>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 05.03.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wiener Neustadt - Kapfenberg
Typ: Wiener [EH -2]
Kurs: 5,00
Buk: bet365

Analiza
Gospodarze po raz pierwszy od czasu awansu do Bundesligi mają realną szansę na zajęcie miejsca, które da im przepustkę do europejskich pucharów. W tej chwili Wiener zajmuje 5. pozycję, ale strata do lidera to tylko 5 punktów. Nie ma co ukrywać, Neustadt dysponuje zdecydowanie słabszą kadrą niż Austria Wiedeń, Slazburg czy Sturm Graz. Jednak wysoką pozycję gospodarze zawdzięczają przede wszystkim meczom ze słabszymi rywalami. W tych Wiener regularnie punktuje. Na własnym terenie ta drużyna prezentuje się bardzo solidnie (7-2-2). Dzisiaj trener gospodarzy ma do dyspozycji pełny skład.
Kapfenberg ostatnio jest w konkretnym dołku. Nic poza utrzymaniem prawdopodobnie nie wywalczy. Goście są w martwym punkcie, ciężko będzie poprawić 8. lokatę, można jedynie spaść na 9. Nic dziwnego, że piłkarze gości nie mają chęci do gry, bo co to za frajda grać o nic. Przegramy? Trudno.. Wygramy? Fajnie.. Kapfenberg przegrał ostatnie 3 mecze, oczywiście rywale byli wyżej notowani, ale co z tego, skoro poza meczem z Salzburgiem goście praktycznie nie nawiązali walki z Rapidem czy Sturmem.
Prawdę mówiąc spodziewam się dzisiaj spokojnego zwycięstwa Neustadt. Obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie już dwukrotnie. Za każdym razem lepsze było Wiener. Do 3 razy sztuka? Raczej nie.
⛔ 100
 
M 0

mazine

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Belchatow - Jagiellonia Bialystok
Typ: X/X
Kurs: 4.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj w Bełchatowie pojedynek pomiędzy wiceliderem tabeli Jagiellonią a szóstym zespołem GKS Bełchatów. Jagiellonia to typowy zespół własnego boiska, na wyjeździe nie wygrali od 4 spotkań. Lider tabeli ma najlepszą obrone w lidze, która straciła w tym sezonie tylko 14 bramek. W środku tygodnia zespół z Białegostoku podejmował w Gdańsku Lechie i skończyło się wynikiem 0:0. Przewiduje że dzisiaj Jagiellonia też będzie grała dosyć zachowawczo, tak by nie stracić bramki. GKS Belchatow po ostatnim remisie z Polonią Bytom w którym obie drużyny zaprezentowały się słabo, będzie chciał dzisiaj zdobyć komplet punktów i podobnie jak Jagiellonia będą grać zachowawczo, aby nie stracić gola i strzelić 1 bramke, co moim zdaniem skończy się nudnym 0:0. Myśle że warto w tym meczu postawić także na under 2,5. W jesiennym meczu tych zespołow padł wynik 3:1, lecz Jagiellonia na wyjeździe gra całkiem inaczej i myśle że mój typ jest warty uwagi ????
✅ 365
 
vvv 28

vvv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Newcastle - Everton
Typ: Ud się obu drużynom strzelić ? - TAK
Kurs: 1,85
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Dziś o godzinie 16.00 w Premier League dojdzie do spotkanie drużyn ze środka tabeli. Newcastle 9. siła ligi angielskiej , natomiast Everton plasuje się dwa oczka dalej na 11. miejscu .Newcastle w meczach na swoim stadionie wbijali choćby jedna bramkę 7 meczy z rzędu co napawa optymizmem że dziś ta passa nie zostanie przerwana . Everton w meczach na wyjazdach strzela w kratkę ale potrafił wbić bramkę Arsenalowi i Liverpoolowi dwie.Ostatnie 5 meczy w lidze dom/wyjazd stosunek bramek Newcastle -Everton to 8-9 . Będzie to bardzo ciężki mecz dla Evertonu patrząc na historię gdzie Newcastle większość meczy wygrywała . Liczę że Everton i Newcastle strzelą przynajmniej po bramce a dla lepszego spektaklu liczę na grad goli .
✅ 85
 
K 0

klemba

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna 1 liga(Polska)
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz- GKP Gorzów
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: bet365

Analiza: Po zimowej przerwie wracamy do rozgrywki o miejsca w ekstraklasie. Sandecja Nowy Sącz to zespół z potencjałem zajmujący obecnie 4 miejsce w 1 lidze. Po zmianie trenera i wielu wzmocnieniach w ataku celem nr. 1 klubu jest wywalczenie awansu. Presja lokalnego środowiska jest jedynie bodźcem dla nowego trenera i piłkarzy do strzelania goli i wygrywania meczy. Sandecja gra na własnym stadionie na którym to w ubiegłym sezonie tylko jeden raz przegrała z obecnym wiceliderem.
GKP Gorzów to zespół broniący się przed spadkiem. Celem tego zespołu to utrzymanie się w 1 lidze. Obecnie zespół zajmuje 12 miejsce. Zła atmosfera, obecnie panująca wokół i wewnątrz klubu na pewno odbije się w sposób negatywny na piłkarzach.
Uwzględniając nastroje, oczekiwania, transfery i miejsce rozegrania meczu na wyraźnego faworyta wyrasta Sandecja. Mój osobisty typ to 2-0 dla Sandecji.
⛔ 100
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bolton-AV
Typ: BTS TAK
Kurs: 1,70
Buk: Unibet
Nie będę pisał rozprawki itp. Zarówno Bolton jak i Aston to dwie ekipy które mają czym straszyć z przodu i to robią. Mecze za meczami , regularnie zdobywane bramki. Bolton zapewne dziś wystawi swoje bardzo skuteczne trio. Elmander-Davis-Sturridge. Szczególnie Sturridge ostatnio imponuje formą bo regularnie co mecz zdobywa bramki. Bolton już raczej nic w tym sezonie nie ugra. Do pucharów za daleka droga , do spadku tym bardziej. Nie ma na nich żadnej presji , śmiało sobie mogą grać trochę luźniej. Choć trzeba przyznać , że ostatnio grają całkiem dobrze i zbierają dużo punktów.
W ekipie Aston po kryzysie chyba śladu nie ma , jeszcze nie dawno kandydat do spadku , dobre transfery i sytuacja diametralnie się zmieniła. Spokojnie przebili się do środka tabeli , dziś po ewentualnej wygranej mogą wskoczyć do 10. Również jak Bolton mocny duet w ataku. Bent i Young dziś powinni postarać się o bramki.
Reasumując. Dziś spotkają się mocne ekipy , Bolton u siebie jest bardzo mocne , Aston na wyjazdach również zdobywa sporo bramek dlatego sądzę , że przełoży się to również dziś na widowisko i obejrzymy bramki z obu stron,
✅ 70
 
dalti 29

dalti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Leverkusen v Wolfsburg
Typ: suma goli powyżej 2.5
Kurs: 1.65
Buk: Bet365
Siema!
Jeszcze jeden z ciekawszych meczów do obstawienia na dziś! Leverkusen strzela ostatnio gole na potęgę! Wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich spotkań tego teamu! Remis z Werderem NA WYJEZDZIE 2-2, u siebie ze Stuttgartem 4-2, z tego co widziałem to w ostatniej kolejce w europie też było wysoko z bramkami. Fakt można powiedzieć, ze z Nurunberią 3 kolejki temu skończyło się 0-1, ale pragnę zauważyć, iż spotyka się drużyna z czołówki tabeli z teamem praktycznie walczącym o nie wylecenie z Bundesligi. Wilki przełamały passe i wygrały ze słabą Moenchengladbach także będą walczyć o jej podtrzymanie :grin: Dla odważnych polecam typ powyżej 3.5 po wyższym kursie. Uważam ze Wolfy nie będą chciały tylko bronić wyniku 0-0 do końca spotkania, ale także spróbują uderzyć co z kolei zwiększy szanse% na zdobycie goli rywalom.
Ps. Proszę o usunięcie mojego posta powyżej:?
✅ 65
 
szmajda7 2

szmajda7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Szkocja
Spotkanie:
Inverness-Motherwell
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Expekt
Czas rozpoczęcia: 16:00
Analiza:
Kolejny mecz w lidze szkockiej , tym razem zaciekawił mnie mecz pomiędzy drużynami
Inverness a Motherwell.Drużyna gości w ostatnim spotkaniu zagrała bardzo dobre spotkanie pokonując u siebie drużynę Celticu 2:0 !! Myślę że dziś będzie podobnie mimo meczu na wyjeździe z drużyną słabo spisującą sie u siebie Inverness ma tylko 3 zwycięstwa 3 remisy i aż 8 porażek u siebie !! Stawiam tu na pewne zwycięstwo drużyny z Motherwell. .. Zobaczcie jeszcze ostatnie mecze między tymi zespołami:
06/11-10 1. liga Szkocja Inverness vs. Motherwell 1:218/01-10 Puchar Szkocji Inverness vs. Motherwell 2:0
28/02-09 1. liga Szkocja Inverness vs. Motherwell 1:2
25/10-08 1. liga Szkocja Inverness vs. Motherwell 1:20/11-07 1. liga Szkocja Inverness vs. Motherwell 0:3Jak dla mnie ten kurs jest zbyt zawyżony stawiam na pewną 2 !!!!!
Jeszcze zachęcające może być fakt że gospodarze ostatni mecz przegrali u siebie z Dundee Utd. 0:2 . Drużyna gospodarzy jest bez formy bardzo słabe spotkania w ostatnich tygodniach dziś wykorzysta tą słabość drużyna z Motherwell!!
⛔ 100
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Serie A1 Włochy
Mecz: Tonno Callipo Vibo Valentia - RPA-LuigiBacchi.it Perugia
Typ: Tonno Callipo Vibo Valentia (-1.5 seta)
Kurs: 2.23
Buk: Pinnacle Sports​
Rozgrywki we Włoszech idą w piorunującym tempie. Przed nami pierwsze spotkanie 22. kolejki sezonu zasadniczego. Dzisiejszy mecz jest meczem tzw. o sześć punktów. Wygrany dzisiejszego meczu znacznie przybliży się do Play-Offów. W przypadku wygranej Perugii to oni będą w bardzo bardziej uprzywilejowanej sytuacji. Dlatego siatkarze Tonno Calipo nie mogą sobie w takim meczu pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Od drugiego stycznia Vibo Valentia nie wygrało na swoim parkiecie, dlatego pora to zmienić dodatkowo w takim meczu. W ostatniej kolejce obie ekipy odniosły wygrane po tie-breaku. Najpierw Valentia w niedziele, pokonała najsłabszą drużynę w lidze - Yoga Forli. Zachowali stalowe nerwy w końcówce, wygrywając mecz 16-14 ze stanu 12-14 dla Yogi w piątym secie. San Giustino pokonało w środę Sisley Treviso, lecz w tie-breaku emocji nie zabrakło, RPA odrobiło dużą stratę dopiero w końcówce meczu. W zespole w gospodarzy sygnał dobrej formy wysyła kilku zawodników. Atakują na bardzo wysokim procencie skuteczności. Są to: Mattew Anderson, Ventceslav Simeonov, a także Nikolay Nikolov. W zespole RPA oprócz ostatnio wyróżniającego się Enrico Cestera, Sebastian Schwarz pokazuje się co raz z lepszej strony. Mobilizacja obu ekip na dzisiejsze spotkanie jest na pewno duża, lecz myślę, że z tego wszystkiego gospodarze będą dzisiaj górą, którzy we własnej hali potrafią być groźni dla każdego.
✅ 123
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej KHL
Spotkanie:Jaroslaw-Dynamo Minsk
Typ over 5,5
Kurs: 2.110
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Witam. Ja się trochę nie zgadzam z KEIMILem i uważam, że w takim decydującym meczu zwłaszcza Yorosłavl nastawi się bardzo bojowo - Dynamo myślę raczej defensywnie ale wcale nie jest powiedziane, że będą murować bramkę bo to im nic nie da... Zatem przy ewentualnym golu otwierającym mecz dla drużyny gości typ ma spore szanse na powodzenie bo Yaroslavl na pewno będzie chciało jak najszybciej strzelić bramkę wyrównującą i kolejne... Jakoś ciężko mi uwierzyć w wygraną Dynama dziś i wyeliminowanie 3 ekipy sezonu zasadniczego, jednak na pewno powalczą i powinni coś ustrzelić ;)
Dotychczasowe mecze w pierwszej rundzie pomiędzy Yaroslavlem a Mińskiem wyglądały następująco:
Date TO Match RE Details
03/03/2011 KHL Playoffs HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 5:3
01/03/2011 KHL Playoffs Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk 2:1 OT
27/02/2011 KHL Playoffs HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:4
26/02/2011 KHL Playoffs HC Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:1
24/02/2011 KHL Playoffs Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk 1:4
23/02/2011 KHL Playoffs Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Minsk 7:4
Zatem w 3 meczach na 6 padł over 5,5 bramki a w dwóch było po 5 bramek, zatem moim zdaniem są całkiem spore szanse na over 5,5 w tym meczu zwłaszcza, że jest to mecz decydujący i zarówno gospodarze jak i goście kalkulację zostawią na boku i będą grali tak oby wygrać - co za tym idzie? Moja propozycja powinna wejść bo całkiem fajnym kursie;)
✅ 111
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcarska NLA Playoffy
Spotkanie: Fribourg-Davos
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Na dzisiejszy dzień wybrałem szwajcarski hokej na lodzie, a dokładniej plaoffy. O godz 19.45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy ekipami z Fribourga, a Davos. Faworytem jest drużyna gości, ze względu na potencjał, formę i motywację. Przejdzmy do konkretów- Davos to lider tabeli, ostatni przegrany mecz zaliczyli kilkanaście spotkań w tył, a ostatnia passa wygranych jest niesamowita, pędzą niczym maszynka do wygrywania. Do tej pory odbyły się juz 3 playoffowe mecze pomiędzy obydwoma drużynami. Davos zaliczył 3 pewne zwycięstwa zostawiając czyste konto. Dziś najprawdopodobniej scenariusz się powtórzy i goście rozgromią gospodarzy zaliczając czwartą z rzędu wygraną ????
✅ 75
 
J 65

jacolakk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs WfL Wolfsburg
Typ:1 HT
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expect
Analiza:
Spotkanie pomiędzy Bayernem(2.) a Wolfsburgiem (14.) jest z pewnością najciekawszym meczem 25 kolejki Niemieckiej Bundesligi. Gospodarze mają świetny bilans ostatnich 6 kolejek, w których zwyciężyli aż 4 krotnie. Bayer to na dzień dzisiejszy najpoważniejsza drużyna walcząca o w-ce mistrzostwo Niemiec. Wolfsburg musi bronić się przed spadkiem, ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. W ostatnich 6 kolejkach przegrali aż 4 krotnie grając ze średnimi drużynami. Dzisiejsze spotkanie powinno być jednostronnym widowiskiem w którym gospodarze odegrają 1 planową rolę.
✅ 115
 
B 16

balans

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premiership
Spotkanie: Newcastle United - Everton
Typ: 1
Kurs: 2.50
Buk: bet365
Analiza:
W tym meczu widzę tylko jednego faworyta a jest nim Newcastle. W ostatnich trzech meczach u siebie zremisowali z drużynami wyżej notowanymi z Tottenhamem(5) 1-1, Arsenalem(2) 4-4 i Boltonem(7) 1-1. Newcastle w dalszym ciągu walczy o Europejskie Puchary ponieważ traci tylko 3pkt do Liverpoolu który jest na 6miejscu. Jeśli Everton zdobedzie w tym meczu 3pkt to wyprzedzi Newcastle United wiec jest to szczegolnie ważny mecz dla nich. Poprzedni mecz tych dwóch drużyn zakończył sie wynikiem 0-1 dla gospodarzy dzisiejszego spotkania. Stawiam w tym meczu na Newcastle United bo uważam ,ze ostatnio są w dobrej formie i dzisiaj sa w stanie pokonać Everton.
⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona v Real Zaragoza
Typ: Barcelona (-3.5)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie które prawdopodobnie będzie spotkaniem jednostronnym jeśli chodzi o gole, posiadanie piłki ( to na 100 % ) , sytuacje bramkowe ( strzeleckie ) , rzuty rożne i inne tego typu rzeczy . Na Camp Nou zmierzą się w nim wielka Barcelona z bardzo przeciętną Zaragoza . Gospodarze to bowiem lider tabeli który pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski . Jestem wręcz przekonany ze nie pozwolą sobie na stratę punktową z zespołem z drugiej części ligowej tabeli . Zapraszam wszstkich na spotkanie króre rozpocznie się nieco za 5 godzin .
⛔ 100
 
cbq1985 6,5K

cbq1985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Turcja Super Liga
Spotkanie: Gaziantepspor-Sivasspor
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: tobet
Witam.Pierwszym powodem dla którego wybrałem spotkanie ligi tureckiej są ostatnie bezpośrednie spotkania tych drużyn, w których w 5 ostatnich meczach były 4 overy.Poza tym Sivas w 12 spotkaniach na wyjeżdzie ma aż 26 straconych bramek.Drugim powodem jest bardzo dobra forma Gaziantepsporu który nie przegrał od 8 spotkań pokonując po drodze Burse i Galatasaray.Z drugiej strony Sivas które w ostatnich 4 meczach zanotowało 4 overy i ostatni mecz wygrany 4:2.Więc myślę że Sivas będzie chciał w tym meczu zanotować pierwsze wyjazdowe zwycięstwo i zagra ofensywnie.Liczę też na kolejnego gola Grosickiego.
✅ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
SK Sturm Graz - LASK Linz
Typ: over 2 bramki do przerwy (2gole=zwrot)
kurs:4,10
bukmacher:bet365
Analiza:

Juz dzis o godzinie 18:30 rozpocznie sie spotkanie ligi austryjackiej pomiedzy SK Sturm Graz a ekipa LASK Linz.Jak widac po miejscach jakie zajmuja obie ekipy w tabeli bedzie to pojedynek Dawida z Goliatem.sturm po przerwie zimowej zanotowal dwa remisy oraz dwa zwyciestwa i stracil pozycje lidera na rzecz Austrii Wieden z ktora zreszta zremisowal w ostatniej kolejce 2:2.Co do Lask Linz to ekipa gosci raczej nie ma co marzyc o utrzymaniu a 4 porazki po przerwie zimowej w tym z bezposrednim rywalem w walce o utrzymanie pokazuje ze spadek gosci z pierwszej ligi jest juz coraz blizej choc w ostatnim meczu Linz zagralo troche lepiej niz zawsze i strzelilo nawet dwie bramki.Mysle jednak ze ekipa Sturm ktora ciagle liczy sie w walce o mistrzostwo tak jak w poprzednich dwoch meczach w tym sezonie wygranych kolejno 4-0 na wyjezdzie oraz 5-0 u siebie dzis takze pokona Lask Linz jednak nie mam zamairu w tym meczu8 stawiac na zwyciezc3e poniewaz znacznie ciekawiej wyglada zaklad over 2 bramki do przerwy z opcja zwrotu w przypadku tylko dwoch goli patrzac na fakt iz w ostatnich latach na stadionie ekipy z Graz praktycznie zawsze padal przynajmniej dwie bramki do przerwy.Mysle ze dzis bedzie podobnie a fakt ze w ostatnim meczu goscie strzelili dwie bramki daje szanse temu overowi i nie koniecznie po 45 minutach gry musimy dostac zwrot.Dlatego w tym spotkanieu stawiam na zaklad over 2 bramki do przerwy z mopcja zwrotu w przypadku tylko dwoch goli po 45 minutach​
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: B. Moenchengladbach - Hoffenheim
Typ: Moenchengladbach
Kurs: 2,65
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:W zespole gospodarzy kilka zmian, bardzo niepokojące jest to, że w ataku zamiast Idrissou zagra De Camargo. Favre próbuje, ale to niestety nie jest dobry ruch. Na prawym skrzydle Jantschke, który wygryzł dziś Herrmana, niewiele mogę o nim powiedzieć. W środku pomocy zamiast młodych Neustadtera i Nordtveita będą Fink i Marx ale to nieźli i doświadczeni gracze i powinni sobie poradzić. Neustadter zajmuje na lewej stronie miejsce Levelsa, który gwiazdą nie jest, a w bramce nie wystąpi po raz kolejny beznadziejny Heimeroth, który nie bronił nic prócz tego, co powinien obronić, bo wrócił Bailly. Najważniejsze, że są Arango i Reus, największym błędem, który popełniał Frontzek było dla mnie trzymanie Arango na ławce i wstawianie na lewe skrzydło świetnego napastnika Idrissou. Nie było Dante i Brouwersa, na środku musieli grać Daems, Anderson czy Callsen-Bracker, stąd potężne kłopoty z defensywą i ostatnie miejsce. Teraz jest tam lepiej. Wrócił Dante, sprowadzono Stranzla. Siła w ataku spora, jakby co z ławki mogą wejść Herrmann i Idrissou. Hoffenheim z mocnej drużyny dla mnie stało się w ostatnim czasie zespołem, który będzie błąkał się w dolnych rejonach tabeli. Gdzie się podział ten zespół, w którym w środku obrony pewność zapewniali Vorsah i Simunić, na prawej stronie brylował Beck, w pomocy rządzili Luiz Gustavo, Carlos Eduardo, Salihović i Weis, a z przodu błyszczeli Obasi, Ba, Ibisević? Kilku z nich już nie ma w klubie, kilku z różnych powodów opuszcza mecze. Dziś wyjdą tylko Salihović i Beck. Mają dobrego bramkarza Starke, ale obrona, w której dziś wystąpią obok Becka tacy gracze, jak Compper, Jaissle i Ibertsberger, prezentuje się bardzo słabo. W pomocy zamiast gwiazd z poprzedniego sezonu grają gracze klasy Alaby czy Rudego, atak na dziś to Sigurdsson, Vukcevic czy Babel, nieźli gracze, ale na ławkę, wszyscy, nawet Babel w dzisiejszej formie są słabsi od Ibisevicia czy Ba. Wystawianie takich graczy jak Ibertsberger, Alaba, Rudy, Jaissle jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia w tym zespole, który walczył o puchary zaraz po awansie do Bundesligi. Teraz chcą z Alaby i Rudego zrobić podpory swojej pomocy, ale jakie fundamenty, taki zespół, nie wróżę im najlepiej w meczu z Gladbach i myślę, że nawet dziwne eksperymenty Favre nie sprawią, że goście zdobędą punkty.

✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ANGLIA PREMIER LEAGUE ⚽
Spotkanie: Newcastle - Everton
Typ: Newcastle -1
Kurs: 5
Buk: Bet-at-home

Juz za chwile, Newcastle podejmie drużynę Evertonu. Kursy są wyrównane, bo te zespoły w tabeli dzielą tylko trzy punkty. Obie drużyny mają jeszcze szansę na grę w eliminacjach Ligi Europejskiej. Everton ostatnio był na fali wznoszącej, bo udalo mu się wyeliminować Chelsea z FA Cup i wygrac w lidze 2:0, lecz potem przyszedł kolejny mecz pucharowy i porażka u siebie z Reading 0:1. Newcastle natomiast radzi sobie całkiem dobrze pomimo odejścia Carolla i jesli dzisiaj wygra, to zrówna się punktami z Liverpoolem który ma 39 punktow, zajmuje szóste miejsce i gra jutro trudny mecz z United. Newcastle to drużyna z charakterem, która walczy do końca, co pokazał pamiętny mecz z Arsenalem zremisowany 4:4. Na własnym boisku Sroki potrafiły wygrać z Liverpoolem 3:1 i z West Hamem 5:0. W ostatnich ośmiu meczach na St. James&#39;Park wygrał tylko Manchester City. Myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie wspierani przez swoich kibiców. Mój typ to 2:0 dla Newcastle.
⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
05.03.2011. godzina 21.00 05.03.2011
Auxere - PSG
PSG DNB (remis bez zakładu)
1.71
Bet365
analiza:
Auxere 17 miejsce, PSG 4 lokata w tabeli ✅
Auxere 26 punktów w lidze, PSG 44 pkt ✅
Forma obydwu ekip wyglada nastepująco...Auxere na ostatnie 8 spotkan zdobylo 5 pkt a PSG rowniez na 8 meczów zainkasowało 14 pkt ✅
Auxere w roli gospodarza na 12 spotkan zdobylo 14 pkt a PSG na wyjezdzie potrafilo wywalczyc rowniez na 12 meczow 19 pkt ✅
Bilans bramkowy gospodarzy to: 29-33 natomiast gosci: 39-25 ✅
Na 25 rozegranych spotkan w lidze Auxere wygralo tylko 4 mecze a PSG o 8 wiecej czyli 12. ✅
Moim zdaniem druzyna PSG w tym sezonie gra naprawde bardzo dobrze w lidze jak i w europejskich pucharach. Po słabych kilku latach zaczęli wreszcie dawac powody swoim kibicom do zadowolenia. Natomiast Auxere gra nadspodziewanie słabo..jedyny ich sukces w tym sezonie to udział w grupach Ligi Mistrzów w ktorej i tak nie zabojowali. W lidze walczą o utrzymanie. Klub z dwoma Polakami nie jest faworytem w dizsiejsyzm spotkaniu.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Francja
Spotkanie : Caen : St. Etienne
Typ : St. Etienne
Kurs : 3,40
Bukmacher : bet365
Godzina : 19.00
Analiza :
O 19.00 rozpocznie się sporo spotkań w lidze Francuskiej. Widzę że mamy już tu kilka typów na ten dzień właśnie z tej ligi, ale na St. Etienne nikt nie pokusił się postawić. Tak więc ja to robie. Dziwi mnie bardzo kurs jaki tu wystawiły firmy bukmacherskie. Przecież Caen jest 14 w lidze, a St. Eteinne zajmuje 7 pozycję i jest zdecydowanie lepszym zespołem. Niby Caen złapało ostatnio w miarę dobrą formę - nie przegrali już od trzech spotkań, w każdym z nich zdobywali dwie bramki ale w dwóch tracili również dwa gole i raz jednego a więc niby ofensywa niezła ale defensywa za to leży i przez to dużo tracą. St. Etienne zaś ma mały kryzys i trzy porażki z rzędu. Fakt że to nie napawa optymizmem przed tym meczem ale przecież tak dobra drużyna jak St. Etienne nie będzie teraz w nieskończoność przegrywała i tą passę trzeba wreszcie przełamać. W historii spotkań tych drużyn 10 razy wygrywali dzisiejsi goście, sześc razy gospodarze a trzy razy mieliśmy podział punktów. W bramkach 30:19. Na wyjazdach St. Eteinne ma bilans z Caen dwóch wygranych, dwóch remisów i pięciu porażek. Dzisiaj jednak w nich wierze, przełamią swoją złą passę, są lepszym zespołem od Caen i muszą to wygrać. A kurs mocno zawyżony
⛔ 100
 
krzysztofik5 0

krzysztofik5

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka Nożna
Spotkanie: HSC Montpellier - FC Stade Rennes
Typ: X
Kurs 2,90
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 19:00
Analiza:
O 19:00 w jednym ze spotkań ligi francuskiej zmierzą się ze sobą odpowiednio 6 i 2 drużyna w tabeli.
Rennes wygrało pięć z sześciu ostatnich spotkań a Montpellier zaliczyło trzy zwycięstwa dwa remisy i porażkę.Grają dzisiaj u siebie co zobligowało ich do pokazania się jak najlepiej przed swoją publicznością. Myślę, że postarają się strzelić szybko bramkę a goście z Rennes jako pretendent do tytułu nie odpuszczą im i również postarają się umieścić piłkę w siatce. Liczę na wynik 0:0 lub 1:1 ponieważ grający o puchary gospodarze muszą uzyskać korzystny rezultat a goście liczący na mistrzostwo kraju mogą w końcu zawieść i w tym spotkaniu może paść remis.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom