>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.07.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tutaj podajemy typy
na piątek- 5 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Andy Murray
Typ: Jerzy Janowicz
Kurs: 5,30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwią mnie kursy na oba mecze półfinałowe, szczególnie ten na Janowicza. Murray grał morderczy pięciosetowy mecz z Verdasco, a Jerzy Janowicz szybko w trzech setach ograł Łukasza Kubota, więc świeżość z całą pewnością będzie po stronie Janowicza. Janowicz ma wielki atut w postaci serwisu, który moim zdaniem jest aktualnie najlepszym podaniem w całym ATP. Nie dosyć, że Janowicz potężnie serwuje pierwszym podaniem, to ma bardzo solidny drugi serwis. Oprócz tego atutem Jerzego jest bardzo dobre poruszanie się po korcie biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne. Pod tym względem bije on na głowę takie Isnera czy Raonica. Murray moim zdaniem nie gra żadnej rewelacji o czym świadczy to, że Verdasco ugrał z nim dwa sety, a Verdasco na trawie ma mniej atutów niż Janowicz, który w tym turnieju idzie jak burza i tylko w meczu z Melzerem miał kłopoty. Co ciekawe H2H jest dla Janowicza, gdyż raz ze sobą grali i wygrał Janowicz. Czuję, że tym razem też wygra Polak.
⛔100
 
A 27

arturito

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Los Angeles Angels of Anaheim - St.Louis Cardinals
Typ: St.Louis Cardinals -3.5
Kurs: 4.35
Bukmacher: bet365
Godzina 3:05
Analiza:
Joe Blanton(R) vs A.Wainwright(R)
Dziś Cardinals przerwali serię Angels (7-0) wygrywając 12-2. Widać, że chcą podtrzymać serię, wystawili Wainwrighta(11-5, 2.22 ), który przede wszystkim oddaje bardzo mało runsów (125.2 IP, 34R). Z drugiej storny zobaczymy Blantona (2-10, 5.07), który przez 97.2IP daje 126H i 60R. To z kolei sprzyja ofensywie Cardinals (5.37 R/9) przeciwko praworęcznym.
Kolejną ciekawą sytuacją są występy obu pitcherów. Blanton w domu (0-4, 1.54 WHIP) nie poprowadził jeszcze Angels do zwycięstwa, natomiast Wainwright na wyjazdach notuje bilans 8-1 (1.14 WHIP).
⛔100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Polska - USA
Typ: Polska -1,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Pierwsze spotkanie z USA. Zarówno Polacy jak i Amerykanie nie zachwycają w tej edycji Ligi Światowej. Polacy fatalnie zaczęli, ale w końcu przełamali się tydzień temu z Argentyną. Mamy jeszcze szanse awansować do turnieju finałowego w Argentynie, ale musimy po prostu wygrywać wszystko, najlepiej za 3 punkty. Sądzę, że z USA jest szansa odnieść takie zwycięstwo. Jest to pierwszy wyjazdowy mecz Amerykanów w tej edycji LŚ. Do tej pory u siebie z 6 spotkań wygrali 4 i 2 przegrali. Mimo tak dobrego bilansu, uważam, że grają niepewnie i nierówno. Nie jest to ta sama drużyna, która sięgała chociażby po złoto olimpijskie czy triumf w Lidze Światowej. Polacy także nie prezentują się oszałamiająco, ale za nimi będzie przemawiał atut własnej hali i kibice. Anastasi ma też większe pole manewru, jeśli chodzi o ławkę. Było to widać w meczu z Argentyną, gdzie nie szło Bartmanowi i jego miejsce zajął Jarosz. Liczę, że wreszcie nasi siatkarze przebudzą się i odniosą pewne zwycięstwo. W meczu z Argentyńczykami nasi siatkarze odblokowali się psychicznie, wygrali swój pierwszy mecz w tegorocznej LŚ. Aby zgarnąć pełną pulę potrzebne jest zwycięstwo różnicą minimum dwóch setów, czyli wynik 3:1 lub 3:0. Jest to jak najbardziej do osiągnięcia przez naszych siatkarzy.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz vs Andy Murray
Typ: Janowicz +1,5 seta
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zgadzam się całkowicie z użytkownikiem 5xharoldx5.Kursy zarówno na ten półfinał jak i na mecz Del Potro-Djokovic zostały mocno zawyżone i my musimy to wykorzystać.Jutro na Murrayu będzie ciążyć ogromna presja natomiast Jerzyk może a nie musi.W ostatnim meczu wygrał ze swoim rodakiem Łukaszem Kubotem gdzie zaprezentował się bardzo dobrze mimo iż pod względem szczególnie emocjonalnym nie był to dla niego łatwy mecz.Murray jest natomiast po morderczej 5-setówce z Verdasco.Wcześniej pokonał takich zawodników jak Becker, Lu, Robredo, Youzhny i właśnie Verdasco także rywale nie grający tutaj jakiejś rewelacji.Co innego Jerzy.Trudni rywale czyli Edmund (akurat to był łatwy rywal), Stepanek, Almagro, Melzer oraz właśnie Kubot.Jak dla mnie Jerzy miałtrochę trudniejszą drogę ale jak dotychczas radzi sobie znakomicie.W meczu z Kubotem Janowicz zagrał aż 30 asów.Jeśli utrzyma tą formę serwisową to będący pod presją Szkot może mieć wiele problemów.Warto przypomnieć spotkanie z tamtego roku gdzie w jednym z kończących sezon turniejów Janowicz wygrał 2;1 z Brytyjczykiem i wtedy rozpoczęła się tak jakby era Jerzyka.Teraz powinna ona trwać bo uważam że po dzisiejszym niepowodzeniu Radwańskiej (tylko na własne życzenie nie wygra tego Wimbledonu-Lisicki łatwo wygra z Bartoli) w piątek będziemy mieli powód do radości a nawet szczęśliwych łez których mam nadzieję że po meczu z Murrayem, Janowicz wyleje strumienie ;) Typ nie jest pozbawiony sensu bo uważam że Jerzyk wygra ten mecz a 2 sety powinien spokojnie ugrać jeśli zagra tak jak z Łukaszem.Jutro trzeba za niego trzymać kciuki.C&#39;mon Jerzyk!!!
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz vs Andy Murray
Typ: over 3,5 sety
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Widze wiekszosc zgodna co do jutrzejszego polfinalu Wimbledonu-No coz,ja rowniez przychylam do typow kolegow.Z pewnoscia bedzie to wyrownany pojedynek i szczerze watpie,by ktorys z nich(zwlaszcza Murray) wygral 3-0.Ja proponuje bezpieczny overek 3,5seta po dosc interesujacym kursiku.Murray pod presja,po wygranym,meczacym pojedynku w 5 setach z Verdasco-z drugiej strony,niezbyt zmeczony,dosc gladkim zwyciestwem 3-0 z L.Kubotem,z pewnoscia bedzie bardziej wyluzowany,opanowany,dysponujacy poteznym serwisem.Chyba rowniez postawie a zwyc.Polaka ???? Powodzonka
PS-sorki za brak polskich znakow....
✅66
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Andy Murray
Typ: DW 3:0
Kurs: 17.00
Bukmacher: Wiliam Hill
Analiza:

Panowie.. a może i Panie (powinno być odwrotnie)...
Tu nie ma już miejsca na kunktatorstwo, które często wyłapuję na tym forum, niestety....
Janowicz ten mecz wygra, tak jak wcześniej wspominałem, nawierzchnia nie ma dla niego znaczenia. To przyszły NR 1 ATP. Tak jak wspiął sie na wyżyny dojrzałości w meczu z Bardzo dobrze dysponowanym Kubotem, pewnie w wieku 22 lat nie poradziłby sobie nikt inny... TALENT...
Dominator... ten wzrost i ta koordynacja, te nerwy i jednocześnie spokój poparty wyczuciem, no i te pomysły plus dojrzałość kortowa... Drodzy bukmacherzy 3:0!!!
A Murray... Lendl zrobił swoje, gra bardzo solidnie, ale ta wiecznie skrzywiona twarz Szkota (oczywiście z niezadowolenia). W pamięci ma porażkę z JJ, olbrzymia presja ciągle uśpionych Angoli i strach przed szyderstwem wyspiarzy, kiedy przegra.... to sparaliżuje jego ruchy.
A Jerzy? finał z Serbem, cholernie trudny......zobaczymy...
⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Irlandia: Pierwsza Liga
Spotkanie: Bohemians - Limerick
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Analiza: Na jutro mam przygotowany mecz z ligi irlandzkiej gdzie przed ostatnia drużyna tabeli czyli Bohemians podejmie na własnym boisku 7 drużyne. Dla gospodarzy każdy mecz jest bardzo ważny w walce o utrzymanie a mają 3 punkty do bezpiecznej pozycji. Ich bilans nie jest zbyt imponujący bo 3 zwycięstwa 5 remisów i aż 10 porażek to jest bardzo słabo. W tym meczu mają jednak szanse odnieść zwycięstwo lub chociaż zremisować bo przeciwnik nie jest zbyt wymagający. W ostatnich 5 meczach Bohemians strzelili tylko 1 bramkę a tracili średnio 2. Jednak nie ma co się tym zrażać bo kiedyś musi przyjść czas na przełamanie złej passy. Goście strzelali jak do tej pory średnio w każdym meczu lecz tracili tyle samo. Ostatnie mecze Limerick raz przegrywał raz wygrywał więc ich forma nie jest zbyt równa. Te 2 drużyny ostatnio grały w kwietniu i górą byli goście którzy wtedy grali u siebie. Jak dla mnie jest to mecz dla Bohemians lub na remis ponieważ grają u siebie a ostatni ich mecz przeciwko Limerick prawie zremisowali bo dopiero w doliczonym czasie stracili bramkę więc tym razem u siebie powinni okazać się lepsi lub przynajmniej równi rywalom.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Wimbledon
???? Janowicz J. - Murray A.
Poniżej 39,5 gemów ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

Murray to jeden z najlepiej returnujących zawodników w tourze, więc główny atut Janowicza czyli potężny serwis tutaj nie będzie odgrywał aż tak ważnej roli. Poza tym wszystkie argumenty sportowe przemawiają za Murrayem. W półfinale już nie ma żartów, z Verdasco Szkotowi przytrafił się gorszy mecz, ale pomimo to wygrał i pokazał klasę. Janowicz miał tutaj okropnie łatwą drabinkę, Polak już męczył się z Melzerem, a co dopiero mówić o Murrayu. Umiejętności za Andym, publika za Szkotem, wszystko wskazuje tutaj na Murraya. Co prawda Janowicz raz pokonał Murraya na Mastersie w Paryżu, ale kto śledził tamten turniej ten pamięta co tam się działo. Prawie wszyscy co grali na turnieju kończącym sezon ATP w Londynie czyli Djokovic, Tipsarevic, Murray grali tam na pół gwizdka i radze nie sugerować się tamtym wynikiem. Come on Andy!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Liga Europejska
Spotkanie: Czarnogora - Hiszpania
Typ: DW: 3:1
Kurs: 5,25
Bukmacher: Expekt
Te drużyny spotkały się na tym turnieju już trzykrotnie, 2 razy wygrała Czarnogóra raz Hiszpanie. W każdym meczu było powyżej 3 setów.
Gdy oglądałem spotkania Czarnogóry zwłaszcza na swoim boisku, przeważali nad Hiszpanami przez całe spotkanie, a set oddali po zaciekłej walce grając na przewagi.
Czarnogóra zasłużenie jest druga w tabeli przed Hiszpanami.
W ostatnim meczu Czarnogóra zaprezentowała się znakomicie wygrywając z liderem tabeli Czechami. Jeżeli powtórzy swoją grę wygra z kompletem punktów.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: MLB,Baseball
Spotkanie: Colorado Rockies(-1.5) - Los Angeles Dodgers
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: WilliamHill
05.07.2013 02:10
Analiza:
No jak nie dziś to kiedy.w końcu muszą się przełamać gracze gospodarzy.Przegrali dwa spotkania z rzędu na własnym stadionie a dzieli ich tylko oczko w tabeli.Pokazali że potrafią wygrywać na własnym boisku więc dziś przyszedł czas na nich.Myślę że dadzą radą i pokażą że należy liczyć się ze skałkami.sądzę że potrafią i dadzą radę wygrać tymi minimalnymi dwoma oczkami.Prawdopodobni miotacze to Chacin J. [COL] (7-3), Capuano C. [LAD] (3-5).W sumie w sporcie jest wszytsko możliwe aczkolwiek dziś serce podpowiada bay stawiac na gospodarzy którzy się przełmią. Zobaczymy po nocy aczkolwiek myślę że są w stanie tego dokonać i warto na nich postawić kilka złotych.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pn1947 3

pn1947

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Wimbledon
Spotkanie: Djokovic - Del Potro
Typ: Del Potro (+2,5 seta)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Niestety Isia poległa i zostaje nam nadzieja w awansie Janowicza... ale niestety wybrałem drugi mecz półfinałowy. Na przeciwko siebie staną Serb Djokovic z Argentyńczykiem Del Potro. Śledząc poczynania obydwu zawodnik można jednogłośnie stwierdzić 3:0. Tak, właśnie takim wynikiem kończyły się wszystkie mecze obydwu zawodników na kortach Wimbledonu w tym roku. Pojedynek pomiędzy &quot;rakietami&quot; z czołówki rankingu ATP będzie trzecim w tym sezonie a jedenastym ogólnie - 8 razy górą był Serb. Djokovic wielokrotnie rozprawiał się z Del Potro wynikiem do zera, ale tylko na kortach twardych, a jak na trawiastych? Tu sytuacja diametralnie się zmienia. W zeszłym roku właśnie w Londynie na IO, Del Potro rozprawił się z Djokovicem 2:0 (7:5, 6:4), a dwa lata temu w Pucharze Davisa Argentyńczyka wygrał co prawda po kreczu rywala ale wygrywając pierwszego seta 7:5 i prowadząc w drugim 3:0. Serce podpowiada, że Djokovic będzie górą, jednak rozum podpowiada że może być inaczej, stąd mój wybór powyżej 3,5 seta.
✅85
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, challenger Manta
Spotkanie: Jones G. (Aus)-Collarini A. (Arg)
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Gdy wszyscy zachwycają się Wimbledonem i do niego przykuwają całą swoją uwagę, ja odnalazłem bardzo ciekawy kurs w challengerze. Mecz pomiędzy Jonesem a Collarinim jest świetną okazją do wzbogacenia się. Według mnie Jones jest w tym meczu pewniakiem, w ostanich 10 meczach triumfował 7-krotnie a przegrał zaledwie 3 razy. Jego przeciwnik ma dokładnie odwrotną statystykę 3 zwycięstwa i 7 porażek. W rankingu obu panów dzieli 40 miejsc na korzyść Jonesa, zarobił on także 7-krotnie więcej od swojego przeciwnika co również dużo znaczy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Polska - USA
Typ: USA +1,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betgun
Witam! Mam odmienne zdanie od kolegi Bułeczki na temat tego meczu. Nie zgodzę się ze USA slabo zaczeli nie zachwycając wręcz przeciwnie grają solidną siatkówkę, punktują i są na 3 miejscu posiadając dobrą pozycję wyjściową. Jest to drużyna typowo turniejowa rozkręca się z biegiem czasu i uważam że na odpowiedni czas zbudują optymalną formę (nie da się grać cały czas równo czy bardzo dobrze). Natomiast Reprezentacja Polski spisuję się fatalnie, niemiłosiernie męcząc się z Argentyną najsłabszą drużyną w grupie i tracąc tak ważne punkty . Na chwilę obecną nie stanowią drużyny, głównie indywidualności decydują o powodzeniu poszczególnych akcji. Czy to jest zryw Kurka czy Winiarskiego, jest to wszystko rwane, brak powtarzalności, pewności w dograniu, w dodatku seryjnie tracimy punkty. Na chwilę obecną przypominają zlepek zawodników, którzy spotkali się za 5 trzecia i coś próbują stworzyć. Sam Zbyszek Bartman powiedział, że w ich grze niestety na chwilę obecną są tylko momenty. Uważam, iż jest to za malo na solidną i groźną drużynę USA. Podrażnieni ostatnią porażką z Bułgarią, przyjadą zagrać dwa solidne mecze i mocno przeciwstawią się Polakom, mając chęć zagarnięcia całej puli. Nie przekonuje mnie też pełna hala i to że Polacy będą grali u siebie, to są profesjonaliśći którzy grali na wielu turniejach i pod dużo większą presja niż teraz, wjadą jak po swoje ???? . Oni mogą, Polacy muszą to jest ta różnica. Kończąc moje wywody uważam, iż Polacy będą mieli trudne zadanie do wykonania, a że lubią tie- breaki handi na USA jak najbardziej w zasięgu. Pozdrawiam ????
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: CHILE: Puchar ⚽
Spotkanie: Everton - U. Calera
Typ: Dodatkowa suma goli: Powyżej 3,5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 05.07.2013 01:30
Analiza:
Ja na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie, a mianowicie Puchar Chile. Everton to drużyna, która lubi tracić gole jak i strzelać. Zacznę od h2h między tymi zespołami:
Pojedynki bezpośrednie: EVERTON - U. CALERA
14.04.13 PRI Everton U. Calera 2 : 3
17.07.11 PUC U. Calera Everton 2 : 2
06.07.11 PUC Everton U. Calera 0 : 0
05.06.10 PUC Everton U. Calera 1 : 3
28.05.10 PUC U. Calera Everton 1 : 1
Co prawda daty są odległe od siebie, ale widać po rozegranych spotkaniach, że Everton jak już wspomniałęm lubi tracić bramki, co Calera bardzo dobrze wykorzystuje i w prawie każdym spotkaniu, które mają przyjemność rozegrać strzelają bramki - minimum jedną. Kibice z Viña del Mar na pewno będą chcieli zobaczyć dziś świetny mecz, dlatego uważam, że ten mecz zaowocuje w dużą ilość bramek, a dokładnie 4. Można tutaj również zagrać BTTS po kursie 1.53 - najbardziej realny typ, ale z zbyt małym kursem dla mnie. Co do Calery, drużyna, która na wyjazdach od 09.03.13 strzela non stop bramki (BTTS brać!), nie są jakimś fenomenem dla mnie, osobiście uważam, żę grają średnią piłkę, na pewno są lepsi w defensywie niż gospodarze, ale za to minusem jest u nich atak, który chcąc nie chcąc kuleje trochę. Uważam, że tutaj może paść remis 2:2, ale jeśli miałbym już na kogoś stawiać to na Everton, a nie na Calerę - mimo iż h2h mówi co innego. Everton znacznie poprawił swój styl gry od czasu gdy dostawał baty od przyjezdnych. Czarno żółci dziś moim zdaniem pokażą na co ich stać i już w pierwszej połowie zobaczymy over 1.5 bramki. Polecam wszystkim serdecznie!
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Djokovic N.-Del Potro J.M.
Typ: Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu? Over 38,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bwin
Analiza: Wszyscy emocjonują się meczem naszego rodaka Jurka, ja jednak pod lupę poza meczem naszej obecnej gwiazdy narodowej wezmę drugi świetnie zapowiadający się ćwierfinał między Novakiem a Juanem Del Potro. Oby dwoje idą jak burza i jeszcze żaden z nich w tegorocznym Wimbledonie nie stracił nawet seta! Po ostatnim meczu z Ferrerem Argentyńczyk na pewno mocno uwierzył w siebie i zrozumiał, że w takiej formie jest w stanie pokonać każdego. Jednak nie możemy zapomnieć kto stoi po drugiej stronie siatki, numer 1 światowego rankingu ATP, który sam uważa o sobie że jest w świetnej formie i dawno mu się tak dobrze nie grało. Szykuje się świetny mecz na bardzo wysokim poziomie, może nawet bardzo długi i emocjonujący - tego nie wiadomo, wiadomo jest jednak że żaden z nich nie odpuści. Dziwi mnie, że buki tak znacznie stawiają na serba, pewnie jak zwykle oceniany jest ranking, ja osobiście za typowanie zwycięzcy się nie biorę, a kurs na over 38,5 znacznie zawyżony i myślę że zdecydowanie warto grać.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur
Spotkanie - Albirex Niigata : Young Lions
Typ - Young Lions powyżej 1.5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Sportingbet
Analiza :

..... wiem nic nie wskazuje na powodzenie tego typu , ale ja jednak spróbuję ! Zacznijmy od gospodarzy którzy po 15 kolejkach są na 2 miejscu ze stratą do Tampines 5 pkt , ich bilans to 10-2-3 natomiast bramki 21:13 , popatrzmy na mecze u siebie 4-1-1 i bramki 9:6 co pokazuje że z obroną nie wygląda to fantastycznie ( moje zdanie ) , no a co u Young Lions , tu fatalnie 14 rozegranych meczy i przy miejscu na ilosc zwycięstw widnieje cyfra 0 ich bilans bowiem to 0-1-13 jednak co najgorsze w tym wszystkim to bramki zaledwie 4 zdobyte przy aż 33 straconych i tak jak napisałem we wstępie &quot; nic nie wskazuje na powodzenie tego typu ... &quot; ja jednak zaryzykuję no bo przecież .... (cuda się zdarzają ) na mój typ skłoniły mnie 2 argumenty i tak nie cały miesiąc temu Young Lions rozgrywał mecz w ramach Pucharu Ligi za przeciwnika mieli zespół lidera Tampines Rovers i ..... chłopaki wygrali 3:2 jakby tego było mało przegrywali do przerwy 2:0 ( cud?) drugi argument to ich H2H popatrzmy na 29 spotkań bilans 10-11-8 bramki 40:35 i tu nie widzę dominacji Albirexu Niigata nad Young Lions a popatrzmy na bilans kiedy gospodarzem jest Albirex i tak 5-5-3 i 25:20 a wyniki jakie tutaj padały to np. ostatnio 2:2 wczesniej 4:2 dla Albirexu , 3:2 czy 4:3 tak więc przy odrobince szczęscia a nóż typ będzie miał powodzenie ..... życzę dobrej zabawy Pozdrawiam !
⛔100
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Tenis ATP
Carreno Busta - Ramirez Hidalgo
Typ: Carreno Busta 2-0
Kurs: 2.20
bet365
Carreno Busta młody talent , spore sukcesy w tym sezonie na poziomie challengerów , bilans 30-20 w tym sezonie , 9-1 w ostatnich 10 meczach . Ramirez Hidalgo już raczej kończy karierę , 78 rocznik , pogrywa sobie w challengerach i radzi sobie ze słabszymi rywalami doświadczeniem i umiejętnościami . Jednak na młodego Hiszpana to może być za mało , Hidalgo pokonał w tym turnieju McGee który na clayu jest słabiutki oraz Laaksonena 2-1 .
Carreno pokonał słabego Luncanu 6-1 6-1 oraz Michona 6-2 7-5 , obaj mało wymagający ale zrobił co do niego należało , wygrał wyraźnie .
Dziś liczę na podtrzymanie dobrej gry młodego Hiszpana i pewną wygraną 2-0 .
⛔100
 
makaveli23 342,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Pilka nozn, Irlandia
Derry City - Dundalk
Typ: 2
Kurs: 4.5
Buk: bet365
Analyza:
Niewiele się zmienia jak do tej pory i Dundalk wciąż pozostaje na topie tabeli jesli chodzi o mecze wyjazdowe z bilansem 7-0-2. Az dziw bierze skad wziela sie ta ostatnia porazka z Limerick 3-2, gdzie do przerwy prowadzili 2-0, ale w drugiej polowie calkowicie osiedli na laurach i dosc zasluzenie dostali nauczkę. Mysle ze wyciagna wnioski i zmotywują sie co niemiara na ten mecz. Jak nie teraz to kiedy? Mysle ze dzisiejszy mecz jest ku temu najlepszą okazją! Dlaczego? Otóż dobre druzyny a wierze ze taka jest Dundalk, kochają vibe meczy na szczycie i potrafią się odkrywczo zmotywować. A chęci ku wygranej powinna dodać im przegrana u siebie w pierwszym spotkaniu tego sezonu z Derry 1-3. A że Dundalk to jak juz mowilem jedna z najlepszych druzyn wyjazdowych w tej lidze, to sądzę ze odpłata w postaci odwetu wziętego na stadionie przeciwnika zrobi dobrze organizmowi druzyny.
✅350
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Norwegia(Adeccoligaen)
Spotkanie: Kristiansund ₋ Ham-Kam
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godz:19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Norwegii na mecz w Adeccoligaen.
W tym spotkaniu naprzeciwko siebie staną Kristiansund i Ham-Kam.
Gospodarze rozegrali w tym sezonie czternaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia sześc punktów co daje im trzecie miejsce w Adeccoligaen.
Kristiansund u siebie zagrał siedem razy i zdobył trzynaście punktów, cztery razy wygrał,raz zremisował oraz dwa razy przegrał.
Goście zagrali w tym sezonie czternaście razy i zdobyli dwadzieścia cztery punkty co plasuje ich na siódmym miejscu w lidzie.
Ham-Kam na wyjazdach rozegrało siedem meczy i zdobyli dziewięć punktów trzy razy wygrywając oraz notując cztery porażki.
Mój typ to jedynka, Ham-Kam na wyjazdach nie gra tak dobrze jak u siebie a Kristiansund potrafi grac równo i na wyjeździe i u siebie a do tego mają serie czterech wygranych meczy z rzędu i moim zdaniem dzisiaj ja będą kontynuować.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom