>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.04.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 17

strange

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Spotkanie: Detroit Pistons - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets -10
Kurs: 1,90
Godzina: 1:30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Detroit pogrążone jest w kryzysie, z ostatnich 11 spotkań zwycięsko wyszli jedynie z 2 przegrywając nawet wysoko z Philadelphią i kończąc ich streak porażek na liczbie 26 co jest wyrównaniem „osiągnięcia” Cavs z sezonu 2010-11. W ostatnim meczu przegrali 7 punktami w Indianie co nie jest wielkim wyczynem zważając na formę prezentowaną w ostatnim czasie przez zespół Franka Vogela. Nets grają w tym momencie koszykówkę 2 razy lepszą od Pacers. wygrali 14 meczów z rzędu w Barclays Center. Pistons nie liczą się już w walce o Playoffs, za to drużyna z Nowego Jorku nadal ma nadzieję na przewagę własnego parkietu w 1 rundzie fazy rozgrywek posezonowych. Oprócz tego zawodnicy Jasona Kidda będą chcieli się zrehabilitować za blowout w ostatnim meczu derbowym z NY Knicks gdzie grali drugi mecz b2b co przy ich średniej wieku nie jest łatwe. To spotkanie musi zakończyć się przekonującą wygraną gospodarzy, inny wynik byłby dużą niespodzianką.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 3:35
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma city Thunder
Typ: Kevin Durant to score 34 points or more and the Thunder to win (Durant zdobędzie co najmniej 34 punkty i Oklahoma wygra)
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Co najmniej 34 punkty Kevina Duranta są tutaj dośc mocno prawdopodobne, gdyż nie zagra Russell Westbrook, który zdobywa w tej drużynie najwięcej punktów zaraz po Durancie. Brak Westbrooka oznacza więcej rzutów dla Duranta, a co za tym idzie najprawdopodobniej więcej punktów. Gdy Westbrook był kontuzjowany, to Durant wręcz szalał zdobywając często ponad 40 punktów. Mecz z Houston powinien być bardzo szybki, bo obie drużyny grają szybko, Houston dobrej defensywy nie mają, więc uważam, że Kevin Durant powinien bez większych problemów zdobyć tutaj 34 punkty lub więcej. Co do zwyciężcy meczu, to tutaj może być trudniej, bo jednak brak Westbrooka to jest osłabienie drużyny, ale z drugiej strony Houston Rockets grają bez Howarda, a to jest jeszcze większe osłabienie. To właśnie Howard podciągnął tą drużynę z typowego średniaka to jednej z lepszych drużyn w lidze. Oprócz tego nie zagra też u Houston Beverley, co jest kolejnym sporym osłabieniem. Oklahoma zeszłej nocy zagrała kapitalny mecz przeciwko San Antonio Spurs i przerwali ich serię 19 zwycięstw wygrywając 106:94. Houston przegrało trzy ostatnie mecze i uważam, że teraz przegrają czwarty mecz z rzędu, bo Thunder są w lepszej formie.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka nożna Hiszpania
Barcelona-Betis
BTS
1,90
Bet365
W dzisiejszym spotkaniu dojdzie do starcia ekip znajdujących się na 2 różnych biegunach Primera Division.
Zacznę od gości, Betis na obecna chwile nie ma już co kalkulować. Musza zdobywać jak najwięcej pkt aby myśleć o utrzymaniu. Natomiast jak wszyscy doskonale wiemy Barcelona walczy o mistrzostwo kraju. Wybierając ten typ kierowałem się głównie poprzednimi spotkaniami obu drużyn. Padało w nich sporo bramek, głównie ze strony Barcy lecz Betis również znajdował drogę do bramki dumy Kataloni. Dzisiaj również spodziewam się meczu obfitującego w bramki. Kwestia zwycięzcy tego spotkania jest raczej jasna ale nie mający nic do stracenia Betis też powinien coś ustrzelić.
⛔ 100 / zapis
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Nashville - Anaheim
Typ: Anaheim 1 golem
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ten miesiąc jeśli chodzi o NHL w ogóle mi nie idzie od samego początku, ale grałem wciaz na faworytów. Zauwazylem, ze jakby faworyci odpuszczali w wiekszosci meczow przed play-offami. Wszystkie typy weszly 1 bramką, ale nie ta druzyna co trzeba. Dzis znowu wydaje sie wyrownany mecz, ale jednak znow niepewnosc. Anaheim gra bardzo slabo w defensywie, Preds strzelaja sporo i mimo 3 wygranych z rzedu gospodarzy to ich dzisiejsza wygrana wcale nie jest oczywista. Pewnie gdyby nie historia spotkan bezposrednich (5 wygranych z rzedu Anaheim) to stawialbym na gosci (kurs 4.50) ale jednak graja u siebie i sa po prostu lepsza druzyna. 108 punktow do 77 mowi samo za siebie. Takze 3.45 gola na mecz u siebie i 2.51 Nashville na wyjazdach. Kontuzje? U gospodarzy brak znaczących oslabien, a u gosci tylko brak Spalinga (28 pkt). Mysle ze goscie beda trzymali krotko Anaheim, ale jednak nie wygraja.
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zapraszam do Łodzi gdzie Widzew (16.) podejmuje Wisłę (3.). Do drużyny Wisły wraca kapitan Głowacki po przerwie spowodowanej czerwoną kartką. Kapitan Białej Gwiazdy komentuje ten mecz: &quot;Jak pokazuje życie, w naszej lidze nie ma łatwych przeciwników, i każdy walczy o wygraną do ostatnich minut.Oczywiście, że drużyny, które znajdują się na dole tabeli, nie oddadzą nam punktów za darmo. Zawodnicy Widzewa tworzą młody, ale bardzo waleczny zespół, i na pewno zrobią wszystko, żeby uprzykrzyć nam życie. Naszym celem jest jednak zdobycie kompletu punktów, i po to jedziemy do Łodzi”
Wisłę czeka mecz z drużynami zamykającymi tabelę Widzewem i drużyną Podbeskidzia. To że miejsce w tabeli nic nie pokazuję w naszej Ekstraklasie.. Podbeskidzie 3-3 Śląsk (Pokazuję to że nikogo nie można lekceważyć.)
Trener Smuda nie robił tajemnic ze składu drużyny, która wybiegnie jutro przeciwko Widzewowi. Będą to następujący zawodnicy: Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza – Stjepanović, Uryga, Chrapek, Garguła, Stilić – Paweł Brożek. Miejsce w składzie stracili zatem Piotr Brożek oraz Emmanuel Sarki.
Jeszcze słowo o poziomie defensywy Widzewa.. W 28 meczach tego sezonu T-Mobile Ekstraklasy Widzew stracił aż 49 goli. Więc Paweł Brożek może zacznie znowu strzelać, a Wisła przełamie się po serii remisów i porażek.
H2H:
29.10.13 TMO Wisła Kraków Widzew Łódź 3 : 0
26.04.13 TMO Wisła Kraków Widzew Łódź 1 : 0
26.10.12 TMO Widzew Łódź Wisła Kraków 1 : 2
04.12.11 TMO Wisła Kraków Widzew Łódź 1 : 0
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja
Spotkanie: Akhisar Belediye- Eskisehirspor
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,2
Godzina: 12.30
Bukmacher: bet365

Moim zdaniem goście jak najbardziej mają szanse na 3 pkt. I jeżeli marzy im się gra w Lidze Europy to gromadzenie jest ich obowiązkiem. Eskisehirspor zajmuje 8 miejsce i do premiowanego grą w LE 4 miejsca brakuje im zaledwie 3 pkt. Prawdą jednak jest że i Akhisar Belediye ma tylko 4 pkt straty do wcześniej wspomnianego 4 miejsca. Patrząc jednak na ostatnią formę Akhisar Belediye to nie wydaje mi się aby próbowali osiągnąć ten cel. Przegrali 3-2 z Rizespor ( 14 miejsce) z Beskitas 3-0 trudny rywal ale mecz oddany bez walki. Remis 0-0 z Antalyaspor ( 16 miejsce) no i przegrana z Galatasaray co akurat nie jest powodem do wstydu ale sam wynik już tak 6-1. Dzisiaj braki w składzie Akhisar Belediye. Yuce ( pomoc 24/0), Niasse (atak 27/10) oraz Demirok ( obrona 25/3)
zwrot 0
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka, Grecja
Godzina:
15:00
Spotkanie: Apollon - Kifisia
Typ: under 146,5
Kurs: 1.88
Bukmacher:
Betgun
Analiza:
Po wczorajszym niepowodzeniu, gdzie drużyny miały dzień konia 3, wybrałem spotkanie z ligi greckiej do odrobienia strat. Obie druzyny walczą o playoff i są blisko wtabeli. Bliżej tego celu jest ekipa gości, aczkolwiek przy ewentualnym zwycięstwie ekipipy gospodarzy sytuacja prawie się wyrównuje. Mecz niezwykle ważny dla obu ekip, gdzie myślę że będzie dobra walka o każdą piłkę co powinno odbić się na wyniku. Apollon bronic potrafi co pokazał z Olympiakosem gdzie padło 143 pkt, a nie ma co porównywać ekipy gości z wielkim Olymp. Dzisiaj po 3 niepowodzeniach u siebie ekipy gospodarzy, przewiduje że się zepną bo to ostatni gwizdek i rzucą mocny defens, na co Kifisia potrafi odpowiedzieć.

✅88
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Godzina: 15.30
Typ: Pow. 2 bramek w meczu (AH)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Szykuje nam się dość zacięte spotkanie. W Lechii zadziałał efekt nowej miotły, bo debiut Moniza przyniósł ekipie Gdańszczan zwycięstwo nad Piastem. Przed Lechistami wciąż widnieje szansa na awans do grupy mistrzowskiej. Warunki podstawowe to przede wszystkim nie oglądanie się na rywali i zwycięstwa w dwóch zbliżających się meczach rundy zasadniczej. Lechia skupia się głównie na poprawie skuteczności i ostatni mecz z Piastem pokazał, że idzie ku dobremu. Piłkarze wraz z nowym opiekunem w obliczu wymagań zarządu muszą zagrać va bank.

W Lubinie lepsze nastroje po dwóch ostatnich wygranych - z Sandecją w PP wynikiem 5:0 oraz w starciu ligowym z Wisłą 3:1 bo bramkach ustrzelonych w samej końcówce spotkania. Zagłębie za wszelką cenę chce odbić się od strefy spadkowej, a mianowicie od Podbeskidzia, które zapewne tak jak w poprzednim sezonie do końca będzie się biło o utrzymanie. Bolączką ekipy Lenczyka są gry wyjazdowe. Przeplatanki porażek z remisami nie wywindują Zagłębia o kilka pozycji w górę i z tego zdają sobie doskonale sprawę zarówno trener jak i jego podopieczni. Dlatego myślę, że dzisiaj Zagłębie podniesie rękawice i również zagra bez zbędnych kalkulacji o zwycięstwo. Tutaj liczę na Arkadiusza Piecha, który w ostatnich spotkaniach robi bardzo dobrą robotę (4 spotkania - 5 bramek).

Zdarzenie na którym chciałbym się skupić i na który stawiam pieniądze jest liczba bramek w spotkaniu pow. 2 (AH). Myślę, że w dzisiejszym starciu tę linię obie drużyny pokryją z nawiązką a samo spotkanie przyniesie wiele emocji.
✅65
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
16:00
Spotkanie: Hull-Swansea
Typ: 1/1
Kurs: 4.70
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League, w którym na przeciwko siebie staną ekipy Hull City, zajmujący aktualnie 14 pozycję w ligowej klasyfikacji, ma na koncie 33 oczka i już chyba nic nie zagrozi tej ekipie żeby pozostała w Premier League na kolejny sezon. Swansea natomiast jest jedna pozycję wyżej w tabeli ligi Angielskiej, ma na koncie tyle samo zdobytych punktów, jest niepokonane od dwóch spotkań, ale w spotkaniach wyjazdowych jak do tej pory zdobyło zaledwie 13 punktów , Walijczycy nie wygrali spotkania wyjazdowego od 7 meczy, zazwyczaj notują na wyjazdach porażki, uważam że w spotkaniu z Hull może być podobnie , ponieważ Hull w obecnym sezonie udowodniło juz niejednokrotnie że na własnym stadionie grać potrafi z każdym. W tym spotkaniu zagrałbym na wygrana ekipy gospodarzy do połowy jak i na koniec spotkania, uważam że Hull wraca teraz na dobrą scieżkę po kilku słabszych spotkaniach ligowych i w tym spotkaniu znów dopiszą 3 punkty do ligowej tabeli.

✅370
 
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /
Data : 05.04.2014 godz. 15:30
Spotkanie - Nurnberg : Borussia M
Typ - czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Betsson
Analiza :
Zaglądając na pary 29 kolejki w Bundeslidze rzucił mi się mecz Norymbergi z Borussią M i to jak się póżniej okazało przy analizowaniu z dwóch powodów , nr.1 to mecz o cenne punkty dla obu drużyn , gospodarze po wczorajszej wygranej Hamburga spadli na 16 miejsce czyli już zagrożone bo trzeba będzie walczyć w play-off dlatego każdy zdobyty punkt dla gospodarzy bezcenny a z Borussią potrafią grać u siebie bo popatrzmy bilans 7-1-3 i br. 17:11 tak więc jest szansa na komplet pkt. no ale to był powód nr.1 natomiast powód nr.2 w/g mnie ważniejszy to arbiter tego spotkania którym jest pan Tobias Stieler z HAMBURGA ! nie wiem czy to przypadek czy nie bo każdy może mieć swoje zdanie na ten temat , moje to raczej nie bo afery w/g mnie są wszędzie w jednym kraju większe w jednym mniejsze ale są dlatego dziś uważam że pojedynek jako taki będzie zapewne ostrym starciami i kto wie czy piłkarze gospodarzy nie zobaczą jakiejś czerwieni wcale bym się nie zdziwił a gdy zajrzymy do zdobyczy kartowej to Norymberga zarobiła w tym sezonie 62 żółte i 4 czerwone a lideruje z dwoma czerwonymi Horacio Javier Pinola , Borussia natomiast 46 żółtych i 2 czerwone , co do meczu to Borussia walczy w tym sezonie nawet o grę w lidze mistrzów i do Leverkusen traci 3 pkt a że Aptekarze wczoraj przegrali tak więc przed M&#39;gladbach szansa na zrównanie się punktowo z rywalem , a cha nie przedstawiłem statystyki sędziego i tak sędziował 11 meczy w Bundeslidze w tym sezonie i pokazał 35 żółtek 5 czerwonych i podyktował 5 karnych co do czerwonych to z 5 pokazanych 3 bezpośrednie , no i dlatego uważam że wszystko w tym spotkaniu możliwe w/g mnie nawet czerwona kartka !
⛔100
 
gannicus95 5

gannicus95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Houston - kwalifikacje
Godzina:
16:00
Spotkanie: T.Garanganga - N.Langer
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju w amerykańskim Houston na mączce, naprzeciw siebie staną reprezentujący Zimbabwe Takanyi Garanganga, a naprzeciw niego Niemiec Niels Langer. Powiem wprost, Garanganga nie ma zielonego pojęcia o grze na mączce, jedynym jego atutem jest mocny serwis, w wymianach nie istnieje (a dobrze wiadomo, że takowych na mączce uniknąć się nie da). Na 25 spotkań rozegranych na tej nawierzchni Garanganga wygrał 4, przegrał 21, grając w ITF&#39;ach ze słabymi przeciwnikami. Niemiec natomiast niejednokrotnie w poprzednim sezonie pokazywał iż ma pojęcie o grze na kortach o tej właśnie nawierzchni, wystąpił w kilku turniejach głównych rangi ATP250, wygrał kilka ITF&#39;ów i prezentował równy solidny poziom w challengerach. Kurs nie wiadomo skąd, polecam!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Bundesliga
Borussia-Wolfsburg
Typ: Goście strzelą powyżej 1,5 bramki
Kurs:3.25

Analiza:
Goście dzisiejszego spotkania złapali ostatnio jakby wiatr w żagle. Zajmują 5 pozycję i do 4 Leverkusen tracą 1 punkt. Moim zdaniem dzisiaj mają szansę wyprzedzenia aptekarzy tak samo jak Schalke Borussi. Klopp powiedział w jednym z wywiadów, że ma w dupie czy będą 2 czy 3 w lidze, a to pokazuje, że będą patrzeć głównie w kierunku rewanżu z Realem. Myślałem nad 2 w tym meczu ale moim zdaniem opcja z bramkami VFL ciekawsza. Kurs wysoki a prawdopodobieństwo duże, że rozkojarzona i nie w pełni sił Borussia da sobie strzelić co najmniej 2 bramki Wilkom. Nie byłoby to nić nowego ponieważ bilans h2h pokazuje, że dzisiejsi goście nie są łatwym przeciwnikiem dla Dortmundczyków.W ostatnich trzech meczach strzelali co najmniej 2 bramki i ani razu nie przegrali.
Pozdrawiam i życzę owocnego popołudnia ;)
⛔100 / zapis
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Magnitogorsk – Ufa
Typ: over 5.5
Kurs: 2.40
Buk: Pinnacle
Godz. 13:00
Analiza:
Po dniu odpoczynku wracamy do półfinałowego meczu w rosyjskiej lidze KHL, stan rywalizacji po pierwszym spotkaniu to 1:0 dla ekipy Magnitogorsk. Tak jak przypuszczałem bramki w tym pierwszym spotkaniu padły już po pierwsze tercji na tablicy widniał wynik 2:2, zwycięska bramka padła w 27 minucie i już do końca nic nie wpadło co mnie bardzo zaskoczyło bo okazji było bardzo dużo. Dziś idę w tą samą stronę po tym co zobaczyłem w tym pierwszym spotkaniu.
Tak jak wspomniałem pierwsza tercja bardzo otwarta zakończona na czterech bramkach, oba zespoły poszły ostro do przodu od początku a że bramkarzom tego dnia w pierwszej tercji za bardzo nie chciało się bronić stąd taki wynik. Zaskoczyła mnie stosunkowo niska ilość kar ale dziś na pewno to się zwiększy bo zazwyczaj po pierwszym meczu tak to bywa. Tak szczerze to tutaj nie ma co za dużo pisać mi wystarczy to co zobaczyłem w czwartek, Magnitogorsk gra swoje czyli mega forma w ofensywie w której z niczego są wstanie strzelić bramki no i ten luz w defensywie który pozwala na wiele rywalom. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu powinniśmy zobaczyć którąś tercję bardziej otwartą, co znowu zwiastuje nam bramki, a dziś dodając do tego wspomniany fakt że powinniśmy mieć więcej kar gram wyższą linię.
⛔100
 
W 4

wujekfrb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa/Playoffy Plus liga
Rzeszów-Kędzierzyn Koźle
Typ: 2
Kurs:2.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami , który odbył się wczoraj mecz był bardzo wyrównany , lecz Resovia minimalnie przeważała w tym spotkaniu do momentu , gdy Kapitan zespołu z Rzeszowa nabawił się kontuzji i to bardzo źle wpłyneło na zespoł Asseco i przegrali ten mecz 2:3
Dzisiejszy mecz myślę , że będzie wyglądał podobnie lecz psychika zawodników z Rzeszowa nie da im dziś zwycięstwa . Kędzierzynianie wygrali mecz i są naprawdę zdeterminowani i pójdą za ciosem obstawiam wygraną Kędzierzynian !:cool:
⛔ 100 / bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sociedad - Real Madryt
Typ: Real Madryt -1,5
Kurs: 2.45
Buk: Unibet
Godz. 20:00
Analiza:

Więc tak po wygranym meczu z Borussią 3:0, Real jedzie do Sociedad i w grę wchodzi tutaj tylko zwycięstwo, awans do LM już zapewniony więc nie ma tutaj mowy o oszczędzaniu jakiś zawodników bo Real musi wygrać wszystkie mecze ligowe do końca jeśli myśli o mistrzostwie ale to i tak może nie wystarczy, ponieważ któraś z drużyn AM czy Barcelona musi się potknąć. Głównym powodem takiego kursu jest brak Cristiano Ronaldo
Skład wg mnie będzie wyglądał tak:
Br:Lopez
Obr:Carvajal,Ramos,Pepe(być może da szanse Varanowi),Coentrao
Pom:Na Def:Alonso, Modric, po bokach: Di Maria,Bale, za napastnikiem ISCO
Atak:Benzema
Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych H2H bo one tutaj nie mają żadnego znaczenia, Sociedad bardzo dobra drużyna u siebie min. pokonali barclone 3:1 . Ronaldo miał absencje w tym sezonie już kilka razy i Real radził sobie bez CR&#39;a naprawdę dobrze. Głównie tutaj opieram typ na dobrej dyspozycji Bale,Modrica, Di Marii, Isco, Benzemy. Jeśli Carvajal nie będzie popełniał błędów w defensywie to Real nie powinien stracić wogóle bramki w tym meczu.
Jak dla mnie kurs warty zagrania bo rzadko można zagrać taki kurs na Real ????
✅145
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Manchester Utd
Typ: 2 ; Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj mecz z angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle a Manchesterem United. Gospodarze zajmują 9 miejsce w lidze z 46 punktami, bilans spotkań 14-4-14 i bramki 38:47. Goście plasują się 2 pozycje wyżej, na 7 miejscu z 54 punktami, mecze 16-6-10, bramki 52:38. Dlaczego gram na gości? Głównym powodem jest brak w drużynie Newcastle Loica Remy&#39;ego, który w obecnym sezonie zdobył dla swojej drużyny 13 bramek co stanowi 34% całej drużyny! Drugi strzelec drużyny Yohan Cabaye, jest już piłkarzem PSG. Manchester natomiast podbudowany po remisie z Bayernem i dobrych meczach w lidze powinien wygrać ten mecz. W lidze na wyjeździe w ostatnich 5 meczach 3 zwycięstwa, remis i porażka. Newcastle u siebie słabo, 2 wygrane i 3 porażki a bramki 2:10. Myślę, że braki kadrowe po stronie gospodarzy przesądzą o wyniku spotkania i Manchester, który ostatnio notuje wzrost formy wywiezie 3 punkty.
NA koniec tradycyjnie H2H:
07.12.13 PRE Manchester Utd Newcastle 0 : 1
26.12.12 PRE Manchester Utd Newcastle 4 : 3
07.10.12 PRE Newcastle Manchester Utd 0 : 3
26.09.12 CAP Manchester Utd Newcastle 2 : 1
04.01.12 PRE Newcastle Manchester Utd 3 : 0
✅110
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ: Wygrana Wisły i powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wydaje się, że jak na Polską Ekstraklasę to bardzo dziwny typ lecz mi wydaje się, że ma on szansę wejść. Widzew zamyka ligową tabelę, w dotychczasowych 28 kolejkach zdobył zaledwie 19pkt. Drużyna ta potrzebuje punktów jak tlenu, w poprzedniej kolejce zagrali dobre spotkanie na wyjeździe z Cracovią i zdobyli pierwszy punkt po za swoim stadionem. Dziś będą liczyć, że Wisła mająca obecnie słabszą formę będzie do ugryzienia, będą musieli zaatakować przez co otworzą się na akcje Wisły. Ta natomiast po niesamowicie głupio straconych punktach w Lubinie będzie chciała w końcu wygrać spotkanie ( po raz pierwszy od Derbów z Cracovią ), do składu po zawieszeniu kartkowych wraca Arek Głowacki co uspokoi grę obronną Białej Gwiazdy. Mimo porażki w ostatnim spotkaniu widać było, że gdy Wisła przyspieszy i pogra piłka w ofensywie to akcje te wyglądają bardzo dobrze i śmiem twierdzić, że gdyby Paweł Brożek był w formie albo Wisła miała by innego skutecznego napastnika to miała by o wiele więcej punktów w tabeli. Paweł jest typem zawodnika, który potrzebuje przełamania aby zacząć seryjnie strzelać bramki - a kiedy się przełamać jak nie na ostatnim w tabeli Widzewie ? Łodzianie maja najsłabszą obronę ligi, stracili do tej pory 49 bramek, ostatnie pięc bezpośrednich spotkań miedzy tymi drużynami to 4 wygrane Krakowian i jeden remis. Wiem, że to mimo wszystko jest Polska liga ale na jesień zauważyłem zależność, że gdy polskie drużyny grają kilka kolejek w &quot;ciągu&quot; bez przerw na kadre itp. to wtedy zaczynają pojawiać się wysokie wyniki i na to w tym meczu liczę ;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków -1
Kurs: 4
Bukmacher: Sportingbet
Analiza
Wisła Kraków, która w poprzedniej kolejce z Zagłębiem Lubin straciła 3 punkty w samej końcówce meczu, dziś jedzie do Łodzi na mecz z Widzewem.
Jeśli Wisła poważnie myśli o walce o mistrza Polski, to z Łodzi musi wrócic z kompletem oczek.
Krakowianie nie wygrali od 5 spotkań, więc mecz z Widzewem to świetna okazja na przełamanie, tymbardziej że Łodzianie mają najgorszą obronę w lidze (49bramek straconych). Warto wspomnieć, że Lech i Legia mają mecze u siebie (z Jagiellonią i Zawiszą), w ktorych można spodziewać się wygranych gospodarzy.
Do składu gości dzis wraca Głowacki, który pauzował za kartki.
W październiku Wisła odprawiła z WIdzew z Kwitkiem wygrywając 3-0 na własnej murawie. Liczę dziś na delikatniejszy wymiar kary, lecz z pokryciem handicapu. Pozdrawiam
⛔100
 
K 12

kolczasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Nurnberg - Moenchengladbach
Typ: 2
Kurs: 2,24
Godzina: 15:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Swój typ opieram przede wszystkim na problemach gospodarzy:
a) od jakiegoś czasu w Nurnberg kontuzjowani są: pomocnik Hasebe 13/0-1, napastnik Ginczek 17/3-1, obrońca Chandler 19/1-2, obrońca Nillson 18/3-0, pomocnik Gebhart 6/0-0
b) w ostatnim przegranym na wyjezdzie z Freiburgiem spotkaniu kontuzji doznał pomocnik Campana 7/1-1 i co najważniejsze 2 zawodników grających na środku obrony w tamtym spotkaniu będzie pauzować za kartki (Stark 16/0-0 oraz Pogatetz 21/1-1
c) złożenie lini obrony w Nurnberg przy tylu absencjach będzie bardzo trudne i zapewne skończy się sięgnięciem do głebokich rezerw. Jakość rezerw Nurnberg jest bardzo wątpliwa.
c) kiepski bilans Nurnberg u siebie (3-5-6 bramki 15-24)
d) ostatnie 5 meczów Nurnberg to aż 4 porażki i bilans 7:12
Moenchengladbach:
a) brak tylko 2 zawodników (obrońca Stranzl 27/1-0 oraz obronca
Wendt 17/3-1).
b) ostatnie 5 meczów to 3 zwycięstwa i 2 porażki i bilans 9-5 (m.in cenne zwycięstwo na wyjedzie z Borussia Dortmund 1-2),
c)walka o puchary stanowi motywację do zdobywania punktów
✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 319,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, 2 Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Koln - Arminia Bielefield
Typ: X2
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:
Typ na czuja. Czesto wyniki w tej lidze oscyluja kolo remisu. Poziom miedzy druzynami z pierwszej 10 jest wyrownany. Arminia walczy o utrzymanie i ostatnio miewa wyniki dosc niespodziewane gdyz z najgorsza obrona w lidze (54 stracone bramki) zdołali zatrzymac na remisie Kaiserslautern na wyjeździe 1-1. Watpie zeby Koln bylo o wiele lepsze od Kaiserslautern bo tak jak mowie poziom jest bardzo wyrownany. Koln ma ostatnio dwie wygrane z rzedu, wiec teraz moze zagrac spokojnie, zbytnio nie ryzykowac. Obrone maja najlepsza w lidze. Mysle nawet ze nie beda sie zbytnio przemeczac i remis ich zadowoli. Widzialem kilka razy ta druzyne i nie sa druzyna desperacko dążaca do wygranej. Arminia juz nie moze kalkulowac i musi pojsc na calosc w tym meczu jednak to ze ostatnio poprawili obrone to nie przypadek i mysle ze nie zagraja hiperoofensywnie tylko na jak najdluzsze utrzymanie remisu 0-0 i moze pokuszenie sie o jakas kontre w koncowce. Kursy ponizej 2.00 w tej lidze to kompletny auto fade materiał. Co bylo np wczoraj z Paderbron? ???? To nie jedyny przypadek takiej kukiełki i mysle ze tutaj bedziemy mieli kolejny. Zastanawiam sie co lepsze czy under 1.5 czy X2. W druzynie gospodarzy zabraknie na ten mecz bocznego obroncy Brecko (28/3) jak i srodkowego Wimmera (22/2), wiec to sprawia ze Arminia sprobojue to wykorzystac. No dobra wybor w takim razie pada na X2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom