>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.05.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
U 13

ufokluki

Użytkownik
Piłka Nożna - Kolumbia
La Equidad - Atl. Nacional
Typ: 1 (handicap azjatycki -0,5)
Kurs: 1.73
bet365
O godzinie 3:00 dojdzie do pojedynku w lidze kolumbijskiej pomiędzy zespołami La Equidad, a Atl. Nacional.
Na pierwszy rzut oka typ nie wydaje się łatwy do wytypowania, jednak gdy wgłębimy się bardziej w sytuacje obu zespołów to wnioski nasuwają się nam same. Otóż nie ma się co tu za dużo rozpisywać. Trener gości w tym spotkaniu będzie oszczędzał swój pierwszy skład i na boisku zobaczymy w ich szeregach graczy rezerwowych. A wszystko przez ważny mecz w Copa Liberdadores za cztery dni. Warto również zwrócić uwagę, że dzisiejsi gospodarze w lidze radzą sobie całkiem przyzwoicie, o czym świadczy ich czwarta obecnie pozycja. Nie mniej jednak typ grany głównie z powodu absencji w drużynie Nacionalu.
✅ 73
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Regionalliga - Zachód
Spotkanie: Rot-Weiss Essen - Borussia Dortmund II
Typ: Borussia Dortmund II
Kurs: 2.10
Buk: Sportingbet
Analiza:
Rezerwy Dortmundu nie chcą okazać się gorsze od kolegów z pierwszej drużyny. Także i oni mają szansę na wygranie swoich rozgrywek i awansu o klasę wyżej. Żeby to stało się faktem, trzeba przede wszystkim wygrać spotkanie z Essen. Wygrana Borussii na dwie kolejki przed końcem pozwoli im wskoczyć na fotel lidera z jednym punktem przewagi nad Sportfreunde Lotte. Okazja ku temu doskonała. W zespole brak większych osłabień, forma imponująca. Do tego Dortmund jest najlepiej grającym zespołem na wyjazdach. W 16 meczach tylko 1 porażka!, 12 zwycięstw i 40 strzelonych bramek. Rot-Weiss Essen jeszcze do niedawna mogli liczyć się w walce o awans, ale gra w kratkę w ostatnich kilku spotkaniach sprawiła, że tak grają &quot;o nic&quot;. Aby dograć sezon. Przed tym meczem wiadomo, że nie zagra na pewno pięciu zawodników regularnie pojawiających się na boisku. Są to: pomocnicy - Avci(24m.3g); kartki, Heppke(24m.4g), Kuta(21m.0g), obrońca Denker(20m.1g) i napastnik Wagner(21m.1g). Wcześniej kontuzjowany był również pomocnik Tohat(10m.1g) i on także nie zagra. Motywacja gości powinna odgrywać tutaj szczególną rolę. Osłabione Essen, bardzo dobra dyspozycja, czy mistrzostwo w zasięgu ręki mogą sugerować, że drugi zespół Dortmundu zrobi wszystko, by wygrać to spotkanie, a Rot-Weiss Essen za bardzo im w tym nie przeszkodzą.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia
Spotkanie: Adriano Malori - Svein Tuft
Typ: Svein Tuft
Kurs: 1,694
Buk: Pinnaclehttp://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Analiza:
Nie lubię grać prologów, bo na tak krótkim dystansie jest zbyt dużo niewiadomych. Jednak wybrałem dwa typy i wydaje mi się że powinno być ok. Tuft to bardzo dobry czasowiec, potwierdzeniem jego dobrej jazdy w tym aspekcie może być czasówka podczas Tirreno-Adriatico gdzie przy dobrej obsadzie zajął 4 miejsce. Jutrzejszy profil i kształt jest podobny do tamtej czasówki. Dobra dyspozycję potwierdził również podczas Driedaagse De Panne-Koksijde gdzie ponownie w czasówce był na podium. Zawodnik solidny, doświadczony dobry technicznie a taki jutro ma rację bytu na tej krętej czasówce. Malori to młody zawodnik, na tej samej czasówce podczas TA gdzie Tuft był 4 Adriano zajął 17 miejsce. Jest to gorszy czasowiec, na pewno potencjał ma ale obecna dyspozycja nie przemawia za nim.

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo, zachęcam również do udzielania się w tym dziale, a także udziału w konkursie kolarskim ????

✅ 69.4
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serbia Meridijan Superliga
Spotkanie: Partizan Belgrad - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W dzisiejszym dniu dojdzie do słynnych w całej Serbii derbów Belgradu. W górnej części tabeli w zasadzie wszystko zostało już rozstrzygnięte. Na 3 kolejki przed końcem sezonu mistrzem został Partizan, zaś vice-mistrzem Crvena Zvezda. Przewaga jaką zdobyły obydwa zespoły pokazuje nam, że w lidze liczą się tylko one, a potem długo, długo nikt. Pomimo takiego obrotu spraw, prestiż jakim cieszy się to spotkanie może sprawić, że drużyna mistrza jeszcze raz spróbuje potwierdzić swoją klasę, na co osobiście liczę. W ostatniej konfrontacji ligowej wygrała Crvena.
Ekipa Avrama Granta w tym sezonie spisuje się wręcz idealnie. Rzadko zdarzają im się wpadki. Dotychczas jedynym zespołem, jaki w tym sezonie sprawiał im problemy i znalazł na nich patent w lidze jest Sloboda Sevojno, która to wygrała u siebie i zremisowała na wyjeździe z przyszłym triumfatorem ligi. Bilans bramek zdobytych i straconych to 65: 11, co świadczy o olbrzymim potencjale zespołu.
Crvena Zvezda to także solidny zespół. Jego najlepszym strzelcem jest Kolumbijczyk Cristian Borja z 12 bramkami na swoim koncie. Bilans bramkowy zespołu 52-15 co pokazuje nam, że obrona belgradzkiej ekipy jest równie solidna, co rywala zza miedzy. Warto dodać, że przez ostanie 3 lata w spotkaniach między obydwiema drużynami tylko raz padł 3 bramkowy wynik.
⛔ 100
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Munich
Spotkanie: Kochlschreiber - Lopez
Typ: 2
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wybrałem na dziś spotkanie w półfinale turnieju w Monachium pomiędzy Filipem a Felkiem. Faworyt dla mnie jest tylko jeden - Lopez. Ostatnio w niezłym gazie, w Monachium pokonał już Stakhowskyego oraz Tomica w takim samym stosunku 2:0. Ostatnio dobra passa Hiszpana. W turnieju w Barcelonie pokazał się z bardzo dobrej strony i mimo iż odpadł w półfinale z Ferrem (mecz był do wygrania, zabrakło niewiele) pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Sportowo Filip odstaje od Lopeza. Najwiekszym atutem Niemca będzie oczywiście publiczność, która będzie wspierała rodaka. Jednak zapewne na niewiele się to zda. Wszystkiego dowiemy się dziś około godz 17. Dla odważniejszych 2-0 po @ 2.65 w Unibet. Pozdrawiam
⛔ 100
 
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Typ: Chicago -6
Kurs: 3,35
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 2:00 polskiego czasu odbędzie się trzeci mecz w PO NBA. 76ers podejmą u siebie byków po ostatniej niespodziewanej wygranej w drugim meczu w Chicago. W końcówce pierwszego meczu Chicago straciło swojego lidera Rose&#39;a. Kontuzja wykluczyła go z reszty gier w PO. Wydawałoby się, że mimo tego osłabienia drużyna Chicago spokojnie wygra drugi mecz u siebie. Jednak głównie za sprawą fatalnej 3 kwarty stało się inaczej. Aby być dalej w grze muszą odnieść przynajmniej jedno zwycięstwo na wyjeździe. Nie wyobrażam sobie, aby tak się nie stało. Uważam, że zwycięstwo przyjdzie już dzisiaj. Nie sądzę, żeby Philadelphia, która do końca walczyła o awans do ósemki wyszła na prowadzenie w rywalizacji z bykami. Jeśli drużyna z Chicago pokaże defensywę, z której słynie wyjdzie na prowadzenie od początku meczu, a z biegiem czasu będzie powiększać swoją przewagę. W efekcie wygrają różnicą w okolicach 10 punktów.
⛔ 100
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie: RCD Mallorca - UD Levante
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dziś bardzo ciekawym spotkaniem, które wybrałem jest mecz ligi hiszpańskiej pomiędzy 7 zespołem Mallorcą, a będącym na 5 miejscu Levante. Oba zespoły walczą o europejskie puchary także zapowiada się walka o każdy centymetr boiska. Moim faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, który w ostatnich meczach prezentuje bardzo dobrą formę ( w 10 ostatnich meczach Mallorca odniosła 6 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, ale za to z mocnymi rywalami: Barcelona, Ath. Bilbao i Sevilla). Levante gra w kratkę, a ich bilans 10 ostatnich meczy to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki ( wszystkie w meczach wyjazdowych) także jak widać mecze wyjazdowe nie są ich mocną stroną i właśnie w tym widzę szansę dla Realu Mallorca na odniesienie zwycięstwa.
Stawiam tu na zwycięstwo gospodarzy i polecam ten mecz, gdyż kurs jest stosunkowo wysoki.
✅ 85
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Finał Pucharu Anglii
Spotkanie: Chelsea - Liverpool
Typ: Liverpool zdobędzie puchar
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początku pozwolę sobie skomentowac nieprawidłowosci, które wypisał tutaj użytkownik FunnyMan!. Mianowicie Liverpool juz jest w Europie, ponieważ zwyciężył w Carling Cyp. Po drugie zapraszam do obejrzenia skrótu meczu półfinałowego Liverpool-Everton. O ile pierwsza bramka Evertonu i Liverpoolu były dziełami błędów obrońców, o tyle druga bramka to jest to perfeksyjnie wykonany rzut wolny przez Bellamyego co wykorzystał bardzo wysoki, silny i dobrze grający głową Carroll. Nie mam pojęcia gdzie w tej sytuacji obrońcy Evertonu popełnili koszmarne błędy. Po trzecie Liverpool nie jest zdolny do odnoszenia sukcesów w lidze to fakt. Jednak chyba nie można tego powiedzieć o pucharach. W tym sezonie Liverpool pokonał już chociazby Chelsea w CC 2-1 na Stamford. Pokonał też w dwumeczu Man City, po razie w obu pucharach niewygodne Stoke, raz ManU. Pokonał również w półfinale świetnie ostatnio grającą druzynę Evertonu. Co do formy Chelsea się zgodzę. Po przyjściu Di Matteo grają duzo lepiej. Ja jednak tutaj widzę mozliwość zwycięstwa Liverpoolu. Ostatnio Liverpool nie gra najlepiej. Słabe mecze przeplataja bardzo słabymi. Nie mogę nawet powiedzieć, że ostatni wygrany mecz z Norwich był genialny, ponieważ wszystkie bramki to wynik koszmarnych błędów obrońców Norwich. Jednak potem w akcji odnajdywał się Suarez. Człowiek, który cały sezon nie mógł się odnaleźć w grze. Nie miał odpowiedniej skuteczności i było widac frustrację i brak wiary we własne umiejętności. Było to spowodowane tym, że najpierwnie nie mógł się przygotowywać normalnie do sezonu z powodu długiego pobuty na Copa America, gdzie został najlepszym piłkarzem, a następnie długą przerwą związaną z oskarżeniem o obrażanie na tle rasistowskim Evry. Ostatnio jednak i skuteczność i wiara powróciły. A ten człowiek w formie jest w moim odczuciu najlepszym zawodnikiem spośród tych, którzy jutro będą mogli wybiec na murawe Wembley. Co mnie również cieszy to fakt, że do świetnej dyspozycji wrócił Gerrard. Ostatnio bardzo dobrze czuje się na boisku, a to co ten facet potrafi to chyba każdy dobrze wie. Równie ważne jak dobra dyspozycja Gerrarda i Suareza, a byc może i ważniejsze, jest powrót do pełnej dyspozycji Aggera. To filar obrony Liverpoolu. Znakomicie uzupełniają się ze Skrtelem. Agger potrafi się świetnie ustawic i zapoczątkowac akcję swojego zespołu.W tym czasie Skrtel głównie się koncentruje na walce w powietrzu co wychodzi mu to świetnie. Na bokach obrony Enrique i Johnson. Johnson swietny z przodu, Enrique w defensywie. Chelsea będzie miała wielkie trudności z zagrożeniem bramki Reiny. Ostatnio niby gra dobrze, ale mi w jej meczach brakuje wielu rzeczy. Mianowicie Mata jest w moim odczuciu nie w najlepszej dyspozycji. W obronie zagrają Terry i Ivanovic najprawdopodobniej, którzy powinni mieć wielkie problemy z powstrzymaniem Suareza. W środku pewnie zagra trójka z pośród zagra Lampard, Essien, Meireles lub Obi Mikel. Lampard jest pewniakiem i wiadomo, że potrafi grać bardzo inteligentnie, ale Meireles jest na siłę ustawiany jako piłkarz defensywny. Może zagrać Essien, który ostatnio nie zachwyca lub tez Obi Mikel, któremu brak umiejetności. Ogólnie mam wrażenie, że środek pola to słabsze formacje obu ekip. Myślę jednak, że to Gerrard do spółki najprawdopodniej ze Spearingiem i Hendersonem będą się lepiej prezentować i jeżeli uda im się powstrzymywac w środku Lapmsa i mate, który tez pewnie będzie tam operował to widzę tutaj duże szanse Liverpoolu na wygranie trofeum. Myślę, że Liverpool, który jest skreslany przez wielu już na samym początku pokaże, że jest w stanie zagrać kapitalny mecz, ale jego problem polega na ustabilizowaniu formy w lidze, przez co stracił bardzo duzo punktów. Na koniec dodam również , że Chelsea jest to druzyna, która niesamowicie lezy Liverpoolowi. The Reds wygrali ostatnie 4 pojedynki między tymi zespołami, a warto dodać , że 3 z nich były rozgrywane na Stamfor Bridge.
⛔ 100
 
P 0

pw7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
Typ: 1st Quarter - Draw No Bet Los Angeles Lakers
Kurs: 1,97
Buk: Betsafe
Analiza:
05.05.2012 o godz. 04.30 czas PL, zagrają Denver i Lakers. 2 spotkania Lakres już wygrali, pierwsze ze sporą przewagą.
29.04. 21:30
Los Angeles Lakers 103
Denver Nuggets 88
i
02.05. 04:30
Los Angeles Lakers 104
Denver Nuggets 100
pierwsze kwarty to 27:14 oraz 32:25 na rzecz LAL.
Lakers są faworytem, także znów powinni uderzyć od początku aby wygrać kolejny mecz i jak najszybciej przejść dalej.
Kiepska Analiza
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 2 liga zachód
Spotkanie - GKS Tychy : Elana Toruń
Typ - Elana Toruń
Kurs - 5.55
Buk - Betsson
Analiza :
Na dzisiaj wybieram spotkanie w naszej 2 lidze zachodniej pomiędzy GKS Tychy a Elaną Toruń i uważam że może tu dojsc do niespodzianki w postaci wygranej gosci z Torunia . GKS Tychy jak na razie lideruje w grupie zachodniej z dorobkiem 52 pkt. . Tyszanie mają zaledwie 1 punkt przewagi nad 2 w tabeli Legnicą i 6 pkt. nad trzecim Bytowem . Jak wiadomo tylko 2 zespoły awansują do 1 ligi . W ubiegłym sezonie piłkarze GKS Tychy byli bliscy awansu jednak zabrakło 2 pkt. do awansu w tym sezonie znowu podejmują walkę o ten sukces , jednak ostatnio piłkarze GKS tracą punkty w trzech ostatnich spotkaniach uzyskali zaledwie 3 pkt. przy trzech remisach i zamiast uciekać drużyną to tracą dystans . Wydaje mi się , że jednym z powodów utraty punktów jest miejsce rozgrywania swoich niby domowych spotkań bo GKS zamiast w Tychach to swoje mecze rozgrywa na na Stadionie Miejskim w Jaworznie.
Dzisiaj Tyszanie podejmują &quot; u siebie&quot; zespół Elany Toruń niewygodnego dla siebie przeciwnika bowiem na 4 dotychczasowe spotkania piłkarze GKS wygrali 1 , 2x przegrali i padł 1 remis co prawda te jedno zwycięstwo to z tego sezonu pierwsze ich spotkanie i Tyszanie wygrali na boisku Elany skromne 1:0 ale wtedy była to 12 kolejka a GKS był na fali wznoszącej ich seria wygranych w tym okresie to 5 zwycięstw pod rząd , teraz natomiast jak już wspomniałem idzie im jak po gruzie na 10 ostatnich spotkań to 4 zwycięstwa 5 remisów i 1 porażka .
Elana zajmuje w grupie 9 miejsce ze sporą stratą do GKS bo aż 11 pkt. jednak Torunianie swoją grę poprawili po zmianie szkoleniowca na Grzegorza Wędzyńskiego. Elana zdołała m.in. zremisować na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1:1, czy w ostatniej kolejce pokonała 2:0 bardzo dobrze dysponowany w rundzie wiosennej Raków Częstochowa.W trzech ostatnich spotkaniach Elana zdobyła 7 pkt i dzis może być grożna . Sercem jestem za swoją Tysovią ale cos mi sie wydaje że dzis nie dadzą rady ( obym się mylił ) Pozdrawiam !
✅ 400
 
karolbukmacher 5

karolbukmacher

Użytkownik
Piłka Nożna - Bundesliga
Stuttgart vs Wolfsburg
Typ : Stuttgart
Kurs : 1,83
Bukmacher : BET365
Analiza :
Ostatnia kolejka niemieckiej Bundesligi przed nami. W dzisiejszy, dniu odbedą sie wszystkie 9 meczy kolejki. Mnie osobiście bardzo zaciekawił mecz Stuttgartu z Wolfsburgiem. Gospodarze meczu VFB błyszczą formą w meczach u siebie, ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i 1 remis z Kaiserslautern, w tabeli mogą jeszcze wyprzedzić Bayer, którego czego cięzka przeprawa z Nurnberg na wyjeździe, awansując 1 pozycje wyżej tj.5 miejsce zapewniają sobie pewny byt w fazie grupowej Ligi Europejskiej, 6 pozcyja (niezagrożona pozcyja) na której akutalnie sie plasują daje im kwalifikacje do LE. Wolfsburg na wyjeździe to : 3W, 3D, 10L, jak na 16 meczy jest to bilans tragiczny, jak dla drużyny która aspirowała to gry w europejskich pucharach. Według mnie kurs na VFB wachający sie w okolicach 1,85, jest bardzo korzystnym i warto go zagrać ???? )
VFB STUTTGART @ 1,83
POZDRO ???? )
✅ 83
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Haas-Cilic
Typ: 1
Kurs: 2.23
Bukmacher:pinnacle
Przed nami mecz półfinałowy turnieju ATP w Monachium. Na kort wyjdą fawory gospodarzy Tommy Hass który przeżywa chyba swoją drugą młodość oraz Chorwat Marin Cilic. Haas zklasyfikowany jest w drugiej setce natomiast Cilic to 23 rakieta świata. Czemu taki typ? Oglądałem mecz Tommego z Tsongą fantastyczny pojedynek. Wczoraj Tommy pokonał Cypryjczyka Baghdatisa, natomiast Chorwat po 3 setowym pojedynku ograł Rosjanina Youznego.Hass w tym turnieju nie stracił nawet jeszcze seta. Jedyny mecz rozegrali ze sobą w 2009 roku na Wimbledonie. Kto wygral?? Tommy Haas po 5 setowym pojedynku .
⛔ 100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie:
Real Saragossa - Racing Santander
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Zaragosa dziś gra chyba swój najważniejszy mecz w tym sezonie który powie wiele o jej utrzymaniu w Pimera Division. Dziś stawki na to spotkanie ostro poszły w dół jeszcze kilka dni temu buki płacili nawet 1.75 a teraz najniższa to 1.22. Także buki są tez przekonane dziś co do zwycięstwa Saragossy. Po ostatnich zwycięstwach gospodarzy wszyscy są pełni optymizmu przed tym meczem ponieważ zaczęli w końcu zdobywać cenne dla utrzymania punkty. Dziś jakikolwiek błąd z ich strony byłby niewybaczalny bo taka szansa już się więcej nie powtórzy. Santander to drużyna już pewna spadku i dziś przyjeżdża jedynie namieszać w szykach gospodarzy. Do końca rozgrywek zostało jeszcze 2 kolejki. Saragossa aktualnie zajmuję 18 miejsce czyli spadkowe do drużyny Vallecano tracą 3pkt a Vallecano spisuje się ostatnio tragicznie i przegrywa mecz za meczem a dziś rozegrają wyjazdowy mecz z Sevilla i zapewne stracą pkt. I myślę ze to właśnie Saragossa utrzyma się w lidze ich kosztem. A dziś zaatakują od samego początku i za wszelką cenę wygrają ten mecz ! Polecam zagrać to spotkanie ! ????​
✅ 40
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Piłka Nożna - Polska 2 Liga wschodnia
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
Typ : X
Kurs : 3,15
Bukmacher: ExpektStalówka to typowa drużyna remisowa. Gdybym grał cały czas progresją to na pewno bym nie stracił. Dzis wyjazd do Iławy. Gospodarzom nie wiedzie sie za dobrze, gdyz zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Stalówka zajmuje 7 miejsce i raczej nei ma szans na awans. Więc nie powinna szarpać się do ostrej gry. remis na wyjeździe to zacny wynik i na taki bedzie grac. Po reszta nie za dobrze Stalówce gra się na wyjazdach. Ostatnie remisy na 5 meczy to właśnie na wyjeździe z Ostrowcem oraz Wisłą Puławy. Zaryzykował bym i postawił na dokładny wynik 0-0. Ale bezpiecznie stawiam na remis.
⛔ 100
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet. Kwalifikacje do Olimpiady, półfinał.
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: Już dziś o 13:30 rozegra się pierwszy półfinał w Turcji w którym nasze dziewczyny zagrają z solidną reprezentacją Niemek. Oglądałem wszystkie mecze i Polek i Niemek i nie będę na siłę w analizie pisał że Niemki są słabe, bo nie są, grają dobrą, wyćwiczoną siatkówkę. Z grupy wyszły nie bez problemu, gdyż wczorajsza ich porażka z Bułgarią oznaczałaby odpadnięcie, nic z tego i Niemki pewnie wygrały 3:1.
Polki są w bardzo dobrej formie, mistrzynie świata - Rosjanki pokonane, Holenderki dużych oporów nie postawiły. Teoretycznie można powiedzieć że wczoraj Serbki od stanu 2:0 dla nas się spięły, ale musiał przyjść słabszy moment w turnieju dla naszych zawodniczek i dobrze że stało się to wczoraj i mimo to Polki wygrały w TB. Dziś już nie będzie miejsca na szukanie zmienniczek, uśmieszki ( chociaż one na pewno będą się pojawiać, Kasia Skowrońska to cały mecz uśmiechnięta ???? ) czy prowadzenie pogaduszek. Nasze dziewczyny wiedzą o co grają - rywal solidny ale jak najbardziej do ogrania, od pierwszej do ostatniej piłki nasze zagrają agresywnie, z taktyką i pewne swoich umiejętności to będzie miała Kasia Skowrońska i reszta zawodniczek powody do uśmiechów. Żeby Polki zagrały swoje i na 100% ( a o to jestem spokojny ) to o wynik można być optymistycznie spokojny. Po kursie 1.85 biorę i to zdecydowanie. Pozdrawiam ????
✅ 85
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Piłka Nożna - Premiership
Arsenal - Norwich
Typ : 1 (-1.5)
Kurs : 1,50
Bukmacher: Bet365
Dziś spokojny typ, myślę, że bezproblemowy.
Arsenal po serii kiepskich meczy (dwa remisy i porażka u siebie z Wigan) stracił aż 7p i zmniejszył swoją przewagę nad goniącym Tottenhamem oraz NU do jednego punktu. Do końca dwie kolejki i dzisiejsza wygrana może przypieczętować ich byt w przyszłorocznej Lidze Mistrzów (NU gra z City więc o komplet punktów będzie ciężko).
Arsenal u siebie 12-3-3 i ostatni blamaż z Wigan (0-0 z Cheslea blamażem nie jest) powinien ich zmotywować do pociśnięcia dziś słabego Norwich, które po zapewnieniu sobie ligowego bytu zbiera w czapę jak leci: ostatnie 3 mecze to 3 porażki i bilans bramek 1-11! Totalna porażka. W takiej formie i z takim podejściem dziś nic dobrego na the emirates nie może ich czekać.
Kurs nie porywa ale wydaje się być dość pewny.
⛔ 100
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje do IO w Londynie
Spotkanie:
Polska - Niemcy
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Londynie wkraczają w decydującą fazę. Turniej siatkarek, który jest rozgrywany w tureckiej Ankarze wkroczył w fazę półfinałów. Przypomnę tylko, że awans na Igrzyska Olimpijskie uzyska tylko zwycięzca zawodów. Polki pod wodzą Alojzego Świderka świetnie spisują się na tej imprezie. W pierwszym meczu pokonały Holenderki 3:1, w drugim rozprawiły się z Rosjankami 3:2, a wczoraj po zaciętym spotkaniu ograły Serbki 3:2. Dzisiaj uważam, że w maksimum czterech setach pokonają Niemki. Niemki to nie jest jakaś najwyższa półka w światowej siatkówce. Niemki w swojej grupie miały bardzo łatwych rywali; wygrały co prawda z Bułgarkami i Chorwatkami, ale już w starciu z Turczynkami zostały wprost zmiecione z parkietu. Niemki nie prezentują się na tym turnieju optymalnie i to moim zdaniem spora szansa dla Polek. Polki też mają wahania formy, ale porównując obie drużyny to wydaje mi się, że Polki dzisiaj spokojnie ograją Niemki; maksymalnie w 4 setach. Polki mają w swoim składzie Katarzynę Skowrońską- Dolatę i Annę Werblińską. To one są głównymi elementami napędzającymi i wydaje mi się, że dzisiaj też przesądzą o naszym zwycięstwie w spotkaniu z Niemkami.Stawiam na 3:1 dla naszych, choć po cichu liczę, że ten mecz zakończy się w 3 partiach.
✅ 160
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Hannover - Kaiserslautern
Typ: 1 (-2) w przypadku gdy Hannover wygra różnią 2 goli - zwrot
Kurs: 3.1
Buk: Bet365
Analiza :
Wszystkie gwiazdy na niebie, wszystkie statystyki, obniżki kursów itd. mówią że gospodarze odniosą dziś zwycięstwo. Nic dziwnego skoro to ostatnia kolejka Bundesligi, a dla gości wszystko jest jasne. Nie ważne jak potoczą się losy tej kolejki, to Kaiserslautern zajmie ostatnią lokatę w tabeli. Toteż i motywacja będzie żadna. Zupełnie odwrotnie ma się sprawa Hannoveru któremu dzisiejsze zwycięstwo da premiowane 7me miejsce w tabeli. Muszą wygrać by nie przegonił ich znajdujący się na 8mym miejscu Wolfsburg. Do tego Hannover nie strzelił bramki od 3ech meczy!! Ta seria skończy się własnie dziś i to z wielkim hukiem. Ostatni mecz z Leverkusen to popis Hannoveru jeśli chodzi o brak skuteczności. Strzałów celnych na bramkę oddali 1 a może 2. 2ie kolejki temu w spotkaniu z Freiburg&#39;iem atakowali jak tylko mogli, niszczyli gości pod względem strzałów na bramkę, a udało im się wywieść tylko bezbramkowy remis. Kres tych wszystkich niepowodzeń odbije się właśnie w dzisiejszym meczu gdzie wygrana gospodarzy przewagą mniejszą niż 2 gole, będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Polecam!
⛔ 100
 
B 1

betlej2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Granada-Real Madrid
Typ: Real strzeli powyżej 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Dla obydwu drużyn sezon La Ligi jest już skończony, Real został mistrzem, a Granada utrzymała się i ze spokojem przystępuje do dwóch ostatnich meczów tego sezonu. Odwieczna wojna pomiędzy Realem, a Barceloną mimo rozstrzygniętej Ligi trwa, w ostatnim swoim meczu Katalończycy wygrywając (7:0), chcą jasno pokazać swoją siłę i rozwiać wątpliwości jakoby przechodzili kryzys. Real na pewno będzie chciał odpowiedzieć równie okazałym wynikiem. Granada przystępuje mocno osłabiona do tego meczu : Roberto Fernandez (33/0), Diego Mainz (29/1), Fran Rico (24/2), Hassan Yebda (27/0), Pape Diakhate (27/0). Kolejnym czynnikiem sprzyjającym temu typowi jest potyczka pomiędzy Lionelem Messim, a Cristiano Ronaldo. Ronaldo traci 2 gole w konkursie o nagrodę Trofeo Pichichi i będzie chciał dogonić Messiego. RM na pewno przystąpi w ofensywnym składzie, bez żadnych kompleksów, uskrzydlony rozbiciem Bilbao (3:0), a Granada spokojna pozostania w pierwszej lidze, może myśląca o następnym sezonie, nie będzie trudnym przeciwnikiem dla zespołu Królewskich. Granada grając z zespołami usposobionymi ofensywnie traci dużo goli : Barcelona (5 goli straconych), Real (5), Sevilla (3), Levante (3),Villarreal (3), Espanyol (3).
Powodzenia!
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Eric Prodon vs Flavio Cipolla
Typ: 1
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 05-05-2012/11-00
Analiza:
Od dzisiejszych kwalifikacji rozpoczyna się męski turniej ATP w Madrycie. Turniej niezwykle mocno obsadzony. Zawodnicy wyżej sklasyfikowani mają już przydzielonych swoich rywali, jednak niektórzy, aby dostać się do turnieju głównego muszą przebrnąć przez kwalifikacje. Dziś właśnie do przeanalizowania wybrałem takie jedno spotkanie. Włoch Cipolla w tych kwalifikacjach rozstawiony jest z czwórką. W ostatnich kilka dni nie błyszczał, gdyż odpowiednio w Estoril i Barcelonie odpadał po drugim spotkaniu. Jako sukces z pewnością może uznać dotarcie do półfinału turnieju w Casablance gdzie wyeliminował chociażby Dolgopolova. Włoch nie ma zbyt imponujących warunków fizycznych podobnie jak jego rywal Prodon. W zeszłym roku francuski tenisista grał w Szczecinie. Jak na zajmowaną przez niego pozycję powyżej setnego miejsca w rankingu bardzo przyzwoicie się zaprezentował. Wywarł na mnie dobre wrażenie, grał dobrze, i mądrze. Ostatnio w Sarasocie dotarł do ćwierćfinału, od tego turnieju miał dwa tygodnie na wypoczynek. Natomiast w takim momencie warto zaznaczyć, że Cipolla grał w środę wieczorem gdzie przegrał, a do Madrytu musiał przelecieć, zregenerować siły. Ciekawe czy sił jemu starczyło. Obaj zawodnicy grali ze sobą trzykrotnie, i ani razu nie wygrał Prodon. Uważam, że dziś jest w stanie poprawić ten niekorzystny dla niego bilans i odnieść zwycięstwo-powodzenia
Dla zainteresowanych live będzie tu: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=19&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=1&amp;amp;eventid=0573&amp;amp;ref=www.atpworldtour.com
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom