>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.07.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : tenis , ATP Newport (USA)
Spotkanie : Sweeting - Ebden
Typ : Sweeting -1,5 seta
Kurs : 2,80
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Około godziny 17 30 spotkaja sie ze soba Ryan Sweeting (USA), i Matthew Ebden (AUS)
Sweeting gra u siebie ale jest faworytem nie tylko przez to ze jest gospodarzem.
Jego ranking w porownaniu z Ebdenem mowi sam za siebie - Ryan (65), Matthew (157)
Amerykanin jest tez wyzszy i co za tym idzie lepiej serwuje, co jest na trawie bardzo wazne.
Obaj panowie sa rowiesnikami (24 lata) i staz tenisowy maja podobny, ale zdecydowalem sie wytypowac Ryana poniewaz w tym samym czasie osiagnal nieporownywalnie wiecej od Ebdena.(chociażby wygranie turnieju ATP 250 )
Mysle ze Amerykaninowi pomoże publicznosc i niesiony dopingiem nie pozwoli rywalowi ugrac seta
⛔ 100
 
C 0

cvetogrcar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Newport (USA)
Spotkanie: Isner-Beck
Typ: Isner
Kurs: 1.33
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


Jutrzejszego dnia spotka sie 47 rakieta z 125. Wydaje mi iz John Isner nie powienien miec zadnych problemow z wygraniem tego spotkania. Nie wydaje mi sie aby nawet Beck mogl wygrac jakiegos seta. Jak dla mnie wydaje sie to wrecz nie wyobrazalane. Beck ma juz najlepsze lata kariery za soba, natomiast John caly czas reprezentuje stala stabilna forme, wiec jak dla mnie to jest pewniakiem na dzisiejsze spotkanie.
Napisalem ten typ wczoraj, przepraszam za pomylke.
Nieregulaminowy kurs, ⛔ 100
 
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ: Edinson Cavani strzeli gola w dowolnym czasie
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety w jutrzejszej ofercie ciężko cokolwiek wybrać więc zdecydowałem się troszkę zaryzykować i postawić na indywidualnego strzelca gola. Póki co Copa America nie rozpieszcza nas pod względem ilości goli ale myślę, że dzisiaj w obu meczach nastąpi przełamanie...Urugwaj napewno jest jednym z faworytów turnieju a w ataku same znakomitości:świetni w poprzednim sezonie Cavani,Suarez i Hernandez czy troszkę przygaszony Forlan (o obieżyświacie Abreu nie wspomnę) dlatego w spotkaniu przeciwko &quot;przeciętnemu&quot; rywalowi jak Peru powinni się pokazać z dobrej strony i już w pierwszym meczu pokazać swoją siłę. Stawiam na gola Cavaniego biorąc pod uwagę jego ostatni sezon, formę w reprezentacji (stosunek 27meczy/9goli), warunki fizyczne i mam nadzieję że w tym meczu to on wykona ewentualny rzut karny a nie Suarez który był kontrkandydatem Cavaniego do tego typu ???? Ogólnie myślę, że przy tak skutecznych graczach, potrafiących zagrać dokładne ostatnie podanie jak:Suarez, Forlan, A.Pereira, Lodeiro Urusi strzelą kilka goli a chociaż jednego z nich dołoży genialny Cavani,oby grał jak na ostatnim mundialu a coś wpadnie...
⛔ 100
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

Francja U17 - Meksyk U17
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Francja U17 - Meksyk U17
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ostatni półfinał zostanie rozegrany dziś o 1:00 naszego czasu w Pachuce. Na przeciw sobie staną gospodarze tego turnieju Meksykanie i Francuzi. Wygrany tego meczu zagra z kimś z pary Niemcy/Anglia.
Mój typ na to spotkanie to OVER 2.5 bramki po kursie w okolicach 2.0 .Obie ekipy dość dobrze usposobione ofensywnie, ale i też w prawie każdym meczu tracą po bramce co pokazuje słabości obu defensyw. Meksykanie do tej pory jak na gospodarzy przystało radzą sobie nieźle 3:1 z Koreą, 2:1 z Congo,3:2 z Holandią i w 1/8 2:0 z Panamą. Czyli w tych czterech meczach strzelili 8 bramek stracili 4. Czyli średnia bramek w meczu Meksyku to równiutkie 3. Grają bardzo ofensywnie, u siebie będą dopingowani przez cały stadion, nie stawiam tu ich wygranej bo Francuzi są piekielnie mocni jednak coś ustrzelić są w stanie spokojnie. Ważną informacją jest brak głównego środkowego obrońcy Meksyku Carlosa Guzmana, który za kartki będzie pauzował. Grał we wszystkich 4 meczach i spisywał się nieźle patrząc na stratę 4 bramek w 4 meczach przez Meksyk bez Guzmana może być im ciężko utrzymać zero z tyłu. Teraz o Francji słówko w grupie spisali się średnio bo 3:0 z Argentyną i 1:1 w meczach z Japonią i Jamajką to wyniki dość słabe jak na solidną ekipę z Europy. W 1/8 trafili na bardzo dobrego rywala jakim był WKS wygrali 3:2 i mecz był bardzo szybki i otwarty. Francuzi tak samo jak Meksyk strzelili 8 bramek stracili 4 czyli średnia bramek w meczach Francji to 3. Tutaj też zabraknie ważnego ogniwa tym razem z ofensywy nie zagra Lenny Nangis strzelił 1 bramkę i miał 2 asysty. Ale Yassine Benzia strzelec 5 bramek dla Francji wyjdzie w podstawowej 11 na ten mecz. Ogólnie To liczę na jakieś 5 bramek a może nawet 3:3. Obie ekipy grają ofensywnie szybko ładnie. Brak Guzmana to ból głowy dla trenera a szansa dla Kogutów.
Jeszcze jeden plus tego OVERA jest taki że zagrają o 18:00 gdzie temperatura jest już do wytrzymania co na pewno wpłynie na grę Francuzów. Statystyki pokazują że więcej bramek pada w tych meczach o 18:00 czasu Meksykańskiego.
✅ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Peru
Typ: Urugwaj wygra do zera
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Peru w tym turnieju bez Farfana i Pizarro, jednych z najważniejszych zawodników ofensywnych tej reprezentacji. Wobec ich nieobecności potencjał tej drużyny na pewno znacząco maleje. Zdecydowana większość z nas ma przynajmniej podstawową wiedzę o piłce i wiemy, że Peru nie należy do czołówki ekip południowoamerykańskich. Gdyby wspomniani zawodnicy zagrali, można by ewentualnie dyskutować o Peru jako potencjalnym &quot;czarnym koniu&quot; rozgrywek, ale nic nie wskazuje na to, aby tak mogło być. Bezsprzecznym faworytem tego spotkania jest Urugwaj, który bronił honoru Ameryki Południowej na zeszłorocznych mistrzostwach świata w RPA, docierając aż do półfinału, dalej niż Brazylia i Argentyna. To osiągnięcie stawia Urugwaj w pozycji murowanego kandydata do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce. Trzeba powiedzieć, że czwarte miejsce na mistrzostwach nie było tylko dziełem przypadku, bo w Urugwaju jest komu grać. Takimi zawodnikami jak Forlan, Suarez, Abreu, na pewno nie pogardziliby szkoleniowcy reprezentacji Brazylii, czy Argentyny. Pozostali piłkarze tego kraju może nie są zbyt dobrze znani przeciętnym kibicom, których zainteresowanie futbolem uwidacznia się tylko podczas większych imprez, ale są to solidni zawodnicy, grający w klubach najlepszych lig europejskich. Myślę, że piłkarze Urugwaju po remisach w spotkaniach Brazylii i Argentyny przekonali się, że nie można lekceważyć absolutnie nikogo i podejdą do tego meczu bardzo skoncentrowani. Przecież grają z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie, więc muszą powalczyć o jak najlepszą pozycję wyjściową. Mecze z Chile i Meksykiem na pewno będą trudniejsze. Według mnie Urugwaj stanie na wysokości zadania i niespodzianki dla odmiany dziś nie będzie. Ze względu na problemy Peruwiańczyków warto postawić, że nie strzelą oni gola po dobrym kursie.
⛔ 100
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - MŚ U17 - Ćwierćfinał
Spotkanie: Francja - Meksyk
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: BetClic
Analiza :
O godzinie 1.00 czasu polskiego odbędzie się mecz ćwierćfinałowy pomiędzy zespołami Francji i Meksyku. Wybrałem ten mecz ze względu na to, że nie ma innych tak pewnych wygranych z tak wysokim kursem na wtorek.
Uważam wygraną Meksyku za pewną, ponieważ :
1) Meksyk jest to gospodarz, grają mistrzostwa u siebie, więc na pewno chcą się pokazać z jak najlepszej strony
2) Jak nie którzy już tutaj pisali turniej jest w Meksyku, więc sędziowie troche mogą pomóc gospodarzą
3) Meksyk o wiele lepiej prezentuje się dotychczas na mistrzostwach niż zespół Francji
Statystyki :
faza grupowa
Meksyk 3-1 Korea Północna
Meksyk 3-2 Holandia
Meksyk 2-1 Kongo
Francja 3-0 Argentyna
Francja 1-1 Jamajka
Francja 1-1 Japonia
1/8 Finału
Meksyk 2-0 Panama
Francja 3-2 WKS
statystyki także pokazują jak ciężki turniej jest to dla francuzów, więc najwyższy czas sie z nim pożegnać i pozwolić grać dalej lepszym
Według mnie Meksyk po ciężkiej walce zdoła wygrać to spotkanie i awansuje do półfinału a tam zmierzy się z Niemcami.
Oglądałem także skróty meczów Meksyku i widziałem, że na każdy ich mecz stadion jest w większej części zapełniony, według mnie to także wpłynie na plus dla gospodarzy tego spotkania. Natomiast co do Francji to mają wiele sytuacji, lecz mało z nich wpada do siatki, udowodnili to w meczach z Japonią i Jamajką.
gogo Mexico :cool:
✅ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - turniej im. B. Jelcyna
Spotkanie: Chiny - Ukraina
Typ: Handicap setowy: Chiny -2,5 seta
Kurs: 1.50
Bukmacher: BetClic
Analiza: 4 lipca o godzinie 13.00 odbędzie się spotkanie w ramach pucharu im. B. Jelcyna pomiędzy drużynami Chin i Ukrainy. Zdecydowanym faworytem spotkana są Chinki, które, jak wszyscy wiemy, są zespołem o co najmniej klasę lepszą niż zawodniczki Ukrainy. Potwierdza to ranking FIVB, w którym Chinki zajmują 6 miejsce, natomiast Ukrainki dopiero 50. Co do wytypowania zwyciężczyń tego meczu nikt nie będzie miał wątpliwości. Jednak ja uważam, że różnica klas tych zespołów jest na tyle duża, iż Chinki wygrają to spotkanie gładko 3-0. Warto dodać, że Ukrainki nie brały udziału w ostatnich latach, w żadnym większym turnieju jak MŚ czy nawet ME. Chinki natomiast to 4 zespół World Grand Prix.
✅ 50
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - MŚ U17 - Ćwierćfinał
Spotkanie: Francja - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza :
Dziś o godzinie 1:00 naszego czasu rozpocznie się mecz pomiędzy Francją a Meksykiem.Faworytem według bukmacherów jest Meksyk,grają przed swoją publicznością,do tej pory wygrali wszystkie swoje mecze.Francuzi zaś wygrali tylko jeden mecz w grupie,dwa zremisowali oraz wygrali w 1\8 z Wybrzeżem Kości Słoniowej po szalonej pogoni.I właśnie na ich ostatnim meczu z WKS skupiam swój typ,Francuzi przegrywali już 0-2 z Wybrzeżem Kości Słoniowej które było niespodzianką turnieju (świetne wyniki w grupie i remis z Brazylią 3-3) lecz mimo wszystko zdołali się podnieść i wygrać 3-2.Meksyk zaś strasznie męczył się z Panamą wygrywając 2-0.
Podsumowując,uważam że Francja jest w stanie wygrać w dniu dzisiejszym z Meksykiem,może nie gładko ale po ciężkim meczu.Stawiam na Francję po bardzo wysokim kursie 3.30 w bet-at-home.
⛔ 100
 
makaveli23 277,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
LA Galaxy - Seattle
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4.5
Gamebookers
Bardzo ciekawie wyglada w tym meczu typ jak i kurs na bramkowy remis, do ktorego napisze zaraz analize. Spotykaja sie druzyny ktore czesto remisuja i widac to w ich ostatnich spotkaniach a szczegolnie w ostatnich 10, gdzie remisy w meczach tych druzyn padały z czestotliwoscia około 50 %. W ostatnim meczu LA Galaxy bezbramkowo zremisowało na wyjeździe z San Jose, teraz czas na mec zu siebie i o bramke jestem spokojny gdyz nie strzelili chociaz jednej tylko w jednym spotkaniu u siebie. Seattle natomiast ostatnio jest w wysmienitej formie strzeleckiej (7 goli w ost 3 meczach) i na wyjazdach wie jak grac by zdobywac punkty (3-4-2) dlatego stawiam ze zdobedą bramkę pierwsi. Atut własnego boiska jednak sprawi ze LA wyjdzie z tego pojedynku szczesliwie i mecz zakonczy sie bramkowym remisem. Na taki scenariusz stawiam.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Mistrzostwa Świata panie
Niemcy - Francja
Typ: Niemcy
Kurs: 1,50
bet-at-home
Mecz pomiędzy Francuzkami a Niemkami jest meczem o pierwsze miejsce w grupie A. Obydwie te ekipy pokonały swych rywali we wcześniejszych meczach. Francuzki pokonały Kanadyjki cztery do zera i Nigeryjki jeden do zera. Zaś ich dzisiejsze rywalki pokonały kolejno dwa jeden i jeden zero. Ja stawiam w tym pojedynku na gospodarzy turnieju czyli Niemki. Są one uznawane za potęgę żeńskiego futbolu. Po raz ostatni obie ekipy spotkały się na Mistrzostwach Europy. Wówczas faworytki rozniosły swoje przeciwniczki, wygrywając aż 5:1. Udowodniając fakt że Niemki w piłkę grać potrafią mogę przytoczyć fakt iż w ostatnich sześciu meczach czy to na tych Mistrzostwach czy też towarzysko wygrały one wszystkie spotkania strzelając rywalkom osiemnaście bramek i tracąc ledwie jedną. Zatem czy może być inny wynik niż wygrana gospodyń. Nie sadzę.

✅ 50
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Warta Poznań - Polonia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: Tobet
Analiza :

Mecze sparingowe zawsze są spotkaniami niezwykle trudnymi do typowania, ponieważ o ile można mieć wątpliwości odnośnie składów druzyn, to co dopiero powiedziec o ich podejściu do danego meczu? Czy zagrają na 100%? Czy zwyczajnie będzie im się chciało? Czy po prostu jedna, bądź obie druzyny ograniczą się do testowania nowych zawodników i różnych wariantów taktycznych a wynik będzie sprawą drugorzędną...
Mimo wielu niewiadomych postanowiłem zaryzykować taki właśnie mecz. Przede wszystkim dlatego, że Polonia grywa ostatnio w meczach sparingowych słabiutko, zaś ambicji i woli walki poznaniakom odmówić nie można, dlatego też twierdzę, że to im będzie dziś bardziej zależało na wygranej, choć... nie jest tajemnicą, że prezes Wojciechowski porażek nie toletuje, w meczach kontrolnych zapewne również ;)
Zapowiada się bardzo wyrównany mecz, z lekkim wskazaniem na gości, ja jednak jestem skłonny zaryzykować i typuję rozstrzygnięcie mocno niespodziewane - wygraną Warty. Choć jeśli w ogóle - to tylko minimalną.
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Kobiet Budapeszt
Spotkanie: Bratchikova-Krunic Dokładny wynik
Typ: Bratchikova 2-0
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj około godziny 12:30 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Rosyjską zawodniczką Bratchikovą a Serbską zawodniczką Krunic.Bratchikova obecnie w rankingu WTA zajmuje 143 lokatę natomiast jej dzisiejsza rywalka Serbka 237 lokatę.Krunic rozegrała w tym turnieju dotychczas jedno spotkanie i wygrała je z Puchkova 6-2 6-0.Jeżeli patrząc na ostatnie wyniki zawodniczek to zdecydowanie lepiej pogrywa Bratchikova,chociaż też kilka wpadek miała.Krunic natomiast przegrywa z zawodniczkami z turniejów niższej rangi.Serbka przegrała z przeciętną Camerin 2-6 1-6 która jest prawie na tym samym poziomie co Bratchikova(Krunic porażka z Juchaszovą 0-2 oraz Kichenok 0-2 w tym roku,jak widać zawodniczki nieznane).Serbka Krunic przeważnie jak traci pierwszego seta to już cały mecz przegrywa 2-0.W tym roku dużo razy tak było.Przypuszczam ze Bratchikova od początku będzie prowadzić spotkanie i spokojnie wygra go 2-0 w setach.
krecz, 0.
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Ukrainy
Spotkanie: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
Typ: Szachtar (-1)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W dzisiejszym meczu spotkają się bez wątpienia dwie najmocniejsze drużyny na Ukrainie. Obie prezentują zbliżony poziom, jednak nie bez powodu to Szachtar został mistrzem swojego kraju. Górnicy pokazali się z dobrej strony w ostatnich sparingach między innymi z Dynamem Drezno, Macabbi Haifa czy Austrią Wiedeń. Nie sądzę, aby drużyna ze stolicy była w stanie powstrzymać Szachtara w drodze po potrójną koronę. Mieli już jedną szansę w Pucharze Ukrainy i przegrali 2-0. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami to zwycięstwa Górników dwoma lub trzema bramkami. Myślę, że tym razem także możemy się spodziewać ich wygranej z handicapem.
⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Otetul-Anderlecht
Typ:1X
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza
Witam na dziś wybrałem spotkanie towarzyskie. W zasadzie szczegółowa analiza nie w tym miejscu sensu ponieważ jest to mecz towarzyski w początkowej fazie przygotowań do sezonu. Można co prawda oprzeć się na osiągnięciach obu ekip z zeszłego sezonu. Otetul to mistrz Rumunii, gdzie trzeba zaznaczyć, że poziom ligo rumuńskiej jest o chyba najwyższy na półwyspie bałkańskim o czym może świadczyć choćby to że mają dwa miejsca w lidze mistrzów w tym jedno bezpośrednio w fazie grupowej. Ten przywilej wywalczył sobie właśnie Otetul. Z kolei Anderlecht to zespół, który poprzedni sezon może uznac za porażkę. Nie zdobył mistrzostwa, a przewaga jaką miał przed finałowymi meczami o mistrzostwo Belgii została roztrwoniona w głupi sposób. Czy ta kiepska forma dalej trwa?Tego nie wiadomo. Dodać należy jeszcze trwającą telenowele z transferem Lukaku do chelsea. Od dłuższego czasu mówi się o jego przenosinach na Wyspy. ale efektu nie widać. JEst to młody chłopak i takie zawirowania z pewnością źle na niego wpływają. Analogicznie jest w przypadku Neymara. Brak stabilizacji klubowej=kiepska dyspozycja. Poza tym mecz jest rozgrywany w Rumunii i jest towarzyski więc Anderlechtowi, nawet gdyby wyszli z dołka z poprzedniego sezonu, może się zwyczajnie nie chieć grać. Kurs wysoki jak na 1X. Polecam ten typ.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ak23 2

ak23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka U19
Spotkanie: Litwa - USA
Typ:USA
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mecz dwóch faworytów. Nie rozumiem tego, że na Litwinów jest mniejszy kurs niż na USA. To USA wygrali wszystkie mecze gładko oprócz cięzkiego starcia z Serbią, gdzie wygrali tylko 80-78, a Litwinom zdarzyła się wpadka w postaci porażki z Chorwacją. Bilans punktów obie drużyny mają podobny:
*USA ( 360 zdobyte 258 stracone)
*LITWA( 374 zdobyte 274 stracone)
Uważam, że warto zagrać ten typ!



✅ 130
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ Kobiet
Spotkanie: Nowa Zelandia - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 3,45
Buk: Tobet
Analiza:
Mecz 2 outsiderow grupy B. Moze na pierwszy rzut oka stawianie na Nowa Zelandie to swego rodzaju szalenstwo. Ale wedlug mnie te dziewczyny maja potencjal. Ogladalem kawalki meczow z udzialem tej druzyny i one wcale jakos specjalnie nie ustepowaly japonkom czy angielkom. Remis Meksyku z Anglia to czysty przypadek. A Meksyk z Japonia - 0:4 w plecy. A Nowa Zelandia gdyby byla bardziej uwazna mogla zremisowac lub nawet wygrac (przegrana 1:2). Dlatego dzis sklaniam sie ku tej &quot;egzotycznej&quot; druzynie. Oby Panie z Nowej Zelandii zebraly sie w sobie i pokonaly Meksyk. Powodzenia.
⛔ 100
 
D 5

dzeko1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, turniej w Newport
Spotkanie: Michael Berrer - Tommy Haas
Typ: 1
Kurs: 2,16
Buk: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie dwóćh niemieckich graczy Michael Berrer vs Tommy Haas jeszcze dwa lata temu stawiał bym zdecydowanie na Hassa, bo wiem jaki ma potencjał szczególnie na trawie, ale na dzień dzisiejszy jest cieniem zawdodnika sprzed lat, który wygrywał turniej w Halle pokonując w finale Novaka Djokovica, w tym roku ten zawdodnik nie zdołał przedrzeć się nawet przez pierwszą runde tego turnieju przegrywając w nim z Seppim, Berrer ma na ta chwile o wiele więcej do zaoferowania niż jego rodak, przypomnę, że w tym roku był juz w finale turnieju w Zagrzebiu, a na trawie pokonał Almagro.Dzisiaj stawiam na niego, bo Haas jest juz w mojej opinni wypalony i nie widze dla niego perspektyw w stawce ATP Touru można powiedzieć, że swoje juz ugrał, Berrer ma z pewnością walory, które sprzyjają grę na trawie takie jak świetne warunki fizyczne i serwis, myślę, że to powinno wystarczyć dzisiaj na Hassa, polecam typ.
⛔ 100
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Andrea Hlavackova - Sofia Arvidsson
Typ: 2
Kurs: 1.75
Buk: Expekt

Analiza:

Krótko bo mecz niedługo się rozpoczyna. Hlavackova obecnie 110 w rankingu WTA, w tym roku na clayu kompletne dno. Tylko w ITF w Chiasso wygrała jakieś mecze, doszła tam do finału pokonując po drodze zawodniczki z 3, 4 setki rankingu, przegrywając z Puig(370). Bilans meczy na cegle w tym roku 4/7(4 wygrane w turnieju w Chiasso).
Sofia to obecnie 73 rakieta świata. W tym roku na cegle 2 runda w Charleston(porażka z Peer[11]), Madryt 2 runda porażka z Azarenką, Bruksela ćwierćfinał porażka z Peng, po drodze pokonała m.in Jankovic(10). Bilans meczy na clayu w tym roku 6/5.

Obecnie w lepszej formie zdecydowanie Arvidsson. Ponadto bilans meczy bezpośrednich 1:0 dla Sofi. Kurs 1.75 na pewno przesadzony
✅ 75
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tour De France
Spotkanie: Alberto Contador - Andy Schleck
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Betclic
Analiza:
Jak wszyscy dobrze wiedzą w pierwszym etapie Contador utknął na trasie po kraksie spowodowanej przez pewną kobietę. Jemu nic się nie stało, stracił jednak dużo czasu jak na 1 etap. Andy Schleck przejechał ten etap bez strat, więc jemu się nie śpieszy, on czeka spokojnie na etapy górskie. Contador będzie chciał w każdym etapie być jak najbliżej czołówki, a przede wszystkim dojeżdżać wcześniej od głownego rywala do wygrania touru, Schlecka. Dla Contadora teraz każda sekunda jest ważna. Nie może już tracić do czołówki nawet na etapach płaskich jeśli chce jeszcze walczyć o zwycięstwo tegorocznego touru, a przecież zapowiadał, że wygra w tym roku wszystkie 3 największe wyścigi. Jestem pewien, że Andy nie dojedzie w 4 etapie wcześniej od Alberto, ponieważ on i jego ambicje nie mogą sobie na to pozwolić.


✅ 45
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Finlandia, Kakkonen-Grupa A
Spotkanie: KaPa- Honka 2
Typ: Honka 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dnia 5 lipca 2011 roku o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy KaPa, którzy w grupie zajmują przed ostatnią, mianowicie 14 pozycję a Honka 2, którzy w tabeli są na miejscu 9. Co do tego spotkania to nie mam wątpliwości, że wygrać powinien zespół Honka 2, gdyż na ostatnie 5 rozegranych meczów wygrali 3 ( z Kotka 3:1, z Kiffen 2:1, z FC Kuusysi 2:1), zremisowali 1 (z Gnistan, które warto przypomnieć, że są na pozycji 5 w tabeli) oraz przegrali 1 spotkanie (z LPS). Natomiast co do KaPa to na ostatnie 5 rozegranych spotkań wygrali oni tylko jedno, natomiast resztę przegrywając. Sądzę, że typ będzie trafiony, gdyż KaPa nagle nie będzie miała dobrej formy i nie wygra z drużyną o 12 punktów lepszą, a nie oszukujmy się przepaść pomiędzy poziomem obydwu drużyn jest naprawdę duża. Pozdrawiam
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom