>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.08.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Valerenga - Manchester United
Typ: poniżej 3.5 bramki
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bwin
Kolejny mecz kontrolny Diabłów, tym razem w Norwegii. Ferguson powołał możliwie najsilniejszy skład. W Manchesterze zostają tylko leczący urazy Jonny Evans oraz Chris Smalling, a także przebywający na Igrzyskach Ryan Giggs, Tom Cleverley i Rafael.
A oto kadra powołanych na ten mecz:
De Gea, Lindegaard; Evra, Ferdinand, Jones, M Keane, Vidic; Anderson, Carrick, Nani, Powell, Lingard, Scholes, Valencia, Young; Berbatov, Hernandez, Kagawa, Macheda, Rooney, Welbeck.
Od razu rzucają się w oczy takie nazwiska jak Vidic, Serb wraca do gry! To więcej dla United jak transfer za 50mln ???? Nani, Rooney też będą do dyspozycji. A teraz kilka ciekawostek. Powell strzelił bramkę w meczu rezerw z Scunthorpe, było to jego pierwsze trafienie od momentu przyjścia na Old Traffold.
Ferguson wyjawił,że defensywa United będzie składać z Evry, Vidica, Rio i Jonesa. Oczywiście także będzie Rafael ale zapewne dostanie trochę wolnego po IO. Moim zdaniem wniosek po tym jest prosty będzie dziś mega mocna defensywa, biorąc pod uwagę,że w składzie jest także De Gea i Lindgaard, który ostatnio przedłużył kontrakt to nie wróżę aby gospodarze coś strzelili. United dotychczas nie rozpieszczali kibiców gradem bramek w meczach towarzyskich, moim skromnym zdaniem Szkot zacznie w nowym sezonie stawiać przede wszystkim na &quot;zero z tylu&quot; a gra nie będzie United efektowna a efektywna ;)
Najważniejsze! United poprowadzi dziś Mike Phelan bo Ferguson został &quot;załatwiać sprawy biznesowe&quot; co ciekawe, dziś przeczytałem,że nastąpił zwrot w sprawie transferu Lucasa, sam zawodnik i jego rodzina powiedział,że bierze pod uwagę jedynie przejście do United. Rzekomo transfer ma być zamknięty w następnym tygodniu. Moim zdaniem nie będzie dziś spiny i nie będzie wielu bramek. Dodatkowo powiem tyle,że próg 3.5 bramki został pokryty w ostatnich 10 meczach United jedynie 3 razy a pozostałe 7 razy to wyniki poniżej 2.5 gola. Linia 3.5 bramki wydaje mi się bardzo bezpieczna.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis IO
Huber L. / Raymond L.-Kirilenko M. / Petrova N. 05.08.2012 15:00
2
2,20
bet365
Analiza :
Szczerze mówiąc byłem bardzo zaskoczony tym kursem , oczywiście pozytywnie bo jest więcej do wygrania. Moim zdaniem to jest dzisiejszy pewniak. O Kirilenko napisałem juz bardzo wiele wystarczy zajrzeć na ostatnie analizy. Szkoda że nie zdobyła medalu indywidualnie bo na niego zasługiwała , ale dziś stanie przed ogromną szansą. Para Huber i Raymond grają nieźle ale przegrały z Hradecka L./Hlavackova A. (0-2). Petrova i Kirilenko wygrałyby z każdym oprócz sióstr Williams . Walczyły do końca bo przegrały 7-5 6-4 , wiec na pewno nie zostały zmiażdżone. Kirilenko i Petrowa grają już bardzo długo razem wiele wygrałem stawiają na nie , mam nadzieje że dziś będzie podobnie. Osiągneły bardzo dużo w deblu a indywidualnie spisują się również skromnie mówiąc nieźle. Kirilenko i jej rodaczka na pewno nie poległy by w tak kiepskim stylu z Hradecką i Hlavzckovą ja zrobiły to jej dzisiejsze rywalki. Mówiąc szczerze stawiam dziś na Kirilenko i Petrovą widząc ich bardzo dobrą grę w każdym turnieju a Kirilenko poprostu zasługuje na medal i na pewno go dziś zdobędzie !!! POWODZENIA!!!
Ach ta Kirilenko medal będzie jej pasował :razz:

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie Siatkówka
Spotkanie: USA - Turcja
Typ: USA
Kurs: 1.40
Bukmacher:bet365
Analiza:
Witam!
Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiada sie mecz USA vs Turcja. Usa juz wygrała z Turcją 3-1 w lidze światowej i nie poniosła jeszcze żadnej porażki w IO. Turcja zas przegrala z brazylia i chinami, gdzie Amerykanki poradzily se z nimi bez zadnych problemow. Kurs godny zagrania, nie przewiduje tutaj zadnych niespodzianek.
Ostatnie mecze USA
03.08.12 IGR USA K Serbia K 3 : 0
01.08.12 IGR USA K Chiny K 3 : 0
30.07.12 IGR USA K Brazylia K 3 : 1
28.07.12 IGR USA K Korea Południowa K 3 : 1
Ostatnie mecze Turcji
03.08.12 IGR Turcja K Korea Południowa K 3 : 2
01.08.12 IGR Serbia K Turcja K 0 : 3
30.07.12 IGR Chiny K Turcja K 3 : 1
28.07.12 IGR Brazylia K Turcja K
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: RNK Split- Slaven Belupo Koprivica
Typ: 2
Kurs: 2,25 DNB
Buk: bet365

Dziś o godz. 21:00 odbędzie się mecz 3. kolejki chorwackiej 1.HNL pomiędzy RNK Split a Slavenem Belupo Koprivnica. Zawodnicy Robotniczego Klubu Piłkarskiego wygrali z Rijeką 2:0 i przegrali derby z Hajdukiem 1:0. Slaven wygrał 0:3 z Cibalią Vinkovici i 3:1 z Istrą 1961. Mecz zostanie rozegrany na Park mladeži, mogącym pomieścić 4 tys. widzów. W minionym sezonie RNK zajął 4. miejsce w lidze, Slaven natomiast wywalczył brązowy medal w sezonie 11/12 i został reprezentantem Chorwacji w europejskich pucharach.

Goście to według mnie ekipa, która w tym sezonie będzie walczyć nie tylko o podium ligi ale również o awans do fazy grupowej LE. Co prawda w losowaniu trafili oni na Athletic Bilbao – finalistę ubiegłorocznej Ligi Europy, ale od razu nie skreślałbym chorwackiej ekipy. W dwumeczu 2. rundy el. LE pokonali oni aż 6:0 oraz 2:4 północnoirlandzkie Portadown. Klasycznego hat-tricka w pierwszym spotkaniu strzelił Nikola Rak. Urodzony w 1987 roku prawy pomocnik Slavenu jest wyceniany przez transfermarkt.de na 400 tys. euro. 2 trafienia zaliczył Tomislav Busic – gracz niegdyś regularnie powoływany do młodzieżówek Chorwacji. 1 gola dołożył Garry Breen – był to gol samobójczy już w 1. minucie spotkania tego irlandzkiego piłkarza. W drugim meczu trafiali Bubnijc, Brlek, oraz dwukrotnie Martin Saban. W czwartek Slaven przegrał na wyjeździe z Baskami 3:1, jednak nie zamyka im to drogi do ewentualnego awansu w przypadku dwubramkowej wygranej. Bramkę dla Chorwatów strzelił Delić. W drużynie z Koprivnicy gra również Davor Vugrinec – 28-krotny reprezentant Chorwacji strzelił dla swojego kraju 7 bramek. Jest on byłym graczem takich zespołów jak Trabzonspor, Lecce, Atalanta Bergamo, Catania czy Dinamo Zagrzeb. W pierwszym meczu ligowym Slaven ograł na wyjeździe Cibalię Vinkovici 0:3 po bramkach Bubnijca i dwukrotnie Nikoli Raka. W drugim starciu w lidze wygrali oni u sibie z Istrą 1961 3:1 po bramkach Raka, Delića i Glavicy.

Gospodarze są z przeciętnej formie – co prawda ograli oni Rijekę (która ledwo utrzymała się w poprzednim sezonie), ale przegrali oni derby z Hajdukiem. Gwiazdą drużyny jest Ivica Krizanac – były gracz Groclinu Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski i Zenitu St. Petersburg, z którym wywalczył Puchar UEFA. 11-krotny reprezentant Chorwacji wywalczył również Superpuchar Europy w pojedynku z Manchesterem United. W barwach RNK wystąpią również Velimir Vidić – 10-krotny reprezentant BiH oraz Mirko Hrgović – 29-krotny reprezentant BiH. Reszta składu to zawodnicy młodzi, nie mający jeszcze sukcesów na swoim koncie, zaliczający pojedyncze występy w młodzieżówkach Chorwacji.

Sądzę iż Slaven jest ekipą lepszą i pokona RNK. Punkty powinny powędrować do grodu Podravki.


Najlepszym strzelcem ligi jest Nikola Rak – w 2 meczach zdobył 3 bramki. W LE również zaliczył 3 trafienia.​
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
SZKOCJA: Premier League
Dundee Utd - Hibernian
05.08.2012 14:00
Typ:1
Kurs:1,74
Bukmacher: Pinnacle Sports
To już ostatnie spotkanie w inauguracyjnej kolejce Szkockiej Premier League, odbędzie się na stadionie Tannadice Park w Dundee, gdzie miejscowi „The Terrors” podejmować będą przyjezdnych z Edynburgu. W ubiegłym sezonie gospodarze tego spotkania zakończyli sezon na czwartej pozycji natomiast ich przeciwnik na jedenastym.
The Terrors występują również w Lidze Europejskiej gdzie w pierwszym spotkaniu zremisowali z Dinamo Moskwa 2:2.
Ich ostatnie spotkanie miało miejsce w marcu tego roku, wtedy mecz ten odbywał się na Easter Road Stadium w Edynburgu, a spotkanie to zakończyło się zwycięstwem drużyny Petera Houstona 2:0. Należy również dodać iż Dundee United Football Club nie przegrał ani razu w ostatnich pięciu meczach z Hibernian Football Club, trzy z nich wygrał, natomiast dwukrotnie drużyny te podzieliły się punktami.
Dlatego uważam że i w dzisiejszym spotkaniu drużyna z Dundee będzie górą i w swoim pierwszym w tym sezonie spotkaniu zdobędą trzy punkty.
✅ 74
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina : Polska 1 Liga
Spotkanie : GKS Katowice - ŁKS Łódź
Typ : 1
Kurs : 2,60
Bukmacher :Bet365
Analiza :
Spadkowicz z Ekstraklasy ma poważne kłopoty finansowe i organizacyjne. Maksymalny kontrakt w łódzkiej drużynie ma wynieść zaledwie 5000 zł. Prawie cały poprzedni skład z poprzedniego sezonu odszedł, poza kilkoma graczami. Przyszedł nowy (stary) trener Marek Chojnacki - to była bardzo dobra decyzja gdyż cenię sobie tego szkoleniowca - nawet miałem okazję z nim współpracować. Ekipa z Łodzi ma bardzo młodą drużynę, w tym sporo wychowanków. Oczywiście bardzo mi się to podoba, ale jak to wyjdzie w praniu to pokaże czas - ja jestem lekkim pesymistą. Rozegrane sparingi przedsezonowe ŁKS-u też nie powalają, w tym z 4 ligowym LKS Kwiatkowice 2:2 - fakt grali prawie sami testowani, lecz też byli gracze z 1 drużyny. GKS Katowice po perypetiach &quot;w której lidze będziemy grać&quot; na pewno nie pomagał w przygotowaniach. Katowice mają drużynę złożoną z zawodników, którzy grali ze sobą wcześniej i są ze sobą zgrani i na pewno bardziej doświadczeni od graczy ŁKS-u. Podsumowując, Katowice to dla mnie zespół który zajmie 4-8 miejsce w lidze, natomiast mój ukochany klub ŁKS Łódź będzie miał bardzo poważne kłopoty, aby się utrzymać. W biznesie nie ma sentymentów i dlatego gram na Katowice. Obym się mylił ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1

legionista16

Użytkownik
Dyscyplina: IO Tenis Mężczyzn
Spotkanie: Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro
Typ: Liczba gemów powyżej 22
Kurs: 1.76
Bukmacher:Betsafe
Analiza:
Walka o brązowy medal pomiędzy numerem 2 i numerem 9 rankingów ATP. W takich rozgrywkach nie ma odpuszczania i tylko walka do końca. Djakovic bez jakiejś super formy na IO, ostanie spotkanie przegrał z Murrayem 7:5 7:5. Na tych Igrzyskach prezentuje równą formę ale to nie jest Djako z przed roku.Przeplata mecze dobre ze słabymi,m.in
Fogini urwał mu pierwszego seta czy Hewitt 2 pierwsze bardzo wyrównane sety.Jest jednak faworytem spotkanie i jeśli zagra Djako na swoim poziome to powinien przywieść medal z Londynu. Jednak Argentyńczyk nie będzie łatwym rywalem i pokazał to na tych Igrzyskach. Szczególnie zaimponował mi ostanim meczem gdzie walka toczyła sie do samego końca.19-17 w 3 secie dla Federera mówi samo za siebie, sam postawiłem spotkanie na Federera i byłem pełen obaw w czasie meczu.Del potro na pewno nie odpuści i over meczowy jak najbardziej wydaje mi się prawdopodobny.
zwrot
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: IO Tenis Mężczyzn
Spotkanie: Roger Federer - Andy Murray
Typ: Liczba gemów powyżej 41.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ależ to będzie mecz... Pamiętacie finał niedawnego Wimbledonu? Świetne widowisko, fantastyczny Federer i walczący jak lew Murray. Dziś powtórka. Ale to będzie jeszcze lepszy mecz, bo w mojej opinii Roger gra minimalnie gorzej, a Murray jest mocniejszy, bez problemów odprawił z kwitkiem Djoko (którego, nawiasem mówiąc, gra mnie obecnie nie powala). We wspominanym przeze mnie pojedynku padł wynik 3-1 dla Króla Rogera, rozegranych było 41 gemów. Dziś ten mecz będzie jeszcze bardziej wyrównany. Pamiętam łzy Murraya po finale... on dziś będzie latał po każdą piłkę. Federer na pewno będzie trochę bardziej zmęczony niż jego szkocki przeciwnik, wszak męczarnie z Del Potro miał niemałe. A tu jeszcze pojedynek do 3 wygranych setów... Ja oczekuję 5-setowego pojedynku, co zdecydowanie pokryje tę linię. Zresztą przy niewielkiej ilości przełamań uda się to zrobić nawet w 4 setach - obaj serwują b. dobrze (Federer 24 asy w pojedynku z Del Potro!). Myślę, że warto zagrać ????
PS. co do kursów na zwycięzcę spotkania - przy tym kursie chyba lepiej zagrać Murraya... i potem ewentualnie kontrować. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Rosyjska
Spotkanie: Anzhi Makhachkala – Amkar Perm
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 2:1, 3:1, 4:1 dla Anzhi
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mecz Anzhi Makhachkala vs Amkar Perm rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie Dynamo Stadium (Anzhi). Jak już kiedyś wspominałem, od pewnego czasu przyglądam się drużynie Anzhi i na pewno w tym spotkaniu jako gospodarz będą walczyć o 3 punkty. Postaram się teraz wytłumaczyć dlaczego przewiduje taki wynik. Zacznę od tego, że jest kilka powodów: Anhzi jest w tym meczu zdecydowanym faworytem i musi dążyć do zwycięstwa (grać ofensywnie narażając się na kontry) , Amkar zaliczył ostatnio bardzo dobry wynik pokonująć CSKA Moskwa 3:1 co swiadczy o tym że będą w stanie strzelić w tym meczu bramkę. Na podstawie statystyk z ostatnich konfrontacji tych zespołów można także wysunąć następujący wniosek. Zarówno Anzhi jak i Amkar będą grały swoją piłkę. Dla zainteresowanych ważny może być też bilans ostatnich meczy w lidze : ZR Anhzi (2:1 2:2) ,PZ Amkar 0:2 3:1. Na podstawie m. in tych danych uważam ten typ za bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka
Spotkanie:100m sprint
Typ: wynik 9,69 lub niżej
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Liczne prace naukowe i badania przeprowadzane na specjalistycznych systemach komputerowych wskazują, że Bolt może pobiec nawet 9,40s. Musi jednak poprawić start (z czołówki ma jedną z najpóźniejszych reakcji na starcie) oraz muszą mu sprzyjać warunki pogodowe - czyli nie może padać i nie może biec pod wiatr. A do tego fakt, że to olimpiada i tu rekordy często padają no i fakt, że wynikt to sprawa wewntętrzna pomiędzy 2 zawodnikami: Bolt i Blake ???? A oni schodzą grubo poniżej 9,90. Jeśli na ten bieg przypada szczyt formy, to nie zdziwię się jak to bedzie najkrótszy bieg na 100m w historii...może nawet poniżej 9 hahahaha..moje marzenia.
Bolt przegrał ostatnio w mistrzostwach kraju zarówno na 100, jak i 200 m. Również do Blake&#39;a należy najlepszy tegoroczny rezultat - 9,75s. Bolt zbliżył się do tego wyniku w maju w Rzymie, gdzie osiągnął 9,76s., jednak w czerwcu w Oslo osiągnął tylko 9,79s.
Naprawdę nie wiem kto to wygra, ale rekord powinien paść, bo jak ktos chce wygrać, niestety bedzie musiał pobic rekrod
✅ 66
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 1Liga Polska
Spotkanie - GKS Katowice : ŁKS Łodż
Typ - GKS Katowice handi -1,5
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
Piłkarze z zaplecza naszej T-Mobile Ekstraklasy rozpoczynają swój bój , ja wybieram spotkanie pomiędzy GKS Katowice a ŁKS , już tutaj została przedstawiona jedna analiza z tego spotkania i powiem szczerze że trudno się nie zgodzić z opinią Kuba22 , ja również postawię na zwycięstwo gospodarzy tego spotkania a więc piłkarzy z Katowic no i muszę zaryzykować dlatego liczę na handi w wykonaniu GKS w/g mnie 2:0 . Pomimo wszystkich wydarzeń, jakie w ciągu ostatnich tygodni miały miejsce w zespole z Katowic próby zniszczenia klubu poprzez fuzje, fatalna sytuacja organizacyjna, problemy kadrowe zespół wystartuje jednak w 1 lidze! Duża zasługa jest w kibicach zespołu i myślę że to właśnie dla nich piłkarze GKS-u dzisiaj postarają się o pewne zwycięstwo . GKS Katowice dobrze spisywał się w meczach sparingowych. Katowiczanie wygrywali m.in. z drużynami ekstraklasy Podbeskidziem i Koroną, zremisowali z Piastem.Jeżeli chodzi o gości to jak już wyżej wspomniał Kuba22 ma bardzo młodą drużynę co może mieć dzisiaj ważne znaczenie , chłopaki nie są jeszcze ograni na tym stopniu rozgrywek . Obie ekipy w przeszłości już się parę razy spotkały ostatnie razy to sezon 2010/11 wtedy w obydwu spotkaniach górą byli piłkarze z ŁKS ale w tym sezonie właśnie ŁKS wygrał rozgrywki w 1 lidze a ich bilans wtedy to 20-11-3 mógł robić wrażenie . Ale GKS też miał swój sezon kiedy to dwukrotnie ogrywał piłkarzy ŁKS-u a był to sezon 2009/10 wtedy to GKS u siebie wygrał 4:1 i na wyjeżdzie 2:1 .
Ponadto w meczu z ŁKS-em, trener Rafał Górak będzie mógł skorzystać z kilku zawodników drużyny rezerw, którzy w ostatniej chwili zostali zgłoszeni do rozgrywek. Są to: Arkadiusz Kowalczyk, Bartłomiej Kędzierski, Kamil Thiel, Mateusz Mazurek, Robert Hauffe oraz Tomasz Steleblak. Tak więc liczę na dobre otwarcie sezonu przez gospodarzy i pewne zwycięsto !
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Montreal, kwalifikacje
Spotkanie: Urszula Radwańska - Melanie Oudin
Typ: Urszula Radwańska wygra 2-0
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Z tych wszystkich wielkich zawodniczek, wielkich rywalek Sereny na Igrzyskach, to właśnie Ula stoczyła z nią najbardziej wyrównany pojedynek. Wynik 6-2 6-3, przynajmniej w oczach polskich kibiców, nie w pełni oddaje fantastyczną grę Urszuli w tym spotkaniu. W Londynie zresztą kolejny dowód wielkiej gry Urszuli - 2-0 pokonana, bez właściwie większych problemów, groźna w tym sezonie nawet dla najlepszych Mona Barthel. Dwa tygodnie temu Ula miała przyjemność mierzyć się z Oudin w Carlsbad. Wydawało się, że utalentowana Amerykanka jest w dobrej formie, w końcu w pierwszej rundzie pokonała Stephens, ale kort zweryfikował to na 6-2 6-1 dla naszej zawodniczki. Oudin nie rozwija się tak, jak się spodziewano, wręcz przeciwnie, ciągle notuje słabsze rezultaty, niż wtedy, gdy z hukiem wchodziła w świat poważnego tenisa. Urszula z kolei robi kolosalne postępy, może nawiązywać rywalizację nawet z najmocniejszymi zawodniczkami, a ostatni mecz w Carlsbad pokazał różnicę w szybkości rozwijania swoich umiejętności przez dwie równie utalentowane zawodniczki. Urszula jest kilka kroków przed Oudin i choć w tenisie wszystko jest możliwe, to w eliminacjach do tak wielkiego turnieju Ula na pewno za wszelką cenę będzie chciała zachować koncentrację, by zagrać w tych prestiżowych rozgrywkach.

zła data
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
MSV vs Aalen ponizej 2,5 @ 2,01 Pinnacle

MSV z tym składem nie wiem czy mnie przekona w tej rundzie , bez Juli siła i tak w słabym ataku jeszcze mniejsza w dodatku kontuzje Kocha i Perthela, nowy nabytek Silva zbyt kreatywny nie jest. W sparingach słabe wyniki , brak goli. Drużyna gości z tego co mnie pamięć nie myli pierwszy w historii mecz w BL2, wyniki sparingów przyzwoite z dużo silniejszymi rywalami od dzisiejszego i jak przystało na beniaminka postarają się dziś nie przegrać. Nie sądzę by padło dużo goli,gospodarze nie forsują tempa i nie mają skutecznych graczy a goście zagrają mądrze by coś wywieźć.
⛔ 100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
Spotkanie: Godoy Cruz - Atletico All Boys
Typ: Godoy Cruz
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 20:00 czasu polskiego rozpoczyna się rywalizacja pomiędzy Godoy Cruz i Atletico All Boys. Wiadomo, że piłka nożna jest bardzo nieprzewidywalna, ale za drużyną gospodarzy dziś przemawia nie tylko atut własnego boiska. Z pierwszej drużyny gości ubyło bardzo wielu piłkarzy dlatego początek sezonu może być dla nich ciężki. W bezpośrednich spotkaniach w 2011 roku oba mecze wygrała drużyna Godoy Cruz przy czym zwłaszcza zwycięstwo 6:1 robi wrażenie. Końcówka zeszłego sezonu nie była zbyt udana dla Godoy Cruz dlatego też gospodarze będą chcieli odzyskać zaufanie kibiców i udanie rozpocząć nowy sezon.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Spotkanie: GKS Katowice - ŁKS Łódź
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 w Katowicach zobaczymy inaugurację sezonu w wykonaniu zespołu z Łodzi. Wiele osób widzi ten mecz w czarnych barwach, lecz ja upatruję się w tym meczu remisu. Nie jest to zbędny optymizm, a remis jest wielce prawdopodobny. Po pierwsze wiemy jak wyglądają mecze w rozgrywkach I ligi. Kopanina jakich mało na europejskich boiskach. Tu nie decydują umiejętności techniczne, a spryt i wola walki. ŁKS przeszedł ciężki okres sezonu przygotowawczego, trener uważa, że utrzymanie będzie cudem, ale żeby się utrzymać trzeba zdobywać te punkty. Jak nie z GKS-em, który miał podobne problemy co ŁKS to z kim? Oczywiście skład ŁKSu nie powala na kolana, ale czy GKS jest jakimś mocarzem I ligi? Spójrzmy na ich skład z ostatniego sparingu - Sabela, Farkas, Napierała (Zapotoczny &#39;85), Kaciczak, Sobotka, Goncerz, Cholerzyński, Beliancin (Kamiński &#39;80), Kruczek, Pietroń, Pitry. Czy to są nazwiska, których należy się bać? Nie boję się powiedzieć, że będzie to mecz I ligowych ogórków zakończony nudnym, underowym, remisem.
⛔ 100
 
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Braunschweig -FC Köln (15:30)
Typ: 2-3 bramki
Kurs:2,0
Bukmacher:BetClic
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do arcyciekawego spotkania na zapleczu Bundesligi pomiędzy Eintracht Braunschweig a FC Koeln. Na początku pare słow o gospodarzach, którzy zajeli w tamtym sezonie 8 miejsce(jak na beniaminka bardzo wysoko) w 2 Bundeslidze po bardzo obiecującej pierwszej części sezonu. Wynik ten zawdzięczają bardzo dobrej grze u siebie. W tym sezonie aspiracje znacznie wzrosły i będą chcieli ulokować się w czołówce tabeli licząc na potknięcia najwiekszych rywali jakim na pewno będzie FC Koln. Eintracht B w spraringach przedsezonowych wypadał znakomicie 5 zwycięstw - 2 remisy - 1 porażka. Remisy nie byle z kim z Valencia i Panathinaikos Ateny ( były to remisy bramkowe 1-1). W klubie pozostali wszyscy kluczowi gracze, a przybyło kilku zawodników uzupełniających skład: Kevin Kratz (Alemannia Aachen), Björn Kluft (Preußen Münster), Jonas Erwig-Drüppel (Schalke 04 II), Orhan Ademi (SC Rheindorf Altach). Ekipa z Koln po spadku z I Bundesligi będzie chciała jak najszybciej wrócić do najwyższej klasy rozgrywek w Niemczech i na pewno poważnie potraktuje to spotkanie. Sparingi FC Koln wyglądały też bardzo obiecująco: 7 zwycięstw - 0 remisów - 1 porażka jednak skład w porówniania z tamtym sezonem uległ w 75 % przebudowie. Z Klubu odeszli:Lukas Podolski (Arsenal Londyn),Novakovic ( Japonia), Martin Lanig (Eintracht Frankfurt), Taner Yalcin (Istanbul BBSK), Sascha Riether (Fulham, wypożyczenie), Andrezinho (szuka klubu), Petit (szuka klubu), Stephan Salger (Arminia Bielefeld), Henrique Sereno (FC Porto, koniec wypożyczenia), Ammar Jemal (Young Boys Berno, koniec wypożyczenia) oraz w najbliższym czasie pożegnaja się bramkarz Rensing , Peszko czy Geromel . Nowy trener Holger Stanislawski stawia na rutyne w połączeniu z utalentowaną młodzieża. W bramce zobaczymy młodego bramkarza Timo Horna wspieranego przez bardzo doświadczoną linie defensywną: Christian Eichner, Miso Brecko, Kevin McKenna, Kevin Pezzoni i Dominic Maroh w środku pola zapewne zagrają Adam Matuszczyk oraz nowy nabytek Kolonii Matthias Lehmann (Eintracht Frankfurt) silę ofensywną maja stanowić Thomas Bröker, Adil Chihi oraz koreanczyk Chong These. Jak widać obie drużyny mają cel na ten sezon i podejdą poważnie do tego spotkania.
Na pewno zobaczymy w tym meczu bramki ale nie więcej niż (2-3) jako argumenty podaje dobrą linie obrony FC Koln oraz umiejętność gry Eintrachtu B. na własnym boisku jak i fakt, że to pierwsza rozpoznawcza kolejka tego sezonu 2 Bundesligi ????
⛔ 100
 
J 23

jro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Spotkanie: GKS Katowice - ŁKS Łódź
Typ: (Under 1,5)
Kurs: 3.20
Bukmacher : Tobet
Co gorsza, na kilka dni przed inauguracją rozgrywek I ligi trener Rafał Górak stracił kolejnych kluczowych graczy. Na treningach przestał pojawiać się Tomasz Hołota, który jest zdeterminowany, by w przyszłym sezonie zagrać w elicie do tego stopnia, że w sobotę bez wiedzy działaczy zagrał w meczu kontrolnym Czarnych Koszul, strzelając nawet bramkę. Zawieszony został także kapitan zespołu Jacek Kowalczyk, który toczył spór sądowy o niespłacone prowizje ze swoim menadżerem.
GKS-u nie omijają także urazy, na skutek których z meczu otwarcia sezonu wyłączeni zostaną najprawdopodobniej Adrian Napierała i Jan Beliancin. Co gorsza katowiczanie nie mogli tego lata uzupełnić kadrowych braków, bo w dalszym ciągu ciąży na nich zakaz transferowy, nałożony za zaległości względem piłkarzy grających w klubie rok temu. Sztab szkoleniowy musiał na szybko łatać kadrę piłkarzami z drużyny rezerw i juniorami, ale trudno powiedzieć, czy gracze ci będą w stanie osiągnąć solidny ligowy poziom.
Przypuszczalny skład GKS:
Sabela – Farkas, Napierała, Kamiński, Sobotka – Goncerz, Cholerzyński, Pietroń, Kruczek, Wołkowicz – Pitry.
Sabela Obronca- 2216 minut 2011/2012
Farkas Obronca-1210 minut 2011/2012
Napierała Obronca- 1127 minut 2011/2012
Kamiński Obronca- 223 minut 2011/2012
Sobotka Pomocnik- 1387 minut 2011/2012
Goncerz, Pomocnik- 1036 minut 2011/2012
Cholerzyński,Pomocnik 758 minut 2011/2012 Ma zagrać na środku w tym meczu Prawdopodobnie
Pietroń, Pomocnik 192 minut 2011/2012 Ma zagrać na środku w tym meczu Prawdopodobnie
Kruczek, Pomocnik 188 minut 2011/2012 Ma zagrać na środku w tym meczu Prawdopodobnie
Wołkowicz Nominalny Napstnik Młodziezowiec minut 2011/2012
Pitry .Pomocnik minut 2632 2011/2012
Jak widać będzie to prawdopodobnie ustawienie 4-5-1 , o Zgraniu nie ma tu jakielkolwiek mowy
Prawdopodobny skład ŁKS-u: Tutak krótko wszyscy wiedza jaka sytuacja jest w łks
Tutaj nie ma mowy o jakim kolwiek zgraniu tej drużyny są to zawodnicy którzy w tamty sezonie nie zagrali więcej jak 300 minut oprucz wyparły-Bramkarza i gieragi 1101 i golanskiego 462 Wyparło - Gieraga, Borsukow, Cyzio, Żółtowski - K. Kaczmarek, Sasin, Brud, Golański, Stąporski - Więzik.

H2H
ŁKS Łódź 3-0 GKS Katowice 2011
GKS Katowice 1-3 ŁKS Łódź 2010
ŁKS Łódź 1-2 GKS Katowice 2010
GKS Katowice 4-1 ŁKS Łódź 2009
ŁKS Łódź 3-2 GKS Katowice 99
GKS Katowice 1-1ŁKS Łódź 98
GKS Katowice 2-2ŁKS Łódź 98

Jak widać w 6/7 spotkaniach wpadł over ale to były inne czasy inne drużyny z innym składem. Sugerując się składami i historia tych pojedynków spodziewam się dużo chaosu na boisku ,
⛔ 100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet, IO
Spotkanie: Rosja-Włochy
Typ: powyżej 181,5 pkt w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dwa wyrównane zespoły walczące o pierwsze miejsce w grupie. Faworytkami bukmacherów Rosjanki - lecz Włoszki na pewno powalczą i możemy spodziewać się efektownego i długiego spotkania. Typowanie wyniku w tym wypadku jest szalenie trudne, w dużym stopniu zależy od dyspozycji dnia i tego którą nogą wstała z łóżka Ekatarina Gamowa. Zostawiam więc wynik na boku i zakładam, że będą co najmniej cztery sety. Wygraną daje nam rozegranie 4 setów (w dwóch pada wynik 25:20 i w dwóch 25:21). Nie chce mi się wierzyć że przy tak wyrównanym poziomie obydwu drużyn i stawce meczu różnice punktowe będą duże w każdym secie. TB oczywiście też daje nam wygraną.
✅ 85
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Primera Division
Spotkanie: Goodoy Cruz - All Boys
Typ: 1
Kurs: 2,40
buk: bet 365
Analiza: Jest to 1 kolejka ekstraklasy Argentyny. Obie drużyny mają podobne potencjały i ciężko tu wskazać zdecydowanego faworyta. Zdecydowałem się postawić na gospodarzy tego spotkania, ponieważ przez 2 ostatnie sezony notowali korzystne wyniki z drużyną gości. Mianowicie w zeszłym sezonie rozgromili na własnym terenie All Boys 6-1, natomiast na wyjeździe zremisowali 1-1. Sezon wcześniej Goodoy Cruz wygrali u siebie 1-0, a na wyjeździe było 2-2. We wcześniejszych sezonach drużyny się nie spotykały, ponieważ grały w innych klasach rozgrywkowych. Drużynie Goodoy goście w tym meczu wyraźnie &quot;leżą&quot;. Dlatego też stawiam na 1. W meczu na inaugurację sezonu drużyna gospodarzy pokaże się z dobrej strony i wygra to spotkanie.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Olimpiada- Lekkoatletyka
Spotkanie: 100m Olimpiada, mężczyźni; 05.08.2012; 22.50
Typ: Kto wywalczy złoty medal? (zakład w każdym wypadku ważny)
Kurs: 1.62
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj około godziny 22.50 odbędzie się arcyciekawy finał na 100m z udziałem najszybszych facetów świata. Faworytów jest dwóch Usain Bolt i Yohan Blake. Oboje są reprezentantami Jamajki, dlatego złoto na 99% pojedzie do kraju reagge. Najszybszym rezultatem w tym sezonie może pochwalić się Blake -9.75 jednak Bolt nie jest od niego aż tak strasznie gorszy, tylko jedną setną sekundy wolniejszy  Jednak uważam, że Olimpiada tyczy się swoistymi drogami i mistrzem Olimpijskim zostanie Bolt. Może nawet paść nowy rekord, jednak mus być spełnionych kilka warunków, m.in. musi dopisać pogoda. Mój typ na dziś to Usain Bolt oraz rekord świata. Zatem oglądamy!!
brak typu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom