczu z Biel-Bienne do gry wrócił Antoine Rey, co jest niewątpliwie dużo większą korzyścią. Ponadto dziś po absencji za czerwoną kartkę do obrony wraca Orlando Urbano.Wobec takiej sytuacji zdecydowanym faworytem jest zespół Lugano.Goście do boju ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom