>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.07.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Australian Goldfields Open
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson v Mark Davis
Typ: Mark Davis - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Robbo gra w tym turnieju kratkę, pierwszy mecz przeciętny (5-2 z Higginsonem), drugi świetny okraszony dwiema setkami (5-0 z Jonesem), wreszcie wczorajsza beznadzieja z obu stron w ćwierćfinale z Milkinsem (5-2). Na razie rywale mu nie przeszkadzają, bo coś czuję, że z jakimś ogarniętym graczem bez ciężaru w gaciach i olejem w łepetynie, to wczoraj Robbo mógł po prostu odpaść. Moim zdaniem Davis może być takim graczem, który napsuje krwi faworytowi. Dobrze widzieć, że Anglik wrócił do gry po kilkunastu miesiącach dołowania, ścieżkę do ćwierćfinału miał z 8 razy cięższą niż Kangur (Dale, Murphy, Bingham), a poradził sobie śpiewająco. Pewnie wygląda w podejściach, przy dobrym układzie rzadko kiedy odchodzi od stołu bez brejka +50. Przez chwilę miał nawet najwyższego brejka turnieju (139), do tego dwie prawie setki (80, 96) i kilka wygrywających brejków. Dlatego za umiarkowaną stawkę zastanowiłbym się nad typami na brejki Davisa, bo w tym turnieju wygląda wyjątkowo dobrze w grze punktowej. Kurs wysoki i moim zdaniem trochę przesadzony, bo Anglik szans na wysokie punktowanie może mieć przynajmniej w 3-4 frejmach, bo wątpię, żeby tu był jakiś pogrom. Po takim kursie value.
⛔100
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Kostaryka
Typ: gole: powyżej 2,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typ na dzisiejszy dzień to minimum 3 bramki w meczu, w którym padnie tych bramek mnóstwo ???? Wiadomo, że tutaj bez gadania Holandia przejedzie po Kostaryce jak ruskie czołgi po Krymie i na zwycięstwo Holandii stawiam bardzo duże pieniądze ale już tłumaczę dlaczego typuję tutaj over 2,5. Na bramki popracuje tutaj tylko jedna drużyna no chyba, że piłkarze z Ameryki dorzucą jakąś 1 przypadkową. Myślę, że Holandia będzie chciała pokazać swoją siłę przed meczem w półfinale, a Kostaryka i tak już ugrała zbyt wiele w Brazylii i właśnie nadchodzi koniec. Oczywiście nie są to chłopcy do bicia po 10:0 ale w grupie trafili na wyjątkowo &quot;słabych&quot; faworytów, a mecz z Grekami pokazał, że to nie jest reprezentacja na ćwierćfinał MŚ ???? Holandia natomiast musi tutaj udowodnić, że zasługuje na zdobycie mistrzostwa i właśnie w takim meczu powinni postrzelać. Robben i Van Persie też pewnie mają chrapkę na koronę króla strzelców i moim zdaniem mają duże szanse. Cała faza pucharowa to w większości undery 2.5 ale tutaj zagram na przełamanie serii i postawie na over. Jeszcze na koniec takie moje małe przemyślenia. Brazylia z Niemcami grają takie dno, że patrzeć nie można, Argentyna to samo... W finale spotkają się Niemcy z Holandią i będzie po europejsku. Mistrzostwo powinni ugrać pomarańczowi ale Niemcom się należy to jak psu buda i w końcu wygrają z grą wołającą o pomstę... ot co ????
⛔ 100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kostaryka - Holandia
Typ: Holandia -1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj po raz pierwszy pomyliłem się na Mistrzostwach Świata i byłą to bolesna porażka więc dziś spróbuję się odbić tym właśnie typem. Z jednej strony Kostaryka, która powinna odpaść w poprzedniej rundzie, lub jeszcze wcześniej. Z drugiej mamy Holandię, która swój gorszy okres zaliczyła w meczu z Meksykiem (od początku meczu aż do straty bramki). I nie będę tutaj rozpisywać się, ponieważ sprawa jest prosta. Holandia jest rozpędzona i jest zdecydowanie lepsza. Kurs na ich zwycięstwo to okazja, natomiast ja spróbuję odważnie i za większą stawkę, ponieważ uważam, że mecz skończy się dwubramkowym zwycięstwem Oranje. Nie muszę chyba pisać, że Robben jest w znakomitej formie i ciągnie tą drużynę do finału tego turnieju. Kostaryka zaś udowodniła, że warunki atmosferyczne oraz odrobina szczęścia pomogły im awansować, ale ich przygoda kończy się tutaj. Swoją drogą Kostarykanie na pewno czują w nogach te dodatkowe 30 minut, a Grecja to nie Holandia - i niemoc w tym meczu zamienia się na pełną siłę ofensywy (chociażby ostatnie 30 minut z Meksykiem ???? ). Na blogu dorzucę coś chyba z eliminacji do Europejskich Pucharów... zresztą zobaczymy. POWODZENIA !
⛔ 100 / powtórzenie
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WIMBLEDON
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kvitova - Bouchard
Typ: Bouchard
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Blask niektórych gwiazd powoli blaknie tak jak w przypadku Sereny Williams, jednak w ich miejsce na naszych oczach rodzą się kolejne. Pomimo tego że jest to finał dla mnie sytuacja jest oczywista, Bouchard sięgnie po swój pierwszy tytuł na Wimbledonie. Niesamowity progress Bouchard na przestrzeni ostatnich dwóch lat, obserwowałem tą zawodniczkę i wróżyłem jej sukcesy ale nie sądziłem że stanie się to już teraz. Bouchard poprawiła przede wszystkim koncentracje. Nie ma już takich ogromnych przestojów, nauczyła się wygrywać spotkania 2:0, dominować je od początku do końca, nie ma już miejsca to co nie tak dawno temu, czyli całkowite przespanie seta i rozgrywanie większości meczów w trzech setach. Bouchard gra rewelacyjnie, trawa to jej ulubiona nawierzchnia i wydaje mi się że pomimo młodego wieku jest już dość doświadczona, zwłaszcza przez tegoroczny Roland Garros. Już tam mogła awansować do finału, jednak zabrakło właśnie doświadczenia, Sharapova umiejętnie wybijała ją z rytmu długimi przestojami pomiędzy serwisem, no i trzeba też dodać że większość piłek bronionych tak świetnie przez Sharapovą na nawierzchni trawiastej, czyli szybszej kończyło by się pewnie winnersami dla Genie. Oglądałem konferencję Bouchard i sądzę że jest już gotowa na wygranie Wielkiego Szlema, wypowiada się w sposób który bardzo mi się podoba jest świadoma swoich umiejętność i oczekuje właśnie takich sukcesów jak wygrana w finale. Kvitovej nie można lekceważyć, wygrywała już Wimbledon w 2011 roku, jednak mnie tutaj nie przekonała, wystarczy spojrzeć na drabinkę Bouchard a na drabinkę Czeszki i zobaczymy że na to aby być w tym finale o wiele ciężej pracować musiała Kanadyjka i zostawiła po sobie chyba lepsze wrażenie. Liczę na piękną Kanadyjkę, na to że będą jej siedzieć te atomowe crossy backhandowe i liczę na to że po raz kolejny zniesie presję sięgając po tytuł.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kostaryka - Holandia
Typ:X
Kurs: 4.2
Bukmacher:bet365
Analiza:
No cóż widzę że koledzy po raz kolejny bagatelizują wątek nadprzyrodzony.
Powinni to Holendrzy wygrać,może nawet dość łatwo...Ale,po pierwsze,przypomina mi się poprzedni mundial gdzie Holendrzy wygrali sobie spokojnie 2-1 ze Słowakami(uważam że przy tych upałach można Kostarykę oceniać jako groźniejszą od Słowaków,po za tym historia lubi się powtarzać bo przypomnę że Słowacy byli pogromcami Italii podobnie jak Kostaryka). Widząc jednak masóweczkę która,nie oszukujmy się musiała wystąpić,jestem skłonny zaryzykować. Jeszcze mocniej mnie przekonuje to że niektórzy piszą o dużych pieniądzach na holendrów...a ja uważam że nie ma lepszych argumentów na dany typ niż grać przeciwko dużym sumom postawionym. Co do tego co kolega Oscar1709 pisze o Niemcach no to nie można przejść obojętnie. Powiem tak kolego nie masz pojęci o piłce i nawet jeśli ci się dziś uda i Holendrzy rozwalą mimo upału Kostarykę to zatrzymaj wygraną i znajdź sobie inne hobby. Oczywiście każdy kto ma pojęcie wie doskonale że Niemcy rozegrały wczoraj pod kilkoma względami imponujący mecz,myślę że po kartce dla Silvy pewny finał a tak na prawde mistrz. Mam nadzieje że się to nie sprawdzi ale rozum podpowiada co innego.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kostaryka - Holandia
Typ: Holandia powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,8
Bukmacher:expekt
analiza
Na tym etapie rozgrywek ciężko jest wyciągać wysokie kursy, więc zagram troszkę ostrożniej. Pomarańczowi na tych mistrzostwach w każdym meczu strzelali minimum dwa gole, a przeciwnicy z wyższej półki niż Kostaryka (aczkolwiek ciężko nazwac Kostaryke druzyną z niższej rangi kiedy wyeliminowali Urugwaj, Anglie i Włochy).
Mimo to wydaję mi się, że ekipa LvG nie powinna dziś sprawic niespodzianki i spokojnie wygrać. Liczę juz na dwa gole Holedrów w pierwszej połowie by mogli spokojnie kontrolować grę. Szybki Robben, świetny Sneijder i w przodnie van Perie, który po słabym meczu z Meksykiem dziś będzie chciał pokazac swoją klase.
Kurs 1,8 to naprawde niezły kąsek.
Kostaryka już osciągnełą sukces. A jedyny pozytywny aspekt, który przemawia za nimi to klimat, lecz dziś im raczej nie pomoże.
Warto dodać, że Holendrzy jeszcze nie stracili punktów na tych Mistrzostwach, więc nie sądzę by Kostaryka była ich w stanie pokonac i w 90 minutach mecz sie rozstrzygnie.
⛔ 100
 
kaksonn 38

kaksonn

Użytkownik
Dyscyplina: ŚWIAT: World Championship U20 Women
Godzina: 20: 45
Spotkanie: Wegry U20 - Francja U20
Typ: Francja U20
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny jeszcze na tych Mistrzostwach nie straciły nawet punktu i przy ewentualnym remisie z pierwszego miejsca wyjdą Węgierki, które mają lepszy bilans bramkowy lecz głownie za sprawą dwóch blow outów na najsłabszych drużynach w grupie Kongo i Japonii ponieważ z Szwecją i Portugalią miały naprawdę sporo problemów wygrywając dwukrotnie 21:20, z kolei Francuzki nie licząc wygranego spotkania ze Szwecją 28:23 resztę wygrywały spokojnie różnicą 11-13 bramek. Wracając do Madziarek świetny turniej rozgrywa skrzydłowa Dorina Korsos i z zawodniczek z pola jest zdecydowanie najlepsza w drużynie chociaż ciężko poznać realną siłę tego zespołu bo na razie najwięcej bramek zdobyły z kontry 33 z 114 dla porównania zaledwie 17 z dziewiątego metra. Grają na tych Mistrzostwach trzema bramkarkami i wszystkie kręcą niesamowite wyniki w granicach 50% skuteczności i chyba tutaj jest ich największa broń. Lecz czy to wszystko zafunkcjonuje przed najważniejszym egzaminem? Francuzki do tej pory bardzo mocno się oszczędzały co widać po rotacji w grze. Wszystkie zawodniczki z pola mają na tym turnieju przynajmniej 6 bramek, a niektóre z nich na boisku przebywały niespełna godzinę np. Lindsay Burlet 8 goli 59 minut na parkiecie, Melissa Agathe 7 goli 57 minut na parkiecie. Do tego przeprowadziły niebotyczną ilość kontrataków 58 (czyli prawie 15 na mecz) i tutaj mała ciekawostka Sabrina Zazai, która z rzutów karnych na tym turnieju ma statystykę 5/5 czterokrotnie biegała do kontry i nie skończyła żadnej z nich.. lecz reszta dziewczyn ten element ma opanowany na wysokim % skuteczności. Oczywiście trzeba wspomnieć również o świetnych bramkarkach, które utrzymują się na poziomie 42% mimo, że przecież w polu cały czas prowadzone były eksperymenty.
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentina-Belgia
Typ: Belgia over 4,5 corners
Kurs: 1,7
Bukmacher:bwin
Dziś gram na rzuty rożne,myślę ze Belgowie te 5 rożnych(lub więcej) zdobędą.Dotychczas w tych mistrzostwa linia ta nie zostali pokryta tylko w pierwszym meczu z Korea,ale ze to był pierwszy mecz w grupie,wiadomo,chłopaki jeszcze się nie zdarzyli rozkręcić ???? Później było coraz lepiej a w ostatnim meczu z USA w reg time nabili aż 16!Argentyńska obrona nie należy również do najlepszych na świecie(preferują wysoko ustawionych napastników) co będzie dodatkowym atutem.Defensywnie nastawiony Iran był w stanie nabić Argentynie 10 cornerów,uważam ze Belgowie powinni to ogarnąć(moze nawet wygrać i awansować???)
Pzdr
⛔100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 16.30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Bytovia Bytów
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bytovia awansowała w tym sezonie do I ligi, zajmując 2 miejsce w swojej grupie. Jest to drużyna strzelająca dużo bramek (55 goli na 34 spotkania w II lidze zachodniej), ale również je tracąca (30 na 34 mecze). W przerwie między sezonami ekipa z Bytowia dokonała kilku ważnych wzmocnień, szczególnie właśnie w kulejącej obronie: znanych z boisk ekstraklasy Marcina Kikuta i Krzysztofa Bąka. Sukcesem na pewno jest pozostanie w drużynie najskuteczniejszych strzelców: Hirsza(12 bramek) i Surdykowskiego (14 goli). Najgłośniejszym transferem Pogoni jest natomiast pozbycie się Marcina Robaka, czyli najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu ekipy ze Szczecina. Ale to, co przekonało mnie na postawienie typu x2, to to, że Pogoń zagrała już dziś sparing z Chojniczanką, wygrywając 2:1 i grając, prawie najsilniejszymi 11stkami. Nie sądzę, by Ci sami piłkarze wystąpili dziś na pełnych obrotach w drugim sparingu jednego dnia. A motywacja będzie wiadomo po stronie Bytowian, którzy będą chcieli pokonać przedstawiciela najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dla odważniejszych kurs ponad 4 na Bytovian.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 22:05
Spotkanie : Pittsburgh Pirates : Philadelphia Phillies
Typ : Under 8
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dziś kolejny system który mam nadzieje znów przyniesie pieniążki. Skuteczność jego to 90% i dotyczy ilości zdobywanych punktów podczas spotkania. Gra się tu na under w meczu gdy gospodarz jest faworytem -140 (amerykański kurs) lub więcej a ogólna liczba punktów jest ustalona na poziomie 8.5 lub mniej. Do tego gospodarz musi być po wygranej w u siebie 5 lub więcej runami, a rywal przegrał 5 lub większą ilością runów i miał 2 lub mniej hitów. Do tego warto dodać, że Phillies zdobywają średnio w ostatnim tygodniu 2.2runa. Pitts mają under w 12 z 16 spotkaniach kiedy jest ustalony na poziomie 8/8.5. Obaj piczerzy ostatnio zaliczają progres. Volquez &#39;pozwolił&#39; na 1 run w ostatnich startach(14 inningów), a Buchanan ma ERA 3.06 w ostatnich 3 startach i widać poprawę w jego rzucaniu.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 47

logan13

Użytkownik
05.07.2014 20:30
Piłka Nożna Irlandia first division
Longford town - Shelbourne
typ: Remis lub Shelbourne
2.20
bet365

Mecz po miedzy liderami a wiceliderami tabeli. Bukmacherzy wystawili na gospodarzy linie 1.70 a na gosci 5.40. Obie ekipy graja bardz dobrze Longford wygrało osiem spotkań 3 remisujać i 3 przegrywająć. Shelborune rozegrało o jedno spotkanie więcej wygrywajać osiem remisujać piec i przegrywajac trzy. Goście wygrali 8 ostatnich spotkań z dzisiejszymi &quot; faworytami&quot;. Longford wygrało 3 zremisowało 2 i przegralo ostatnio jeden mecz u siebie, nie jest to jakis niesamowity wynik. Shelbourne zremisowało trzy mecze wygrało jeden i przegrało jedno spotkanie, pokazuje to że obydwie ekipy są na podobnym poziomie. Longford rozegrało z Shelbourne ponad 30 spotkań, całkowita dominacja dzisijeszych gości 20 wygranych 7 remisów i 4 zwycięstwa Longford lecz ostatnia wygrana tego zespołu była ponad 5 lat temu w październiku 2009 roku.Shelborune przegrało mecz na wyjeździe z Waterford United, wiadomo wpadki sie zdarzają nawet najlepszym ekipa takim jak Barcelona któa potrafiłą przegrać 0:1 z Wisła kraków pare lat temu, te dwie ekipy to odwieczni rywale i myslę ze może być remis ale zagram bezpieczniejx2. Powodzenia
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
05.07.2014 22:00
Piłka Nożna, MŚ Brazylia
Spotkanie: Holandia- Kostaryka
Typ: Powyżej 3,5 kartki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam!
Zacznę może od tego, że granie po 1,53 na Holandię to duże duże ryzyko. Nie doceniacie Kostaryki. Nie docenialiście ich przed turniejem, nie docenialiście po meczu z Urugwajem, Włochami czy Anglikami. Wciąż ich nie doceniacie. Na początku sam nie uważałem, że stać ich na coś na tym turnieju ale z biegiem czasu to się zmieniło. Best Pick of the Mundial? pfff.... Kostaryka wyjdzie na ten mecz z jednym założeniem- granie na 0 z tyłu i liczenie na cud. Tak by można zakładać. Jednak drużyna ta nie ogranicza się jedynie do obrony. Są w stanie wyprowadzać zabójcze niekiedy kontry które potrafią zasiać ferment u rywali.
Stawka meczu ogromna. Nikt nie powinien odstawiać nogi. Kostarykańczycy większą część czasu będą biegać za piłką więc będzie sporo stykowych starć. Holandia zespół dość doświadczony i wie, że lepiej zarobić kartkę niż wypuścić groźną kontrę rywali. Jak dla mnie jeden z ciekawszych betów na mecz,
pozdrawiam
✅120
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom