>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.05.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Spotaknie:Villareal-Porto
Typ:eek:ver 4.5 kartki
Kurs:1,72
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mimo iż losy awansu są już właściwie przesądzone to piłkarze żółtej łodzi podwodnej są innego zdania. Zapowiadają otwarty ofensywny futbol, który na pewno będzie obfitował w kartki przez faule drużyny Porto, a jeśli Villareal zapowiada taki styl Porto na pewno będzie grało z kontry i wtedy możemy być pewni że zawodnicy otrzymają jakiś kartonik. Moim zdaniem linia kartek nie jest zbyt wysoka. Już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka.
✅ 72
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Ferrer - Stakhovsky
Typ: Under 22
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś, po wczorajszym Plusiku, znów typ z Tenisa. Mecz w którym zagra obecnie jeden z najlepszych tenisistów świata czyli Hiszpan Dawid Ferrer. David podejmie dziś Ukraińca Stakhovskyego. Faworyt ? No oczywiście Hiszpan. Dziś oferuję under 21 gemów. Inaczej mówiąc : Zakładając że Ferrer wygra to Ukrainiec ( aby typ okazał się wygrany ) będzie musiał zdobyć poniżej 9 gema ( jeśli Nadal dwa sety wygra do 6 ). Troszkę w tym typie kombinowania jeśli chodzi o przewidzenie. Ale myślę że dla tychj co się na tenisie chodź troszkę znają i go śledzą to nic trudnego. Tak popatrzyłem na statystyki ostatnich meczy Ferrera na powierzchni na której rozgrywany jest turniej w Madrycie i popatrzcie jak to wygląda :

Manarino 11:12 Ferrer

Nadal 12:6 Ferrer

Almargo 7:12 Ferrer


Hanescu 5:12 Ferrer

Berlocq 4:12 Ferrer


Wyniki w Gemach. To są ostatnie mecze Ferrera na ceglastej.
Chyba jego ulubionej. Robi wrażenie, prawda ? Dziś spodziewam się wyniku w granicach 6:4 6:4, 6:3 6:4, 6:2 6:4. Ale jako że sport jest czasami bardzo zaskakujący to może i wygra reprezentant naszych południowo-wschodnich sąsiadów ? Bardzo mało prawdopodobne, ale w takim przypadku mój typ nie jest skazany na porażkę. Do rozpoczęcia meczu zostało ponad Godzinkę, ale może ktoś jeszcze skorzysta z Analizy co pozwoli mu na pomnożenie gotówki.
_____
zwrot
To jest mój drugi typ na dziś - zastępczy, gdyż mecz numer 1 się nie odbył - TZN odbył się ale walkower.
 
A 0

arko12

Użytkownik
Spotkanie : Sporting Braga-Benfica Lizbona
Typ: powyzej 12 rzutow roznych
Kurs: 3
Bukmacher Bet365
Analiza :
Dzisiaj o 20:10 dojdzie do rewanzowego spotkania miedzy braga a benfica w pierwszym spotkaniu padl wynik 1:1 i sprawa awansu jest otwarta.Jak widac konca faze pucharu zdominowaly druzyny z portugali .Brage mielismy okazje poznac wczesniej gdy wyeliminowala lecha poznan a pozniej niespodzeiwanie liverpol . Obie druzynye preferuja pilke ofensywna i piekna dla oka i mysle ze dzisiejszy mecz wlasnie taki bedzie z duza iloscia rajdow bocznymi flankami boiska co jak mysle bedzie sprzyjalo sporej liczbie rzutow roznych.
zwrot
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Villarreal - Porto
typ: Czy Porto zdobędzie bramkę ? NIE
kurs: 4,74
bukmacher : Pinnaclesports
analiza: Skuteczność ekipy portugalskiej jest dużo wyższa niż faktyczny potencjał tej drużyny . Kiedyś musi im się to ukrócić . Na boisku Villarreal ciężko zdobywa się gole przyjezdnym , a poza tym drużyna Porto wcale nie musi zdobyć bramki by awansować . Myślę , że nie będą się nadwyrężać , zagraja bardziej , by nie stracić niż by strzelić , co zaowocuje zerową zdobyczą bramkową z ich strony .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom