>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 05.06.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Afryka: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Druga runda
Spotkanie: Kenia - Nigeria
Typ: 2
Kurs: 1,85
Godz: 15:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz z cyklu &quot;musimy to wygrać, bo będzie kicha&quot;. Nigeria, lider grupy wraz z Malawi(gorszy ma bilans bramkowy) ma 5 pkt, miejsce premiujące do awansu jest tylko jedno, więc sprawa jest prosta: trzeba wygrać kolejny mecz, by być spokojnym i czekać na potknięcie rywali(zwłaszcza, że nie należą oni do elity z Afryki). 4 dni temu rozegrali oni towarzyskie spotkanie z Meksykiem, które zremisowali 2:2(znacznie wyżej notowany rywal).
Kenia, ostatnie miejsce w grupie, 2 zdobyte punkty, 1:2 w bramkach na 3 rozegrane mecze, pewniak do pożegnania się z tą drużyną w drugiej rundzie.
Warto zwrócić uwagę również na H2H. na 11 meczy 2 remisy i 9 zwycięstw Nigerii. Pokazuje to jaka jest różnica między obiema reprezentacjami.
Myślę, że kurs warty gry.
Powodzenia!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Roland Garros
Spotkanie: Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka
Typ: będzie tiebreak w pierwszym secie
Kurs: 6,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Moim zdaniem to spotkanie będzie o wiele bardziej zacięte niż wskazują na to kursy. Bukmacherzy nie dają Wawrince żadnych szans nawet na podjęcie walki wystawiając takie kursy, ja jednak w niego wierzę. Stanislas rozegrał morderczy bój z Richardem Gasquetem, który wygrał dopiero po pięciu setach. Obawiam się, że tak wyczerpujący mecz z Gasquetem może mieć tutaj znaczenie, jednak nie jeśli chodzi o pierwszego seta. Zmęczenie Szwajcara pojawi się ewentualnie dopiero w późniejszych setach. Rafael Nadal słabo się spisuje jeśli chodzi o pierwsze sety na tym turnieju. Nadal przegrał pierwszego seta w dwóch pierwszych rundach, a w trzeciej rundzie z Fabio Fognini wygrał w tiebreaku. Obaj zawodnicy dobrze serwują, więc całkiem możliwe, że w pierwszym secie nie będzie przełamań. W meczu z Richardem Gasquetem Wawrinka przegrał pierwszego seta w tiebreaku. Wierzę, że Wawrinka postawi Nadalowi twarde warunki w pierwszym secie i o losach tego seta zadecyduje tiebreak. Sądzę, że tiebreak w pierwszym secie jest bardziej prawdopodobny niż wskazuje na to kurs.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA: NHL - Play Offy
Spotkanie: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
Typ:1 ( 60 min.)
Kurs: 2,45
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 04.06.2013 03:00
Rywalizacja przenosi się do Los Angeles, gdzie &quot;Królowie&quot; wygrali 14 ostatnich meczów z rzędu!
Po bardzo zaciętym sobotnim meczu Czarne Jastrzębie wygrali 2:1 ,W 2 meczu najlepszy zespół sezonu zasadniczego Chicago Blackhawks odniusł pewne zwycięstwo 4:2 objął prowadzenie już w 2. minucie, a w połowie drugiej tercji prowadził 4-0.
Bramkarz &quot;Królów&quot; Jonathan Quick znakomicie bronił w sobotę, ale w niedzielę nie miał swojego dnia i trener Darryl Sutter zdjął go z lodu w połowie drugiej tercji . Sporym osłabieniem Kings był brak Mike&#39;a Richardsa. Center, który zdobył 10 punktów w play offach (2 gole + 8 asyst), po kilku dniach przerwy Mike&#39;a Richardsa zagra dziś w pełnych sił .Ten Typ jest ryzykowny bo według statestyk Los Angeles Kings ma bardzo słabe wyniki z Chicago Blackhawks na 15 meczy u siebie wygrali 5 , po dogrywce 2 .Moim zdaniem jesli dzis przegraja nie będą się liczyć następnych meczach i przegrają całą rundę 4 :0
powielenie typu
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Rolland Garros, 5.06 14:00
Sharapova - Jankovic
typ: under 15,5 gema w meczu
5,25
Bwin
Analiza
Jutro kolejne spotkania cwiercfinalowe turnieju singlowego pan, a w jednym z nich, Maria Sharapova zagra z Serbka, Jelena Jankovic. Czyzby Jelena przypomniala sobie swoje najlepsze czasy? Juz dawno nie zanotowala tak dobrego wyniku. Serbka oczywiscie poprawila swoja gre, lecz do najlepszych sporo jej jeszcze brakuje. Bedzie to widac w jutrzejszym spotkaniu z Rosjanka. Jankovic praktycznie poza bedaca ostatnimi czasy kompletnie bez formy Stosur nie pokonala tutaj nikogo szczegolnego, Hantuchova przegrywa wszystko, Hampton to jednak mowa przyszlosci, podobnie jak Muguruza. Ogladalem spotkanie Rosjanki ze Stephens, ktore jak na kobiecy poziom bylo bardzo dobre. Agresywne, ofensywne wymiany, Jankovic nie powinna juz wytrzymywac tak jak robila to Amerykanka. Sila gry Rosjanki moze byc dla Serbki przytlaczajaca. Serbka nie jest w swojej najwyzszej formie, tu ograla kogo musiala, pora zejsc ze sceny. Przed turniejem Rollanda Garrosa, przegrywala z Halep, Scheepers czy Lisicka. Nie sa to nazwiska pokroju Sharapovej. Bedziemy jutro swiadkami jednostronnego spotkania na korzysc Rosjanki.
⛔100
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
Eliminacje Mistrzostw Świata 05.06 3:30
Jamajka-Meksyk
Typ 2
1.62 w Bet365
Już niedługo kolejne spotkanie eliminacyjne do przyszłorocznego mundialu w Brazylii, co ciekawe oba zespoły po trzech kolejkach zamykają stawkę i nie odnotowały żadnego zwycięstwa.W pierwszym spotkaniu obu ekip padł bezbramkowy remis aczkolwiek dziś myślę ze goście powinni wygrać to spotkanie by wskoczyć na pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej by nie kompilować sobie sytuacji przed późniejszymi meczami miedzy innymi ze Stanami na wyjeździe czy też Kostaryką.
Póki co Meksykanie zawodzą ale myślę że to czas aby się odblokować w ich składzie głownie zawodnicy grający w kraju wzmocnieni Hernandezem oraz graczami z ligi hiszpańskiej Dos Santosem, Guardado, Aquino i Héctorem Moreno.
Zespół gospodarzy składa się w dużej mierze z graczy grających w niższych ligach angielskich, lidze norweskiej i MLS.
Myślę że po zaciętym spotkaniu goście przechylą szale zwycięstwa na swoją stronę.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
05.06.2013
14.00
Tenis WTA
Jankovic - Sharapova
typ - Jankowic wygra przynajmniej jednego seta
kurs - 2.5
William Hill

Czas ćwierćfinałowe na Roland Garros spotykają sie ubiegłoroczna triumfatorka Sharapova zajmująca obecnie 2 miejsce w rankingu oraz Serbka Jankovic aktualnie 18 w rankingu dawno temu liderka rankingu. Jankovic ostatnie sezony ma bardzo słabe w tym roku jednak przebłyski dawnej formy pojawiają se coraz częściej finał w Charleston na amerykańskiej mączce gdzie wygrała nawet seta z Serena Williams później słabsze występy jednak już w Rzymie ćwierćfinał i porażka z Halep dość niespodziewana. Na kortach w Paryżu bardzo dobra i równa gra jedyne kłopoty to trzy setówka z grającą bardzo dobrze Stosu. Natomiast Sharapova broni tytułu jednak forma moim zdanie nie tak wysoka jak w zeszłym sezonie mimo że wygrała turniej w Sttutgarcie i grała w finale w Madrycie. Gra Marii nie rzuca na kolana przeciwniczki gładko ograne jednak według mnie niedoceniana przez bukówSerbka postawi duży opór rosjance i minimum wydrze jej jednego set mimo że bilans pojedynków 1-7 na niekorzyść Jankovic cztery były rozstrzygane w 3 setach.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 3

medek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Spotkanie: Azarenka-Kirilienko

Typ: Azarenka (-5,5 gema)
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Mówią , że WTA to cyrk i żenada. Mówią , że właściwie to gra tylko Azarenka , Scharapova i Williams , a reszta to tło , które nic nie jest warte. To fakt - kobiecy tennis jest trudny , czesto nieciekawy sportowo , a duża cześć tenisistek wizualnie wygląda tak , że spotykając je w ciemnym zaułku - chce się uciec jak najdalej. Tennis kobiecy tym różni się od męskiej , że w męskim typuje się kto wygra , zaś w kobiecym która z zawodniczek przegra. Niby róźnica nie jest wielka - jednak znacząca. To co pokazała Kirilienko w meczu z Mattek nie zachwycało. Mattek była lepsza , dominujaca ... nagle złapała sie na brzuch i Kirilienko wygrała , przez to iż Mattek przegrała. Azarenka nie złapie sie za brzuch i nie odpuści. Kirilienko stoi na przegranej pozycji - może powalczy w pierwszym secie , ale w drugim już nie bedzie co po niej zbierać . Liczę na szybki pogrom w stylu 6-4 ,6-2 dla Azarenki.
⛔100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Jankovic - Szarapowa
Typ: 1
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uwazam, ze bedziemy swiadkami niespodzianki. Szarapowa w tym turnieju nie zdominowala tak swoich rywalek jak to ma w zwyczaju. Tym razem zmierzy sie z Jankovic, ktora bedzie zdecydowanie najtrudniejsza dla niej przeciwniczka do tej pory. Jankovic gra bardzo dobrze - uderza mocno, pewnie, popelnia malo niewymuszonych bledow, co w tenisie kobiet jest bardzo wazne. Wg mnie Jankovic dawno nie byla w takiej formie. W 4. rundzie zniszczyla grozna Hampton. Szarapowa stracila do tej pory sporo gemow, a to znaczy ze mozna sie do niej dobrac. Szczegolnie tak dobra tenisistka jak Jankovic moze tego dokonac. Warto zaryzykowac.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Międzynarodowy – Towarzyski
Spotkanie: Urugwaj – Francja
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 21:00
Analiza:

Jak na mecz towarzyski linia over 2 azjatycki po takim kursie jest dla mnie zaskoczeniem ale przejdźmy do konkretów.
Reprezentacja Urugwaju troszeczkę mnie zaskakuje ostatnim wynikami nie wiem czy tam nie potrzeba zmiany trenera ale to tylko moje osobiste zdanie. W swoje strefie eliminacyjnej do przeszłorocznych Mistrzostwa Świata czwarta ekipa poprzedniego mundialu po jedenastu kolejkach nie zajmują miejsca premiowanego awansem. Obecnie są na szóstym miejscu tracąc do pozycji barażowej piątej oraz czwartej która daje awans dwa punkty. Niby strata nie jest duża ale spodziewałem się że mogą wygrać te eliminacje tym bardziej że nie bierze w nich udziału oczywiście Brazylia.
Dzisiejsze stracie ma na celu sprawdzenie aktualnej dyspozycji zespołu oraz poprawienie atmosfery przed bardzo ważnym meczem eliminacyjnym z Wenezuelom i niedługo rozpoczynającym się Pucharem Konfederacji. Największym problemem zespołu patrząc na ostatnie gry przegrane z Chile 2:0, remis z Paragwajem 1:1 i przegrana 3:1 w meczu towarzyskim z Hiszpanami, jest gra w destrukcji. Obrona od kilku lat gra w taki samy zestawieniu Lugano, Caceres, Godin czy Pereira i wygląda to jakby się wypalili zamiast jeszcze bardziej się zgrywać.
Natomiast z drugiej strony ofensywa jest świetna, zaczynając od Suareza. Chłopaka jest szybki świetnie wyszkolony technicznie tylko ma problemy z głową ale to akurat dziś będzie sprzyja, bo jak większość z nas wie został zawieszony prze federację angielską za ugryzienie Ivanovica w meczu z Chelsea 21.04 i od tamtej pory nie zagrał w barwach Liverpoolu. Dziś wystąpi od początku wypoczęty i bardzo głodny gry a że jest świetny pokazują to bramki zdobyte dla Liverpoolu w tym sezonie 23 w 33 grach i gdyby nie tak głupota może wywalczył by króla strzelców.
Jego partnerem dziś będzie kolejny świetny graczy o którego biją już wszyscy Cavani. Jego 29 bramek w 33 spotkaniach!! we włoskim Napoli dało wicemistrzostwo kraju. Atuty świetna gra w powietrzu, bardzo silny i po prostu niesamowicie skuteczny. Nie ma co więcej pisać czołowy napastnik w tej chwili na świecie. W obwodzie trener ma jeszcze doświadczonego Forlana to nie jest sam zawodnik co na ostatnim mundialu ale po powrocie do Brazylia chyba się odbudowała w tym roku w 13 występach dla Internacional strzelił dziewięć bramek.
Kolejna sprawa to Urugwajczycy będą grać na własnym stadionie w Montevideo który może pomieścić ponad 73 tys. osób i jestem przekonany że z tego powodu będą cisnąć i grać do przodu bo u siebie bardzo rzadko goszczą rywali z Europy ostatnio w 2011 roku grali z Holendrami. Dziś będą chcieli dać pokaz futbolu swoim kibicom.
Tyle na temat gospodarzy przejdźmy do Trójkolorowych. Na stracie selekcjoner Francuzów z racji tego ze w tym terminie FIFA pauzują jeśli chodzi o gry eliminacyjne powołał kilku debiutantów. Średnia wieku 25 lat i tylko obrońca Arsenalu Sagna ma na karku już 30 lat. Didier Deschamps nie ukrywa, że bardziej niż wynik, interesuje go przyjrzenie się kilku młodym zawodnikom i dziś będą oni zasuwać na boisku bo będzie to dla nich duża szans na pokazanie się i zagoszczenie w kadrze na dłużej.
Szansę debiutu dostanie 22- letni obrońca Mangala, pomocnicy: Grenier 22 latek z Lyonu ma świetny sezon, bardzo dobrze ułożona noga, Guilavogui oraz napastnik Lacazette. W kadrze są też stali bywalcy jak Benzema, Gomis, Giroud, Gourcuff…. Przyznam szczerze że Francuzów w akcji dawno nie widziałem może grają teraz dobrze ale mi osobiście nie imponują (tylko za kadencji Zidane i niżej fajnie się ich oglądało). Przeanalizowałem tylko pod kątem występów w klubach defensywę która dziś będzie musiała radzić sobie z napastnikami klasy światowej.
Tak prezentuje się cała obrona powołana na ten mecze, dwójka defensorów Arsenalu Sagna i Kościelny jak kto się interesuje piłką w Anglii to doskonale wie że Arsenal w obronie to wyprawiał cuda a niektóre stracone bramki ewidentnie po błędach wspominanej dwójki (a wiem to dobrze bo oglądałem prawie wszystkie mecze Arsenalu), kolejni gracze Clichy tutaj mocny punkt, Debuchy z Newcastle tragiczny sezon tego zespołu i jedna z najgorszych defensyw w lidze. Debiutant Mangala na co dzień podstawowy defensor Porto i nie ma co ukrywać po za Benficą nie ma tam godnego rywala by defensywa musiała się w jakiś sposób wykazywać. Dwójka z Valencii (której nie udało się zakwalifikować do LM) – Mathieu tylko jeden mecz w reprezentacji i Rami 25 spotkań w kadrze. Ostatni to najpewniejszy punkt defensywy Sakho występujący w PSG. Tak wiec nie ma w kadrze ostatnio podstawowych graczy: lewego Evry, środkowego Varane, prawego Jalleta. Jak dla mnie bardzo słabo wygląda to w tyłach.
Kurs na ten over chyba wziął się z tego że ostatnie cztery spotkania kończyły się po 0:0 ale dla mnie nie jest to żadnym wyznacznikiem, inne kadry, forma, miejsce rozgrywania meczu i biorąc pod uwagę to wszystko co napisałem wyżej powinniśmy zobaczyć dziś bramki.
⛔100
 
X 0

xdareklodz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Spotkanie: Urugwaj - Francja godz.21:00
Typ: over 1,5 Goals
Kurs: 1,43
Bukmacher: oddsring
Analiza: Witam ! na dzisiejszy wieczór proponuję dość banalny typ : over 1,5 goals w spotkaniu towarzyskim Urugwaj - Francja . Potencjał ofensywny obu ekip jest powszechnie znany i myślę ,że nie warto zbytnio się nad tym rozpisywać . Z uwagi na to ,że jest to mecz towarzyski nie sądzę , by obie drużyny grały uparcie na zero z tyłu i over 1,5 naprawdę nie powinien tutaj być jakimś nadzwyczajnym wydarzeniem. Kurs moim skromnym zdaniem również co najmniej przyzwoity . Powodzenia!

⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Nadal - Wawrinka
Typ: Wawrinka wygra 1 seta
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie kursy wystawione na ten pojedynek są wręcz kosmiczne ?! Na Szwajcara win kursy oscylują koło 11.0 ?! kompletnie nie rozumiem ... Rzeczywiście bilans h2h 9-0 na korzyść Nadala, marka, renoma itd. ... ale przecież Hiszpan gra tutaj bardzo słabo jak na siebie. Jedynie &quot;wyszedł&quot; mu ostatni pojedynek z Japończykiem ale to tyle ze względu na swojego rywala, który nie zaprezentował kompletnie nic. W pozostałych 3 spotkaniach już tak łatwo nie było, Rafael często daje przełamać swój serwis analogicznie z Klizanem 4 razy czy z Foginim 3 razy to aż nie podobne do mistrza cegły.Warto też zwrócić uwagę na liczbę niewymuszonych błędów przez Hiszpana, gdzie tylko w pierwszym spotkaniu z Brandsem miał dodatni bilans wygranych do niewymuszonych to również argumentuję jego dyspozycję. Wawrinka życiowa forma, życiowy turniej i według mnie nie pozostaję tutaj bez szans, drabinkę miał dosyć mocną i w tych spotkaniach pokazywał tenis na najwyższym poziomie, bardzo dużo piłek kończących i wychodzenie z pod presji w ciężkich sytuacjach. Jeśli dziś obaj tenisiści zagrają tak jak we wcześniejszych spotkaniach turnieju - to ja nie mam pytań i widzę zwycięstwo Szwajcara.
Dlaczego warto zagrać zwycięstwo w pierwszym secie ? bo Nadal strasznie długo wchodzi w spotkanie, w każdym pojedynku na RG pierwszy set był najsłabszy z całego meczu. Pierwsze sety przegrane z Klizanem i Brandsem czy tiebreak z Foginim. W dzisiejszym pojedynku Rafa przy takim poziomie gry jak dotychczas i przy tak dużej liczbie wywalanych piłek nie będzie już miał takiego w miarę łatwego przetarcia. 10 spotkanie między sobą obu panów i czas na pierwsze zwycięstwo Stana, jak nie dziś to już więcej takiej okazji może nie dożyć.
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Prostejov
05.06.2013 12:30
Vesely - Sock
typ: 2
kurs: 2.75
buk: expekt
Druga runda challengera w czeskim Prostejov i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy reprezentantem gospodarzy Jiri Veselym a zawodnikiem ze Stanów Zjednoczonych Jackiem Sock.
20-letni Czech to do tej pory obok Hiszpana Carreno-Busta największe odkrycie tego sezonu. Początek sezonu to futuersy, ale potem przyszły wygrane w chalengerach w tureckim Mersin i Ostravie. Przed Roland Garros odpadł w pierwszej rundzie w Uzbekistanie z Krajinoviciem. Potem przyszły pierwsze dla tego zawodnika kwalifikacje do turnieju wielkoszlemowego i od razu awans do pierwszej rundy. Po drodze pokonał on bez straty seta Molchanova, Jaziriego i Roberta, a w pierwszej rundzie ugrał seta Kohlschreiberowi. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał 6:2 6:2 Garcię-Lopeza.
Sock do Roland Garros miał bardzo nieudany sezon. Najlepszym jego wynikiem był ćwierćfinał w Memphis, ale ten turniej odbywał się w lutym. Przed turniejem na paryskich kortach w 4 challengerach na mączce odpadał w pierwszych rundach ugrywając zaledwie seta. I wkońcu nadszedł Roland Garros i 21-letni Jack pokazał, że nie nadarmo jest nadzieją amerykańskiego tenisa. Przeszedł przez kwalifikacje nie tracąc seta, ogrywając po kolei Authoma, Olivo i Arguello. W pierwszej rundzie spotkał się Guilermo Garcią-Lopezem i nie dał mu żadnych szans wygrywając 6:2 :2 7:5. W drugiej rundzie trafił na będącego w kapitalnej formie Haasa (dziś zagra w ćwierćfinale z Djokoviciem) i chodź przegrał w trzech setach, to trzeba powiedzieć, że podjął walkę przegrywając dwa sety jeden do pięciu, a drugi po tie-breaku. W pierwszej rundzie w Prostejov wygrał w pierwszej rundzie z Nedovesovem 7:6 6:3.
Zapowiada nam się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie, a ja po takim kursie postanowiłem zagrać powracającego do formy, o rok starszego Socka.
⛔100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - FINLANDIA(Ykkonen)
Spotkanie: Haka - Ilves
Typ: 1
Kurs: 1.73
Godz:17.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz ligi Ykkonen w Finlandii.
W meczu tym zmierza się Haka oraz Ilves.
Gospodarze dzisiejszego meczu rozegrali do tej pory sześć meczy i zdobyli w nich dziewięć punktów co daje im piąte miejsce w tabeli.
Goście rozegrali pięć meczy i zdobyli w nich dziesięć punktów co daje im czwarte miejsce w tabeli.
Haka u siebie do tej pory rozegrała trzy mecze i zdobyła w nich siedem punktów, stosunek bramek 7-2.
Ilves na wyjeździe rozegrało trzy mecze i zdobyło w nich siedem punktów, stosunek bramek 4-1.
Mój typ to jedynka, Haka pokonała u siebie niezłe na wyjeździe OPS i Oulu, a Ilves pokonywało na wyjeździe słabe u siebie zespoły Viikingit i PK-35 Vantaa co już na dobrze grającą Hakę u siebie nie wystarczy.
✅73
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 liga Wschód
Spotkanie: Motor Lublin - Puszcza Niepołomnice
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wiele się mówi o tym spotkaniu w sieci. Wiele się spekuluje. Wszystko przez wypowiedź jednego z działaczy gości który stwierdził, że awans to miła rzecz ale jak Puszcza nie awansuje to też się nic nie stanie. Na bazie tej wypowiedzi powstało wiele teorii mówiących, że Motor ma ten mecz w kieszeni. Cóż nie wiem. Może tak jest może nie. Ja uznałem, że na chwilę o spekulacjach zapomnę i potraktuje ten mecz normalnie. I z tym normalnie to Motor nie powinien mieć tu za wiele do powiedzenia. Puszcza już w zeszłym roku powinna awansować. W tym wystarczy jej robić co swoje i bez oglądania się na ścigający ją Pelikan Łowicz wejść do klasy wyżej. Na 7 ostatnich spotkań Puszcza wygrała 6. Motor na 7 ostatnich spotkań 2 razy wygrał 2 razy zremisował i 3 przegrał. Te dwa spotkania wygrał u siebie i teoretycznie powinno to dawać do myślenia. Zwłaszcza w kontekście tego, że dziś walczy o życie. Ale po pierwsze były to mecze ze słabiutką Siarką i Unią a po drugie.... No właśnie po drugie Motor grał w nich w pełnym składzie. A dziś odpada Damian Kądzior i Damian Falisiewicz którzy są kontuzjowani oraz Migalewski za kartki. Czyli właściwie najważniejsi piłkarze Lublinian. Kadra Puszczy właściwie poza podstawowym bramkarzem w pełnym składzie. Asekuracyjnie przyznam. Nie jest to żaden &quot;pewniak&quot;. Sportowo napewno się broni. W kontekście meczu z Zniczem który Lublinianie przegrali ostatnio 3:0 naprawdę nie widzę po ich stronie wiele atutów. Martwią mnie jedynie te spekulacje. Najchętniej zagrałbym BTTS ale ani na expekt ani nigdzie indziej nie mogę znaleźć odpowiednich zakładów. Pozostaje zaryzykować czystą dwójkę.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Spotkanie: Novak Djokovic (SRB) – Tommy Haas (GER)
Typ: 5 setów
Kurs: 5.00
Bukmacher: bwin

Djokovic znalazł się w ćwierćfinale po swoim jak na razie najmniej przekonującym występie. Musiał wracać do meczu po przegraniu pierwszego seta, by pokonać Kohlschreibera w czterech. To zdecydowanie nie był jego najlepszy mecz w karierze, ale w tak trudnych okolicznościach (żałoba na wieść o śmierci jego pierwszej trenerki Jeleny Gencic) jak najbardziej można zrozumieć wahania formy. Najważniejsze, że swoją robotę wykonał i awansował dalej. Dzisiaj jednak Serbowi półśrodki mogą nie wystarczyć będzie potrzebował wszystkich swoich umiejętności, bo jego rywal prezentuje się w ostatnich miesiącach wyśmienicie. Haas przeżywa drugą albo i trzecią młodość i jako 35-latek właśnie osiągnął swój najlepszy wynik w karierze na paryskiej mączce. O półfinał będzie bardzo ciężko, ale moim zdaniem Niemiec ma sporo atutów, by ten mecz był ciężką przeprawą dla lidera rankingu. Przede wszystkim Haas świetnie serwuje, co przynosi mu mnóstwo łatwych punktów (77% po pierwszym i 67% po drugim serwisie), ale też sprawia, że bardzo trudno go przełamać (tylko 4 oddane breakpointy na 20 w całym turnieju). Poprzeczka dla Djoko postawiona dużo wyżej niż w meczu z Kolbą, który i tak ugrał z Serbem seta. Ofensywny styl i dobra forma Niemca powinny być dla Serba sporym wyzwaniem o czym świadczy też ich w miarę wyrównany bilans, w tym ostatni mecz w Miami wyraźnie na korzyść Haasa. Forma Djokovicia również pozostawia sporo do życzenia, w tym sezonie już tak nie dominuje, zwłaszcza na mączce, która jest jego najgorszą nawierzchnią. W Paryżu zadziwia zwłaszcza masa niewymuszonych błędów w każdym meczu (31, 26, 22, 42) ze sporym minusem w bilansie winnerów do błędów. Co jest o tyle dziwne, że w spacerkach z Pellą i Dimitrowem właściwie nic nie musiał robić, bo rywale oddawali mu za darmochę po 40-50 w meczu, co przy dwudziestu paru gemach oznacza, że Serb w prawie każdym gemie miał 2 punkty za friko. Trochę dużo tych błędów jak na „robota” jak tu go ktoś określił, dominatorem to Djoker był 2 lata temu, teraz nie pozostało po tym wiele. Moim zdaniem ten mecz ma potencjał, by przerodzić się w długą i zaciętą batalię, niewykluczone, że na pełnym dystansie i na tym oparłem swój typ.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Typ: 1 set 1
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 05.06.2013/14-00
Analiza:
Za blisko ponad godzinę na Court Philippe Chatrier rozpocznie się ćwierćfinałowe spotkanie turnieju kobiet na paryskim turnieju. Faworytką zdaniem bukmacherów jest Rosjanka Maria Sharapova, ale czy rzeczywiście Serbka Jelena Jankovic nie ma rzeczywiście szans. Ja właśnie bym nie skreślał tenisistki sklasyfikowanej obecnie na 18 miejscu w rankingu WTA. Jelena dobrze spisuje się na Roland Garros. W pierwszych dwóch spotkaniach ograła odpowiednio Hantuchovą, i Muguruza bez straty seta. W pierwszym dniu czerwca musiała uporać się już z bardziej wymagającą rywalką jaką była Samantha Stosur. Pomimo porażki w pierwszym secie Jankovic podniosła się i ostatecznie wygrała 2-1. Poniedziałkowe spotkanie z Hampton było łatwą, szybką przeprawą, albowiem spotkanie trwało zaledwie 62 minuty, a Hampton ugrała zaledwie dwa gemy. Janković miała 11 kończących uderzeń i 15 niewymuszonych błędów. Te niewymuszone błędy czasami się trafiają. Jeśli chodzi o niewymuszone błędy takie zawodniczki jak właśnie Sharapova, Azarenka, Williams mają tą przewagę, że potrafią następnie mieć kilkanaście wygranych kończących uderzeń. Wspomnę, że wczorajsze spotkanie Williams z Kuznetsovą teoretycznie była przesłanka, że Rosjanka wygra, jednak Amerykanka pomimo przegrywania w trzecim secie 0-2 i miała wówczas podanie Sveta, Serena potrafiła się podnieść, i wygrać 6-3. Po tym właśnie poznaje się zawodniczki światowego formatu. Wracając jednak jeszcze na chwilę do analizowanego przeze mnie spotkania uważam, że Sharapova jest do pokonania. Tak wiem, wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania bez straty seta, jednak kiedyś musi nastąpić słabszy moment w grze. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, że Rosjanka nie miała wymagających rywalek. Sharapova ostatnie spotkanie z Stephans zakończyło na tak zwanym minusie gdyż miała więcej niewymuszonych błędów co do kończących uderzeń. Obie zawodniczki grały ze sobą pod koniec marca tego roku. Pewnie wygrała Sharapova, jednak to była inna nawierzchnia, etc, a więc dziś może być różnie, a wiele będzie zależało od dobrego wejścia w mecz, które moim zdaniem lepsze ma Jankovic-powodzenia
P.S. Dla tych mniej odważnych Jankovic +1,5 seta po około 2,40
brak typu!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Dania - Gruzja
Typ: Gruzja strzeli gola
kurs: 1.95
Buk: STS
Mecz towarzyski:
Dania za 6 dni rozegra mecz w ramach eliminacji do Mundialu. Spodziewam się, że w tym meczu będą grać na totalnym luzie, nie ryzykując kontuzji, potraktują to spotkanie jako delikatny rozruch przed starciem z Armenią, poćwiczą założenia taktyczne etc. Gruzja może dać z siebie wszystko, gdyż w tej rundzie nie rozgrywają spotkania eliminacyjnego. Zatem przy rozprężonych Duńczykach łatwiej będzie o zdobycz bramkową.

Gruzja strzeli gola 1.95 STS

zły buk
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Europa kwalfikacje
Spotkanie: Polska U19-HiszpaniaU19
Typ: 1 DNB
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Takie typy nazywam &quot; typami patriotycznymi &quot; . W tym meczu faworytem jest bezwzględnie drużyna Hiszpani . Trener tej drużyny ,czyli obrońców trofeum w tej kategorii wiekowej i sześciokrotnych zwycięzców, będzie miał do dyspozycji m.in. takich zawodników jak: Jose Rodriguez (rozgrywający Realu Madryt), Alvaro Vadillo (skrzydłowy Betisu Sewilla), Fede Vico (pomocnik Cordoba CF), czy Iker Hernandez (napastnik Realu Sociedad). Zespół ten w marcu odniosła prestiżowe zwycięstwo nad Niemcami 1-0 . Co świadczy o ich sile.Tymczasem tak przedstawia się Polska kadra :
Bramkarze: Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Dawid Smug (Inter Mediolan)
Obrońcy: Adrian Liberacki (Reggina Calcio), Paweł Stolarski (Wisła Kraków), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Lukas Klemenz (Odra Opole), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha Berlin), Igor Łasicki (Napoli)
Pomocnicy: Łukasz Kacprzycki (Lechia Gdańsk), Dariusz Formella (Lech Poznań), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa), Konrad Nowak (Górnik Zabrze), Sebastian Mrowca (Bayern Monachium), Radosław Murawski (Piast Gliwice), Martin Kobylański (Werder Brema), Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże)
Napastnicy: Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Kamil Zieliński (Pogoń Szczecin).
Z różnych powodów zabraknie trzech ważnych zawodników A.Milika, P.Zielińskiego i K.Linettego. Nasza Reprezentacja U-19 w ramach przygotowań przegrała niedawno w Legnicy mecz towarzyski z rówieśnikami z Bośni i Hercegowiny 1:3. 27 maja rozpoczęło się zgrupowanie młodych Polaków w Gniewinie, gdzie w sparingu pokonali oni II-ligowego Gryfa Wejherowo 3:0.
Na przekór wszystkiemu liczę jednak na niespodziankę gdyż mecz odbędzie się w Gdyni gdzie przygotowano 8,5 tysiąca miejsc. A wejściówki będą darmowe. Myślę że młodzi i ambitni Polscy piłkarze dzięki dopingowi swoich kibiców wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i pokonają Hiszpanów.
Cytuje Sasala trenera naszej reprezentacji-
- Jesteśmy gospodarzami, więc chcemy pokazać, że potrafimy grać dobry futbol. Nie mam wątpliwości, że faworytem naszej grupy są Hiszpanie, którzy wygrali dwa ostatnie turnieje mistrzowskie, ale to nie oznacza, że ponownie zatriumfują - I oby tak był POLSKO DO BOJU
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Obie strzela gola Bts
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś na Estadio Centenario zostanie rozegrany mecz towarzyski między urugwajem a francja.Urugwaj zajmuje 6 miejsce z 13 punktami bilans bramek 17:21.Trzy wygrane,cztery remisy,cztery porażki.Urugwaj walczy o bezpośredni do mś 2014.Traci tylko dwa punkty do chile które zajmuje 4 miejsce i daje awans.Rozegrają jeden ważny mecz podczas tego zgrupowania z Wenezuela.Francja zajmuje drugie miejsce w tabeli z 10 punktami bilans bramek 8:4.Trzy wygrane,jeden remis,jedna przegrana.Tracą do pierwszej Hiszpanii tylko jeden punkt a walczą o bezpośredni awans bez baraży.Francja nie rozegra na tym zgrupowaniu żadnego meczu o eliminacje do mś 2014.Rozegrają tylko towarzyskie z urugwajem i brazylią.Dziś moim zdaniem jedna i druga drużyna strzeli po golu .
powielenie typu
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Spotkanie: Nadal-Wawrinka
Typ: over 4,5 seta
Kurs: 5,00
Buk: Unibet
Analiza: Typ dosc ryzykowny gdyz Wawrinka ma jakies problemy z noga i moze nie by dzis w optymalnej dyspozycji. Inna sprawa, ze Nadal rowniez nie jest tu w wybitnej formie i nie przypomina siebie z najlepszych czasow. Owszem, pokonuje kolejnych rywali. Traci jednak pojedyncze sety i musi byc w pelni skoncentrowany aby grac na porzadnym poziomie. Nie ujmujac niczego jego rywalom to od poziomu Wawrinki dzieli ich wiele i ani Klizan, Nishikori czy Fognini ani tym bardziej Brands nie byli dla niego powaznym testem. Jesli Wawrinka nie bedzie mial zadnych problemow zdrowotnych to powinien z Nadalem nawiazac jakas walke i H2H nie powinnismy sie jakos mega sugerowac. Inna sprawa, ze jesli chodzi o koncowe zwyciestwo w tym spotkaniu to watpliwe jest by Nadal przegral. Uwazam, ze po slabym poczatku w tym meczu Hiszpan zmobilizuje sie i odrobi straty. Wszystko bedzie lezec w jego glowie i od tego jak wejdzie w to spotkanie uzalezniam mozliwosc trafienia tego typu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom