>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.07.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Tennis, Wimbledon
Jerzy Janowicz - Andy Murray
Typ: Jerzy Janowicz +6.5 gema
Kurs: 1.50
Bwin
Bezpieczny typ, ponieważ nawet jak Jerzy przegra w 3 setach, to raczej batów nie zgarnie - aby typ wszedł może przegrać 4:6, 4:6, 4:6 lub np. 6:7, 3:6, 4:6 (lub każda podobna kombinacja, średnia strata w secie 2 gemy), w przypadku gdy mecz będzie wyrównany to w zasadzie na pewno typ wejdzie, chyba że będzie scenariusz typu: 7:6, 7:6, 4:6, 2:6, 2:6 dla Murraya - ale to nie jest zbyt możliwe, ponieważ Jerzy jest młody i kondycyjnie wytrzyma (długi mecz mu nie straszny, pokazał to z Melzerem). Zakładając wyrównane spotkanie warto wziąć taki handicap, jak dla mnie granie Janowicz na Over +3.5 to coś niezbyt sensownego, ponieważ mała jest szansa, iż przegra w tak małym stosunku - a jeżeli ktoś uważa że wygra JJ, to warto brać kurs na zwycięstwo (w okolicach 5) a nie taki handi za 2.75.
Podsumowując, handi +6,5 to jedna z najbardziej bezpiecznych opcji, ponieważ nawet w przypadku porażki Jerzego jest duża szansa na pokrycie tego zakładu - a kurs 1.5 to stosunkowo wysoki kurs. Osobiście uważam, iż nawet jeżeli Jerzy przegra 3:0 (co jest dla mnie najbardziej prawdopodobne) to dojdzie do przynajmniej 1 tie-breaka a pozostałe sety skończą się na góra jednym przełamaniu. Jerzy za dobrze serwuje by dać się częściej łamać. Oczywiście może się spieszyć pod presją publiczności, ale w życiu by wygrać tyle pieniędzy i punktów - trzeba umieć przezwyciężyć wszystko....
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tour de France
Spotkanie: 7. etap Tour de France - Peter Sagan
Typ: TOP3
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 05.07.2013
Analiza:
Na godzinę 12:00 zaplanowany jest start do 7. etapu Tour de France. Właśnie wtedy kolarze wyruszą z Montpellier, a po 205 kilometrach wjadą do miejscowości Albi i tam zakończy się dzisiejszy odcinek. Mój typ to TOP3 – pierwsze, drugie lub trzecie miejsce dla Petera Sagana z zespołu Cannondale. Na trasie dzisiejszego etapu będą występowały pagórki i to właśnie dlatego Sagan zdaje się być głównym faworytem do swojego pierwszego etapowego zwycięstwa w Tourze, gdyż wielką niewiadomą jest, jak w takich warunkach poradzą sobie szosowi zawodnicy - zapewne pałający chęcią rewanżu, po wczorajszym niezbyt udanym finiszu Mark Cavendish (Omega Pharma – Quick Step) oraz wczorajszy zwycięzca Andre Greipel z drużyny Lotto-Belisol. Dużą rolę może tutaj odegrać zmęczenie po pagórkach, które to nie powinno tak naprawdę dotyczyć Sagana, które również dobrze radzi sobie w górach. Do walki o czołowe lokaty podczas dzisiejszego etapu powinien włączyć się także Edvald Boasson Hagen (Sky Team).

Typ polecam i życzę powodzenia! ????
✅ 75
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Cork City - Sligo Rovers
Typ:2 (-1,5)
Kurs:2,89
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Cork gra bez 3 obrońców (10/0), (10/0), (5/0); pomocnika (15/1) i dwóch napastników (12/1), (15/1). Drużyna więc będzie musiała zmienić ustawienie z przodu albo grać cały mecz dwoma napastnikami. W obronie jest już trochę lepiej, bo zostaje 2 średniaków na ławce.
Od miesiąca Sligo grało bez swojego najlepszego strzelca, poradzili sobie w tych meczach bardzo dobrze, bo zdobyli 13 goli w tych 5 meczach w których nie grał.
Dziś nie zagra także drugi strzelec drużyny, ale on także nie grał ostatnio (w 2 ostatnich meczach), a drużyna zdołała wygrać 4-0, 2-0 na wyjeździe.
Cork troszkę podłamany ostatnimi porażkami do zera (0-3, 0-3).
W ciągu 5 meczów zdobyli tylko 3 bramki.
Sligo w dzisiejszym meczu walczy o skok na 2 pozycję w tabeli. Derry gra z Dundalk, czyli 2 z 4 miejscem. Więc (w przypadku wygranej dzisiejszej z Cork) albo wskoczą na 2 miejsce, albo zrobią sobie przewagę nad 4 miejscem aż 8 punktów. Cork w sezonie raczej nie powalczy już, co prawda jest dopiero półmetek sezonu, ale strata do baraży wynosi 18 punktów. Trzeba by więc wygrać prawie wszystkie mecze do końca, gdyż Sligo, Derry, Patrick nie lubią przegrywać w tym sezonie. Spadek także jest dość daleko, bo 6 punktów nad Bohemians, którzy ostatnio w meczu ligowym 3 punkty zdobyli pod koniec kwietnia. Za grę bardziej wzięła się ostatnia drużyna tabeli - Shelbourne, ale nad nimi drużyna Cork ma przewagę 11 punktów. Także drużyna Cork nie będzie za bardzo kombinować i spinać się w meczach z drużynami z czołówki, tylko skutecznie ogrywać 2 połowę tabeli i spadkowiczów, co pozwoli im się utrzymać.
W dodatku dzisiejsze absencje nie pozwolą na walkę o zwycięstwo.
Patrząc na mecze w 2013 roku Sligo na 18 zwycięstw, aż 15 krotnie wygrywała co najmniej 2 bramkami.
⛔100
 
shark1906 17

shark1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Uhren Cup
Spotkanie: FC Basel - Fortuna Düsseldorf
Typ: FC Basel ( - 1 )
Kurs:3.05
Bukmacher:bet-at-home
Dziś rozpoczyna się kolejna edycja turnieju piłkarskiego Uhren Cup rozgrywanego w szwajcarskim Grenchen . W tym roku udział biorą 4 zespoły : FC Basel , Grasshopper , Crvena Zveda Belgrad i Fortuna Düsseldorf .
FC Basel to mistrz Szwajcarii , drużyna doskonale znana w Europie . W ostatnim sezonie Ligi Europy dotarli aż do półfinału , uznając wyższość późniejszemu zwycięzcy Chelsea Londyn . Drużyna prowadzona przez Murata Yakina posiada w swoich szeregach wielu świetnych , a przede wszystkim doświadczonych graczy.
Podporą drużyny jest bramkarz Yann Sommer , którego wartość wyceniana jest przez serwis transfermarkt aż na 8 mln euro . W obronie doskonale sobie radzi 22 letni reprezentant Austrii Aleksandar Dragovic . W ataku nadal doskonale sobie radzi 32 letni Marco Streller , który w ubiegłym sezonie zdobył dla Basel aż 19 bramek .
Fortuna to spadkowicz z Bundesligi . Z drużyny przed tym sezonem odeszli wyróżniający się Robbie Krause ( przeszedł do Bayeru Leverkusen za 1.5 mln euro ) oraz wypożyczeni Andriy Voronin i Robert Tesche . W ich miejsce nie sprowadzono znanych piłkarzy . Klub zdecydował się odmłodzić skład i ściągnął głownie piłkarzy , którzy nie ukończyli 20 lat.
Turniej rozgrywany jest w Szwajcarii , więc Bazylea z pewnością będzie chciała się pokazać rodzimym kibicom . Moim zdaniem wygra dzisiejsze spotkanie efektownie z przewagą co najmniej 2 goli
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 0

kosajr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Andy Murray
Typ: Wygra w wiecej niz 3 setach - Janowicz
Kurs: 5,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na dzis wybralem mecz tenisa, pojedynek naszego Jezyka z Andym Murrayem. Janowicz gra w tym turnieju bardzo dobrze wyeliminowal kilku znanych nazwisk oraz Kubota w bratobojczym pojedynku. Wczesniej pojedynek z Melzeremsprawil troche problemow polakowi szczegolnie w 1 secie, dopiero pod koniec tego seta wszedl w mecz. Po stronie Jerzego przemawia na pewno swietna forma w ostatnim czasie i doskonaly serwis ( w meczu z Kubotem i Melzerem 46 asow).
Jedank Murray gra u siebie ale w poprzednim meczu z Verdasco mial duzo problemow.Uratowal go przedewszystkim serwis i bledy hiszpana.
Ci dwaj panowie spotkali sie juz wczesniej, rok temu, w Paryzu i tam Janowicz przegrywajac piewszego seta wygral 2:1. Dzisiaj sadze ze bedzie podobnie 1 set wygra Murray ale potem Jerzyk wejdzie w mecz i wygra 3;1 albo 3:2.
⛔100
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
World League - Group A 20-00 5.07 siatkówka
Poland-USA over 3,5 seta
1.467
Pinnacle
Jakoś nie widzi mi się zęby to spotkanie skończyło sie w 3 setach, żadna z drużyn nie powinna wygrać 3-0. Ogólnie nie podzielam zachwytu nad gra naszych chłopaków w ostatnim spotkaniu z Argentyna.Jeden bardzo dobry set to troszkę za mało żeby patrzeć w stronę finale four. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz spotkania czyli dość długiego ,wyrównanego. kursy na naszych moim zdaniem bardzo kiepskie- gram zdecydowanie w stronę jankesów, którzy po prostu mi sie lepiej podobają, maja także przestoje w grze ale graja równiej, stabilniej.Dużo lepiej wyglądają fizycznie, lepsza zagrywka- pewniejszy atak. Sytuacja w grupie bardzo ciekawa mecz na pewno kluczowy , myślę ze warto oglądać i szukać czegoś na live.Dla usa jest to 1 wyjazd w tej edycji lś, problemy jeśli w ogóle jakieś będą z zmiana strefy klimatycznej były by moim skromnym zdaniem w sobotę- mogą być w niedziele.Amerykanie słyną z bardzo dobrego ogólnego przygotowania fizycznego, wiec jakiegoś hendi dla naszych bym sie nie spodziewał. Obie ekipy znają się bardzo dobrze i maja sobie coś do udowodnienia za poprzednia edycje.
✅46,7
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata U19
Mecz: Chorwacja ₋ Serbia [Chorwacja u/o 65,5]
Typ: Chorwacja under 65,5 pkt.
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Spotkanie ćwierćfinałowe w MŚ koszykarzy do lat 19. Spotkanie bardzo ważne, bo przegrywający odpada, a poza tym wiemy jaki stosunek do siebie mają obie nacje. Na pewno będzie mnóstwo walki i sporo nieczystych zagrań. Do tej pory Serbowie jak i Chorwaci wygrali po 5 gier, ponieśli też po jednej porażce. Serbowie z Amerykanami 62:71, choć przed 4 kwartą przegrywali tylko 3 pkt. Amerykanie przecież wcześniej gromili rywali po 50-60 pkt. i są głównymi faworytami do mistrzostwa. Chorwaci przegrali tylko z Hiszpanami 76:86. Co ciekawe Serbowie tylko Amerykanom pozwolili na ugranie 60 pkt., poza tym w 4 grach ich rywali nie wyszli poza 50 pkt., a Australia ugrała 57 pkt. Chorwaci znowu we wszystkich 7 grach zdobyli ponad 70 pkt. Spotkanie więc defensywy z ofensywą. Ja liczę na niski wynik punktowy z uwagi na stawkę meczu.
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Proszę o skasowanie mojego postu wyżej
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Andy Murray
Typ: over 12,5 gema w 1. secie
Kurs: 3.3
Bukmacher: Unibet
Obaj panowie są silni przy własnym serwisie:
= Janowicz - w 3 poprzednich rundach został przełamany tylko 4 razy na 11 setów.
= Murray - w 3 ostatnich rundach został przełamany 6 razy na 11 setów.
Obaj biją dużo asów:
= Janowicz z Melzerem 16 asów i 8 podwójnych błędów serwisowych na 5 setów,
potem z Kubotem 30 asów i 9 błędów
= Murray z Youzhnym 15 asów i 4 błędy,
potem z Verdasco 14 i 3 błędy
Obaj także mają podobne statystyki zdobywania punktów z returnów.
Ze statystyk wychodzi więc, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Ale czy na pewno się na to zanosi? Kurs na zwycięstwo Andy&#39;ego to około 1.2, więc wg bukmacherów spokojnie powinien wygrać Brytyjczyk. Myślę, że w tym meczu może paść każdy wynik, ale jednocześnie jestem przekonany, że każdy set będzie zacięty i ciężko będzie o set z mniej niż 10 gemami.
Kwestia podejścia do półfinału wielkoszlemowego turnieju:
Murray - wiadomo, gwiazda, 4 rakieta ATP, gra u siebie, jest obyty z kortem centralnym. Jerzy nigdy nie zaszedł tak wysoko w turnieju wielkoszlemowym, jest w życiowej formie, niedawno podpisał kontrakt z bogatym sponsorem (Atlas), ma 22 lata i wielki potencjał. Czy naszą rakietę nr 1 zje stres? Raczej można to wykluczyć. Kiedyś w jednym z wywiadów powiedział, że uwielbia wyzwania. Czy mydlił oczy? Patrząc na jego wyniki nie wygląda na to. Wcześniej na trawie próbował sił w Halle - odpadł w 1R z Basicem, później w Boodles - również odpadł w 1R z Dimitrovem. Przyszedł Wimbledon a on gra świetnie. To już półfinał, a on pokonał takie znane nazwiska jak Almagro czy Melzer.
Dlatego obu na pewno nie będą drżeć ani ręce, ani nogi na myśl, że już tak blisko finału. Skoro tak, to spodziewam się gemu za gem, zwłaszcza na początku, gdy będą w pełni sił, a więc stawiam na tie-break w 1. secie.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Spotkanie: Novak Djokovic – Juan Martin Del Potro
Typ: Liczba Setów (Under 3.5) Kurs: 2.15
Bukmacher: unibet

Czy Djoko może przez cały Wimbledon przejść suchą stopą? Pewnie nie i moim zdaniem dopiero w finale z Murrayem będzie zmuszony do większego wysiłku, a i to nie na pewno. Dzisiaj takie zagrożenie wydaje się mniejsze, wprawdzie Delpo prezentuje się na razie bez zarzutu, regularny w wymianach (nieco ponad 4 błędy na seta), swoje dokłada też z linii serwisowej, zwłaszcza imponuje pierwszym podaniem (70% trafień), którego zdobywa 81% punktów w tym 54 asy. Problem Argentyńczyka polega na tym, że te wybitne statystyki uzyskał przeciwko przeciętniakom (Ramos, Levine, Zemlja, Seppi) i Ferrerowi, który nie miał żadnej broni na tej nawierzchni. Dzisiaj poziom trudności wzrośnie mniej więcej tak jak po przenosinach z Karkonoszy w Himalaje. Plan Serba na ten mecz jest dość klarowny: nie grać przez środek, bo ze stojącej piłki Delpo potrafi tymi płaskimi cepami skosić każdego, ale przede wszystkim precyzyjnymi uderzeniami do linii zmusić rywala do biegania, który w obronie wprawdzie sporo nadrabia ogromnym zasięgiem, ale królem defensywy nie jest i nigdy nie będzie. Tym bardziej teraz kiedy uraz kolana wyraźnie ograniczył jego mobilność. Jeśli ten plan Serb zrealizuje to widzę minimalne szanse nie tylko na wygraną Delpo, ale nawet ciężko będzie o urwanie seta Djokerowi. Typ oczywiście ryzykowny, ale jak najbardziej prawdopodobny, a kurs świetny i jeszcze obejmuje pogrom w druga stronę.
✅115
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie: Finlandia - Holandia
Typ: 2
Kurs: 1.53
Godz:17.30
Bukmacher: WilliamHill

Dziś zaczynamy kolejna serie rozgrywek ligi Światowej spotykają się drużyna Holandii lider grupy C oraz drużyna Finlandii zajmująca obecnie 4 miejsce . oglądałem Finlandię kilka razy w tym sezonie i gra bardzo słabo ostatnie mwecze z Kanada to katastrofa. Jednak wcześniej z Portugalia nie było dużo lepiej. Holendrzy maja młody perspektywiczny zespół i naprawdę wielu dobrych graczy: Klapwajk , Rauwerdink dobry znajomy Koistra, Mann. Holendrzy w perspektywie najbliższych lat mogą zacząc się liczyć w Europie oraz na świecie. Natomiast Finowie rozczarowują przecietnie gra Esko, Lehtonen , Oivanenovie, Sivula jeszce kilka lat temu tworzyli dobry zespól pod wodza trenera z Włoch Berrutto na ta chwilę grają coraz slabiej i moim zdaniem nie maja żadnych atutów aby wygrać z Holandią.
✅53
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis . Wimbledon
mecz: Janowicz - Murray
typ: over 42.5
kurs: 2.65
Pinnacle

Półfinałowe spotkanie turnieju na kortach trawiastych Wimbledonu. Troszeczkę w moich ostatnich typach na handicapy brakuje szczęścia bo brakuje jednego czy dwa gemy do pokrycia. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie więcej szczęścia i tym razem over gemowy będzie trafiony. Oczywiście o tym spotkaniu już był powiedziane jak i napisane prawie wszystko. Janowicz właściwie po za jednym spotkaniem z Melzerem gra bardzo swobodnie i wygrywa spotkania w sposób zdecydowany. Mam nadzieje, że będzie sucho a kort głowny będzie dobrze przygotowany na pewno, więc warunki do mocnych serwisów będą idealne. Murray to jest jednak faworyt tego spotkania. Wyszedł z sytuacji bardzo podbramkowej w spotkaniu z Hiszpanem i musiał odczuć ten mecz w kościach. Trzeba jednak przyznać, że Szkot to jest mistrz gry na trawiastych kortach. Ma sporo tych sukcesów i u siebie ciąży na nim wielka presja bo finał już blisko. Faworyt gospodarzy nie jest jednak graczem, którego nie da się przełamać. Udowodnił to Verdasco trzykrotnie go przełamując w ćwierćfinale. Dlatego też mój tym na to spotkanie to over gemowy. Jurek przy dobrej dyspozycji jest w stanie powalczyć, wygrać seta, może doprowadzić do pięciosetówki. Każdy by chciał, żeby młody Polak awansował do finału, lecz myślę, że jeszcze nie w tym roku. Typuje over trochę życzeniowo chociaż szanse na długie 4 czy 5 setów są spore.
To prawidłowy post. Proszę poprzedni usunąć bo musiałem zmodyfikować trochę typ.
⛔100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA: Pierwsza Liga
Spotkanie: Bohemians - Limerick
Typ: over1,5 do przerwy
Kurs: 3,5
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Widzę że coraz więcej osób próbuje to co ja i myślę że słusznie bo to może być dobry sposób na zarobienie pieniędzy. Na dziś proponuję z mojej strony ligę Irlandzką, zastanawiałem się nad dwoma spotkaniami ale jednak wybrałem te, bo buki obstawiły że tu bardzo mało prawdopodobne jest że do przerwy padną przynajmniej dwie bramki, a ja z nimi oczywiście sie nie zgadzam ???? . Goście Limerick średnia drużyna na pozycji 8 w tabeli, z dorobkiem 22 punktów bilansem 23:22, myślę że lepiej sprawująca się na wyjeździe gdyż bilans bramkowy 14:15. W ostatnich 5 spotkaniach zaledwie jedno do przerwy zakończone przynajmniej dwoma bramkami. Po prowadzeniu na wyjeździe z Dundalk 0:2 po przerwie stracili 3 bramki i przegrali spotkanie. Na pewno są bardzo rozgoryczeni tym rezultatem i będą chcieli się pokazać jak najlepszej strony w dzisiejszym meczu i myślę że bramkę z ich strony zobaczę w pierwszej połowie, i oby nie jedną. Natomiast gospodarze tego spotkania to Bohemians, sa obecnie na 11 pozycji spadkowej, bilans 14:30. W dużej ilości meczach tracą bramki na początku spotkania, tak jak to było z Shelbourne, St.Patrick, Cork City czy też Dublinem. Mają oni bardzo nie korzystny bilans bramkowy, jedynie ostatnia drużyna w tabeli ma mniej strzelonych bramek. Ale warto zwrócić uwagę na to że właśnie ta ostatnia drużyna zwyciężyła z nimi 3:0. Myślę że powinni się obudzić i zacząć zdobywać gole jeśli będą chcieli się utrzymać w tym sezonie. Także liczę na bramki z obu stron i to do przerwy!
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - USA
Typ: 2
Kurs: 3.39
Bukmacher:Pinnacle
Analiza:
Witam. Ja z kolei nie widzę dzisiaj naszych orłów w meczu z Amerykanami. Jak na razie trzeba to powiedzieć otwarcie - Polska gra padakę w tegorocznej lidze światowej o wyniki chcąc niechcąć to potwierdzają. Mamy jak na razie dwa zwycięstwa z Argentynom która to w pięciu ostatnich meczach punkty urwała tylko Polsce, przegrywając 3:2. Nie muszę dodawać że tylko reprezentacja z Ameryki Południowej w tabeli grupy A jest niżej od nas. Stany Zjednoczne również jak kolega na poprzedniej stranie nie zachwycają ale jednak cztery mecze już wygrać potrafili przy tylko dwóch porażakach. Dziś widzę pewne zwycięstwo gości tylko te kursy nie dają mi spokoju, jednak widocznie bukmacherzy wierzą w jakieś szybkie odrodzenie Polaków. W próbę zmazania plamy z początku Ligi. Ja osobiście jednak w to nie wierzę i liczę na szybkie 3:1 na korzyść Stanów Zjednoczonych. Co prawda dwa ostatnie mecze po miedzy tymi rywalami kończyły się wyganą Polaków jednak to była zupełnie inna forma, dyspozycja, której teraz najwyraźniej brakuje. Przypomnę jeszcze że dla Stanów Zjednoczonych to będzie pierwsze spotkanie wyjazdowe w tej edycji Ligi Światowej. Czy zwycięskie ? Myślę że jak najbardziej.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon : 1/2 mężczyzn
Spotkanie: Andy Murray - Jerzy janowicz
Typ: DW 3:0
Kurs: 2.30
Bukmacher: betathome
Analiza: Byc moze wielu pokreci glowa na &quot;antypatriotyczny&quot; kurs ale coz, w koncu nie jestesmy tu dla patriotyzmu ale dla zysku prawda? ;-). Wiem, ze Jerzy jest w zyciowej formie i ostro idzie w gore, wiem ze wielu zasugeruje sie klopotami Murraya w cwiercfinale ale moim zdaniem dzis i tak nasz rodak zakonczy udzial w tym turnieju, co i tak bedzie mega sukcesem a celem Szkota jest tylko i wylacznie wygrana, na co czeka cala Wlk.Brytania... Mysle, ze dzis andy poradzi sobie w trzech, byc moze wyrownanych ale jednak trzech setach! Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska(+1,5 seta) - USA
Typ: 2
Kurs: 4,8
Bukmacher:Betsafe
Godzina 20:15
&quot;Musimy wygrać aby awansować&quot;,&quot;To będzie mecz o życie&quot; Jak często my Polacy zmuszeni jesteśmy wysłuchiwać tego typu tekstów?? Co prawda w większości chodzi wtedy o naszych piłkarzy, jednak spowodowało to, że moja wiara w naszych w takich sytuacjach spadła praktycznie do zera.. Polacy w tegorocznej edycji Ligi Światowej grają fatalnie. Z 6 meczów wygrali tylko 2 z Argentyną. Przegrali 2 mecze z Francją w pierwszym prowadząc 2-1 i mając dużą przewagę w 4 secie. Sami sobie skomplikowaliśmy drogę do Argentyny. W finale ubiegłorocznej edycji LŚ wygraliśmy pewnie z USA 3-0. Dziś będą zapewne żądni rewanżu za tamtą porażkę. W ich składzie nie ma już doświadczonych Stanleya czy Priddyego. Są za to tacy zawodnicy jak Anderson,Lotman czy Clark, których stać na wiele. My będziemy musieli liczyć na przebłyski Kurka, Nowakowskiego czy Winiarskiego, którzy mimo ostatniego udanego meczu nie są w szczytowej formie. Myślę, że po przegranej w dzisiejszym meczu nie dane nam będzie zagrać w Argentynie...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon = Półfinał Mężczyzn
Spotkanie: Andy Murray - Jerzy janowicz
Typ: Wygra pierwszego seta - JJ
Kurs: 3,48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wiele można przeczytać o tym spotkaniu tutaj a także w dziale i opinie są podzielone. Nikt mi jednak nie wmówi, że nie ma value w kursach na Jerzyka i że nie warto próbować czegoś w jego stronę. Nikt jeszcze tego tutaj nie podawał więc ja atakuje w pierwszy set. Koledzy opisali już mocne i słabe strony obu zawodników więc nie będę się rozpisywał (tym bardziej, że mecz za moment) ale uważam, że jeśli Jerzyk dobrze wejdzie w to spotkanie a dokładniej jeśli dobrze będzie wchodzić jego pierwsze podanie to już mamy 50% sukcesu gdyż doprowadzi to do tie-break&#39;a a jak wiadome w nim wygrywa ten kto ma więcej szczęścia i utrzyma więcej nerwów na wodzy. Osobiście wierzę w to, że Jerzyk może to spotkanie wygrać ale o to będzie na prawdę bardzo ale to bardzo ciężko, dlatego po tak świetnym kursie atakuje jak dla mnie w bezpieczniejszą opcję. Nie rozpisuję się więcej bo na prawdę nie chce kopiować kolegów, po prostu po takim kursie uważam, że bardzo ale to bardzo warto. Powodzenia !
✅248
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom