>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 05.04.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Tottenham Hotspur
Typ: Liczba żółtych kartek: Powyżej 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza: Nareszcie! Liga Mistrzów wraca na europejskie boiska i to w jakim stylu, w pierwszym spotkaniu w ramach 1/4 Ligi Mistrzów zmierzy się drużyna &quot;Galaktycznych&quot; Jose Mourinho i &quot;Kogutów&quot; Harry&#39;go Redknapp&#39;a. Real po przegranej na własnym stadionie 1:0 z Gijonem, stracił szanse na Mistrzostwo, ale nie do końca bo matematyczne jeszcze pozostają, gdyż podopieczni Mourinho tracą do Barcelony 8 pkt. Tottenham od porażki z Blackpool na wyjeździe nie może się podnieść, 3:1 z Blackpool i następnie aż 4 remisy z Wolves, Milanem, West Hamem i ostatnio z najgorszą drużyną ligi - Wigan.
Ale co do tego wszystkiego ma mój typ? Właściwie to nic, ale jakoś trzeba zacząć... W ekipach po obu stronach jest sporo gwiazd, w Realu mamy praktycznie gwiazdozbiór w postaci Ronaldo,Ozila,Khediry,Di Marii,Pepe, Casillasa, Ramosa, Adebayora, Marcelo i można by tak wymieniać i wymieniać, natomiast w Tottenhamie, także one są... Była gwiazda &quot;Królewskich&quot; - Van Der Vaart , Bale, Lennon, Modrić czy Assou Ekotto, ale niestety... wszystkie te wyżej wymienione gwiazdy przyćmi ta, która będzie świecić najjaśniej w tym spotkaniu, ale czy może być ktoś kto przyćmi C.Ronaldo czy Gareth Bale&#39;a? Tak! Sędzia dzisiejszego spotkania Felix Brych! Sędzia z Niemiec, który w lidze niemieckiej nie próżnuje i w 16 spotkaniach musiał sięgać po kartki aż 54 razy (49 żółtych i 6 czerwonych). Za nami już 1/8 i można by rzec , że teraz zaczyna się prawdziwa walka o półfinał, emocji na pewno nie zabraknie, dobrze wiemy jaki futbol gra się w lidze Angielskiej, jak twardy i brutalny, ale co o tym może wiedzieć sędzia, który głównie sędziuje Bundeslige. Uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte, gdyż Mourinho po porażce z Gijonem stawia wszystko na jedną kartę, natomiast Tottenham zrobi wszystko by nie stracić na wyjeździe bramki, by to osiągnąć posunie się nawet do ciężkich fauli, za które zostanie wynagrodzony. :zoltakartka:
Myślę, że bariera 4 kartek w tym spotkaniu zostanie przekroczona nawet do połowy...
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Notts County - Rochdale
Typ: Rochdale DNB
Kurs: 2
bet365
Notts County totalnie bez formy, 7 ostatnich meczów to same porażki. Ostatni punkt zdobyli 1 marca ( 1-1 ), a Rochdale jest teraz w gazie, po 4 zwycięstwach przyszedł czas na remis z liderem ( 2-2 ). Gospodarze zajmują obecnie 19 lokatę i w sumie niedaleko im do strefy spadkowej. Rochdale natomiast na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 58 pkt ( 15-13-10 br.52-43 ) i 5 punktami straty do 6 miejsca, ktore pozwoli na gre w barażach. Po ostatnich wynikach wyraznie widać, że bardzo zależy im na zbliżeniu się do drużyn z czoła tabeli. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu nie powinni dać najmniejszych szans rywalowi i spokojnie wywiozą komplet punktów z Notts County.
powtórzony ⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( German 3 liga )
Spotkanie - Saarbrucken - Aalen
Typ - Saarbrucken
Kurs - 2.00
Buk - bet365
Analiza :
Na dzis wybrałem spotkanie w 3 lidze niemieckiej pomiędzy Saarbrucken a Aaalen . Niezwykle bardzo ważne spotkanie dla obu ekip bo walka idzie o utrzymanie się w 3 lidze a samo spotkanie możemy powiedzieć o przysłowiowe 6 punktów .
Gospodarze pomimo 12 miejsca w lidze nie mogą być pewni utrzymania gdyż nad strefą spadkową mają zaledwie 3 punkty przewagi ta trzy punktowa przewaga to też nad dzisiejszym rywalem drużyną z Aalen która mimo iż zajmuje 17 miejsce czyli tuż nad kreską to ma tyle samo punktów co Sandhausen z miejca 18 ktore nie daje pewnego bytu w lidze .
Liczę dzis na zwycięstwo gospodarzy którzy lepiej spisują sie na swoim stadionie chociaż nie jest to rewelacyjne osiągnięcie bo na 15 spotkań odniesli 6 zwycięstw 4 remisy i 5 porażek jednak w bramkach są na +1 bo 22-21 .
Jeżeli chodzi o gosci to niestety wyjazdy muszą zaliczyć do fatalnych na 15 spotkań mają zaledwie 2 zwycięstwa 4 remisy i aż 9 porażek no i oczywiscie minusowy stosunek bramek 13- 25 !
Obie ekipy wygrali swoje spotkania w ostatniej kolejce jednak moim zdaniem cenniejsze było zwycięstwo Saarbrucken gdyż pokonali na wyjeżdzie zespół Ahlen z 16 miejsca .
Aallen natomiast pokonał u siebie pilkarzy z Dresden .
Jeżeli dołożymy statystykę pomiędzy nimi uwzględniam tu mecze na stadionie Saarbrucken to na 3 spotkania 3 razy górą gospodarze odpowiednio 4:2 , 5:1 i 1:0
Tak więc moim skromym zdaniem górą dzisiaj gospodarze jednak co przyniesie los niewiem ? !

✅ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Set handicap: Agnes Szavay -1,5 - Johanna Larsson +1,5
Typ: Agnes Szavay -1,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: expekt.com
Analiza:
Dziś około godziny 16:15 rozpocznie się mecz pomiędzy Węgierką Szavay a Szwedką Larsson. W rankingu Szavay zajmuje 44 pozycję natomiast jej rywalka 77 pozycję. Obydwie 23 letnie zawodniczki grały ze sobą dotychczas 2 razy:
22.02.09 Acapulco Agnes Szavay- Johanna Larsson 6-3 1-0 i krecz Larsson
23.09.06 AshlandQ Agnes Szavay- Johanna Larsson 6-1 6-0
W Acapulco mecz był toczony na tej samej nawierzchni co dzisiaj na ceglastej natomiast w AshlandQ na betonowej.
Było to dość dawno temu jak widać ale węgierka zdecydowanie poprawiła swój styl gry.Teraz ma okazje pokazać swoją grę ze znacznie słabszą Szwedką.Ostatni sukces Larsson ostatnio to wydaje mi się niespodziewana wygrana z Li Na po bardzo zaciętym meczu,tak to nie widziałem zbytnio wiekszych osiągnieć.Szavay często przechadza się po turniejach wyższej rangi.Jak dla mnie ta zawodniczka zdecydowanie przewyższa swoim stylem i techniką Szwedkę Larsson.Uważam że będzie gładkie 2-0 i handicap wejdzie.
✅ 80
 
magnes17 6

magnes17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Spotkanie: Accrington - Southend
Typ: over 1.5 w pierwszej połowie
Kurs: 2.90
Bukmacher: Gamebookers
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Accrington a Southend. Gospodarze to moja ulubiona drużyna League Two w ostatnim czasie, często na nią stawiałem i dobrze na tym wychodziłem. Accrington kontynuuje znakomitą passę 7. kolejnych zwycięstw na własnym boisku. Nie przegrali ostatnich 6 meczy i zajmują 8. pozycję z dorobkiem 60pkt. Jeżeli dziś wygrają to wskoczą na 6 miejsce, które zapewnia udział w barażach a do bezpośredniego awansu będą tracić tylko 3pkt. Jeśli chodzi o gości to jest to typowa drużyna środka tabeli - zajmują 14 miejsce. Przegrali ostatnie 4 wyjazdy w tym ostatni wyjazd 2:1 z najsłabszą drużyną ligi jaką jest Stockport. To potwierdza, że nie są w najlepszej formie. Myślę, że dziś Accrington nie pozostawi im złudzeń i będzie chciało rozstrzygnąć losy meczu już w pierwszej połowie strzelając minimum 2 gole. Ostatnie 2 mecze gospodarze rozstrzygnęli właśnie w pierwszej połowie. Liczę, że dziś będzie tak samo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Austria Play-off
Spotkanie: KAC Klagenfurt - EC Red Bull Salzburg
Typ: EC Red Bull Salzburg
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, dzisiaj o 19:15 dojdzie do trzeciego spotkania w finale Erste Bank Hockey League. Jak dotąd wynik rywalizacji to 1:1, oba zespoły wygrały mecze u siebie. Teraz rywalizacja znowu wraca do Klagenfurtu, 31 marca odbył się tam pierwszy mecz finału gdzie KAC wygrał 6:5. gracze z Salzburga chcą wyciągnąć wnioski z tamtej porażki. Sami przyznają, że mecz przegrali głównie przez &quot;głupie&quot; wykluczenia i dzisiaj mają zamiar je wyeliminować. Tak ważne jest ten mecz na terenie rywali, ponieważ ewentualna wygrana pozwoliła by rozgrywać decydujący mecz na własnym lodowisku. Warto dodać, że do Klagenfurtu, został wysłany dodatkowy autobus z kibicami, którzy będą chcieli pomóc swoim ulubieńcom.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Liga Mistrzow
Data i godzina : 5.04.11 20:45
Spotkanie : Real Madryt - Tottenham
Typ : Poniżej 1.5 gola
Kurs : 4.0
Buk : Unibet
Wg mnie jest wielce prawdopodobne, ze w tym meczu wiele bramek nie bedziemy ogladac, chyba ze szybko wpadnie przypadkowa bramka. Jesli tak sie nie stanie czeka nas nudny mecz z niewielka iloscia bramek. Podstawowy fakt to brak w dzisiejszym spotkaniu Karima Benzemy. Jedyny zawodnik, ktory strzelal ostatnio regularnie bramki. Wraca do skladu Cristiano Ronaldo, ale nie jest on w najwyzszej formie, czego dowodza ostatnie mecze. Totenham przyjechal tu sie bronic. Wynik 0-0 biora w ciemno 1-0 tez ich za bardzo nie zmartwi chociaz woleliby z pewnoscia bezbramkowy remis. W Realu nie ma obecnie komu strzelac bramki. Byc moze jakis wolny i wtedy &quot; Krystyna&quot; uderzy. Pilkarze Realu sa bardzo zmeczeni trudami sezonu. Ostatnio przegrali u siebie z Gijon 0-1. A Gran Derbi zblizaja sie wielkimi krokami.. Nie sadze aby zbytnio popisali sie skutecznioscia w dzisiejszym spotkaniu. Skoro nie mogli bramki strzelic walczacemu o utrzymanie Gijon. Bez egzekutora Benzemy bedzie ciezko o bramki w dzisiejszym meczu. Przede wszystkim Real skupi sie aby nie stracic bramki. To jest ich podstawowy cel. Nawet Mourinho mowi przed meczem, ze wynik 0-0 nie bedzie zly w tym spotkaniu. Jest to z pewnoscia zaslona dymna przed ewentualnym niepowodzeniem. 0-0 w kontekscie rewanzu nie jest zlym wynikiem dla Realu. W drużynie Tottenhamu nie wystąpią pauzujący od dłuższego czasu Jonathan Woodgate i Ledley King. Trener nie będzie mógł także skorzystać z usług Alana Huttona oraz Stevena Pienaara. Gotowy do gry będzie natomiast Gareth Bale. Moj typ to 0-0 lub 1-0 dla Realu, chociaz fajnie by bylo gdyby Totenham wygral 1-0

⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Mona Barthel - Svetlana Kuznetsova
Typ: 1 (+6,5 gemów)
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie będzie za długo, ponieważ mecz już za 10 minut (teoretycznie). Nie mam pojęcia jak gra niejaka Barthel aka 165 miejsce w rankingu. Młoda Niemka w kwalifikacjach pokonała Camerin 6-1 6-3. Ma na koncie trzy wygrane turnieje z cyklu ITF. To tyle o niej. Bardziej mnie interesuje nie najwyższa forma Kuznetsovej, która w Dubaju była w półfinale (gładko przegrała z Wozniacki), do którego doszła sporym fartem pokonując ledwo m.in. Pironkovą czy Schiavone, Radwańską która wyraźnie nie radzi sobie ze stylem gry Rosjanki, bez formy Pennettę... W Doha - odpadła w 1 rundzie z Peer, Indial Wells - 1 runda z Mchale, Miami - 2 runda z Peng (surowa lekcja). Jeżeli ta Mona zaryzykuje czyli zagra tak jak powinna, postawi wszystko na jedną kartę, to może coś zdziałać w tym meczu. Nie wiem jak Svetlana potraktuje ten mały turniej, ale pewnie niezbyt poważnie. Spodziewam się kilku, że ugra przynajmniej kilka gemów i pokryje handi, czyste zwycięstwo po kursie 10 też można się pokusić za &quot;końcówkę na koncie&quot;, ale raczej Kuznetsova wygra z 6-3 6-4.
✅ 73
 
M 13

maak

Użytkownik
St. Johstone – Glasgow Rangers
Typ: Rangers
Kurs: 1,48
Bukmacher: Pinnacle

Dzisiaj o godzinie 19.00 na McDiarmid Park naprzeciw siebie staną ekipy St. Johstone oraz Glasgow Rangers. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwukrotnie. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem Ranwers (2:1 oraz 4:0). W dzisiejszym spotkaniu również to goście są zdecydowanym faworytem. Zespół z Glasgow jest obecnie wiceliderem tabeli. Do prowadzącego Celticu traci zaledwie 2 punkty. W 28 kolejkach strzelił aż 62 bramki! Po serii zwycięstw z Kilmarnock, St. Mirren oraz właśnie St. Johstone w ostatniej kolejce Scottish Premier League przyszła porażka 2:3 z Dundee United. Jednak ta przegrana mogła tylko zmotywować piłkarzy Waltera Smitha. Dzisiejsi gospodarze natomiast zajmują dopiero 8. miejsce w 12-zespołowej tabeli. Ostatnie zwycięstwo odnieśli ponad 2 miesiące temu, kiedy pokonali Hamilton. Od tego czasu zespół odnotował 5 remisów i 2 porażki. Glasgow Rangers musi takie mecze jak ten wygrywać, aby zachować szanse na tytuł mistrzowski. Myślę, że dzisiaj goście zdobędą komplet punktów.
✅ 48
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Inter Mediolan - Schalke Gelserkirchen
Typ: Dokładny wynik 2:1, 3:1, 4:1
Kurs: 4,0
Buk: Gamebookers
Po przerwie na reprezentacje wraca Liga Mistrzów. Dziś pierwsze dwa spotkania ćwierćfinałowe. Inter Mediolan obrońca tytułu trafił w tej fazie rozgrywek na Schalke przez co jest faworytem dwumeczu i za pewne to wykorzysta, że potencjał sportowy jest zdecydowanie po ich stronie. Inter w weekend rozgrywał derby Mediolanu i jako gość na &quot;swoim stadionie&quot; uległ AC Milan aż 0:3 przez co ich szansa na obronę tytułu zmalała. Za to w LM jest szansa na półfinał i ten pierwszy mecz będzie bardzo ważny jako, że rewanż w Niemczech. Schalke zawodzi w lidze, wciąz nie mają pewnego utrzymania się ale w LM grają solidnie i w poprzedniej rundzie wyeliminowali Valencie. Ale czy to juz nie są za wysokie progi dla Schalke ? Śmiem twierdzić, że tak i dziś przegrają to spotkanie ale pytanie w jakim stosunku ? Inter zagra za pewne ofensywnym ustawieniem aby wypracować sobie przewagę i możliwe jest 2-3 bramki ale także strata bramki przez nich bo Schalke mimo że nie gra porywająco to zawsze z jakiegoś stałego fragmentu gry czy po kontrze może coś ustrzelić.
⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Inter Mediolan vs. Schalke 04
Kurs: 3.75
Typ: Over 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe ligi mistrzów pomiędzy zespołami Inter i Schalke zostanie rozegrane dziś o godzinie 20:45 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza (Milano). Typuję, że w tym meczu padnie więcej niż 3 bramki. Obie drużyny spotkały się już ze sobą 13 lat temu i padły tam dwa bramkowe remisy, te spotkania z obecnego składu Interu pamięta tylko Zanetti. Inter na własnym boisku gra ostatni bardzo overowo, wystarczy prześledzić wszystkie wyniki z tego roku:
06/01/11 SEA Inter Mediolan 3 - 1 Napoli
12/01/11 COI Inter Mediolan 3 - 2 Genoa
15/01/11 SEA Inter Mediolan 4 - 1 Bologna
19/01/11 SEA Inter Mediolan 3 - 2 AC Cesena
30/01/11 SEA Inter Mediolan 3 - 2 Palermo
06/02/11 SEA Inter Mediolan 5 - 3 AS Roma
19/02/11 SEA Inter Mediolan 1 - 0 Cagliari
23/02/11 LMU Inter Mediolan 0 - 1 Bayern Monachium
06/03/11 SEA Inter Mediolan 5 - 2 Genoa
20/03/11 SEA Inter Mediolan 1 - 0 Lecce
Na 10 ostatnich spotkań na własny boisku padło aż 7 razy over 3.5 i w 3 przypadkach sam Inter strzelił więcej niż 3 bramki. Wydaje mi się, że dziś inter strzeli także minimum 2-3 gole i wygra ten mecz, a Schalke z jakieś kontry zdobędzie z 1 bramkę i over 3.5 zostanie pokryty. Na wyjazdach wprawdzie Schalke nie zachwyca i za dużo nie strzela, ale myślę, że zostanie zmuszone przez Inter do zdobycia chociaż 1 gola, by mieć jakiekolwiek szanse w rewanżu na własnym boisku. Inter zagra bez zadnych osłabień, w kadrze na ten mecz znaleźli się wszyscy znaczący gracze w ataku również Milito. Tak więc myślę, że to spotkanie zakończy się wynikiem 3-1 lub 4-1.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Lech - Podbeskidzie
Typ : X/1
Kurs : 4.05
Buk : Expekt
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 18:00 czas na rozpoczęcie pierwszego spotkania półfinałowego w którym zmierzą się drużyny 1 ligi oraz Ekstraklasy. Mowa tutaj oczywiście o Podbeskidziu z Bielska Białej i Poznańskim Lechu . Faworytem wydają się być gospodarze. Jednak myślę że mecz będzie bardzo wyrównany. Uważam również że wszystko co najlepsze będzie się działo w drugiej połowie a dokładniej pod sam jej koniec. Lech jeśli wygra to wydaje mi się że właśnie w tej ciekawszej drugiej połówce. Podbeskidzie to drużyna mocna, złożona z kilku bardzo dobrych piłkarzy co potwierdza tabela pierwszej ligi. Podbeskidzie jest liderem. Lech jednak myślę że jeśli myśli o Europejskich pucharach - a na pewno myśli to pozostaje mu jedynie Puchar Polski . Krótko - Liczę na zwycięstwo LEcha w drugiej połówce - Chodź kibicuję Bielsku ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apiczkens 8

apiczkens

Użytkownik
  • Dyscyplina: Piłka nożna, PUCHARY AZJI: AFC Liga Mistrzów
  • Spotkanie: Al-Sadd (Oat) - Al Nasr Riyadh (Ksa)
  • Typ: 1 połowa (zwycięzca) Al-Sadd SC
  • Kurs: 2,87
  • Analiza:

VS

Witam, dziś o godzinie 17:15 na stadionie Jassim Bin Hamad zmierzą się drużyny Al-Sadd oraz Al Nasr. Tutaj skusił mnie najbardziej dość duży kurs jaki jest na drużynę Al-Sadd. Drużyna All-Sad w ostatnich 5 spotkaniach ligowych wygrała 3 razy 1 zremisowała i 1 przegrała, identyczny bilans posiada Al-Nassr, co przeważa na korzyść All-Sadd?. Na pewno możliwość grania na własnym obiekcie jak i również to że All-Sadd w tym roku w Lidze Mistrzów AFC, nie przegrało żadnego spotkania na własnym obiekcie. A oto wyniki jakie padały na stadionie Jassim Bin Hamad:

Tak więc myśle, że gospodarze nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem Al-Nassr.
Za pomocne typy naciśnij &quot;dzięki&quot;.
⛔ 100
 
D 1

dinus

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie : Lech Poznań - Podbeskidzie
Typ : Over 3 (azjatycki)
Kurs: 3,10
Bukmacher : Bet365.com
Wczoraj miałem zagrać też over, ale zagrałem na zwycięstwo i niestety przegrane, narazie mi wychodzą overy, więc dzisiaj też spróbuje. W lidze Lechu wpadło 25 bramek w 10 meczach co dokładnie daje średnią 2,5 . W meczach w PP według mnie wpada więcej bramek, zawodnicy czują presją/luz, że jeśli przegrają 2 mecz odpadają i na jednych działo to paralizującu, zaś na 2 bardzo dobrze. Ostatni mecz Lecha to 2-2, czyli 4 bramki, w kolejnych odpowiednio : 1,2,3, Podbeskidze ostatni mecz wygrało 2-0. Według mnie Lech będzie próbował przechylić szale zwycięstwo już u siebie wygrywając przewagą conajmniej 2 bramek, Podbeskidze dość w dziwnych okolicznościach wyleminowało Wisłe, to napewno będą chcieli zajść conajmniej do finału, więc tu też może być spinka na ten mecz. Wogóle licze na ciekawe widowisko i mnóstwo goli.
Tyypuje : 3-1 , 2-2
⛔ 100
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Tottenham Hotspur
Typ: X (Handicap 0:2)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
20:45 Santiago Bernabeu, miejsce batalii pierwszego meczu tej fazy Ligi Mistrzów, która rozgrywa się między Realem Madryt a Kogutami z Londynu. Do składu &quot;Królewskich&quot; wracają Ronaldo, Angel Di Maria i Marcelo, jednak zabraknie kontuzjowanego Benzemy (wrócił Higuain i jest Adebayor), Pedro Leona i nadal niedyspozycyjny jest Gago (oni jednak nie odgrywali aż tak dużej roli w podstawowym składzie). Trener Harry Redknapp nie będzie mógł skorzystać z Ledley King&#39;a,Jonathan&#39;a Woodgate&#39;a, Younes&#39;a Kaboul&#39;a, Steven&#39;a Pienaar&#39;a oraz nie w pełni sił będzie dziś William Gallas, który leczy uraz kostki. Po ostatniej wpadce drużyny z Madrytu, dziś przyjdzie czas na rehabilitacje, zwłaszcza, że w obronie Tottenhamu widzimy pewne braki, które mogą mieć tragiczny skutek w starciu z napastnikami Królewskich. Mourinho mówił, że ważne dla niego będzie nie stracić w tym meczu gola, co jest normą, jednak ofensywne ustawienie zespołu na pewno przyniesie korzyści bramkowe. Trzeba w końcu wykorzystać przełamanie i awansować do półfinału ! Wiemy, że na Santiago Bernabeu Real to bardzo solidny i bramkostrzelny zespół, który został podrażniony w meczu z Gijonem, sportowa złość dziś wypłynie. Liczę na to, że Real pokaże kawał piłki nożnej i wygra z Tottenhamem dwoma bramkami ! Powodzenia ! Peace !
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Lyon-Dunkerque
Typ: 2
Kurs: 3,13
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś o 20 zostanie rozegrany ostatni mecz 24 kolejki ligi francuskiej w kosza.Zmierzą się 9 Lyon oraz 4 Dunkerque.Lyon w ostatnich meczach zaprezentował się tak:
2011-04-01 Lyon Villeurbanne - Le Mans 70-81 2011-03-19 Poitiers - Lyon Villeurbanne 76-82 2011-03-11 Lyon Villeurbanne - Vichy 101-88 2011-03-04 Orleans - Lyon Villeurbanne 76-59 2011-02-26 Lyon Villeurbanne - Cholet 89-77 Mecze wygrane:3 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:2
Dunkerque tak:
2011-04-02 Gravelines Dunkerque - Chalon/Saone 73-65 2011-03-19 Gravelines Dunkerque - Strasbourg 71-69 2011-03-12 Pau Orthez - Gravelines Dunkerque 82-69 2011-03-05 Gravelines Dunkerque - STB Le Havre 94-74 2011-02-26 Poitiers - Gravelines Dunkerque 74-80 Mecze wygrane:4 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:1
Bezpośrednie spotkania obu drużyn pokażą że faworytem jest Lyon:
27/02-10 1. liga Francja Lyon vs. Dunkerque 76:70 06/02-09 1. liga Francja Lyon vs. Dunkerque 89:69 19/10-07 1. liga Francja Lyon vs. Dunkerque 90:69 28/04-07 1. liga Francja Lyon vs. Dunkerque 100:72 18/11-05 1. liga Francja Lyon vs. Dunkerque 74:53
5 zwycięstw Lyon chyba mówi wszystko.Ale przypominam że ja typuje Dunkerque
Lyon zagra bez -Curtis Bochadt(16,4 min.+5,9 pkt),Nebojsa Bogavac(13,1 min.+1,8 pkt),Laurent Foirest(15,9 min.+5,2pkt.),Fofana Bangaly(11,5min.+3,4pkt.),Kim Tillie(19,9min.+8,8pkt.) i największe osłabienie jakie mogło sie przydarzyć-Deren Jefferson(32,4min.+16,8pkt) oraz Pops Menson Bonsu(33min.+17pkt).tych dwóch ostatnich to kręgosłup gospodarzy a ich brak stawia ekipe z Lyonu w trudnej sytuacji.
U gości problemy zdrowotne mają-Mouhamed Saer Sene(17,1min.+8,9pkt),Dounia Issa(23,9min.+7,3pkt) i Cyril Akpomedah(35,8 min.+11pkt)
Jednak wobec wiekszych strat po stronie gospodarzy stawiam na gości którzy dzieki wygranej powrócą na 2 miejsce w tabeli.
⛔ 100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Robert Kendrick - Somdev Dev Varman
Typ : Zwyciężca 1 seta - Kendrick
Kurs: 2,75
Bukmacher : betclick

Analiza : Bardzo ciekawy mecz szykuje się dzisiaj między Kendrickiem a Varmanem w ramach Houston ATP. W rankingu panowie plasują się kolejno na 80 i 71 miejscu. Mimo tego, że teoretycznie mocniejszy w dzisiejszym pojedynku powinien być Varman, ja jestem skłonny postawić na Kendricka. ATP odbywa się w końcu w jego kraju, także będzie miał za sobą kibiców oraz dodatkową motywację, by osiągnąć coś w tym turnieju. Mój typ pada na to, że Amerykanin zdoła wygrać 1 seta, z pomocą kibiców i świadomości, że gra u siebie. Będzie chciał udowodnić swojej wartości już w 1 secie. Szanse tego typu stawiam na 65 do 35 na korzyść Kendricka, ponadto kurs zachęca ;). Jeśli dobrze rozgospodaruje siły a Varman nie będzie miał swojego dnia, powinien sobie dać radę z przeciwnikiem, ale to już inna historia ...
⛔ 100
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Spotkanie: Reading - Preston Handicap (0 - 1)
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się zaległy mecz Angielskiej Championship gdzie Reading zmierzy się na własnym boisku z Preston. Gospodarze tego spotkania zajmują szóstą lokatę w tabeli z dorobkiem 60 punktów, zaś goście plasują się na drugim miejscu od końca (23 miejsce) zdobywając do tej pory tylko 34 punkty. W ostatniej rozgrywanej kolejce Reading odniosło zwycięstwo w stosunku 2:0 nad Portsmouth, a piłkarze Preston wygrali z wysoko notowaną Swansea 2 : 1. Zespół Reading obecnie zajmuje miejsce dające im prawo do gry w barażach o Premiership, ale mają taką samą liczbę punktów co siódme w tabeli Nottingham. Dzisiaj więc jest możliwość odskocznia na trzy punkty, dlatego to jest głównym moim powodem postawienia w tym meczu na gospodarzy. Piłkarze Preston mają małe szanse na utrzymanie w lidze gdyż mają aż 8 punktów straty do bezpiecznej pozycji. Typuję zwycięstwo gospodarzy co najmniej dwiema bramkami.
⛔ 100
 
S 9

szczepx

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia Championship
Reading - Preston
over 1 w I połowie (1 gol=zwrot)
@1,79
Pinnacle
Obie drużyny mają 38 rozegranych meczów na koncie. Odpowiednio gospodarze 62 strzelone i 42 stracone gole co daje średnią ponad 2,7 bramki na mecz. Goście strzelili 44 a stracili 46 co daje średnią prawie 2,9 bramki na mecz. Biorąc pod uwagę ostatnie 14 spotkań między tymi drużynami to tylko w 1 nie padła bramka do przerwy a tylko 2 nie kończyły się over 2,5. Co najważniejsze aż w 8 spotkaniach padło do połowy co najmniej 2 bramki.
Jeżeli chodzi o ostatnie 20 meczy poszczególnych drużyn to w obu przypadkach 6 na 20 kończyło się bezbramkowo do przerwy.
Reading ostatnio w bardzo dobrej formie - 4 zwycięstwa i remis i duże sznse na zagranie w play offach gdzie po dzisiejszym meczu mają szansę odskoczyć od goniącego go Nottingham o 3 pkt. Jeżeli chodzi o gości są poważnie zagrożeni spadkiem ale w ostatnich 3 meczach odnieśli zwycięstwa i sądzę że nie będą chcieli łatwo złożyć broni. Obie drużyny walczą o coś w tym meczu a biorąc pod uwagę ambicje liczę na przynajmniej 2 bramki w 1 połowie - lub ostatecznie 1 co da nam zwrot stawki.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
zwrot
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin
Analiza:
W cieniu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów dzisiejszego wieczora czekają nas także ćwierćfinały Tauron Basket Ligi. W najciekawszej parze rywalizują ze sobą Anwil Włocławek oraz Trefl Sopot. Dla Włocławian był to najgorszy sezon zasadniczy od kilkunastu lat. Pierwszy raz nie znaleźli się w czołowej czwórce i nie byli rozstawieni w tej fazie rozgrywek, co na papierze kazało upatrywać faworyta w drużynie z Sopotu. Również bilans Anwilu w fazie zasadniczej (11 zwycięstw, 11 porażek) świadczy o tym, że czasy kiedy Anwil należał do grupy kilku zdecydowanie najsilniejszych ekip w Polsce już mineły. Teraz do tej grupy włączyło się kilka nowych zespołów, takich jak Energia czy choćby właśnie Trefl. Sopocianie zakończyli sezon na trzeciej pozycji w tabeli z bilansem 14-8 i po cichu mówiło się, że są oni w stanie nawet awansować do finału play off. W pierwszych dwóch meczach tej pary w Sopocie gospodarze oddali jednak jedno zwycięstwo rwalom, co sprawia że teraz dwie wygrane we własnej hali dadzą Anwilowi awans do półfinału. Bukmacherzy zdają się podzielać optymizm zawodników i kibiców gospodarzy, którzy są dość pewni siebie przed tymi dwoma spotkaniami. Ja jednak uważam, że Anwilowi daleko jeszcze do awansu i niezwykle ciężko będzie odnieść u siebie dwa zwycięstwa. Trefl był ostatnio w znakomitej formie, wygrywał mecz za meczem w końcówce sezonu zasadniczego. Pokonał między innymi u siebie Turów oraz aż 15 punktami wygrał w Słupsku, czyli pokonał odpowiednio drugą oraz czwartą drużynę tego sezonu. W Sopocie wszyscy marzą o finale z Asseco i moim zdaniem mają na to nadal spore szanse. Może gdyby Anwil przegrał oba wyjazdowe mecze to teraz było by im łatwiej odnieść dwa zwycięstwa u siebie, jednak w sytuacji jaką mamy Sopocianie wiedzą, że muszą choć raz wygrać we Włocławku. W drużynie widać bardzo dobrą atmosferę. Porażka u siebie podziałała na zespół raczej motywująco niż deprymująco. Wszyscy wierzą, że są w stanie wygrać we Włocławku jedno, a może i nawet dwa spotkania. Mają całkowite prawo tak myśleć, gdyż w sezonie zasadniczym dwukrotnie okazali się lepsi od Anwilu, wygrywając więc także w Hali Mistrzów we Włocławku. Spodziewam się więc wyrównanego meczu, lecz aktualna forma oraz statystyki z sezonu karzą dawać spore szanse gościom na odniesienie tutaj zwycięstwa i odzyskanie &quot;przewagi własnego parkietu&quot; w kontekście tego ćwierćfinału.
✅ 220
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom