>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.06.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA - Mistrzostwa Europy U19

Spotkanie: Anglia U19 - Hiszpania U19

Typ: obydwie drużyny strzelą gola

Kurs: 1,80

Bukmacher: bet365

Analiza:
Mistrzostwa Europy do lat 19, na przeciwko siebie dwie &quot;uznane marki&quot; nie tylko w dorosłym futbolu, ale i młodzieżowym czyli Anglia i Hiszpania. Obie z potencjałem, obie z kompletem zwycięstw i z tą samą liczbą punktów w grupie 2. Bilans bramkowy jest korzystniejszy dla Hiszpanii, która w tym turnieju strzeliła ich 5, tracąc jedną (zwycięstwo ze Szwajcarią 2:1 i Czarnogórą 3:0), Anglicy natomiast zapisali na swoim koncie 4 trafienia i dwie bramki stracili (zwycięstwo z Czarnogórą 1:0 i ze Szwajcarią 3:2). Statystyka minimalnie przemawia za drużyną z Półwyspu Iberyjskiego i stawia Hiszpanów w roli faworyta, ale Anglicy również dysponują mocną ofensywą i są przy tym skuteczni, więc zapowiada się zacięty bramkowy mecz, tym bardziej, że w drużynach młodzieżowych bardzo rzadko padają wyniki bezbramkowe. Mój typ na te dwie ofensywne drużyny: obydwie drużyny strzelą gola, a dla bardziej odważnych polecam też typ: powyżej 2,5 gola.
✅ 80
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:
Polska - Argentyna
Typ: x
Kurs: 3.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś o godzinie 17 odbędzie się towarzyskie spotkanie pomiędzy reprezentacjami Polski i Argentyny. Faworytem tego sparingu naturalnie jest zespól z Ameryki południowej ponieważ posiada on w swoich szeregach zawodników z najlepszych lig piłkarskich. Argentyna jednak przyjechała na to towarzyskie spotkanie w mocno rezerwowym składzie i myślę że tutaj można upatrywać szans reprezentacji polski która też często zmienia skład ,ale trzon pozostaje prawie cały czas jednakowy. Myślę również że Argentyna nie będzie chciała tego spotkania przegrać ponieważ ostatnio po porażce z reprezentacją Nigerii spotkała ją wielka fala krytyki. Myślę że będzie to spotkanie na remis.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
B 0

betclic666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open M., Finał
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: Rafael Nadal
Kurs: 1,45
Bukmacher: BetClic

Analiza:
Dzisiaj o 15:00 odbędzie się finał drugiego turnieju zaliczanego do Wielkiego Szlema. Naprzeciw siebie staną: lider rankingu ATP - Rafael Nadal oraz Roger Federer okupujący aktualnie trzecią pozycję. Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest Hiszpan - dlaczego?
Jest on królem kortów ziemnych, a na takim właśnie będzie rozgrywane to spotkanie. Dodatkowo broni tytułu sprzed roku. Od 2005 roku wygrywał French Open aż pięciokrotnie. Nie miał on jak i jego rywal łatwej drogi do finału, jednak w poprzednim meczu rozegrał znacznie mniej gemów z Andym Murrayem. Zachował więcej sił i może to w znaczny sposób rzutować na jego grę. Na 25 ich spotkań 16 razy zwyciężał Hiszpan.
Forma Federera ostatnio wzrosła, jednak czy to będzie miało przełożenie na grę? Na pewno, ale czy na tyle znaczące by pokonać tenisową rakietę nr. 1. Nie sądzę, dlatego stawiam na pewne zwycięstwo Nadala.
✅ 45
 
peteer23 7

peteer23

Użytkownik
z racji że mecz z mojego wcześniejszego typu został przełożony podaje nowy typ ;)
Dyscyplina: Piłka Nożna Dania - Div. 2 West
Spotkanie: Holstebro - Middelfart
Typ: Holstebro
Kurs: 2,10
Buk: bwin

Analiza:
Dziś o godzinie 15:00 w 2 lidze zachodniej gospodarzom z Holstebro przyjdzie zmierzyć sie z Middelfart do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki a gospodarze zajmują 14 miejsce z dorobkiem 29 pkt po 8 zwyciestwach i 5 remisach i tracą do dzisiejszych gości 2 oczka Dno tabeli robi sie coraz bardziej ciasne a gospodarze mysląc o utrzymaniu musza łapać punkty a najlepszą do tego okazją bedzie własna murawa. Gospodarze w 3 ostatnich kolejkach zdobywaja komplet punktow grajac 2 krotnie na wyjazdach. Goście natomiast w 3 ostatnich ligowych meczach lapią 5 pkt z czego 4 grając u siebie. Po takim kursie nie myśląc dlugo stawiam na Holsrebro i licze na ich 4 z rzedu zwyciestwo ;)
⛔100
 
M 18

mariusz1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Adeccoligaen
Spotkanie: Lov Ham-Alta
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: betclick
Analiza:
9 kolejka norweskiej Adeccoligaen. Gospodarze po kiepskim początku zmienili trenera, który debiutował w poprzedniej kolejce remisując w wyjazdowym meczu 0:0 z Mjondalen. Obecnie na 14 pozycji w tabeli bilans u siebie: 1-1-2, bramki 5-4. Goście (miejsce 9) na wyjazdach spisują się podobnie 1-1-2, bramki 5-7. Mają za sobą dwie porażki z rzędu 1:5 z Ham-Kam u siebie oraz wyjazdowe 0:1 z Ranheim. W dotychczasowych 8 meczach między sobą Alta wygrała tylko raz (pozostałe mecze to 2 remisy i 5 zwycięstw Lov Ham). Goście przyjeżdżają osłabieni zwłaszcza w obronie, braki: M. Overvik, A. Vasilev (7 meczy, 0 goli), J. Brekke (7 meczy, 1gol), nie wystąpi również pomocnik M. Niskala (4 mecze, 0 goli) a pod znakiem zapytania stoi występ obroncy i zarazem kapitana T. Braatena (8 meczy, 1 gol), a także pomocnika C. Reginiussena (8 meczy, 2 gole). Kursy spadły na ten mecz a co może być symptomatyczne w NordicBet aż z 2,20 na 1,87 w momencie kiedy to piszę. Wobec powyższego liczę na wygraną gospodarzy.
⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska- Argentyna
Typ: Argentyna
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

5 czerwca odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Polską a Argentyną. Odbędzie się on w Warszawie na stadionie Legii. Mecz z Argentyną będzie dla Polski dobrym przygotowaniem do późniejszych meczów z Francją i Niemcami. Reprezentacja Argentyny wystąpi w osłabionym można powiedzieć rezerwowym składzie, gdyż na boisku nie zobaczymy takich piłkarzy jak: Messi. Higuaina czy Di Mari. Moim zdaniem taki skład w zupełności wystarczy aby odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu, gdyż reprezentacja Polski w ostatnich spotkaniach nie prezentuje gry na jakimkolwiek poziomie. Na przykład przegrana z Litwą, remis z Grecją. Piłkarzy Polskich nie sądzę aby zmobilizowało również to, że od tego meczu może zależeć czy Franciszek Smuda utrzyma się na swojej posadzie. Typuję na wygraną Argentyny, gdyż nasza reprezentacja nie ma nic do zaoferowania. Pozdrawiam
⛔100
 
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
Zdarzenie: żużel
Spotkanie: Tauron Azoty - Unia Leszno
Typ: Kołodziej vs Kasprzak ---&gt; Kołodziej -3
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich w ten upalny dzień :p Zaczęła się właśnie runda rewanżowa Speedway Ekstraligi.Wybrałem pojedynek imienniczek ???? a typ to Kołodziej lepszy od Kasprzaka.W tamtym sezonie Kołodziej w rodzinnym mieście zdobył komplet 15 pkt! Doskonale zna Tarnowski owal bo na nim zaczynał swoją przygodę z żużlem.Warto zagrać na Kołodzieja po pierwsze że dziś pojedzie wiecej biegów (z/z Balińskiego) a po drugie Kasprzak jezdzi w kratke na tarnowskim owalu ???? Tor napewno bedzie twardy bo w Tarnowie mamy sloneczna pogode i 32stopnie!!! Wiec za duzo walki na torze nie ujrzymy ????
⛔100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
dyscyplina Zużel Ekstaliga polska mecz Toruń - Gorzów
spotkanie Zmarzlik (+2) - E. Pulczyński
typ 1
kurs 2.20
buk bet365

Bartek w dwóch wyjazdach, w których na razie wystąpił zdobył po 4 punkty. Emil u siebie punktuje praktycznie na takim samym poziomie. Bartek ma dobre maszyny i jeździ w parze z Gollobem. Wszyscy fani żużla wiedzą, co Tomek potrafi zrobić na torze i jak &#39;holować&#39; kolegę z pary do samej mety. MotoArena (stadion Torunia) to bardzo lubiany przez &#39;Chudego&#39; tor toteż myślę, że i w tym spotkaniu będzie pomagać młodemu Bartkowi. Jednak u siebie Pulczyński powinien być równie skuteczny jak on. Znajomość toru przemawia za torunianinem, ale 2 punkty w stronę młodszego z braci Zmarzlików i kurs ponad 2 przekonują mnie całkowicie.
✅ 120
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Novara v Reggina
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Pinnacle
Dziś we włoskiej serie B mamy ciekawie zapowiadająco się spotkanie pomiędzy Novarą a Regginą. W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy, i w tej chwili faworytem tego dwumeczu są wg bukmacherów gospodarze dzisiejszej potyczki. Ja mam inne zdanie na temat tego meczu i paradoksalnie Reggina skupi się na rozważnej grze z kontry co wychodzi jej całkiem niezle. Gospodarze powinni częściej atakowac i Reggina będzie się starała wykorzystac jakis błąd w obronie podczas kontrataku. Oprócz tego wydaje mi się że kadrowo Reggina jest kadrowo jest bardziej ustabilizowana i wszyscy w klubie na pewno chcieliby wrócic do elity włoskiej piłki w tym roku.,
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Piłka nożna Africa Cup of Nations (eliminacje), 05.06.2011, 18:00
Spotkanie: Liberia - Wyspy Zielonego Przylądka
Typ: 2 r.n.z.
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betsson

Wczoraj grałem z remis nie ma zakładu i dziś też sobie tą opcję wykorzystam. Choć pewien typu nie jestem (tak naprawdę nigdy nigdy nie można go być) to jednak faworytem spotkania na pewno są reprezentanci Wysp Zielonego Przylądka. Z resztą jak na razie, po 3 meczach przewodzą w 1 grupie eliminacji do Africa Cup of Nations z 7 punktami. Liberia z kolei całą stawkę zamyka i w 3 spotkaniach udało się jej zdobyć zaledwie jeden jedyny punkt po remisie na własnym stadionie z Zimbabwe. Po tym wydarzeniu dwa razy przegrali na wyjeździe, z dzisiejszymi gośćmi Wyspami Zielonego Przylądka 2-4 i z Mali 1-2. Zwycięstwa Liberii w tym spotkaniu raczej bym się nie spodziewał, bowiem ostatni raz jako zwycięzcy schodzili z murawy w 2006 roku! 8 ostatnich spotkań bilans 0-3-5! Wysypy Zielonego Przylądka to może nie potentaci, ale przynajmniej statystycznie drużyny wiele wiele lepsza. Spójrzmy chociaż na bilans 5 ostatnich spotkań: 4-1-0. Nie powstydziłyby się go nawet Europejscy potentaci. Sądzę więc, że z Liberią sobie poradzą, no a przynajmniej nie przegrają i będzie zwrot. Powodzenia!
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Spotkanie : Polska : Argentyna
Typ : Argentyna (-1) Europejski
Kurs : 4,50
Buk : bet365
Analiza :
Już za 15minut rozpocznie się spotkanie Polaków z Argentyńczykami. Jest to mecz towarzyski i trochę dziwi mnie że wszyscy stawiają na Polskę. Ja wiem że Argentyna tu przyjeżdża okrojonym składem, bez gwiazd które są już na zasłużonych urlopach, ale nawet drugi czy trzeci skład Argentyny może nas spokojnie pokonać bo jesteśmy bardzo słabi. Chłopaki nie wytrzymują spotkań kondycyjnie, nie chce im się grać, morale słabe, umiejętności niewielkie i mimo iż mamy dzisiaj w składzie kilku zawodników którzy w swoich klubach robią wiele to jak im przychodzi grać w reprezentacji to zupełnie nie idzie. Argentyna przegrała w podobnym składzie z Nigerią 4:1, ale tamto spotkanie już jest pod lupą FIFY bo mówi się o ustawieniu meczu. Argentyna więc żeby odsunąć od siebie podejrzenia musi wygrać to spotkanie, no bo porażka byłaby znowu niespodziewana i znowu możnaby mówić o ustawieni, a na to federacja sobie nie pozwoli. Tak więc chłopaki z Argentyny wyjdą zdeterminowane żeby nam wlać i nam wleją. Idzie masówka na Polskę, a ja na tym korzystam i gram na Argentynę, a tutaj proponuję wam jeszcze zagranie na nich z hadi - to tak dla ryzykantów. Jak dla mnie Polska nie będzie miała tu nic do powiedzenia i przegra z Argentyną 1:3 albo wyżej. Polecam
⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, WNBA
Atlanta - Liberty
Atlanta -7.5 - Liberty 1.91
Gamebookers
5/10
Atlanta to kozaki, wicemistrzynie WNBA. NY to jednak nie ten poziom. W preseason porażka z Wash i tylko 14 punktów do przodu z kadrą Chin, gdzie Sun i Sky łoiły Chinki 38 i 39 punktami. Odeszła przede wszystkim babcia Taj, która swoim doświadczeniem wnosiła bardzo, bardzo wiele. Nie ma też Kalany Greene, zawieszona jest póki co Janell. Bardzo kiepsko to wygląda. A co do ekipy Dream to trzon pozostał, brak tylko Leuchanki, która razem z kadrą Białorusi przygotowuje się do EuroBasketu, ale ona w zeszłym sezonie pełniła raczej marginalną rolę. Pod koszem jest jeszcze de Souza, jest Lyttle, doszła znana z występów w Lotosie Irving. Także brak Jeleny nie powinien być taką przeszkodą. Doszła do Atlanty Harding, która wzmocni solidnie tą ekipę. Jedna z lepszych zawodniczek Mystics z zeszłego sezonu.
Wg mnie handicap powinien zostać spokojnie pokryty.
⛔100
 
M 0

majkele

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Egipt vs RPA
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Eliminacje Pucharu Narodów Afryki. Na przeciwko siebie stają Faraonowie i Bafana Bafana. W tym roku piłkarzom z kraju piramid nie wiedzie się zbyt dobrze. Są na ostatnim miejscu w tabeli, w 3 meczach gromadząc zaledwie 1 punkt. Zremisowali ze Sierra Leone (u siebie) i przegrali z Nigrem (wyjazd). Gospodarz mistrzostw świata z 2010 roku jest natomiast liderem grupy. w pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w RPA zwyciężyli gospodarze, choć zanosiło się na remis (bramka w 93 minucie Mpheli). Egipcjanie muszą gromadzić pkt, a gdzie jak nie na własnym boisku. &quot;Chłopcy&quot; jednak stawia zacięty opór i wg mnie spotkanie zakończy się remisem.
✅ 250
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna, Eliminacji Puchar Narodow Afryki
Spotkanie : Egipt vs RPA
Typ : Over 3
Kurs : 3,8
Buk : Bet365
Analiza : W spotkanie 4 kolejki eliminacji PNA spotykaja sie w Kairze Egipt i RPA. Gospdoarze tego spotkanie fatlanie sie spisuja w tych eliminacjach i po 3 spotkan maja zalewdwie 1 punkt. Goscie dobrze sobie radza i po 3 spotkan maja 7 punktow i sa na czele tabelii. Mistrzowie Afryki dzis musza wygrac zeby dalej sie liczyc w walke o bezposredni awans. Zadanie nie bedzie latwe bo Bafana Bafana po nieudanym u siebie mundialu sa zdterminowani zeby zagrac za rok w PNA. Moim zdaniem dzis zeby wygrac to spotkanie pilkarze Shahata musza zagrac najlpiej jak moga i tak jak grali ponad roku tomu kiedy zdobyli po raz 3 z rzedu Puchar Narodo Afryki. Wczoraj Sierra Leonne pokonalo Niger, napewno ten wynik zmobilizuje obie druzyny zeby dzis osiagnac rownierz dobry wynik. RPA dzis nie jest bez szanse pomimo ze faworytami sa Egipcjanie. Napewno goscie sprubuje wykorzestac trudna sytuacja gospodarze pon tym jak przez kilka tygonie nie odbywaly sie spotkanie ligowych z wzgledu na sytuacja polityczna w kraju. Nawet slynny Zamalek nie zdolal zakwalifikowac sie do fazej grupowej Afrykanskiej lidze mistrzow. Widac wiec ze sytuajca sportowa w Egipcie rownierz ucierpila w tym 2011 roku. Moim zdaniem dzis zeby to spotkanie wygrac gospodarze beda musieli pokonac bramkrza rywale nie raz, i ze goscie beda w stanie rownierz zdobywac gole. Dlatego an dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Egiptem i RPA padnie wynik powyzej 3 goli.
⛔100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
spotkanie: Atl. Huracan - Tigre
typ: 2/2
kurs: 3.60
buk: betclic
Analiza: Dziś późnym wieczoem czau polskiego rozpocznie się spotkanie w ramach 17 kolejki argentyńskiej Primera Division w którym zajmujący ostatnie 20 miejsce Huracan podejmie u siebie 10 w tabeli Tigre. faworytem tego spotkania są goście. Oprócz sytuacji w tabeli za Tigre przemawia również obecna forma gospodarzy. Piłkarze Huracan przechodzą znaczny kryzys formy. Przegrali 7 ostatnich spotkań z rzędu, bilans bramek 2-20 mówi sam za siebie. Ostatnie 3 mecze Huracanu to 0 zdobytych goli i aż 9 straconych. Goście są w znacznie lepszej formie. Z ostatnich 6 spotkań wygrali 3 mecze i 2 zremisowali, a w ostatnim meczu pokonali u siebie lidera Velez Sarsfield 2:1. Na pewno dziś goście zagrają na fali, są w doskonałej formie fizycznej oraz mentalnie są bardzo mocni. W historii Huracan 3 razy podejmował u siebie Tigre, zdobywając w tych meczach zaledwie 1 pkt i tracąc aż 6 bramek. Patrząc na obecną formę gospodarzy trudno wyobrazić sobie aby poprawili tak niekorzystne już statystyki.
⛔100
 
D 0

dawidggg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Brazylia - Serie A
Spotkanie:
Santos Sp-Avai Sc
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: Gamebookers

Dziś o 23:30 rozpocznie się mecz w którym mysle że bez problemu Santos wygra ten mecz, jego przeciwnik ostanio gra bardzo słabo ostatnie ich wyniki to 3 porazki pod rząd poza tym na wyjazdach graja bardzo słabo
W meczach miedzy soba

Avai-Santos 3:2
Santos-Avai 2:1
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom