>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.03.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: gospodarze strzelą bramkę - NIE
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o nietypowej godzinie 19:15 rozpocznie się mecz na Stadionie GOSiR w Gdyni dokładniej mecz 17 kolejki pomiędzy Arką oraz Lechem Poznań. Gospodarze rozstawieni obecnie na 15 pozycji z dorobkiem 17 punktów (z:4 r:5 p:7) Lech zaś 8 lokata z 22 oczkami (z:6 r:4 p:6). Powszechnie wiadomo, że Lech na wyjazdach sprawuje się gorzej, średnio na gościnnym boisku strzela 0.5 gola tracąc przy tym 1.25. 6-ktrotnie w tych rozgrywkach zawodnicy zachowali czyste konto, lecz 5 razdy dzialo sięto na boisku własnym, czas to zmienić i poprawić statystyki... Zapewne będzie to zacięty mecz, nie spodziewam się tu wielu bramek, wszyscy wiemy ze jak Lechitą idzie piła to bramki sa kwestią czasu, dziś naprzeciwko staje drużyna &quot;boiska własnego&quot;. Arka jak przegrywa to przegrywa na wyjeździe (1 na własnym) a jak zwycięża to u siebie. Moj typ jest bardzo prawdopodobny i mam nadzieje że Lechici wyjdą skupieni i nie stracą głupiej bramki w pierwszych minutach jak mialo to miejsce w moim typie z dnia wczorajszego. Trzymam kciuki za defensywę Lecha.
✅ 140
 
G 1

gizmoluk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen - FSV Frankfurt, Handicap 0:1
Typ: x
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na BayArena piłkarze Bayeru Leverkusen zmierzą się z Wolfsburgiem. Bayer Leverkusen cały czas zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli i będzie chciał je utrzymać bowiem nie ma większych szans na dogonienie prowadzącej Borussii Dortmund. W ostatnich tygodniach Bayer pewnie wygrywał u siebie z Hannoverem 96 2-0 i VfB Stuttgart 4-2. Wolfsburg ma zaledwie dwa punkty przewagi nad miejscem barażowym. Przed tygodniem zespół pokonał przed własną publicznością Borussię Moenchengladbach 2-1. Dzisiaj będzie zdecydowanie trudniej zdobyć choć 1 pkt. Wilki w tym sezonie na wyjeździe wygrali tylko dwukrotnie. Moim zdaniem będzie to mecz walki ze wskazaniem na Leverkusen. Myślę że gospodarze wygrają różnica jednej bramki . Pozdrawiam
⛔ 100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Juventus Turyn vs. AC Milan
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli gola i AC Milan wygra
Kurs: 4,25
Buk: gamebookers
Analiza:
Witam.
Tego meczu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Prawdziwy klasyk w Serie A. Zmierzą się ze sobą jedne z najbardziej utytułowanych drużyn w historii tych rozgrywek. Z jednej strony Juventus Turyn, który ostatnio odbił się od dna i zaczął płynąć na dobre wody, a z drugiej AC Milan - aktualny i niekwestionowany lider tabeli.
Waga pojedynku jest wysoka. Jeśli wygra Juventus to strata do miejsca gwarantującego udział w Lidze Europejskiej będzie wynosiła już tylko 2pkt. Jeśli zaś wygra AC Milan to znacząco przybliży się do wywalczenia mistrzostwa Włoch, ponieważ jego przewaga nad drugim w tabeli Interem wzrośnie wtedy do 8 pkt. Inter zaś rozegra spotkanie swoje dopiero jutro, dlatego też Milan z pewnością będzie zmotywowany w 200%. Jeśli przegrają, a jutro wygra Inter to walka o mistrzostwo będzie toczyła się praktycznie do ostatniej kolejki.
Myślę, że AC Milan wybiegnie jutro w najsilniejszym składzie. Zresztą pojedynki z Juventusem zawsze przyciągają przed telewizory miliony iwdzów i nigdy nie zdarzyło się aby którakolwiek z tych drużyn zlekceważyła przeciwnika. Dlatego też na boisku od pierwszych minut pojawi się duet Ibra - Pato, a na ławce zasiadzie Robinho, który będzie zbierał siły na rewanż przeciwko ekipie Tottenhamu.
Tak więc swój typ uważam za bardzo pewny ????
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona vs Zaragozza
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 05-03-2011/20-00
Analiza:
Czy Barcelona w tym spotkaniu będzie chciała zmiażdzyć rywala podobnie tak jak Real w ostatniej kolejce, gdy wygrał różnicą siedmiu bramek, czy raczej podejdzie na spokojnie do tego meczu, bez znacznego przemęczenia się, by być w pełni sił (przed z pewnością jednym z najważniesjzych obecnie meczy tego sezonu) przed rewanżem z Arsenalem Londyn. Uważam, ze bardziej realne jest drugie rozwiązanie. Duma Katalonii po przeciętnym spotkaniu w ostatniej kolejce, podobno miał być to hit wygrała 1-0, po podobno bramce niezawodnego w tym sezonie Leo Messiego. Na te wszystkie fakty biorę poprawkę. Zaragozza w każdym meczu jest zmuszona walczyć o punkty, gdyż jest na pograniczu strefy spadkowej. W ostatnim meczu ku radości kibiców wygrała 2-1 z Bilbao. Kolejną dobrą wiadomością dla trenera Pepa Guardioli jest powrót do treningów Carlesa Puyola i Víctora Valdésa.Nie wiadomo jeszcze czy obaj zawodnicy są w pełni sił. Uważam, iż trenerzy zdecydują, że będzie dla nich lepiej jeszcze wypoczywać i być w pełni sił przed spotkaniem rewanżowym w Lidze Mistrzów z Arsenalem Londyn. Faworytem niezaprzeczalnie są piłkarze Guardioli. Musiałoby się stać coś nadzwyczajnego, by u siebie stracili punkty. Ja jednak jestem tego zdania, że wygrają, lecz nie jestem pewien, ze to będzie wygrana tak bardzo przekonująca zwłaszcza, ze w ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi drużynami padły jak na mecze z udziałem Barcelony tylko dwie bramki-powodzenia
✅ 240
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Atlético Madrid - Villarreal
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Postanowiłem zagrać ten typ ponieważ atletico na już kryzys za sobą i są nafali wznoszącej. Kilka tygodni temu ta drużyna miała problem ze zdobywaniem goli jednak w ostatnich 4 spotkaniach potrafili zdobyć co najmniej 1. bramkę, jeśli jednak chodzi o defensywe to już inna bajka ponieważ nie uchronili się od strat goli i dzisiaj zapewne też coś stracą bo rywal nie jest byle kim.
Villareal ostatnio złapała lekka zadyszka jednak bramkę lub węcej powinni strzelić słabej defensywie atletico.
Obie ekipy spotkały się w tym sezonie i wtedy villareal wygrał na własnym boisku 2-0. W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka bramek której autorem nie będzie tylko jedna drużyna.
✅ 66
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Typ: 2
Kurs: 5,45
Buk: Betsafe
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do pojedynku pomiedzy aptekarzami a druzyna wilkow. Nie bedzie to napewno latwe spotkanie dla obu druzyn chodz po takim kursie wole zaryzykowac i postawic na gosci. Gospodarze dzisiejszego wieczoru usilnie probuja dogonic BVB chodz nie wydaje mi sie zeby byli w stanie tego dokonac. Wieksza motywacja dla Aptekarzy moze byc fakt ze goni ich H96 ktory dzisiaj skasowal 3 punkty. Druzyna gosci to chyba najwieksze rozczarowanie tego sezonu. Majac w skladzie takiech graczy jak chociazby Diega a od niedawa Rolfesa powinni byc duzo duzo wyzej. Druzyna Wilkow jest w dosyc nieciekawym polozeniu poniewaz strefa spadkowa jest coraz blizej dlatego sadze ze na dzisiejszy mecz wyjda podwojnie zmotywowani i postaraja sie wywalczyc jakis cenny punkt. W szczegolnosci licze na dobra gre Diego ktory powinien brylowac w srodku pola, jego dobra gra i kreatywnosc powinnna tez wplynac na kolegow z druzyny ktorzy dolaza wszystkich staran aby pomoc druzyne w ligowej tabeli.
⛔ 100
 
celestin11 6

celestin11

Użytkownik
Spotkanie: KK Zadar vs Cibona Zagrzeb
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 19 00 odbędzie się spotkanie w lidze adriatyckiej pomiędzy KK Zadar , a Ciboną Zagrzeb. Obie drużyny obecnie nie są w najwyższej formie , więc dla obu ekip jest to bardzo ważny mecz aby wejść na odpowiedni tor zwycięstw. Cibona Zagrzeb bez Marko Tomasa i Jamonta Gordona to już nie ta sama ekipa , lecz myślę , że w takim meczu Cibona Zagrzeb , która ma doświadczenia w rozgrywkach europejskich powinna się bardzo zmobilizować i podejść to tego meczu z bardzo dużą koncentracją. Według mnie to goście są faworytem tego spotkania i uważam , że to oni po zaciętym meczu wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
⛔ 100
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Typ : X2
Kurs : 2.25
Buk : Expekt
Analiza :
Już za dosłownie kilka minut rozpocznie się ostatnie sobotnie spotkanie w ramach 25 kolejki Bundesligii pomiędzy Bayerem Leverkusen a VFL Wolfsburg. Jak wiemy gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się w czubie tabelii Bundesligi walcząc o najwyższe cele w tym sezonie , a takim niewątpliwie jest gra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Leverkusen zajmowało przed tą kolejką 2 miejsce i traciło do prowadzącego BVB 12 pkt , więc szanse na zdobycie mistrzostwa Niemiec znacznie się zmniejszyły . Teraz strata wynosi już 15 pkt , a na drugie miejsce kosztem właśnie Bayeru awansował Hannover.
Goście dzisiejszego spotkanie są niewątpliwie jedną z największych negatywnych niespodzianek tego sezonu , mistrzowie Niemiec z 2009 roku mieli walczyć o najwyższe cele , a tym czasem drużyna Littbarskiego broni się przed spadkiem. Jednak chciałem zauważyc ,że po przyjściu trenere Pierre Littbarskiego gra VFL uległa znacznej poprawie , nie odrazu miało to odzwierciedlenie w wynikach , ale gra była już na prawdę dobra - ostatnio zaowocowało to zdobyciem 3 pkt z Gladbach (wygrana 2-1).
Jeśli chodzi o Bayern to od jakiegoś czasu w ich grze nie ma tej świeżości , którą można było zobaczyć na początku sezonu , może jest to spowodowane występami w Lidze Europejskiej.
Tak więc podsumowująć wydaje mi się , że grający coraz lepiej VFL Wolfsburg z Diego na czele jest w stanie urwać przynajmniej jeden punkt gospodarzom , a może nawet i więcej ?
pozdro
⛔ 100
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Poznan +9
Kurs: 1.92
Buk: Pinnacle
Jak dla mnie mecz prawdopodobnie 50/50. Wiem, że Anwil gra lepiej, ale szczególnie w ataku. Na kluczowych pozycjach ta obrona nie jest najlepsza. Poznań gra ostatnio lepiej. Szczególnie lepiej w obronie od dzisiejszych gospodarzy.
Anwil jest na 6 pozycji (27p) w tabeli, a PBG na 6 pozycji (26p).
W pierwszym meczu Anwil wygrał na wyjeździe 73:89. W obu zespołach doszło do zmian: Poznan opuścił Okafor, dołączyli m.in Sasa Ocokoljć oraz Mujo Tuljkovic, Kulig wrócił po kontuzji. Tuljkovic powinien być bardzo zmotywowany na to spotkanie, bo ostatni sezon spędził właśnie we Włocławku. Handi wysokie jak dla mnie, a Anwil ma problemy, gdy odskoczy na większą przewagę i nie potrafią jej utrzymać do końca, a Poznań będzie walczyć do końca. Nie widzę odpowiedniego obrońy, który zatrzyma Eddiego Millera. Chyba, że sam siebie zatrzyma.
Transmisja na żywo od 18:00 na http://www.pl.plk
GL
⛔ 100
 
davey 4

davey

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Belgia 2 liga: Antwerp - Dender
Typ: 1 (-1 EH)
Kurs: 2.95
Buk: Bwin
Analiza:
Przez dwa ostatnie wyjazdy Antwerp kursy są dość zawyżone. Drużyna oba je przegrała, ale nie była to żadna niespodzianka, gdyż mierzyła się z pierwszą i trzecią ekipą w tabeli. Wiadomo, że wolą oni grać u siebie i właśnie w Antwerpii zdobywają większość punktów. Jestem przekonany, że piłkarze gospodarzy powetują sobie dzisiaj ostatnie niepowodzenia. Jak wspomniałem jest to drużyna własnego boiska i rzadko gubi tu punkty. Nie ma podstaw, aby sądzić, by dziś było inaczej. Dender prezentuje podobną grę na wyjazdach co Antwerp - bardzo kiepską. Z ostatnich 8 delegacji zdołali wywieźć tylko 2 punkty. Ostatnio trudno im o punkty nawet na swoim boisku, co świadczy, że drużyna jest bez formy. Nie będzie miała ona większych szans w starciu z rywalem, na boisku którego nie przegrał on od siedmiu spotkań, w tym 5 razy wygrywając. Gospodarze już nie raz pokrywali w tym sezonie handicap i sądzę, że będzie tak też tym razem. Na boisku powinna istnieć tylko jedna drużyna i będą to gospodarze. 3:0.
⛔ 100
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka Nożna, La Liga
Spotkanie: FC Barcelona - Real Zaragoza
Typ: Bojan Krkic strzeli gola
Kurs 2,15
Bukmacher: unibet
Godzina: 20:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:00 polskiego czasu FC Barcelona zmierzy się z Realem Zaragoza. W ostatniej kolejce Barca wygrała z Valencią na Mestalla 1:0 po golu Leo Messiego. We wtorek przed graczami Pepa Guardioli najprawdopodobniej najważniejszy mecz w tym roku. Katalończycy muszą wygrać na Camp Nou z Arsenalem jeżeli chcą grać w dalszej fazie Ligi Mistrzów.

Lecz zanim na Camp Nou przybędzie ekipa Arsena Wengera, Barcelona zmierzy się z Zaragozą. Goście zajmują 15 pozycję w tabeli z dorobkiem 27 punktów przy 71 punktach Barcelony. Podopieczni Javiera Aguirre ostatnio grają bardzo w kratke. Ostatnie sześć meczy to dwie wygrane, dwa remisy i dwie porażki.
W ekipie gości zabraknie kontuzjowanych: Boutahar (14 meczy /2 gole), Franco (18/0), Braulio (20/3), Lafita (22/1). Za kartki w składzie Zaragozy nie będą mogli zagrać: Ponzio (21/0), Gabi (25/4), Contini (22/0). Do składu wraca Diogo (23/0).

Drużyna Basków nie ma dobrych wspomnień z wizyt w Barcelonie. Przegrali oni tutaj ostatnie trzy spotkania i to dość pokaźnie (6:1, 4:1, 3:1). W tak okrojonym składzie podopieczni Aguirre nie mają co nawet marzyć o korzystnym dla nich wyniku, którym najprawdopodobniej byłby remis.

Guardiola dzisiaj prawdopodobnie wypuści na boisko możliwie najsilniejszą jedenastkę z Messim, Villą i Pedro w ataku. Na dodatek do składu po kontuzji wraca Carles Puyol.

Według mnie tak osłabiona Zaragoza nie poradzi sobie na Camp Nou z Barcą. A co w tym kontekście oznacza stwierdzenie &quot;nie poradzi&quot;? No właśnie to, że czeka nas kolejny mecz z czterema czy nawet pięcioma bramkami dla Barcelony. Ja jednak zagram bezpieczniej z nienajgorszym kursem, że Katalończycy strzelą trzy bramki lub więcej. Oficjalny skład Barcelony na mecz z Realem Zaragoza: Valdés, Alves, Milito, Pique, Maxwell, Mascherano, Xavi, Keita, Messi, Bojan i Pedro

Młodziutki Bojan Krkić dostaje szanse grać od pierwszych minut. Jak dla mnie świetna decyzja Pepa Guardioli. Właśnie w takich meczach Bojan powinien dostawać swoje szanse. Po co ryzykować jakąś kontuzje Villi, kiedy we wtorek najważniejszy mecz w sezonie. Mam nadzieje, że Bojan pokaże się z dobre strony i włodarzom Barcy przejdą myśli o sprzedaży tego zawodnika do Arsenalu. W tym meczu widzę wynik gdzieś w granicach 4:0. Jeżeli się tak stanie, którąś bramkę strzeli młody hiszpan osadzony na pozycji klasycznego napastnika!
⛔ 100
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
MŚ w Oslo, bieg masowy mężczyzn na dystansie 50 km techniką dowolną
Expekt - 1,75 Marcus Hellner : 1,95 Maksym Wylegżanin
Typ: Wylegżanin
Marcus Hellner wyraźnie przygotował się na te mistrzostwa szybkościowo. Wygrał sprint F, ale w biegu łączonym na 30 km i biegu indywidualnym na 15 km C już się nie liczył. Rosjanin natomiast dobrze biega długie dystanse i lubi krok łyżwowy. Uważam więc, że warto zaryzykować, iż spośród tej dwójki lepszy będzie Wylegżanin.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ms_w_oslo_niespodziewana_zwyciezczyni_na_krolewskim_185275.html
zły zapis ⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Piłka nożna : Portugalia -Primeira Liga
Spotkanie : Fc Porto -Vitoria Guimares
Typ : Over 2.5
Kurs :1,7
Bukmacher : Expekt
Analiza:

Już dziś o godzinie 20,45 na Estadio Do Dragao dojdzie do pojedynku pomiędzy liderem Portugalskiej Primeira Liga a 5 zespołem Vitori Guimares. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy która moze się pochwalić bilansem meczy rozegranych na własnym stadionie 11-0-0 jak do tej pory drużyna gospodarzy radzi sobie znakomicie na własnym boisku Bilans brakmowy 32-5 czyli średnia goli w rozegranych meczach na własnym boisku wynosi 3,3.Drużyna Vitori Guimares w spotkaniach wyjazdowym ma bilans 4.1.5 bilans bramkowy to 14-18.
Reasumując Drużyna FC Porto jest poza zasięgiem reszty drużyn i dziś to udowodni przed własną publicznością ,przewiduje wysokie zwycięstwo ekipy gospodarzy i pewny Over 2,5 osobiście uważam że będzie 3-0 lub 4-1 .
Pozdrawiam
⛔ 100
 
R 28

roki1

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Spotkanie:Auxerre-Paris S.G
Typ:2
Kurs:2,30
Bukmacher:Unibet

Analiza

Dzisiaj o godzinie 21 zaczyna sie mecz ligi francuskiej pomiedzy Auxerre-Paris S.G. Gospodarze na miejscu 17 z iloscia punktow 26 i z sytuacja bardzo zla bo bronia sie przed spadkiem graja w kratke a nie wygrali spotkania bardzo dlugo. Fakt u siebie nie sa latwym kaskiem dla nikogo ale po ostatnim meczu z Bordeaux co ogladalem to nie wierzylem ze oni tak slabo graja Bordeaux slabo gralo a oni to juz wogle.Mysle ze Paris ktore w miare sobie radzi na wyjazdach i ogolnie grajace dobrze i z celami jakie maja w tym roku do zrealizowania z miejscem 4 i mozliwoscia wygrania ligi powinni wedluk mie sobie dzisiaj poradzic.Maja lepszych pilkarzy zgrana ekipe forme a po drugiej stronie nie ma nic z tych rzeczy no sorry jest mecz u siebie to duzo zgadzam sie ale chyba nie dzisiaj tak mi sie wydaje pozdrawiam zycze powodzenia
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: AJ Auxerre - Paris Saint Germain
Typ: Ireneusz Jeleń zdobywcą bramki w dowolnym czasie
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, o 21:00 dojdzie do spotkanie AJA z PSG, czyli drużyny walczącej o utrzymanie oraz drużyny która celuje nawet w mistrzostwo. Ja wybrałem taki typ, gdyż Jeleń po powrocie po kontuzji jest znowu liderem swojej drużyny ostatnio zdobył 2 bramki. Przed jego przerwą forma Auxxere zależała od Polaka, teraz nie będzie inaczej. Irek ma pomóc gospodarzom w utrzymaniu, cała gra jest skupiona na nim sądzę że typ jest dość prawdopodobny także z tego względu, że AJA gra na własnym stadionie.
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Spotkanie:palmeiras- Santo Andre
Typ:1
Kurs:1,5
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dziś o 22-40 zostanie rozegrany mecz ligi brazylijskiej pomiędzy Palmeiras( 3 miejsce) i Santo Andre (ostatnie 20 miejsce) Forma Palmeiras w ostatnich 6 meczach wyglada tak:
27/02-11 Campeonato Paulista S.Paulo vs. Palmeiras 1:1 20/02-11 Campeonato Paulista Mogi Mirim vs. Palmeiras 0:0 12/02-11 Campeonato Paulista Palmeiras vs. Guaratingueta 1:0 06/02-11 Campeonato Paulista Palmeiras vs. Corinthians 0:1 03/02-11 Campeonato Paulista Mirassol vs. Palmeiras 0:1 30/01-11 Campeonato Paulista Portuguesa vs. Palmeiras 0:2
3 zwycięstwa 2 remisy i 1 przegrana,natomiast Santo Andre:
26/02-11 Campeonato Paulista Santo Andre vs. Ponte Preta 0:2 19/02-11 Campeonato Paulista Santo Andre vs. Paulista 0:4 12/02-11 Campeonato Paulista Botofogo SP vs. Santo Andre 2:0 05/02-11 Campeonato Paulista Santo Andre vs. Santos 1:1 02/02-11 Campeonato Paulista Mogi Mirim vs. Santo Andre 1:1 29/01-11 Campeonato Paulista Santo Andre vs. Ituano 1:1
3 remisy i 3 przegrane.Bezpośrednie spotkania między tymi drużynami wyglądają następująco:
04/03-10 Campeonato Paulista Palmeiras vs. Santo Andre 1:3 18/07-09 1. liga Brazylia Palmeiras vs. Santo Andre 1:0 25/01-07 Campeonato Paulista Palmeiras vs. Santo Andre 1:0 17/03-05 Copa Libertadores - Gr.4 Palmeiras vs. Santo Andre 1:1
2 zwycięstwa Palmeiras,remis i 1 wygrana Santo Andre lecz liczę dziś na wygraną Palmeiras.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom